مالیات

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز 👨‍⚖️【آپدیت1403】✅

امروزه با توجه به حساسیت های پرونده های مالیاتی، مبالغ قابل توجه و البته قوانین جدید و به روز شونده این حوزه، لزوم همراهی و مشاوره وکیل مالیاتی بر هیچ کس پوشیده نیست. وکیل مالیاتی مسئول بررسی و پیگیری موارد مربوط به مالیات در پرونده های شرکت های بزرگ تا کسب و کارهای کوچک می باشد. بهره مندی از بهترین وکلای این حوزه می تواند کمک بزرگی به کاهش هزینه های شما کند و ما نیز در همین راستا قصد داریم شما را با بهترین وکیل مالیاتی در تبریز و مواردی که ممکن است برای شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کننده باشد، آشنا کنیم.

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کیست؟

بهترین وکیل تبریز

گاهی اوقات به دلیل تعدد پرونده و پیچیده بودن مراحل پرونده نیاز است تا وکیلی را برگزینیم که علاوه بر تحصیلات خود سابقه و تجربه کافی در حوزه مورد نظر ما را داشته باشد و تنها چیزی که می تواند بهترین وکیل تبریز را تبدیل به یک وکیل متخصص در حوزه مالیاتی کند تنها قبول و وکالت در تعداد بالای پرونده های مالیاتی می باشد.

با اینکه تمام وکلای پایه یک می توانند تمام حوزه ها را مدیریت کنند ولی گاهی شرایطی در روند یک پرونده پیش می آید که چیزی فراتر از توانایی نیاز دارد و آن چیزی نیست جز تخصص در آن پرونده. بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کسی است به تمام راه ها و میانبر های ضروری برای حصول نتیجه تسلط داشته و از قوانین به روز شده آگاه می باشد.

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کیست؟

انتخاب بهترین وکیل مالیاتی در تبریز از بین وکلای نامدار این حوزه، به هیچ وجه کار آسانی برای شما نخواهد بود و با توجه به حساسیت این موضوع و تاثیر مستقیمی که در هزینه های شرکت، مجموعه یا کسب و کار شما دارد، نمی توان به راحتی از خیر آن گذشت. در این بخش به معرفی تعدادی از وکلای با تجربه و موفق تبریز می پردازیم که می توانند در یافتن کم هزینه ترین مسیر قانونی برای پرونده مالیاتی شما و البته انجام پیگیری های لازم به شما کمک کنند.

در این راستا بیشتر مطالعه کنید: بهترین وکیل مالیاتی در تهران

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین وکلای مالیاتی در شهر تبریز می پردازیم:

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور تخصصی امور مالیاتی با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین اداره مالیات به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی مالیاتی وکالت می پذیرد. ایشان با موفقیت های پی در پی در این زمینه توانسته جز وکلا نام دار و سرشناس تبریز شناخته شود. وی به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و افراد را از چالش های احتمالی مطلع می سازد.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09144120489

غلام رضا عطاردی قلعه جوق

غلام رضا عطاردی قلعه جوق | بهترین وکیل تبریز

آقای غلام رضا عطاردی قلعه جوق وکیل پایه یک دادگستری هستند و پروانه وکالت ایشان به سال 87 باز می گردد. در رزومه آقای عطاردی قلعه جوق فعالیت در قالب مشاور حقوقی برای شرکت های مختلفی از جمله شرکت کشت و صنعت نی شکر میان آب، شرکت ایساکو (تا سال 1395)، بازرگانی ایران ترانسفو و البته هلدینگ صنایع غذایی مزمز (تا امروز) وجود دارد. مدرک آقای عطاردی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین ملل می باشد و در رسیدگی به پرونده هایی از جمله موارد تجاری، مالیاتی، بستن قرارداد ها، اختلافات مالی، رسید عادی، دعاوی مالی، داوری، مناقصات، سفته و … آماده قبول وکالت شما هستند.

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: تبریز، چایکنار، پل سنگی، جنب قنادی کریمی، پلاک 257، طبقه 3

شماره تماس: 09141036645

رسول زارع

رسول زارع | بهترین وکیل تبریز

آقای رسول زارع از جمله وکیل های معتبر و متبحر تبریزی با مدرک پایه یک دادگستری و با سابقه کار حرفه ای بالا می باشند. رضایت مندی و درصد موفقیت بالا در پرونده های حقوقی ایشان دلیلی بر مهارت بالای ایشان بوده است. تخصص آقای زارع در پرونده های مختلف از جمله مالی و مالیاتی، اسناد رسمی و البته تجاری، دعاوی اقتصادی، شهرداری، معاملات و عقود، مطالبه وجه و خسارت، مستاجر و موجر، مجازات های بازدارنده و تعزیرات، شرکت های تجاری و موارد خانواده می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، بلوار آزادی، نبش چهارراه مارالان، روبروی هنرستان دارالفنون، پلاک 132، طبقه 2

شماره تماس: 09141068611

احمد باقری

احمد باقری | بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

آقای احمد باقری وکیل پایه یک دادگستری و البته مشاور قضایی هستند و سابقه عضویت و کار فعال در کانون وکلای آذربایجان شرقی دارند. ایشان در حوزه امور مالیاتی، شهرداری، تجاری، چک و قراداد ها،دعاوی و اختلاف های مالی، فاکتور، مناقصه ها، سفته، رسید عادی، داوری، منابع طبیعی، اوقاف و زمین شهری، سرقفلی، تخلیه، اختلاف در مالکیت و … تخصص لازم برای قبول پرونده یا مشاوره حضوری و حتی غیر حضوری در تمام کشور را دارند.

آدرس دفتر: تبریز، ارتش جنوبی، بالاتر از چهار راه باغشمال، جنب کلینیک دندانپزشکی، کوچه شعار، پلاک 2، ساختمان شمس، طبقه 2

شماره تماس: 09141199813

مینا علوی

مینا علوی | بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

خانم مینا علوی کارشناسی ارشد حقوق، یکی از موفق ترین وکلای تبریز با درصد بالای موفقیت در پرونده های مختلف هستند که مدرک وکالت پایه یک دادگستری و 13 سال سابقه فعالیت حرفه ای ایشان تاییدی بر انتخاب ایشان در قالب بهترین وکیل تبریزی در این مقاله می باشد. خانم علوی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله امور مالیاتی، حسبی و ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، ثبت برند و شرکت های مختلف، دیوان عدالت اداری، تعزیرات و مجازات های بازدارند، مستاجر و موجر، اختلافات مربوط به کارفرما و کارگر، مالکیت فکری، عقود و معاملات و … تخصص دارند و می توانند به جز قبول پرونده شما به شکل حضوری و غیر حضوری نیز به شما مشاوره دهند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، چهار راه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عقیق 2، طبقه 3، واحد 324

تلفن تماس: 09143172852

مراد حسن پور

مراد حسن پور | بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

آقای مراد حسن پور، وکیل پایه یک دادگستری هستند و با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در تبریز یکی از وکلای نام آشنای آذربایجان شرقی و خدا آفرین می باشند. در طول سابقه 10 ساله فعالیت حرفه ای ایشان، رضایتمندی بالای مراجعین به دفتر آقای حسن پور یکی از مواردی است که باعث شده تا به عنوان یک وکیل با مهارت بالا در امور حقوقی شناخته شوند. تخصص آقای حسن پور در اموری مانند مالیات، چک و سفته، پیگیری دعاوی اسناد تجاری، ثبت شرکت و برند، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، نفقه و مهریه می باشد.

آدرس دفتر: استان آذربایجان شرقی، شهرستان خداآفرین، شهر خمارلو، خ شهید مطهری، روبروی دادگستری دفتر وکالت حسن پور

شماره تماس: 09143086901

به یاد داشته باشید وجود عناوین مرتبط با مالیات و موارد مالی در تخصص های یک وکیل می تواند یکی از مواردی باشد که باید به عنوان تخصص وکیل در آن حوزه خاص در نظر گرفته شود.

بهترین وکیل تبریز

چگونه بهترین وکیل مالیاتی در تبریز را انتخاب کنیم؟

اولین کاری که برای انتخاب بهترین وکیل مالیاتی در تبریز لازم است تا نسبت به آن آگاهی داشته باشید، ویژگی های بهترین وکیل است. در مرحله بعدی باید ویژگی های بهترین وکیل را با وکلای منتخب خود بسنجید. اولین و مهمترین ویژگی یک وکیل مالیاتی داشتن دانش کافی نسبت به دو حوزه مهم حسابداری و حقوق مالی است. در واقع هر چه دانش وکیل شما در هر دو حوزه بالاتر باشد، رتبه بالاتری را برای انتخاب شدن به عنوان وکیل مالیاتی کسب می کند.

مورد دیگری که نباید به هیچ وجه از آن غافل شوید، مساله تجربه کاری وکیل مالیاتی شماست. وکیل مالیاتی با تجربه تر است که پرونده های موفق بیشتری در حوزه امور مالیاتی و مالی در رزومه خود داشته باشد. برای مثال این موضوع که وکیل شما در حوزه خانواده فعالیت بیشتری دارد، نشان دهنده تجربه بالای وکیل شما در قالب وکیل مالیاتی نخواهد بود.

آگاهی دقیق از به روزترین قوانین امور مالیاتی یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل مالیاتی موفق است. توجه داشته باشید این موضوع که وکیل مالیاتی منتخب شما فن بیان و روابط عمومی بالاتری داشته باشد می تواند به بهترین روش بررسی پرونده شما در محدوده قانونی کمک کند. یک وکیل مالیاتی حرفه ای همیشه با هدف کاهش هزینه های شما بهترین روش ها را برای پیشبرد پرونده به شما ارائه می دهد و با مبالغ منصفانه بیشترین سود دهی را برای شما (در دایره قانون) رقم می زند.

با توجه به اهمیت این موضوع که یک وکیل مالیاتی در ابتدا باید فردی قابل اعتماد و صادق باشد، پیشنهاد می کنیم به این موضوع نیز با دید جدی تری نگاه کنید چرا که یک وکیل مالیاتی عالی، در ابتدای کار باید دسترسی به تمام اسناد مالی شرکت یا موسسه و یا حتی کسب و کار شما را داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما به همراه بیاورد.

نکات مهمی که باید در انتخاب وکیل مالیاتی به آن توجه کنیم

نکات مهمی که باید در انتخاب وکیل مالیاتی به آن توجه کنیم!

مهم ترین مساله ای که باید در انتخاب بهترین وکیل مالیاتی در تبریز به آن اشراف داشته باشید این مساله است که شما نباید تحت هیچ عنوانی صرف شنیده های خود درباره یک وکیل مالیاتی، بدون تحقیق و یک جلسه مشاوره و بررسی دقیق رزومه و … اقدام به سپردن پروند خود کنید سعی کنید با صرف کمی زمان و احتمالا هزینه از مخارج اضافه بعدی خود جلوگیری کنید. یکی دیگر از مواردی که می توانید در صورت امکان برای اطمینان بیشتر از انتخاب خود انجام دهید، تحقیق از دیگر مراجعین آن وکیل می باشد.

آن ها مسیر مشابه و هم عنوان پرونده شما را پیش تر رفته اند و تجربیات و نظر آن ها در مورد همکاری و مشاوره وکیل مورد نظرتان ممکن است نظر شما به کل تحت تاثیر قرار دهد و در واقع وجود پرونده های مشابه با درصد رضایت و موفقیت بالا می تواند به شما امید رسیدن به بهترین نتیجه را نوید دهد.

هزینه وکیل مالیاتی ممکن است بر اساس موارد مختلفی مانند منطقه جغرافیایی، نوع پرونده و بسیاری موارد دیگر متفاوت باشد. پیشنهاد می کنیم در صورت امکان خود این مورد را به عنوان آخرین چیزی که ممکن است در انتخابتان تاثیر گذار باشد، مورد بررسی قرار دهید.

دلیل این پیشنهاد توج به این موضوع است که این وکیل مالیاتی می تواند در صورت بهترین بودن، بهترین نتیجه را نیز برای شما رقم بزند و این به این معناست که شما ممکن است سود بسیار بالاتری با این کار برای خود کسب کنید که در مقابل آن اختلاف هزینه وکلا، ناچیز به حساب بیاید.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل مالیاتی در تبریز پرداختیم و ویژگی های یک وکیل مالیاتی خوب را نیز بیان کردیم. حساسیت انتخاب بهترین وکیل مالیاتی تنها محدود به کاهش هزینه های مالیاتی در بستر قانونی نمی شود بلکه یک وکیل مالیاتی خوب برای اینکه بتواند بهترین مسیر را در پرونده شما به جریان اندازد باید نسبت به تمام اسناد مالی شما آگاهی و دسترسی لازم را داشته باشد. در انتها به بررسی نکات انتخاب بهترین وکیل مالیاتی پرداختیم و امیدواریم پرونده مالیاتی شما نیز با رضایت بخش ترین نتیجه پیگیری شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا