شرکت

ثبت شرکت در اهواز ⭐ معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

همانطور که میدانید شهر اهواز یکی از شهرهای درحال توسعه است از همان رو موسسه های فراوانی برای ثبت شرکت دراهواز تاسیس شده است که میتواند به شما در ثبت شرکت و پیشرفت اقتصادی این شهرکمک کند. در این شهر در حال توسعه فعالان زیادی وجود دارند اما به دلیل سختی ثبت شرکت در اهواز مقاومت می کنند باید به این افراد گفت با استفاده از مشاوره ی موسسه های معرفی شده میتوانند به راحتی شرکت خود را ثبت کنند.

ثبت شرکت در اهواز

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اهواز

در شهر اهواز برای توسعه یافتن این شهر شرایط آسان تر از شهر هایی مانند تهران می باشد،اما با توجه به ندانستن شرایط حاکم بر ثبت شرکت، برای افراد سخت به نظر میرسد. با سپردن به یک آدم متبحر و کاربلد میتوانید این روند را به راحتی طی کنید، برای ثبت شرکت دراهواز یک سری مدارک لازم است که در متن زیر مدارک لازم را بیان کرده ایم:

  • تصویر شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره
  • آدرس و شناسنامه،کدپستی تمام اعضا
  • آدرس و کدپستی شرکت محل تاسیس
  • مجوز فعالیت برای کسب و کار های مورد نیاز
  • تکمیل و امضا تمام اعضا

شرایط و هزینه ثبت شرکت در اهواز

شهر اهواز با داشتن افراد متبحر و کارآفرین شرکت های زیادی را ثبت کرده اند. باید بدانید شرکت های که وجود دارد، برای ثبت شرکت در اهواز تعرفه های متنوع ای دارند که این تعرفه ها به دو نوع  میتوان تقسیم کرد، غیر دولتی و دولتی .

هزینه های غیر دولتی مرتبط به هزینه ای می شود که شرکت برای انجام کار ها از شما میگیرد و با توجه به مراحی که طی میکند و مشکلاتی که در پیش روی آنها وجود دارد این تعرفه تغییر میکند و این  این هزینه ها حق الزحمه ی آنها محسوب می شود. و در واقع هزینه وقت و دوندگی و مشاوره ها و دانش آنها است و این زحمت آنها قیمت ندارد .

هزینه های دولتی بر اساس تعداد اعضا و نوع کسب و کار یا فعالیت درخواست کننده ثبت، مختلف می باشد هزینه هایی که ثابت هستند اعم از هزینه های حق الثبت و حق الوکاله ای وکیل ثبت شرکت،هزینه های پستی و … می باشد.در صورتی که یکی از مدارک ناقص یا نا موجود باشد پرسه ا ثبت شرکت شما بهتر خواهد شد شما باید برای این پرسه حداقل 10الی 30 روز زمان بگذارید.

یا ما همراه باشید تا برترین ثبت شرکت در اهواز را معرفی کنیم.

شرکت اهورا

شرکت اهورا

شرکت اهورا با 12سال سایقه در زمینه ثبت شرکت ها توانسته است جز بهترین شرکت ها می باشد. شرکت اهورا در زمینه ثبت شرکت های سهامی بیشترین فعالیت را دارد، با توجه به مرکز شهر بودن این شرکت دسترسی آن به راحتی امکان پذیر خواهد بود شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس گرفته و مشاوره مورد نیاز را دریافت کنید

آدرس دفتر: اهواز، سلطان منش، کنارگذر مدرس، خیابان لاله

شماره تماس: 09378641321

ثبت شرکت و مناقصات روناش

شرکت روناش

شرکت روناش، با چندین سال سابقه کار در این حوزه توانسته است توانایی خود را ثابت کند و ارائه دهنده ای خدمات ثبت در کلیه اصناف ارائه مشاوره رایگان تخصصی  و انجام خدمات صفر تا صد ثبت شرکت های تجاری و غیر تجاری، ثبت موسسات آمورشی، علمی، ثبت موسسات زیبایی و… می باشد شرکت روناش باتوجه به خدمات زیادی که دارد می توانید برای ثبت هر فعالیتی به این مجموعه بروید و مطمئن باشید در اسرع وقت به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

آدرس دفتر: اهواز،خیابان 24 متری،خ بیست و چهار متری،خ عابدیان

شماره تماس: 06132255923

شرکت توحید نفس

شرکت توحید نفس

شرکت توحید نفس با داشتن 11 سال سابقه در زمینه ثبت و حقوقی توانسته است خدماتی اعم ثبت شرکت، موسسات، تعاونی، دفاتر پیشخوان، اصناف، انجمن ها، تغییرات شرکت ها، اخذ رتبه، صدور و صلاحیت پیمانکاری و دریافت کد توکن را به مشتریان ارئه دهند. این شرکت با داشتن خدمات متنوع  توانسته است پرونده های زیادی را به ثبت برساند.

آدرس: اهواز، چهارشیر، گوشه پل

شماره تماس: 09391513001

 شرکت پردیس

شرکت پردیس

شرکت پردیس با داشتن سالها تجربه و تبحر در زمینه ی شرکتهای سهامی خاص، مسئولیت محدود، دانش بنیان، ثبت شرکت در مناطق آزاد و انجام تمامی تغییرات اساس نامه توانسته است شرکت های زیادی را ثبت کرده است این مجموعه از کارشناسان کارکشته ای تشکیل شده است. این کارشناسان با مشاوره دادن می توانند بهترین خدمات را به شما ارئه بدهند و در مسیر موفقیت به شما کمک کنند.

آدرس: اهواز، پردیس، بلوار گلشن روبروی پارک مجتمع منتظران

شماره تماس: 0930266862

یک موسسه ثبت شرکت در اردبیل باید چه کاری برای شما انجام دهد؟

برای ثبت شرکت شما نیاز به یک مشاور دارید چون بعضی از فعالیت ها نیاز به ثبت نخواهند داشت و یا با عناوین اشتباه شرکت را ثبت می کنید برای همین یک مشاور خوب می تواند کمک کننده شما باشد موسسه های ثبت شرکت در اهواز می توانند به شما کند. و  با داشتن وکیل با تجربه و واگذاری وکالت به آنها میتوانید به دور از رفت و آمد های فراوان و پی در پی کارهای اداری خود را طی کنید.  برای ثبت شرکت دراهواز باید موارد زیر را انجام دهید:

  • با رفتن به موسسه های ثبت شرکت میتوانید مشاوره دریافت کنید و پس از آن با دادن وکالت اداری کارهای خود به آن موسسه بسپارید و بدون حضور مکرر کارهایتان انجام شود .
  • در جلسه دوم باید مدارک خود را به آن مرکز تحویل دهید و آن موسسه باید کم و کاستی های مدارک را به شما اطلاع دهند.
  • پس دریافت جواب ثبت، باید اقداماتی را انجام دهید و باید مدارک شما را برای تنظیم روزنامه رسمی ارسال نماید.
  • بعد از اتمام کار باید برای پرداخت هزینه به صورت غیر حضوری یا حضوری اقدام کنید.

نکته ی حائز اهمیت این است که برای انتخاب یک موسسه خوب باید یک سری از موارد رعایت کنید مانند: قابل اعتماد بودن ،نظم و وقت شناسی،شفاف بودن تمام مراحل کار، همچنین تعرفه ی مناسب برای انجام کار و …است.درنتیجه باید دقت لازم را برای انتخاب تیم یا موسسه ثبت شرکت در اهواز را داشته باشید که دچار ضرر مالی نشوید و همچنین در خواست ثبت شرکت شما رد نشود.

ثبت شرکت در اهواز

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله ی ثبت شرکت در اهواز همراه ما بوده اید از شما کمال تشکر را دارم. اگر ساکن شهر اهواز هستید و برای ثبت شرکت خود نیاز به یک موسسه دارید ما در این مقاله سعی کردیم بهترین موسسه ها را خدمت شما دوستان عزیز معرفی کرده و تمام موارد مورد نیاز برای ثبت یک شرکت را به اختصار توضیح دهیم. نظرات و تجربیات ارزشمند خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا