مالیات

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در مشهد 👨‍⚖️【آپدیت1403】✅

در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامع و مفیدی را درباره ی بهترین وکیل مالیاتی در مشهد در اختیارتان قراردهیم. انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و تصویب نامه های جدید دارد به همین دلیل صاحبان کسب و کار باید در کنار کار تجاری خود از یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. همان گونه که می دانید مالیات یک پرداختی بلاعوض می باشد که باید پرداخت شود. مالیات در ایران به 2 دسته تقسیم می شود مالیات مستقیم و مالیات غیر مستقیم. وکیل مالیاتی به فردی گفته می شود که علاوه بر این که در حوزه ی حقوق مجرب است در امور حسابداری و حسابرسی هم خبره باشد. لطفا تا انتهای مقاله در حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاور مالیاتی ایران

بهترین وکیل مالیاتی

وکلایی که در حوزه ی مالیاتی در حال فعالیت می باشند، افرای هستند که علاوه بر این که اشراف کامل به مسائل حقوق دارند باید به امور مربوط به مالیات و اصول حسابداری و حسابرسی نیز مسلط باشند. این اشخاص با فن بیان قوی و گیرای خود به راحتی می توانند در جلسات دفاعیه پرونده های مالیاتی از موکل خود دفاع کنند. تجربه و مهارت و دانش وکلای مالیاتی همگی باعث می شود این وکلا بتوانند برگ قطعی را از اداره ی مالیات برای موکل خود دریافت کنند.

بهترین وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی حتما باید اشراف کامل به قوانین مالیاتی داشته باشد. این قوانین به دلیل متقاضات جامعه در حال به روز رسانی است به همین دلیل یک وکیل باید مطالعه ی همه جانبه در خصوص قوانین مالیات و اطلاعات به روز در این حوزه داشته باشد تا بتواند در مشکل مالیاتی که برای موکل خود ایجاد شده است، راه حل درست و منطقی از دل همین قوانین پیدا کند.

برخی از ویژگی های یک وکیل مالیاتی

  • مسلط به قوانین مالیاتی
  • فن بیان قوی و گیرا
  • تجربه ی کاری

مزایای یک وکیل مالیاتی خوب

🥰 فارغ التحصیل رشته ی حقوق و اقتصاد و حسابداری وکلای مالیاتی در رشته های حقوق و اقتصاد و حسابداری دانش اندوخته اند.
👌 مطالعه همه جانبه و به روز بودن اطلاعات به دلیل متقاضیات جامعه قوانین در حال به روز رسانی است وکیل مالیات باید اطلاعات به روز داشته باشد.
😎 تجربه ی کاری وکیل مالیات در حوزه ی فعالیت خود تجربه ی کاری بسیاری داد به همین دلیل مراحل داد رسی به موقع انجام می شود.
❤️ اشراف کامل بر قوانین مالیاتی  وتامین اجتماعی وکیل مالیاتی اشراف کامل بقر قوانین دارن و در مواقع مشکل میتوانند از دل قوانین راه حل درست و منطقی استخراج نماید.
🕒 انجام به موقع کارهای مالیاتی وکیل مالیاتی به دلیل تجربه کاری بالایی که دارند ضریب خطای کارهایشان کمتر است و میتوانند به راحتی تمام کارهای مالیاتی را در موقع خود انجام دهدتا موکل خود را دچار مشکل نکند.

در این راستا بیشتر مطالعه کنید: بهترین وکیل مالیاتی در تهران

بهترین وکیل مالیاتی در مشهد کدام است؟

شهر مشهد در دسته ی شهر های بزرگ ایران طبقه بندی می شود. این شهر به دلیل پرجمعیت بودن و دارا بودن مشاغل، باید مقداری از درآمد خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند. مالیات یک منبع درآمد برای دولت محسوب می شود. طبق قوانین آن مردم در قبال خدمات رفاهی و اجتماعی که توسط دولت برآورده می شود،باید مقداری از درآمد خود را با توجه اثبات اظهار نامه مالیاتی خود به دولت بدهد. به همین دلیل مشاغل بهتر است از یک وکیل مالیاتی که از قوانین مالیات آگاه است بهره ببرند.

در ادامه این مقاله به 10 مورد از بهترین وکیل مالیاتی در مشهد می پردازیم. لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان یزد

جناب آقای رشیدیان یزد یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. علاوه بر اینکه در حوزه ی حقوق  مهارت دارند در حوزه ی وکالت مالیاتی هم بسیار خوش درخشیده اند. ایشان بر روی پرونده های دعاوی مالی، تجاری، قرارداد ها، مناقصات، اختلافات مالی و … و دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، جهاد کشاورزی و سر قفلی، املاک و … بسیار تجربه و تبهر دارند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار شفا، بین کوچه 21 و 23، پلاک 122، طبقه ی 1

شماره تماس: 09155044899

الناز دهقانیان

الناز دهقانیان

یکی از وکلایی که در مشهد در حوزه های مالیاتی در حال فعالیت است سرکار خانم الناز دهقانیان میباشد. ایشان در پرونده های دعاوی مالی، تجاری، قرارداد هاف چک، مناقصات، فاکتور، رسید عادی و …دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال و … متخصص هستند.

آدس دفتر: مشهد، بلوار شفا، بین شفا 22 و 24، ساختمان داد آفرین، طبقه ی 2، واحد 1
شماره تماس: 09155829013

کیمیا وهاب زاده موسوی

کیمیا وهاب زاده موسوی

سرکار خانم کیمیا وهاب زاده موسوی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در پرونده هایی از قبیل دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی ارث، ثبت احوال، سرپرست و قیم ، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، موجر و مستاجر، سرقفلی و … دعاوی مالی تجاری، چک، داوری، مناقصات، فاکتور، رسید عادی، اختلافات مالی، قرارداد ها  بسیار متخصص هستند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان گلستان شرقی، ساختمان آپادانا

شماره تماس: 09105146717

سیده عاطفه مجیدی طهرانی

سیده عاطفه مجیدی طهرانی

سرکار خانم مجیدی طهرانی دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه  اصفهان و کارشناسی ارشد حقوق بین المللی از دانشگاه شهید بهشتی است و توانسته رتبه است رتبه ی 229 کنکور سراسری کارشناسی را و رتبه ی 29 کنکور سراسری کارشناسی ارشد را از آن خود کند.خانم مجیدی متخصص در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند معجول، سرقت، شرب و خمرو پرونده های اداره کار مانند مطالبه حقوق معوقه، بیمه، حوادث ناشی از کار و … و پرونده های حقوقی مانند چک، سفته، سرقفلی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی و … هستند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار احمد آباد، بلوار ابوذز غفاری 16، پلاک 160، طبقه ی سوم، واحد 10

شماره تماس: 09153787748

شرکت خدمات مالی و مالیاتی معین تراز

شرکت خدمات مالی و مالیاتی معین تراز

شرکت خدمات مالی و مالیاتی معین تراز با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات مالی و مالیاتی و با کادری بسیار کار بلد در حوزه ی کاری خود همیشه آماده ارائه خدمات مشاور مالیاتی و تشکیل پرونده مالیاتی، شناخت دقیق از معافیت ها و بخشودگی مالیاتی مودیان هستند.وظیفه ی مشاوران مالیاتی، حلو رسیدگی به امور مالیاتی صاحبان هر کسب و کاری در هر نقطه ای از ایران است.

آدرس شرکت: مشهد، بین سناباد 59 و چهارراه راهنمایی، پلاک 557، واحد 2

شماره تماس: 09155184525

شرکت خدمات مالی و مالیاتی ویرا حساب فرداد

شرکت خدمات مالی و مالیاتی ویرا حساب فرداد

شرکت ویرا حساب فرداد با بیش از 5 سال سابقه در حوزه ی ارائه خدمات مالی و مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی در حال فعالیت است. این شرکت هدفش را روی کاهش حداکثری مالیات مجموعه ها قرار داده است و طی این بازه نتایج مثبت و قابل قبولی را کسب نموده است. شما نیز می توانید با اعتماد به تخصص و مهارت و همچنین سابقه  فعالیت آن ها،  تمامی خدمات مالی و مالیاتی خود را به عهده آن ها واگذار کنید.

شماره تماس: 05136042408

اسماء موسوی خراسانی

اسماء موسوی خراسانی

سرکار خانم اسماء موسوی خراسانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در پرونده هایی از قبیل دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت، شهرداری، خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی زمین شهری و اوقاف،سرقفلی، تخلیه و دعاوی مالی مانند تجاری، قراردادها، اختلافات مالی، سفته، برات ، رسید عادی و … بسیار متخصص و زبانزد هستند.

آدرس دفتر: مشهد، بین میدان احمد آباد 10، ساختمان 178، طبقه ی 2، واحد 3

شماره تماس:09151155456

پرشین تکس

پرشین تکس

کانون حسابداران و مشاوران رسمی مالیات ایران با نام تجاری پرشین تکس با بیش از 10 سال سابقهی فعالیت در حوزه های مالی و مالیات ، حسابرسی ، بیمه ای و …  با بهره گیری از کادر مجرب و نیرو های متخصص در حال ارائه خدمات خود می باشد. این شرکت تمام خدمات خود از قبیل مشاور مالیاتی، مالی، تنظیم اظهارنامه های عملکرد و ارزش افزوده، انجام بررسی های ویژه ی مالی و همچنین تدریس تخصصی حسابداری و مالیات های مستقیم و … را با بهترین اساتید مالیاتی مجرب  انجام می دهد.

آدرس شرکت: مشهد، بلوار امامت، کوچه امامت 19، پلاک 132

شماره تماس: 09152308040

موسسه خدمات مالی و حسابداری رهیاب

موسسه خدمات مالی و حسابداری رهیاب

این موسسه ارائه دهنده ی کلیه خدمات مالی، حسابداری، بیمه ای، مالیاتی به اشخاص حقوقی و حقیقی  می باشد. موسسه ی خدمات مالی و حسابداری رهیاب با بیش از 20 سال سابقه  فعالیت در این حوزه، مشاوره مالیاتی متعددی را در اختیارتان قرار می دهد. این موسسه با  دارا بودن مشاوران مالیاتی متخصص مالیاتی و چندین حسابدار ماهر در حوزه های مختلف می تواند اعتماد شما را برای انجام مسولیت محول شده به آنها جلب کند.

آدرس: مشهد، خیابان استقلال، بین استقلال 2 و 4، پلاک 22، طبقه ی 2، واحد شرقی

شماره تماس: 09155203044

نیکی ضابطیان

نیکی ضابطیان

سرکا ر خانم ضابطیان یکی از وکلای دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد از جمله خدماتی که خانم ضابطیان می تواند ارائه دهد و در آن تخصص بالایی دارد شامل دعاوی املاک ماننند اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری،جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی، حق کسب و پیشه فدعاوی مالی تجاری، قراردادها، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … جرایم علیه اموال و اسناد مانند جعل، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش و انتقال مال غیر و …است.

آدرس دفتر: مشهد، فرامرز عباسی، مجتمع بازارگاه، طیقه ی 4، واحد 20

شماره تماس: 09155240860

انواع جرایم مالیاتی

انواع جرایم مالیاتی

کلیه شرکت هایی که در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده اند مشمول قوانین و مقررات مالیاتی قرار میگیرند. باید به تکالیف و تعهد های مالیاتی خود عمل کنند.همان گونه که قوانین و مقررات مالیاتی مشمولان مالیاتی را تشویق کرده به پرداخت به موقع مالیات خود و حتی در مواقعی به عنوان  مشوق مالیاتی برای آن ها معافیت در نظر گرفته است از سوی دیگر برای عدم انجام تکالیف مالیاتی به شدت برخورد میکند و برای انواع مالیات جرایم سنگینی را درنظر گرفته است. جرایم مالیاتی می تواند به صورت نقدی، غیر نقدی و حتی به صورت مجازات های تعزیری نظیر حبس اعمال شود.

انواع مالیات را میتوان به دو بخش بخشودگی یا عدم بخشودگی تقسیم کرد. یازده  نوع جریمه ی مالیاتی وجود دارد. جریمه مالیات عملکرد، جریمه عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی، جریمه ی عدم ارسال ترازنامه و حساب سود و زیان، جریمه ثبت درآمد غیر واقعی، جریمه مدیران شرکت، جریمه لیست حقوق و دستمزد، جریمه ی مدیران تصفیه، جریمه ی مالیات های تکلیفی، جریمه عدم انجام تکالیف دفاتر اسناد رسمی، جریمه ی مالیات برارزش افزوده.

بخشودگی جرایم مالیاتی

تمامی جرایم مالیاتی قابل بخشودگی است به غیر از مواردی که در ماده 192 قانون مالیات واضح آمده است.  مواردی که در قانون مالیات در ماده 192 بیان شده است، شامل عدم تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی در موعد موقرر، کتمان درآمد های کسب شده، اعلان هزینه های غیر واقعی و … می باشد. هر ساله بخشنامه ای از سوی سازمان امور مالیاتی صادر می شود که در آن شرایط بخشودگی جرایم مالیاتی مشخص می شود و هر ساله میزان آن متفاوت است.

بنابراین در قانون ماده مشخصی وجود ندارد برای بخشودگی مالیات و این سازمان امور مالیاتی می باشد که براساس شرایط اقتصادی موجود در کشور، هر ساله اقدام به صدور بخشنامه می کند. طبق بخشنامه های صادره از سازمان امور مالیاتی می توان جرایم قابل بخشش مالیاتی را به شرح زیر عنوان کرد. گزارش فصلی خرید و فروش( ماده 169)، پرداخت مالیات سالانه اشخاص حقیقی و حقوقی(ماده 190)، مالیات بر حقوق و دستمزد(ماده 199)، ارسال لیست حقوق کارکنان به اداره مالیات( ماده 197)، ارسال دفاتر قانونی (ماده 193)، جرایم مربوط به مالیات بر ارزش افزوده.

بخشودگی جرایم مالیاتی

کلام آخر 

در این مقاله با تمام تلاش خود اطلاعات مفیدی را در رابطه با بهترین وکیل مالیاتی در مشهد و خدمات و ویژگی هایی که این وکلا باید دارا باشند را در اختیارتان قرار دادیم . امیدواریم مثمر ثمر باشد. و مطلب بسیار مهم این که ممنونم از همراهی شما بزرگواران که مرا تا انتهای مقاله همراهی کردید. خواهشمندم نظرات و پیشنهاد های خودتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا