شرکت

ثبت شرکت در اصفهان ⭐ معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری توضیحات درباره بهترین ثبت شرکت در اصفهان در اختیارتان قرار دهیم. استان اصفهان به علت داشتن موقعیت تجاری و صنعتی بسیار قابل توجه در بین تمامی شهرهای کشور، دارای شرکت های بزرگ و شناخته شده ای در زمینه های مختلفی می باشد. هر یک از شرکت ها خواهان به ثبت رساندن رسمی و قانونی کسب و کار خود می باشند. مراکز مختلفی برای انجام عملیات ثبت شرکت در این شهر وجود دارند. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتری می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در اصفهان

منظور از ثبت شرکت چه می باشد؟

ثبت شرکت همانند بسیاری از کارهای اداری دارای پروسه خاصی بر اساس اصول و قواعد مشخصی می باشد. پیشرفت روز افزون تکنولوژی موجب شده است که فرآیند ثبت شرکت با سرعت خیلی زیادی پیش برود. به عنوان مثال در زمان های گذشته افراد مجبور بودند برای انجام کارهای ثبت شرکت به سازمان های ثبت شرکت‌ در اطراف محل سکونت خود مراجعه کنند، اما اکنون شرایط فرق کرده است و می‌ توان با ورود به سامانه های اینترنتی ثبت شرکت‌، مراحل ثبت شرکت را آغاز نمود و دیگر خبری از کارهای اداری پر پیچ و خم نمی باشد.

به طور کلی منظور از شرکت، اجتماعی از دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی با هدف اجرای اهداف تجاری و بدست آوردن سود پس از کسر نمودن هزینه‌ های انجام گرفته می‌ باشد. اگر فردی قصد داشته باشد فعالیت تجاری یا غیر تجاری خاصی را استارت بزند، بهتر است که این کار را از طریق ثبت شرکت آغاز کند. ثبت شرکت دارای یک سری مزایا می باشد که برخی از آن ها عبارت است از:

منظور از ثبت شرکت چه می باشد؟

💬 اخذ مجوز نمایندگی امکان اخذ مجوز رسمی و قانونی نمایندگی فراهم است
💰 برخورداری از تسهیلات بانکی داشتن مجوز استفاده از وام و تسهیلات بانکی
📋 داشتن حمایت های قانونی امکان برخورداری از پشیبانی های خاص و آنی
❤️ کسب اعتبار بیشتر سران، مراکز و دولت اعتبار بیشتری بدست می آورند
✔️ نظم دهی به فعالیت ها امکان نظم دهی به فعالیت ها و اجرای امورات به صورت سازماندهی شده

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه حسابداری در اصفهان

بهترین ثبت شرکت در اصفهان کدام است؟

با توجه به مطالب ارائه شده توانستیم اطلاعات مفیدی را درباره ثبت شرکت در اختیارتان قرار دهیم. ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین ثبت شرکت در اصفهان کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می توانید تعدادی از شرکت های برتر و شناخته شده در این زمینه را شناسایی کنید و امکانات هر کدام را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین ثبت شرکت در اصفهان کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین ثبت شرکت در اصفهان می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت اسپادانا اصفهان

ثبت شرکت اسپادانا اصفهان

موسسه حقوقی اسپادانا به طور رسمی با برند اسپادانا ثبت شده است و از گروه مجربی از حقوقدانان، مهندسان و کارشناسان خبره و با برخورداری از علم و دانش کافی، تیم حقوقی توانمند و متعهد به اصول اخلاق و با هدف دسترسی آسان صنعتگران و مدیران اصفهانی در استان اصفهان تشکیل شده است تا موجب کاهش مسئولیت های مدیریت و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و همچنین داشتن فرصت های بیشتر جهت حفظ منافع شرکت گردد.

تمامی مراحل ثبت شرکت در اصفهان از طریق ثبت شرکت اسپادانا انجام می شود. فقط لازم است از طریق پنل مشاوره آنلاین درخواست ثبت خود را کارشناسان در میان بگذارید و با ارائه تصویر شناسنامه، کارت ملی و امضای اوراق مربوط به ثبت شرکت، اقدامات لازم را انجام دهید اقدام نمایید. مزیت مهمی که وجود دارد، در صورتی که انجام تمامی مراحل ثبت شرکت در اصفهان به شرکت اسپادانا واگذار شود، هیچ گونه لزومی به حضور در ادارات نخواهد بود و وکلا پیگیر پروسه کار متقاضیان خواهند بود. برخی از مراحل کار ثبت عبارت است از:

 • ارائه نمودن مدارک و اطلاعات مشخص
 • امکان تحویل دادن مدارک رسمی شرکت
 • امضا اوراق مربوط به وکالتنامه پس از تایید شدن نام
 • ارسال درخواست ثبت و انعقاد قرارداد به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

شماره تماس: 03137120

ثبت شرکت میزان

ثبت شرکت میزان

سامانه ثبت شرکت میزان با هدف آسان ساختن امورات اداری شرکت ها و موسسات، مالی و حسابداری، ارائه مشاوره های کسب و کار فعالیت خود را شروع کرده است. ثبت شرکت میزان همواره تلاش شده است که خدمات به بهترین صورت ممکن در کوتاه ترین زمان به انجام برسد و مشاوری امین برای مدیران و متقاضیان باشد. ثبت شرکت میزان آماده است تمامی خدمات امورات اداری و برند سازی شرکت را از صفر تا صد پذیرا باشد و بر روی امورات تخصصی متمرکز شود. ثبت شرکت میزان یک سری مزایا دارد که برخی از آنها عبارت است از:

 • انجام تمامی فعالیت های رسمی و قانونی
 • اعتماد بیشتر نهادها، ارگان ها و دولت به افراد حقوقی
 • امکان دریافت کردن نمایندگی رسمی از دیگر نهادهای داخلی و خارجی
 • امکان برخورداری بیشتر از اعتبارات، امتیازات و تسهیلات دیگر سازمان ها
 • تقسیم کردن مسئولیت بین چندین نفر که به عنوان شریک فعالیت می کنند

شماره تماس: 02162999399

ثبت شرکت دادمهر

ثبت شرکت دادمهر

استان اصفهان دارای موقعیت بسیار مناسبی برای ثبت شرکت است. ثبت شرکت دادمهر در اصفهان به دلایل متعددی دارای آمار قابل توجهی در سراسر کشور است. موقعیت های اقتصادی، تجاری، صنعتی و اجتماعی شهر اصفهان موجب شده است که شرکت های زیادی در این شهر به وجود آیند. به صورت کلی این شهر دارای بسترهای تجاری و صنعتی بسیار مناسبی است و یکی از قدرتمند ترین شهرهای کشور از لحاظ شرکت های تجاری به حساب می آید. برخی از مراکز صنعتی استان اصفهان که در قالب یک شرکت به ثبت رسیده شده اند و فعالیت می کنند عبارتند از:

 • ذوب آهن
 • پالایشگاه اصفهان
 • شرکت پلی اکریل اصفهان
 • مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
 • شرکت تولید کننده ظروف چینی
 • شرکت های تولید کننده سنگ و سرامیک

شماره تماس: 02186046322

ثبت شرکت نخستین ثبت

ثبت شرکت نخستین ثبت

شرکت ثبتی و حقوقی نخستین ثبت در سال 1388 با داشتن تجربه و سوابق حداکثری در زمینه ثبت شرکت و کلیه امورات خدمات حقوقی و اداری در حوزه کسب و کارهای داخلی، بین المللی و همچنین خدمات در حوزه های بازرگانی مشغول به ارائه خدمات بوده است. این شرکت حقوقی با هدف رفع نمودن کلیه نیازهای حقوقی و ثبتی مدیران کسب و کارهای مختلف قدم برداشته است تا با ارائه خدماتی صحیح و اصولی، کلیه معضلات و مشکلات را در هر تجارتی که با آن مواجه هستند، حل کنند.

ممکن است برایتان جالب باشد بدانید که تعداد کثیری از مراجعه کنندگان به ثبت شرکت نخستین ثبت پس از اخذ مشاوره های تخصصی متوجه می شوند که اصلا احتیاجی به ثبت شرکت ندارند. با توجه به نبود آموزش های لازم در حوزه تجارت، اکثر کاربران به علت عدم داشتن آگاهی برای ثبت شرکت و تبدیل کسب و کار خود به شخصیت های حقوقی، برای خود مشکلات و دردسرهایی به وجود می آورند. پس نیاز است قبل از اقدام به ثبت شرکت مطمئن شوید که آیا اصلا شرکت برای ثبت مناسب است؟ آیا ضرورتی برای تبدیل کسب و کار به شخصیت حقوقی وجود دارد؟

شماره تماس: 02188881235

ثبت شرکت آسان ثبت

ثبت شرکت آسان ثبت

در توضیح مزایای ثبت شرکت‌ اینگونه می توان گفت که ثبت شرکت علاوه بر ایجاد نمودن شرایط برای انجام فعالیت های تجاری به شکل گروهی، مزیت های بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می‌ دهد. شرکت‌ ها در قالب‌ های گوناگون قابل ثبت هستند و هر یک برای موضوع خاصی مناسب‌ اند. همچنین لازم به ذکر است بگوییم که شرکت‌ های تجاری، دارای شخصیت حقوقی مستقل از شرکا هستند، شخصیتی که نام، سرمایه و یا حتی آدرس مشخصی دارد.

تمامی فرایند ثبت شرکت آسان ثبت در اصفهان به صورت اینترنتی و بدون حضور فیزیکی است. دریافت مجوزهای فعالیت بیشتر از نهادهای گوناگون نیز به صورت اینترنتی امکان‌ پذیر است. تمامی کاربران به راحتی می توانند کارت بازرگانی خود را نیز جهت تاسیس شرکت در اصفهان از طریق سامانه آنلاین دریافت کنند. سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ ثبت همواره جهت دریافت نمودن جدیدترین تغییرات و آخرین قیمت‌ ها در دسترس همگان است.

شماره تماس: 02143498

ثبت شرکت ماهان

ثبت شرکت ماهان

افرادی که راغب هستند با یک شرکت قرارداد مشخصی را تنظیم کنند، داشتن شخصیت حقوقی اعتبار بیشتری را برای انجام معاملات گوناگون فراهم می کند. همچنین امکان برخورداری از تسهیلات بانکی به روش‌ های ساده‌ تر برای شرکت‌ ها امکان‌ پذیر می‌ شود. ثبت شرکت ماهان آماده ارائه خدمات به صورت فراگیر در شهر اصفهان می باشد و توانسته است به ثبت شرکت های صنعتی و معتبر در این استان کمک کند.

با درنظر گرفتن مشغله مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کارهای مختلف، شرایط برای دریافت کلیه خدمات به شکل غیر حضوری و اینترنتی وجود دارد. این شرکت همواره از اساتید متبحر و کارآزموده جهت ارائه مشاوره های ثبتی و حقوقی به مشتریان استفاده کرده است و موجب به وجود آمدن حس رضایت در بین متقاضیان شده است.

شماره تماس: 02128424680

ثبت شرکت فکر برتر

ثبت شرکت فکر برتر

سامانه تخصصی حقوقی و ثبتی فکر برتر با برخورداری از کارشناسان متبحر و مجرب در حوزه ثبت شرکت، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت، ثبت برند تجاری و برند سازی، نقل و انتقالات سهام شرکت های مختلف در شرکت های با مسئولیت محدود، انحلال، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امورات مرتبط با شرکت ها در حوزه ثبت، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به متقاضیان به خصوص مردم اصفهان اعلام نموده است.

ثبت شرکت فکر برتر جزوء بزرگترین مراکز ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت در کشور می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه نمودن خدمات در کوتاه ترین برهه زمانی قرار داده است و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت خود گذاشته است.

شماره تماس: 02142143

ثبت شرکت عالی خانی اصفهان

ثبت شرکت عالی خانی اصفهان

ثبت شرکت عالی خانی در اصفهان نیاز به ارائه نمودن اسناد و مدارک هویتی افراد ندارد. حتی متقاضیان هیچ گونه نیازی به ارائه نمودن گواهی سوء پیشینه هم ندارند. این گونه موارد به شکل خودکار در سامانه اداره ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری اصفهان صورت می گیرد. فیش پرداخت مبلغ سرمایه شرکت فقط در ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان واجب و ضروری است.

داشتن آگاهی مختصر نسبت به چگونگی ثبت شرکت در اصفهان برای افراد به عنوان آپشن محسوب می شود. نیازی نیست تمامی مراحل ثبت شرکت در اصفهان توسط پرسنل شرکت انجام گیرد. از همان مرحله اول که باید نوع شرکت را مشخص کنید تا زمانی که شریک خود را انتخاب می کنید تا مرحله انتخاب نام شرکت، میزان سرمایه شرکت، موضوع شرکت، مدیران و صاحبان امضای شرکت همگی توسط خود متقاضی انجام می شود.

شماره تماس: 03132611514

ثبت شرکت ثبتی نو

ثبت شرکت ثبتی نو

برای آن که یک شرکت معتبر و قانونی داشته باشید، می بایست در شروع کار موضوعی را برای فعالیت خود انتخاب کنید، این موضوع می تواند هر چیز خاصی باشد، به عنوان مثال می توان در زمینه توریستی یا حتی طراحی سایت فعالیت داشته باشید و هیچ گونه محدودیتی در این حوزه وجود ندارد. البته همواره توصیه شده است که موضوعی را انتخاب کنید که در آن تخصص لازم را دارید، در این حالت احتمال کسب موفقیت بیشتر است. ثبت شرکت ثبتی نو به عنوان یک مرکز ارائه دهنده خدمات، توانسته است رضایت متقاضیان خود را بدست آورد.

در مرحله بعدی باید نوع شرکت انتخاب شود. انتخاب نوع شرکت بدین شکل است که شرکت شما چه قالبی است، این مسئله با توجه به اهدافی که برای شرکت خود در نظر گرفته اید و شرایطی که در حال حاضر دارید، به طور واضح مشخص می شود. در ایران قانون گذاران 7 نوع شرکت را مشخص کرده اند که می توانید یکی از آن ها را با توجه به نوع حرفه خود انتخاب نمود.

شماره تماس: 02166909670

ثبت شرکت سماء اصفهان

ثبت شرکت سماء اصفهان

موسسه ثبتی و حقوقی سماء مشاور ایرانیان در سال 1385 به طور رسمی افتتاح شده است. با توجه به این مسئله که هر شخص باید یک مشاور در حوزه امورات حقوقی،ثبتی، اداری و … داشته باشد و تجربه نشان داده است که اکثر مسائل و مشکلات رخ داده در حوزه امورات حقوقی و اداری به علت بی اطلاعی مراجعه کنندگان است.

به همین دلیل با فراهم کردن امکانات گسترده و گردآوری متخصصانی که بیشتر از یک دهه در حوزه این امورات فعالیت دارند، مفتخرند که سرویس تخصصی و ویژه ای را به مدیران و صاحبان مشاغل ارائه دهند و با تکیه بر تجارب مدیریتی و توان فنی وکلا، کارشناسان حقوقی و افراد تحصیل کرده، این امکان را به وجود آورده اند تا کلیه امورات ثبتی، حقوقی، مالی و اداری از هر جایی قابل پیگیری و مدیریت باشد.

شماره تماس: 03132655555

انواع مختلف شرکت های تجاری

اگر بخواهیم توضیحات ثبت شرکت را بازتر کنیم و از نظر لغوی به بررسی بپردازیم، به معنای داشتن شراکت در یک حرفه می باشد. یک شرکت از اجتماع 2 یا چند نفر که به شکل شریک، سهامدار یا موسس در قالب یک قرارداد رسمی به وجود می آید که این افراد در مسیر رسیدن به اهداف مشترک به فعالیت می پردازند. تمامی قراردادهای رسمی جهت تعیین نمودن قوانین در بین افراد حقیقی و حقوقی انجام می شود.

بسیاری از افراد جامعه این تصور اشتباه را دارند که با ثبت کردن شرکت، از نام و محصولات تولیدی شرکت محافظت کنند و دیگر هیچ کسی از نام شرکت سوء استفاده نکند، در شرایطی که جهت محافظت از نام برند و محصولات نیاز به ثبت برند می باشد. مسئله دیگری که نیاز است گفته شود این است که ثبت شرکت کاری بسیار ضروری جهت به رسمیت شناخته شدن شرکت می باشد و در صورتی که اجرا نشود، مراجع ذیصلاح مجوز لازم برای قطع فعالیت را خواهند داشت.

شرکت های تجاری دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از: شرکت تضامنی، شرکت سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت نسبی، شرکت تعاونی تولید و مصرف. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتر درباره هر یک از شرکت ها می پردازیم.

شرکت نسبی:  به طور معمول شرکت های تضامنی دارای نام خاصی هستند، با این تفاوت که مسئولیت هر یک از اعضای شرکت در قبال بدهی ها به میزان سرمایه شرکت می باشد.

انواع مختلف شرکت های تجاری

شرکت تعاونی: شرکت های تعاونی مناسب برای اتحادیه های روستایی و کشاورزی می باشند و جهت ثبت کردن مجامع و اتحادیه ها حداقل نیاز به 7 نفر می باشد. بدین شکل که 5 نفر به عنوان اعضا و 2 نفر به عنوان بازرس.

شرکت تضامنی: شرکت های تضامنی مناسب صرافی ها هستند و نیاز است با نام اعضای اصلی و حداقل 2 نفر استارت کار زده شود. مسئولیت بدهی یا ورشکستگی در این شرکت ها بر عهده هر یک از اعضا می باشد.

شرکت سهامی عام: شرکت سهامی عام مناسب کارخانجات و صنعت های بزرگ و پر رونق است و نیاز به اخذ مجوز از سازمان بورس و بانک مرکزی می باشد و دارای سهام قابل خرید توسط اکثریت مردم است.

شرکت دانش بنیان: شرکت های دانش بنیان به صورت شرکت های دانش محور و دارای اختراعات و ابداعات خاصی هستند و به شکل موسسه، سهامی خاص، مسئولیت محدود قابل ثبت هستند.

شرکت بازرگانی: شرکت های بازرگانی برای انجام صادرات و واردات با شرکت های برون مرزی مناسب هستند و به صورت سهامی خاص و مسئولیت محدود قابل ثبت می باشند.

شرکت سهامی خاص: شرکت سهامی خاص برای شرکت در مزایدات و مناقصات مناسب هستند. برای استارت فعالیت این قبیل شرکت ها حداقل نیاز به 3 نفر می باشد.

شرکت با مسئولیت محدود: در بین تمامی شرکت ها تجاری، شرکت با مسئولیت محدود جزوء عمومی ترین شرکت ها به حساب می آید و برای استارت کار حداقل نیاز به 2 نفر می باشد. مسئولیت بدهی در این شرکت ها تا سقف میزان سرمایه شرکت است.

شرکت غیر تجاری: این نوع شرکت ها جهت انجام امورات غیر تجاری بکار می روند و  قابل ثبت با حداقل 2 نفر می باشند. این نوع شرکت ها مناسب برای موسسات فرهنگی و حقوقی می باشند.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه ثبت شرکت در تهران

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین ثبت شرکت در اصفهان پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در حوزه انواع شرکت های تجاری و عملیات ثبت شرکت در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا