نبض بازار

10 تا از بهترین لپ تاپ برای حسابداران 💻【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله حسابدارا‌ به شرح و توصیف بهترین لپ تاپ برای حسابداران می پردازیم. ممکن است این سوال در ذهنمان‌ ایجاد شود که بهترین لپ تاپ برای حسابداران‌ چه تفاوتی با لپ تاپ برای افراد معمولی دارد؟ آیا نیاز است قابلیت ها و ویژگی های خاصی داشته باشد؟ در ادامه به پاسخگویی به سوالات فوق ذکر می پردازیم‌ و اینکه ویژگی های کلی لپ تاپ برای حسابداران چگونه است؟ از شما عزیزان خواهشمندیم به محتوای مفید مقاله ذیل توجه‌ کرده و مطالعه بفرمائید.

دلایل اهمیت لپ تاپ برای حسابداران

رشته حسابداری یک رشته جامع و کاربردی است که هر ساله افراد و دانشجویان فراوانی جذب این رشته می شوند و این رشته را انتخاب می کنند. تقریبا این گونه می توان عنوان نمود که تمامی سازمان‌ ها، کسب و کارها و ارکان شغلی مختلف، نیازمند یک حسابدار ماهر و حرفه ای هستند. مهندسان‌ نرم افزار همواره در تلاش هستند نرم افزارهای مختص رشته حسابداری را طراحی کرده و عرضه بازار نموده است.

حسابداران‌ جهت استفاده از نرم افزارهای حسابداری، نیاز به یک پلت فرم برای نصب فایل اجرایی‌ نرم‌ افزارهای حسابداری‌ دارند و لپ تاپ بهترین گزینه می باشد. حسابداران همواره با حجم زیادی از اعداد‌ و ارقام سر و کار دارند و نیاز دارند اسناد مربوط‌ به محاسبات مالی و حسابداری یک شرکت را در محلی ثبت و‌ بایگانی‌ کنند. این داده های مالی باید همیشه در دسترس باشند و در حفظ و نگهداری آن ها تلاش شود.

لپ تاپ‌ ها دارای حافظه هایی‌ با حجم زیاد می باشند، حسابداران می توانند داده های استخراجی از محاسبات مالی و تجاری برای یک سازمان را در لپ تاپ ذخیره کنند و بایگانی‌ کنند. با استفاده از لپ تاپ می توان میزان نرخ سود و زیان و معاملات مالی و تجاری را محاسبه نمود و از آن جایی‌ که لپ تاپ دارای قابلیت حمل و نقل آسان‌ می باشد، در نتیجه برای نگهداری این اطلاعات، لپ تاپ بهترین گزینه می باشد.

همه لپ تاپ ها قابلیت‌ ذخیره سازی و نگهداری اسناد حسابداری را دارند ولی لازم است‌ حسابداران از لپ تاپی‌ استفاده کنند که داری یک سری ویژگی های خاصی باشد. کار حسابدار یک کار بسیار سخت و پیچیده است‌ که شامل این موارد می باشد: ثبت اطلاعات مالی، تکمیل نمودن فرآیند های حسابداری، پیگیری حساب های پرداختی، محاسبه میزان درآمد حقوق و دستمزد و … . باید این نکته را در نظر گرفت‌ که کار تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات مالی، پیچیده و نیازمند صرف دقت‌ و تمرکز بالا می باشد و این امکان وجود دارد حتی با اراده‌ ترین‌ افراد نیز خسته شوند.

حسابداری یک کار دائمی و بی وقفه است‌ که ممکن است با رخ دادن‌ کوچک ترین اشتباه، بزرگترین خسارات به‌ بار آید و به نوعی‌ غیر قابل جبران‌ باشد، به همین دلیل نیاز است که بستر لازم برای کار حسابداران‌ فراهم شود و امکانات سخت افزاری و نرم‌ افزاری‌ در اختیارشان‌ قرار گیرد. استفاده از یک لپ تاپ با ابزارهای پیشرفته و به روز شده، می تواند کمک زیادی به کار جمع آوری و محاسبه اطلاعات مالی‌ و تجاری کند.

بهترین لپ تاپ برای حسابداران

ویژگی‌ های لپ تاپ برای حسابداران

امروزه در دنیای کنونی‌، لپ تاپ های فراوانی تولید شده که هر یک دارای خاصیت‌ هایی‌ می باشند و فقط برخی از لپ تاپ‌ ها مناسب‌ کار حسابداران‌ می باشند. لپ تاپ برای حسابداران باید ویژگی های‌ خاصی داشته باشد که برخی از این ویژگی ها به شرح موارد ذیل است:

صفحه نمایشگر لپ تاپ: اندازه صفحه نمایشگر یک لپ تاپ برای حسابداران‌ بسیار مهم‌ و ضروری می باشد چرا که وقتی یک حسابدار می خواهد عملیات محاسبات‌ مالی و حسابداری را انجام دهد، می بایست بر روی اعداد‌ و ارقام تمرکز کند و این اعداد و ارقام بر روی صفحه نمایشگر نمایان‌ هستند و حسابدار باید به صفحه نمایشگر خیره شود و تمرکز‌ کند. اکثر حسابداران تمایل دارند از لپ‌ تاپ های‌ 15 اینچی استفاده کنند و نکته ای که در این مبحث‌ وجود دارد این است‌ که هر چه صفحه نمایشگر بزرگ تر باشد، وزن‌ لپ تاپ نیز بیشتر خواهد بود. اگر تعداد ارباب رجوع بیشتر باشد، کار کردن با صفحه نمایشگر بزرگ راحت تر است ولی اگر تعداد مراجعه کنندگان کم باشد، می توان با صفحه نمایشگر 13 اینچی‌ نیز کار کرد.

CPU: قدرت پردازشگر یک لپ تاپ، مشخصه‌ بسیار مهمی است که در هنگام خرید لپ تاپ برای حسابداران‌ باید ملاک قرار داده شود و معمولا CPU از خانواده اینتل‌ core i5, core i7 جزء قدرتمند ترین CPU های موجود در بازار هستند و حسابداران می توانند به لپ تاپ هایی که از این دو نوع CPU هستند، اعتماد کرده و مورد استفاده قرار دهند. البته به غیر از این دو نوع نیز‌، انواع مختلف دیگری نیز وجود دارد که هر حسابدار بسته به میزان و نوع کار خود می تواند از آن بهره جوید‌ و استفاده کند‌.

حافظه داخلی یا رم: میزان حجم حافظه لپ تاپ، از ملاک های اساسی انتخاب لپ تاپ برای حسابداران است، گاهی اوقات ممکن است میزان حجم داده ها و اطلاعات بسیار بالا باشد و افراد در حین کار با لپ تاپ، دچار اتفاقاتی مانند کند شدن و یا از بین رفتن اطلاعات شوند. اگر مثلا لپ تاپ دارای حافظه داخلی 8 گیگابایت‌ باشد، می توان به آسانی با حجم داده ها و اطلاعات زیاد، با لپ تاپ کار کرد و مشکلی نیز‌ به وجود نیاید.

کیبورد یا صفحه کلید: عموما کار اصلی کیبورد، تایپ کردن و وارد نمودن داده ها و اطلاعات به لپ تاپ است و وقتی یک حسابدار با لپ تاپ کار می کند، بیشتر اوقات کاری خود در حال تایپ‌ کردن می باشد، پس کیبورد می بایست نرم و قابل لمس باشد و نوشتار روی کیبورد خوانا‌ و واضح باشد‌ تا برای حسابدار مشکلی پیش‌ نیاید چرا که چشم یک حسابدار دائم خیره به صفحه نمایش‌ است‌ و انگشت های حسابدار بر روی کیبورد است، در نتیجه می بایست این دو مولفه به درستی فراهم شوند و پیش از خرید به دقت‌ مورد بررسی قرار گیرند.

فضای ذخیره سازی یا هارد دیسک: حسابداران با حجم زیاد داده‌ ها‌ و اطلاعات سر و کار دارند و محاسبات دقیقی برای بدست آوردن آمار مالی  و تجاری یک کسب‌ و کار انجام می دهند، بنابراین نیاز است‌ که فضایی‌ وجود داشته باشد‌ تا این حجم داده ها و اطلاعات را بتوان نگهداری کرد. لپ تاب هایی که دارای هارد دیسک با فضای 256 گیگابایت‌ هستند، مناسب کار حسابداران می باشند و هر چه میزان فضای حافظه هارد دیسک برای ذخیره اطلاعات بیشتر باشد، کار حسابدار نیز راحت تر خواهد بود.

باتری لپ تاپ: از دیگر مشخصه های مهم یک لپ تاپ، باتری لپ تاپ می باشد چرا که حسابدار در طول زمان کار خود، دائم در حال انجام محاسبات  است  و نیاز دارد که لپ تاپ در طول کار بدون نیاز به اتصال به‌ برق، از طریق مصرف باتری روشن باشد و حسابدار بتواند حساب و کتاب خود را مدیریت‌ کند و مشکلی برایش‌ پیش نیاید.

در ادامه مقاله بهترین لپ تاپ برای حسابداران، به مطالعه و بررسی ۱۰ لپ تاپ برای حسابداران می پردازیم و ویژگی ها و جزئیات‌ لپ تاپ ها را ذکر می کنیم.

لپ تاپ LG Gram

لپ تاپ LG Gram برای حسابداران

لپ تاپ LG Gram یکی از بهترین لپ تاپ های تولید شده در دنیای کامپیوتری می باشد، این لپ تاپ دارای مشخصات سخت افزاری و نرم‌ افزاری‌ بسیاری‌ می باشد که موجب شده برای حسابداران مناسب باشد. این سری از لپ تاپ ها در کشور کره طراحی و تولید شده است و دارای مشخصه های پرکاربردی‌ می باشد، این لپ تاپ دارای صفحه نمایشگر ۱۷ اینچی‌ می باشد و میزان دقت‌ رزولوشن 1080 است.

در ابتدای بررسی ویژگی های لپ تاپ برای حسابداران ذکر کردیم که هر چه اندازه صفحه نمایشگر بزرگ تر باشد، وزن لپ تاپ بیشتر شده و سنگین تر می باشد اما لپ تاپ LG Gram با وجود صفحه نمایشگر ۱۷ اینچی فقط ۱۳۰۰ گرم وزن دارد و بسیار سبک می باشد. لپ تاپ های دیگری نیز با این اندازه صفحه نمایشگر تولید شده اند اما وزنشان‌ سنگین تر است و برای حمل کردن، مشکل ایجاد می کنند. از دیگر آپشن ها و ویژگی های لپ تاپ LG Gram می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • وزن‌ بسیار سبک
 • ابعاد بزرگ لپ تاپ
 • عملکرد‌ سریع و پر قدرت
 • دارای سنسور‌ اسکنر اثر انگشت
 • صفحه نمایشگر بزرگ با رزولوشن‌ بالا

در کنار آپشن هایی که این لپ تاپ دارا می باشد، چندین عیب‌ نیز وجود دارد که برخی از آن ها‌ عبارتند از:

 • محیط کاربری معمولی
 • لمسی‌ نبودن صفحه نمایشگر
 • طراحی‌ بسیار ابتدایی‌ صفحه کلید

به طور کلی می توان این‌ گونه عنوان کرد که شرکت کره ای لپ تاپ LG Gram، توانسته یک طراحی‌ فوق العاده انجام دهد و یک محصول جدید و بروز را در اختیار همگان، به خصوص حسابداران‌ قرار داده است، برخی از مشخصه های‌ نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ LG Gram عبارت‌ است‌ از:

 • دارای‌ رنگبندی‌ نقره ای تیره‌
 • سیستم عامل پیش فرض ویندوز 10
 • دارای‌ سنسور‌ اسکنر اثر انگشت پیشرفته
 • دارای جنس‌ بدنه‌ آلیاژ فلز نانو‌ کربن‌ با منیزیم‌
 • دارای باتری‌ قدرتمند27 وات‌ بر ساعت لیتیوم‌ یونی‌
 • دارای حافظه داخلی 512 گیگابایت‌ و رم 16 گیگابایت‌
 • دارای صفحه نمایشگر 17 اینج‌ با رزولوشن‌ بالا 2560 پیکسل‌
 • دارای CPU مدل core i7 – 8565U اینتل‌ و وزن‌ 1300 گرم

لپ تاپ ASUS vivobook مدل 17 اینچی

لپ تاپ ASUS vivobook مدل 17 اینچی

آن دسته از حسابدارانی‌ که می خواهند یک لپ تاپ‌ با ویژگی های مرغوب و سطح بالا داشته باشند، می توانند از لپ تاپ ASUS vivobook استفاده  کنند. این لپ تاپ نیز مانند بسیاری از ابزار آلات‌ دنیای کامپیوتری دارای مشخصات‌ سخت افزاری و نرم افزاری می باشند که حسابداران می توانند از طریق بررسی این مشخصات، لپ تاپ مورد نظر خود را تهیه کنند.

مشخصات نرم افزاری‌ و سخت افزاری لپ تاپ ASUS vivobook به شرح‌ موارد ذیل است که عبارتند از:

 • وزن: ۲.۳ کیلوگرم
 • حافظه پنهان: ۸ مگابایت‌
 • ظرفیت حافظه رم: ۸ گیگا بایت
 • اندازه صفحه نمایشگر: ۱۷.۳ اینچ‌
 • ظرفیت حافظه داخلی: یک ترابایت‌
 • نوع حافظه داخلی: حافظه هیبریدی‌
 • شارژدهی‌ باتری: حداکثر‌ تا سه ساعت
 • قدرت پردازشگر: CPU Intel corei7 8565u
 • حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: دو گیگا‌بایت

سیل عظیمی از کاربران‌ که از لپ تاپ ASUS vivobook استفاده نموده اند، رضایت‌ خود را از‌ استفاده از این لپ تاپ اعلام نموده اند و ادعا دارند که کار کردن با این لپ تاپ آسان بوده و زحمتی‌ برای کاربران‌ ندارد. اندازه رم و صفحه نمایشگر موجب می شود دید حسابداران بازتر باشد و بتوانند محاسبات‌ دقیق تری‌ را انجام‌ دهند.

لپ تاپ Lenovo Flex5

لپ تاپ Lenovo Flex5

یکی از پرطرفدارترین و پر کاربردترین‌ لپ تاپ ها برای انجام‌ فعالیت های مهم‌ و پیچیده نظیر عملیات‌ محاسباتی‌ و حسابداری می باشد که مختص‌ حسابداران است‌ و حسابداران‌ می توانند از ویژگی ها و کاربردهای‌ مختلف لپ تاپ Lenovo Flex5 بهره جویند. این لپ تاپ در کنار عملکرد سریع‌ و قوی  و پاسخگویی قدرتمندی‌ که دارد، دارای امنیت‌ بسیار بالایی‌ می باشد و کاربران می توانند در هنگام ورود داده ها و اطلاعات و هم چنین‌ خرید آنلاین، از امنیت اطلاعات خود اطمینان‌ داشته باشند‌.

لپ تاپ Lenovo Flex5 دارای یک قلم دیجیتالی می باشد و کاربر اختیار این را دارد که هر گونه طرحی را از طریق این قلم دیجیتالی به صفحه نمایشگر وارد کند، همواره نیاز نیست‌ از کیبورد استفاده کنیم، بدون نیاز به صفحه کلید نیز می توان داده ها را وارد نمود. قلم دیجیتال از آپشن های لپ تاپ Lenovo Flex5 می باشد که هر کاربری‌ را ترغیب می کند‌ که این لپ تاپ را خریداری کنند.

از ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ Lenovo Flex5 می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • ظرفیت حافظه 16GB
 • طول عمر باتری ۱۰ ساعت
 • ظرفیت‌ هارددیسک‌ 256GB SSD
 • قدرت  پردازشگر 8th GEN INTEL
 • صفحه نمایشگر IPS touchscreen 15.6

لپ تاپ Lenovo Flex5 دارای بلندگو های قدرتمندی می باشد و صدا را به طور واضح پخش می کند، هم چنین مزایای دیگری نیز دارا می باشد‌ که‌ عبارتند از:

 • دارای باتری با عمر بالا
 • دارای کیفیت‌ بالای تصویری
 • دارای ایمنی‌ و انعطاف پذیری بالا
 • دارای سیستم‌ صوتی و تصویری قدرتمند
 • دارای یک سیستم خنک کننده قوی و سیستم‌ کاری‌ مستمر

هر دستگاهی‌ که در دنیا‌ طراحی‌ و تولید می شود‌ دارای یک سری مزایا و یک سری معایب می باشد و لپ تاپ نیز از این اصول به دور نیست و این شرایط را دارا هست، عیب لپ تاپ Lenovo Flex5 این است که کمی حجیم است‌ ولی برای ذخیره سازی حجم بالای اطلاعاتی‌ بسیار مناسب  هستند.

لپ تاپ Lenovo thinkpad E15

لپ تاپ  Lenovo thinkpad E15

در دنیای امروز نیاز به استفاده از وسایل و امکانات سخت افزاری گوناگون جهت ثبت و نگهداری داده ها و اطلاعات می باشد و لپ تاپ و سیستم های کامپیوتری‌ یکی از این مصارف پرکاربرد است‌ که همواره می بایست سطح کیفی و نوع صفحه نمایشگر را در هنگام خرید لپ تاپ زیر ذره بین قرار داد و بررسی نمود. حسابداران در این زمینه دقت بیشتری به خرج می دهند و این شاخصه ها از اهمیت بیشتری برایشان‌ برخوردار است.

شرکت تولید کننده لپ تاپ لنوو به این موضوع آگاه است که از چه قطعات سخت افزاری‌ استفاده کند که هر آنچه که به نمایش می گذارد به صورت شفاف و زنده باشد و شرایط استفاده از لپ تاپ را برای کاربران خود لذت بخش کند. استفاده از این لپ تاپ در مکان هایی که در معرض نور زیاد است و حتی در دید مستقیم نور خورشید قرار دارند به هیچ عنوان سخت نخواهد بود و برای چشم کاربر هیچ مشکلی نخواهد داشت.

برخی از مشخصات مهم نرم‌ افزاری و سخت افزاری این لپ تاپ به شرح موارد ذیل می باشد:

 • ظرفیت حافظه 16GB
 • دارای عمر باتری ۹ ساعت
 • دارای صفحه نمایشگر 15.6 اینچ
 • دارای هارد دیسک  500GB SSD
 • دارای وضوح تصویر و رزولوشن 1080×1920
 • دارای قدرت پردازشگر intel Quad corei7 10510U

حسابداران‌ می توانند با بهره مندی از این لپ تاپ، از مزایای این لپ تاپ نیز استفاده کنند که شامل این ۳ مورد است: صفحه کلید نرم، پردازشگر پر قدرت، محیط کاربری زیبا و پر دوام. عیبی که این‌ لپ تاپ دارد این است که دقت رنگ‌ را کمی کمتر از حد واقعی و مجاز تشخیص می دهد و شناسایی  می کند.

لپ تاپ  Lenovo thinkpad E15 یکی از پرکاربرد ترین لپ تاپ ها برای‌ استفاده مختلف حسابداران و تمام کسانی که در محیط کار دفتری و حسابداری می باشند مناسب است و می توانند از تمام ویژگی ها و آپشن های این لپ تاپ استفاده کنند.

لپ تاپ Acer Aspire E15 E5 575 33BM

لپ تاپ  Acer Aspire E15 E5 575 33BM

شرکت تولید کننده لپ تاپ  Acer Aspire E15 E5 575 33BM، یک شرکت تایوانی می باشد که توانسته محصولات با کیفیتی را تولید کند و عرضه بازار کند، علت این کیفیت‌ استفاده از مواد اولیه مناسب  می باشد، هدف این شرکت تنها تولید محصول  نیست  بلکه تولید محصول با کیفیت‌ و کارآمد می باشد.

لپ تاپ Acer Aspire E15 E5 575 33BM از دیگر لپ تاپ های مناسب برای حسابداران‌ می باشد که می توانند به راحتی از این محصول استفاده کنند و از خدمات آن‌ استفاده کنند، این لپ تاپ دارای یک روکش فلزی می باشد و بر روی این روکش‌ تعدادی شیار وجود دارد که جلوه‌ شیک و قابل توجهی به‌ لپ تاپ داده است و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. هم چنین این لپ تاپ دارای یک تاچ‌ پد می باشد که به نرمی کار می کند و سرعت کار را تسریع‌ می بخشد‌.

از دیگر ویژگی های لپ تاپ Acer Aspire E15 E5 575 33BM می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • ظرفیت حافظه 4GB
 • طول عمر باتری ۱۲ ساعت
 • ظرفیت هارد دیسک  1TB HDD
 • نوع صفحه نمایشگر HD LED backlit 15.6
 • قدرت پردازشگر Intel corei3 7100U generation

از مزایای این لپ تاپ می توان گفت که دارای قابلیت‌ های ذیل می باشد:

 • دارای تصویر با کیفیت
 • دارای عمر باتری طولانی‌
 • دارای قیمت مناسب و به صرفه
 • دارای طراحی زیبا و کاربر پسند

اما مشکلی که پیش آمده این است‌ که برخی از کاربران‌ پس از استفاده از این لپ تاپ متوجه شدند که این لپ تاپ گاها دارای مشکلات اجرایی و یا هنگی می باشد و نیاز به بازبینی دارد.

لپ تاپ Dell xp 9300

لپ تاپ Dell xp 9300

یکی دیگر از لپ تاپ های مورد استفاده حسابداران، لپ تاپ Dell xp 9300 می باشد و دارای ویژگی ها و قابلیت های ارزنده ای می باشد که برای حسابداران بسیار قابل توجه و کارآمد است. ساختار لپ تاپ Dell xp 9300 به گونه ای پیاده سازی شده است که در برابر داغ شدن بسیار مقاوم است و نمی توان داغ شدن این لپ تاپ را حس نمود.

از دیگر مشخصات سخت افزاری و نرم‌ افزاری این لپ تاپ می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • دارای حافظه 10GB
 • دارای عمر باتری‌ 10 ساعت
 • دارای هارد دیسک 512 GB SSD
 • دارای وضوح تصویر 1080× 1920
 • دارای قدرت پردازشگر The 10th Geni7 1065G7
 • دارای صفحه نمایشگر touch screen based on eye safe technology

از سری مزایای‌ این لپ تاپ برای حسابداران می توان به این موارد اشاره کرد:

 • دارای تصویر عالی‌
 • دارای عمر باتری زیاد
 • دارای قابلیت خنک کنندگی بالا
 • دارای بدنه محکم و طراحی منحصربفرد‌

عیبی که  این لپ تاپ دارد را می توان گفت‌ قیمت‌ بالای این لپ تاپ است، این لپ تاپ دارای طول عمر بالایی می باشد و به صورت‌ عمری کار می کند، بنابراین برای حسابداران بسیار مقرون به صرفه می باشد اما هر حسابداری قادر به تهیه این لپ تاپ نمی باشد چرا که  از قیمت بسیار بالایی برخوردار است.

این لپ تاپ توسط تعداد زیادی از طراحان و متخصصان ماهر و حرفه ای ،طراحی شده است و دارای محیط کاربری بسیار زیبا و کاربر پسند است که توسط هر فردی قابل رویت است، هم چنین این لپ تاپ دارای وزن کمی است  و به راحتی قابل حمل است. این لپ تاپ در طیف های مختلفی تولید شده  است که همگی بسیار زیبا و محکم بوده اند و در دید کاربران محبوب  هستند.

در کل اینگونه  می توان‌ عنوان‌ نمود که لپ تاپ بزند دل مدل XPS 9300 یکی از منحصر به‌ فردترین و خاص ترین دستگاه‌ های سخت افزاری تولید شده توسط برند معتبر دل می باشد. در کل به زبان ساده تر می شود این گونه اظهار کرد که سری لپ تاپ های XPS برند دل، جذابیت و ظرافت ویژه ای را دارا می‌ باشند و سیل عظیم کاربران لپ تاپ های XPS را رقیب شرکت اپل می‌دانند چرا که هم به سرعت در حال بروز رسانی است و هم نیاز های مختلف کاربران را در نظر می گیرند و اعمال می کنند.

لپ تاپ New Apple MacBook Pro

لپ تاپ New Apple MacBook Pro

یکی از قدرتمند ترین و پر آوازه ترین شرکت ها در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری، شرکتApple می باشد که توانسته محصولات با کیفیت بالا را تولید کرده و در اختیار کاربران همیشگی خود قرار دهد. حسابداران همواره به دنبال یک لپ تاپ مناسب برای حرفه خود بوده اند و از بهترین لپ تاپ برای حسابداران، لپ تاپ New Apple MacBook Pro می باشد که توانسته با استقبال چشمگیر کاربران مواجه شود. برخی از کارشناسان و کاربران که از محصولات شرکت Apple استفاده کرده اند، این عقیده را دارند که این سری از محصولات مناسب اجرا در کشورمان نیستند چرا که دارای یک سری قابلیت ها هستند که قابل اجرا و بکارگیری در کشور ما نیستند.

از مزایای لپ تاپ New Apple MacBook Pro می توان این گونه عنوان نمود که برای حسابداران بسیار کاربردی است و حسابداران می توانند با خیالی آسوده به این لپ تاپ و قابلیت های اعجاب انگیز لپ تاپ New Apple MacBook Pro اعتماد کنند. این لپ تاپ دارای مشخصه هایی می باشند که کمتر شرکتی توانسته لپ تاپی مثل لپ تاپ New Apple MacBook Pro تولید کند، برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • دارای ظرفیت حافظه 16GB
 • دارای وب کم پیشرفته با 1080P
 • دارای شارژر پر قدرت MAG SAFE
 • دارای عمر باتری به مدت 11 ساعت
 • دارای انواع مختلف پورت‌های HDMI و SD
 • دارای کارت گرافیک AMD Radeon Pro 5300M
 • دارای ظرفیت هارد دیسک 512GB قابل ارتقا تا 8T
 • دارای کلید های عملکردی جایگزین نوارهای لمسی
 • دارای ارتقای سطح گرافیکی در مقایسه با ورژن قبلی
 • دارای صفحه نمایشگر بزرگ و واضح ‌تر با حاشیه ‌های باریک
 • دارای قدرت پردازشگر 9th generation 6 Core Intel Core i7

لپ تاپ New Apple MacBook Pro در کنار مزایای فوق العاده ای که دارد، معایبی نیز دارد، فی المثال این گونه می توان شرح داد، این شرکت زمانی که تجهیزات سخت افزاری یک لپ تاپ را ارتقا می دهد، قیمت لپ تاپ به طور عجیبی افزایش می یابد و هر شخصی توانایی تهیه و خرید این لپ تاپ را ندارد. ساختار لپ تاپ New Apple MacBook Pro کمی ضخیم تر و زمخت تر از ورژن های قبلی اش می باشد و دارای یک بریدگی بر روی صفحه می باشد که این به نوعی عیب به حساب می آید. شرکت Apple از بزرگترین شرکت های اروپایی می باشد که توانسته محصولات خود را در سرتاسر دنیا عرضه کند و کسی نتوانسته به صورت واضح با این شرکت و محصولات برند اپل رقابت کند.

لپ تاپ HP Spectre x36

لپ تاپ HP Spectre x36

یکی از لپ تاپ های مناسب برای حسابداران، لپ تاپ HP Spectre x36 می باشد، این لپ تاپ دارای طول عمر بالا و باتری قوی می باشد و بیشتر برای حسابدارانی که در شرکت های بزرگ مشغول کار هستند و در جلسات متععد شرکت می کنند و نیاز دارند داده ها و اطلاعات بر روی صفحه نمایشگر قابل رویت باشد، مفید می باشد. برخی از کاربران تصور می کردند که شرکت تولید کننده لپ تاپ HP Spectre x36 دیگر تلاشی در ارتقای مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت نکند و این محصول به صورت ثابت باقی بماند، اما در سال های کنونی پیشرفت چشمگیری داشته و تغییرات عمده ای بر روی مشخصات این لپ تاپ رخ داده است.

یک از تغییرات قابل تحسین لپ تاپ HP Spectre x36، قدرت پردازشگر است که به صورت  Intel Core i7-1065G7 می باشد و دارای قدرت منحصر به فردی می باشد. پردازشگر قوی و طراحی ظریف و هوشمندانه موجب شده خیلی از کابران لپ تاپ HP Spectre x36 به عنوان بهترین و با کیفیت ترین محصول تولیدی شرکت اچ پی بدانند و این شرکت را مورد تحسین قرار دهند. لپ تاپ HP Spectre x36 دارای ظاهری شیک و ظریف می باشد، با وجود داشتن ظاهری مستحکم، دارای وزن کمی می باشد و کمتر از یک کیلوگرم وزن دارد. صفحه نمایشگر این لپ تاپ دارای لبه ها و شیارهای نازک است و ظاهری شکیل به خود پیدا کرده است.

دیگر ویژگی های کلی لپ تاپ HP Spectre x36  به شرح موارد ذیل است:

 • دارای ظرفیت حافظه 8GB
 • دارای عمر باتری 12 ساعت
 • دارای کارت گرافیک Intel HD Graphics 520
 • دارای قدرت پردازشگر Intel Core i7-7500U
 • دارای نوع صفحه نمایشگر LED-backlit touch screen 13.3

لپ تاپ HP Spectre x36 علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و قابل توجه، دارای فضای ذخیره سازی و حافظه بسیار وسعی بوده و می تواند حجم بالای داده ها و اطلاعات را در خود جای دهد، هم چنین میزان نور و شفافیت در لپ تاپ HP Spectre x36 بسیار متعادل و به اندازه می باشد و کاربران می توانند تصاویر را به طور واضح مشاهده کنند. لپ تاپ HP Spectre x36  دارای چندین پورت جهت اتصال فلش USB می باشد و می تواند کار رد و بدل اطلاعات را آسان کند، عیبی که برخی کابران به لپ تاپ HP Spectre x36 وارد می کنند این است که گاهی اوقات دارای کندی و مشکل عملکرد می باشد.

لپ تاپ Acer Aspire 5

لپ تاپ Acer Aspire 5 برای حسابداران

لپ تاپ Acer Aspire 5 دارای عملکرد مناسبی می باشد اما در مقایسه با ابر قدرت های لپ تاپ دارای کیفیت عملکردی پایین تری می باشد و بیشتر برای حسابدارانی مناسب می باشد که در کسب و کارهای کوچک مشغول به کار هستند و با تعداد کمی از مشتریان و مدیران سر و کار دارند. لپ تاپ Acer Aspire 5 دارای یک سری مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری می باشد که به شرح موارد ذیل می باشد:

 • دارای ظرفیت حافظه 8GB
 • دارای طول عمر باتری 8 ساعت
 • دارای ظرفیت هارد دیسک 256GB SSD
 • دارای صفحه نمایشگر Full HD IPS 15.6
 • دارای قدرت پردازشگر 10th Gen Intel Core i5-1035G1

لپ تاپ Acer Aspire 5 دارای عملکرد متوسطی می باشد و به زبان ساده تر می توان گفت که لپ تاپ خوبی است اما بهترین نمی باشد. این لپ تاپ به خوبی می تواند با ویندوز 10 کار کند و عملکرد مناسبی داشته باشد و دارای ظاهری مناسب و قابل قبولی می باشد اما عیبی که دارد این است که کیفیت صفحه نمایشگر آن زیاد مناسب نمی باشد و مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است.

لپ تاپ HP Pavilion

لپ تاپ HP Pavilion برای حسابداران

لپ تاپ HP Pavilion بین اکثر کاربران به خصوص گیمرها بسیار محبوب است و کاربرد فراوانی دارد، هم چنین به عنوان لپ تاپ برای حسابداران می تواند بسیار کار آمد باشد. حسابدارانی که حجم کاری بالایی دارند و تمایل دارند که از راه دور هم کسب و کار خود را مدیریت کنند، می توانند لپ تاپ HP Pavilion انتخاب کنند. لپ تاپ HP Pavilion این قابلیت را دارد که به طور همزمان چندین نرم افزار مدیریت منابع و داده های سازمان ERP را اجرا کند و از نظر حجم ذخیره سازی داده ها و اطلاعات، کم نیاورد.

مشخصه های نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ HP Pavilion عبارت است از:

 • دارای وزن 2.2 کیلوگرم
 • دارای ظرفیت حافظه 8GB
 • دارای عمر باتری 8 ساعت
 • دارای ظرفیت هارد دیسک 1TB
 • دارای قدرت پردازشگر Core i5-8300H
 • دارای نوع صفحه نمایشگر  full HD IPS anti-glare WLED-Backlit 15.6

از دیگر مزایای مختلف لپ تاپ HP Pavilion می توان این گونه عنوان نمود که دارای کیفیت و رزولوشن تصویری بالایی می باشد و هم چنین دارای محیط کاربری ساده و قابل فهم و در عین حال ظریف و زیبا می باشد. عیب این لپ تاپ این است که طول عمر این باتری کم است و در عین حال دارای قیمت بالایی می باشد و هر کسی توان خرید این لپ تاپ را ندارد.

کلام آخر

در این قسمت از مقاله به شرح و توصیف بهترین لپ تاپ برای حسابداران پرداختیم و سعی کردیم چندین مورد که دارای ویژگی ها و قابلیت های مناسب تری برای حسابداران بودند را توضیح دهیم،با تشکر از همه ی شما عزیزان که صبورانه ما را همراهی کردید و ضمنا بسیار خواهشمندم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا