نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری 🖥️

در این قسمت از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری می پردازیم. زمانی که به جهان پیرامون خود می نگریم، به این نکته پی می بریم که همه چیز در اطراف ما دستخوش تغییرات فراوانی بوده است و افراد همواره تلاش کرده اند که امورات مختلف زندگی خویش را به راحت ترین روش ممکن انجام دهند. دنیای کامپیوتری به زندگی ما طریق شده است و به هیچ وجه قابل حذف کردن نمی باشد، منظور این است که افراد همواره تمایل دارند از رایانه جهت ساده سازی کارها استفاده کنند.

مشاغل مختلفی تحت عنوان خدمات کامپیوتری ایجاد شده است که این دسته از مشاغل به صورت زنجیره ای و با تعداد بالا در سطح کشور ایجاد شده است و بسیاری از جوانان رو به این دسته از مشاغل آورده اند. حرفه خدمات کامپیوتر همانطور که از نامش مشخص است یعنی ارائه دادن خدمات مختلف در صورت بروز مشکلات کامپیوتری می باشد. برای این دسته از مشاغل نیز، نرم افزارهای جامع و هوشمندی طراحی گردیده است که هر یک دارای یک سری قابلیت ها و ویژگی ها می باشند و در ادامه به شرح کامل قابلیت های مرتبط با هر یک از این نرم افزارها می پردازیم و خواهشمندیم ادامه مقاله را مورد مطالعه قرار دهید.

در این راستا بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری

کسب و کار خدمات کامپیوتری به گروهی از اصناف مربوط به کامپیوتر و تجهیزات اضافی کامپیوتر چه از لحاظ سخت افزار و چه نرم افزار تعلق می گیرد که همواره به بررسی و رفع نمودن اشکالات کامپیوتری، ارتقاء و آپدیت نمودن نرم افزاری و سخت افزاری و گاهی اوقات به امر فروش لوازم مختلف جانبی و یا ابزارهای کامپیوتری پرداخته می گردد. با شدت گرفتن استفاده از سیستم های کامپیوتری در منازل و به موجب آن نیاز به بررسی و رفع کردن اشکالات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری این حرفه به یکی از اصلی ترین شاخه های پایه در علوم رایانه ای مبدل گردیده است .

در بسیاری از کشورهای پیشرفته نیز در شروع کار با وارد شدن کامپیوترهای شخصی به منازل افراد مختلف، این حرفه به فرم ساده اولیه خود پیشرفت کرده است و موسسات و کاربران مختلفی که با علم کامپیوتر آگاهی لازم را دشته اند، به حل نمودن مشکلات مختلف رایانه ای و ارائه نمودن انواع گوناگون خدمات رایانه ای پرداخته اند. با گذشت زمان، گسترش روز افزون علوم کامپیوتری، این دسته از کسب و کارهای رایانه ای نیز دچار تغییرات زیادی شده اند که هر یک از این تغییرات قابل تامل می باشند. در این حرفه پیشرفته معمولا خدمات متنوعی ارائه می گردد که تماما زیر شاخه های مربوط به رایانه و لوازم جانبی آن می باشند. اما به طور خلاصه این امکان وجود دارد که این خدمات ارائه شده را به چند دسته تقسیم بندی نمود:

خدمات نرم افزاری: شامل آن دسته از خدماتی می باشد که مرتبط با بخش نرم افزار سیستم های کامپیوتری می باشد مانند نصب نمودن سیستم عامل های گوناگون، نصب انواع سیستم نرم افزاری، نصب نمودن درایور سخت افزاری مختلف و … . شایان ذکر است که در این قسمت، خدمات مختلف مرتبط با عیب یابی نرم افزاری و یا آپدیت نمودن نرم افزارها و سیستم عامل ها نیز انجام می شود.

خدمات سخت افزاری: حل کردن اشکالات مختلف سخت افزاری سیستم های کامپیوتری، عیب یابی و تعمیر نمودن ابزارها و آپدیت کردن و ارتقا دادن سخت افزاری سیستم های کامپیوتری در این قسمت انجام می شود.

خدمات مربوط به لوازم جانبی کامپیوتری: این قسمت مرتبط با اجرای امورات جانبی و قطعات جانبی کامپیوترها می باشد که معمولا خدمات کامپیوتری ها به ارائه نمودن حداقل یکی از این دسته خدمات می پردازند که شامل: تعمیر ابزارهای جانبی کامپیوتر، فروش قطعات و لوازم جانبی رایانه، شارژ نمودن انواع مختلف پرینتر و انواع ابزارهای جانبی دیگر و هم چنین اجرای امورات مختلف مرتبط با تایپ کردن مقاله و پروژه های مختلف نرم افزاری و چاپ نمودن هر یک می باشد.

در کشورهای یشرفته و جهان اول، همواره شرکت ها و موسسات گوناگونی در زمینه ارائه مشاوره و رفع نمودن مشکلات کامپیوتری در حال فعالیت هستند و بسیاری از شرکت های کامپیوتری معروف نظیر مایکروسافت برای سرویس های ارائه شده خود به صورت تفکیک شده، یک قسمت پشتیبانی تلفنی را در نظر گرفته اند، تا با استفاده از این قسمت، در هر لحظه، کاربران مختلف را در زمینه سرویس های گوناگون پشتیبانی کنند. در کشور ما نیز شرکت های نرم افزاری مختلفی مانند رایانه کمک برای نخستین بار، اقدام به ایجاد نمودن یک شعبه پاسخگویی تلفنی حل اشکالات نرم افزاری و تلفن همراه نموده است که از طریق کمک گرفتن از متخصصان ذبده و خبره به صورت بیست و چهار ساعته به کمک کاربران مختلف آمده است و به حل مشکلات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری هر یک از کاربران می پردازد.

بهترین نرم افزار حسابداری برای خدمات کامپیوتری

بهترین نرم افزار حسابداری برای خدمات کامپیوتری

با توجه به توضیحات فوق ذکر، متوجه فعالیت های گوناگون مشاغل خدمات کامپیوتری شده ایم و مسئولیت های اصلی این حرفه شرح داده شد. نکته ای که وجود دارد این است که انجام این سری از وظایف و مسئولیت ها از طریق نیروی انسانی و به طور دستی امکان پذیر نمی باشد و نیاز است که از روش های هوشمند استفاده شود که سیستم های نرم افزاری یک راه حل بسیار هوشمند و حرفه ای در این زمینه می باشند. در سیستم های نرم افزاری که برای این صنف پر اهمیت، طراحی شده است، امکانات جامعی به کاربران ارائه می گردد که برخی از این سری امکانات به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • قابلیت تعیین نمودن شیفت کاری برای هر کاربر
 • قابلیت تعیین نمودن انبار اختصاصی برای هر کاربر
 • قابلیت تعیین نمودن سطوح قیمتی محصول ویژه هر کاربر
 • قابلیت مشاهده نمودن گزارشات مختلف فروش بر اساس کاربران
 • قابلیت رویت کردن فاکتورهای مختلف ثبت شده توسط هر یک از کاربران
 • قابلیت تعیین نمودن بانک و دستگاه کارت خوان اختصاصی برای هر یک از کاربران
 • قابلیت ارسال نمودن پیغام های مختلف و پیگیری و محول کردن وظایف بین کاربران
 • قابلیت تعریف نمودن الگوهای دسترسی جهت افزایش سرعت تعیین دسترسی هر کاربر
 • ارائه گزارشات مختلف تمامی عملیات انجام شده توسط کاربران از جمله ثبت، ویرایش، حذف و …
 • قابلیت محدود کردن سطح دسترسی کاربران و ارائه نمودن سطح دسترسی متفاوت برای هر یک از کاربران
 • قابلیت تعیین نمودن صندوق اختصاصی برای هر یک از کاربران و تعیین سطوح دسترسی جهت عدم دیده شدن برای دیگر کاربران

دیگر ابزارهای کاربردی که توسط اغلب سیستم های نرم افزاری ارائه می گردد به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • امکان نمایش نرخ ارز و سکه به طور آنلاین و ثانیه ای
 • امکان بازیابی فایل های پشتیبانی نرم افزار به راحتی و در هر لحظه
 • دارا بودن انواع تقویم شمسی، ساعت، ماشین حساب و دفترچه تلفن
 • قابلیت تغییر دادن ظاهر برنامه و آیتم های موجود در برنامه بر طبق نیاز کاربران
 • قابلیت ویرایش کردن میز کاری نرم افزار و امکان اضافه کردن و حذف نمودن موارد دلخواه
 • قابلیت ارائه پشتیبان گیری دقیق از هر یک از اطلاعات حسابداری به صورت دستی و اتوماتیک
 • دارا بودن ابزارهای مختلف پشتیبان گیری آنلاین جهت رفع نمودن عیوب احتمالی در سریع ترین زمان ممکن
 • دارای ابزارهای مختلف یادآوری و هشدار سررسید چک ها، کسری محصولات نرم افزاری، تسویه نمودن فاکتورها و …

در ادامه مقاله به بررسی چندین نرم افزار تولید شده برای صنف خدمات کامپیوتری می پردازیم، خواهشمندم ما را تا پایان مقاله همراهی بفرمائید.

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتر کامیشا، مخصوص افراد شاغل در صنف خدمات کامپیوتری، مطابق با دغدغه های های مختلف افراد شاغل در صنف خدمات کامپیوتری نظیر انجام عملیات ثبت، اعمال تغییر و چاپ نمودن فاکتور خدمات ارائه شده، کنترل نمودن عملیات مختلف بانکی و هم چنین ابزارهای بسیارکاربردی، ظاهری جذاب و متناسب با نیازهای صنف خدمات کامپیوتری را ارائه می دهد. نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا برای صنف های مختلفی استفاده می شود نظیر: خدمات کامپیوتری، کافی نت ها، تعمیرکاران سخت افزاری و نرم افزاری، فروشنده های لوازم جانبی سخت افزاری کامپیوتر و … .

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا در طی چندین سال توانسته تعداد زیادی از کاربران را در سرتاسر کشور به خود جذب کند و بین کاربران بسیار محبوب می باشد. با استفاده از نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا به آسانی می توان به عنوان نرم افزار حسابداری تعمیرکاران کامپیوتر جهت مدیریت بسیار راحت و قدرتمند امورات مالی و حسابداری، خرید و فروش، بانک و چک، تولید و … استفاده نمود. یکی از اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا، کاربر پسند بودن به معنای حقیقی و ارائه گزارشات متنوع و نامحدود توسط این نرم افزار جامع می باشد.

از دیگر امکانات مهم و کاربردی که توسط نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری کامیشا ارائه می گردد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • امکان تعریف مشتریان و چاپ لیستی از مشتریان
 • امکان ارائه گزارشات ریز کارکرد حساب هر یک از مشتریان
 • امکان  جستجوی هر یک از مشتریان بر طبق آیتم های مختلف
 • امکان معرفی نمودن اشخاص و شرکت‌ ها به تعداد نامحدود و پیشرفته
 • ارائه گزارشات کلی از وضعیت حساب مشتریان مثل بدهکار، بستانکار، تسویه
 • ارائه گزارشات مختلف کارکرد حساب مشتریان و گزارش کارکرد هر مشتری طبق کد
 • امکان تعیین نمودن وضعیت بدهکاری و بستانکاری مشتریان همراه با درج مبلغ در تعریف مشتریان

آدرس: قم، خیابان سمیه، نرسیده به 3 راه سجادیه، نبش کوچه 46، پلاک 22

تلفن: 02137835180

 نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری هلو

 نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری هلو

نرم‌افزار حسابداری خدمات کامپیوتری هلو، دارای یک سری امکانات و ابزارهای تخصصی جهت مدیریت نمودن امر خرید و فروش، تعمیر و ارائه نمودن خدمات مختلفی نظیر انواع و اقسام ماشین‌ آلات و قطعات مرتبط با سیستم‌ ها، تجهیزات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. تعریف دستگاه‌ ها و ابزارهای مختلف در طبقه بندی های متنوعی انجام می‌گردد و همواره در زمان خرید و فروش یک قطعه یا یک دستگاه در پیش‌ فاکتور و فاکتور، این امکان وجود دارد که محصول مورد نظر را بر طبق کد تفکیک شده انتخاب کرده و برای ابزارآلات مختلف، بهای پیک، بهای اسمبل و بهای نصب در نظر گرفته شود.

کلیه امورات مرتبط با انبارداری، صادر نمودن انواع مختلف فاکتور، تولید، تخفیف‌ های گوناگون، سفارشات، محاسبات مالی و حسابداری، ثبت نمودن اسناد مختلف حسابداری و … را می‌ توان جهت مدیریت نمودن تعاملات مرتبط با کسب و کار انجام داد و در نتیجه با به کارگیری گزارشات کامل بر روی کسب و کار، نظارت نمود. نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری هلو به صورت نسخه‌ ها و سطوح مختلف تک کاربره و چند کاربره ارائه گردیده است. برخی دیگر از امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری هلو به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان تعیین نمودن مهلت تسویه در فاکتور
 • امکان نمایش دادن محصولات با تعداد بزرگ‌ تر از صفر
 • امکان ارائه گزارش‌ گیری از مشخصات دستگاه‌ و قطعات
 • امکان اعمال تغییر در عنوان مشخصه دستگاه یا مشخصه قطعه
 • امکان تعریف نمودن فرمول های مختلف برای لیست قطعات یا دستگاه‌
 • امکان صادر نمودن فاکتورهای مختلف جهت فروش قطعات و دستگاه‌ ها
 • قابلیت ثبت نمودن انواع مختلف پیش‌ فاکتور برای فروش قطعات و دستگاه‌ها
 • امکان تعیین نمودن متد ارسال قطعات و دستگاه‌ ها به وسیله‌ پیک، آژانس، پست و …
 •  امکان ثبت نمودن واسطه و تعیین درصد پورسانت واسطه در پیش‌ انواع مختلف فاکتور و فاکتور
 • امکان معرفی و ثبت نمودن انواع دستگاه‌ ها و قطعات بر طبق مشخصاتی نظیر نام، مدل، سازنده، سریال و کد

آدرس: بزرگراه شهيد مدرس، خيابان وحيد دستگردی شرقی “ظفر”، بین خیابان فرید افشار و خیابان همایون، پلاک 175

تلفن: 02122902380

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری محک

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری محک

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری محک با هدف رفع نمودن نیازهای مختلف کسب و کارهای حاضر در این زمینه توسط تعداد زیادی از کارشناسان و متخصصان شاغل در شرکت نرم افزاری محک طراحی شده است. نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری محک ضمنا علاوه بر داشتن ویژگی‌ های عمومی، امکانات و قابلیت‌ های مخصوصی برای تعمیر کنندگان قطعات سخت افزاری کامپیوتر نیز فراهم آورده است، با هدف این که بتوان محاسبات مختلف مالی و حسابداری مختلفی نظیر ثبت نمودن تاریخ دریافت محصول، تاریخ تحویل خدمات به مشتریان، ارائه گزارشات تکنسین و مواردی از این دسته را با سرعت بیشتر و با کمترین میزان اشتباه انجام داد.

همانا تعمیرات قطعات کامپیوتری یکی از محوری ترین و اصلی ترین فعالیت‌ های ارائه دهندگان خدمات کامپیوتر محسوب می‌ گردد، گروه نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری محک جهت انجام دادن هرچه بهتر تعمیرات قطعات کامپیوتر، پنلی به نام پنل تعمیرات قطعات و ارائه خدمات طراحی نموده است. کاربران می توانند با به کارگیری این پنل، سیر تحویل محصول از مشتریان جهت تعمیرات، انتقال دادن به واحد تعمیر، انتقال دادن به انبار، بررسی و کنترل نمودن محصول، محاسبه کردن میزان هزینه تعمیرات و تحویل دادن محصول به مشتریان و … را می‌توان پیگیری نمود. برخی دیگر از امکانات ارائه شده در این زمینه به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • تحویل شناسه های پیگیری
 • ثبت نمودن گزارشات تکنسین
 • ثبت نمودن تاریخ ورود دستگاه
 • ثبت نمودن تاریخ تحویل دستگاه
 • ثبت نمودن نام، مدل و سریال دستگاه
 • ثبت اشکالات درج شده توسط مشتریان
 • ثبت و صادر نمودن رسید دریافت دستگاه از مشتری
 • قابلیت ثبت نمودن ارجاعات دستگاه به تکنسین مورد نظر
 • ثبت نمودن لوازم جانبی همراه با دستگاه هایی مانند کیف، باتری، شارژر و …
 • درج نمودن دستگاه های مصرفی جهت تعمیر خدمات صورت گرفته مانند شستشو، نصب ویندوز و …

آدرس: تهران، چهار راه ولیعصر روبروی بازار رضا ساختمان ابریشم طبقه سوم واحد 305

تلفن: 02164056

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری معین

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری معین

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری معین دارای فرم های مختلف پذیرش ویژه با قابلیت تعریف انواع دستگاه های سخت افزاری نظیر لپ تاپ، کیس، پرینتر و غیره … و هم چنین قابلیت تعریف مارک دستگاه ها بدون داشتن محدودیت مثل LG ،Sony ،Samsun و هم چنین قابلیت تعیین نمودن مدل دستگاه، رنگ دستگاه و وسایل همراه و غیره می باشد و دارای چاپ ویژه فرم های پذیرش می باشد و ظاهر فرم طبق سلیقه کاربران قابل تغییر و بروز رسانی می باشد. برخی از امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری معین به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • امکان ثبت نمودن خرید و فروش قطعات عوض شده دستگاه
 • امکان ثبت نمودن و تعیین گارانتی برای دستگاه های پذیرش شده
 • امکان ثبت نمودن اطلاعات تکنیسین ها همراه با قابلیت گزارش گیری کارکرد تکنسین
 • امکان ثبت نمودن هزینه حدودی تعمیر دستگاه جهت اجتناب از بروز سوء تفاهم برای مشتری
 • امکان ثبت نمودن میزان بیعانه پرداختی مشتری و تعیین نمودن نوع دریافت بیعانه مثال نقدی یا کارت خوان
 • امکان ثبت نمودن سریال دستگاه و عیب دستگاه با قابلیت ارائه گزارش گیری و مشاهده نمودن سابقه دستگاه
 • قابلیت تبدیل نمودن خدمات انجام شده و قطعات مصرفی دستگاه به فاکتور در هنگام تحویل و تسویه نمودن دستگاه
 • قابلیت تعریف نمودن وضعیت های متنوع مانند در حال تعمیر، در انتظار قطعه، ارسال شده به نمایندگی های مختلف در کشور
 • قابلیت تعیین نمودن میزان درصد ثابت و متغیر برای هر یک از خدمات انجام شده توسط تکنسین و ثبت نمودن اتومات در حساب تکنسین

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری معین دارای یک سال خدمات رایگان می باشد و هم چنین در صورت بروز خطا و مشکل، می توان از مشاوران ذیده این شرکت نرم افراری کمک گرفت و در جهت رفع مشکل اقدامات جامعی را انجام داد.

آدرس: مشهد، بلوار فکوری، بین فکوری 17 و 19، پلاک 67، ساختمان پزشکان شهید فکوری، طبقه اول، واحد یک

تلفن: 05138919999

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پارمیس

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پارمیس

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پارمیس مخصوص کسب و کارهای مختلف بر طبق نیازمندی ها و دغدغه های تقسیم بندی شده هر صنف طراحی و تولید شده است و از طریق ارائه نمودن امکانات و ابزارهای مختلفی نظیر انجام عملیات فاکتور زنی، عملیات بانک و چک، عملیات مالی و حسابداری، عملیات مربوط به کالا و انبار و … مطابق با قوانین مالیاتی برای صنف های گوناگون فراهم شده است. امکانات مختلف نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پارمیس مخصوص ارائه دهندگان خدمات کامپیوتری، مطابق با نیازمندی های صنف ارائه دهندگان خدمات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر نظیر ثبت، ادیت و چاپ فاکتور خدمات ارائه شده، ثبت نمودن و نظارت بر عملیات مختلف بانکی و هم چنین ابزارهای کاربردی، ظاهری زیبا و متناسب با نیازهای صنف خدمات کامپیوتری را ارائه می کند.

کاربران نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پارمیس تا یک سال حمایت و پشتیبان گیری گروه نرم افزار پارمیس را خواهند داشت و از طریق راهنمایی های هوشمند تیم پشتیبانی پارمیس می توان بدون نگرانی از این نرم افزار استفاده کرد. تیم کارشناسان پارمیس، به طور دائم در حال دریافت کردن نیازهای مختلف کاربران و توسعه دادن ساختار نرم افزار می باشند و کاربران می توانند نسخه های جدید و کامل را دریافت کنند. نرم افزار حسابداری پارمیس بر اساس نیازهای مختلف اصناف طراحی و تولید گردیده و می تواند نیازهای مختلف اصناف را تحت پوشش خود قرار دهد.

برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پارمیس به شرح موارد ذیل می باشد:

 • امکان تقسیم بندی خدمات
 • ارائه گزارش از تمامی اطلاعات
 • امکان محاسبه نمودن ارزش افزوده در فاکتور
 • امکان ارائه گزارش های مختلف پیش بینی نقدینگی
 • ارائه گزارش های مختلف از صورتحساب بانک ها و صندوق ها
 • ارائه گزارش های مختلف سود و زیان مطابق با فرمت اظهارنامه
 • قابلیت نگهداری اطلاعات مالی و حسابداری چند شرکت به طور جداگانه
 • قابلیت اختصاص دادن سطوح دسترسی به امکانات نرم افزار برای هر یک از کاربران
 • امکان اختصاص دادن درصد تخفیف به هر یک از مشتریان و کالاهای خاص و نمایش در فاکتور
 • قابلیت نمایش دادن نام کاربران ثبت کننده و زمان دقیق ثبت اسناد مالی در صورتحساب اشخاص
 • قابلیت نگهداری تاریخچه فعالیت های انجام شده کاربران مختلف از لحظه ورود تا خروج از نرم افزار پارمیس
 • قابلیت مرور کردن و کنترل نمودن اسناد حسابداری با امکان نمایش و تغییر، ادغام و مرتب سازی هر یک از اسناد

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید برادران کاووسی فر، نبش تقاطع میرزای زینالی، پلاک 1، طبقه سوم

تلفن: 02187758

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری سیبا

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری سیبا

یکی دیگر از نرم افزارهای هوشمند و جامع تولید شده برای صنف خدمات کامپیوتری، نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری سیبا می باشد که دارای تعداد زیادی از امکانات و ابزارهای مورد نیاز این صنف می باشد که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • امکان اتصال به دستگاه بارکد خوان
 • قابلیت محاسبه نمودن مالیات بر ارزش افزوده
 • امکان محاسبه نمودن تخفیفات سطری محصولات
 • امکان ثبت نمودن میزان دریافتی ها و پرداختی های نقدی
 • امکان تعریف نمودن انبار، محصول و گروه های محصولات به طور نامحدود
 • قابلیت جستجو کردن و مشاهده نمودن چک ها بر طبق پارامترهای گوناگون
 • قابلیت محاسبه دقیق میزان حقوق و دستمزد و چاپ فیش حقوقی برای کارکنان
 • قابلیت محاسبه کردن کاردکس ریز فروش برای هر محصول در یک بازه زمانی مشخص
 •  قابلیت اعمال کردن تغییر بر روی کلیه قسمت ها و فیلدهای خروجی فاکتورها بر اساس نیاز
 • قابلیت صادر کردن انواع مختلف فاکتور خرید و فاکتور فروش، برگشت از خرید و برگشت از فروش
 • قابلیت جستجوی سریع بین فاکتورها و ریز فاکتورها بر اساس پارامترهای متنوع و قابل تنظیم به طور نامحدود

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 28 و چهارراه دانش آموز، پلاک 706، طبقه 3

تلفن:05136012606

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری آرین سیستم

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری آرین سیستم

سازماندهی حجم وسیع داده ها و اطلاعات مالی و حسابداری شرکت های خدمات کامپیوتری در قالب گزارش های آماری، کاری بسیار زمان بر و هزینه های زیادی با خود به همراه دارد. به کارگیری نرم افزار مالی جامع آرین سیستم همراه با کلیه استانداردها، این قابلیت را دارد که مهم ترین عناصر زیر ساخت مدیریت مالی نظیر حسابداری، خزانه داری، بازرگانی، انبارداری و کالاهای مختلف و هم چنین دارایی ها را پوشش دهی می کند. کلیه نرم افزارهای مالی آرین سیستم به طور کاملا یکپارچه قابلیت صادر کردن خودکار اسناد مالی و حسابداری، دریافتی ها و پرداختی ها، صورت حساب های مالی، دارایی ها و برنامه ریزی کنترل مالی و ریز قراردادهای مالی را فراهم می آورد.

از دیگر امکانات و ابزارهای نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری آرین سیستم می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارتند از:

 • امکان صدور اسناد حسابداری و مالی
 • امکان ارائه نمودن گزارشات مختلف حساب ها
 • امکان کنترل ماهیت حساب ها جهت تایید اسناد حسابداری
 • امکان مرتب سازی، جابجایی، کنترل و تایید جمعی اسناد در سیستم حسابداری مالی

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه ششم، پلاک ۶۶ ساختمان آرین سیستم

تلفن: 02145276000

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری تیک نوین

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری تیک نوین

نرم افزار حسابداری تیک نوین یکی از انواع مختلف نرم افزارهایی می باشد که برای صنف خدمات کامپیوتری طراحی شده است و در سال 1390 فعالیت خود را در بخش های تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، نرم افزارهای مالی و حسابداری فروشگاهی، انواع لوازم مصرفی، آموزشی، تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات و امکانات جامع فروشگاهی و اداری شروع نموده است. تیم کاری کارشناسان و متخصصان نرم افزار حسابداری تیک نوین در زمان بسیار کمی با تلاش های دائمی خود توانسته اند بیش از صدها مشتری را در راه اندازی نرم افزارهای تخصصی تیک نوین، جذب کنند و با پشتیبان گیری دائمی به طور حضوری یا از راه دور تلاش در کسب رضایت مشتریان و ثبت سابقه ای درخشان در میان سیل مشتریان خود داشته اند.

آدرس: همدان، میدان آرامگاه بوعلی سینا، خیابان بوعلی جنوبی، کوچه میخک، ساختمان نگار، واحد 5

تلفن: 08138256853

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری رافع

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری رافع

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری رافع یکی از نسخه های تولید شده تحت ویندوز شرکت معتبر مفتاح رایانه می‌ باشد. این نرم افزار جامع در واقع یک نوع سیستم فروشگاهی آسان می باشد که دارای ظاهری ساده و قابل فهم و هم چنین امکانات نامحدودی در زمینه صادر نمودن فاکتورهای مختلف خرید و فروش، صندوق های مکانیزه فروش، انبارداری و انبارگردانی، امکانات دریافت و پرداخت در اختیار کاربران مختلف قرار می‌ دهد. در نرم افزار رافع، حسابداری نرم افزار به طور خودکار می باشد و کاربران این نرم افزار نیازی به دانستن اطلاعات جامع در زمینه حسابداری ندارند و هم چنین در نرم افزار رافع امکان ارائه انواع مختلف گزارشات مالی، خرید، فروش و خزانه‌داری برای صنف خدمات کامپیوتری فراهم گردیده است.

از دیگر امکانات نرم افزار رافع برای صنف خدمات کامپیوتری می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارتند از:

 • امکان گرفتن کپی از اسناد و استفاده در اسناد دیگر
 • امکان ثبت و ویرایش نمودن اسناد دستی سند افتتاحیه
 • امکان مرتب‌ سازی شماره اسناد بر اساس تاریخ ثبت اسناد
 • امکان ملاحظه آمار بدهکاری و بستانکاری و میزان اختلاف هر سند

آدرس: کیلومتر ۲۶ اتوبان تهران، کرج، جنب انستیتو پاستور، پارک فنآوری اطلاعات و ارتباطات فاوا، ساختمان ۲۲۲

تلفن: 02148000964

نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری دشت

نرم افزار حسابداری دشت

نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم، نرم افزاری جهت حسابداری و مدیریت صنف خدمات کامپیوتری می باشد. این نرم افزار ابزارهای جامعی را با کاربری آسان جهت افزایش سرعت عملیات مختلف، کاهش ایرادات نیروی انسانی و محاسبه دقیق میزان نرخ سود و زیان صنف خدمات کامپیوتری، در اختیار کاربران مختلف قرار می‌ دهد. نرم افزار دشت بر روی کامپیوترهای مختلف قابل اجرا می باشد و با توجه به امکانات مورد نیاز اشخاص در سطوح مختلف، استانداردها و ابزارهای پیشرفته در نسخه‌ های عمومی و تخصصی صنف خدمات کامپیوتری را ارائه می‌ دهد.

از امکانات این نرم افزار می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • امکان تولید و چاپ بارکد
 • امکان پشتیبان گیری اطلاعات در فضای وسیع
 • امکان تعریف و تقسیم بندی نامحدود کالا، خدمت و طرف حساب
 • امکان جستجوی سریع ابزارها و خدمت بر اساس نام، بارکد و کد و …

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰

تلفن: 02181022000

کلام آخر

در این بخش از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری خدمات کامپیوتری پرداختیم و تمام تلاشمان را کردیم که ویژگی ها و خصوصیات مرتبط با هر یک از این نسخه های نرم افزاری را شرح دهیم. تشکر می کنم از همه شما عزیزان که ما را همراهی کردید و خواهشمندم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا