آموزش

10 تا از بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری 🌐【آپدیت1403】✅

اگر قصد دارید اطلاعاتی را درباره بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری بدست آورید، می توانید مقاله ذیل را مطالعه کنید. برای آموزش اصول حسابداری علاوه بر آموزشگاه ها که کلاس های آموزش حسابداری را به صورت حضوری برپا می کنند، یک سری دوره های آموزشی نیز به صورت آنلاین برگزار می شوند که افراد می توانند آموزش های های لازم را از طریق فضای سایبری دریافت کنند. در ادامه مقاله به ارائه توضیحات بیشتر در مورد دوره های آموزش آنلاین حسابداری می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین

مزایای شرکت در دوره آموزش آنلاین حسابداری

شرکت در دوره‌ آموزش آنلاین حسابداری به عنوان یک رزومه عالی محسوب می شود: اهمیتی ندارد که در زمان کنونی چه موقعیت و جایگاه شغلی دارید اما حضور در دوره‌ آموزش آنلاین حسابداری به عنوان یک رزومه کاری به حساب می آید.

صرف هزینه‌ های کمتر: این مسئله که ارزان تر بودن حضور در دوره آموزش‌ آنلاین حسابداری در مقایسه با آموزش‌ هایی که در فضای مراکز آموزشی برگزار می‌ گردد، کافی است که افراد را متقاعد کند که این سبک از آموزش آنلاین را در برنامه‌ های کاری خود قرار دهند. شهریه متوسط ​​دوره‌ های آموزش آنلاین وابسته به عوامل گوناگونی می باشد در نتیجه نرخ شهریه در دوره‌ های آموزشی مختلف کاملا متفاوت می باشد. همچنین علاوه بر شهریه کمتر دوره‌ های آموزش آنلاین حسابداری، هزینه‌ رفت و آمد و هزینه‌ های جانبی در آموزش آنلاین حسابداری برای افراد صرفه جویی می شود.

امکان یادگیری حسابداری به شکل خودآموز: زمانی که افراد شروع به حضور در دوره‌ ها و برنامه‌ های آموزش آنلاین حسابداری می کنند، امکان یادگیری هر یک از مطالب به طور خودآموز وجود دارد. خودآموز به چه معنی است؟ یادگیری به شکل خودآموز موجب می شود که افراد بتوانند حضور در دوره‌ های آموزش آنلاین حسابداری را در زمان دلخواه شروع کنند. همچنین بتوانند برنامه های یادگیری متناسب با نیازهای شخصی خود را تنظیم کنند.

مزایای شرکت در دوره آموزش آنلاین حسابداری

افراد می توانند هر آنچه را که بیشتر علاقمند هستند را در اولویت قرار دهند: این شرایط برای تمامی افرادی که برنامه آموزش مدنظر خود را در آموزش حضوری انتخاب می کنند نیز فراهم است، اما این کار نیازمند صرف نمودن وقت جهت رفت و آمد به محله های دور و نزدیک و یا حتی شهرهای دیگر می باشد. از طریق دوره آموزش آنلاین حسابداری، می‌ توانید هر برنامه یا دوره ای را که به شکل حضوری وجود دارد، را بگذرانید.

تمونه مثالی که می توان ذکر نمود این است که فردی بیشتر به یادگیری مطالب مالی و مالیاتی علاقه مند است، لذا می تواند آن را در اولویت برنامه های آموزشی قرار دهد. از طریق یک سرچ ساده در گوگل، افراد می توانند به آسانی دوره‌ های آموزش آنلاین حسابداری که توسط مراکز معتبر و شناخته شده ارائه می شود را از سرتاسر ایران پیدا کنند.

بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری کدام است؟

با توجه به مطالب ارائه شده موفق شدیم اندک اطلاعات مفیدی را درباره مزیت های شرکت در دوره های آموزش آنلاین حسابداری در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال نیاز است که دوره های مختلف آموزش آنلاین حسابداری که از سوی موسسه های برتر و شناخته شده برگزار می گردد را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری کدام است؟

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 نمونه از بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری بپردازیم. در این مقاله به معرفی دوره های حسابداری مقدماتی، پیشرفته، و ویژه بازار کار، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

آموزشگاه حسابداری سرای حسابدار

آموزشگاه حسابداری سرای حسابدار بهترین آموزشگاه حسابداری در اصفهان

یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری در استان اصفهان و کشور، شعب آموزشگاه حسابداری سرای حسابدار می باشد. رتبه ممتازی که طی 7 سال متووالی هیچ آموزشگاهی در کشور نتوانسته کسب نماید. نقطه تمایز این آموزشگاه آمار کاراموزان این مرکز در جذب به بازار کار حسابداری می باشد. قبولی نزدیک به 100 درصدی استخدام در مشاغل حسابداری که به راحتی حتی برای دانشجویان حسابداری قابل کسب نخواهد بود و به همین منظور رتبه 1 بهترین اموزشگاه حسابداری استان را دارد.

سرای حسابدار، جذب بیش از 6000 کاراموز جذب شده در بازار کار حسابداری، مشاور مالیاتی و منابع انسانی. و همچنین بالاترین میزان قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای را در کارنامه خود دارد.

دلیل این موفقیت اینست که دوره ها به صورت واقعا عملی و کاملا پروژه محور بوده و از بهترین اساتید استان و کشوری استفاده می نمایند. همچنین پشتیبانی تلفنی اختصاصی حین دوره و حتی پس از دوره، معرفی فرصت های شغلی به همه کاراموزان بدون قید شرط، ارائه سابقه کار برای سهولت جذب بهتر، کاراموزی با مدارک واقعی شرکت ها، ارائه 4 مدرک معتبر بین المللی قابل ترجمه با مهر دادگستری و قابل استعلام، انتخاب به عنوان اموزشگاه برتر کشوری از ده ها شخص و ارگان معتبر، عضویت در 5 انجمن حرفه ای کشور و مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور، ارائه رایگان نرم افزار های حسابداری همراه با پروژه های کار در منزل به کاراموزان جهت کار بیشتر، گارانتی کیفیت دوره ها، هر کاربر یک سیستم مجزا در آموزش، آموزش 6 نرم افزار حسابداری در دوره جامع ، ارائه کتب و جزوات اختصاصی که تماما توسط هیئت علمی آموزشگاه بر اساس نیاز بازار کار تالیف و تمامی نکات و ریزه کاری های بازار کار را گرد هم آورده اند و در نهایت قیمت مناسب و نیمه دولتی بخشی از ویژگی های سرای حسابدار به عنوان آموزشگاه جایگاه رتبه 1 شده است.

بهترین دوره های سرای حسابدار عبارتند از: دوره جامع صفر تا صد حسابداری ویژه بازار کار، دوره کاملا عملی برای فارغ التحصیلان رشته حسابداری(آموزش 6 نرم افزار حسابداری)، دوره مشاوره مالیاتی(همراه با انجام تمامی تکالیف یک پروژه واقعی)، دوره منابع انسانی (حقوق و دستمزد پیشرفته و قوانین کار)، دوره حسابداری صنعتی، حسابداری پیمانکاری، اکسل در حسابداری پیشرفته، دوره نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم و دوره نرم افزار حسابداری پارسیان و نوآوران می باشد. آموزش دوره نوبل به صورت تخصصی در این آموزشگاه تدریس می گردد.

تنها محدودیت این موسسه با وجود برگزاری هفتگی هر دوره و در چند کلاس و چند شعبه در ساعات مختلف این است که دوره های این مرکز تا چند هفته بعد ظرفیتشان تکمیل شده اند و یافتن ظرفیت آزاد در دوره های حضوری نیاز به ثبت نام زودتر دارد.

تلفن دفتر مرکزی: 03132251111

اینستاگرام: www.instagram.com/saraye_hesabdar
وبسایت: www.sarayehesabdar.i
آدرس شعبه1: میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولی عصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدار


دوره حسابداری بازار کار فشرده آریا تهران

دوره حسابداری بازار کار فشرده آریا تهران

موسسه حسابداری آریا تهران همواره به عنوان یکی از برترین برگزار کنندگان دوره های مختلف حسابداری ویژه بازار کار از مقدماتی تا پیشرفته به همراه اعطای مدارک رسمی و معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه فعالیت کرده است. یادگیری صفر تا صد دوره حسابداری ویژه بازار کار به شکل اصولی در دوره های این آموزشگاه تضمین شده است و افراد می توانند با شرکت در دوره های مختلف از مزایای آن بهره مند شوند.

هر یک از افراد می توانند با شرکت در دوره های حسابداری بازار کار فشرده آموزشگاه حسابداری آریا تهران، علاوه بر یادگیری اصول حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد، ابزارهای مختلف نرم افزار هلو، لیست بیمه تامین اجتماعی و اظهارنامه های مالیاتی، 2 مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنند، یعنی مدرک حسابداری حقوق و دستمزد و مدرک حسابداری رایانه کار مالی. دوره های مختلف حسابداری بازار کار مجتمع آریا حساب دارای یک سری مزایا می باشند که عبارتند از:

 • امکان پرداخت نمودن شهریه به صورت اقساطی
 • امکان برقراری ارتباط مستقیم با استادان در هر زمان
 • امکان معرفی به بازار کار در صورت درخواست دانشجو
 • امکان دریافت نمودن فیلم کلاس پس از حضور در کلاس
 • امکان دریافت نمودن جزوه های رایگان اصول حسابداری
 • امکان حضور در دوره های مختلف آموزشگاه به شکل آنلاین یا حضوری
 • امکان دسترسی پیدا کردن به تعداد کثیری از منابع آموزشی حسابداری به شکل فیلم و نمونه سوال
 • امکان شرکت در آزمون های آنلاین حسابداری به شکل رایگان برای هر قسمت از حسابداری و اخذ کارنامه

آدرس: تهران، خیابان توحید، به سمت میدان توحید، نبش بن بست شهید حاج رضایی، پلاک 75، واحد 2

تلفن: 02166919634

دوره حسابداری حسابداران برتر

دوره حسابداری حسابداران برتر

موسسه حسابداران برتر با داشتن بیشتر از 17 سال سابقه کار در زمینه اشتغال و ارتقاء حسابداران، شاغلان و تمامی افراد علاقه مند به این رشته گام برداشته است و تا به امروز نیز از کارنامه بسیار درخشانی برخوردار می باشد، به گونه ای که بسیاری از مدیران مالی و کارشناسان اجرایی همچنین صاحبان مشاغل مختلف در گذشته از کارآموزان این موسسه حسابداری بوده اند. مجتمع حسابداران برتر با فراهم نمودن جدیدترین و بروزترین تکنولوژی آموزشی موجب شده است که با بهترین کیفیت از هر جای کشور و یا حتی خارج از کشور آموزش ببینید.

آموزش آنلاین حسابداری به شکل کاملا زنده و همزمان با دوره های حضوری برگزار می شود. در نتیجه علاوه بر مزیت هایی متعددی که دارد، هیچ گونه تفاوتی از لحاظ کیفیت و مطالب با کلاس های حضوری حسابداری نخواهد داشت. در تمامی کلاس ها دوربین هایی وجود دارد که از بهترین زاویه تصاویری از استاد و تخته را با کیفیت Full HD برای دانشجویان نشان می دهد. آموزش آنلاین حسابداری دارای مزیت های قابل توجهی می باشد که به طور مختصر عبارت است از:

 • جلوگیری از صرف نمودن هزینه های ایاب و ذهاب و اتلاف زمان
 • هزینه های پایین تر در مقایسه با کلاس های حضوری حسابداری
 •  استفاده از استادان و تجربیات هر یک بدون هیچ گونه محدودیت جغرافیایی

تلفن: 02188202357

دوره حسابداری مالی 1 و 2 حسابداران خبره

دوره حسابداری مالی 1 و 2 خبره

حسابداری مالی گسترده‌ ترین بخش از حسابداری را به خود اختصاص داده است. نوع عملکرد در حسابداری مالی به این شکل است که بر طبق فعالیت و رخدادهای اقتصادی، داده‌ ها و اطلاعات را تجزیه و تحلیل می کند و به شکل مفید و مختصر در قالب گزارش‌ های مالی تولید می کند تا در زمینه بررسی و ارزیابی عملکرد کلی شرکت و سازمان‌ بتوان از آن استفاده کرد.

ابتدایی ترین اصول حسابداری در زمینه فعالیت‌ های بازرگانی و خدماتی در این دوره آموزش داده می‌ شود و پس از اتمام دوره در کنار دیگر زوایای علمی خود می‌ توانید به تدریس آنلاین حسابداری و حسابداری مالی در شرکت‌ های مختلف خدماتی و بازرگانی امیدوار باشید. برخی از مباحثی که در دوره حسابداری 1 و 2 موسسه خبره تدریس می شود، عبارت است از:

 • امکان شناخت عناصر تشکیل دهنده صورت های مالی
 • آموزش معادلات و صورت های مالی اساسی حسابداری
 • امکان اندازه گیری، ارزیابی و ثبت هر یک از رویدادهای مالی
 • آشنایی با اصول حسابداری و هر یک از مفروضات حسابداری

آدرس: تهران، خیابان کریم‌خان، خیابان استاد نجات‌ الهی جنوبی (گذر صنایع دستی)، بین سپند و شاداب، کوچه نوید، پلاک 23

تلفن: 02142294

دوره حسابداری ویژه بازار کار اقتصاد قرن

دوره حسابداری ویژه بازار کار اقتصاد قرن

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، آموزش آنلاین حسابداری به صورت سایبری و از راه دور نیز امکان پذیر شده است. آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار می تواند به ساده ترین شکل بازار کار را سازمان دهی کند. آن دسته از افرادی که مشتاق به یادگیری اصول حسابداری هستند و این شغل را در بازار کار حرفه ای پیگیری می کنند، این شرایط برایشان فراهم است که به عنوان مدیر سازمان یا شرکت منصوب شوند و طرح ریزی های سازمانی را در مسیر تحقق اهداف مالی و مدیریت منابع انجام دهند.

موسسه حسابداری اقتصاد قرن با برگزاری دوره های آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار سعی در تحقق اهداف بلند مدت خود دارد. یک حسابداری حرفه ای همواره خود را با بروزترین نرم افزارهای روز دنیا آپدیت می کند و مهارت های خود را جهت تحقق اهداف سازمان یا شرکت بکار می گیرند. بنابراین دوره آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار می تواند این قبیل اهداف را تحقق ببخشد و مهارت های مفید و کاربردی را به افراد تحصیل کرده و خواهان یادگیری در این حوزه آموزش دهند.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی، خیابان احمدی، ساختمان آراد، طبقه پنجم، واحد 15

تلفن: 02188982350

دوره حسابداری مکانیزه میرداماد

دوره حسابداری مکانیزه میرداماد

دوره آموزش حسابداری مکانیزه موسسه میرداماد به صورت آنلاین و حضوری در این موسسه آموزش داده می شود. هر یک از دانشجویان در این دوره با ابزارهای مختلف نرم افزار هلو آشنا می شوند که امکانات مختلفی ر در این زمینه در اختیار افراد قرار می دهد از جمله صادر نمودن انواع مختلف فاکتور، اعلام نمودن سررسید هر یک از چک ها به شکل خودکار، امکان تهیه و تنظیم گزارش های متنوع و … . برخی از مزایای شرکت در این دوره عبارت است از:

 • امکان برقراری رابطه‌ پربازده و مفید با مدرسان حرفه ای حسابداری
 • امکان دسترسی به داده ها و اطلاعات مالی در هر زمان و در هر مکان
 • يك متقاضی با آموزش از راه دور هزينه های رفت و آمد خود را كم می کند
 • حذف شدن روش های قدیمی و کاغذ بازی و بدست آوردن فضای بیشتر آموزشی

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به میدان محسنی، بین خیابان رازان شمالی و سید حسینی، جنب بانک ملت، پلاک 83

تلفن: 02122222816

دوره حسابداری مالی دکتر دانا

دوره حسابداری مالی دکتر دانا

دوره آموزش آنلاین حسابداری مالی تحت نظارت مستقیم دکتر دانا، عضو اصلی هیئت علمی دانشگاه و فارغ التحصیل دکتری حسابداری از دانشگاه تهران می باشد که دارای بیش از 11 سال سابقه تدریس در حوزه آموزش تخصصی دوره‌ های مختلف حسابداری و با هدف ارائه نمودن باکیفیت‌ ترین و پرکاربرد ترین محتوای آموزشی با زبانی ساده و روان و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی به تمامی افراد جامعه خدمت می‌ کند. تیم پشتیبانی و مشاوره موسسه دکتر دانا، در کلیه مراحل استفاده از دوره‌‌ های آموزش آنلاین حسابداری در کنار افراد می باشد.

برخی دیگر از مزیت های شرکت در دوره آموزش آنلاین حسابداری این موسسه عبارت است از:

 • افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز به کار یادگیری اصول حسابداری بپردازند
 • هر فردی در اتاق و در منزل شخصي خود می تواند در کمال آرامش و استقلال فکری بیشتری به یادگیری حسابداری بپردازد
 • در آموزش آنلاین كيفيت كار مدرسان بيشتر مدنظر می باشد تا تعداد ساعات كاری و كميت آن و از طریق این دوره ها مي توان به حسابداران زبده و ماهر تبدیل شد.

تلفن: 0991166624

دوره حسابداری مدیریت کارنو

دوره حسابداری مدیریت کارنو

موسسه حسابداری کارنو به عنوان نخستین اولین برگزار کننده کلاس های آنلاین آموزش حسابداری در کشور و برگزار کننده تعداد زیادی از همایش ها، سمینارها و دوره های آموزش حرفه ای در رشته های گوناگون مربوط به کسب و کار اعم از: حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی، خدمات بازاریابی و … با برخورداری از جدیدترین متدهای آموزشی و اساتید برجسته کشور، در مسیر سودآوری هر چه بیشتر کسب و کارها تلاش می کند. استفاده از تیم ورکی مجرب، متخصص، کارآزموده و منسجم از افتخارات، رمز موفقیت و برجستگی شرکت همراهان کارِنو می باشد.

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، بیهقی 14 شرقی، پلاک 15، طبقه 2

تلفن: 0218854

دوره حسابداری ویژه بازار کار ونک

دوره حسابداری ویژه بازار کار ونک

مجتمع فنی ونک موفق شده است در زمینه ارائه خدمات آنلاین مانند دوره های مختلف حسابداری ویژه بازار کار، خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار همگان قرار دهده است و توانسته است متقاضیان بسیاری را به خود جذب کند. شرکت در دوره های آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار مجتمع ونک  دارای مزایای خاص خود می باشد.

حضور چندین ساعته در کلاس های آموزشی، نشستن بر روی صندلی به مدت طولانی و درد کمر تا پایان روز را از یاد نبرید. هنگام شرکت در دوره آموزش آنلاین حسابداری، نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد. تمامی آموزش‌ ها و مطالب مدنظر به واسطه سیستم‌ های آموزش آنلاین فراهم می باشد، در نتیجه افراد به راحتی از منزل خود دسترسی کامل به دوره های آموزش آنلاین حسابداری دارند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، خیابان 16 گاندی، پلاک 16

تلفن: 02188889796

دوره آشنایی با حسابداری فرداد

دوره آشنایی با حسابداری فرداد

کسب درآمد و مشغول به کار شدن در رشته حسابداری نیازمند به یادگیری اصول و مفاهیم اولیه حسابداری در کنار مهارت و تخصص دارد. حسابداری به عنوان یک زبان بین المللی تجارت و رشته پرکاربردی می باشد که در همه جای دنیا نیز بازار کار داغی دارد. دوره آموزش آنلاین آشنایی با حسابداری فرداد برای آن دسته از اشخاصی مناسب می باشد که مشتاق به یادگیری رشته حسابداری از پایه هستند. دوره آشنایی با حسابداری در موسسه فرداد به آنلاین و کاملا رایگان است که هیچ هزینه ای برای افراد ندارد.

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیایان عربعلی، کوچه ششم پلاک 66 ساختمان آرین سیستم

تلفن: 02143027


اهمیت برگزاری دوره آموزش آنلاین حسابداری

در جامعه کنونی اکثر کسب و کارها به سمت دورکاری و اینترنتی شدن روی آورده اند. رشته حسابداری، از جمله مشاغلی می باشد که می توان هم به صورت حضوری و هم اینترنتی مشغول به کار شد و درآمدزایی کرد. جهت تبدیل شدن به یک حسابدار ذبده و کار کردن در مشاغل مربوط مربوط به حسابداری، شرکت در دوره های آموزش آنلاین حسابداری می تواند بسیار کاربردی و موثر باشد.

آموزش آنلاین حسابداری این شرایط را فراهم می کند تا افراد در تمامی رده های سنی جهت یادگیری علوم و فنون جدید بدون هیچ گونه محدودیتی به صورت یکسان از طریق دوره‌ های آموزش آنلاین اقدام کنند. به طور کلی آموزش آنلاین حاصل تغییراتی است که دنیای فناوری اطلاعات برای کلیه افراد شاغل و تمام اشخاصی که با کمبود زمان جهت آموزش مواجه هستند، به وجود آورده است.

اهمیت برگزاری دوره آموزش آنلاین حسابداری

با توجه به این مسئله که از طریق آموزش آنلاین می‌ تواند در هر زمان از شبانه روز و با از بین بردن محدودیت‌ ها انجام می شود،  تمام مشتاقان یادگیری این شرایط برایشان فراهم است که در حرفه و تحصیلات خود تمرکز کنند و همواره به روز باشند. تهیه و تنظیم یک برنامه جامع و قدرتمند جهت یادگیری آنلاین دروس مختلف برای تمامی افراد بسیار سودمند می باشد. انجام این کار به پیدا کردن شغل مناسب و درخور نیز کمک می‌ کند.

معایب شرکت در دوره آموزش آنلاین حسابداری

همواره مسئله ای که وجود داشته است و می بایست به آن توجه نمود، این است که هر فناوری و هر استراتژی مدرنی علاوه بر مزایا، دارای یک سری معایب نیز می باشد. آموزش آنلاین حسابداری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و دارای معایب خاص خود می باشد، افراد برای انتخاب آموزش حضوری یا آموزش آنلاین می بایست تمامی جوانب را درنظر بگیرند و یک مورد را انتخاب کنند. برخی از معایب دوره آموزش آنلاین حسابداری به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

یک نوع متد آموزشی برای همه افراد جوابگو نمی باشد: یکی از اصلی ترین معایب آموزش آنلاین حسابداری این است که یک متد آموزشی برای تمامی افراد جذاب نمی باشد. در جامعه کنونی اکثر افراد از آزادی عمل و انعطاف‌ پذیری متدهای آموزش آنلاین حسابداری استقبال می‌ کنند اما بسیاری دیگر روش های سنتی آموزش را به روش های مدرن ترجیح می دهند.

معایب شرکت در دوره آموزش آنلاین حسابداری

گوشه گیری و انزوا: آموزش آنلاین و یادگیری از طریق اینترنت در کامپیوترهای شخصی امکان دسترسی وسیع تر را ایجاد می‌ کند، اما همچنین می‌ تواند به آسانی موجب دچار شدن به گوشه گیری و انزوا گردد. در کلاس های آموزش حضوری افراد می توانند با یکدیگر با تبادل نظر بپردازند و از هم سوال کنند و بلافاصله به آنها پاسخ دهند، اما این شرایط در آموزش آنلاین فراهم نمی باشد.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین دوره آموزش آنلاین حسابداری پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص اهمیت برگزاری دوره های آموزش آنلاین حسابداری و مزایا و معایب این دوره در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا