نرم افزار

نرم افزار حسابداری سپیدار

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری در ایران را می توان نرم افزار حسابداری سپیدار نامید ، نرم افزار حسابداری سپیدار با کاربری آسان و در دسترس توانسته نگرشی جدید در مدیریت امور مالی برای شرکت های متوسط و یا کوچک ایجاد کند ، نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم برای هر شرکتی و با هر نوع فعالیتی که باشد ، پکیج های نرم افزار تخصصی طراحی نموده است.

این شرکت حسابداری در سال 1366 با 120 هزار تومان سرمایه و توسط جماع سه نفره شروع به کار کرده اند و از همان ابتدا برای مکانیزه کردن فرآیند های سازمانی با عرضه نرم افزار های کاربردی استفاده از کامپیوتر و نرم افزار را در کسب و کار های ایرانی را به جریان انداخت ، امروز همکاران یکی از بزرگ ترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی کشور ها می باشد و با عرضه راهکار های هوشمند نرم افزاری به کسب و کار ها در اندازه های مختلف (شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، متوسط و کوچک) و در صنایع گوناگون همراه آن ها در پیشبرد و توسعه سریع تر کسب و کارشان می باشد .

این شرکت حسابداری  یکی از شرکت های عضو گروه همکاران سیستم می باشد ، این شرکت با هدف عرضه انحصاری سیستم حسابداری سپیدار و نرم افزار فروشگاهی دشت و ارائه خدمات به مشتریان این دو محصول تاسیس شد ، نرم افزار حسابداری سپیدار با شعار ساده و پایدار نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت های کوچک و نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم یا پیام ساده و سودمند نرم افزار حسابداری ویژه اصناف و فروشگاه ها می باشد .

افراد می توانند با آگاهی از نیاز های شرکت یکی از پکیج های خدماتی ، بازرگانی ، تولیدی و پیمانکاری را برای رسیدگی به امور مالی کسب و کار خود انتخاب کنند ، در سایت حسابدارا قصد داریم شما را با نرم افزار حسابداری سپیدار آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

نرم افزار حسابداری سپیدار

 از نرم افزار سپیدار سیستم چگونه استفاده کنیم ؟

چگونگی مدیریت کسب و کار های کوچک و بزرگ در داخل کشور برای بسیاری از مدیران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا علی رغم ابعاد کوچک سازمان های مورد نظر باید برای سازماندهی و مدیریت درست آن ها فکری کرد ، به طور کلی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم از جمله ابزار های رایج و بسیار کاربردی کنترل و نظارت مدیریتی در کسب و کار های کوچک می باشند که در سال های اخیر در بین مدیران ایرانی طرفداران بسیاری را برای خود پیدا کرده است ، این نرم افزار حسابداری به دلیل کارکرد بسیار آسان در بین تمامی شرکت های خدماتی ، تولیدی ، صنعتی و بازرگانی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته و بسیاری از حسابداران و مدیران این مجموعه ها توانسته اند با استفاده از این نرم افزار نقاط قوت و ضعف خود را به خوبی شناسایی کنند و هزینه ها و منایع مالی را برای توسعه سازمان خود کنترل کنند .

این نرم افزار حسابداری توسط عرضه کننده های انحصاری شرکت سپیدار در اختیار سازمان های مختلف قرار گرفته است ، در نتیجه در مورد امنیت و کارکرد این نرم افزار حسابداری نباید نگرانی خاصی را داشته باشید به دلیل این که این نرم افزار حسابداری از پشتیبانی بیست و چهار ساعته برخوردار می باشد و می تواند تمام نیروی های حاضر در شرکت خود را در هنگام بروز مشکلات به درستی و با دقت راهنمایی کند .

کاربردهای نرم افزار حسابداری سپیدار

یکی از کاربرد های اصلی نرم افزار حسابداری سپیدار که موجب شده در بین مدیران مالی و حسابداران شهرت فراوانی پیدا کند ، به کدینگ گذاری مناسب ، ایجاد دفاتر قانونی در بازه های زمانی مختلف و تامین و به روز رسانی اظهار نامه های مختلف بدون اتلاف وقت مربوط می شود ، این ویژگی های ممکن است در اغلب نرم افزار ها وجود داشته باشد ولی کارکرد آسان و بدون وقت تلف شدن مخصوص نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم می باشد که سک محیط بسیار ساده و کاربردی را دارد ، در ادامه شما را با برخی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • قابلیت تبدیل ارزهای مختلف به ارز پایه جهت تسریع‌ سازی عملیات مالی و تجاری و صدور سند های ارزی با مشخصه ارز پایه در سریع ترین زمان ممکن.
 • توانایی گزارش‌ دهی در سطوح مختلف گردش حساب و مانده حساب با تفکیک‌ های مدیریتی مورد نظر.
 • انجام کلیه عملیات حسابداری پر حجم مربوط به پایان سال مالی در کم ترین زمان ممکن و به طور اتوماتیک.
 • ثبت عملیات فروش و هزینه در دفاتر قانونی به آسان ترین روش ممکن مورد کارکرد حسابداران مبتدی
 • دارا بودن چهار کدینگ پیش فرض برای موسسات بازرگانی ، تولیدی ، پیمانکاری و خدماتی
 • راه اندازی بسیار سریع و در زمان کم توسط افراد آشنا به راه اندازی انواع نرم افزار ها

این نرم افزار حسابداری کاملا متناسب با فرآیند های تجاری و کاری حاکم در بازار کسب و کار های ایران طراحی شده است و بر اساس اصول بازاریابی مورد استفاده در طراحی این سیستم ، سیستم مشتریان مخصوصی در کنار انجام دیگر عملیات های مالی تعبیه شده است که مدیران برای طرح ریزی و توسعه فروش کمک بسیاری می کند . با کمک این نرم افزار حسابداری قادر به ثبت مرحله به مرحله فعالیت های فروش با مشتریان کد شده هستند ، تمامی این فعالیت ها به دلیل پلتفرم کاربر پسند نرم افزار حسابداری سپیدار در زمان بسیار کمی انجام می شود .

از قابلیت های بسیار مهم این نرم افزار که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته دریافت گزارش های دقیق و آپدیت از حساب تمامی مشتریان می باشد که اطلاعات مالی را در اختیار مدیر و مشتری قرار داده و تمامی ابهامات موجود در زمینه حسابرسی را برطرف می کند که در واقع این نرم افزار بناکننده سازماندهی یک رابطه مورد اعتماد بین مشتریان و موسسه مالی و تجاری مربوط محسوب می شود .

از اختصاصی‌ ترین توانایی‌های نرم افزار حسابداری سپیدار در رابطه با طرف حساب‌ ها و فروش به شرح زیر می‌ باشد:

 • امکان راس گیری فاکتور های فروش و خرید از هر مشتری و صدور صورت حساب‌ های جزئی و کلی
 • پیوستگی اطلاعاتی بین بخش انبار و بخش فروش و نشان دادن نواقص و نا همخوانی‌ ها
 • امکان گزارش‌ گیری‌ های مختلف در قالب‌ های متعدد مورد استفاده برای تمامی رده‌ های سازمانی
 • تعریف انواع مختلف فروش متناسب با نوع تجارت سازمان و صدور و ثبت قیمت‌ های فروش
 • توانایی محاسبه دقیق و اتوماتیک میزان مالیات بر ارزش افزوده
 • قابلیت تهیه گزارش‌ های خرید و فروش ، نمودار های فروش و سود و زیان‌ ها در قالب بازه‌ های زمانی ماهانه و فصلی و سالانه، ارائه گزارش‌ های تفکیک سنی بدهکاران و فروشندگان

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

مهم‌ ترین مزیت نرم افزار حسابداری سپیدار

یکی از مهم ترین مزیت های کاربردی این نرم افزار حسابداری سپیدار در مدیریت دارایی ها به خصوص در مدیریت وجوه نقدی خلاصه می شود که اگر مدیر مالی از زمان چک های پرداختی و یا دیگر دریافتی ها به موقع آگاه نشود ، در مدیریت دارایی ها موفق نبوده و در آخر در عوض سود با بدهی بسیاری روبرو خواهید شد ، در این نرم افزار تهیه صورت حساب های مغایرت بانکی در کمترین زمان ممکن حل می شود و بسیاری از افراد در راس سازمان از این نرم افزار برای محدود سازی ریسک های مالی ، جلوگیری از اتلاف وقت و مدیریت کارآمد نقدینگی استفاده موثری را دارند و همچنین به دلیل کارکرد آسان و روان برای افراد برای تمامی سطوح تحصلاتی می توانند بسیار کاربردی باشند .

اختصاصی‌ ترین کارهای حسابداری نرم افزار سپیدار

در ادامه مقاله قصد داریم شما را با اختصاصی ترین کار های حسابداری نرم افزار سپیدار آشنا کنیم ممنون می شویم که با ما همراه باشید .

 • قابلیت تسویه حساب انواع دستگاه‌ های کارت خوان
 • مانده‌ گیری از تمامی حساب‌های بانکی ثبت شده در سیستم به تفکیک
 • اطلاع رسانی از موعد زمان پرداخت و تسویه چک‌های پرداختی یا دریافتی
 • توانایی راس‌ گیری کلیه دریافتی و پرداختی‌ ها
 • قابلیت ثبت تمامی فرایند گردش چک موجود در دست مشتریان مختلف
 • توانایی اعلان‌ دهی بابت موجودی منفی در حساب صندوق یا بانک و ارائه گزارش جز به جز مبنی بر فروش و پرداخت صندوق
 • تهیه اتوماتیک مغایرت‌های بانکی و اعلان به حسابدار

این نرم افزار حسابداری سپیدار در کنترل تمامی اتفاقات رخ داده در انبار نقش بسیار مهمی را دارد ، در  تمامی واحد هالی صنعتی مخصوصا در واحد های تجاری که دارای اقلام بسیار زیادی می باشند و خروج و ورود کالا به انبار بسیار اتفاق می افتد و یا در موسسات فروش کالا که نوع و تعداد کالا های داخل شده از عرضه کنندگان مختلف بسیار حائز اهمیت می باشد ، نرم افزار مالی آپدیت و کاربردی بسیار مورد نیاز است که بدون شک این نرم افزار گزینه بسیار مناسبی برای این واحد های بازرگانی و تجاری می باشد .

بخش تامین کنندگان این نرم افزار حسابداری پر فروش تمامی عملیات رخ داده در انبار تعداد و نوع کالا های ورودی و خروجی موجود کالا در پایان ماه و سال مالی ، اطلاعات در ارتباط با عرضه کنندگان خرده و عمده را ثبت و کنترل می کند .

کلیدی ترین ویژگی های بخش انبار سیستم

 • توانایی انبارگردانی فصلی و سالانه
 • قابلیت تعیین نقطه سفارش کالاهای مختلف و تفکیک بندی آن‌ها
 • نظارت مستقیم بر موجودی کالاها و کنترل موجودی‌های منفی بر اساس میزان فروش روزانه و ماهانه
 • استفاده از روش میانگین موزون برای قیمت‌گذاری تمامی کالاهای موجود در انبار
 • استفاده از عامل‌های تفکیکی مختلف مانند: سال تولید، سال انقضا، حواله انبار و… جهت کنترل اسناد ورودی و خروجی
 • قابلیت بارگیری تصاویر محصولات جهت شناسایی راحت‌تر در محصولات بسیار مشابه

نحوه کار با نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپبدار مخصوص شرکت های خدماتی قابلیت محاسبه قیمت نهایی برای کالاهای تولید را دارا می باشد ، از دیگر مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار کد شده برای صنایع تولید ، توانایی اطلاع از موجودی به روز محصولات تولید شده و مواد اولیه مورد نیاز برای این کالاها می‌ باشد. با ارائه اطلاعاتی به این نرم افزار می توانید از مدیریت پیام آن در جهت تکمیل سفارش های تولیدی و شناسایی سفارش های ناقص استفاده کتید و به این شکل همیشه یک انبار به روز داشته باشید ، امکان گزارش دهی روزانه به صورت تجمیعی از تمامی فعالیت های رخ داده در کارگاه را در اختیار مدیر بخش ها قرار می دهد تا افراد را از انحرافات موجود در روند تولید با خبر کند .

نرم افزار حسابداری سپیدار مخصوص شرکت های خدماتی قادر به صدور فاکتور به تک تک خدمات ارائه شده باشد و با عرضه گزارش های مروری مدیران را از خدمات پربازده مطلع می سازد ، در این نرم افزار حسابداری قابلیت تعریف خدمات زیر نظر مجموعه به صورت جزء به جزء امکان پذیر می باشد و به دلیل ماهیت خدماتی امکان استفاده از این نرم افزار در بسیاری از بخش ها محدود شده است ولی با این حال یک نرم افزار ساده و روانی برای افراد با تحصیلات و سطوح آشنا به کامپیوتر در حد پایین تا متوسط می باشد .

این نرم افزار حسابداری در بسیاری از کسب و کار های تجاری داخل ایران مورد استفاده افراد قرار می گیرد ، نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم توانایی ارائه گزارشی از موجودی انبار لحظه به لحظه را دارا می باشد و با محدود شدن میزان یک محصول به طور خودکار نقطه سفارش را فعال می سازد تا مدیران بتوانند هر چه سریع تر برای سفارش آن محصول اقدام کنند و با کسری رو به رو نشوند . از دیگر مزیت‌ های کاربردی نرم افزار حسابداری سپیدار اعلان کالا های پر فروش و پر‌ سود می‌ باشد تا روند ثبت سفارش راحت‌ تر انجام شود. با اخذ گزارش‌ های فروش روزانه از این نرم افزار می‌ توان از میزان کارکرد مدیران و شعبات فروش مطلع شد.

نحوه کار با نرم افزار سپیدار

برای اطلاع بیشتر از بهترین نرم افزار حسابداری برای مغازه می توانید به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم برای شرکت‌ های پیمانکاری:

نسخه اورجینال و ایمن این نرم افزار حسابداری را می توان از تمامی نمایندگان فروش محصولات حسابداری سپیدار به قیمت روز آن دریافت کرد ، متناسب نوع بسته سپبدار درخواستی بر اساس شرکت های تولیدی و با تجاری ممکن است که قیمت ها کمی متفاوت تر باشند ولی برخی از نمایندگان فروش محصولات سپیدار از پشتیبانی و ضمانت محصول ها دارا می باشند و کادر فروش این مجموعه ها ، مشتریان و مدیران مالی را در مورد روند نصب و راه اندازی دقیق این نرم افزار راهنمایی کامل می کنند .

سپیدار چه سیستم‌ هایی دارد؟

طراحی کدینگ مناسب ، نوشتن به موقع دفاتر قانونی و تهیه اظهار نامه بدون صرف وقت زیاد، خواسته مدیران مالی و حسابداران شرکت هاست، که با نرم افزار حسابداری سپیدار پاسخ داده می شود. این سیستم:

 • چهار نوع کدینگ پیش فرض تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری در اختیار شما قرار می‌ دهد.
 • ثبت دفاتر قانونی را به ساده‌ترین روش ممکن برای شما فراهم می‌ کند.
 • عملیات پرحجم پایان سال مالی را به صورت اتوماتیک انجام می‌ دهد.
 • گردش حساب و مانده حساب را در تمامی سطوح، به تفکیک دلخواه به شما ارائه می دهد.
 • تبدیل ارزهای مختلف به ارز پایه در عملیات تجاری و صدور سند تسعیر ارز را به سادگی انجام می دهد.

سپیدار چه بسته‌ هایی دارد؟

نرم افزار حسابداری سپیدار دارای بسته هایی می باشد که در ادامه شما را با این بسته ها آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

بسته‌ ی تولیدی :
با بسته های تولید نرم افزار سپیدار امکان محاسبه و قیمت گذاری کالا های تولید وجود دارد که می توانید با تفکیک هر کالا ، سود و یا زیان فروش آن کالا را به درستی برآورد کنید ، این بسته به شما این امکان را می دهد که تا آخرین موجودی انبار محصول و مواد اولیه خود به درستی با خبر شوید و با استفاده از امکان مدیریت پیام ، زمان تحویل مواد اولیه خود را شناسایی کنید . در نرم افزار تولیدی سپیدار، گزارش های متنوع در هر یک از گزارش های فعالیت های روز به صورت تجمیعی به افراد این امکان را می دهد تولید و فروش روزانه خود را بررسی کنید و در جریان آخرین تحولات و انحرافات فرآیند تولید خود قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی

بسته‌ی خدماتی :
با استفاده از این نرم افزار خدماتی سپیدار امکان تعریف و صدور فاکتور خدمت وجود دارد و به همین دلیل می توانید کالا و خدمات متفاوت با قیمت های گوناگون را در انواع مختلفی از فروش به مشتریان عرضه کنید ، با استفاده از گزارش های گوناگون در هر یک از سیستم ها و گزارشات فعالیت های روز به صورت تجمیعی به افراد این امکان را می دهد که در آمد ناشی از خدمات را به صورت روزانه بررسی کنید ، گزارش های مرور فروش خدمات به شما امکان تشخیص خدمات پر کاربرد و پر سود را می دهد و می توانید سود و زیان خدمات ارائه شده را برآورد کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری خدماتی

بسته‌ی بازرگانی :
نوع دیگری از بسته های سپیدار ، بسته بازرگانی آن می باشد که به شما این امکان را می دهد تا هر لحظه بتوانید موجودی انبار خود را به درستی کنترل کنید و با استفاده از امکان مدیریت پیام از حداقل موجودی خود و نقطه سفارش مطلع شوید ، با استفاده از گزارش های متنوع در هر یک از سیستم ها و گزارش های فعالیت های روز به صورت دسته جمعی به افراد این امکان را می دهد که خرید و فروش روزانه خود را بررسی و در جریان آخرین تحولات کسب و کار خود قرار دهید ، گزارش های مرور فروش به شما این امکان را می دهد تا کالاهای پر فروش و سود آور تر خود را به درستی شناسایی کنید که این موضوع برای ثبت سفارش ها در زمان مناسب برای خرید این دسته ها از کالا ها ضروری می باشد.

مطلب پیشنهادی: مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی

بسته‌ی پیمانکاری :
با استفاده از این بسته پیمانکاری شما می توانید بهای تمام شده هر پروژه و قرار داد را در لحظه محاسبه کرده و با مقایسه با در آمد های ناشی از صورت وضعیت های تایید شده به سود و زیاد هر فعالیت ، قرار داد و پروژه دست پیدا کنید ، همچنین افراد می توانند انحرافات هزینه ای و میزان کارایی هر مدیر پروژه را با مقایسه هزینه ها ثبت شده آن ها و هزینه های برآورد شده هر پروژه اندازه گیری کنید . امکان گزارش گیری متنوع در این نوع از بسته ها به افراد این امکان را می دهد تا به تفکیک قرارداد و پروژه کارت پیمان را استخراج و میزان وصول و پرداخت به ازای هر قرارداد را شناسایی کنید و از مبالغ تسویه نشده هر پیمان اطلاع داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری

بسته‌ی پخش :
نرم افزار پخش مویرگی سپیدار پاسخی یکپارچه برای شرکت‌هایی است که عملیات فروش و توزیع مویرگی را در کنار سایر انواع فروش به‌عنوان یک بخش بسیار مهم عملیات فروش خود دارند و می‌خواهند آن‌ را به‌شکل متمرکز، یکپارچه و انعطاف‌پذیر مدیریت کنند. سیستم پخش سپیدار افزون‌بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکارها را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری پخش مویرگی

 

سپیدار چه بسته‌ هایی دارد؟

امکانات نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

 • امکان گزارش گیری سیستم به فرمت های txt, html, xml, image, pdf, excel و فرمت های رایج دیگر
 •  امکان طراحی گزارشات متنوع با نرم افزار گزارش ساز
 •  امکان کانورت اسناد حسابداری از طریق اکسل
 •  امکان تهیه گزارشات و نمودار های مدیریتی
 •  امکان تهیه تجزیه سنی بدهکاران
 • امکان طراحی گزارشات پویا

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله نرم افزار حسابداری سپیدار همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا