نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری بیمه 🏥【آپدیت1403】✅

بیمه نامه سند نوشتاری می باشد که در آن حق بیمه، موضوع بیمه و شرایط آن قید می شود. تمامی این دفاتر به نرم افزارهایی دقیق و جامع نیاز دارند که در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و امور خود را تسهیل بخشند. در مقاله بهترین نرم افزار حسابداری بیمه به معرفی ده مورد از برترین نرم افزارهای کار آمد در این حوزه می پردازیم. پس تا انتها همراه مجله حسابدارا بمانید و این مقاله را از دست ندهید.

بهترین نرم افزار حسابداری ایران
برای درخواست مشاوره و خرید، کلیک کنید!

انواع بیمه و کارکرد آن ها

بیمه عهد و پیمانی می باشد که بر اساس آن شرکت بیمه گر موظف می شود که در ازای پولی که بیمه گزار به آن پرداخت می کند، مسئولیت پرداخت هزینه زیان های بیمه گزار را قبول کند. بیمه گذار می تواند یک شخص باشد یا یک شرکت که در هر صورت برای بیمه گر در تعهدش تفاوتی ایجاد نخواهد کرد. پولی را که بیمه گر به بیمه گزار در صورت وقوع حوادث پرداخت می کند حق بیمه و آن چیزی که در برابر حوادث بیمه می شود را موضوع بیمه می نامند. امروزه در سر تاسر ایران دفاتر زیادی پدید آمده اند که انواع بیمه را در تمامی موضوعات بیمه برای افراد و شرکت ها رد می کنند و در ازای آن هزینه قابل قبولی دریافت می کنند. این دفاتر وظیفه تنظیم صحیح بیمه نامه ها را دارند.

به طور کلی بیمه ها به 3 دسته تقسیم می شوند: بیمه اشخاص، بیمه اموال و بیمه مسئولیت.

بیمه اشخاص: همان طور که از نام این بیمه پیداست این بیمه به وضعیت سلامتی هر شخص تعلق دارد و خود آن شامل سه نوع بیمه می شود: بیمه عمر، بیمه حوادث و بیمه درمان.

بیمه عمر: بیمه گر موظف است در صورت ابتلای بیمه گزار به مریضی های لاعلاج و یا فوت او مقداری را به عنوان مستمری به خود بیمه گزار یا افراد بازمانده از خانواده او پرداخت کند.

بیمه حوادث: بیمه گر می بایست هزینه زیان بیمه گزار را در حوادثی مانند حوادث ورزشی، حوادث تحصیلی، حوادث مسافرتی و توریستی، حوادث کار و حرفه ای پرداخت کند و از او حمایت همه جانبه کند.

بهترین نرم افزار حسابداری بیمه

بیمه درمان: خود این بیمه شامل بیمه پایه و بیمه درمان تکمیلی می شود:

بیمه پایه: این نوع بیمه ها دولتی می باشند و جزو سیاست های بهداشتی هر کشور برای تمامی مردم می باشند. این بیمه ها در کشور ما ایران شامل بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت و بیمه روستایی می شوند.

بیمه درمان تکمیلی: این نوع بیمه ها مخصوص شرکت ها، سازمان ها و مراکز اداری می باشد و در آن هزینه برخی امور پزشکی مانند تزریقات طبق قرارداد پرداخت می شود. در سال های اخیر شرکت‌ ها با دریافت حق بیمه اضافی این بیمه را به صورت انفرادی و خانوادگی نیز برای کارکنان خود صادر می‌کنند.

بیمه اموال: این بیمه نیز هزینه های زیان وارد شده به اموال بیمه گزار را پرداخت می کند. دو مورد از بیمه هایی که زیر مجموعه بیمه اموال هستند:

بیمه آتش سوزی: این بیمه زیان های ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی یا اداری را هنگام آتش سوزی پرداخت می کند. این بیمه خسارت های انسانی را قبول نمی کند.

بیمه مسئولیت: این بیمه حافظ امنیت شغلی و مسئولیت ها و فعالیت های اجتماعی می باشد. این بیمه نیز دارای چند شاخه است:

بیمه مسئولیت حرفه ای: این بیمه برای شغل های خصوصی و حرفه ای مانند پزشکی و مهندسی می باشد.

بیمه مسئولیت عمومی: این بیمه برای مشاغلی است که صاحبان آن معمولا با عموم مردم سر و کار دارند مانند بیمه تمام خطر پیمان کاری.

بیمه مسئولیت تولید کنندگان کالا: این بیمه برای مشاغلی می‌شود که در آن ممکن است به مصرف کنندگان کالا خسارت جانی یا مالی وارد شود مانند بیمه مسئولیت ناشی از تولید کپسول اطفا حریق.

بهترین نرم افزار حسابداری بیمه

با توجه به توضیحات قید شده اهمیت بیمه را در جامعه امروزی فهمیدیم در سرتاسر ایران دفاتر بیمه زیادی موجود هستند که هر کدام نیاز به یک نرم افزار حسابداری بیمه دارند تا امور خود را تسهیل بخشند. اما کدام نرم افزار بهترین نرم افزار حسابداری بیمه می باشد؟ در ادامه به معرفی ده مورد از برترین های آن ها خواهیم پرداخت.

در این راستا بخوانید: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری بیمه کسبه

نرم افزار حسابداری بیمه کسبه

نرم افزار حسابداری بیمه کسبه یک رابط بین نمایندگان بیمه و بیمه گزارها می باشد که انواع فعالیت های دفاتر بیمه مانند: مدیریت بدهی بیمه گزار ها و معرف ها، اقساط بیمه نامه ها، سر رسید چک ها، دفتر روزانه و انقضاء بیمه نامه ها را به درستی مدیریت می کند. این نرم افزار به خوبی با دغدغه های بیمه گر و بیمه گزار آشنا هست و می تواند این دغدغه ها را به خوبی رفع و مدیریت کند.

از ویژگی های مهمی که این نرم افزار را به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری بیمه بین مشتریان خود محبوب کرده است می توان به سرویس دریافت آنلاین اقساط بیمه نامه ها، ارسال پیامک لینک پرداخت آنلاین قسط به مشتریان به صورت رایگان اشاره کرد. از دیگر ویژگی های این محصول نرم افزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تعیین معرف برای بیمه نامه ها
 • قابلیت ثبت تخفیف مربوط به بیمه نامه ها
 • قابلیت تعیین کارمزد صدور و محاسبه درآمد
 • قابلیت تعیین بازاریاب یا کارگزار برای بیمه نامه ها
 • قابلیت مشاهده بیمه گزارهای بد حساب و بدهکار
 • گزارش دقیق بیمه نامه های ثبت شده طبق دفتر روزانه
 • قابلیت ارسال پیام یاد آور پرداخت قسط برای بیمه گذاران
 • و شمار فراوانی از خدمات دیگر …

نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

نرم افزار حسابداری بیمه کاوش

در جامعه امروزی که اموال و دارایی های انسان همواره با تهدیداتی مانند تصادف، آتس سوزی و بیماری روبرو است، بیمه به یکی از مهم ترین پشتوانه ها برای هر فرد در جامعه تبدیل شده است. صاحبان دفاتر بیمه نیز با توجه به نیاز تمامی افراد به بیمه شدن دارای مشغله های زیادی هستند. پس آن ها به نرم افزاری نیاز دارند که علاوه بر ارزان بودن تمامی امور آن ها را با دقت بالا و در کم ترین زمان ممکن انجام دهد تا مدیریت را برایشان راحت کند.

نرم افزار حسابداری بیمه کاوش نیز یکی دیگر از نرم افزارهایی می باشد که با داشتن قابلیت هایی همچون محاسبه سود و زیان دفتر نمایندگی بیمه، محاسبه کارمزد بازاریاب ها، تشخیص پایان اعتبار بیمه نامه ها، ثبت اقساط بیمه نامه ها، امکان ثبت درآمدهای دفتر و … توانسته است به بهترین نرم افزار حسابداری بیمه بین مشتریان خود تبدیل شود. ارسال پکیج این محصول به سراسر ایران رایگان می باشد. مدیران دفاتر بیمه با استفاده از این نرم افزار می توانند امور خود را در سه بخش مدیریت کنند: بخش مربوط به مدیریت، بخش مربوط به حسابداری و بخش مربوط به ارتباط با مشتریان. از مهم ترین ویژگی ها و امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای انواع قفل های نرم افزاری
 • نصب و پیکربندی و آموزش رایگان
 • امکان دسته بندی و تعریف انواع بیمه
 • امکان تعریف انواع حساب های بانکی
 • تهیه گزارش از میزان فروش بیمه نامه ها
 • خروجی اطلاعات به صورت سند یا اکسل
 • قابلیت تعریف بازاریاب ها جهت خدمات بیمه
 • امکان تهیه گزارش گردش حساب بیمه گزاران
 • قابلیت ثبت و ویرایش پیش فاکتور بیمه نامه ها
 • قابلیت چاپ فاکتورها بر اساس فرم های مالیاتی
 • و …

نرم افزار بیمه ابزار پیشگامان

نرم افزار بیمه ابزار پیشگامان

این نرم افزار با تلاش برنامه نویسان و افراد متخصص در این حوزه به منظور رفع نیازهای دفاتر نمایندگی بیمه طراحی شده است و تا امروز توانسته است مشتریان زیادی را راضی نگه دارد. ساده بودن این نرم افزار موجب شده است که حتی افرادی که تخصصی در زمینه های حسابداری بیمه ندارند نیز در مدت زمان کمی با آن سازگار شوند. این نرم افزار شامل زیر مجموعه هایی مانند حسابداری، اتوماسیون، مدیریت مشتری، بایگانی الکترونیک و سیستم هوشمند ارسال و دریافت پیامک می باشد و مناسب برای مدیریت و رونق کسب و کار انواع نمایندگی های بیمه، کارگزاری ها و شرکت های بیمه ای می باشد.

از دلایلی که این نرم افزار را به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری بیمه بین کاربران محبوب کرده است می توان به انتقال کامل بیمه نامه ها، مشتریان و اسناد از نرم افزار فناوران و پرتال شرکت بیمه، مدیریت نرم افزار از راه دور از طریق موبایل، قابلیت اتصال به وبسایت، قابلیت استعلام پیامکی توسط مشتری، دارای ربات تلگرام برای ارائه خدمات به مشتری و حسابداری تلگرامی، ارسال و دریافت فوری پیامک، قابلیت درخواست خرید اینترنتی، محاسبه دقیق کارمزد به روز، تعریف بازاریاب و پشتیبانی تمام وقت اشاره کرد.

از دیگر ویژگی های این محصول نرم افزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت دقیق اسناد بیمه نامه ها
 • تعیین سطوح دسترسی برای کاربران
 • انتقال فایل های واگذاری چک به بانک
 • دریافت خروجی اکسل در تمامی جدول ها
 • محاسبه دقیق کارمزد ها به صورت لحظه ای
 • امکان مشاهده جدول به روز نرخ بیمه نامه ها
 • قابلیت پشتیبانی مستمر و به روز رسانی خودکار
 • امکان ارسال پیامک یادآوری بیمه ها، چک ها و بدهکارها
 • ثبت بیمه نامه و الحاقیه به صورت دستی و یا خودکار در نرم افزار
 • و …

نرم افزار حسابداری بیمه آسا

نرم افزار حسابداری بیمه آسا

این نرم افزار نیز توسط گروه نرم افزاری آسا به منظور تسهیل امور دفاتر بیمه طراحی شده است. قابلیت نیاز سنجی پیش از شروع کار با نرم افزار، یکی از دلایلی است که این نرم افزار را به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری بیمه در بین کاربران محبوب کرده است. در طراحی این نرم افزار تلاش بر این بوده است که کلیه فعالیت ها به صورت خودکار مدیریت شوند و مدیریت امور برای مدیران به راحت ترین شیوه ممکن پیش رود. کاربران می توانند تمامی اطلاعات خود را در فایل های اکسل ذخیره و نگه داری کنند.

محیط کاربری ساده و زیبای نرم افزار و محاسبات دقیق کارمزد در کوتاه ترین مدت نیز از دلایل محبوبیت این نرم افزار می باشد. این نرم افزار دارای شش ماه پشتیبانی اولیه رایگان و 3 جلسه آموزش اولیه می باشد. از برترین ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در دسترس بودن و امنیت بالا
 • دارای یادآور برای جدول اقساط مشتریان
 • امکان محاسبه خودکار هزینه حقوق بازاریابان
 • دارای پنل ارسال پیامک رایگان به تمامی مشتریان
 • قابلیت ایجاد چندین کاربر و تعیین سطوح دسترسی برایشان
 • قابلیت تسویه بیمه نامه به صورت برداشت از پیش دریافتی و صندوق
 • قابلیت ثبت و ویرایش انواع فاکتورهای خرید، فروش، مرجوعی بیمه نامه ها
 • قابلیت تعریف چندین صورت سود و زیان بر اساس بخش های مختلف دفتر بیمه
 • امکان تهیه انواع گزارشات سود و زیان، تراز آزمایشی، ترازنامه و گزارش های بانک ها، هزینه و درآمدها

نرم افزار حسابداری بیمه سازه حساب

نرم افزار حسابداری بیمه سازه حساب

امروزه شعبه های سازمانی بیمه در سرتاسر کشور در حال گسترش هستند. این شعبه ها دارای پیچیدگی های خاصی در صنف خود هستند که همگی چاره مشکلات خود را در وجود یک نرم افزار حسابداری بیمه قدرتمند می بینند. اما بهترین نرم افزار حسابداری بیمه کدام است؟ نرم افزار سازه حساب با وجود امکاناتی همچون تحت شبکه بودن، قابل نصب بر روی تمامی ویندوز ها، با کاربری آسان ” user friendly ” توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین نرم افزارهای حسابداری به ویژه نرم افزارهای حسابداری بیمه پیدا کند.

نرم افزار حسابداری بیمه سازه‌ حساب، با امکاناتی کاملا تخصصی تمامی نیاز‌های نماینده ها یا کارگزارهای بیمه را به طور کامل تامین کرده و امکانات زیادی را جهت مدیریت بهینه این کسب و کار در اختیار آن ها قرار می دهد. این نرم افزار شامل سه نسخه ساده، متوسط و پیشرفته می باشد و پشتیبانی و آموزش رایگان را نیز دارا می باشد. از مهم ترین امکانات تخصصی این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعریف انواع رشته و نوع بیمه
 • تعریف و گروه بندی تمامی بازاریاب ها
 • امکان تعریف و گروه بندی تمامی بیمه گزاران
 • دریافت گزارش وضعیت تسویه هر یک از بیمه نامه ها
 • درج کردن اسکن مدارک بیمه گزاران در متن بیمه نامه ها
 • قابلیت تعریف درصد کارمزدهای دریافتی بر اساس کد صدور بیمه
 • قابلیت تعریف شرکت های بیمه و نمایندگی ها و شعبه های مختلف
 • قابلیت انتقال مبلغ بیمه نامه به حساب بدهکاری بازاریابان در بیمه نامه
 • و …

نرم افزار حسابداری بیمه هاویژن

نرم افزار هاویژن

نرم افزار هاویژن نیز یکی دیگر از نرم افزارهای مدیریت دفاتر بیمه است که با امکانات ویژه خود توانسته است خود را به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری بیمه بین مشتریان خود محبوب کند.

این نرم افزار با تمامی دغدغه های این صنف آشنا بوده است و توانسته است نیاز های اصلی این مشاغل را مانند محاسبه سود و زیان نمایندگی بیمه، محاسبه کارمزد بازاریاب های بیمه، تشخیص خودکار اتمام اعتبار بیمه نامه و آلارم اتمام، صدور بیمه نامه به صورت اقساطی و محاسبه خودکار اقساط، ثبت درآمد ها و هزینه های دفتر شامل زیر سیستم های حسابداری و مالی، سیستم هوشمند ارسال پیام کوتاه را به خوبی رفع کند. این نرم افزار نیز دارای پشتیبانی یک ساله رایگان و آموزش اولیه می باشد. از مهم ترین امکانات و ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعریف بازاریاب به تعداد نامحدود
 • امکان ثبت و مدیریت هر تعداد صندوق
 • قابلیت محاسبه خودکار پورسانت بازاریاب
 • قابلیت محاسبه خودکار کارمزد دفتر نمایندگی
 • قابلیت تعریف تعداد نامحدود شرکت های بیمه ای
 • قابلیت تعریف درصد هر بازاریاب از هر رشته بیمه ای
 • قابلیت تعریف انواع گروه های بیمه ای مانند مسکن و خودرو
 • قابلیت تعریف درصد نمایندگی های بیمه ها از هر رشته بیمه ایری بیمه سنار
 • و …
نرم افزار حسابداری بیمه سنار

این نرم افزار که به خوبی با نیازهای یک نمایندگی بیمه آشنا می باشد، در حال حاضر با بیش از 2000 مشتری فعال جزو بهترین نرم افزار حسابداری بیمه در بین نرم افزارهای مشابه محسوب می شود.

نرم افزار سنار دارای قابلیت های ویژه ای برای مشتریان خود می باشد همچون قابلیت تعریف مشتریان، شرکت های بیمه گر، بیمه گزاران، بازاریاب ها و معرف ها، قابلیت ثبت اسناد صدور بیمه نامه های عادی و عمر، الحاقیه، سند دریافت پرداخت، سند هزینه و درآمد، انتقال بدهی بین بیمه گزاران و بازاریاب ها و سازمان ها، قابلیت هشدار سر رسید اقساط، چک ها، اتمام اعتبار بیمه نامه، کارهای روزانه، تولد بیمه گزاران و … قابلیت محاسبه خودکار تمامی کارمزدهای دفتر و پور سانت های بازاریاب بر اساس میزان وصولی بیمه نامه، قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربر با تعیین دسترسی های لازم قابلیت پشتیبان گیری اتومات و … .

این نرم افزار دارای دموی رایگان نیز می باشد تا خریداران بتوانند با خیال راحت این پکیج را خریداری کنند. همچنین پشتیبانی و آموزش اولیه رایگان نیز از دیگر مزایای این محصول است. تعدادی از قابلیت ها دیگر این محصول به شرح زیر می باشد:

 • دارای سیستم بسیار ساده و جامع خزانه داری چک ها
 • قابلیت تعریف منشی پیام کوتاه برای سندهای بیمه نامه
 • قابلیت ثبت سندهای دریافت گروهی برای چندین بیمه نامه
 • دارای کاربری ساده و کاربر پسند و بدون نیاز به دانش حسابداری
 • امکان جدا سازی بیمه شونده و بیمه گزار در ثبت سند صدور بیمه نامه
 • قابلیت الکترونیکی کردن فرآیندهای استعلام با استفاده از ایمیل و فکس
 • دارای گزارشات آماری و نموداری فوق العاده کاربردی به تفکیک رشته بیمه
 • و …

نرم افزار حسابداری بیمه فرداد

نرم افزار حسابداری بیمه فرداد

موسسه فرداد یکی از موفق ترین موسسات در حوزه تولید نرم افزارهای حسابداری می باشد که نرم افزار حسابداری بیمه آن توانسته بسیاری از دغدغه های نمایندگی های بیمه را حل کرده و مدیریت امور آن ها را تسهیل بخشد. رعایت اصول حسابداری در دفاتر بیمه از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا موجب افزایش بازدهی و سود و محبوبیت بین مشتریان می شود.

همچنین نرم افزار حسابداری بیمه فرداد دارای ماژول هایی کاربردی برای راحت تر کردن امور بیمه گران و بیمه گزارن می باشد که می تواند هزینه های مربوط به کارهای بیمه گزاری از جمله بدهی بیمه گزار ها، تاریخ سر رسید بیمه نامه، و سایر اطلاعات مدیریتی بیمه را کاهش دهند. این نرم افزار دموی رایگان نیز دارا می باشد پس همین حالا برای خرید نرم افزار فرداد، بهترین نرم افزار حسابداری بیمه اقدام کنید. از امکانات اصلی این نرم افزار می توان به این موارد اشاره داشت:

 • امکان نمایش تمام جزئیات تراکنش های صندوق به تفکیک صندوق بیمه
 • ارائه گزارش سهم بازاریاب بیمه در محدوده تاریخ دلخواه و رشته بیمه خاص
 • قابلیت محاسبه مبلغ حق بیمه بر اساس وضعیت بیمه نامه، گزارشات پرداخت ها و جریمه ها
 • امکان تعریف انواع رشته ها و گروه های بیمه مانند مسکن، خودرو، آتش سوزی، سرقت و …
 • امکان گروه بندی مشتریان، حساب، کارگزار، حامل، فروشندگان، کارمندان و … حسابداری بیمه

نرم افزار حسابداری بیمه محک

نرم افزار حسابداری بیمه محک

گروه نرم افزاری محک که با تولید نرم افزارهای حسابداری برای تمامی صنف ها توانسته اند محبوبیت زیادی بین کاربران به دست آورند، این بار محصولی برای دفاتر نمایندگی بیمه طراحی و تولید کرده اند. این نرم افزار با امکانات ویژه‌ای که برای بیمه گران و نمایندگان بیمه در نظر گرفته است می‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای این صنف باشد. با نرم افزار حسابداری بیمه محک تمامی شما عزیزان می‌ توانید انواع مختلف بیمه و بیمه نامه را بدون محدودیت در تعداد آن ها تعریف کرده و تعرفه‌ های هر یک را به صورت کاملا جداگانه ثبت نمایید.

همچنین می توانید مواردی مثل درصد کارگزاری و بیمه گزار اصلی و نرخ درآمد و غیره را تعیین و ثبت کنید. ضمن اینکه، این نرم افزار می تواند گزارشات فصلی و ماهیانه و مغایرت گیری‌ های حسابداری در قالب فروش ماهیانه را تهیه و آماده ارائه کند. از امکانات اصلی این نرم افزار جامع که آن را به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری بیمه بین کاربران محبوب کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امکان تعیین نرخ درآمد
 • تعریف انواع جشنواره های فروش
 • قابلیت تعریف و گروه بندی بازاریابان
 • امکان تعیین پورسانت از محل فروش بیمه
 • ارائه انواع گزارشات فصلی و ماهیانه بیمه ای
 • امکان ثبت دفاتر مالی جهت ارائه به بیمه گذار
 • قابلیت ثبت اسناد حسابداری به صورت خودکار
 • امکان صدور فاکتور فروش و قابلیت ثبت اقساط
 • امکان ثبت و گزارش گیری از فروش‌ انواع بیمه ها
 • قابلیت تعریف انواع پکیج و تخفیفات مناسبتی و فصلی
 • و …

نرم افزار حسابداری بیمه ایزی بیمه

نرم افزار تحت وب ایزی بیمه

ایزی بیمه یک نرم افزار تحت وب و آنلاین است که با امکانات ویژه خود و در عین حال ساده بودن توانسته است در بین کاربران خود به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری بیمه معروف شود. این سیستم مبتنی بر رایانش ابری بوده و بدون اینکه دفاتر بیمه را با دردسر های ناشی از نگهداری و توسعه مواجه کند، امکانات مورد نیاز آن ها را در یک فضای امن و مطمئن و بدون محدودیت زمانی و مکانی به آن ها ارائه میکند.

همچنین ایزی بیمه یک ابزار کامل است که به نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه کمک می کند تا کیفیت خدمات خود را ارتقاء دهند و وارد فضای بیمه الکترونیک شوند. از برترین امکانات این نرم افزار تحت وب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تهیه گزارشات سود و زیان
 • قابلیت تعریف و گروه بندی بازاریاب ها
 • قابلیت محاسبه خودکار هزینه حقوق بازاریابان
 • دارای یادآور های مخصوص اقساط بیمه گزار ها
 • دارای پنل ارسال پیامک رایگان به تمامی مشتریان
 • قابلیت ایجاد چندین کاربر و تعیین سطوح دسترسی آنان
 • قابلیت تسویه بیمه نامه به صورت برداشت از پیش دریافتی و صندوق
 • قابلیت ثبت و ویرایش انواع فاکتور های خرید، فروش، مرجوعی بیمه نامه ها
 • اعلام تسویه اقساط بیمه های عمر به صورت یک جا و خودکار از پرتال شرکت بیمه

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار فروشگاهی

کلام آخر

از تمامی کسانی که مقاله ی بهترین نرم افزار حسابداری بیمه را تا انتها مشاهده کردند کمال قدردانی را داریم. ما در این مقاله به معرفی ده مورد از برترین نرم افزارهای حسابداری بیمه، به منظور کمک به نمایندگان بیمه برای انتخاب پرداختیم. امیدوار هستیم که توانسته باشیم در امر انتخاب آن ها را یاری کرده باشیم. از نظر شما کدام یک از نرم افزارهای قید شده بهترین نرم افزار حسابداری بیمه می باشد؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین دیگر مقاله های مجله حسابدارا را از دست ندهید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا