شرکت

ثبت برند در ایران 💎 معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله حسابدارا به شرح بهترین شرکت ثبت برند در ایران می پردازیم. چیزی که مشخص است، برای استارت یک حرفه می بایست مجموعه ای از قوانین مختص آن حرفه را درنظر بگیریم، اما چرا باید برای تشکیل یک گروه کاری در قالب شرکت، از شرکت های ثبت برند کمک گرفته می شود؟ مگر به کارگیری این شرکت ها چه مزایایی دارد؟ در ادامه به توضیح مفصل عملکرد یک شرکت و ثبت برند یک شرکت می پردازیم، در ادامه مقاله به ارائه توضیحات بیشتر و 10 نمونه از بهترین شرکت ثبت برند در ایران می پردازیم.

چه مواردی قابلیت ثبت به عنوان برند تجاری را ندارند؟

وقتی که کاربری قصد دارد برای کسب و کار خود، برند و علامت تجاری ثبت کند، می بایست به این نکات توجه کند که بعضی از کلمات و عبارات به عنوان برند و علامت تجاری قابل ثبت نمی باشند و جهت جلوگیری از هدر رفتن بی رویه هزینه و زمان، بهتر است به موارد ذیل توجه کنید و تا پایان مقاله همراه ما باشید.

چه مواردی قابلیت ثبت به عنوان برند تجاری را ندارند؟

 • ثبت علائم تجاری مد نظر با قانون مغایرت داشته باشند
 • یک سری علائم که توانایی و قدرت متمایز بودن را دارا نمی باشند
 • یک سری علائم که با علامت های تجاری ثبت شده و متعلق به اشخاص ثالث، تعارض داشته باشند
 • یک سری علائم که با نظم عمومی و اصول اخلاقی مغایرت داشته باشند، بی شک قابل ثبت نمی باشند
 • یک سری علائم که گمراه کننده می باشند، به عنوان مثال نمی توان برای کالای چوبی عبارت آهنین را استفاده نمود
 • یک سری علائم که به صورت توصیفی می باشند، به عنوان مثال به هیچ وجه نمی توان عنوان “خوشمزه” را برای مواد غذایی استفاده کرد
 • یک سری علائم که از یک اسم تعیین کننده نوع و جنس محصولات تشکیل شده باشند، به عنوان مثال نمی توان برند “شیشه” را برای محصولات شیشه ای بکار برد
 • یک سری علائم که فاقد هرگونه صفات منحصر به فرد هستند و به صورت کاملاً عام می باشند، به عنوان مثال نمی توان عنوان “پارچه” را برای محصولات نساجی و موارد مشابه مثل پوشاک ثبت نمود
 • یک سری علائم که شامل مشخصات جغرافیایی نادرست باشند و باعث گمراهی عموم مردم در رابط با مبدا کالای تحت علامت باشند، قابلیت ثبت را دارا نمی باشند، به عنوان مثال نمی توان برای کالایی که در ایران تولید و یا ساخته شده است، تقاضای ثبت علامت تجاری «البغداد» را داشت

بهترین شرکت ثبت برند در ایران کدام است؟

در حال حاضر ثبت برند و علامت تجاری از سری کارهای مهمی می باشد که توسط شرکت های مختلف در ایران انجام می شود. انتخاب بهترین شرکت ثبت برند در ایران، کار دشواری می باشد، چرا که تعداد این شرکت ها زیاد می باشد و هر یک خدمات خاص خود را ارائه می کنند. معمولا بهرین ها در این حوزه، خدمات مختلفی را ارائه می کنند مانند: انتخاب نام منحصر به فرد لوگو، تجزیه و تحلیل مدارک ثبت برند، ارائه نمودن خدمات کثیر همراه با کمترین میزان هزینه و … .

در مقاله بهترین شرکت ثبت برند در تهران، خدماتی که از سوی شرکت های ثبت برند در تهران ارائه می شود، شرح داده شده است. شرکت هایی که در تلاشند از برند و علامت تجاری مخصوص خود استفاده کنند، می توانند از قابلیت ها و مزایای خاص برند تجاری نیز بهره ببرند، به عنوان مثال ممکن است یک شرکت پس از گذشت چندین سال نتواند به کسب و کار خود ادامه دهد و تصمیم بگیرد که زمینه فعالیت خود را تغییر دهد و یک شرکت دیگر تاسیس کند، با تبعیت از اصول خاص نقل و انتقال برند، می توان این کار را عملی کرد و این هدف را جامع عمل پوشاند.

بهترین شرکت ثبت برند در ایران کدام است؟

حق استفاده انحصاری علامت تجاری تنها شامل کسانی می شود که برند و علامت تجاری خود را به ثبت رسانده باشند. با استفاده از این امتیاز، دیگر هیچ کس نمی تواند ادعا کند که برند ثبت شده متعلق به شخص دیگری می باشد و باید انتقال داده شود و در واقع جلوی اقدامات افراد سودجو گرفته می شود. ثبت برند و علامت تجاری دارای مزایا و ویژگی های دیگری نیز می باشد که به اختصار عبارتند از:

 • ثبت برند برای دریافت وام و علامت تجاری
 • ثبت برند برای تمایز محصولات شرکت های مختلف
 • ثبت برند در جهت تشخیص کیفیت محصولات توسط مشتریان
 • ثبت برند در جهت تبلیغ محصولات شرکت های مختلف و ارتقای میزان فروش
 • ثبت برند موجب افزایش روز افزون سهام سهام داران و هم چنین افزایش میزان درامد شرکت

شرکت ثبت برند آسان ثبت

شرکت ثبت برند آسان ثبت

یکی از بهترین شرکت های ثبت برند در ایران، شرکت ثبت برند آسان ثبت می باشد. آسان ثبت، جزوء نخستین شرکت های ثبتی آنلاین در سرتاسر ایران می باشد که کلیه هزینه های خدمات ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت طرح صنعتی و … را در همان ابتدای کار به مشتریان خود اعلام می کند و این هزینه ها تحت هیچ عنوانی تا پایان کار افزایش نخواهند یافت و تغییری شکل نخواهد گرفت.

شرکت ثبت برند آسان ثبت از سال 1388 افتتاح گردیده و دارای تعدادی زیادی کارشناس و افراد تحصیل کرده در زمینه ثبت برند می باشد که به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته به مشتریان خود مشاوره می دهند، هم چنین شرکت ثبت برند آسان ثبت، قابلیت های دیگری نیز ارائه می دهد که عبارت است از:

 • امکان ثبت انواع برند در کلیه ی طبقات مجاز
 • امکان اخذ کد اقتصادی و مشاوره اخذ انواع سیستم عامل
 • امکان انجام خدمات حقوقی به عنوان مشاور حقوقی اداری مالی ثبتی
 • امکان انجام خدمات بیمه ای برای انواع شرکت های خصوصی و پیمانکاری

آدرس: تهران، خ ملاصدرا، خ شیخ بهایی، میدان شیخ بهایی، جنب بانک رفاه، برج صدف، طبقه 6، واحد 57

تلفن: 02143498

شرکت ثبت برند ملاصدرا

شرکت ثبت برند ملاصدرا

شرکت ثبت برند ملاصدرا از بزرگترین شرکت های حقوقی در زمینه ثبت برند می باشد. مجموعه بزرگ و بین المللی ثبت شرکت ملاصدرا با سابقه 40 سال فعالیت در زمینه ثبت علامت تجاری، توانسته مشتریان و مراجعه کنندگان خود را در زمینه ثبت شرکت و برند راهنمایی و پشتیبانی کند. این مجموعه با دارا بودن تیمی متشکل از مجرب ترین کارشناسان در زمینه های ثبتی، حقوقی، تبلیغاتی، برندینگ و مارکتینگ توانسته در کم ترین زمان، خدمات و راهکارهای ارزنده ای را برای تمامی کسب و کارها از ثبت شرکت تا ثبت برند و علامت تجاری ارائه نماید.

بنابراین این امکان فراهم است که به مشاغل مختلف کمک کند تا در بازار و تجارت کشور پیشرفت کنند و از یکدیگر پیشی بگیرند و به اهداف خود دست پیدا کنند. شرکت ثبت برند ملاصدرا، افتخار این را دارد که در طی سالیان طولانی فعالیت خود، به بیش از 40000 ثبت شرکت و بیش از 1000 ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی دست یابد.

شرکت ثبت برند ملاصدرا خدمات دیگری نیز ارائه می کند که عبارت است از:

 • دارای قابلیت ثبت آخرین تغییرات در برند تجاری هر شرکت
 • امکان ثبت اختراع، دریافت کد اقتصادی، دریافت کارت بازرگانی
 • دارای قابلیت ثبت طرح صنعتی تولید محصول از نظر سایز، وزن، ابعاد
 • امکان ثبت برند و علامت تجاری شرکت به همراه تعیین نوع و شکل فعالیت
 • قابلیت کسب مجوز تاسیس از وزارتخانه های کشور برای صاحبان کسب و کار
 • ثبت برند و علامت تجاری در مناطق آزاد اقتصادی نظیر قشم و کیش در کمترین زمان
 • قابلیت رتبه بندی شرکت ها جهت ایجاد بستری رقابتی برای تمامی کسب و کار های موجود در عرصه رقابت

آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از پل کردستان، پلاک 92 هلدینگ ملاصدرا

تلفن: 02142056

شرکت ثبت برند خوارزمی

شرکت ثبت برند خوارزمی

شرکت ثبت برند خوارزمی یکی از بزرگترین و تخصصی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ثبتی و حقوقی در کشورمان ایران است که اولویت خود را بر حداکثر کیفیت و سرعت در خدمات و رضایت مندی مراجعه کنندگان خود قرار داده و از این رو اگر یک کسب و کار بخواهد شرکت ثبت برند خوارزمی را جهت ارائه خدمات انتخاب کند، می تواند از امکانات ارزنده آن بهره مند گردد و هم چنین توسط تعداد زیادی از کارشناسان و متخصصان ثبت برند تجاری، پشتیبانی گردد.

زمانی که نظرات و کامنت های مشتریان شرکت ثبت برند خوارزمی را مورد ارزیابی قرار می دهیم، بیشترین چیزی که قابل درک است، میزان حس اعتماد و مسئولیت پذیری است که کارمندان شرکت ثبت برند خوارزمی به مشتریان خود انتقال می دهند. مراجعه کنندگان به یک شرکت انتظار این را دارند که خدمات عالی در قبال میزان پول پرداختی خود، دریافت کنند، هم چنین شرکت ثبت برند خوارزمی دارای قابلیت های متفاوتی می باشد که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارا بودن یک روال مشخص و منظم
 • امکان تماس و مشاوره تلفنی با کارشناسان شرکت
 • امکان مشاوره حضوری و ارتباط فیس تو فیس با متخصصان شرکت
 • امکان تنظیم و چیدمان پرونده توسط کارشناسان مجرب و ارجاع آن به سازمان مربوط
 • امکان پیگیری و ثبت پرونده های کسب و کار توسط وکلای پایه یک شرکت ثبت برند خوارزمی
 • امکان داشتن یک مشاور و وکیل متخصص در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند تجاری برای کسب و کار مورد نظر

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، نرسیده به خیابان مهران، پلاک 91، ساختمان مهر، طبقه 4، واحد 14

تلفن: 02145197000

شرکت ثبت برند فکر برتر

شرکت ثبت برند فکر برتر

شرکت ثبت برند فکر برتر یکی از تخصصی ترین و بهترین شرکت های مورد استقبال کاربران در کسب و کار های بزرگ می باشد که توانسته با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند تجاری شرکت، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت، نقل و انتقال سهام، شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهام شراکتی فعالیت کند.

فکر برتر در شرکت هایی با مسئولیت محدود، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به تمامی صاحبان کسب و کار و مدیران شرکت های تجاری و بازرگانی اعلام می نماید. شرکت ثبت برند فکر برتر یکی از شرکت هایی می باشد که دارای فعالیت گسترده داخلی و بین المللی بوده و تمامی افراد تلاش کرده اند تا با این شرکت ارتباط مستقیم داشته باشند. شرکت ثبت برند فکر برتر خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که عبارت است از:

 • ثبت تغییرات برند شرکت
 • ثبت شرکت با سهامی خاص
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت خارجی در داخل کشور
 • دارای ارتباط بین المللی با کشورهای کانادا، عمان، ترکیه

آدرس: میدان ونک، خیابان خدامی، خیابان آفتاب

تلفن: 02142143

شرکت ثبت برند ثبت کارا

شرکت ثبت برند ثبت کارا

شرکت ثبت برند ثبت کارا از دیگر شرکت های ثبت برند تجاری می باشد که با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به تمامی صاحبان کسب و کار، توسط  تعداد زیادی از متخصصان و وکلای برجسته پایه یک دادگستری در امر ثبت برند تجاری راه اندازی گردیده و همواره برخورد معقول با مشتری و استفاده از متدها و روش های نوآورانه و خلاقانه را سر لوحه کار خود قرار داده است و کار خود را در پیش گرفته است.

در مجموعه بزرگ ثبت برند ثبت کارا سعی بر آن بوده است که از تجربیات کلیه کاربران، وکلا، صاحب نظران و سایر افراد برجسته حقیقی و حقوقی استفاده شده و در حد توان، اطلاعات مناسبی جهت استفاده  تمام مشتریان در اختیارشان قرار داده شود. شرکت ثبت برند ثبت کارا نیز مانند برخی دیگر از شرکت های فعال در زمینه ثبت برند تجاری، امکان اعمال تغییرات شرکت ها را فراهم می کند اما برای این کار نیاز به مدارکی می باشد که عبارت است از:

 • ارائه یک نسخه از کلیه اوراق ثبتی
 • ارائه لیستی از آخرین شرکاء و میزان سهام آن ها
 • ارائه کپی برابر اصل مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی ) کلیه شرکا و اعضاء هیات مدیره
 • دارای فرم رسمی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات در صورتی که تغییرات عمال شده منجر به تغییر سهامداران گردد.

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع پل کردستان، ضلع شمال غربی تقاطع، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 1

تلفن: 02188880006

شرکت ثبت برند ثبت فردا

شرکت ثبت برند ثبت فرداد

شرکت ثبت برند ثبت فردا یکی از شرکت های پر کاربرد ثبت برند در ایران می باشد که همواره به مشتریان خود اعلام کرده که افرادی که خواهان ثبت برند و علامت تجاری می باشند، حداقل باید 2 ماه صبر کنند تا مراحل ثبت برند انجام شود و هم چنین توصیه می شود که افرادی که خام و مبتدی هستند و در زمینه ثبت برند برای کسب و کار موردنظر خود، اطلاعات چندانی ندارند، می توانند با مشاوران و متخصصان شرکت ثبت برند ثبت فردا ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. برای ثبت برند تجاری در شرکت ثبت فردا باید مدارک ذیل ارائه شود که عبارت است از:

 • ارائه آگهی تاسیس و هر گونه تغییرات و … در روزنامه رسمی کشور
 • ارائه کارت بازرگانی در صورتی که درخواست ثبت برند لاتین داده اید
 • یک نسخه از مدارک هویتی متقاضی ثبت برند مثل کارت ملی، شناسنامه
 • ارائه مجوز فعالیت شرکت برای اثبات فعالیت شما در این حوزه مانند جواز تأسیس و بهره‌ برداری، ساخت قطعات و …
 • پرداخت هزینه های ثبت در هر مرحله، اگر متقاضی ثبت برند ایرانی نباشد، این امکان وجود دارد تا هزینه ها را به صورت معادل ارزی وارد کند.

آدرس: میدان ونک، جنب بانک سپه، پلاک 79

تلفن: 02143933

شرکت ثبت برند هانا ثبت

شرکت ثبت برند هانا ثبت

شرکت ثبت برند هانا ثبت یکی از شرکت های ثبت برند می باشد که به سرعت عمل بالا شهرت دارد و معمولا تمام پرسنل شاغل در این شرکت ثبت برند، تمام تلاش خود را می کنند که بهترین خدمات را در کمترین زمان در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهند. مراحل کار شرکت ثبت برند هانا ثبت معمولا دارای سه بخش است که این گونه در موارد ذیل شرح داده می شود:

مشاوره اولیه: برای شروع و استارت هر کاری ممکن است افراد، آگاهی لازم را نداشته باشند و در کار خود گنگ باشند، بهتر است از مشاوران حرفه ای شرکت ثبت برند هانا ثبت کمک گرفته شود و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

عقد قرار داد: گام بعدی پس از مشاوره اولیه و دریافت اطلاعات لازم، عقد و امضای قرارداد است که کارشناسان و متخصصان در سریع ترین شکل ممکن آن را تنظیم کرده و در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهند.

انجام خدمات: پس از آن که کارشناسان و متخصصان مدارک لازم را از مشتریان و مراجعه کنندگان دریافت می کنند، آن ها را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت نیاز تغییراتی را بر روی آنان اعمال می کنند.

آدرس: تهران، فلکه صادقیه، برج گلدیس طبقه 13، واحد 9

تلفن: 02144288360

شرکت ثبت برند ثبت سه

شرکت ثبت برند ثبت سه

ثبت شرکت و ثبت برند تجاری یک شرکت در دنیای امروزه، هویت و شناسنامه به یک کسب وکار می بخشد. شرکت ثبت برند ثبت سه به عنوان یک راهنما و کارشناس مطمئن و موثق در گستره راه اندازی کسب و کار، رویدادها حقوقی، اداری و مالیاتی مربوط به ثبت شرکت، افتخار دارد که در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکت ها، مشاوره های تجارت کسب و کار، ثبت برند شرکت، ثبت برند در ایران و ثبت برند بین المللی، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار مراجعه کنندگان را در اختیارشان قرار دهد.

در قانون ثبت شرکت، شرکت در تعریفی ساده به اجتماع دو یا چند نفر شریک، سهامدار و یا موسس گفته می شود که برای رسیدن به اهدافی کوتاه مدت یا بلند مدت گرد هم آمده اند و بر اساس نوع ثبت شرکتشان، اعضا و یا سهامداران، سود به دست آمده را طبق یک اساس نامه  معین بین خود و باقی شرکا تقسیم می کنند. پس از ثبت شرکت به مراحل ثبت برند شرکت می رسند و شرکت ثبت برند ثبت سه، از کاربردی ترین شرکت ها در این زمینه می باشد.

آدرس: تهران، میدان ونک، جنب بانک سپه، پلاک 79

تلفن: 02143933

شرکت ثبت برند دادمهر

شرکت ثبت برند دادمهر

شرکت ثبت برند دادمهر تشکیل شده است از مشاورین حقوقی و وکلای متخصص در زمینه امورات ثبتی و حقوقی مانند ثبت شرکت، ثبت تغییرات، ثبت برند و علائم تجاری، ثبت اختراع و طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، تنظیم قراردادها، قبول دعاوی حقوقی و ثبتی با استقبال از حضور فارغ التحصیلان حقوق دانشگاه تهران و سابقه چندین ساله خود در زمینه امور ثبت برند، این توانایی را داشته که از طریق همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه بهترین راهکارهای حقوقی و قانونی با جریانات اقتصادی همراه شود.

شرکت ثبت برند دادمهر خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد، نظیر: ثبت برند و علامت تجاری شرکت های مختلف، ثبت تغییرات شرکت های مختلف، ثبت  اختراعات، ثبت و دریافت کارت بازرگانی در ارتباطات بین المللی.

آدرس: تهران، خیابان یوسف آباد، بین 10 و 12، خیابان اسدابادی، پلاک 94، طبقه 3، واحد 10

تلفن: 02188556319

شرکت ثبت برند های ثبت

شرکت ثبت برند های ثبت

های ثبت از دیگر شرکت ها در زمینه ثبت برند می باشد که دارای ویژگی ها و قابلیت های ارزنده و قابل توجهی می باشد. شرکت ثبت برند های ثبت در زمینه ارائه خدمات و مشاوره تجاری شامل کارشناسان مجرب در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند، کارت بازرگانی، اخذ جواز، تغییرات شرکت، طراحی سایت و خدمات مربوط می باشد و آماده ارائه خدمات به صورت تضمینی به مشتریان دائمی و موقت خود خواهد بود.

هدف این مجموعه بزرگ در واقع مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری و یا بهره گیری از بهترین فناوری های اطلاعاتی، ارتباطی، اتوماسیون و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد است.

آدرس: تهران، خیابان حقاني، خیابان آفريقا به سمت میدان آرژانتين، نبش خیابان 25، پلاک 62، واحد 1

تلفن: 02145403

مراحل ثبت برند در ایران به چه شکل است؟

شرکت های مختلفی در ایران به کار ثبت برند می پردازند که هر یک کار مشخص و از پیش برنامه ریزی شده ای را انجام می دهند. جهت ثبت برند می بایست یک سری مراحل طی شود که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند و عبارتند از:

 • انتخاب کردن نام برند و علامت تجاری: اولین مرحله در استارت هر حرفه ای، انتخاب نام برندی می باشد که قصد دارید سالیان سال با این نام فعالیت کنید و بین تمامی مشتریان در بازار شناخته شوید. لذا لازم است نامی را که بر می گزینید از سری نام هایی که دارای محدودیت ثبت نمی باشند، انتخاب کنید و سپس باید توجه نمود که این اسامی قبلا نباید ثبت شده باشند. به عنوان مثال نام هایی که دارای محدودیت می باشند یا به صورت عام هستند یا این که قوانین اسلامی را نقض می کنند.
 • استعلام گرفتن از قابلیت ثبت برند: هر شخصی قبل از ثبت برند یا هر گونه علامت تجاری موظف است که بررسی کند آیا این برند از پیش ثبت شده است یا خیر؟ اگر که یک نام یا یک علامت تجاری در زمینه های مختلف قبلا ثبت شده باشد، این امکان وجود ندارد که به صورت مجدد به ثبت رسانده شود. پذیرفتن ریسک انجام این کار ممکن است موجب رد شدن برند در سامانه ثبت برند شود.

مراحل ثبت برند در ایران به چه شکل است؟

 • کامل کردن مدارک مربوطه: پس از انتخاب کردن نام و استعلام گرفتن از قابلیت ثبت، می بایست مدارک لازم برای ثبت برند و علامت تجاری تکمیل شود. به طور معمول بسیاری از افراد این اطلاع را ندارند که ثبت برند تجاری خیلی هم پیچیده نمی باشد و پروسه تکمیل نمودن مدارک آن هم به آسانی و از طریق دریافت نمودن مشاوره رایگان، بسیار ساده و راحت می باشد.
 • ثبت نمودن اظهارنامه علامت تجاری: پس از تکمیل نمودن مدارک مربوطه، می بایست در وب سایت مرکز مالکیت معنوی ثبت نام انجام شود و به منظور تایید نمودن حساب کاربری، امضاهای لازم از دفترخانه اسناد رسمی دریافت شود. پس از فرآیند ثبت اظهارنامه ثبت برند در وب سایت و بارگذاری تمامی مدارک مربوطه و تصاویر برند در سایت می بایست حداقل 15 روز منتظر ماند تا نتایج بررسی کارشناسان اعلام گردد.
 • بررسی اظهارنامه برند توسط کارشناسان: بعد از این که اظهارنامه ثبت برند یا علامت تجاری توسط کارشناسان و روسای اداره علائم تجاری، مورد بررسی و تایید قرار گیرد، معمولا برای کاربران پیامکی ارسال می شود که ثبت علامت تجاری درخواست شده از طرف اداره علائم تجاری بلامانع اعلام شده است.

کلام آخر

در مقاله بهترین شرکت ثبت برند در ایران تمام تلاشمان را کردیم که خدمات ویژه ای که برخی از شرکت ها در زمینه ثبت برند ارائه می دهند را در اختیارتان قرار دهیم و از شما عزیزان خواهشمندیم که مطالب ذکر شده را مطالعه بفرمائید و نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + شش =

دکمه بازگشت به بالا