آموزش

10 تا از بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران ⭐【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله قصد داریم به توضیح بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران بپردازیم. در حال حاضر در کشور ما به خصوص در شهر تهران آموزشگاه های مختلفی جهت آموزش حسابداری به وجود آمده اند که هر کدام این ادعا را دارند که از جدیدترین متدها و مجرب ترین اساتید برای آموزش حسابداری استفاده می کنند. در ادامه مقاله به معرفی 5 مورد از بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران

شرکت در آموزشگاه های حسابداری دارای چه مزایایی می باشد؟

بهبود اوضاع اقتصادی: اگر کسی در آموزشگاه حسابداری ثبت نام کرده باشد و دوره های مخالف حسابداری، حسابرسی، مالیات را گذرانده باشد، این قابلیت را دارد مخارج و هزینه‌ های شخصی خود را به آسانی مدیریت و کنترل کند. همچنین، نظم خاصی را به زندگی می بخشد. چنین فردی به احتمال زیاد کمتر دچار بحران های مالی می شود. به همین علت است که حسابداران مجرب و کاربلد دغدغه‌ ها و مشکلات کمتری در زندگی خود احساس می کنند.

شرکت در آموزشگاه های حسابداری دارای چه مزایایی می باشد؟

بالا رفتن میزان بازدهی کاری مدیران: در حال حاضر حسابداری شرکت‌ ها صرفا فقط حساب و کتاب هزینه ها نمی باشد بلکه پدید آمدن قواعد و قوانین بیمه و مالیات موجب سخت تر شدن و پیچیده‌ تر شدن رشته حسابداری شده است. به همین علت است که مدیران و متخصصان می بایست تسلط کافی به تمامی امورات بیمه و مالیات را داشته باشند. در نتیجه اگر قصد دارید درصد بازدهی کسب و کار خود را بالا ببرید، باید به فکر یادگیری رشته حسابداری از طریق متدهای روز دنیا باشید.

انتخاب مناسبی برای شغل دوم: حسابداری جزوء آن دسته از مشاغلی می باشد که می‌ توان به عنوان شغل دوم بر روی آن حساب باز کرد. تمامی افراد می توانند با حضور در دوره‌ های آموزش حرفه ای حسابداری، مالیات و حسابرسی در منزل، میزان درآمدهای خود را به شکل گسترده ای بالا ببرند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه حسابداری در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 آموزش آشنایی با نرم افزار ها آموزشگاه ها باید در کلاس ها آموزش های مربوط به نرم افزار ها را نیز برگذار کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به کارآموزان خود ارائه دهد.

آموزشگاه های حسابداری چه مواردی را آموزش می دهند؟

برای کسب موفقیت در رشته حسابداری می بایست افراد تحت تعلیم اساتید حرفه ای در آموزشگاه های معتبر و شناخته شده قرار گیرند. ابتدا می بایست آموزش های لازم و مرتبط با دوره های حسابداری مقدماتی را طی کرده باشید و مطالب حسابداری را به شکل استاندارد آموخته باشید. به طور معمول در دوره های مقدماتی فقط ترازنامه های مالی و حسابداری شرکت های تولیدی و صنعتی، بسته شدن حساب ها و مواردی از این قبیل آموزش داده می شوند.

سرفصل های دوره آموززش مقدماتی رشته حسابداری شامل آموزش مالی و حسابداری، شرکت های تولیدی و خدماتی، آموزش ساختار کسب و کارهای بازرگانی، اجرای پروژه های کتبی و عملی مالی، تحریر دفاتر کل و روزنامه های حسابداری، آموزش اکسل های مربوط به حسابداری می باشد. با درنظر گرفتن این مسئله که کلیه فعالیت های جهان از طریق سیستم های کامپیوتری انجام می گردد، بهتر است روش کار کردن با حداقل یکی از نرم افزارهای معتبر و شناخته شده حسابداری را بیاموزید.

آموزشگاه های حسابداری چه مواردی را آموزش می دهند؟

نرم افزارهای حسابداری دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند و باید بخش های مختلف نرم افزارهای حسابداری آموزش داده شوند و تسلط لازم را بدست آورید. آموزش تمامی این بخش ها بسیار واجب می باشد و نیاز است که افراد دوره های مختلف را فراگیرند. بخشی از این آموزش ها عبارتند از:

 • آموزش اصول حسابداری مقدماتی
 • آموزش اصول ساختاری انبارداری
 • آموزش نرم افزارهای حسابداری
 • آموزش اصول اجرایی و مدیریتی
 • آموزش تمامی بخش های اکسل حسابداری
 • آموزش نحوه پرداخت ها و دریافت های مالی

بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده، توانستیم یک سری اطلاعات مهم را درباره دلایل اهمیت آموزش حسابداری در آموزشگاه های حسابداری ویژه بازار کار و مهارت های مورد نیاز یک حسابدار حرفه ای در اختیارتان قرار دهیم. اکنون این سوال مطرح است که بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران کدام است؟ برای پاسخ به این باید رزومه کاری و سوابق اجرایی هر یک اساتید آموزشگاه های حسابداری معتبر در شرق تهران را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به انتخاب مدنظر خود دست پیدا کنید.

بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران کدام است؟

در ادامه مقاله به معرفی 5 نمونه از آموزشگاه حسابداری در شرق تهران پرداختیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید

آموزشگاه حسابداری رهرو

آموزشگاه حسابداری رهرو

آموزشگاه مالی و حسابداری رهرو تقریبا 20 سال می باشد که در حوزه آموزش به تمامی افراد جامعه، آموزشی کاملاً درست و کاربردی را ارائه نموده است. این آموزشگاه از طریق مدرسان و کارشناسان باتجربه توانسته است فضایی آرام بخش و حرفه‌ ای را جهت آموزش به‌ وجود آورد. آموزشگاه حسابداری رهرو در سال 1379 در رشته‌ های تخصصی حسابداری مالی، اقتصادی، حسابرسی، بازرگانی و کامپیوتر در شرق تهران و از سوی سازمان فنی‌ و حرفه‌ ای کشور، مجوز تأسیس را اخذ نموده است.

کلاس‌ های آموزش مهارت های حسابداری، کلاس‌ های عملی مرتبط با رشته های فنی و حرفه ای و کار دانش، توسط در این آموزشگاه به شکل خصوصی و عمومی برگزار می‌ شود. آموزشگاه حسابداری رهرو تا به امروز توانسته است دانشجویان زیادی را با نمرات برتر در رشته‌ های مختلف مدیریت مالی و حسابداری تربیت کند و با ارائه نمودن گواهینامه مهارت با تأییدیه سازمان بین‌ المللی کار ILO به بازار اشتغال پایدار معرفی کند. رزومه درخشان آموزشگاه حسابداری رهرو نشان می دهد که  این آموزشگاه فعالیت‌ های بسیار مهمی را در کارنامه اجرایی خود داشته است.

برخی از فعالیت های آموزشگاه حسابداری رهرو شامل برگزاری نمایشگاه های مختلف مالی و حسابداری، معرفی تعداد کثیری از کارآموزان به المپیاد جهانی، برگزاری دوره‌ های مختلف تخصصی و حرفه ای، برگزاری آزمون های حسابداری و … می‌ باشد. آموزشگاه حسابداری رهرو در رشته‌ ها و حرفه‌ های مختلف و پرکاربردی فعالیت می‌ کند و نزدیک به 100 مهارت فنی‌ و حرفه‌ ای را برگزار کرده است. برخی از قابلیت های آموزشگاه حسابداری رهرو به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارای اینترنت رایگان و پرسرعت
 • امکان اعطای گواهینامه‌ بین‌ المللی
 • امکان اخذ نمودن وام های خود اشتغالی
 • دارای سالن مخصوص مطالعه کتب حسابداری
 • دارای امکان تکمیل نمودن پرونده های استخدام
 • امکان اخذ نمودن جواز کسب و کار صنعتی و بازرگانی
 • دارای لابراتوار مجهز به بروزترین سیستم‌ های الکترونیکی
 • دارای قابلیت ارائه مشاوره تحصیلی رایگان آموزش‌ و پرورش
 • امکان ارائه نمودن مهارت‌ های فنی‌ و حرفه‌ ای برای مهاجرت و بازار کار
 • امکان ارائه نمودن مدارک حرفه‌ ای دیپلم‌ های فنی و حرفه ای و کار دانش
 • فراهم نمودن شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور و نیاز به پیش‌ دانشگاهی
 • امکان ارائه نمودن مدارک بین‌ المللی TEF جهت انجام مهاجرت با امتیازات بالا

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان مدنی، جنب متروی جانبازان (گلبرگ)، خیابان بهمن غربی (مهرانپور)، پلاک 159

تلفن: 02177212709

آموزشگاه حسابداری نیکوروش

آموزشگاه حسابداری نیکوروش

مجتمع فنی نیکوروش در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سازمان فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسیده است. آموزشگاه نیکوروش افتخار دارد که دوره های مختلف آموزشی در رشته های هنر و گرافیک، نقاشی، صنایع دستی و رزین های سنتی، مدیریت مالی، حسابداری، توریست و گردشگری، هتل داری و مدیریت MBA را برگزار کرده و در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

آموزشگاه نیکوروش در سال های نخستین فعاليت خود، با یافتن نيازهای خاص جامعه به صورت پیشرفته، درصد زیادی از فعاليت های خود را صرف ارائه نمودن آموزش های کمی و کیفی در اين زمینه نموده است. وجود يک مجمع تخصصی همراه با مدرسان و کارشناسان با تجربه در زمینه های مختلف آموزشی که تعداد زیادی از آن ها به عنوان تالیف کننده نیز فعالیت داشته اند، همگی نتيجه 20 سال پايش دقیق نيازهای آموزشی، فنی و پژوهشی جامعه و همچنین تشخیص میزان اهميت توسعه آموزش مهارت های مورد نیااز توسط آموزشگاه می باشد.

مجتمع فنی نیکوروش در طول سال ها فعالیت خود نزدیک به 20 هزار مدرک و گواهی بین المللی به هر یک از کارآموزان خود در رشته های گوناگون ارائه نموده است. بعضی از فعالیت های آموزشگاه نیکوروش به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارای سابقه برگزاری دوره های پیشرفته مخصوص بازار کار
 • امکان ارائه نمودن دوره های مشاوره آموزشی رایگان برای کلیه دوره ها توسط افراد باتجربه
 • امکان برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان جهت معرفی کردن دوره های تخصصی آموزشی
 • امکان برگزاری دوره های تکمیلی مدارک درسی و دریافت نمودن مهارت فنی و حرفه ای برای اشخاص سیکل
 • برگزاری دوره های مختلف فنی و حرفه ای، نقاشی و گرافیک، مالی و حسابداری، توریست و گردشگری و …
 • امکان صادر نمودن گواهینامه های بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور بنابر دوره های مختلف آموزش داده شده
 • دارای سابقه اعزام کردن اساتید حرفه ای و مجرب بنا به در خواست مراکز آموزشی شهرهای گوناگون جهت برگزاری دوره های مختلف آموزشی

آدرس: تهران، چهارراه پاسداران، خیابان دولت، بعداز اختیاریه، ساختمان صدرا، پلاک 109

تلفن: 02122578971

آموزشگاه حسابداری تهران

آموزشگاه حسابداری تهران

آموزشگاه حسابداری تهران نمایندگی نیاوران از معتبرترین آموزشگاه های شرق تهران می باشد. دوره حسابداری مخصوص بازار کار، یکی از اصلی ترین و معتبر ترین دوره های آموزش حسابداری می باشد که در این آموزشگاه برگزار می شود. در این دوره، کلیه مباحث حسابداری در برهه زمانی 180 ساعتی، به شکل تخصصی و پروژه محور، از طریق اساتید مجرب، به کلیه دانشجویان آموزش داده می شود. پس از پایان یافتن دوره آموزشی 180 ساعته، دانشجویان با مدارک معتبر آموزشگاه حسابداری تهران، آماده ورود به بازار کار و فعالیت در زمینه حسابداری می باشند.

مسئله ای که نیاز است گفته شود این است که کلاس های حسابداری آموزشگاه حسابداری نیاوران، نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارد و تمامی اشخاص می توانند بدون داشتن علم حسابداری و حتی بدون برخورداری از هیچ گونه مدارک دانشگاهی، در این کلاس ها شرکت کنند. در واقع در دوره های آموزش حسابداری این آموزشگاه، هر آن چه که برای تبدیل شدن به یک حسابدار درجه یک و کاربلد نیاز باشد، از صفر تا صد آموزش داده می شود. همچنین این دوره های آموزش حسابداری، مخصوص بازار کار می باشد و تحت نظارت مجرب ترین اساتید و مشاوران مالی و حسابداری برگزار می شود.

تمامی افراد این قابلیت را دارند که با شرکت در دوره های حسابداری آموزشگاه نیاوران و کسب علم و مهارت های پایه و تخصصی حسابداری به شکل تئوری و عملی، می توانند پس از گذشت مدتی، به عنوان یک حسابدار ماهر و ذبده، با قدرت و اعتماد به نفس بالا، وارد بازار کار شوند. برخی از مباحثی که در این آموزشگاه آموزش داده می شود به شرح موارد ذیل می باشد و عبارت است از:

 • آموزش مباحث حسابداری مالی
 • آموزش اصول حسابداری تولیدی و صنعتی
 • آموزش اصول اساسی حسابداری مالی بازرگانی
 • آموزش چرخه گسترده حسابداری مراکز تولیدی و بازرگانی
 • آموزش کلیه مباحث پایه و مقدماتی حسابداری و حسابرسی
 • آموزش حسابداری مالیاتی و تمامی امورات مرتبط با مالیات اعم از محاسبه مالیات، جریمه های نقدی و غیر نقدی، بخشودگی جرایم و …
 • آموزش اصول حسابداری حقوق و دستمزد اعم از نرخ دقیق حقوق، حق بیمه، پاداش، کسری و تمامی مباحث مرتبط با محاسبات مالی و  اداری

آدرس: نیاوران، حدفاصل سه راه یاسر و پمپ بنزین، پلاک 208

تلفن: 02126121107

آموزشگاه حسابداری عصر نخبگان

آموزشگاه حسابداری عصر نخبگان

آموزشگاه عصر نخبگان در سال 1392 با هدف بالا بردن سطح علم و دانش و همچنین مهارت کلیه متقاضیان در رشته های کامپیوتر، حسابداری، گرافیک، معماری و هم چنین ارائه نمودن دیپلم رسمی در 5 رشته در شرق پایتخت فعالیت خود را شروع کرده است. آموزشگاه عصر نخبگان با داشتن سوابق بسیار در آموزش های کاربردی در طول سالیان سال سعی در ارائه نمودن آموزش اصول حسابداری و حسابرسی مطابق با نیازهای روز بازار کار با شیوه بیانی ساده و قابل فهم به کارآموزان داشته است و به طور دائم از همراهی افراد در این مسیر بهره مند شده است.

یکی از اصلی ترین مزیت های آموزشگاه عصر نخبگان، برپایی دوره های های مختلف آموزشی متناسب با نیاز روز بازار کار می باشد. مزیت استفاده از این روش آموزشی به این شکل است که شرکت کنندگان پس از پایان دوره و از طریق حضور در فضای کاری نیاز کمتری به طی نمودن دوره های کارآموزی خواهند داشت.

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، صد متر بعد از مترو ابن سینا به سمت کلاهدوز، پلاک 866، طبقه اول

تلفن: 02133345339

آموزشگاه حسابداری تراز ارقام ایرانیان

آموزشگاه حسابداری تراز ارقام ایرانیان

آموزشگاه حسابداری تراز ارقام ایرانیان در سال 1380 با هدف ارائه نمودن کلیه امورات مالیاتی، حل نمودن اختلاف شرکا، ارزش افزوده، مدیریت مالی، حسابداری، حسابرسی و دفاعیات امورات مالیاتی افتتاح شده است و به ارائه خدمات گوناگون به مشتریان می پردازد. آموزشگاه حسابداری تراز ارقام ایرانیان دائما در تلاش است تا شرکت های گوناگون را در مسیر ارائه مشاوره امورات مالياتي، بیمه، تهيه صورت هاي مالی، حسابرسی مالی و مالیاتی کمک کند.

داشتن یک شغل ثابت و پایدار همواره دغدغه همگان است. رشته حسابداری یکی از رشته های مهم و معروف در سراسر کشور می باشد. در واقع این گونه می توان گفت که رشته حسابداری یکی از رشته هایی می باشد که باید به صورت پایه و پیشرفته آموزش داده شود. علت آن هم مشخص می باشد آن هم بالا بودن تعداد موقعیت های شغلی این رشته می باشد. به طور کلی هر کسب و کاری به یک حسابدار حرفه ای نیاز دارد و آموزشگاه حسابداری تراز ارقام ایرانیان به عنوان بهترین گزینه در این رابط می باشد.

آدرس: تهران، شریعتی، نرسیده به ظفر، بن بست افضل، انتهای کوچه، پلاک 20، واحد 3

تلفن: 02188521914

دلایل اهمیت آموزش حسابداری برای کسب و کار

آموزش حسابداری می تواند به مرتب سازی اطالاعات مالی شرکت کمک کند: افراد زیادی اعم از سهام داران، سرمایه گذاران، ارائه دهندگان وام و کارکنان به سوابق مالی و اجرای یک سازمان توجه خاصی می کنند. انواع مختلفی از سازمان ها مانند سازمان‌ ها با سهامی عام و خاص از شفافیت هر چه بیشتر در زمینه امورات مالی و حسابداری، سود حداکثری بدست می آورند.

اگر سوابق یک سازمان به صورت نامنظم و از هم گسیخته باشد، می تواند بر شهرت و سلامت کسب و‌ کار تاثیرات منفی بگذارد. یک نرم افزار حسابداری حرفه ای، به اطلاعات مالی و حسابداری سازمان نظم و انضباط می بخشد، در نتیجه دسترسی به هر یک آسان تر و در دسترس تمامی افراد علاقمند قرار می گیرد.

حسابداری به کارکنان یک شرکت این امکان را می دهد که در چارچوب قانون عمل کنند: بکارگیری سیستم ها و دانش روز حسابداری به افراد این امکان را می دهد تا کسب و کار خود را از اوضاع قانونی خوبی بهره مند کنند. یکی از اصلی ترین وظایف یک حسابدار، ثبت نمودن داده ها و اطلاعات در بخش امورات مالی منطبق با قوانین و مقررات گوناگون می باشد. به طور کلی روابط تجاری یک سازمان مورد بررسی قرار می گیرد، در نتیجه سوابق مالی باید در دسترس، هدفمند و سازماندهی شده باشند. عدم داشتن سوابق قابل قبول می تواند تمامی مشاغل را با مشکلات دشوار رو به رو کند.

بکارگیری حسابداری می تواند موجب کاهش رسیدگی های حسابرسی شود: هیچ اورگانی تمایل ندارد که دائما مورد رسیدگی و واکاوی قرار گیرد. یک سیستم مالی و حسابداری ضعیف، مسیر را برای انواع مختلف اشتباهاتی که توجه مقامات بالا دست را جل می کند، هموار می کند. این اشتباهات می توانند شامل به هم خوردن فرم های مالیاتی، مطالبه نرخ هزینه های گزاف، مطالبات زیاد کمک های خیریه و موارد دیگر می باشد. استفاده از یک حسابدار ذبده و کارآند در بین کارکنان می تواند از اشتباه سهوی و عمدی جلوگیری کند و احتمال رسیدگی را به خصوص برای کسب و کارهای کوچک کاهش دهد.

دلایل اهمیت آموزش حسابداری برای کسب و کار

حسابداری به تقسیم بندی بودجه و پیش بینی های آینده کمک می کند: تقسیم بندی بودجه و پیش بینی آینده به افراد این امکان را می دهد که برای سال های مالی آینده طرح ریزی کنند. بکارگیری سوابق مالی گذشته برای این گونه عملیات بسیار واجب و ضروری می باشد. تجزیه و تحلیل و بررسی یک نقطه، شروع دقیق به کاربران نشان می دهد، هم چنین این امکان وجود دارد که از گذشته به عنوان یک راهنما برای آینده سود آورتر و درخشان تر استفاده نمود.

یک سیستم مالی و حسابداری جامع که توسط یک کارشناس حرفه ای طراحی گردیده باشد، داده ها و اطلاعات مدنظر را جهت بودجه بندی و پیش گویی های آینده در اختیار کاربران قرار می دهد.

حسابداری، اخذ تصمیمات یک سازمان را آسان تر می کند: اخذ تصمیمات مهم درباره یک سازمان بدون در اختیار داشتن اطلاعات دقیق، بسیار دشوار است. یک سیستم حسابداری جامع اطلاعات مورد نیاز را جهت اخذ تصمیمات در مورد آینده سازمان ارائه می کند. تجزیه و تحلیل و بررسی سوابق مالی همچنین می تواند به سازمان در تصمیم گیری در رابط با استخدام کارمندان، خرید و فروش، استراتژی های کسب و کار و دیگر موارد کمک کند.

یک سیستم حسابداری حرفه ای می تواند موجب صرفه جویی در وقت سازمان شود: اگر سیستم حسابداری حرفه ای نباشد، وقت زیادی را صرف تجزیه و تحلیل جهت درک داده ها و اطلاعاتی می کند که به درستی سازماندهی نشده اند. آماده شدن برای پایان دوره های مالی به شکل یک کابوس می باشد و زمان بسیاری را برای افراد صرف می کند. داشتن یک سیستم حسابداری حرفه ای و حسابدار متبحر در بین کارکنان، پروسه مدیریت مالی را بسیار ساده و سریع تر می کند. در نتیجه یک سازمان می تواند وقت خود را در زمینه های دیگر تجاری صرف کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در شمال تهران

یک حسابدار موفق چه مهارت هایی باید داشته باشد؟

یک حسابدار موفق باید از استانداردهای حسابداری جهت ورود به بازار کار مطلع باشد: داشتن آشنایی هر چه بیشتر با استانداردهای رشته حسابداری مثل استانداردهای بین المللی، ارائه گزارشات مالی و حسابداری، حسابرسی رسمی، این اطمینان را می دهد که شما توانایی لازم جهت تهیه نمودن صورت‌ های مالی را دارید. این استانداردها از یک سری اصول و رویه‌ های مشترک برای تمامی حسابداران تشکیل شده اند که باید در تهیه صورت‌ های مالی هر یک را پیگیری نمود.

این گونه مهارت ها جهت حفظ و برقراری ثبات در ثبت و ارائه گزارش های مالی و حسابداری سازمان و همچنین حفظ ثبات برای هر یک از سرمایه گذاران در مقایسه صورت‌ های مالی سازمان با دیگر شرکت‌ ها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

حسابرسی بیمه یکی از مهارت های حسابداری مهم جهت ورود به بازار کار می باشد: به صورت کلی تحلیل و بررسی اسناد و مدارک کارفرمایان، هر یک از دفاتر قانونی شرکت‌ هایی که دارای پرونده در سازمان تأمین اجتماعی می باشند، دارای کد کارگاهی هستند، از طریق سازمان کل حسابرسی بیمه تأمین اجتماعی را حسابرسی بیمه تأمین اجتماعی می گویند. در این نوع حسابرسی، اسناد و مدارک مالی کارگاه‌ ها که مربوط به حساب‌ های هزینه‌ ای می باشند، مورد واکاوی قرار می‌ گیرند تا از پرداخت حق بیمه توسط کارفرمایان اطمینان حاصل شود.

یک حسابدار موفق چه مهارت هایی باید داشته باشد؟

حساب و کتاب مالیات شرکت‌ ها یکی از اصلی ترین مهارت های حسابداری بازار کار می باشد: از دیگر موارد مهمی که در آموزش حسابداری بازار کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، محاسبه مالیات مشاغل مختلف می باشد. پرداخت مالیات شرکت‌ ها، نه فقط در ایران بلکه در کلیه کشورها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. به همین جهت است که اطلاع داشتن از طریقه محاسبه مالیات شرکت‌ ها و مطلع شدن از پاسخ سؤالات مالیاتی، می‌ تواند به مدیریت صحیح هزینه‌ ها و سودآوری هر چه بیشتر مشاغل کمک کند.

آموزش حسابداری انواع مشاغل و یادگیری اصول حسابداری در هر کدام: اصول ابتدایی حسابداری در تمامی مشاغل یکسان می باشد، البته در انواع مختلف شرکت‌ ها ممکن است یک سری تغییرات یا الزامات پدید آمده باشند. در نتیجه اگر دوره های آموزش حسابداری در آموزشگاه های مختلف را گذرانده باشید، می‌ توانید از عهده حسابداری انواع مختلف مشاغل برآیید.

حسابداری حقوق و دستمزد از جمله مهارت هاییست که همه حسابدارها احتیاج دارند: یکی دیگر از ارکان اصلی آموزش حسابداری بازار کار، آشنایی با طریقه محاسبه حسابداری حقوق و دستمزد می باشد. محاسبه دقیق و پرداخت به موقع و اصولی حقوق و دستمزد به کارکنان یکی از عوامل بسیار مهم و موثر در رابطه مطلوب بین کارگران و کارفرمایان می باشد و این مسئولیت مهم بر عهده حسابداران هر گروه کاری می باشد. در بین این موارد، افراد می بایست موارد مختلف دیگری مانند محاسبه سنوات و عیدی را نیز در کنار محاسبه حقوق و دستمزد آموزش ببینند.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص مهم ترین مباحثی که در آموزشگاه های حسابداری آموزش داده می شود و مزایای شرکت در آموزشگاه حسابداری در اختیارتان قرار دهیم. هم چنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

شرکت در آموزشگاه های حسابداری دارای چه مزایایی می باشد؟

بهبود اوضاع اقتصادی

بالا رفتن میزان بازدهی کاری مدیران 

حسابداری انتخاب مناسبی برای شغل دوم

بهترین آموزشگاه حسابداری در شرق تهران کدام است؟

برای پاسخ به این باید رزومه کاری و سوابق اجرایی هر یک اساتید آموزشگاه های حسابداری معتبر در شرق تهران را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به انتخاب مدنظر خود دست پیدا کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا