مالیات

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان 👨‍⚖️【آپدیت1403】✅

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفید و جامعی را در رابطه با بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان در اختیارتان قرار دهیم. یک مشاور مالیاتی فردی متخصص، تحصیل کرده و دارای اطلاعات به روز در حوزه ی مالی و حسابداری می باشد که علاوه بر اشراف به حقوق و قوانین مالیاتی باید تسلط کامل به دانش حسابداری و حسابرسی داشته باشد. یک وکیل مالیاتی با توجه به شناختی که از قوانین، بخشنامه ها و آیین نامه های مالیاتی دارد، می تواند یک سازمان را در پرداخت مالیات کمتر، یاری دهد. لطفا تا انتهای مقاله در حسابدارا همراه ما باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

مالیات انواع مختلفی دارد. از مالیات بر مشاغل گرفته تا مالیات بر ارث را شامل می شود. مالیات یک موضوع اساسی در مشاغل به ویژه امور تجاری محسوب می شود. وکیل مالیاتی می تواند اجرای همراه با اختیار کارهای مالیاتی شما را توام با تصمیم گیری در مواردی همچون، تمکین، اعتراض،  توافق، مصالحه، تقسیط، درخواست احاله و طرح پرونده در مراجع مختلف به عهده بگیرد.

یکی از مهم ترین و کارآمد ترین خدماتی که یک وکیل مالیاتی می تواند ارائه دهد، مشاوره ی مالیاتی است. در امور وکالت و مشاور مالیاتی نکات مهم و کلیدی وجود دارد. این نکات توسط وکیل مالیاتی مطرح و تشریح می شود. وکیل در امور وکالت معمولا اختیار تام و مطلقه از جانب موکل خود دارد، به همین منظور امضا و اقدامات وکیل به منزله ی تایید و امضاء موکل خود است و دارای اثرات قانونی می باشد. بنابراین نیازی به حضور موکل در مراجع مختلف نیست.

بهترین وکیل مالیاتی در ایران
جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس، کلیک کنید!

خدمات یک وکیل مالیاتی:

 • مشاوره و وکالت مالیات بر املاک
 • مشاوره و وکالت مالیات بر ارث
 • مشاوره و وکالت مالیات بر ارزش افزوده
 • مشاوره و وکالت مالیات بر در آمد اشخاص حقوقی

ویژگی های یک وکیل مالیاتی:

📋 اشراف کامل بر قوانین و مقررات مالیاتیوکیل مالیاتی باید اشراف کامل به قوانین مالیاتی داشته باشد تا در صورت ایجاد مشکل بتواند راه حلی را از دل همین قوانین استخراج کند.
👌 تجربه ی کارییک وکیل با تجربه کاری بسیار، به راحتی می تواند در روند دادرسی وارد عمل شود و هزینه و وقت موکل خود را تلف نکند.
😎 فن بیان قوی و گیرا برخی از مواد و مستندات قانونی نیاز به توضیح و تفسیر دارد و وکیل مالیاتی باید بتواند با توضیح و تفسیر گیرا از موکل خود دفاع کند.
❤️ مطالعه ی همه جانبه و به روز بودن اطلاعاتوکیل مالیاتی خوب باید مطالعه ی همه جانبه داشته باشد تا از قوانین و بخشنامه ها و آیین نامه ها مطلع باشد.
🕒 فارغ التحصیل رشته های حقوق، اقتصاد و حسابداریدر دعاوی مالیاتی در جلسات حل اختلاف وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی لازم است از قوانین مرتبط استفاده کند که این امر برای سایرین که در رشته ی حقوق نیستند بسیار دشوار است .

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مالیاتی در تهران

بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان کدام است؟

معرفی بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

همان گونه که می دانید مالیات یک درآمد برای دولت محسوب می شود و افراد طبق مقررات آن موظف هستند بنا به خدمات رفاهی و اجتماعی که دولت در اختیار آنها قرار داده است، مبلغی از در آمد خود را به دولت پرداخت کند. برخی افراد برای کاهش یا فرار از مالیات ، به استفاده از روش های گوناگون و غیر قانونی می پردازند که در صورت اثبات برای شخص مجازات ها و مالیات سنگین را به دنبال دارد. با کمک یک وکیل مالیاتی مجرب می توان به راحتی مالیات پرداختی را کاهش دهید.

در ادامه ی این مقاله به 10 مورد از بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان می پردازیم. لطفا مارا تا انتهای مقاله همراهی کنید:

علیرضا هاشمی

علیرضا هاشمی بهترین مشاور مالی در اصفهان

ایشان یکی از متخصص ترین و خبره ترین وکلای مالیاتی نام اشنا هستند که سوابق حرفه ای بسیار قوی دارند. همچنین موسسه ایشان از زبده ترین کارشناسان حرفه ای سازمان امور مالیاتی استفاده میکنند. به عبارتی با سپردن وکالت خود به موسسه سرای حسابدار به مدیریت ایشان می توانید از بهترین مشاوران و وکلای سازمان امور مالیاتی بهره ببرید. صداقت، امانت و حفظ اطلاعات محرمانه و تخصص بسیار بالای مجموعه سرای حسابدار خیال افراد را در استفاده از خدمات مالیاتی راحت میکند.

بالاترین تعداد پرونده مالیاتی موفق و راهکارهای مفید در مجموعه ایشان صورت گرفته است.

قسمتی از رزومه ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری
 • مدرس دانشگاه در حوزه مالی و مالیاتی
 • بیش از 1000 پرونده وکالت مالیاتی موفق
 • مشاور مالیاتی بیش از 300 شرکت در مدت خدمت
 • مدیر عامل موسسه حسابداری سرای حسابدار( بهترین آموزشگاه حسابداری ایران)
 • 15 سال سابقه در زمینه مشاوره و مدیریت مالی شرکت ها
 • عضو انجمن حسابداران خبره ایران
 • متخصص در زمینه پرونده های مالیات بر درآمد شرکت ها، مشاغل، مالیات بر ارزش افزوده و پرونده های رسیدگی به تراکنش های بانکی
 • کارشناس و محقق امور مالیاتی
 • مشاوره منابع انسانی در زمینه امور اداره کار و تامین اجتماعی

برخی از خدمات مالیاتی ایشان و مجموعه سرای حسابدار

 • انجام مشاوره مالیاتی از صفر تا صد شرکت و ارائه راهکار های مالیاتی برای استفاده از معافیت ها و کاهش مالیات
 • تهیه و تنظیم لوایح مالیاتی و ارزش افزوده و دفاع از هیئت های حل اختلاف مالیاتی تا دیوان عدالت اداری
 • تهیه اظهارنامه ارزش افزوده و اظهارنامه درآمد شرکت ها و مشاغل
 • انجام صفر تا صد سامانه مودیان مالیاتی
 • تحریر دفاتر، معاملات فصلی ماده 169 و تنظیم اسناد حسابداری ب
 • بررسی و رسیدگی به پرونده های مالیاتی و مشاوره و همچنین وکالت مالیاتی در همه سطوح و ارائه راهکارهایی برای معافیت مالیاتی
 • ارسال لیست مالیات حقوق (Salary) و مشاوره در زمینه مالیات حقوق و راه اندازی سامانه های مالیاتی
 • انجام صفر تا صد پرونده مالیاتی شرکت ها طی سال تا حصول بهترین نتیجه
 • انجام تمامی امور حسابداری و مشاوره در حوزه روابط کار و تامین اجتماعی

شماره تماس: 03132251111
آدرس دفتر: اصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدار
وبسایت: sarayehesabdar.ir

محسن نور محمدی

محسن نور محمدی

جناب آقای محسن نور محمدی یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد و عضو کانون وکلای استان اصفهان می باشد. با بیش از 12 سال سابقه در حوزه وکالت در شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی. آقای نور محمدی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و دارای تخصص در پرونده های اختلاف کارگر و کارفرما، استنکاف از اجرای حکم، اعسار، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبات خسارت و … می باشد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیک بخت، جنب دادگستری، ابتدای کوچه شهید صادقی، ساختمان شماره 7، طبقه همکف

شماره تماس: 09121614920

سید جواد قرشی

سید جواد قریشی

یکی از کسانی که در اصفهان در حال فعالیت بر روی وکالت مالیاتی می باشد و در آن بسیار خوش درخشیده است، جناب آقای سید جواد قرشی می باشد. جناب آقای قرشی دارای سابقه ی پروانه وکالت از قویه ی قضاییه را دارد. آقای قرشی در پرونده های مالی همچون، قرارداد ها، چک، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور، رسید عادی، دعاوی املاک مانند، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، حق کسبه و پیشه، تخلیه، مسائل سیاسی امنیتی مانند، جرایم سیاسی، جرایم امنیتی، جرایم مطبوعات و رسانه ها و … بسیار متبحر هستند.

آدرس موسسه: اصفهان، خانه اصفهان، فلکه نو بهار، فلکه اطلسی اول، خیابان گلستان

شماره تماس: 09133264487

دانیال گشتاسبی

دانیال گشتاسبی

جناب آقای دانیال گشتاسبی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. ایشان در دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، اختلاف مالی، سفته، فاکتور، رسید عادی، مناقصات، چک، داوری، دعاوی اموال، ماشین آلات، وسایل و لوازم ، اشیاء گرانبها و جواهرات، اموال منقول مانند  خودرو، دعاوی خانواده همچون دعاوی ارث و میراث، دعاوب ثبت احوال، سرپرست و قیم … و دیگر پرونده ها بسیار با سابقه و متخصص هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، خانه اصفهان، میدان نگهبانی، جنب بانک مهر اقتصاد، ساختمان بهار، طبقه ی اول، واحد جنوبی

شماره تماس: 03133357557

سیما علوی حجازی

سیما علوی حجازی

سرکار خانم سیما علوی حجازی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و دارای سابقه ی پروانه وکالت از قویه ی قضاییه هستند. خانم علوی حجازی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی املاک، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، حق کسب و پیشه، تخلیه، دعاوی مالی ، چک، داوری، قرارداد ها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، رسید عادی و … بسیار متخصص هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه ی دوم، واحد 14

شماره تماس: 09133032612

موسسه حسابداری پدیده حساب

موسسه حسابداری پدیده حساب

موسسه حسابداری پدیده حساب با بیش از 10 سال تجربه به منظور رفع نیاز های حسابداری و انجام امور مالیاتی جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در اصفهان آغاز به فعالیت نمود. شرکت ها می توانند با راهنمایی و مشاوره مالی و مالیاتی از این شرکت، علاوه بر آگاهی از تمام جوانب قوانین مالیاتی ، مالیاتی منصفانه پرداخت نموده و حتی شامل مشمول معافیت ها هم بشوند.

آدرس موسسه: اصفهان، حدفاصل خیابان شیخ مفید و خیابان سپهسالار، خیابان حاج آقا رحیم ارباب، نبش کوچه ی 14 (باغ توت)، جنب ساختمان جنب، ساختمان ستایش، طبقه ی دوم، واحد 3

شماره تماس: 09135649700

فرزانه فاروقی

فرزانه فاروقی

سرکار خانم فرزانه فاروقی یکی از بهترین وکلای دادگستری می باشد که در حل پرونده های متعدد دعاوی بسیار خوش درخشیده است. سرکار خانم فاروقی در پرونده های دعاوی مالی مانند، قرارداد ها، مناقصات، سفته، فاکتور ، برات، رسید عادی، اختلافات مالی، دعوای اموال مانند، اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات و وسایل و لوازم، اشیاء گران بها،و جواهرات و … و دعاوی املاک مانند، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، سرقفلی، حق کسبه و پیشه، تخلیه، ثبت اسناد و املاک و … سابقه ی بسیار و متخصص هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، 500 متر به طرف بلوار کشاورز، روبروی اولین ایستگاه بی ار تی، ساختمان دی، ورودی غربی، طبقه ی سوم، واحد 20

شماره تماس: 09133253880

 

مهدی داودی

مهدی داودی

آقای مهدی داودی وکیل و مشاور حقوقی شرکت ها و موسسات خصوصی می باشد و با بیش از 12 سال سابقه در حوزه ی وکالت بسیار خوش درخشیده اند. آقای داودی مدرک کارشناسی ارشد حقوق قضایی را اخذ کرده اند. ایشان در دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی مالی و تجاری ، قراردادها، چک، مناقصات، اختلافات مالی ، سفته، رسید عادی، دعاوی خانواده، دعاوی ارث ومیراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم و … بسیار کاردان و با سلبقه هستند.

آدس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع پاسارگاد، طبقه ی 6، واحد 30

شماره تماس: 09131012650

موسسه خدمات مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان

موسسه خدمات مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان

موسسه خدمات مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان با دارا بودن کامندان فنی و مدیران مالی مجرب، در زمینه ی هرگونه خدمات حسابداری و حسابرسی و مالیاتی با هدف ارتقاء سطح اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به انضباط مالی، ایجاد شده است. همچنین این موسسه خدماتی نظیر،عقد قرارداد، مشاوره مالیاتی در ابتدای سال مالی، قبول مسئولیت تفکیک اطلاعات از حیث مالیاتی، تنظیم و ارسال اظهار نامه های مالیات برارزش افزوده که به صورت فصلی ارائه می شود و دیگر خدمات را می تواند ارائه دهد.

آدرس موسسه: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، نرسیده به چهارراه آذر، ساختمان بیمه ایران، طبقه ی دوم، واحد 5

شماره تماس: 09156497769

مصطفی مستاجران

مصطفی مستاجران

جناب آقای مستاجران یکی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو کانون وکالت دادگستری اصفهان هستند و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی  هستند. آقای مصطفی مستاجران در حوزه های پرونده های دعاوی خانواده مانند دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی مانند، قرارداد ها، اختلاف مالی، فاکتور، رسید عادی، مناقصات،جرایم علیه اموال و اسناد مانند جعل، تقلب، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و … بسیار متخصص هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان مقداد (آتش)، نبش کوچه شماره 5، ساختمان زیتون، طبقه ی دوم

شماره تماس: 09133058017


انواع مالیات

مالیات و انواع آن در ایران به دو دسته طبقه بندی می شود و هر کدام از دسته ها زیر مجموعه های جدا دارند. دسته ی اول مالیات مستقیم، دسته ی دوم مالیات غیر مستقیم. مالیات یا به طور مستقیم اعمال می شود که در این صورت در آمد و دارایی در نظر گرفته می شود. مالیات بر در آمد در واقع هنگام دریافت هر درآمدی شامل (حقوق، املاک و …) مبلغی به عنوان مالیات از آن کسر می شود. مالیات بر دارایی مانند املاک، مستغلات، مالیات بر ارث، حق تمبر و … به طور سالانه بر تمام دارایی های یک فرد اعمال می شود، یا غیر مستقیم است که در  مالیات غیر مستقیم به موضوع مصرف و محدود کردن واردات بیشتر اشاره می شود. رایج ترین نوع مالیات غیر مستقیم مالیات بر مصرف است که برای خرید کالا ها و محصولات، آن را می پردازیم. همچنین برای محدود کردن واردات و افزایش تولید داخلی برخی از مالیات های سنگین بر کالاهای گمرکی وارد می شود.

انواع جرایم مالیاتی

همان گونه که می دانید شرکت هایی که در اداره ی ثبت شرکت ثبت می شوند مشمول قوانین و مقررات مالیاتی هستند که باید به آن متعهد باشند. همان طور که  قوانین و مقررات مالیاتی، مشمولان مالیات را به پرداخت به موقع مالیات تشویق کرده است و از طرفی برای پرداخت به موقع مالیات برای مشمولان، معافیت هایی را در نظر گرفته است از طرف دیگر در صورت عدم انجام تکالیف مالیاتی مشمولان مالیاتی به شدت برخورد خواهد کرد و برای انواع مالیات جرایم مختلفی را در نظر گرفته است.

هر یک از فعالان اقتصادی باید از انواع جرایم مالیاتی مطلع باشد. براساس قوانین ومقررات مالیاتی در صورت عدم پرداخت مالیات برای مشمولان مالیاتی یا تاخیر در پرداخت آن مکلف به پرداخت جریمه می شوند. در قوانین و مقررات مالیاتی 10 نوع جریمه وضع شده است که به ترتیب؛ جریمه مالیات عملکرد، جریمه عدم ارسال اظهار نامه مالیاتی ، جریمه عدم ارسال ترازنامه و حساب سود و زیان، جریمه ثبت در آمد غیر واقعی، جریمه مدیران شرکت، جریمه مدیران تصفیه، جریمه لیست حقوق و دستمزد، جریمه مالیات های تکلیفی، جریمه عدم انجام تکالیف دفاتر اسناد رسمی، جریمه مالیات برارزش افزوده، می باشد.

انواع مالیات

کلام آخر

ما در این مقاله با موضوع بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان، تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی را در خصوص ویژگی هایی که یک وکیل مالیاتی باید داشته باشد و همچنین خدماتی که این اشخاص می توانند ارائه دهند را در اختیارتان قراردهیم. نکته ی بسیار مهم این که ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سه =

دکمه بازگشت به بالا