شرکت

ثبت شرکت در کرج ⭐ معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

شاید برای شما پیش آمده باشد که  در مراحل پر پیچ و خم ثبت شرکت درگیر شده باشید و عبور از این مراحله برایتان بسیار دشوار باشد. اگر بخواهیم منطقی به این موضوع نگاه کنیم، طی کردن این مراحل تا زمانی که ما اطلاعات جامعی نسبت به قوانین اداره ثبت شرکت ها نداشته باشیم، طولانی  می شود و بهتر است که این کار توسط یک فردی که کاملا بر مسائل و قوانین مسلط است، سپرده شود. ثبت شرکت در کرج نیز دارای همین مشکلات و پیچیدگی ها است که ما نیز در این مقاله تصمیم گرفته ایم، به معرفی چند تا از بهترین شرکت های ثبت در کرج بپردازیم، تا شما در هنگام نیاز بتوانید با این شرکت های ثبت همکاری کنید.

ثبت شرکت در کرج

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج

جهت ثبت کردن شرکت در کرج، نیاز است یک سری مدارک و اسناد مورد نیاز به اداره ثبت ارائه شود که پس از انتخاب نوع شرکت و مشخص کردن تعداد شرکای آن می بایست این مدارک تهیه شوند و در سامانه های آنلاین اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری آپلود شوند. برخی از مدارک مورد نیاز جهت ثبت کردن شرکت در کرج عبارت است از:

  • ارائه دو نسخه از اساسنامه شرکت به شکل کامل
  • ارائه دو نسخه شرکت نامه که به شکل کامل باشد
  • تحویل دادن اقرارنامه مدیران و هر یک از بازرسان شرکت
  • ارائه دو نسخه از درخواست ثبت شرکت به شکل کامل و جامع
  • ارائه نمودن وکالت نامه که به وکیل رسیدگی به پرونده مربوط باشد
  • می بایست دو نسخه کامل از صورت جلسات مجمع عمومی موسس نیز ارائه شود
  • ارائه نمودن گواهی عدم سوء پیشینه که به هر یک از اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل مربوط باشد
  •  کلیه اسناد و مدارک شرکا، مدیران و هیئت ناظر باید احراز هویت شوند و همچنین باید مدارک کپی برابر اصل باشند
  • در شرایطی که نیاز به دریافت کردن مجوز برای ثبت شرکت باشد، افراد می بایست مجوزهای مدنظر از مراجع مرتبط دریافت کنند

بهترین ثبت شرکت در کرج کدام است؟

مدیران کسب و کار ها بیشتر از هر کسی به فکر پیشرفت کسب و کار خود هستند و در این باره تلاش های زیادی می کنند، به طور مثال پیدا کردن بهترین شرکت ثبت برای شرکتشان است. ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین ثبت شرکت در کرج کدام است؟ نگرانی دراین موضوع باعث می شود تا جست و جو های بسیاری را انجام دهند. حال ما جهت پاسخ به این سوال به معرفی تعدادی از شرکت های معتبر و شناخته شده در کرج پرداخته ایم که می توانید آنها را شناسایی کنید و امکانات هر یک را مورد بررسی قرار دهید.

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین ثبت شرکت در کرج می پردازیم، در ادامه همراه ما باشید:

ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت ایلیا با دو شعبه در تهران و کرج فعالیت می می کند که یکی از بهترین شرکت های ثبت شرکت در کرج محسوب می شود. شما با همکاری در این شرکت می توانید از مشاوره و پشتیبانی این شرکت هر زمان که نیازمند بودید، استفاده کنید. شرکت ثبت ایلیا تمامی خدمات از جمله ثبت شرکت، تغییرات شرکت، امور مالیاتی و… را انجام می دهد. برای همکاری با شرکت ثبتی ایلیا می توانید تماس بگیرید و یا به سایت مراجعه کنید.

آدرس دفتر: کرج، میدان آزادگان به سمت میدان طالقانی، بلوار طالقانی شمالی، برج سایه طبقه 2

تلفن تماس: 02632137

ثبت شرکت ارقام

ثبت شرکت در کرج

شرکت ثبت ارقام با بیش از 25 سال سابقه در زمینه ثبت شرکت های مختلف در کرج فعالیت می کند. تمامی مراحل مالی اعم از درون سازمانی و برون سازمانی شرکت را بر عهده می گیرند. یکی از ویژگی های مهمی که این شرکت ثبتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، اعزام نیرو به شرکت شماست، جهت انجام فعالیت های مالی به صورت کامل است. در کل با مراجعه به سایت این شرکت می توانید از خدمات آن بهرمند شوید.

آدرس دفتر: کرج، میدان توحید

تلفن تماس: 02632238800

ثبت شرکت تکسفیر

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت تکسفیر یکی دیگر از شرکت هایی است که خدمات ثبتی را انجام می دهد. علاوه بر این خدماتی همچون اخذ جواز و پروانه، خدمات مالی و حسابرسی، اخذ استاندارد و ایزوها، ثبت برند، اخذ جواز تاسیس،اخذ پروانه بهره برداری، خرید و فروش شرکت،ثبت تغییرات شرکت، پلمپ دفاتر را انجام می دهد.

آدرس دفتر: کرج، خیابان بهار، جنب کوچه حافظ ، بالای بانک رفاه ، طبقه دوم ، واحد 3

تلفن تماس: 02632402517

ثبت شرکت دیاکو

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت دیاکو در کرج با خدماتی که ارائه می دهد ، محبوبیت زیادی در بین مشتریان خود دارد. خدمات این شرکت شامل، ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکتها،سایر امور خدمات ثبتی و اداری شرکتها می شود که برای اطلاعات کامل تر می توانید به سایت شرکت دیاکو مراجعه کنید.

آدرس دفتر: کـرج، میدان شاه عباسی، مجتمع اداری امیر

تلفن تماس: 02632400680

ثبت شرکت ماهان

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت ماهان با بیش از 10 ال سابقه در تهران دارای شعبه است، اما در کرج و دیگر شهر ها نیز خدمات خود را ارائه می دهد. در واقع شرکت ثبت ماهان دارای خدمات ثبت آنلاین است. شما با مراجعه به سایت ثبت ماهان می توانید تمامی خدماتی که این شرکت ثبتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، را بررسی کنید و راحت تر تصمیم بگیرید.

 آدرس دفتر: نهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه آزادگان، پلاک 11

تلفن تماس: 02128422704

ثبت شرکت اقتصاد قرن

ثبت شرکت در کرج

شرکت ثبت اقتصاد قرن با چندین شعبه در شهر های مختلف از جمله کرج فعالیت می کند. همچنین این شرکت علاوه بر ثبت کسب و کار ها، تمامی امور مربوط به حسابداری نظیر تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده، تنظیم دفاتر قانونی ، ثبت اسناد و تهیه صورت های مالی از روی اسناد ناقص، ارائه ی گزارش های محاسباتی و مالی، طراحی کدینگ، ترجمه و تبدیل صورت های مالی انجام می دهد.شما نیز می توانید برای استفاده از این خدمات با شماره تلفن یا سایت شرکت اقتصاد قرن در ارتباط باشید.

آدرس دفتر: کرج، میدان شهدا، ساختمان اداری و تجاری سلوک، طبقه دوم اداری، واحد ۶٧

تلفن تماس: 02632202582

ثبت شرکت آراکس

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت آراکس یکی دیگر از شرکت های موجود در شهر کرج است که خدمات ثبتی را انجام می دهد. از خدماتی که توسط این شرکت به مشتریان ارائه می شود، ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت بامسئولیت محدود، ثبت برند در کرج، تغییرات شرکت در کرج، اخذ رتبه پیمانکاری در کرج و… است. همچنین می توانید از پشتیبانی این شرکت برای راهنمایی بیشتر استفاده کنید.

آدرس دفتر:  کرج، میدان آزادگان به سمت میدان طالقانی، بلوار طالقانی شمالی برج سایه طبقه 7
تلفن تماس: 02132711327

ثبت شرکت ویستا آریا

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت ویستا آریا در تمامی نقاط ایران از جمله کرج، کار های ثبتی و اداری شرکت ها را انجام می دهد. خدماتی که توسط این شرکت به مشتریان ارائه می شود، شامل ثبت شرکت، ثبت کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی، انجام امور مالیاتی، طراحی وب سایت، ثبت اختراع، ثبت برند و لوگو، طراحی لوگو، نقل و انتقال برند، ثبت انواع صورتجلسه تغییرات، ثبت شرکت مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، موسسه غیر تجاری، شرکت تعاونی و… می شود. شما می توانید برای تصمیم گیری بهتر با تیم پشتیبانی ثبت شرکت ویستا آریا در ارتباط باشید.

آدرس دفتر: کرج، میدان توحید، برج ولیعصر(عج) ، طبقه 8، واحد 15

تلفن تماس: 02632213526

ثبت شرکت پایش

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت پایش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه ثبت شرکت و ارائه خدمات ارزنده به مشتریان، یکی از شرکت های شناخته شده است. خدمات اداری در این شرکت توسط مشاوره تخصصی حقوقی در زمینه های ثبت شرکت، ثبت برند، علامت تجاری، طرحهای صنعتی و ثبت اختراعات به اشخاص حقیقی و حقوقی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مشاوره در این شرکت رایگان انجام می شود که شما می توانید در هنگام نیاز از این خدمات استفاده کنید.

آدرس دفتر: کرج،میدان آزادگان به سمت میدان طالقانی، بلوار طالقانی شمالی برج سایه طبقه 7 (واحد 20 مجتمع ثبتی حقوقی پایش)

تلفن تماس: 02632711327

ثبت شرکت صدرا

ثبت شرکت در کرج

یکی دیگر از شرکت هایی که خدمات ثبت را انجام می دهد، موسسه ثبت صدرا است. این شرکت ثبتی با بیش از 5 سال سابقه در این حوزه فعالیت می کند. خدماتی که موسسه ثبت صدرا در اختیار مشتریان قرار می دهد، عبارتند از ثبت انواع شرکت، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت‌ها، نقل و انتقال سهام، انحلال، ثبت نام تجاری و علائم تجاری، ثبت طرح‌های صنعتی، ثبت اختراع، اخذ کارت بازرگانی، ثبت شرکت‌های خارجی در ایران، ثبت شعبه شرکت‌های خارجی و نمایندگی‌های خارجی در ایران و…، همچنین ثبت شرکت صدرا به تمامی مشتریان مشاوره به صورت رایگان ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه ی سوم اداری، واحد ۷

تلفن تماس: 02126353621

اصلی ترین مراحل ثبت شرکت در کرج

هر کاری نیازمند طی کردن مراحلی است تا به نتیجه برسد و عبور از آن مراحل گاهی دشوار و گاهی آسان است. در ثبت شرکت نیز مراحلی وجود دارد تا شما بتوانید شرکت خود را در کرج ثبت کنید. ما در ادامه به پنج مرحله از مراحل ثبت شرکت پرداخته ایم که بهتر است برای اطلاعات بیشتر آنها را نیز با دقت مطالعه فرمایید:

مرحله اول پیدا کردن یک شریک مطمئن و قابل اعتماد: تعداد سهام داران در شرکتی که به شکل مسئولیت محدود ثبت شده باشد، باید 2 نفر و در شرکت‌ هایی که به صورت سهامی خاص به ثبت رسیده باشد، باید 3 نفر باشد. انتخاب شریک مطمئن و قابل اعتماد یکی از اصلی ترین مراحل است، به گونه ای که از طریق انتخاب شریک مطمئن می توانید سالیان سال فعالیت داشته باشید و هر یک از شرکا و سهام داران می توانند شما را در اداره امورات شرکتی کمک کنند.

میزان مسئولیت شرکا و سرمایه‌ گذاران در یک شرکت با مسئولیت محدود، به همان اندازه سرمایه هر یک از افراد است. شریکی که سرمایه بیشتری را در شرکت داشته باشد، مسلما حق بیشتری را در اختیار دارد و همچنین مسئولیت بالاتری را نیز در برابر بدهی ها دارا می باشد.

مرحله دوم وارد شدن به سامانه ثبت شرکت: در این مرحله باید وارد سامانه ثبت شرکت شوید. در این سامانه به پنل پذیرش درخواست ثبت شرکت رفته و گزینه ثبت را انتخاب کنید. این سامانه فرمی را در اختیار افراد قرار می دهد که می بایست مرحله به مرحله اقدام به تکمیل کردن این فرم کنند. درج کردن اطلاعات در زمینه متقاضی اولین مسئله ای است که در این فرم‌ می بایست با دقت فراوان پر شود. تمامی متقاضیان می بایست در فرم های ارائه شده، مشخصات خود را وارد کنند و با دقت تمام این فرم ها را پر کنند و سپس به سراغ مراحل بعد بروند.

مرحله سوم انتخاب کردن نام مناسب برای شرکت: در این مرحله می بایست اقدام به وارد کردن نام مناسب برای شرکت در فرم کنید. وارد کردن 5 نام مناسب که با شغل و حوزه خدمات شما مرتبط باشد، بر عهده شما است و این نام هایی که ارائه می کنید با توجه به اولویت بندی شما از نام اول مورد بررسی قرار می گیرد و در پایان یک نام برای شرکت شما انتخاب می شود. مرحله انتخاب کردن اسم، دارای نکات قانونی خاصی می باشد که می بایست در این زمینه دقت کاملی را صرف کنید تا هر 5 نام ارائه شده رد نشود و زمانتان به هدر نرود.

در شروع کار می بایست اسامی خاص و غیر تکراری را انتخاب کنید تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و دوباره مجبور نشوید 5 نام دیگر را انتخاب کنید. نکته دیگری که باید توجه کنید این است که نام شما نباید شبیه اسامی شرکت های دیگر باشد و هرچه خاص تر و جذاب تر باشد، تایید نام نیز زودتر به دستتان می رسد. مسئله دیگری که می بایست دقت کنید، استفاده از اسامی مخفف شده که شبیه به اسامی ارگان ها و ادارات دئلتی باشد، به هیچ عنوان به ثبت نخواهد رسید. پس از طی شدن این مراحل نیز یک کد رهگیری برای افراد ارسال می شود.

مرحله چهارم تعیین نمودن موضوع فعالیت شرکت: در این مرحله می بایست نوع فعالیت شرکت را مشخص کنید، مدت فعالیت شرکت را انتخاب کنید و از بین دو گزینه محدود و نا محدود، یکی را انتخاب کنید. برای هر نوع خدمات دهی، فعالیت، به کارگیری مدارک تحصیلی معتبر، استفاده از مهارت و استعداد، همچنین فعالیت‌ های علمی، پژوهشی و آموزشی می توانید اقدام به ثبت شرکت کنید.

انتخاب موضوع شرکت در واقع همان فعالیتی است که افراد قصد دارند اقدامات لازم را انجام دهند و باید دقت کنند که بعضی فعالیت ها نیازمند کسب مجوز از سازمان هستند و باید برای انجام فعالیت ها این مجوزها را کسب کنید.

مرحله پنجم درج نمودن نشانی شرکت: درج نمودن نشانی‌ برای آدرس شرکت از ضروریات می باشد. افراد باید دقت داشته باشند که حتما آدرس واقعی را اعلام کنند که حتما در آن در حال فعالیت هستند. اگر آدرس اشتباهی از محل سکونت خود بدهید، وقتی که بخواهید برای شرکت خود درخواست کد اقتصادی بدهید، به همان آدرس درج شده در اساسنامه ممیز، دارایی مراجعه می کند اما کد اقتصادی را به شما نخواهد داد.

در این شرایط افراد می بایست تغییر آدرس بدهند که در زمان و هزینه اصراف خواهد شد. این تغییر آدرس هم هزینه بر است و هم زمان بر. لذا بهتر است در همان ابتدا لوکیشن مشخصی را برای فعالیت انتخاب کنید، در غیر این صورت می بایست تغییر آدرس بدهید.

ثبت شرکت در کرج

کلام آخر

در این بخش از مقاله تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص ثبت شرکت در کرج و مراحل اصلی ثبت شرکت و مدارک مورد نیازی که  جهت ثبت شرکت در کرج لازم است همراه خود داشته باشید، در اختیارتان قرار دهیم. سپاس گزاریم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم مطالب گفته شده مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا