آموزش

10 تا از بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد ⭐【آپدیت1402】✅

مقاله ی خود را با یک پرسش اساسی آغاز می کنم سوالی که در این زمینه احتمال دارد توسط هر فرد علاقمندی مطرح شود این است که بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد کجاست؟ قصد من در این نوشته این است که به شما در یافتن بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد کمک کنم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهم با مجله حسابدارا همراه باشید.

آموزش حسابداری در مشهد

برای به دست آوردن یک جایگاه شغلی مناسب اکتفا کردن به یک مدرک دانشگاهی کافی نیست و افراد نباید با این تفکر و به صرف اینکه تنها با داشتن یک مدرک می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند وقت خود را تلف کنند بلکه کسانی که  قصد فعالیت به طور جدی در این رشته را دارند باید به طور کاربردی و عملی به کسب علم در این رشته بپردازند که رسیدن به این خواسته جز با گذراندن دوره های حسابداری در آموزشگاه ها میسر نمی شود و آموزشگاه های حسابداری در مشهد و گذراندن دوره های مربوطه در این آموزشگاه ها بهترین مسیر و راه، برای رسیدن به این آمال است.

آموزش حسابداری در مشهد

بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد کدام است؟

حسابداری یکی از رشته های پر طرفدار تحصیلی است که افراد از طریق آزمون سراسری (کنکور) می توانند به فراگیری آن در دانشگاه های کشور بپردازند ولیکن آموزش هایی که در دانشگاه ها تدریس می شود عمدتا برای قبول کردن حرفه حسابداری که از حساسیت بالایی برخور داراست مناسب و خیلی کار آمد نمی باشد و افراد جویای کار در این زمینه شغلی در کنار تحصیلات دانشگاهی باید آموزش هایی نیز خارج از کلاس درس و دانشگاه ببینند که این آموزش ها باید تا حدی که امکان پذیر است در موسسات و آموزشگاه های معروف و معتبری صورت گیرد البته مسئله ای که در این مقوله اهمیت بسزایی دارد.

وجود اساتید حسابداری خبره است اساتیدی که از همه نظر در حرفه حسابداری ماهر بوده و قابلیت بالایی در انجام تمام امور حسابداری داشته باشند و این قابلیت را به کرات در این حرفه به کار آموزان مختلف و در دوره های متفاوت از آموزش و تدریس نشان داده باشند تا بتوانند راحت تر تجربیات سال ها تلاش شبانه روزی خود را به فراگیران این رشته انتقال دهند و هم چنین اساتید باید مطابق با زمانه پیش روند به این معنا که آگاهی های خود را در این رشته به روز نگه دارند و از تکنولوژی و دنیای مردن امروز عقب نمانند و همه این موارد فقط در صورتی برآورده می شود که پای علاقه و انگیزه در میان باشد.

اما خصوصیات ویژه هر آموزشگاه حسابداری این است که محیطی که فرد در آن آموزش می بیند محیطی باشد که تا حد امکان در آن آرامش حکم فرما باشد و ابزاری که نیز برای آموزش استفاده می گردد ابزار لازم یادگیری است و نکته آخر این که ظرفیت کلاس ها با تعداد دانشجویان مطابقت داشته باشد و اگر که متوجه شدید که آموزشگاهی بیش از حد ظرفیت دانشجو می پذیرد بدانید کاری که انجام داده درست و اصولی نبوده است و قطعا در روند یادگیری دانش پژوهان تاثیر مثبتی نخواهد گذاشت

حال قصد ما در این مقاله آشنایی شما با بهترین آموزشگاه های حسابداری در مشهد است همان آموزشگاه هایی که شما می توانید با مراجعه به آنها دوره های مبتدی تا پیشرفته خود را در این آموزشگاه ها بگذرانید.

در این راستا بیشتر بخوانید: آموزشگاه حسابداری در تهران

برخی از مهم ترین مزایای یادگیری حسابداری در جدول زیر لیست شده است:

📋 افزایش فرصت های شغلی یادگیری حسابداری فرصت های شغلی شما افزایش می دهد و احتمال استخدام شما در شرکت مورد نظر افزایش می یابد.
👨‍💼 برخورداری از درآمد بالا یکی از مهارت هایی که با یادگیری آن میتوانید به درامد بالایی دست یابید ،آموزش حرفه حسابداری است.
❤️ مدیریت هزینه ها و مخارج با دانستن حسابداری می توانید خرج و مخارج های خود را کنترل کرده و فعالیت های شغلی خود را محاسبه کنید.
💰 مدیریت سرمایه گذاری های بلند مدت دانستن حسابداری این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند مدیریت در سرمایه گذاری های خود داشته باشند.
🕒 بررسی میزان زیان حسابداری این توانایی را به افراد می دهند تا بتوانند زیان ها و ضرر ها را محاسبه کند که فرصت خوبی برای فعالیت شرکت ها می باشد

آموزشگاه حسابداری حصین حاسب

آموزشگاه حسابداری حصین حاسب

حصین حاسب بهترین آموزشگاه حسابداری
سوالی که برای همه مطرح است این است که برای اشتغال در حوزه حسابداری و مالی چه دوره ای را طی کنیم که بیشترین بازده و درآمد را برای ما داشته باشد!؟

چه افرادی در دوره های حصین حاسب شرکت می کنند؟
تمام افرادی که علاقه مند به حسابداری و پیشرفت در این حوزه هستند.

مزایای شرکت در دوره های حسابداری حصین حاسب

 • فراگیری آموزشهای اصولی در جهت کسب مهارت بیشتر و ورود به حوزه های حسابداری در سطوح بالا
 • آموزش فوت و فن حسابداری به صورت عملی و کاربردی (پروژه محور و کوچینگ ) در دوره های کارورزی
 • دریافت مدرک معتبر از فنی و حرفه ای
 • آموزش با اسنادی در قالب پروژه های واقعی
 • معرفی و جذب در بازار کار
 • دوره حضوری کارورزی حسابداری:
  در دوره حسابداری به صورت کارورزی با اسناد و پروژه های واقعی آموزش عملی میبینید.

کلاسها و دوره های آنلاین مجموعه حصین حاسب به شرح زیر است:

 • کلاس آنلاین خدماتی بازرگانی
 • کلاس آنلاین مشاوران مالیاتی
 • دوره آنلاین آموزش حسابداری خدماتی بازرگانی
 • دوره آنلاین آموزش حقوق دستمزد
 • دوره آنلاین حسابداری شرکتهای پیمانکاری
 • دوره آنلاین حسابداری تولیدی
 • دوره آنلاین سامانه های دولتی
 • دوره آنلاین حسابداری جامع شرکتها
 • میز کار زونکن

حصین حاسب علاوه بر ارائه بهترین دوره های حسابداری ، مزیت دیگر آن سایت حصین یار است. مجموعه حصین حاسب با سالها سابقه با ایجاد سایت حصین یار توانست به کارفرماها و فریلنسرها در جهت رشد سریعتر کمک کند.

راه های ارتباطی با آموزشگاه حصین حاسب:

دفتر اصفهان: کوی کشوری، بلوار بوستان، خیابان بوستان 3 ،مجتمع تجاری رویال سنتر، طبقه دوم، واحد ۱
دفتر تهران: تهران، جنت آباد جنوبی، لاله شرقی، بن بست شیراز ، پلاک 1 ، طبقه دو ، واحد 5

آدرس وبسایت: www.hacinhaseb.com
اینستاگرام: hacinhasebsepahan

تلفن: 0913226113809131023010
تلفن: 0219109105103191091051

آموزشگاه حسابداری حافظ مشهد

آموزشگاه حسابداری حافظ مشهد

در سال 1373 آموزشگاه حسابداری واقع در احمد آباد استان مقدس خراسان رضوی به عنوان یک آموزشگاه درجه یک در عرصه های گوناگون فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی تاسیس شد این آموزشگاه از مدیریتی کاربلد و با قابلیت برخور دار است که از آغاز تا به امروز با تکیه بر دانش و تجربه 25 ساله خود توانسته گام هایی در راه آموزش مهارت های فناوری اطلاعات و مالی و بازرگانی بنماید.آمار نشان می دهد که تعداد بسیاری از افرادی که در این آموزشگاه دوره گذرانده اند و در آزمون ها نمره ی قبولی دریافت کرده اند جذب بازار کار شده اند و همه ی این ها را باید مرقون زحمات اساتید عزیزی دانست که بی شائبه در کار و حرفه ی خود زبده و کار آزموده هستند وسعی کرده اند که پیوسته کیفیت دوره های آموزشی را نگهداری کنند.این آموزشگاه دارای کارگاه هایی است که تجهیز شده اند به نسخه های جدید نرم افزاری و علاوه بر این تجهیزاتی دارند پیشرفته و نوین ، دوره های آموزشی که در این آموزشگاه ها برگزار می شود در گروه های عمران، مکانیک، معماری، گرافیک، ترم تکمیلی و مقدماتی حسابداری، موشن گرافیک، ICDL کامپیوتر پیشرفته و شبکه، در خدمت علاقه مندان این علوم قرار گرفته است این آموزشگاه با بهره وری از شیوه هایی پیشرفته و نو در محیطی کاملا زنده و پویا تاثیرات بسیار مثبتی بر مکان آموزشی در این زمینه در سطح استان ایجاد نماید. این آموزشگاه با بهره گیری از مواردی که در بالا به آن اشاره شد یعنی اساتید حرفه ای و تجهیزات آموزشی پیشرفته توانسته همواره به عنوان یک آموزشگاه معتبر و جوابگو عمل کند.

فعالیت ها

 • شرکت در نمایشگاه و برگزاری نمایشگاه
 • کسب عناوین افتخار آمیز در سال های متمادی
 • مشاوره آموزشی رایگان
 • 90 درصد قبولی کارآموزان در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای
 • کسب عنوان آموزشگاه درجه یک استان خراسان رضوی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
آدرس: مشهد، احمد آباد، بلوار رضا، رضا 1، پلاک 32
شماره تماس: 05138400757

آموزشگاه حسابداری راشد مشهد

آموزشگاه حسابداری راشد مشهد

این موسسه با بیشتر از 22 سال تجربه آموزشی و داشتن مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور، بنیاد جهانی ICDL، وزارت کار و رفاه و امور اجتماعی، سازمان آموزش و پرورش کشور هم اکنون در حال یادگیری علاقمندان  در رشته های حسابداری، زبان های خارجه، بورس اوراق بهادر، کامپیوتر همراه با اعطا مدرک دیپلم به تمامی رده های سنی با گواهینامه معتبر است. این موسسه همه روزه توانایی برگزار کردن کلاس های گوناگون به صورت حضوری و آنلاین از طریق سامانه جامع الکترونیک برای استفاده تمام افراد علاقه مند به فراگیری علم از امکانات این آموزشگاه در جای جای کشور عزیزمان ایران است و این مزیت جز با بهره گیری از دانش و تخصص مهندسان خبره و کار آمد میسر نشده است که این آموزشگاه به خوبی به این امر واقف بوده و در انجام آن و خدمت رسانی به مردم عزیزمان در هر نقطه ای از ایران کوتاهی نکرده است.

فعالیت ها

 • گواهینامه و مدرک آموزشگاه راشد مورد تایید تمام سازمان ها و ادارات خصوصی داخلی و خارجی می باشد.
 • دریافت کمترین هزینه دوره های آموزشی نسبت به مراکز دیگر در برابر ارائه کردن بهترین خدمات
 • مدرک و گواهینامه (داخلی) این موسسه آموزشی از یک روز تا حداکثر یک هفته ارائه می شود.
 • تمام دوره ها جدا شده (خانم و آقا ) برگزار می شود.
 • تمام کلاس های عمومی به صورت استاندارد و حداکثر با تعداد 10 الی 15 نفر برگزار می شود و هر دانشجو کلیه منابع و امکانات را در اختیار دارد.
 • تا زمان صادر شدن مدرک از سازمان فنی و حرفهای و بنیاد جهانی به دلیل اعتبار بالای گواهینامه های داخلی آموزشگاه راشد فرد آموزش دیده می تواند  نسبت به صدور گواهینامه داخلی اقدام نماید.

آدرس: استان خراسان رضوی، مشهد، میدان شهدا، چهار راه عبادی، روبروی بانک ملت، موسسه آموزش های بین المللی راشد

شماره تماس: 0513222276626

آموزشگاه حسابداری آروین فرتاک مشهد

آموزشگاه حسابداری آروین فرتاک مشهد

آموزشگاه حسابداری آروین فرتاک آرکا 7که بیشتر به نام آروین فرتاک شناخته شده است شروع کار خود را از سال 1383 با نام (زنجیره اعداد) کلید زد که البته از سال 1397 نام خود را تغییر داد و تا امروز با 18 سال فعالیت درخشان در زمینه خدمات حسابداری مالی و حسابداری مالیاتی  و نرم افزار حسابداری و حسابرسی و سایر خدمات مربوطه بر پایه ی استاندارد های حسابداری و قوانین روز مالیاتی با درآمدی مناسب و کیفیتی قابل قبول به همراه مشاوره رایگان به کار خود ادامه می دهد این مجموعه آموزشی با کادری با تجربه و مجرب و متخصص هر رشته با فعالیت های مختلف نظیر خدماتی، بازرگانی، پیمانکاری و تولیدی، به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های حسابداری در مشهد شهرت پیدا کرده است.

هدف این آموزشگاه این است که با استفاده از سال ها تجربه ی خود در امور مختلف حسابداری مالی و مالیاتی به شعار ارزشمندی که در نام شرکت پنهان است را با این مضمون که آینده شما کار فرمای عزیز را را با اطمینان رقم بزنیم محقق سازد و اما چشم اندازی که این  شرکت حسابداری برای خود در نظر گرفته و به قولی مدینه ی فاضله ی این شرکت است رضایت کامل کار فرما در کوتاه ترین زمان ممکن و فراوان ترین استفاده و بهره از طریق شفاف سازی سیستم مالی و مالیاتی است که امید است با تلاش فراوان و روز افزون و هم چنین با وجود مجموعه ای جوان و مبتکر به مدیران و کار فرمایان محترم بر پایه صداقت، مشتر ی مداری، اعتماد و اطمینان متقابل این چشم انداز را عملی کنیم و نیاز شما مصرف کنندگان را جوابگو باشیم.

آدرس:مشهد، بلوار معلم، بین معلم 50 و 52، پلاک 1252 طبقه اول

شماره تماس: 09150076148

آموزشگاه حسابداری زکریا ی مشهد

آموزشگاه حسابداری زکریا ی مشهد

این اموزشگاه در شهر مشهد واقع در محله ی قاسم آباد (شهرک غرب) می باشد و دارای 15 سال سابقه ی درخشان  آموزشی می باشد و دوره های هفت گانه ی ICDL را که شامل هفت مهارت می باشد در این مر کز آموزشی توسط اساتیدی حرفه ای و کار آزموده برای اشخاص علاقه مند و البته افرادی که جویای کار حسابداری در شرکت ها و موسسات هستند برگزار می کند اما نکته ای که اینجا شایان ذکر است بیان این مطلب است که دوره های ICDL مهارت هایی هستند که یاد گرفتن آنها از ملزومات زندگی روزمره است که توصیه می شود هر فردی برای یادگیری آنها در صورت وجود شرایط اقدام کند، این هفت مهارت عبارتند از مبانی کامپیوتر:که در این دوره با خلاصه ی کلی مفاهیم کامپیوتر وبا مفاهیمی مثل سخت افزار و نرم افزار و انواع و اجرای هر یک از آنها آشنایی پیدا خواهیم کرد در مهارت بعدی کار کردن با سیستم عامل ویندوز را یاد خواهیم گرفت، در مهارت سوم چگونگی جستجو در  اینترنت را یاد می گیریم چگونه ایمیل، وبلاگ، بسازیم و مباحثی که مربوط به اینترنت می شود این سه مهارت را ICDL2، می نامند زیر ممکن است فراگیری این دوره ها را به صورت تجربی یاد گرفته باشد  و احتیاجی به گذراندن این دوره ها نداشته باشد البته نباید فراموش کرد که گذراندن این دوره ها و مدرکی که در انتهای این دوره ها داده می شود در خیلی از مراکز لازم بوده و ارائه این مدرک در خیلی از شرکت ها باعث افزایش حقوق و تثبیت جایگاه تان می شود.

چهار دوره بعدی را ICDL1 نامیده اند که شامل word، Excel، Power Point، Access، می شود، در Word با نرم افزار طراحی اسنادی مثل پایان نامه ها،تحقیق هاف کتاب ها و … آشنایی پیدا می کنید  با Excelمی توانید امور حسابداری در مراکز کوچک،گزارش و آمارگیری، رسم نمودار و… را انجام دهید برای مثال این فایل حسابداری توسط اکسل ایجاد شده است با پاورپوینت یعنی نرم افزاری که از طریق آن می توان اسلاید هایی را که مربوط به سمینار ها و کلاس های درس و دانشگاه می شود تهیه کرد ودر آخر نرم افزار Access را یاد خواهید گرفت نرم افزاری نسبتا پیشرفته جهت تولید برنامه های کاربردی که کوچک هستند برای مثال می توانید نرم افزاری تولید کنید که مربوط به مدیریت  یک کتابخانه است که توسط اکسس ایجاد شده است دوره های آموزش حسابداری در این آموزشگاه کاملا کاربردی و حساب شده است و از هر لحاظی خیالتان بابت ثبت نام و گذراندن این دوره ها آسوده باشد.

آدرس :مشهد، شهرک غرب، بلوار شاهد، نبش شاهد45 پلاک 1

شماره تماس: 05136615381

آموزشگاه حسابداری دهکده جهان

آموزشگاه حسابداری دهکده جهانیبا مجوز رسمی و ارائه مدرک از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور این آموزشگاه فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز کرد و با تعامل با اساتیدی حرفه ای و خبره و با توانایی بیان بالا به برگزاری دوره های آموزشی در عرصه ای گوناگون فناوری ارتباطات و اطلاعات اقدام به عمل نمود این آموزشگاه اولین هدفی را که دنبال می کند فراهم کردن محیطی مناسب و امن برای جلب خرسندی علاقمندان به علوم کامپیوتری است و سعی می شود که در تمام مراحل آموزش کیفیت حرف اول را بزند.

و البته مطلبی که شایان ذکر است این است که در برگزاری دوره ها از وسایلی استفاده شده است که کارآمد و پیشرفته در سطح جهانی است به گونه ای که برای بازده هر چه بیشتر فضای آموزشی هر سیستم به وسیله یک نفر مورد استفاده قرار می گیرد و زمان بندی دوره های آموزشی به گونه ای برنامه ریزی شده است که هم وقت کافی برای بیان سرفصل های آموزشی وجود داشته باشد و هم زمان کافی برای تمرین کردن عملی آن سر فصل توسط کار آموز با هدف دستیابی به آخرین بازده آموزشی مدنظر قرار گرفته است در همین جهت ظرفیت کلاس ها با محدودیت حداکثر 6 نفر برگزار می شود و ضمانتی که در این مجموعه به مهارت آموزان داده می شود برگزاری کلاس ها توسط اساتیدی خبره حداکثر 10 روز پس از ثبت نام می باشد و دانش پژوهان پس از گذراندن دوره های آموزشی در این مرکز طبق استانداردهای فنی و حرفه ای موفق به اخذ مدرکی می شوند با قابلیت ترجمه و اعتبار بین المللی.

فعالیت ها:

 • تا 30 درصد تخفیف در کلاس های اختصاصی
 • برگزار کردن دوره پریمیر، دوره فتوشاب
 • برگزار کردن کلاس ها با ظرفیت محدود
 • مشاوره دادن رایگان
 • قرار دادن دانش پژوهان هم سطح در یک کلاس
 • آموزش دادن حرفه ای مهارت های ICDL
 • برگزار کردن دوره کامپیوتر کودکان
 • پرداخت اقساطی شهریه
 • برگزاری دوره اسمبل کامپیوتر

آدرس آموزشگاه: مشهد، بلوار فردوسی، فرامرز عباسی 8، کوچه دوم از سمت راست، پلاک 4

شماره تماس: 09038884020

آموزشگاه حسابداری ایران اساطیر

آموزشگاه حسابداری ایران اساطیر

این آموزشگاه با سه شعبه در سطح شهر مقدس مشهد به خدمت رسانی به همشهریان عزیز مشغول می باشد. آموزشگاه حسابداری ایران اساطیر در سال 1386 اولین شعبه خود را با هدف پیشرفت آموزش های فنی و حرفه ای کشور پیرامون آموزش رشته کامپیوتر ویژه برادران افتتاح کرد و در سال 1387 دوین شعبه این مجموعه ویژه خواهران افتتاح گردید و سومین شعبه این آموزشگاه با عنوان اردیبهشت در منطقه ی بلوار کلاهدوز شهر مشهد در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. اساس شکل گیری این آموزشگاه جز نشان دادن آموزش هایی بر پایه ی اصول به علاقمندان این حوزه با نگرشی تازه نبود و در همین سمت و سو سعی شده است با تعامل اساتیدی که متخصص هستند به کاربران آموزش هایی نشان داده شود که با بالاترین کیفیت و با امکاناتی پیشرفته ارائه شده است.
دوره های که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل: مهارت های دیپلم امور اداری، مهارت های هفتگانه: ICDL، حسابداری مالی با رایانه، طراحی نما و دکوراسیون داخلی، دوره جامع سخنرانی حرفه ای و فن بیان، طراحی گرافیک با فتوشاپ، آموزش تخصصی کرول و … می باشد که تمامی این دوره ها در کارگاه هایی برگزار می شود جدا از هم ویژه آقایان و بانوان و این آموزشگاه در تمام طول هفته به صورت دو شیفت فعالیت خود را ادامه می دهد.
شعبه ها:
 • شعبه سی متری طلاب مخصوص برادران
 • شعبه آزاد شهر مخصوص خواهران
 • شعبه بلوار کلاهدوز

فعالیت ها:

 • اعطا کردن مدرک دیپلم و ارائه مشاوره رایگان
 • بهره بردن از شیوه آموزشی به روز و مربیان خبره
 • امکان استعلام مدارک از روی سایت
 • فعالیت همه روزه حتی جمعه ها

آدرس آموزشگاه: مشهد، سی متری طلاب، ابتدای مفتح 2

شماره تماس: 09388723186

آموزشگاه حسابداری صدرا مشهد

 

این مجموعه آموزشی با 12 سال سابقه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است که تا به حال بیشتر از 500 دوره آموزشی در این آموزشگاه برگزار شده است و بیش از 8000 هزار کارآموز موفق به گذراندن این دوره ها و اخذ گواهینامه بین المللی و کسب درآمد گردیده اند. آموزشگاه حسابداری صدرا در حوزه های دیجیتال مارکتینگ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مدیریت و امور اداری، زبان، بازاریابی، خدمات آموزشی، بورس و گردشگری و بازرگانی و حسابداری ارائه دهنده بیشتر از 100 دوره آموزشی می باشد. طرف قرارداد اکثر ارگان های دولتی اعم از ستاد نیروهای مسلح، اصناف و کمیته امداد امام خمینی است بزرگترین افتخاری که این مجموعه دارد و همواره به داشتن آن می بالد درصد بالای رضایت مندی دانش پژوهانی است که در این مجموعه آموزشی و زیر مجموعه های آن که شامل ایران صدرا، نوین صدرا و صدرای شیرازی می باشد بدون تردید می توان بیان داشت که این آموزشگاه از بهترین آموزشگاه های حسابداری در سطح مشهد و البته قدیمی ترین آموزشگاه کامپیوتر مشهد نیز می باشد و رضایت پیوسته دانش پژوهان این آموزشگاه و باز خورد خوبی که همواره از خدمات خوب این آموزشگاه نشان می دهند و اظهار می کنند و آن چه که مدیران این آموزشگاه احساس می کنند گویای این مطلب است سعی این آموزشگاه همواره بر برطرف کردن نقص ها و افزایش بازدهی کلاس های آموزش حسابداری بوده است.

آدرس آموزشگاه: حاشیه بلوار فرودگاه، چهار راه مقدم، بین جمهوری اسلامی 22و 24، پلاک 542

شماره تماس: 09151227606

آموزشگاه حسابداری شهریار مشهد

آموزشگاه حسابداری شهریار مشهد

در جهان امرور که جهان ارتباطات است و تنها با زدن یک دکمه از کامپیوتر در هر نقطه ای از این جهان پهناور دنیایی از اطلاعات به روی شما گشوده می شود. آشنایی با کامپیوتر برای موفق شدن در هر شغلی لازم است و البته داشتن مدرک ICDL اگر به طور تقریبی بخواهیم بگوییم برای هر کسب و کار ضروری است در دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود کار آموز هفت مهارت را فرا می گیرد که شاملICT آشنایی با مبانی کامپیوتر، کار با کامپیوتر که خود شامل سرچ، دانلود و ایمیل می شود، نرم افزارهای آفیس شامل: ورد، اکسل و پاورپوینت و اکسس می شود و بسیار ضروری در انجام کارهای خانگی و اداری هستند. کار با سیستم عامل ویندوز و مدیریت فایل، فتوشاپ، آموزش برنامه نویسی و دوره تعمیرات کامپیوتر و … می شود که کار آموز بعد از اتمام دوره مدرکی دریافت می کند که بین المللی است و از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که دارای اعتبار در داخل کشور و حتی کشورها دیگر برای کار های اعم از جواز، وام و اشتغال می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه شهریار در مشهد تماس بگیرید منتظر تماس های شما هستیم.

آدرس آموزشگاه: مشهد، خیابان مطهری جنوبی، بین 11 و 13، پلاک 143، آموزشگاه شهریار

شماره تماس: 05137285662

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران

کلام آخر

خیلی سپاس گزارم از همراهی عزیزانی که وجود شان همواره مایه ی دل گرمی است و ممنون از این که تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد با ما همراه بودید. هدف این نوشته چیزی جز آشنایی شما عزیزان با آموزشگاه های حسابداری در مشهد نبود ما در این جا این آموزشگاه ها را معرفی کردیم برای عزیزانی که می خواهند برای شروع یک کسب و کار تازه شروع به یاد گرفتن یک مهارت کنند به نظر می رسد آن چه که در این مقوله برای شروع یک کسب و کار تازه و حتی یاد گرفتن یک مهارت بدون این که به فکر اشتغال زایی با آن مهارت باشیم بسیار اهمیت دارد. داشتن شور و اشتیاق و علاقه است زیرا حتی اگر یک نقاش بدون علاقه دست به قلم بردارد و شروع به طراحی کند هیچ گاه از خود اثری ماندگار به جا نخواهد گذاشت و در آخر این که امیدوارم که رسانه ای شایسته در راستای معرفی بهترین آموزشگاه در مشهد برای شما خوانندگان محترم بوده باشیم.

چرا باید حسابداری یاد بگیریم؟

حسابداری یکی از پرطرفدار ترین شغل ها و همینطور رشته های تحصیلی بین دانشجویان می باشد که یادگیری آن این امکان را به شما می دهد تا فرصت های بهتری را در زندگی شخصی و همینطور کاری داشته باشید.

انتخاب آموزشگاه حسابداری چه تاثیری بر یادگیری شما دارد؟

شما با انتخاب یک آموزشگاه خوب می توانید آموزشی با کیفیت بالا را داشته باشید و همینطور کار کردن با اساتید حرفه ای و کار بلد می تواند خیلی در روند آموزش شما تاثیر گذار باشد.

بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد کدام است؟

همانطور که خیلی از افراد می داند حسابداری یک شغل پر طرفدار بین افراد می باشد که در خیلی از مشاغل کاربرد دارد و آموزشگاه های بسیاری به آموزش حسابداری پرداخته اند که ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد را بهتان معرفی کنیم.

3.1/5 - (11 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا