شرکت

10 تا از بهترین شرکت حسابداری در تهران 💻【آپدیت1402】✅

بهترین شرکت حسابداری در تهران

امروزه تعداد بهترین شرکت حسابداری در تهران افزایش چشم گیری را داشته است و متاسفانه دیده شده که بسیاری از حسابداران بی تجربه هم اقدام به راه اندازه دفتر های حسابداری می کنند که مطمئنا باعث به وجود آمدن یک سری مشکلات بزرگ برای مشتریان خود می شوند که یکی از مواردی که متاسفانه برخی از مدیران در انتخاب برخی از شرکت های حسابداری دقت لازم را ندارند و در برخی از موارد مدیران بدون حضور در محل شرکت حسابداری و بررسی سطح دانش مدیران شرکت های حسابداری تصمیم به همکاری با این شرکت  های حسابداری می کنند و انجام کار های حسابداری خود را که از مهم ترین بخش های یک شرکت می باشد را به بسیاری از این شرکت ها می سپارند و متاسفانه بسیاری از آن ها به دلیل عدم وجود یک قرارداد کامل و جامع محکوم کار های اشتباه شرکت ها می شوند که در بسیاری از موارد موجب به انحلال شرکت ها می شوند .

برخی از مزایای مشاغل حسابداری در جدول زیر لیست شده است:

📋 زمینه کاری پایدار و رو به رشد چشم انداز شغل حسابداری  و  شرکت های حسابداری در سال های پیش رو کاملا در حال رشد، پیش بینی شده است.
📈 پتانسیل در آمد مطلوب طبق گزارش BLS، متوسط حقوق و دستمزد سالانه برای یک جسابدار در سال ۲۰۱۶ به مبلغ ۶۸،۱۵۰ دلار بوده است.
❤️ رشد و ارتقا شغلی در این شغل ارتقا پیدا کرده و در سمت‌های بالاتر مانند دفتردار، حسابرس، مدیر مالی و… استخدام شوید.
💵 دورکاری و فریلنسری کار حسابداری از آن دسته شغل‌هایی است که در آن کار به صورت دورکاری و فریلنسری فراهم است.
👨‍💼 اندازی کسب و کار مستقل شغل حسابداری جزو معدود مشاغلی است که پتانسیل راه اندازی کسب و کار مستقل را دارد.

در سایت حسابدارا قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین شرکت حسابداری آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

شرکت حسابداری، مالیاتی و مالی رایان محاسبان

شرکت حسابداری، مالیاتی و مالی رایان محاسبان

خدمات مالیاتی، حسابداری، مالی، تسهیلات، حسـابرسی، ثبتی و کارشناسی رسمی جهت شرکت ها و اشخاص، انجام کلیه امور در موسسه یا شرکت های طرف قرارداد.

شرکت رایان محاسبان دارای 4 عضو هیئت مدیره با تسلط و تخصص در حوزه وکیل مالیاتی، امور شرکت های بورسی، موضوعات و چیدمان سیستم مالی و خدمات حسابرسی میباشد که همگی در مجموعه های خصوصی و دولتی سابقه کاری بالایی داشته که در تصمیم گیریهای جزء و کل مجموعه ها پیشنهادات و راهکارهای سازنده ارائه نموده تا صرفه مجموعه ها لحاظ گردد.

ضمنا پرسنل ماهر و متخصص مالی و مالیاتی تمایل به کار در شرکت های خدمات حسابداری داشته تا از نظر ارتقا حقوقی و شغلی بروز باشند و ارتقا یابند و این شرکت با استفاده از این پرسنل ماهر و متخصص سعی مینماید رضایت کارفرما را جلب نماید.

خدمات مالیاتی

 • وکیل مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی و کاهش جرایم مالیاتی
 • تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی و حضور در دادگاه و تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر درآمد
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات اجاره ، اظهارنامه ارزش افزوده و ارسال گزارش‌ های معاملات فصلی
 • ارائه مشاوره برای کاهش مالیات و استفاده از معافیت مالیاتی
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات حقوق و بررسی و رسیدگی به پرونده‌ های مالیاتی

خدمات مالی

 • تهیه و تنظیم گزارشات خرید و فروش و گزارشات مدیریتی، بررسی و تحلیل به صورت تکنیکال
 • بررسی و مدیریت حساب‌ های تجاری کسب و کار و انجام بررسی‌ مورد نیاز برای توسعه فعالیت‌ شرکت
 • ارائه خدمات ارزیابی سهام و عرضه سهام در بورس
 • اجرای مهندسی مالی با دو هدف بزرگ شدن و افزایش سود شرکت

خدمات حسابداری

 • تهیه و تنظیم اسناد حسابداری و ارائه گزارشات سود و زیان
 • ارائه گزارشات مانده مطالبات و بدهی ها به مدیریت شرکت
 • راه اندازی سیستم مالی و نظارت بر امور
 • تهیه ترازنامه و تهیه گزارشات مالی معاملات و اجرای استاندارد واحد مالی

خدمات حسابرسی

 • مشاوره حسابرسی و انجام و ارائه گزارشات حسابرسی داخلی
 • انجام و ارائه گزارشات حسابرسی عملیاتی و انجام حسابرسی برای افزایش سرمایه
 • انجام و ارائه گزارشات حسابرسی به مراجع مرتبط مانند بانک‌ ها و تهیه گزارشات فصلی
 • حسابرسی سیستم های حسابداری، مالی، صنعتی و مالیاتی و ارائه راهکار بهبود هریک به صورت مجزا

آدرس: سعادت اباد، خیابان سرو غربی خیابان صدف، نبش نظری پلاک 30
تلفن: 0212235522502128426733
وب سایت: rayanmohaseban.com

شرکت حسابداری تدبیر حساب

 

این شرکت یکی از بهترین شرکت حسابداری در تهران می باشد که زاده فکر مشترک صالح قانعی نژاد و سید حسین پرهیزگار در سال 91 می باشد که یکی از خلاق ترین موسسه خدمات حسابداری در ایران در حال حاضر می باشد . این شرکت حسابداری با استفاده از کارشناسان خبره ، خدمات متمایز و مسئولیت پذیری سه رکن اصلی در تولد تدبیر حساب می باشد . وجود یک سری از خطاها و سوء استفاده هاس مالی همیشه یکی از بزرگ ترین نگرانی های بسیاری از مدیران می باشد که متخصصان شرکت حسابداری تدبیر حساب شرایط فعلی سازمان و یا شرکت شما را ارزیابی می کند و نقاط ضعف سیستم های کنترلی موجود را برای شما شناسایی می کنند سپس برنامه منسجمی را تحت عنوان گزارش حسابرسی داخل یا عملیاتی را به شما ارائه می دهند .

 آدرس : تهران، انتهای خیابان بهشتی ، خیابان ولیعصر به سمت شمال، کوچه زرین، پلاک ۷، واحد ۳

تلفن: ۰۲۱۵۸۳۱۶۰۰۰

شرکت حسابداری آگاه حساب کاردان

شرکت حسابداری آگاه حساب کاردان

شرکت آگاه حساب کاردان، به منظور رفـع نیازهای حسابداری و مدیریتـی شرکت ها، موسسات، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخـش های عمومی، خصوصی و دولتی و … ،فعالیت های حرفه ای خود را با بهره مندی از كادر مجرب و متخصص در زمینه حسابداری، حسابرسی، امور مالیاتی، امور بیمه و قراردادها و نرم افزارهای مالی و با اتكاء به سال ها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در تهران و حومه آغاز نــمود است.

از مزایای شرکت حسابداری آگاه حساب، می توان به مشاورین مالی خبره و انجام همه امور مالی و حسابداری به بهترین شکل اشاره کرد.

شماره تماس: 09129375275

شرکت حسابداری حسابداری هلو

شرکت حسابداری حسابداری هلو

یکی دیگر از بهترین شرکت حسابداری در تهران شرکت حسابداری هلو می باشد که یکی از نرم افزار های مالی و حسابداری یکپارچه هلو نسخه های تخصصی برای فروشگاه ها ، شرکت ها و تولیدی ها می باشند که این نرم افزار های حسابداری و مالی شامل امکانات بی شماری مانند صدور انواع فاکتور ، اعلام سر رسید چک ها به صورت اتوماتیک ، امکان دریافت گزارش های متنوع و… می باشند .

این شرکت به دلیل کاربری آسان همراه با امکانات گسترده به یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار مالی و حسابداری در کشور تبدیل شده است که این نرم افزار حسابداری هلو در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می شود . این شرکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و با داشتن کارشناسان با تجربه آماده خدمات رسانی به هموطنان در تمام نقاط کشور می باشند .

آدرس : تهرانپارس میدان پروین 196 شرقی پلاک 176 واحد4

تلفن : 77583231 -021

بیشتر بخوانید: بهترین موسسه حسابداری در تهران

شرکت حسابداری دانا محاسب فکور

شرکت حسابداری دانا محاسب فکور

شرکت حسابداری و خدمات مالی دانا محاسب فکور یکی دیگر از بهترین شرکت حسابداری در تهران می باشد که به صورت ادواری به امور حسابداری و بازرسی قانونی شرکت های اشتغال می ورزد . به تدریج کارفرمایان این شرکت گسترش پیدا کرده اند و در حال حاضر به بش از 500 شرکت بزرگ و کوچک خدمات حسابداری و حسابرسی را به شرکت های مختلف ارائه می دهند . همچنین این شرکت بر حسب تقاضای مشتریان نسبت به صدور گزارش های حسابداری و حسابرسی انگلیسی که مورد نیاز بانک های مستقر در خارج از کشور می باشند اقدام نمایید .

این شرکت حسابداری و حسابرسی از لحاظ تعداد پرسنل یکی از موسسات حسابرسی معتبر در بخش های خصوصی به حساب می آیند که علاوه بر مدیران ارشد این مجموعه تعدادی از کارمندان ارشد این موسسه در انجمن حسابداری خبره ایران عضویت دارند و از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند . افراد در حال کار در این سرکت دارای تخصص های عملی در زمینه های حسابرسی ، طراحی و تدوین و پیاده کردن سیستم های حسابداری مالی و صنعتی ، پيگيري مسائل مالياتي و بيمه هاي اجتماعي، اصلاح حساب ، بررسيهاي ويژه و بالاخره خدمات حسابداري مي باشند.

آدرس : تهران ، اشرفی اصفهانی ، برج نگین رضا

شماره تماس : 44031254-021

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری

شرکت حسابداری مشاورین تهران و شرکا

شرکت حسابداری مشاورین تهران و شرکا

بسیاری از سازمان ها نه تنها به دنبال راه حل های به صرفه برای فعالیت غیر عملیاتی مانند خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی هستند بلکه انتظار دارند که با کنترل و مدیریت بهتر پارامتر های مالی مانند گردش نقدینگی ، نسبت های مالی و … بهره وری و سود آوری کسب و کار های خود را افزایش داده اند . این شرکت علی رغم اینکه خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی را به عنوان فعالیت غیر عملیاتی محسوب می کند اما یک سری از خدمات حسابداری و مالیاتی آن جرء جدایی ناپذیر از قابلیت های عملیاتی سازمان و عملکرد سیستماتیک می باشد .

این شرکت افزایش بهره وری و کمک به بازار کسب و کار کشور در زمینه افزایش رقابت پذیری در بازارهای داخلی و بین المللی و به روز شدن علم مدیریت شرکت ها، تیمی مجرب متشکل از مشاوران با سابقه فعالیت در بازارهای بین المللی ، تصمیم به ثبت این شرکت نمودند.

آدرس :  تهران ، ولیعصر، پارک وی بالاتر از خیام، ساختمان ترمه پلاک ۲۹۰۵ طبقه ۳ واحد ۱۰۳

شماره تلفن :  021-26205647

شرکت حسابداری پارسا حساب ایرانیان

یکی دیگر از بهترین شرکت حسابداری در تهران ، شرکت حسابداری پارسا حسابداری ایرانیان می باشد که خدمات این شرکت شامل ، ،خدمات بیمه و مالیات حقوق ، ارسال صورت معاملات فصلی ماده ۱۶۹ ق.م.م ، ارسال اظهارنامه ارزش افزوده ، ارسال اظهارنامه عملکرد ، تحریر دفاتر قانونی ، تحریر لایحه مالیاتی ، تحریر لایحه کاهش مالیات ، صورت مالی ، حسابرسی صورت های مالی اساسی ، حسابرسی بانکی می باشد .

آدرس :  میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، تقاطع خیابان گلها و هشت بهشت ، پلاک ۲ ، طبقه ۴، واحد ۱۰

 شماره تماس : ۸۸۳۳۴۱۸۲-۰۲۱

شـرکت آرین حساب

شـرکت آریـن حسـاب

یکی دیگر از بهترین شرکت حسابداری در تهران شرکت حسابداری آرین سیستم می باشد که از اعضای رسمی انجمن حسابداران خبره کشور می باشد که تجربه یک دهه فعالیت در مشاوره مالی ، حسابداری قانونی ، خدمات مشاوره مالیاتی را به شرکت سهامی خاص و سهامی عام در دستور کار دارد . خدمات این شرکت شامل موارد زیر می شود .

 • خدمات این شرکت
 • اعزام نیروی حسابدار
 • انجام امور حسابداری
 • انجام امور مالیاتی
 • انجام خدمات بیمه و مالیات حقوقی
 • انجام مشاوره مالی و مالیاتی
 • و…

آدرس :  خیابان بهشتی، خیابان میرعماد، کوچه چهاردهم پلاک 5 واحد1

شماره تلفن : 66406370-021

شرکت پیشداد

شـرکـت پـیـشـداد

یکی دیگر از بهترین شرکت نرم افزار حسابداری در ایران شرکت پیشداد می باشد که مشاوره نرم افزار حسابداری تا معیار های گوناگوم برای مدیریت هزینه را در اختیار بسیاری از پروژه ها و شرکت های سهامی عام مخصوصا در بازار بورس ایران ارائه می دهند در ادامه شما را با برخی از خدمات این شرکت آشنا خواهیم کرد .

 • طراحی و پیاده سازی سیستم انبار
 • انجام کلیه امور مالی و حسابداری اشخاص حقوقی و حقیقی
 • اعزام حسابدار در تمامی سطوح به صورت پاره وقت و تمام وقت
 • تهیه و ارائه گزارشات مالی مورد نیاز مدیران
 • تهیه و تنظیم صورتهای مالی بر اساس استانداردهای حسابداری
 • تهیه و راه اندازی سیستم مدیریت هزینه های پروژه
 • تبدیل حسابداری دفتری و سنتی به سیستم مکانیزه و تنظیم فرم های مالی و اداری
 • اصلاح و تعریف کدینگ حسابها در سیستم مالی

آدرس : میدان فلسطین خیابان فلسطین پلاک ۳۵۷ ساختمان پزشکان ۱۵۷ طبقه ۴ ، واحد ۲۷

شـرکت پرشین حساب

شـرکـت پـرشـیـن حـسـاب

شرکت حسابداری پرشین حساب یکی از بهترین شرکت حسابداری در ایران می باشد که در سال 1391 شروع به کار کرده است و با هدف افزایش سطح آگاهی مجریان و مدیران در بازار های کار ملی و مالیاتی کشور فعالیت خود را آغازه کرده است تا به عنوان یک مرجع متخصص در این حوزه شناخته و دیده شود ، به اعتقاد ما هر چقدر سطح اگاهی فعالان اقتصادی و مجریان خدمات حسابداری و مالیاتی افزایش پیدا کند، بی شک هم مدیران کشور دغدغه ای بابت توسعه بازار و کسب سود نخواهند داشت و هم حسابداران و کارشناسان خدمات مالیاتی در بازار پر رونق این خدمات رکوردهای درآمدی خوبی را رقم میزنند. در ادامه شما را با برخی از خدمات این شرکت آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • بررسی و اصلاح اسناد حسابداری
 • مشاوره و پیاده سازی نرم افزار حسابداری
 • طراحی و پیاده سازی ساختار بهای تمام شده
 • ایجاد و استقرار سیستم های حسابداری انبار، حقوق و دستمزد
 • تهیه آیین نامه ها و دستورالعملهای مالی و کنترل داخلی
 • تهیه و تنظیم صورتهای مالی اساسی
 • تهیه و تنظیم صورتهای مالی تلفیقی
 • طراحی و پیاده سازی بودجه بندی
 • و..

شرکت حسابداری ایلیا حساب

شرکت حسابداری ایلیا حساب 

این شرکت یکی دیگر از بهترین شرکت حسابداری در تهران می باشد که عقیده این شرکت این است که امروزه در عرصه رقابت اقتصاد های جهانی و ملی ، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط ، قابل اتکاء و مفید از مهم ترین وسیله های تصمیم گیری برای انواع واحد های تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین امکان پذیر نمی باشد . برای رفع بسیاری از نیاز های حسابداری و مدیریتی شرکت ها ، موسسات و بنگاه های اقتصادی، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از كادر مجرب و نیروهای متخصص آغاز نموده…

آدرس : سعادت آباد بالاتر از بلوار دریا خ فرحزادی خ عباسی اناری پلاک ۱۴۶

 شماره تلفن : 02191091501

شرکت حسابداری حسابداران تراز محور

شرکت حسابداری حسابداران تراز محور

این شرکت حسابداری یکی از بهترین شرکت حسابداری در تهران می باشد که تجربه آن ها در این زمینه 15 سال میی باشد که یکی از معتبر ترین و بهترین شرکت حسابداری در تهران شناخته شده است ، خدمات حسابداری و حسابرسی در این شرکت فقط مخصوص تهران نمی باشد و آماده ارائه خدمات در سراسر کشور نیز می باشد که از جمله اهداف این شرکت حسابداری ، حسابداری تراز محور ، ارائه شایسته ترین خدمات مالی و مالیاتی ، ارائه روش های کاهش مالیات به طور قانونی ، حل مشکلات مالیاتی بنگاه های اقتصادی و تولیدی  و ارائه اطلاعات نوین مالی و مالیاتی به مراکز تجاری و اقتصادی می باشد . در ادامه شما را با برخی از خدمات این شرکت آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی  ، تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده ، تنظیم اظهارنامه صورت معاملات فصلی ، اعزام نیروی حسابدار، ارائه، نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی، نرم افزار انبار و نرم افزار حقوق و دستمزد ، ثبت سند حسابداری (جاری – معوقه )، طراحی کدینگ اصولی در سطوح مختلف  ، تهیه صورتهای مالی ،  تهیه انواع گزارشات مالی ، اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب ها ، انجام و بررسی مسائل حل اختلاف مالی فی مابین شرکاء در سنوات جاری و گذشته ، ارائه خدمات مشاوره حسابداری و مالیاتی ، مشاوره تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری ،  حسابداری پیمانکاری ، کنترل خط تولید و بهای تمام شده و انجام عملیات انبار گردانی و سیستم های انبارداری، کدینگ کالا و کنترل موجودی ،  آموزش حسابداری و حسابرسی ، انجام خدمات حسابرسی
آدرس : تهران. پونک. بلوار عدل جنوبی. خیابان علیقلی نژاد. پلاک ۱۶ واحد ۲
شماره تلفن : ۴۴۴۹۹۴۶۴

وظایف شرکت های حسابداری 

در ادامه شما را با بخشی از وظایف شرکت های حسابداری آشنا خواهیم با ما همراه باشید .
 • ارائه ی خدمات حسابداری مالیاتی شرکت ها
 • مشاوره ی مالیاتی و مالی به انواع اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ارائه ی خدمات نرم افزاری حسابداری
 • آموزش حسابداری به صورت کاربردی

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران

خدمات مالی در شرکت های حسابداری
 1. مشاوره مالی و مالیاتی
 2. ارائه گزارشات مالی به هیئت مدیره
 3. تهیه و تنظیم صورت های مالی
 4. بررسی مالیات سالانه شرکت
 5. مسئولیت های هيئت مديره در قبال صورت حساب های مالی

گزارش حسابرس بايد ویژگی هایی داشته باشد که شامل بخشی است با عنوان مسئوليت هيئت مديره در قبال صورت های مالی .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین شرکت حسابداری در تهران همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

مزایای شغل حسابداری چیست؟

شغل حسابداری یک شغل ثابت و پایدار می باشد که هر روز در ایران در حال رشد می باشد و علاوه بر آن درآمد آن مناسب و رو به رشد است.

ویژگی های یک شرکت حسابداری خوب چیست؟

شرکت‌هایی که در زمینه کاری و تجاری موفق هستند، حتما باید امور مالی آنها دقیق و مرتب باشد. مدیریت این شرکت‌ها بایستی از جریان پول نقد، دارایی گرفته تا گزارشات مالی و اطلاعات اقتصادی جامعه در این مسئله تاثیر گذار ‌می باشد

بهترین شرکت حسابداری در تهران کدام است؟

از آنجایی که برای بیشتر مشاغل نیازمند یک حسابدار می باشد و بازار کار حسابداری بسیار می باشد به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد که ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین شرکت حسابداری در تهران را بهتان معرفی کنیم با ما همراه باشید.

3.8/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید.
  مقاله خیلی خوبی رو منتشر کردید.
  کاملا مشخص که وقت زیادی صرف این کار شده.
  تمامی شرکت های حسابداری که ذکر کردید توانایی بالایی در خصوص ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی دارند.
  وجود چنین مقالاتی باعث میشه یک مودی بتونه خیلی راحت تر نسبت به انتخاب یک شرکت یا موسسه حسابداری اقدام کنه.
  آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتون داریم.
  با تشکر
  موسسه حسابداری رهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا