نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس 💻【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله قصد داریم به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس بپردازیم. همان طور که مستحضر هستید افزونه های مختلفی برای کسب و کارهای اینترنتی به وجود آمده اند که در واقع انجام عملیات مالی خرید و فروش کالا را آسان می کنند. همچنین نرم افزارهای حسابداری مختلفی طراحی و تولید شده اند که قابلیت متصل شدن به افزونه ووکامرس را دارا می باشند. در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری ووکامر می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

بهترین نرم افزار حسابداری ایران
برای درخواست مشاوره و خرید، کلیک کنید!

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری ایران

منظور از حسابداری ووکامرس چه می باشد؟

قبل از توضیح حسابداری ووکامرس، نیاز است کمی درباره نقش و نوع عملکرد افزونه ووکامرس توضیحاتی را در اختیارتان قرار دهیم. ووکامرس در واقع یک افزونه فروشگاه ساز برای انواع مختلف سایت های وردپرسی می باشد که به شکل رایگان طراحی و توزیع گردیده است. افزونه ووکامرس می تواند امکانات فراوانی را در اختیار طراحان سایت قرار دهد تا از طریق آن ها، یک سری قابلیت های ویژه را در اختیار کاربران خود قرار دهند. از طریق افزونه ووکامرس فروشگاه ساز می توانید داده ها و اطلاعات فروشگاه های اینترنتی را مدیریت کنید و محصولات را به شکل اینترنتی به فروش برسانید.

منظور از حسابداری ووکامرس چه می باشد؟

در جامعه کنونی شرایط کسب و کارها تغییر کرده است و بیشتر کارها شکل و شمایل مجازی به خود گرفته اند. هر کس در هر نوع کسب و کاری که فعالیت می کند، از اهمیت حسابداری ووکامرس مطلع می باشد. چرا که از طریق نرم افزار حسابداری ووکامرس، به نوعی هر کسب و کاری در بستر اینترنت قابل رویت می باشد و می توان داده ها و اطلاعات مرتبط با خرید و فروش کالا یا خدمات را به شکل کاملاً دقیق ثبت نمود.

حسابداری ووکامرس در سطح جامعه بسیار فراگیر می باشد و برای اجرای حسابداری ووکامرس استراتژی های گوناگونی وجود دارد، چرا که هم به صورت دستی و مکتوب می توان آن را انجام داد و هم از طریق فایل اکسل یا حتی انواع مختلف نرم افزارهای حسابداری. شایان ذکر است بگوئیم حسابداری ووکامرس از طریق انواع مختلف نرم‌ افزارهای حسابداری به عنوان بهترین گزینه می باشد.

عملکرد نرم افزار حسابداری ووکامرس چگونه است؟

به طور معمول نرم افزارهای حسابداری ووکامرس تمرکز خود را بر روی 3 بخش فروش محصولات، حسابداری، انبارداری قرار داده اند و به راحتی می توانند موجب به هنگام سازی، یکسان سازی آسان قیمت ها و موجودی انبارهای مرتبط با فروشگاه‌ های اینترنتی و فیزیکی شوند. تمامی این فعالیت ها در حالت معمولی بسیار سخت و پیچیده می باشند. یک سری از دستاوردهای بکارگیری نرم افزار حسابداری ووکامرس عبارت است از:

پایین آمدن نرخ هزینه‌ ها و بالا رفتن درصد رضایت شغلی کارمندان: صرفه‌ جویی در نرخ هزینه‌ های مرتبط با نیروی انسانی و بالا رفتن رضایت شغلی کارمندان به دلیل کم شدن تکرار فرآیندهای حساس و صرف دقت زیاد از طرف آن ها، یکی از دستاوردهای مهم بکارگیری نرم افزار حسابداری ووکامرس می باشد.

عملکرد نرم افزار حسابداری ووکامرس چگونه است؟

کاهش خطاها و اشتباهات انسانی در محاسبات: وارد کردن داده ها و اطلاعات توسط نیروی انسانی هم بسیار هزینه بر است و هم به دور از خطا و اشتباه نمی باشد. افزونه ووکامرس نرم افزارهای حسابداری به علت اجرای خودکار این عملیات، درصد خطا و اشتباه را به کمترین حد میزان می رسانند. از اصلی ترین مزیت های بکارگیری نرم افزار حسابداری ووکامرس که  پاسخگوی تمامی نیازهای مالی کسب‌ و کارها می باشند، می‌ توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • دارای پشتیبانی و امنیت سطح بالا
 • دارای افزونه گزارش گیری دقیق و منظم
 • دارای سرعت بالا و رابط کاربری قابل فهم
 • امکان نظارت بر تمامی انبارها در نقاط جغرافیایی گوناگون
 • امکان به‌ روزرسانی خودکار و هماهنگ فروشگاه‌ های آفلاین و آنلاین
 • امکان مدیریت هوشمند تمامی فرآیندهای مالی در سطح کوچک و بزرگ
 • امکان مسلط شدن بر عملیات مالی سازمان به‌ شکل برخط از طریق نرم افزارهای ابری
 • امکان نظارت دقیق بر انبار فروشگاه های اینترنتی تحت ویندوز و بدون احتیاج به اتصال به اینترنت

بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده، موفق شدیم اطلاعات مفیدی را در خصوص یک سری مباحث اعم از چگونگی عملکرد نرم افزار حسابداری ووکامرس در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می بایست امکانات و ابزارهای نرم افزارهای مختلف حسابداری ووکامرس را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به انتخاب مدنظر خود دست پیدا کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس کدام است؟

در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

نرم افزار حسابداری ووکامرس پارمیس

نرم افزار پارمیس

در جامعه کنونی برخورداری از فروشگاه‌ های آنلاین به عنوان بهترین ابزار برای خرده فروشی‌ ها و هر کسب و کار فیزیکی می باشد، چرا که بدین وسیله است که حتی پر دغدغه ترین متقاضیان هم این امکان را دارند که در هر تایم از شبانه روز از فروشگاه خرید کنند. همچنین فروشگاه اینترنتی به فراگیر شدن و شناخته‌ تر شدن برند کسب و کارهای مختلف کمک بسیار زیادی می کند.

افزونه ووکامرس، یک افزونه کاملا کاربردی جهت ساختن فروشگاه های اینترنتی می باشد و بسیاری از فروشگاه‌ های اینترنتی از این افزونه معتبر استفاده می‌ کنند که از طریق قالب های مختلف، امکانات نا محدود و خاصی در اختیار عموم کاربران قرار دهند. چیزی که مشخص است این می باشد که فروشگاه های آنلاین دائما با چالش های مدیریت مالی رو به رو هستند چرا که تعداد زیادی از مدیران وب سایت های فروش به اجبار تراکنش ها و فاکتورها را به شکل دستی در نرم افزار حسابداری خود وارد می کنند.

انجام این کار علاوه بر این که نیازمند صرف هزینه نیروی انسانی است، امکان بروز خطا و اشتباه در وارد کردن داده ها و اطلاعات را بالا می برد. بنابراین متصل شدن فروشگاه اینترنتی به یک نرم افزار حسابداری، مدیریت جامع و یکپارچگی فروشگاه آنلاین با سیستم های مالی را برای مشتریان فراهم خواهد نمود. نرم افزار حسابداری ووکامرس پارمیس جهت انجام حسابداری و مدیریت مالی در هر نوع وب سایت فروش اینترنتی مناسب می باشد و همچنین قابلیت متصل شدن به سیستم فروش وب سایت را به واسطه یک افزونه را دارد. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری ووکامرس عبارتند از:

 • امکان بروزرسانی خودکار قیمت محصولات از سیستم مالی
 • امکان ارسال نمودن سفارش های ثبت شده در ووکامرس به سیستم مالی
 • امکان رزرو نمودن موجودی برای هر یک از سفارشات ثبت شده توسط فروشگاه
 • امکان ثبت نمودن فیش دریافت مرتبط با پرداخت از طریق درگاه در سیستم مالی
 • دارای قابلیت بروزرسانی موجودی محصولات در نرم افزار حسابداری ووکامرس پارمیس
 • امکان چک نمودن موجودی انبار در زمان ثبت سفارشات در نرم افزار حسابداری ووکامرس پارمیس

نرم افزار حسابداری ووکامرس حسابفا

نرم افزار حسابفا

نرم افزار حسابداری حسابفا دارای قابلیت متصل نمودن افزونه حسابفا می باشد. از طریق این افزونه می توان محصولات، مشتریان و سفارش های مشتریان را به محض ثبت نمودن در سیستم های فروشگاهی، در حسابفا نیز به شکل اتومات ثبت و ذخیره سازی می شوند. همچنین از طریق پرداخت مشتری، سند دریافت وجوه از مشتریان نیز در نرم افزار حسابداری حسابفا ثبت می شود. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری ووکامرس حسابفا به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • امکان منتقل نمودن توضیحات محصولات سایت به نرم افزار حسابداری ووکامرس حسابفا
 • امکان تعیین نمودن انتقال هر یک از فاکتورهای سفارش از سایت به شکل خودکار و دستی
 • امکان تعیین نمودن انبار خاص برای سایت جهت مدیریت نمودن موجودی محصولات سایت در نرم افزار حسابداری معین
 • امکان تعیین نمودن سطوح قیمتی جداگانه برای هر نرم افزار و سایت و همچنین اعمال نمودن سطوح قیمتی مختلف در نرم افزار و سایت
 • امکان ثبت نمودن فاکتورهای خرید و فروش قطعی در نرم افزار حسابداری حسابفا به صورت آنی پس از تکمیل نمودن سفارشات در سایت

نرم افزار حسابداری ووکامرس هلو

نرم افزار هلو

در حال حاضر یکی از اصلی ترین دغدغه های فروشگاه های آنلاین، همسان سازی اطلاعات هر یک از محصولات اعم از قیمت محصولات، موجودی محصولات، اطلاعات هر یک از مشتریان شامل مشخصات فردی و همچنین حسابداری خرید و فروش و فاکتور ها، بین فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه های مجازی می باشد.

نرم افزار حسابداری هلو دارای قابلیت متصل شدن به افزونه ووکامرس می باشد و هم چنین امکان بروز رسانی های منظم، ثبت کردن و دریافت دو طرفه  داده ها و اطلاعات بین افزونه ووکامرس و نرم افزار حسابداری هلو را فراهم نموده است و تمامی این امکانات به شکل کاملا حرفه ای و هم چنین بدون هیچ پیچیدگی در اختیار کاربران قرار می گیرد. نرم افزار حسابداری ووکامرس هلو امکان بررسی نمودن لیست تمامی محصولات، خدمات و انبارداری را بررسی نموده است.

بدین شکل که می توانید به آسانی محصولات خود را از نرم افزار حسابداری ووکامرس هلو به همراه کلیه مشخصات اعم از عکس، فیلم، موضوع، قیمت و موجودی را وارد فروشگاه ووکامرس خود کنید. افزونه اتصال نرم افزار حسابداری هلو به ووکامرس، امکان برقراری نظم و هماهنگی بین تمامی مشتریان نرم افزار حسابداری هلو و کاربران افزونه ووکامرس می باشد. از طریق این نرم افزار می توانید برای مشتریان خود یک نام کاربری یا رمز عبور تعیین کنید یا مشخصات هر یک از آن ها را که از شماره تماس، آدرس صورت حساب، کد اقتصادی تشکیل شده است را در ووکامرس ثبت کنید.

نرم افزار حسابداری ووکامرس نیکان وردپرس

نرم افزار نیکان وردپرس

هر یک از افرادی که صاحب یک فروشگاه اینترنتی می باشند، قطعا جهت سهولت در امورات خرید و فروش محصولات و اجرای عملیات حسابداری، نیاز به متصل شدن به یک نرم افزار حسابداری ووکامرس دارند. نرم افزار حسابداری ووکامرس نیکان وردپرس یکی از مهم ترین نرم افزارهای بکار رفته شده در بین صاحبان مشاغل مختلف می باشد. یکی از مهم ترین خدماتی که نرم افزار حسابداری ووکامرس نیکان وردپرس در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار می دهد، یکپارچگی نرخ قیمت ها و موجودی های نرم افزار حسابداری می باشد.

در هر شغلی، مدیران نیازمند به بکارگیری چنین ابزار کمکی جهت یکپارچه سازی سایت با نرم افزار حسابداری  می باشد. به صورت پیش فرض تمامی کسب و کارها جهت حسابداری و انبارداری از نرم افزارهای حسابداری مختلفی مانند نرم افزار حسابداری ووکامرس نیکان وردپرس یا نرم افزارهای دیگر استفاده می کنند. به طور کلی مشکل اصلی از جایی آغاز می شود که علاوه بر فروش آفلاین محصولات، دارای فروشگاه آنلاین باشید که روزانه تعداد زیادی از مشتریان از فروشگاه اینترنتی شما خرید می کنند.

نرم افزار حسابداری ووکامرس محک

نرم افزار محک

تمامی نرم افزارهای طراحی و تولید شده توسط شرکت محک، دارای ابزارها و امکانات خارق العاده ای می باشند. افزونه ووکامرس برای تمامی مشاغل آنلاین به خصوص فروشگاه های اینرنتی بسیار حائز اهمیت است. نرم افزار حسابداری ووکامرس محک دارای قابلیت اتصال افزونه ووکامرس می باشد و می تواند بهترین خدمات را همراه با بالا ترین کیفیت در اختیار مدیران مالی و حسابداران فروشگاه های اینترنتی قرار دهد. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری ووکامرس محک به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان متصل شدن نرم افزار حسابداری محک کاملا سازگار و مطابق با افزونه ووکامرس
 • امکان ثبت نمودن مشخصات فردی مشتریان در نرم افزار حسابداری محک بعد از ثبت سفارشات در نرم افزار
 • در صورت استفاده از نرم افزار حسابداری ووکامرس محک بعد از دریافت نمودن سفارشات، برای هر مشتری پیامک اطلاع رسانی ارسال می گردد
 • امکان تعیین نمودن انبارهای مخصوص برای هر یک از سایت ها جهت نظارت دقیق بر موجودی محصولات سایت در نرم افزار حسابداری ووکامرس محک

نرم افزار حسابداری ووکامرس معین

نرم افزار معین

نرم افزار حسابداری معین یکی از نرم افزارهای مهمی می باشد که دارای قابلیت اضافه نمودن افزونه ووکامرس است، اتصال این افزونه به نرم افزار حسابداری معین یکی از نیازهای ضروری فروشگاه ها و کسب و کارهایی می باشد که به شکل آنلاین محصولات و خدمات خود را در سرتاسر جهان به فروش می رسانند. نرم افزار حسابداری ووکامرس معین توانسته است از پس تمامی نیازهای مشاغل مختلف برآید.

افزونه ووکامرس به عنوان سریع ترین افزونه اتصال سایت به نرم افزار حسابداری می باشد، چرا که این قابلیت را دارد ریزترین تغییرات را در نرم افزار حسابداری شناسایی کند و فقط همان تغییر کوچک را در سایت خود بروزرسانی کند. همچنین این عمل را به صورت برعکس نیز انجام می‌ دهد، بدین معنی که کوچک ترین تغییری که در سایت انجام شود، در نرم افزار حسابداری هم بروز رسانی می‌ گردد. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری ووکامرس معین به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است  از:

 • دارای قابلیت تعریف و انتقال کلیه محصولات سایت در نرم افزار حسابداری به شکل اتومات
 • دارای قابلیت معرفی مشتریان سایت در نرم افزار حسابداری معین پس از ثبت نمودن سفارشات در نرم افزار
 • دارای قابلیت تهیه و تنظیم و صادر نمودن پیش فاکتور یا فاکتور فروش بعد از دریافت هر گونه سفارش در سایت
 • دارای قابلیت بروز رسانی سریع و آنی موجودی محصولات در سایت با درنظر گرفتن جزئیات نرم افزار حسابداری
 • امکان ثبت نمودن پیش فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری دقیقا پس از کامل کردن نهایی سفارشات در سایت

نرم افزار حسابداری ووکامرس چهارباغ

نرم افزار چهارباغ

شرکت نرم افزاری چهارباغ با هدف بالا بردن سطح کیفی، کنترل و مدیریت مالی مشاغل گوناگون و ارائه نمودن راه کارهای ساده و قابل فهم در زمینه‌ های مختلف تولیدی، بازرگانی، حسابداری، صنعتی، اداری و همچنین ارتقای سطح بهره‌ وری و صرفه جویی کلیه هزینه های نیروی انسانی با اتوماتیک سازی تمامی فرآیندهای مالی کسب و کار در سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده است. برخی از نرم افزارهای حسابداری ووکامرس چهارباغ دارای قابلیت اتصال به افزونه ووکامرس را دارا می باشند.

این نرم افزار امكانات قابل توجهی را پس از تایید نمودن تيم تحليل و طراحی در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار می دهد و در به روزرسانی های بعدی پياده سازی شده و شرایط برای استفاده مشتریان مهیا می باشد. امکان تعریف و انتقال کلیه محصولات تعریف شده در نرم افزار حسابداری ووکامرس چهارباغ به عنوان محصول در سایت به شکل اتومات وجود دارد. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری چهارباغ به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتنداز:

 • امکان ارائه نمودن محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت
 • امکان پشتيبانی و پاسخگویی در کوتاه ترین زمان ممکن
 • امکان رعايت نمودن اصل صداقت در ارتباط با کلیه مشتريان
 • دارای رضايت مندی حداکثری مشتریان از خدمات ارائه شده
 • امکان برقراری ارتباط با مشتريان و آگاه سازي از کلیه خدمات
 • امکان امدادرسانی به مشتريان در زمینه شفاف سازی جريانات مالی و امورات مالياتی
 • ارائه مشاوره و امداد رسانی به تمامی مشتريان در مكانيزه سازی پروسه های مختلف كاری از مرحله تجزیه و تحليل تا مرحله اجرا و آموزش

نرم افزار حسابداری ووکامرس لاندا

نرم افزار لاندا

نرم افزار حسابداری ووکامرس لاندا، یکی از نرم افزارهای بسیار مهم و کاربردی می باشد که این امکان را برای عموم کاربران فراهم نموده است که به آسانی اتصال فروشگاه آنلاین خود را با نرم‌ افزار حسابداری آنلاین لاندا، برقرار کنند. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری ووکامرس لاندا به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان ثبت نمودن انواع مختلف اسناد حسابداری و فاکتورهای صادر شده به شکل خودکار
 • در صورت فروش محصولات در سایت، به شکل خودکار موجودی انبار در نرم افزار لاندا به روز می گردد
 • انواع مختلف گزارشات مانند گزارش حساب افراد، با طرف حساب‌ های سایت کسب و کار، به‌‌ روز می گردد

نرم افزار حسابداری ووکامرس ابرستان

نرم افزار ابرستان

نرم افزار حسابداری ووکامرس ابرستان از دیگر نرم افزارهای مهم و کاربردی جهت ثبت نمودن آمار و ارقام خرید و فروش محصولات مختلف می باشد. برخی از قابلیت های این نرم افزار عبارتند از:

 • دارای قابلیت تعریف نمودن باشگاه مشتریان در سایت و اختصاص دادن تخفیفات گروهی در نرم افزار حسابداری ابرستان
 • امکان تشخیص دادن اتومات مشتریان قدیمی (تکراری) در سایت و ثبت فاکتور همراه با کد حسابداری قبلی در نرم افزار
 • امکان صادر نمودن فاکتورهای گروهی برای آن دسته از سفارش هایی که پیش از خرید نرم افزار در سایت فروخته شده اند
 • افزونه ووکامرس اتصال سایت به نرم افزار حسابداری ابرستان به صورت دو زبانه به زبان های فارسی و انگلیسی ترجمه شده است
 • دارای قابلیت تعریف و انتقال کلیه محصولات تعریف شده در نرم افزار حسابداری به عنوان محصولات موجود در سایت به شکل اتومات

نرم افزار حسابداری ووکامرس استورم

نرم افزار استورم

نرم‌ افزارهای حسابداری ووکامرس استورم به تمامی کاربران کمک می‌ کنند تا اطلاعات فروش آفلاین خود را در کمترین زمان ممکن و بدون هر گونه خطا و اشتباه ثبت کنند. هم چنین کاربران می توانند به شکل همزمان اطلاعات مالی فروشگاه اینترنتی خود را به ثبت برسانند و در نتیجه تمامی اطلاعات را به‌ شکل یکجا در اختیار داشته باشند. نرم افزارهای حسابداری ووکامرس استورم از طریق اتصال به وب سایت و ثبت نمودن آنی محاسبات مالی فروشگاه اینترنتی، امکانات لازم را در اختیار همگان قرار می دهند.

نرم افزار حسابداری ووکامرس چه امکاناتی را در اختیار افراد قرار می دهد؟

با استفاده از نرم افزار حسابداری ووکامرس می توانید سایت کسب و کارتان را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید، اما اگر قصد دارید قابلیت‌ های مختلفی را به آن اضافه کنید، می بایست افزونه های دیگری را نیز نصب کنید. تعدادی از افزونه های ووکامرس به صورت رایگان می باشند و تعدادی دیگر نیز به صورت پولی هستند. ترجیح داده می شود که خرید افزونه های ووکامرس را از سایت های معتبر و شناخته شده انجام دهید، چرا که گاهی اوقات ممکن است در سورس کدهای آن ها، یک سری کد برای هک سایت کسب و کارتان قرار داده شده باشند.

با در نظر گرفتن این مسئله که افزونه ووکامرس به صورت متن‌ باز می باشد، تمامی افراد متقاضی موظف هستند که افزونه ووکامرس و آپدیت ووکامرس را از سایت های معتبر و شناخته شده انجام دهند تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود. هم چنین نیاز است نرم افزارهای حسابداری ووکامرس را به دقت درنظر داشته باشید تا بتوانید پرکاربردترین و پر قابلیت ترین نرم افزار را انتخاب کنید.

نرم افزار حسابداری ووکامرس دارای یک سری خصوصیات و قابلیت‌ های قابل توجهی می باشد که در اختیار مدیران مشاغل، حسابداران و صاحبان فروشگاه‌ های اینترنتی و فیزیکی قرار داده است. از جمله این ویژگی های می تواند گفت که قدرتمندترین، سریع‌ ترین و دقیق‌ ترین افزونه اتصال سایت اینترنتی می باشد. برخی دیگر از امکانات نرم افزارهای حسابداری ووکامرس عبارت است از:

نرم افزار حسابداری ووکامرس چه امکاناتی را در اختیار افراد قرار می دهد؟
 • دیگر احتیاجی نیست پس از فروختن محصولی در حسابداری موجودی محصولات در سایت را اصلاح کنید
 • با پدید آمدن کوچک ترین تغییر در نرم افزار حسابداری ووکامرس، سایت هم سریعا بروز رسانی می‌ شود
 • هر کسب و کاری نیازمند به بکارگیری چنین ابزاری جهت یکپارچه سازی سایت با نرم افزار حسابداری خود می باشد
 • کلیه بروز رسانی های موجودی محصولات و قیمت ها از طریق افزونه متصل به سایت به شکل خودکار انجام می گردد
 • دیگر احتیاجی نیست پس از فروختن محصول در سایت، به شکل دستی و مکتوب در حسابداری فاکتور فروش ثبت کنید
 • اصلی ترین قابلیت افزونه ووکامرس اتصال سایت به نرم افزارهای حسابداری، عملکرد سریع بروز رسانی سایت می باشد
 • دیگر احتیاجی نیست که یک دستیار حسابدار را استخدام کنید که دائما قیمت ها و موجودی محصولات را در سایت بروز رسانی کند.
 • از طریق نرم افزار حسابداری ووکامرس دیگر احتیاجی نیست دائما حواستان به تغییر و تحولات قیمت، موجودی ها و سفارش های سایت باشد
 • دیگر احتیاجی نمی باشد که پس از تغییر دادن نرخ قیمت ها در نرم افزار حسابداری ووکامرس، جزء به جزء قیمت های محصولات را در سایت چک و بررسی کنید
 • مهم ترین خدمتی که افزونه ووکامرس در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار می دهد، یکسان بودن نرخ قیمت ها و موجودی های نرم افزار حسابداری ووکامرس با سایت می باشد
 • جهت بکارگیری افزونه ووکامرس، احتیاجی به روشن بودن مداوم سیستم نمی باشد و اگر تغییراتی در سایت اعمال شود، به محض بارگزاری شدن سیستم، کلیه تغییرات در نرم افزار اعمال می گردد

نرم افزار حسابداری ووکامرس چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی این گونه می توان گفت که نرم افزارهای حسابداری ووکامرس دارای یک سری ویژگی ها می باشند که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند و عبارتند از:

دارای جامعیت در ثبت نمودن اطلاعات محصولات: تمامی محصولاتی که از طریق نرم افزار حسابداری ووکامرس به ثبت رسانده می شوند، این قابلیت را دارند که با تصاویر مدنظر و یک گالری واضح به تمامی کاربران و مشتریان نمایش داده شوند. همان گونه که تمامی متقاضیان این امکان را دارند که در مورد محصولات نظر خود را بیان کنند و این که امکان تجزیه و تحلیل محصولات وجود دارد. امتیاز دهی به محصولات از دیگر مباحث مهمی می باشد که مشتریان می توانند آن را انجام دهند.

امکان نظارت آسان و فراگیر: یکی از اصلی ترین مباحثی که درباره نرم افزار حسابداری ووکامرس وجود دارد این می باشد که افراد از طریق آن می توانند به شکا جامع بر تمامی محصولات خود را نظارت کنند، بدین معنی که می توان تمامی گزینه های مدنظر درباره آن ها را تغییر داده و آن طور که تمایل دارید، آن ها را در معرض نمایش قرار دهید.

همان گونه که کاربران به راحتی می توانند تغییرات را از طریق این افزونه اعمال کنند و برای این کار نیاز به صفحه ای مانند ویرایشگر نوشته ها در می باشد. هم چنین کارکردن با این افزونه بسیار آسان است و دردسر زیادی برای کاربران ایجاد نمی کند. همان گونه که عموم کاربران این قابلیت را دارند که به شکل حرفه ای استراتژی های متنوع کاری را روی آن پیاده سازی کنند، به عنوان مثال می توان جشنواره های گوناگون را راه اندازی نمود و یا تخفیفات خاصی را برای کاربران خود در نظر گرفت.

نرم افزار حسابداری ووکامرس چه امکاناتی 
دارد

دارای قابلیت پشتیبانی از تمامی قالب ها: یکی دیگر از اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری ووکامرس، پشتیبانی از قالب های گوناگون می باشد. با استفاده از افزونه ووکامرس تمامی افراد می توانند بیشتر از 80 درصد قالب های وردپرس را پشتیبانی کنند و دیگر هیچ نگرانی ای بابت این مسئله که قالب شما با افزونه فروشگاهی سازگاری نداشته باشد، نخواهید داشت.

امکان پشتیبانی از درگاه های پرداخت: مسئله دیگری که افزونه ووکامرس را به عنوان یک نماد در فروشگاه های آنلاین تبدیل نموده است، پشتیبانی از درگاه های مختلفی می باشد که می توانند گزینه ایده آلی برای تمامی کاربران باشند. از طریق افزونه ووکامرس نرم افزار حسابداری می توانید اطمینان داشته باشید که با بانک خود مشکلی ندارید و برای اخذ وجه می توانید کار را به راحتی انجام دهید. برخی دیگر از ویژگی های نرم افزار حسابداری ووکامرس به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • امکان تقسیم بندی دقیق مشتریان و کارفرمایان
 • امکان ارسال نمودن پیام های انبوه تبلیغاتی و اطلاع‌ رسانی به تمامی مشتریان
 • امکان اجرای فرآیندهای مختلف حول محورهای مالی و حسابداری بر طبق گردش کار
 • امکان ثبت و بایگانی دیجیتال تمامی اسناد و مدارک مالی همراه با ضمیمه‌ های جانبی
 • امکان قیمت‌ گذاری حرفه ای به همراه جداسازی قیمت عمده، خرده، فروشگاه اینترنتی و …
 • امکان ارائه نمودن گزارشات فوق پیشرفته حسابداری اعم از مشتریان ویژه، محصولات پربازده و …
 • امکان کنترل و نظارت دقیق بر سوابق هر یک از مشتریان شامل میزان خرید و فروش، دیرکرد در تسویه حساب، اعتباربخشی، لیست خریدهای جانبی، بیشترین اقلام خریداری‌ شده و …

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که درباره مباحث مختلفی اعم از ویژگی ها و امکانات نرم افزار حسابداری ووکامرس، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از هم شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

منظور از حسابداری ووکامرس چه می باشد؟

حسابداری ووکامرس در سطح جامعه بسیار فراگیر می باشد و برای اجرای حسابداری ووکامرس استراتژی های گوناگونی وجود دارد، چرا که هم به صورت دستی و مکتوب می توان آن را انجام داد و هم از طریق فایل اکسل یا حتی انواع مختلف نرم افزارهای حسابداری. شایان ذکر است بگوئیم حسابداری ووکامرس از طریق انواع مختلف نرم‌ افزارهای حسابداری به عنوان بهترین گزینه می باشد.

بهترین نرم افزار حسابداری ووکامرس کدام است؟

برای پاسخ به این سوال می بایست امکانات و ابزارهای نرم افزارهای حسابداری ووکامرس را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به انتخاب مدنظر خود دست پیدا کنید. 

5/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا