شرکت

ثبت برند در مشهد 💎 معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری توضیحات درباره بهترین شرکت ثبت برند در مشهد در اختیارتان قرار دهیم. در شهر مشهد یک سری مراکز اختصاصی جهت ثبت برند تجاری وجود دارد که امکانات ویژه ای را در اختیار عموم کاربران قرار می دهند. مدیران و سهامداران شرکت می توانند از طریق مشاوران و مهندسان حرفه ای، برند مدنظر خود را طراحی کنند و جهت ثبت رسمی، به شرکت های ثبت برند در مشهد مراجعه کنند. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتری می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت حسابداری در مشهد

چه برندهایی قابل ثبت نیستند؟

زمانی که فردی قصد دارد برندی را ثبت کند، باید دقت داشته باشد که آن برند از نظر نام و معنای نام صحیح و مطابق با اصول جامعه باشد، چرا که این نام در گوش شنونده نشان دهنده ویژگی و خصوصیات محصولات و خدمات می باشد. این نام هر چقدر جذاب تر و خاص تر باشد، به رشد کاری کاربر کمک بیشتری می کند. اگر نام و برند انتخابی شما به میزان کمی شبیه برندی در حوزه خدمات شما فعالیت داشته باشد، حتی اگر این شباهت بسیار کم هم باشد، تایید نمی شود و ثبت نخواهد شد، چرا که این نام برای افراد جامعه گنگ و گمراه کننده خواهد بود.

چه برندهایی قابل ثبت نیستند؟

برخی دیگر از قوانین مهمی که مانع ثبت یک برند تجاری می شود عبارت است از:

💬 اسامی غیر قانونی و غیر شرعی آن دسته از اسامی و نشانه هایی که در قانون و شرع نباشند، غیر قابل ثبت هستند
💰 کلیه علائم تجاری علائم تجاری موسسات رسمی نظیر صلیب سرخ، هلال احمر و …
📋 کلیه اسامی فاقد معنای لغوی آن دسته از اسامی که در فرهنگ دهخدا فاقد معنای لغوی هستند، غیر قابل ثبت می باشند
❤️ اسامی شبیه به یک برند تجاری معروف کلیه اسامی شبیه به یک برند تجاری معروف، غیر قابل ثبت هستند
✔️ اسامی شبیه به نشان های نظامی کلیه اسامی شبیه به نشان های نظامی، پرچم کشور و سازمان های دولتی، غیر قابل ثبت می باشند

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه حسابداری در مشهد

بهترین شرکت ثبت برند در مشهد کدام است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده توانستیم یک سری مطالب درباره اینکه چه برندهایی قابل ثبت نیستند در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین شرکت ثبت برند در مشهد کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می توانید تعدادی از شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه ثبت برند را شناسایی کنید و به بررسی خدمات و امکانات هر کدام بپردازید.

بهترین شرکت ثبت برند در مشهد کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین شرکت ثبت برند در مشهد می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در اصفهان

شرکت ثبت برند ماهان

شرکت ثبت برند ماهان

شرکت حقوقی ماهان در زمینه ثبت برند تجاری بسیار پویا می باشد و توانسته است برندهای مختلفی را در کلان شهرهای کشور طراحی و ثبت کند. برای انتخاب نام و برند تجاری که می خواهید ثبت کنید باید بسیار خلاقانه عمل کنید و نامی خاص و منحصر به فرد که در شان شما و خدماتتان باشد و ویژگی ها و خصوصیات محصولات شما را برای مشتریان روشن سازی کند. کارشناسان شرکت ماهان در این زمینه بسیار هوشمندانه عمل می کنند.

شما باید این را بدانید که با این نام تجاری سال ها فعالیت خواهید داشت و نام شما با سطح کیفی خدمات شما می تواند به کسب شهرت و معروفیت بسیار بالا کمک کند. اگر نام و برند تجاری نتواند محصولات يا خدمات صاحبان مشاغل را از محصولات و خدمات افراد دیگر جدا کند و نتواند وجه تمایزی بین آن ها را برای افراد جامعه به وجود آورد، مطمئنا تایید نخواهد شد.

شماره تماس: 02128424680

شرکت ثبت برند آسان ثبت

شرکت ثبت برند آسان ثبت

شرکت ثبت برند آسان ثبت از دو قسمت عمده تشکیل شده است که عبارت است از تیم نرم افزاری و تیم ثبتی. تیم ثبتی جوان و متبحر که از تجربیات وکلای مجرب استفاده می کند و تیم نرم افزاری آگاه و بروز که علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های مدرن دنیای فناوری اطلاعات دارد. تمامی پرسنل این شرکت به صورت تیم ورک کار می کنند و برای داشتن تیم بهتر، شرکت آسان ثبت بر اساس اصول پنج گانه رشد و ترقی، احترام به حقوق مشتریان، صداقت و شفافیت، گسترش علم و دانش، توجه و تعهد نسبت به مسئولیت‌ های اجتماعی گسترش یافته است.

مسئله ای که مهم است بدانید، تمامی برندهای لاتین و اسامی انگلیسی و عربی تحت نظارت قوانین خاصی به ثبت رسمی می‌ رسند. به صورت کلی، ثبت برند به انجام روال های قانونی ثبت یک علامت تجاری به نام یک یا چند فرد گفته می‌ شود که در طول آن، نام و نشان تجاری از لحاظ قانونی به رسمیت شناخته می‌ شود. یکی دیگر از روش های آسان جهت ثبت برند در مشهد، استفاده از سامانه هوشمند آسان‌ ثبت می باشد که با کمترین میزان هزینه، صفر تا صد عملیات را برون سپاری می کند. برخی از قابلیت های این سامانه عبارت است از:

  • با استفاده از این سامانه جهت ثبت کردن برند و ارسال مدارک مربوطه، نیاز به هیچ گونه حضور فیزیکی برای ارسال مدارک ندارید
  • بلافاصله پس از ارسال کردن اطلاعات مورد نیاز توسط کاربر، کارشناسان آسان ثبت بررسی های لازم را انجام می دهند
  • در صورت نیاز به تکمیل کردن مدارک، کارشناسان جهت ارائه مشاوره‌ های تخصصی با افراد تماس می گیرند
  • پس از انجام یک سری عملیات، پرونده‌ افراد جهت ثبت برند به اداره‌ مرتبط ارسال می‌شود

شماره تماس: 02143498

شرکت ثبت برند مشهور

شرکت ثبت برند مشهور

شرکت ثبت برند مشهور یکی از شرکت های حقوقی معروف در زمینه ثبت برندهای تجاری می باشد که شعبه اصلی آن در شهر تهران است اما در اکثر کلان شهرهای کشور در حال خدمات دهی است. تمامی پرسنل شاغل در شرکت ثبتی و حقوقی مشهور در کلیه نمایندگی‌ های سراسر ایران و بعضی از مهمترین کشورهای جهان، جدا از انجام وظایف ادارای، در واقع بسیار دلسوزانه به امورات مشتریان رسیدگی می کنند و هر گونه پیشرفت و ترقی در کار مشتریان را به عنوان رزومه خود می دانند.

شرکت ثبت برند مشهور از کارشناسان مجرب امورات ثبتی، مهندسان نرم افزار و سخت افزار، اساتید حرفه ای و کارکشته تشکیل شده است. برخی از قابلیت های شرکت حقوقی مشهور عبارت است از: ثبت کردن انحلال شرکت های تجاری، اخذ نمودن انواع گواهینامه های ایزو، ثبت انواع مختلف برندهای تجاری، ارائه خدمات مالی و مالیاتی، ثبت شعبات شرکت های خارجی در کشور، اخذ و تمدید کارت های بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، پلمپ کردن و تحریر دفاتر تجاری شرکت ها و تجّار، اخذ نمودن انواع مجوزهای مشاغل و … .

شماره تماس: 02143000430

شرکت ثبت برند فرداد رسا

شرکت ثبت برند فرداد رسا

شرکت ثبتی و حقوقی فرداد رسا به عنوان یک مرکز معتبر ثبت برند در تهران و سراسر ایران تاسیس شده است که از طراحان و کارشناسان ماهر و مجرب در زمینه طراحی و ثبت برند، ارائه خدمات بهینه تشکیل شده است. تمامی پرسنل این شرکت به صورت روزانه در تلاش هستند که آسودگی خاطر کاربران را در زمینه امورات ثبتی به دست آورند و بتوانند به حفظ منافع افراد کمک کنند. دیگر حوزه های فعالیت شرکت فرداد رسا عبارت است از:

ثبت برند تجاری: ثبت کردن برند تجاری با مقرون به صرفه ترین هزینه و مشاوره رایگان کارشناسان مجرب شرکت ثبتی و حقوقی فرداد رسا در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

ثبت شرکت: انجام مراحل ثبت شرکت به صورت رسمی همراه با صرف هزینه معقول و ارائه مشاوره رایگان کارشناسان و مهندسان شرکت حقوقی فرداد رسا، به راحتی فراهم می باشد.

شماره تماس: 0911269945

شرکت ثبت برند ذهن ناب

شرکت ثبت برند ذهن ناب

در دنیای مدرنیته کنونی، زمان به عنوان یکی از با ارزش ترین منابع هر کسب و کاری محسوب می شود و شرکت ثبتی ذهن ناب با آگاه بودن به این واقعیت، تمام تلاش خود را در مسیر تحقق اهداف مشتریان بکار گرفته است و خود را مسئول ارائه نمودن بهترین خدمات و سرویس ها با بالاترین سطح کیفی و سرعت می داند تا بتواند از این طریق پاسخگوی اعتماد تمامی مشتریان باشد. در این مرکز اینترنتی همواره تلاش شده است که از تجربیات تمامی کاربران، صاحب نظران، وکلا و دیگر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده کنند تا در حد امکان، اطلاعات مناسبی جهت استفاده ارائه شود.

شرکت ثبتی و حقوقی ذهن ناب با داشتن سابقه ای درخشان در حوزه ارائه نمودن خدمات خاص، آمادگی برای ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکتی، ثبت صورتجلسات تغییرات به شکل کاملاً تخصصی, ثبت و تمدید برند تجاری به شکل حقیقی و حقوقی، اخذ و تمدید کارت بازرگانی و … تلاش کرده است.

شماره تماس: 02188600923

شرکت ثبت برند پایش

شرکت ثبت برند پایش

مشهد به عنوان یک شهر توریستی و پر بازدید دارای محصولات و سوغات های بسیار زیادی می باشد. مشهد یکی از شهرهایی است که محصولات متنوعی در آن تولید می شود و برای اینکه محصولات در سراسر کشور عرضه شود، می بایست برند انحصاری خاص خود را داشته باشند. شرکت ثبت برند پایش آماده ارائه خدمات در این شهر می باشد و توانسته است در حوزه برند سازی بسیار از دغدغه های مردم مشهد را رفع کند.

برند به عنوان نشان تجاری، نماد بین المللی مشهور است، به ارائه محصول مشخص و واضحی می پردازد یا خدمات خاصی را معرفی می کند که این کار یک محصول یا خدمات را از محصول و خدمات مشابه دیگر جداسازی می کند. برند به عنوان چیزی است که مشتری با دیدن و لمس کردن آن به شکل کاملاً ذهنی صفات و ویژگی های آن را درک و متوجه می شود. اگر مدیران دغدغه فاصله جغرافیایی با شرکت های برتر ثبت برند را داشته باشند، هیچ جای نگرانی نیست و می توانند به صورت اینترنتی مشاوره های لازم را از کارشناسان شرکت ثبت برند پایش دریافت کنند.

شماره تماس: 02126655156

شرکت ثبت برند پایدار

شرکت ثبت برند پایدار

پیش از آن که بخواهید برای ثبت قانونی یک برند تجاری اقدام کنید و این عملیات را از طریق شرکت ثبت برند پایدار انجام دهید، ابتدا می بایست اطلاع داشته باشید که انجام این عملیات و قانونی کردن برند چه نوع مزایایی را برای کاربران به همراه خواهد داشت. اولین و اصلی ترین مزیت را می توان افزایش اعتبار برند در میان مشتریان معرفی نمود که همین مسئله می تواند بر روی سود و درآمد کاربران تاثیر مستقیمی داشته باشد.

شرکت ثبت برند پایدار برای طراحی لوگوی تجاری، یک سری استانداردها را درنظر می گیرد و باید از یک سری فیلترهای قانونی گذر کند. همچنین نکته بسیار مهمی که می بایست در نظر گرفته شود این است که برند و لوگوی تجاری نشان دهنده اعتبار کسب و کار است و باید جدی گرفته شود و در همان مراحل ابتدایی با سطح کیفی بالا بتوان عملیات ثبت برند را انجام داد.

شماره تماس: 02125917699

شرکت ثبت برند ایلیا

شرکت ثبت برند ایلیا

ثبت برند تجاری در واقع رکن اصلی هر کسب و کاری می باشد و با هدف مداومت در تجارت انجام می شود. با ثبت برند در مشهد تمامی محصولات و خدمات در بازار شناخته می شوند و این کار مانع از سوء استفاده رقیبان از نام و نشان تجاری افراد می شود. کلیه افراد درخواست کننده ثبت برند در مشهد در صورت گرفتن تماس با شرکت ثبتی و حقوقی ایلیا می توانند از مشاوره های ثبت برند و علامت تجاری در مشهد بهره ببرند.

شرکت پیشرفته ایلیا با داشتن دپارتمان های تخصصی ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی زبده و کارآزموده، یکی از بهترین راهکارها در حوزه انتخاب و نیز طراحی علائم و برند تجاری در استان خراسان رضوی می باشد. کاربران می توانند برای رسیدن به اهداف خود در کوتاه ترین زمان ممکن، وکیل مجربی را برای انجام امورات ثبتی خود انتخاب کنند.

شماره تماس: 02126655119

شرکت ثبت برند ثبتینه

شرکت ثبت برند ثبتینه

سرعت عمل و همراهی مهندسان و کارشناسان  شرکت ثبت برند ثبتینه موجب شده است که کاربران زیادی به سمت این شرکت جذب شوند و از خدمات آن استفاده کنند. ثبت کردن تعداد زیادی برند تجاری جهت معرفی امورات فعال در ایران و کشورهای همسایه از سری افتخارات این تیم حرفه ای ثبتینه است.

اجرای امورات مالی و مالیاتی، طراحی و ثبت برند و لوگو، دستاوردهای اختراعی از جمله فعالیت های مدرن و بروز تیم ثبتینه است. در حال حاضر اجرای امورات ثبت برند و شرکت، ارزش افزوده، ثبت نام مودیان مالیاتی و … کار بسیار سخت و زمان بری است که اساتید و کارشناسان تیم ثبتینه توانسته است سهولت کار را برای کاربران فراهم کند.

شماره تماس: 02188540440

شرکت ثبت برند دادمهر

شرکت ثبت برند دادمهر

شرکت ثبت برند دادمهر با استفاده از مشاوران حقوقی و وکلای مجرب در حوزه امورات ثبتی و حقوقی نظیر ثبت تغییرات، ثبت شرکت، تنظیم قراردادهای تجاری، ثبت برند و علائم تجاری، ثبت اختراعات و طرح های صنعتی، قبول دعاوی ثبتی و با برخورداری از فارغ التحصیلان رشته حقوق دانشگاه تهران و سوابق چندین ساله در حوزه امورات مختلف، توانسته است از پس دغدغه های کاربران برآید و به مدیریت هر کدام بپردازد.

شرکت ثبتی و حقوقی دادمهر این افتخار را دارد که با بزرگترین و پیشرفته ترین هلدینگ ها، شرکت ها و مشهورترین برندها در ایران و دیگر کشورها همکاری کند. شرکت دادمهر انجام کلیه خدمات ثبتی شرکت ها، برند سازی و تجاری سازی حقوقی شرکت ها را با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری بر عهده دارد.

شماره تماس: 02186046322

دلایل اهمیت ثبت برند تجاری

هدف از ثبت کردن نشان تجاری کسب اطمینان خاطر، محافظت از برند تجاری، ثبت کیفیت محصولات و خدمات است، همچنین از سودجویی افراد متفرقه و سودجویان جلوگیری می کند. ثبت برند تجاری با رسمیت بخشیدن و ارائه سود کلان اقتصادی به صاحبان و مدیران، یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن برای کاربران خواهد بود. یکی دیگر از مزایای مهم و قابل توجه ثبت شرکت این است که جلوه قانونی، حقوقی و رسمی به کسب و کار می بخشد. به عنوان مثال تصور کنید که شرایطی پیش آمده است و مدیران شرکت و سهامداران می خواهند ارگان های خصوصی یا دولتی مذاکره کنند و قرارداد مشترکی را منعقد کنند.

هنگامی که کاربر باید با نام تجاری که انتخاب کرده است فعالیت خود را شروع کند، اگر اقدام به ثبت کردن برند تجاری خود نکند، این امکان وجود دارد که از شرکت، خدمات، محصولات و به خصوص از سطح کیفی محصولات سو استفاده شود، بدین شکل که فردی سالیان سال است با نام تجاری خود فعالیت کرده است و یک شخص دیگر با همین نام شروع به ارائه خدمات نوین می کند.

دلایل اهمیت ثبت برند تجاری

اگر فردی تمایل دارد نشان تجاری خود را ثبت کند، در واقع بهترین تصمیم را گرفته است چرا که برای کسب و کار خود اقدام مناسب و بجایی کرده است و در آینده نزدیک از لحاظ پیشرفت و رشد کاری به موفقیت حداکثری دست پیدا خواهد کرد. اگر فردی قصد دارد دامنه فعالیت خود را گسترش دهد  در واقع از حالت محلی بودن خارج شود، می بایست نام تجاری خود را ثبت کند و برای انجام این کار می بایست به یک مشاور مجرب و درستکار مراجعه کنند. تمامی صاحبان مشاغل با ثبت برند تجاری، در واقع سال ها زحمات خود را ثبت می کنند و به رشد و ترقی کسب و کار کمک می کنند.

با ثبت کردن برند تجاری، این شرایط فراهم است که هرچه زودتر و بهتر مشتریان را جذب کنید. تمامی مشتریان به واسطه نام تجاری محصولات است که قیمت و هزینه محصولات و سطح کیفی آن ها را با هم مقایسه می کنند و به سراغ مقرون به صرفه ترین و بهترین کیفیت محصول می روند و همچنین با ثبت علامت تجاری کاربران می توانند به صورت قانونی کیفیت محصولات تولیدی خود را بالا ببرند و این اطمینان خاطر را داشته باشند که هیچ گونه سوء استفاده ای از محصولات نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت حسابداری در رشت

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین شرکت ثبت برند در مشهد پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را درباره دلایل اهمیت ثبت برند تجاری و قوانین این حرفه در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

شرکت های ثبت برند چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

تولید کنندگان و صاحبان مشاغل همواره برای محصولات خود، اسمی را انتخاب می کنند که بعد از شناخته شدن توسط بازار هدف (مشتریان ) ، شناخته و مطرح می شود.اولین اقدام برای شروع فعالیت تجاری، ثبت علامات تجاری است. این نام تجاری خدمات یا محصولات شما را از رقبا متمایز می کند و مشتریانتان شما را به آن نام خواهند شناخت.

ثبت برند چه امکاناتی را برای برند شما فراهم میکند؟

شما می‌توانید با ثبت برند یا با ثبت لوگو خود، به‌تنهایی یا با یکدیگر، امکان متمایز کردن محصولات خود را فراهم نمایید و از این طریق مشتری و سود بیشتری کسب کنید.

بهترین شرکت ثبت برند در مشهد کدام است؟

شرکت های بسیار زیادی برای ثبت لگو و برند شما وجود دارد که برای انتخاب بهترین آنها می توانید به این مقاله مراجعه کنید ما در این مقاله به بررسی بهترین شرکت های ثبن برند در مشهد پرداخته ایم.

4.5/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا