آموزش

10 تا از بهترین مدرس حسابداری در اصفهان 🧑‍🏫【آپدیت1403】✅

انتخاب بهترین مدرس به شما کمک می کند تا مفاهیم هر رشته ای را بتوانید به مناسب ترین شیوه بیاموزید و در رشته هایی مانند حسابداری، تسلط شما به تمام مفاهیم کمک می کند تا بتوانید در کمترین زمان از نظر حرفه ای رشد کنید و به سرعت وارد بازار کار این رشته پر طرفدار شوید. در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین مدرس حسابداری در اصفهان آشنا کنیم پس پیشنهاد می کنیم، اگر پیدا کردن یک مدرس خوب چالش امروز شماست، این مقاله را با دقت تمام تا انتها دنبال کنید.

بهترین مدرس حسابداری در اصفهان کدام است؟

معرفی بهترین مدرس حسابداری در اصفهان

همان طور که قبلا اشاره کردیم، انتخاب بهترین مدرس حسابداری در اصفهان می تواند در تعیین آینده شغلی و حرفه ای شما نقش قابل توجهی را ایفا کند. جالب است بدانید در بیشتر موارد اساتید پس از تدریس، در صورت رضایت مندی از یک دانش پذیر با استعداد، وی را برای انجام پروژه های مختلف به شرکت های بزرگ معرفی می کنند.

این شرایط به خصوص برای افرادی که به دنبال اشتغال در شرکت های معتبر هستند، بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا توصیه می شود در انتخاب مدرس حسابداری دقت لازم را به خرج دهید تا در آینده پشیمانی به بار نیاید.

در ادامه همراه ما باشید تا تعدادی از بهترین مدرس حسابداری در اصفهان را معرفی کنیم:

دکتر علیرضا هاشمی

دکتر علیرضا هاشمی بهترین مدرس حسابداری در اصفهان

استاد علیرضا هاشمی دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری می باشند ایشان مدرس دانشگاه در رشته حسابداری و مشاور و وکیل مالیاتی صد ها شرکت، آموزش بیش از 10 هزار دانشجو، عضو انجمن حسابداران خبره ایران و بسیاری از عناوین دیگر را در پرونده خود دارد.

علیرضا هاشمی همچنین موسس آموزشگاه سرای حسابدار اصفهان( بهترین آموزشگاه حسابداری اصفهان) و یکی از مدرسین دوره های حرفه ای این مجموعه می باشند.

استاد علیرضا هاشمی یکی از اساتید خبره و بنام مخصوصا در زمینه امور مالیاتی و منابع انسانی می باشند و کلاس های ایشان از بهترین کلاس های حسابداری در ایران می باشد.

  • دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه مالی حسابداری و آموزش و مشاوره شرکتهای بزرگ
  • بیش از 1000 پرونده وکالت مالیاتی موفق
  • مدرس دانشگاه در رشته حسابداری
  • مدیر عامل موسسه حسابداری سرای حسابدار
  • عضو انجمن حسابداران خبره ایران
  • مشاور مالیاتی بیش از 300 شرکت در مدت خدمت
  • متخصص در زمینه پرونده های مالیات بر درآمد شرکت ها، مشاغل، مالیات بر ارزش افزوده و پرونده های رسیدگی به تراکنش های بانکی
  • راه اندازی سیستم های حسابداری و مالیاتی و سامانه مودیان
  • مشاوره منابع انسانی در زمینه امور اداره کار و تامین اجتماعی

شماره تماس: 03132251111
آدرس دفتر: اصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدار
وبسایت: sarayehesabdar.ir

دکتر عباس شجاعی

عباس شجاعی | مدرس حسابداری

دکتر عباس شجاعی نماینده ACCA بوده و در سال 1385 جامعه حسابداران در اصفهان را تاسیس کرده است. وی دانش آموخته دانشگاه LSE لندن و عضو انجمن حسابداران خبره انگلستان نیز می باشد. مجموعه و آموزشگاه دکتر عباس شجاعی 200 هزار عضو فعال داشته و برای کسانی که قصد دارند تا با داشتن یک مدرک معتبر بین المللی امور مهاجرت خود را آسان تر کنند، یکی از بهترین گزینه ها می باشد. این مرکز از ابتدای مسیر آموزش تا کسب شغل مورد نظرتان، همراه شما خواهد بود.

شماره تماس: 03132656119

آدرس آموزشگاه: اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان بزرگمهر، روبه روی مبارزان، جنب دفتر پیشخوان دولت، ساختمان میلاد، پلاک 606

دکتر ناصر ایزدی نیا

دکتر ناصر ایزدی نیا

آقای دکتر ناصر ایزدی نیا از مدرسین خبره حسابداری در شهر اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و افتخارات ارزشمندی همچون جایزه دکتر علی ثقفی را در سال 1397 کسب نموده اند. همکاری با نشریات و چاپ مقالات متعدد را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند.

شماره تماس:  03137935171

آدرس: دانشگاه اصفهان میدان آزادی اصفهان، ایران

دکتر داریوش فروغی

جناب آقای داریوش فروغی با سال ها تجربه از مدرسین شناخته شده اصفهان به شمار می آید و عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان می باشد. از سمت های علمی و اجرایی او می توان به تحریریه فصل نامه های بررسی حسابداری و حسابرسی پرداخت. ایشان دو مقاله بین المللی در خارج از کشور به ثبت رسانده است.

شماره تماس: 03137935169

آدرس: دانشگاه اصفهان میدان آزادی اصفهان، ایران

دکتر نرگس حمیدیان

سرکار خانم دکتر نرگس حمیدیان از اساتید برجسته ی اصفهان می باشد. او دکتری حسابداری دانشگاه اصفهان را دریافت کرده و استاد یار حسابداری در این دانشگاه می باشد. ایشان علاوه بر مقالات ثبت شده در نشریات خارجی، 17 مقاله معتبر دیگر نیز در داخل ایران به ثبت رساده است.

شماره تماس: 03137935078

آدرس: دانشگاه اصفهان میدان آزادی اصفهان، ایران

دکتر حسن فتاحی

آقای حسن فتاحی از بهترین اساتید حسابداری اصفهان به شمار می رود. ایشان دارای مدرک دکتری از دانشگاه معتبر و تعداد بالایی مقاله های ثبت شده در نشریات خارج از کشور در سطح بین المللی می باشد. آقای فتاحی از ابتدای آموزش تا حصول نتیجه ی سطح بالا شما را همراهی می نماید، برای اطلاعات بیشتر می توانید با استاد فتاحی در تماس باشید.

شماره تماس: 03137935094

آدرس: دانشگاه اصفهان میدان آزادی اصفهان، ایران

فرشته حاجیان

 فرشته حاجیان | مدرس حسابداری

خانم فرشته حاجیان با مدرک کارشناسی ارشد حسابداری، یکی از بهترین مدرسان حسابداری در اصفهان هستند. ایشان با تدریس در دوره های پیشرفته آموزش تئوری و عملی، دوره های تخصصی سپیدار سیستم، دوره های آشنایی با بورس و بازار سرمایه و در نهایت دوره های تربیت معلم و مهارت کار با نرم افزار های LIST DISK (تامین اجتماعی)، SALARY-TTMS (نرم افزارهای مالیاتی مخصوص اظهارنامه ارزش افزوده و البته عملکرد) و نرم افزار MOTIVEWAVE (نرم افزار ره آورد 365) می تواند تجربه آموختن حسابداری را در قالب حرفه ای تر برای شما به ارمغان آورد.

شماره تماس: 0314020

آدرس آموزشگاه: اصفهان، چهار راه نقاشی، نبش خیابان چهارباغ خواجو، طبقه فوقانی بانک ملت، آموزشگاه محاسبان آفاق اسپادانا

در نهایت باید به این نکته دقت داشته باشید که معرفی چند نمونه کوچک از جامعه بزرگ مدرسین حسابدار فعال در شهر اصفهان نشان دهنده این نیست که تنها اساتید خوب اصفهان محدود به این تعداد انگشت شمار می شود، بلکه اساتید نام برده در این بخش، تعداد کمی از گروه بزرگ بهترین مدرسین حسابداری در اصفهان می باشند.

نکات انتخاب بهترین مدرس حسابداری

نکات انتخاب بهترین مدرس حسابداری

اگر شما هم به دنبال بهترین مدرس حسابداری در اصفهان هستید پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب نهایی نکات انتخاب بهترین مدرس حسابداری را به دقت مطالعه کنید. یکی از ویژگی های بهترین مدرسین حسابداری، تجربه خود اساتید در پروژه های متعدد، بزرگ و موفق است. همان طور که می دانید حسابداری صرفا یک رشته تئوری نیست و تلفیقی از موارد تئوری و عملی است و اگر یک استاد هر اندازه هم به مطالب تئوری تسلط داشته باشد، تجربه کار عملی در محیط کار با نرم افزار های این رشته را نداشته باشد، نمی تواند گزینه مناسبی برای آماده سازی شما به عنوان نیروی حسابدار باشد.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، رزومه آموزشی موفق این افراد است. در واقع سابقه فعالیت در حوزه آموزش حسابداری معمولا نشان دهنده کارآزموده تر بودن فرد در توضیح و آموزش مباحث می باشد. به این موضوع توجه داشته باشید که عضویت یک شخص در انجمن های بزرگ حسابداری می تواند نشان دهنده فعال بودن آن شخص در این حوزه باشد. قبل از تمام موارد گفته شده و در ابتدای کار هدف اصلی خود را از آموزش حسابداری مشخص کنید! برای مثال در بین نمونه مدرسان حسابداری خوب در اصفهان که در بخش قبل مورد مطالعه قرار دادیم، آقای عباس شجاعی گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که قصد دارند در خارج از ایران و با مدرک معتبر اقدام به فعالیت در حوزه حسابداری کنند. پس در ابتدای کار مشخص کنید هدف اصلی شما از آموزش حسابداری دقیقا چیست؟

کلاس خصوصی یا دوره های آنلاین حسابداری؟

کلاس خصوصی یا دوره های آنلاین حسابداری؟

با پیشرفت های فراوان در حوزه آموزش آنلاین امروزه بسیاری از افراد اقدام به خرید آموزش های آنلاین حسابداری می کنند. در واقع اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع بپردازیم، این مورد که شما بخواهید دوره آموزش حسابداری تان با بهترین مدرس حسابداری در اصفهان به شکل آنلاین برگزار شود یا در کلاس حضور داشته باشید، به شدت به شرایط خود شما و البته وجود این امکان برای اساتید منتخب شما بستگی دارد. اما به صورت کلی شرکت در کلاس های حضوری می تواند به شما کمک کند علاوه بر آموختن مطالب حسابداری و البته محدود نکردن اساتید اصفهان به شرایط آموزش آنلاین، دایره ارتباطات خود را با افراد هم رشته و حتی اساتید آموزشگاه گسترش دهید و همین مساله کوچک می تواند بر اشتغال شما تاثیر غیرمستقیم داشته باشد.

با توجه به امکانات فرام شده در بیشتر آموزشگاه های حسابداری که مدرسین ذکر شده در آن مشغول فعالیت هستند، شما در کلاس خود به شکل عملی در حضور استاد با نرم افزار های مرتبط با رشته خود (حسابداری) کار می کنید و رفع اشکالات شما در حالت کلاس های حضوری با سرعت بیشتری اتفاق می افتد. گاهی مشکلی برای یکی از همکلاسی های شما در آموزشگاه نسبت به یک موضوع حسابداری اتفاق می افتد که می تواند در آینده و در محل کار، چالش شما باشد.

در دوره های آنلاین دست شما برای انتخاب بین تمام اساتید حسابداری باز است اما این نکته را به خاطر داشته باشید که در شهر شما (اصفهان) نیز اساتید نامدار کم نیستند و انتخاب بهترین مدرس حضوری در صورتی که شرایط شما مناسب باشد، گزینه بهتری می باشد.

کلام آخر

اگر شما هم به دنبال بهترین مدرس حسابداری در اصفهان هستید، ما در این مقاله تلاش کردیم تا با معرفی لیست کوچکی از برترین مدرسین حوزه حسابداری، مسیر آموزش شما را هموار تر از پیش کنیم و چالش این انتخاب حساس را برای شما حل کنیم. اما در این میان باید به نکاتی در انتخاب مدرس منتخب خود توجه کنید و قبل از آن باید هدف خود را از آموزش حسابداری به دقت مشخص کنید. با توجه به وجود دوره های فراوان آنلاین و حضوری، انتخاب از بین این دو شیوه تدریس می تواند کمی گیج کننده باشد، اما همان طور که قبل تر توضیح داده شد، دوره های حضوری به شرط انتخاب بهترین مدرسین، می تواند مزایای بسیار خوبی برای شما به ارمغان بیاورد هر چند که این مساله که بخواهید بین دوره حضوری و غیر حضوری یکی را انتخاب کنید، به شکل مستقیم بستگی به شرایط شخص شما دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا