آموزش

10 تا از بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران ⭐

در این مقاله قصد داریم درباره بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. جنوب پایتخت نیز مانند بسیاری از مناطق کشور دارای آموزشگاه های حسابداری با عملکردی خاص و تاثیرگذار می باشد. اساتید مجربی در این آموزشگاه ها فعالیت می کنند که هر کدام دارای رزومه قابل قبولی هستند. در ادامه مقاله به ارائه توضیحات قابل توجهی در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران

چه تفاوتی میان حسابداری و حسابرسی وجود دارد؟

حسابداری در واقع پروسه ای می باشد که در آن جزئیات معاملات مالی و اقتصادی در کسب و کارهای مختلف شناسایی، اندازه گیری، ثبت و ضبط، دسته بندی، تأیید، مرتب سازی، تجزیه و تحلیل و به شکل سیستماتیک به ذینفعان تحویل داده می شود. این یک استراتژی محاسباتی جهت ارزیابی صحت مالی و عملیاتی یک شرکت می باشد. از طریق بررسی و ارزیابی عناصر مختلفی مثل بدهی‌، دارایی و حقوق مدیران کسب و کار، حسابدار این توانایی را دارد که میزان سود و زیان شرکت یا کسب و کارهای کوچک و بزرگ را در یک برهه زمانی مشخص، تعیین کند.

چه تفاوتی میان حسابداری و حسابرسی وجود دارد؟

منظور از حسابرسی در واقع فرآیندی می باشد که به واسطه آن سوابق مالی  یک سازمان یا یک شخص از نزدیک مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار می‌ گیرد تا از صحت و درستی آن ها مطمئن شوند. همچنین سوابق مالی نیز مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار می‌ گیرند تا مشخص گردد، آیا آن ها با قوانین و مقررات صنعت تناسب دارند یا خیر. به طور معمول حسابرسی توسط گروهی از حسابرسان خارجی صورت می گیرد و توسط کارفرمایان در پایان سال به کار می روند.

بازار کار رشته حسابداری چگونه است؟

بازار کار رشته حسابداری بازار داغی می باشد، زیرا هر کدام از کسب و کارهای کوچک و بزرگ به یک حسابدار مالی ذبده و آموزش دیده در آموزشگاه حسابداری معتبر جهت مدیریت گروه کاری خود نیاز دارند. یقینا این گونه می توان گفت که تعداد بیکاران رشته حسابداری در مقایسه با دیگر رشته ها کم می باشد. همچنین درآمد حسابداران نیز در مقایسه با دیگر مشاغل در رشته های دیگر، بیشتر می باشد. فاکتور مهمی که در بازار کار حسابداری به آن نیاز می باشد. مهارت و تخصص جهت ارتقای جایگاه می باشد.

بازار کار رشته حسابداری چگونه است؟

درآمد رشته حسابداری در ایران دچار تغییر و تحولات زیادی شده است و هیچ گاه نمی توان یک میانگین درآمد برای رشته حسابداری در نظر گرفت اما در کشورهای دیگر با در نظر گرفتن نوع فعالیت انجام شده، حقوق مشخصی پرداخت می شود. درآمد رشته حسابداری در کشور ما به تجربه و مهارت افراد بستگی دارد و هر چه فرد تخصص و مهارت بیشتری برای انجام امورات مالی و حسابداری داشته باشد، می تواند حقوق چند برابری دریافت کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه حسابداری در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 آموزش آشنایی با نرم افزار ها آموزشگاه ها باید در کلاس ها آموزش های مربوط به نرم افزار ها را نیز برگذار کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به کارآموزان خود ارائه دهد.

بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم یک سری اطلاعات مفید را درباره بازار کار حسابداری و تفاوت حسابداری و حسابرسی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال نیاز جوانب مختلف مانند سوابق اساتید و مجوزهای آموزشگاه مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین انتخاب صورت گیرد.

بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران کدام است؟

در ادامه مقاله به معرفی 5 نمونه از بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

آموزشگاه حسابداری گام فردا

آموزشگاه حسابداری گام فردا

 

آموزشگاه حسابداری گام فردا دارای مجوز و تاییدیه رسمی تاسیس از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و وابسته به وزارت کار و رفاه اجتماعی است که دائما در خدمت کلیه متقاضیان جهت آموزش اصول حسابداری و آماده سازی هر یک برای ورود به بازار کار و اشتغال می باشد. تمامی متقاضیان می توانند با ثبت نام در کلاس های آموزشگاه گام فردا در اتمام دوره مدرک رسمی و بین المللی را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ کنند و پس از طی نمودن دوره مدنظر گواهی مهارت را دریافت کنند.

امکان آموزش اصول کامپیوتری، آموزش حسابداری و آموزش گردشگری در آموزشگاه گام فردا فراهم می باشد. تمامی اساتید و کارشناسان آموزشگاه حسابداری گام فردا این ادعا را دارند که در کلاس های آموزشی خود از بهترین و بروزترین متد های آموزشی جهت برخورداری هر چه بیشتر متقاضیان برای آمادگی ورود به بازار کار بکار می برند تا همه افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی خود بتوانند با مهارت و دانش کامل وارد بازار کار شوند. دوره های آموزشی این مجتمع کاملا پروژه محور است و در آن ها نکات کلیدی و مهم بازار کار ملاک آموزش کارآموزان قرار داده می شود.

آدرس: میدان شهرری، روبروی پاساژ مهدی، پلاک 34، طبقه دوم

تلفن: 02155973732

آموزشگاه حسابداری آریا تهران

آموزشگاه حسابداری آریا تهران

 

مجتمع فنی آریا تهران یکی از مهم ترین و معتبرترین آموزشگاه ها در سطح شهر تهران می باشد. در این آموزشگاه کلیه فعالیت ها تحت نظر سازمان فنی‌ و حرفه‌ ای کشور انجام می گیرد و بهترین و پربازده ترین دوره‌ های آموزشی در حوزه علوم مربوط به رشته حسابداری و کامپیوتر می باشد.
مجتمع فنی آریا تهران همواره تلاش نموده است که از مجرب ترین و کاربلدترین اساتید استفاده کنند تا بتوانند حداکثر بازدهی را در سطح کشور داشته باشند.

ایجاد نمودن تحول و دگرگونی در روش‌ های آموزش حسابداری، بالا رفتن سطح کیفیت در کسب مهارت و فنون مختلف از طریق  کارآموزان و ارتقاء سطح آزمون‌ ها به واسطه تهیه و تنظیم شیوه‌ های مدرن و نوین آموزشی، از دستاوردهای بسیار موثر این آموزشگاه می‌ باشد. در این گونه مراکز پس از طی نمودن دوره‌ های مختلف، مدارک مربوط به گردشگری، مدیریت مالی، حسابداری و حسابرسی، برنامه‌ نویسی پایگاه داده، طراحی و تنظیم بازی‌ های کامپیوتری، نقشه‌ کشی مبتدی، نقشه‌ کشی صنعتی با استفاده از رایانه، معماری و نقشه‌ کشی ساختمان اعطا می‌ گردد.

آدرس: تهران، خیابان توحید، به سمت میدان توحید، نبش بن بست شهید حاج رضایی، پلاک 75، واحد 2

تلفن: 02166919635

آموزشگاه حسابداری نسل نو اندیش

آموزشگاه حسابداری نسل نو اندیش

کسب علوم و فنون و همچنین مهارت آموزی در دنیای کنونی، به عنوان کار بسیار واجبی در راستای درآمدزایی و اشتغال‌ زایی محسوب می شود و به‌ همین دلیل مجتمع های فنی، مسئولیت بسیار مهمی را در جامعه ایفا می کنند. آموزشگاه نسل نواندیش با برپایی دوره‌ های مختلف جهت آموزش برنامه‌ های آفیس، زبان های برنامه‌ نویسی و طراحی وب سایت، گرافیک و آموزش نرم‌افزارهای پرکاربرد مانند فتوشاپ، طراحی سایت و  دیگر موارد، خدمات بسیار ارزنده ای را در سطح جامعه عرضه نموده است.

در حوزه آموزش حسابداری نیز آموزشگاه نسل نواندیش با استفاده از اساتید برجسته‌ این رشته، آموزش حسابداری مبتدی تا پیشرفته و حسابداری ویژه بازار کار آموزش داده می شود و با برپایی دوره‌ های مختلف و اعطای مدرک به کلیه اسخاصی که به‌ دنبال درآمدزایی در رشته حسابداری هستند، خدمات شایان و قابل توجهی را ارائه می‌ کند.

آدرس: میدان شهرری، خیابان قم، جنب فروشگاه جانبو، پلاک 174، طبقه 1، واحد 1

تلفن: 02155962161

آموزشگاه حسابداری تراز محاسب آرشا

آموزشگاه حسابداری تراز محاسب آرشا

 

شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا با ارائه نمودن انواع مختلف خدمات حسابداری به تمامی کسب و کارها و واحدهای تجاری در کلیه صنایع، همچنین تسهیلات قابل توجهی را نیز در راستای رشد و ارتقای شرکت های مبتدی در نظر گرفته است. از جمله این خدمات می توان به آموزش اصول حسابداری و حسابرسی، ارائه نمودن پیشنهادات مالی در راستای رشد پایدار، ارائه نمودن پیشنهادات مالی و مالیاتی و همچنین انجام تمامی خدمات مالی و مالیاتی شرکت با بالاترین سطح استاندارد و مناسب ترین قیمت می باشد.​​​​​​​

آدرس: تهران، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، مجتمع کوشک، بلوک D، طبقه دوم، واحد 4

تلفن: 02155267090

آموزشگاه حسابداری نیک حساب

آموزشگاه حسابداری نیک حساب

آموزشگاه حسابداری نیک حساب با عنوان تجاری نیک حساب در سال 1398 از طریق علی صدری فعالیت خود را آغاز نموده است. یکی از اصلی ترین آپشن های این آموزشگاه معتبر، الویت قرار دادن تمامی مشتریان و کارفرمایان جهت برطرف کردن کلیه دغدغه های مالی و حسابداری می باشد. به همین دلیل است که آموزشگاه نیک حساب انعطاف پذیری بسیار بیشتری در مقایسه با تغییرات در قوانین و تکنیک های حسابداری و همچنین به روز بودن در داده ها و اطلاعات را دارا می‌ باشد.

آدرس: تهران، شهرک صنعتی چهاردونگه، بلوار 21، بلوک 6، واحد 28

تلفن: 02155285154

گرایش های رشته حسابداری به چه صورت می باشند؟

حسابداری فروشگاهی: موجودی محصولات، نظارت بر هر یک از حساب‌ های دریافتی و پرداختی، چک و اسناد بانکی و … از مجموعه مواردی می باشد که در شاخه حسابداری فروشگاهی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌ گیرد. داشتن سرعت و دقت حداکثری در انجام محاسبات بدون هیچ گونه معطلی و وقت تلف کردن، از جمله مهم ترین اهداف  حسابداری فروشگاهی می باشد.

حسابداری قانونی: حسابداری قانونی یا حسابداری پزشکی قانونی به منظور تجزیه و تحلیل و بررسی داده ها و اطلاعات و همچنین حساب‌ های یک کسب و کار جهت استفاده در دادگاه بکار می رود. این گرایش در واقع ترکیبی از علوم حسابداری، حسابرسی و تحقیقات می باشد.

گرایش های رشته حسابداری به چه صورت می باشند؟

حسابداری اجتماعی: گرایش حسابداری اجتماعی در واقع به بررسی تأثیر سازمان بر جامعه و محیط پیرامون می پردازد، بدین معنی که کلیه تأثیرات اجتماعی و زیست محیطی بر فعالیت‌ های حسابداری سازمان مورد ارزیابی قرار می گیرد. البته نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که در این شاخه از رشته حسابداری، هزینه و مزیت هایی که فعالیت‌ های اجتماعی یک کسب و کار دارند مشخص می‌ شوند.

حسابداری بودجه ای: حسابداری بودجه ای در واقع از زیرشاخه های رشته حسابداری محسوب می‌ آید که از طریق تنظیم بودجه و با درنظر گرفتن کلیه نتایج فعالیت‌ های مالی صورت می گیرد. در شاخه حسابداری بودجه ‌ای عملیات مالی سال های پیش رو، پیش بینی می شوند و نتایج واقعی عملیات مالی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در شمال تهران

حسابداران حرفه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشند؟

متمرکز بودن بر روی یک شاخه از رشته حسابداری: نکته ای که نیاز است اشاره کنیم، این می باشد که  مفید است اگر حسابداران از انواع مختلف حسابداری مثل حسابداری صنعتی و بازرگانی، منابع انسانی، امورات مالیاتی، مدیریت و … هر چند کم اما اطلاعات و آگاهی داشته باشند، اما ضروری است که یک حوزه را به عنوان محور اصلی فعالیت خود انتخاب کنند و در آن ترقی کنند.

حسابداران حرفه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشند؟

تاثیر گذاری هر یک از خصوصیات ظاهری و شخصی حسابداران بر کار: داشتن ظاهری تمیز و آراسته، داشتن عذت نفس بالا، فن بیان قوی، خلاقیت و … از خصوصیات مهمی می باشد که هم در زندگی خصوصی وهم در زندگی کاری به افراد کمک زیادی می کنند.

داشتن نظارت دقیق بر زمان و پول: حسابداران بهتر از دیگر افراد در حوزه مدیریت مالی زندگی خود و همچنین مدیریت زمان برای انجام کار و هر یک از مسائل شخصی می توانند برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که درباره مسائل گوناگونی اعم از خصوصیات بارز حسابداران حرفه ای و گرایش های رشته حسابداری، اطلاعات جامعی را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین از همه شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

چه تفاوتی میان حسابداری و حسابرسی وجود دارد؟

حسابداری در واقع پروسه ای می باشد که در آن جزئیات معاملات مالی و اقتصادی در کسب و کارهای مختلف شناسایی، اندازه گیری، ثبت و ضبط، دسته بندی، تأیید، مرتب سازی، تجزیه و تحلیل و به شکل سیستماتیک به ذینفعان تحویل داده می شود. حسابرسی در واقع فرآیندی می باشد که به واسطه آن سوابق مالی  یک سازمان یا یک شخص از نزدیک مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار می‌ گیرد تا از صحت و درستی آن ها مطمئن شوند. 

بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران کدام است؟

این سوال مطرح است که بهترین آموزشگاه حسابداری در جنوب تهران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال نیاز جوانب مختلف مانند سوابق اساتید و مجوزهای آموزشگاه مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین انتخاب صورت گیرد. 

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا