مالیات

10 تا از بهترین مشاور مالی در تهران ⭐【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله قصد داریم به توضیح مفصل درباره بهترین مشاور مالی در تهران بپردازیم. رویای اکثر انسان ها، پیشرفت و ترقی در زندگی و چند برابر شدن ثروت و دارایی می باشد اما هر کسی دانش لازم برای تحقق این قبیل اهداف ندارد و نیاز است از افراد کاربلد در این زمینه کمک بگیرند و مشاوران مالی در این زمینه به عنوان بهترین گزینه می باشند. در ادامه مقاله به ارائه توضیحات بیشتر در زمینه مشاوره مالی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاور مالی ایران

مشاور مالی به چه نوع اطلاعاتی نیاز دارد؟

به طور معمول مشاور مالی میزان دارایی‌، بدهی‌ و درآمدهای یک شخص یا یک شرکت را مورد بررسی قرار می دهد تا به وسیله تجزیه و تحلیل داده ها به نتایج مدنظر دست پیدا کند و بتواند قدم محکمی بردارد. همچنین در پرسش‌ نامه مالی تنظیم شده، منابع درآمد افراد در آینده و میزان سودی که بعدا حاصل می شود، مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. یک مشاور مالی لیستی از جزئیات سرمایه‌ گذاری‌ ها، حقوق و دستمزد، منابع درآمد کنونی و مدنظر مشتریان را در قالب یک پرسش نامه از افراد دریافت می کند تا بتواند برای آینده به درستی طرح ریزی کند.

مشاور مالی به چه نوع اطلاعاتی نیاز دارد؟

یک مشاور مالی نیاز دارد اطلاعات جامعی درباره مشتری و یا سازمان را در اختیار داشته باشد و هم چنین موظف است که این اطلاعات را بروز نگه دارد. معمولا مشاور مالی تمامی این اطلاعات را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و در قالب یک طرح جامع که وابسته به نوع فعالیت افراد و نوع سرمایه گذاری سازمان یا شرکت می باشد را ارائه می‌ کند.

هر یک از سرمایه گذاران که علاقمند هستند خودشان کسب و کار مناسب خود را راه اندازی کنند با هر میزان دارائی و سرمایه یا همچنین اگر برای کسب کار خود آینده کاری و اجرایی یا اهداف مالی پیش روی سازمان، به مشاوره احتیاج دارید می توانید از طریق برقراری ارتباط با شرکت های مختلف مشاوره مالی و مالیاتی، راهنمایی های لازم را دریافت کنید و مشکلات را از سر راه خود بردارید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مدیر مالی در تهران

چه کسانی به مشاور مالی احتیاج دارند؟

بسیاری از افراد این تصور را دارند که مشاوره مالی فقط مختص به شرکت ها و مراکز اجرایی می باشد و دیگر افراد حقیقی و حقوقی هیچ گونه احتیاجی به بکارگیری خدمات مشاوره مالی و مالیاتی ندارند. اگر به رزومه کاری افرادی که در کسب و کار خود موفق نشده اند، دقت کنید، میبینید که این طرز فکر کاملا اشتباه می باشد و هر کس در زمینه سرمایه گذاری نیاز به یک مشاور مالی خبره دارد.

چه کسانی به مشاور مالی احتیاج دارند؟

حتی ممکن است با حجم زیادی از بدهکاری یا ورشکستگی روبرو شوید یا قصد سرمایه گذاری در بازار بورس را داشته باشد، هیچ تفاوتی وجود ندارد، در هر صورت بهترین فردی که می تواند افراد را راهنمایی کند، یک مشاور مالی مجرب و حرفه ای می باشد. مشاور مالی به افراد می گوید که برای رسیدن به اهداف اقتصادی خود چه اقداماتی باید انجام دهند و از انجام چه کارهایی صرف نظر کنند. مشاور مالی این امکان را فراهم می کند که در زمان بروز بحران های مالی، به صورت قاطعانه و بدون اضطراب جلو بروید و به چشم انداز مالی خود یا مرکز تحت نظارت خود دست یابید.

بهترین مشاور مالی در تهران کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده، توانستیم اطلاعات مختلفی را در مورد این که چه کسانی به مشاوره مالی نیاز دارند، در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین مشاور مالی در تهران کدام است؟ در پاسخ به این سوال، این گونه می توان گفت که نیاز است سوابق اجرایی و رزومه مشاوران مختلف را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم به انتخاب مدنظر خود برسیم.

بهترین مشاور مالی در تهران کدام است؟

در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین مشاور مالی در تهران می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

شرکت حسابداری، مالیاتی و مالی رایان محاسبان

شرکت حسابداری، مالیاتی و مالی رایان محاسبان

خدمات مالیاتی، حسابداری، مالی، تسهیلات، حسـابرسی، ثبتی و کارشناسی رسمی جهت شرکت ها و اشخاص، انجام کلیه امور در موسسه یا شرکت های طرف قرارداد، توسط رایان محاسبان انجام می شود.

شرکت رایان محاسبان دارای 4 عضو هیئت مدیره با تسلط و تخصص در حوزه وکیل مالیاتی، امور شرکت های بورسی، موضوعات و چیدمان سیستم مالی و خدمات حسابرسی میباشد که همگی در مجموعه های خصوصی و دولتی سابقه کاری بالایی داشته که در تصمیم گیریهای جزء و کل مجموعه ها پیشنهادات و راهکارهای سازنده ارائه نموده تا صرفه مجموعه ها لحاظ گردد.

ضمنا پرسنل ماهر و متخصص مالی و مالیاتی تمایل به کار در شرکت های خدمات حسابداری داشته تا از نظر ارتقا حقوقی و شغلی بروز باشند و ارتقا یابند و این شرکت با استفاده از این پرسنل ماهر و متخصص سعی مینماید رضایت کارفرما را جلب نماید.

خدمات مالیاتی:

 • وکیل مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی و کاهش جرایم مالیاتی
 • تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی و حضور در دادگاه و  تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر درآمد
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات اجاره ، اظهارنامه ارزش افزوده و  ارسال گزارش‌ های معاملات فصلی
 • ارائه مشاوره برای کاهش مالیات و استفاده از معافیت مالیاتی
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات حقوق و بررسی و رسیدگی به پرونده‌ های مالیاتی

خدمات مالی:

 • تهیه و تنظیم گزارشات خرید و فروش و گزارشات مدیریتی، بررسی و تحلیل به صورت تکنیکال
 • بررسی و مدیریت حساب‌ های تجاری کسب و کار و انجام بررسی‌ مورد نیاز برای توسعه فعالیت‌ شرکت
 • ارائه خدمات ارزیابی سهام و عرضه سهام در بورس
 • اجرای مهندسی مالی با دو هدف بزرگ شدن و افزایش سود شرکت

خدمات حسابداری:

 • تهیه و تنظیم اسناد حسابداری و ارائه گزارشات سود و زیان
 • ارائه گزارشات مانده مطالبات و بدهی ها به مدیریت شرکت
 • راه اندازی سیستم مالی و نظارت بر امور
 • تهیه ترازنامه و  تهیه گزارشات مالی معاملات و اجرای استاندارد واحد مالی

خدمات حسابرسی:

 • مشاوره حسابرسی و انجام و ارائه گزارشات حسابرسی داخلی
 • انجام و ارائه گزارشات حسابرسی عملیاتی و انجام حسابرسی برای افزایش سرمایه
 • انجام و ارائه گزارشات حسابرسی به مراجع مرتبط مانند بانک‌ ها و تهیه گزارشات فصلی
 • حسابرسی سیستم های حسابداری، مالی، صنعتی و مالیاتی و ارائه راهکار بهبود هریک به صورت مجزا

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی خیابان صدف، نبش نظری پلاک 30
تلفن تماس: 02122355225 – 02128426733
وب سایت: rayanmohaseban.com

شرکت آریا حساب

شرکت آریا حساب

شرکت حسابداری آریا حساب با بیشتر از 10 سال فعالیت بر پایه قوانین و مقررات حسابرسی، باکیفیت ترین و معتبرترین امکانات را برای آموزش و منتقل نمودن تکنولوژی های بروز مالی و حسابداری، حسابرسی و فناوری های نوین اطلاعات به حسابداران فعال، افراد تازه کار در سطوح گوناگون و ارائه نمودن مشاوره های مالی و مالیاتی به مدیران شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون پدید آمده است.

شرکت آریا حساب همواره از زبده ترین و ماهرترین مشاوران و کارشناسان مالی و مالیاتی استفاده کرده است و بروزترین راهکارهای مالی را در اختیار همگان قرار می دهند. مشاوران مالی به متقاضیان کمک می کنند تا کسب و کار خود را توسعه بدهند و درآمد خود را بالا ببرند. یکی از اصلی ترین عواملی که موجب می شود شرکت ها پیشرفت آنچنانی نداشته باشند، این است که بر روی بخش مالی خود سرمایه گذاری نمی کنند و در این رابط به شکل موثر کار نمی کنند. برخی دیگر از خدمات شرکت آریا حساب به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب های بانکی
 • تهیه و تنظیم انواع مختلف گزارش های مالی و محاسباتی
 • تهیه و تنظیم صورت های مالی بر پایه اسناد و مدارک نیمه کاره
 • تهیه انواع مختلف گزارش های مالی و بررسی هر یک از صورت‌ های مالی
 • تبدیل کردن انواع صورت های مالی فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی
 • امکان اجرای عملیات اصلاح حساب و برطرف کردن اختلاف حساب با دیگر شركت ها
 • تجزیه و تحلیل مسائل حل اختلاف مالی فی در بین شرکاء طبق سنوات جاری و گذشته
 • تهیه و تنظیم آیین‌ نامه‌ و دستورالعمل های مالی، مالیاتی، نظارت داخلی و بهینه سازی سیستم های مالی
 • تهیه و تنظیم صورت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و صورت های مالی ترکیبی از مراکز مختلف بر اساس اصول و استانداردهای ملی
 • ارائه انواع مختلف خدمات مشاوره در امورات مالی و مالیاتی، بانكی، بیمه و تهیه انواع دفاعیه های مالیاتی و حضور در مجامع حل اختلاف مالیاتی

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان میرعماد، کوچه چهاردهم، پلاک 5، واحد 1

تلفن: 02144341330

شرکت ماهوتراز خاورمیانه

شرکت ماهوتراز خاورمیانه

یکی از مراکز مالی و حسابرسی در کشور می باشد که توانسته است به خوبی صاحبان کسب و کار را یاری دهد و به هر یک از آن ها خدمات مالی و حسابداری را عرضه می کند. شرکت‌ مالی و حسابداری ماهوتراز خاورمیانه علاوه بر این که می‌ تواند کسب و کارهای مختلف را در حوزه حسابداری و مالیاتی راهنمایی کند، این قابلیت را دارد که به هر یک از آن ها مشاوره بدهد تا بتوانند از راهکارهای منحصر به فردی برای رسیدن به اهدافشان بهره ببرند. این شرکت در طول دو مرحله مشاوره های مالی را در اختیار دیگر متقاضیان قرار می دهد:

مشاوره از طریق تماس تلفنی، بررسی اولیه و تعیین وقت: در طول تماس تلفنی چندین سوال ابتدایی از افراد پرسیده می شود تا در شرایطی که هر دو طرف موفق شوند به توافقات اولیه برسند، تعیین وقت برای ارائه مشاوره مالی انجام شود.

جلسه بررسی و گفتگو با مشتریان و تعیین نمودن قدم های بعدی مشاوره: در طول جلسات حضوری که با مشتریان برگزار می گردد، با دقت تمام به گفتگو با افراد می پردازند و سعی می کنند شرایط و معیارهای را بررسی کنند تا بهترین بهترین و بروز ترین راهکارها را در اختیار تمامی افراد قرار دهند.

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، برج نگین رضا

تلفن: 02146030513

شرکت جاویدان

شرکت جاویدان

شرکت مالی و حسابداری جاویدان با برخورداری از کارشناسان و متخصصان توانمند با مدارک معتبر تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد حسابداری و دکتری حسابداری، آمار، مدیریت مالی و با بیشتر از 15 سال سابقه در زمینه ارائه مشاوره های مالی، مدیریت و کنترل سیستم های مالی و حسابداری به شکل پروژه ای یا نیمه وقت، تامین نمودن نیروی انسانی، آماده همکاری و ارائه تمامی خدمات ویژه مالی، مالیاتی، حسابداری و بیمه ای با کمترین نرخ هزینه به مشتریان می باشد.

شرکت جاویدان این ادعا را دارد که می تواند بهترین راهکارهای مالی و مدیریتی را برای کاهش نرخ هزینه و افزایش بهره وری شرکت، ارائه کند. تمامی افراد شاغل در شرکت جاویدان به کار شفاف سازی حساب های بانکی، تخصیص بودجه، کاهش خطاها و اشتباهات مالی و مالیاتی و گرفتن تصمیمات هوشمند مدیریتی می پردازند.

با بالا رفتن تعداد مراجعین و مشتریان، کم کم اساتید شرکت حسابداری جاویدان تصمیم به برون سپاری بعضی از عملیات حسابداری گرفتند ولی با درنظر گرفتن نارضایتی های رخ داده، رویه کاری شرکت تغییر کرد و تصمیم به اضافه کردن پرسنل متخصص گرفتند و توانستند گستره پرسنل فعال شرکت را وسیع تر کنند. بنابراین به عنوان بهترین تصمیم برای خودداری از بروز چنین مشکلاتی بوده است. برخی دیگر از خدمات شرکت عبارت است از:

 • امکان تحریر دفاتر قانونی
 • امکان تامین و استقرار نیروی انسانی
 • کاستن جرائم مالی و مالیاتی بر پایه قوانین و مقررات
 • ارائه مشاوره خرید نرم افزارهای مالی برای تمامی اصناف و سازمان ها
 • ثبت و ضبط ارزش افزوده، دریافت کد کارگاهی بیمه تامین اجنماعی و کد اقتصادی
 • انجام خدمات انبارگردانی در پایان دوره و تهیه گردشات کالا و همچنین بهای تمام شده
 • تهیه و تنظیم گزارش های جامع مالی، حسابداری، مدیریتی و بودجه ای برای تحویل به هیات مدیره
 • امکان تنظیم تخصصی دفاعیه مالیاتی، حضور فعال در جلسات رسیدگی، بیمه، پیگیری پرونده تا زمان اخذ صورتحساب

آدرس: فلکه دوم صادقیه، پشت بانک ملت، ابتدای خ تقدیری، پلاک 2، واحد 1

تلفن: 02144060996

شرکت رابین هونامیک

شرکت رابین هونامیک

شرکت خدمات مالی و حسابداری رابین هونامیک برنا به عنوان ارائه دهنده انواع مختلف خدمات کاری و مشاوره ای در زمینه امورات مالی، حسابداری، بیمه، مالیاتی، معرفی و استقرار نرم افزار مالی و حسابداری و همچنین تامین نمودن نیروی انسانی، تکمیل و آموزش پرسنل حاضر در واحد حسابداری به همراه کادری مجرب است که از سال 1390 به شکل کاملا تخصصی و ویژه شروع به فعالیت کرده است.

شرکت مالی و حسابداری رابین هونامیک از افراد پرانرژی و متخصص در زمینه های گوناگون مالی، مالیاتی و تحلیل کسب و کار تشکیل شده است. دیدگاه شرکت مالی رابین هونامیک به مسائل مشاوره مالی و مالیاتی، یک دیدگاه صرفا قدیمی و فقط ثبت کردن اطلاعات نیست. در این شرکت با به کار گیری علم نوین و پیاده سازی استراتژی های مدرن و هدفمند کردن ثبت رخدادهای مالی و حسابداری، کارشناسان و متخصصان به تحلیل جریانات مالی و کسب و کار کارفرمایان می پردازند و در کنار کارفرمایان، مصر در افزایش یافتن میزان بهره وری و رشد بیش از حد کارفرمایان خود می باشند.

آدرس: تهران، میدان پاستور، خیابان پاستور غربی، نبش خیابان آژیده، پلاک 129، طبقه سوم، واحد 5 غربی

تلفن: 02166940058

شرکت اندیشه تراز مهام

شرکت اندیشه تراز مهام

شرکت اندیشه تراز مهام یکی از شرکت های مهم در زمینه ارائه خدمات مالی و حسابداری می باشد که توانسته است از عهده اجرای انتظارات مشتریان برآید. شرکت اندیشه تراز مهام همواره از اساتید و متخصصان حرفه ای در زمینه خدمات مالی و حسابداری استفاده کرده است و هیچ گاه نسبت به نیازهای مشتریان بی تفاوت نبوده است.

مشاوران مالی شرکت اندیشه تراز مهام سرویس‌ های متنوعی را ارائه می کنند مانند: مدیریت ‌‌سهام و سرمایه‌ گذاری، طرح ریزی مالیاتی و همچنین طرح ریزی برای ارث و میراث. هم چنین مشاوران مالی این شرکت، عهده دار طیف وسیعی از سرویس‌ ها، از مدیریت سبد سهام تا ارائه محصولات بیمه‌‌ ای می باشند. مشاوران مالی در رابط با مسائل مختلفی مانند بیمه، اوضاع مالی، مالیاتی و همچنین به عنوان مثال درباره تعرفه های ملکی افراد، اطلاعات جامعی را در اختیار دارند.

آن ها موظف هستند با دیگر اعضای تیم ورک حسابداران نیز در ارتباط باشند. در این مرحله لازم است یک ارتباط خوب و صمیمی بین افراد و مشاوران مالی برقرار شود تا بتوانند خیلی راحت با یکدیگر صحبت کنند و ریز جزئیات اطلاعات را در اختیار یکدیگر قرار دهند.

آدرس: خیابان طالقانی، نبش خیابان فریمان، ساختمان مجید، طبقه هفتم

تلفن: 02165524555

شرکت پرشین تکس

شرکت پرشین تکس

مرکز مالی و حسابداری مشاوران رسمی کشور با عنوان تجاری پرشین تکس (Persian Tax) در سال 1391 با همت گروهی از مدیران زبده مالی و با همکاری تیمی متخصص از مشاوران مالی و مالیاتی رسمی وزارت امور اقتصادی و دارایی در حوزه های تدریس حسابداری و مالیات، افتتاح شده است. با گسترش روزافزون سوابق اجرایی شرکت پرشین تکس و با تکیه بر تأییدیه‌ ها و مجوزهای کلیه شرکت‌ های تحت پوشش، پرشین تکس اقدام به توسعه تیم فنی و مالی خود کرده و همچنین با هدف پاسخگویی صحیح به متقاضیان، تعداد شعبات خود را بالا برده است.

شرکت پرشین تکس از زمان شروع فعالیت تاکنون با تکیه بر علم و دانش و سال‌ ها تجربه کاری مدیران و تیم ورک حرفه‌ ای خود، به طیف وسیعی از شرکت‌ های ایرانی و خارجی که در زمینه های مختلف اقتصادی کشور اعم از خدمات مهندسی، تولیدی، پیمانکاری، صنعتی، خدماتی، بازرگانی و … مشغول به فعالیت بوده‌ اند، خدمات مالی  مختلفی اعم از:  حسابرسی، حسابداری، اصلاح حساب، تشکیل و بهینه‌ سازی سیستم‌ های موجود مالی، مشاوره مالی و مالیاتی و … ارائه کرده اند.

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، شمس تبریزی شمالی، انتهای نیک رای، پلاک 2/1، طبقه 5، واحد 18

تلفن: 02122927385

شرکت سپیدان حساب ممتاز

شرکت سپیدان حساب ممتاز

شرکت سپیدان حساب ممتاز با اتکا بر مشاوران و متخصصان خبره و با استفاده از استراتژی های مدرن می خواهند امورات مالی، مالیاتی و اجرایی کارفرمایان و مشتریان را به شکل کاملا ویژه و بهینه شده بر عهده گیرند. کلیه اعضای این شرکت با استفاده از امکانات بروز و مطابق با استانداردهای جهانی، تمامی بخش های شرکت را هوشمندانه مدیریت می کنند.

مشاوران مالی شرکت سپیدان حساب ممتاز در مرحله اول از صحت مالی مشتری مطمئن می شوند. اگر به‌ درستی متوجه نشوند که هر یک از مشتریان چه شرایطی دارد، نمی‌ توانند برای آینده برنامه‌ درستی داشته باشند. پرسش‌ نامه‌ های مختلفی وجود دارد که با پر کردن آن ها می‌ توان برای اطلاع از اوضاع مالی خود به مشاوران مالی کمک کرد. بدین شکل، مشاور مالی مطمئن می شود که به همه‌ اطلاعات دسترسی دارد و چیزی را از قلم نیفتاده است.

هر مرکز و سازمان مشاوره‌ مالی، زمان خرید و فروش دارایی‌ های مالی، مطابق با سیاست‌ های کلی سرمایه‌ گذاری شرکت عمل می‌ کنند. فرایند انتخاب نوع سرمایه‌ گذاری بین مراکز گوناگون، کاملا متفاوت می باشد. بعضی از مشاوران مالی با یک شرکت سرمایه‌ گذاری همکاری می‌ کنند و سرمایه‌ های خود را به یک تأمین‌ کننده محدود می‌ کنند.

آدرس: میدان امام حسین، خیابان دماوند، خیابان منتظری، پلاک 375، طبقه اول، واحد 2

تلفن: 02133568478

شرکت تدبیر حساب

شرکت تدبیر حساب

شرکت مالی و  حسابداری تدبیر حساب در زمستان سال 1391 با هدف ارائه نمودن خدمات جدید و با کیفیت در حوزه برون سپاری مالی و مالیاتی پدید آمده است. مسئولیت پذیری، بکارگیری نیروی انسانی متخصص و ارائه راهکارهای خلاقانه جهت چالش های پیش روی کسب و کارها، همواره سه معیار اصلی در مسیر حرکت اساتید شرکت تدبیر حساب بوده است.

اساتید شرکت تدبیر حساب در طراحی یک پرسش نامه، بیشتر بر روی مسائل سرمایه گذاری تمرکز کرده اند از جمله: درصد ریسک‌ پذیری افراد، ظرفیت ریسک و تحمل ریسک فرد یا کسب و کار. این قبیل اطلاعات به مشاوران مالی کمک می‌ کند تا زمان مناسبی را جهت تقسیم بندی دارایی ها تعیین کنند. همچنین این پرسش ‌نامه ‌ها برای مشاوران مالی این امکان را فراهم می کند تا اولویت های افراد را در سرمایه‌ گذاری بیشتر بشناسد و مطلع شوند.

آدرس: تهران، بالاتر از خیابان بهشتی، بن‌ بست زرین، پلاک 7، واحد 3

تلفن: 02158316000

شرکت ایران فاینانس

شرکت ایران فاینانس

شرکت ایران فاینانس یکی از مراکز معتبری می باشد که تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی، هم چنین صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نیز این شرایط برایشان فراهم است که با دریافت مشاوره از مشاوران مالی و مالیاتی به پیشرفت و ترقی کسب و کار و افزایش سرمایه نیز کمک کنند. معمولا مشاوران مالی سالیان طولانی در بخش های گوناگونی مانند: صنعتی، تولیدی، بازرگانی، تجاری و … فعالیت کرده اند و تجربیات ارزشمندی از طریق بازار سرمایه گذاری و موارد تاثیرگذار در افزایش و کاهش سرمایه بدست آورده اند.

یک مشاور مالی خوب این قابلیت را دارد که راهکارهای مناسب و قابل توجهی را جهت حفظ و افزایش سرمایه به افراد مختلف ارائه کند و هم چنین کمک کند که با سرمایه ای که در اختیار دارید، به اهداف مالی خود دست پیدا کنید. ممکن است شرایطی پیش آید که افراد به دنبال راهی جهت بازنشستگی قبل از موعد همراه با تمامی مزایا باشند، یا به عنوان مدیر یک کسب و کار به فکر توسعه شرکت و افزایش درآمدهای مالی حاصل از آن باشند.

آدرس: تهران، خیابان شهيد نامجو، کوچه شهيد محلوجيان، پلاک 2

تلفن: 02177678734

یک مشاور مالی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک مشاور مالی خوب دارای عملکرد فعالانه ای می باشد: یک مشاور مالی خوب، راه های ارتباطی را در دسترس قرار می دهد و افراد را در جریان مسائل و فرصت های مالی مختلف قرار می دهد. از طرفی دیگر مشاوران مالی به درک مسائل مالی پیچیده کمک بسیار زیادی می کنند.
آن دسته از مشاوران مالی که از آگاه کردن افراد خودداری می کنند و یا زمان کافی برای شرح توضیحات نمی گذارد، ارزش وقت و هزینه ای که می کنید را ندارند.

یک مشاور مالی خوب کاملا خونسرد برخورد می کند: انتخاب یک مشاور مالی صبور و خونسرد برای کسب موفقیت در کار، بسیار مهم می باشد. تمامی متقاضیان به دنبال مشاوری هستند که گزینه های مناسب را پیش روی افراد قرار دهد و این که یک مشاور مالی خود از یک برنامه استراتژیک حرفه ای منحرف نمی شود. آن دسته از مشاورانی که دائما در حال ایجاد تشنج می باشند، به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند.

یک مشاور مالی خوب دارای شهرت بسیاری می باشد: پس از آن که توانستید یک مشاور مالی شناخته شده را پیدا کنید، می توانید از آشنایان، اعضای خانواده و کلیه افرادی که از او مشاوره گرفته اند، کمک بگیرید. مراجعه به این گونه افراد می تواند بسیار یاری دهنده باشد و به عنوان اولین قدمی است که باید جهت یافتن بهترین مشاور مالی بردارید. همچنین مفید است که سابقه اجرایی شرکتی را كه مشاور در آن جا فعالیت می كند را نیز بسنجید.

یک مشاور مالی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک مشاور مالی خوب دارای تیم ورک می باشد: یک مشاور مالی خوب جهت برطرف کردن نیازهای مشتریان، باید به طیف وسیعی از کارشناسان دسترسی داشته باشد. عملکرد تیمی این تضمین را می دهد که شما از مشاوره حرفه ای مدنظر خود جهت تحقق اهداف سرمایه گذاری ویژه، مدیریت دارایی، بیمه یا کنترل بدهی برخوردار شوید.

یک مشاور مالی خوب قابل اعتماد است: تمامی متقاضیان به کسانی احتیاج دارند که بتوانند به توصیه های او اعتماد کنند. اگر پس از صحبت با مشاور مالی، دچار عصبانیت، ترس و یا اضطراب شدید، به حس خود اعتماد کنید و کار را با آن فرد ادامه ندهید چرا که غیر از مشکلات اخلاقی و مشکلات روانی چیزی حاصل نمی شود.

یک مشاور مالی خوب دارای همکاری مداوم می باشد: یک مشاور مالی خوب باید به طور منظم در طول سال با افراد مختلفی دیدار کند و این سطح از توجه باید هر ساله ادامه دار باشد. همه افراد زمانی که با یک مشاور مالی خوب دیدار می کنند، برنامه منظمی را تنظیم می کنند و سپس به راحتی اظهاراتی را در نامه دریافت می کنند.

یک مشاور مالی خوب منافع مشتریان را مدنظر قرار می دهد: یک مشاور مالی خوب برای تحقق اهداف خود، برنامه ای سازمان یافته تنظیم می کند. آن ها جهت کسب سهمیه یا سود بیشتر، هیچ محصولی را به شما تحمیل نمی کنند. مشتری باید قبل از مشاوره بررسی کند که آیا مشاور طیف وسیعی از محصولات و گزینه های خدمات را ارائه می کند یا این که فقط به ارائه راه حل های ویژه شرکتی اکتفا می کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاوره مالیاتی در تهران

یک مشاور مالی شخصی چه وظایفی بر عهده دارد؟

تمامی مشاوران مالی، دغدغه های مالی افراد را مورد ارزیابی قرار می دهند و به هر یک از آن ها در حوزه سرمایه گذاری اعم از خرید سهام و اوراق قرضه، قواعد و قوانین مالیاتی و اصول بیمه کمک می کنند. همچنین تمامی مشاوران به مشتریان در جهت برنامه ریزی اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مثل هزینه های تحصیل و بازنشستگی کمک می کنند.

مسئله دیگری که شایان ذکر است ، این است که تعداد زیادی از مشاوران مالی دارای مجوز خرید و فروش مستقیم خدمات مالی و حسایداری، مانند  اوراق قرضه سالیانه، سهام و بیمه می باشند. مشاوران مالی با توجه به توافقی که با مشتریان انجام می دهند، از طرف مشتری اجازه تصمیم گیری در رابط با خرید و فروش سهام و اوراق بهادار را دارند. مشاوران مالی قابل اعتمادترین افرادی می باشند که افراد برای دریافت مشاوره های ایمن و مطمئن به آن ها مراجعه می کنند و انتظار کسب سود چندین برابر را دارند.

یک مشاور مالی شخصی چه وظایفی بر عهده دارد؟

یک مشاور مالی شخصی بر روی اصول سرمایه گذاری مشتریان نظارت می کند و به طور معمول سالی یک بار با هر مشتری دیدار می کند تا مشتری را در حوزه اجرای سرمایه گذاری های قوی تر، آپدیت کند و برنامه های مالی را به علت تغییر شرایط مشتریان یا به علت تغییر گزینه های سرمایه گذاری، منطبق کند. یک مشاور مالی شخصی، کلیه پیشنهادات سرمایه گذاری خود را متناسب با اهداف مشتریان ارائه می کند. آن ها پول مشتریان را بر طبق تصمیمات مشتری سرمایه گذاری می کنند. بسیاری از افراد نیز مشاوره های مالیاتی را با بیمه فروش ارائه می کنند.

برخی دیگر از وظایف یک مشاور مالی شخصی به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • یک مشاور مالی حرفه ای باید درباره فرصت های سرمایه گذاری تحقیق کند
 • یک مشاور مالی شخصی موظف است خدمات مالی را به طور جامع توضیح دهد
 • یک مشاور مالی شخصی موظف است به شکل حضوری با مشتریان ملاقات کند و درباره اهداف مالی با آن ها صحبت کند
 • یک مشاور مالی موظف است راه های سرمایه گذاری را در اختیار مشتریان قرار دهد یا خودش برای آن ها سرمایه گذاری کند
 • یک مشاور مالی موظف است به مشتریان کمک کند تا برای شرایط خاصی مانند هزینه های بازنشستگی یا تحصیل برنامه ریزی کنند
 • مشاور وظیفه دارد اطلاعات جامع را در اختیار مشتریان قرار دهد و به سؤالات مرتبط با سرمایه گذاری و ریسک های محتمل پاسخ جامعی دهد
 • یک مشاور مالی شخصی وظیفه دارد بر تمامی حساب های مشتریان نظارت کند و تغییرات لازم را جهت بهبود عملکرد تنظیم کند یا این که آن ها را برای هر گونه تغییر در زندگی مثل ازدواج کردن یا داشتن فرزند آماده کند

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین مشاور مالی در تهران پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی درباره دلایل احتیاج افراد به مشاور مالی و ویژگی های یک مشاور مالی زبده در اختیارتان قرار دهیم. هم چنین تشکر می کنم از همه کسانی که تا پایان مقاله همراه ما بودند و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا