آموزش

بهترین مشاور مالی در اصفهان

در این بخش از مقاله قصد داریم به توضیح بهترین مشاور مالی در اصفهان بپردازیم. حسابداراهر یک از افراد جامعه که قصد سرمایه گذاری در زمینه خاصی را داشته باشند، آمار ثروت و دارایی خود را در اختیار مشاوران مالی ذبده قرار می دهند تا آن ها بتوانند بهترین راهکارها را در اختیارشان قرار دهند. در ادامه مقاله به ارائه توضیحات بیشتر در زمینه مشاوره مالی و 10 نمونه از بهترین مشاوره مالی در اصفهان می پردازیم. خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاور مالی در تهران

چند نوع مشاوره مالی وجود دارد؟

هر یک از افرادی که تمایل دارند به عنوان مشاور مالی فعالیت کنند، می بایست مدارک تحصیلی عالیه را در این رشته داشته باشند و مدتی هم به عنوان دستیار در کنار مشاوران مالی رده بالا کار کرده باشند. به طور کلی دو نوع مشاور مالی در شرکت ها و موسسات مالی و حسابداری وجود دارد که عبارت است از:

مشاور مستقل مالی: منظور از مشاور مستقل مالی کسانی می باشد که درباره طیف گسترده ای از محصولات مالی کسب و کارهای گوناگون، مشاوره های بی طرفی را ارائه می کنند.

چند نوع مشاوره مالی وجود دارد؟

مشاور مالی محدود به تخصصی ویژه: منظور از مشاوران مالی محدود به تخصصی ویژه، درباره طیف گسترده ای از محصولات مشاوره می باشد، آن ها ممکن است در یک شاخه خاص تخصص داشته باشند به عنوان مثال: ارائه مشاوره حقوق بازنشستگی و یا ممکن است فقط درباره محصولات ارائه شده توسط تعدادی از شرکت ها مشاوره ارائه دهند. به طور معمول توصیه می شود که مشاوره مالی مستقل دریافت کنید تا بتوانید گسترده ترین دامنه مشاوره و هر یک از محصولات موجود را بررسی کنید. اما انتخاب دوباره یک مشاور مالی مناسب شرکتتان، به خودتان مربوط می گردد.

منظور از طرح مالی چیست؟

یکی از راهکارهایی که از طرف مشاوران مالی به اکثر متقاضیان ارائه می شود، طرح مالی می باشد. در توضیح طرح مالی این گونه می توان گفت که به عنوان نقشه‌ جامع برای آینده‌ مالی و اقتصادی مشتریان می باشد. به طور معمول طرح مالی بر اساس یک سری نکات کلیدی در پرسش‌ نامه‌ تنظیم می شود و وضعیت مالی را به طور دقیق در نظر می گیرد. برخی از این نکات کلیدی عبارتند از: ارزش خالص بدست آمده، مجموع دارایی‌، مجموع بدهی‌، میزان سرمایه‌ در حال گردش و هر گونه سرمایه نقدی می باشد.

هم چنین طرح مالی شامل گزیده ای از اهدافی می باشد که متقاظی و مشاور مالی درباره آن ها گفتگو  و تبادل‌ نظر کرده‌ اند و برای ادامه‌ راهشان درنظر دارند. بخش تجزیه و تحلیل طرح مالی به چند مسئله مختلف تقسیم می‌ گردد که شامل جزئیات هر کدام از طرح‌ های مربوط به املاک، تحمل ریسک پذیری، وضعیت مالی خانوادگی، بیمه‌ های کوتاه مدت و بلند مدت و دیگر مسائل مالی مرتبط با زمان حال و آینده می باشد.

منظور از طرح مالی چیست؟

هر فردی که ریسک‌ پذیر نباشد، سهم بیشتری در اموال و دارایی‌ های ثابت دارد و هر فردی که خواهان ریسک‌ باشد، سهم بیشتری در سهام و دیگر استراتژی های سرمایه‌ گذاری خواهد داشت. هر شرکت و مرکز مشاوره‌ مالی، زمان خرید و فروش اموال و دارایی‌ های مالی، بسیار هماهنگ با سیاست‌ های کلی سرمایه‌ گذاری شرکت پیش می رود. فرایند انتخاب نوع سرمایه‌ گذاری در بین مراکز گوناگون، کاملا متفاوت می باشد. بعضی از مشاوران مالی با یک مرکز سرمایه‌ گذاری رو به رو هستند و سرمایه‌ های خود را به یک تأمین‌ کننده مالی محدود می‌ کنند.

در شرایطی که بعضی دیگر از آن ها ممکن است از منابع گوناگون مانند: سرمایه‌ گذاری‌ و سهام‌ های خصوصی، اوراق قرضه و دیگر دارایی‌ های مالی بهره ببرند.

بهترین مشاور مالی در اصفهان کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم یک سری اطلاعات مفید را درباره مسائل گوناگونی اعم از انواع مختلف مشاوره مالی و طرح مالی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که بهترین مشاور مالی در اصفهان کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می بایست رزومه و سوابق اجرایی شرکت های مشاوره مالی و مالیاتی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به انتخاب مدنظر دست پیدا کنید.

بهترین مشاور مالی در اصفهان کدام است؟

در ادامه مقاله به بررسی 10 نمونه از بهترین مشاور مالی در اصفهان می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

شرکت کوشا اندیشان ماهان

شرکت کوشا اندیشان ماهان

شرکت خدمات مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان، با استفاده از کادر فنی و مشاوران مالی در زمینه‌ ارائه نمودن هرگونه خدمات حسابرسی، مالی و مالیاتی و با هدف بالا بردن سطح کیفی داده ها و اطلاعات مالی و سیستم‌ های مدیریتی و کمک به برقراری نظم و انضباط مالی پدید آمده است. اکثر مشاوران مالی شرکت خدمات مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان، گاها به‌ شکل مستقل کار کرده اند و یا سابقه کار در شرکت های مالی دیگر را نیز داشته اند. هر یک از مشاوران باید مدرک و مجوز را داشته باشند تا بتوانند با مشتریان همکاری کنند.

مرکز مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان موفق شده است با همکاری پرسنل خود، در راستای ارائه نمودن خدمات به مشتریان در زمینه بروز رسانی داده ها و اطلاعات حسابداری، مالیاتی و هم چنین تهیه گزارش های مالی مختلف، بر اساس استراتژی های به روز حسابداری و خدمات مالی یا مشاوره‌ مالیاتی، سبک نوینی از خدمت‌ رسانی به کلیه کارفرمایان را بر اساس اعتماد، صداقت، همکاری، اعتماد متقابل و تعهد اخلاقی ارائه کند. هر یک از مشاوران و متخصصان مالی و حسابداری کوشا اندیشان ماهان دارای یک سری وظایف می دباشند که عبارت است از:

 • امکان تهیه و تنظیم آیین نامه های مالی و مالیاتی
 • ارائه مشاوره در جهت حذف کلیه هزینه های اضافی
 • ارائه مشاوره در زمینه امورات تسهیلات بانکی و تهیه و تنظی طرح های توجیهی
 • ارائه مشاوره در زمینه امورات تسهیلات بانکی و تهیه و تنظی طرح های توجیهی
 • هر یک از مشاوران مالی وظیفه نظارت بر کارکنان و تهیه گزارش های مالی را دارند
 • امکان تجزیه و تحلیل و ارائه نمودن راهکارهای مختلف جهت بهبود سیستم بودجه شرکت
 • مشاوران مالی وظیفه ارائه نمودن طریقه انجام یک بازاریابی مطابق با نیاز شرکت به مدیریت را دارند
 • مشاوران مالی شرکت کوشا اندیشان ماهان مسئول نظارت بر تمامی مسائل مالی و حسابداری شرکت می باشند
 • امکان نظارت بر اجرای جریان نقدینگی، کلیه مخارج شرکت و ارائه نمودن پیشنهادات مختلف در جهت بکارگیری منابع سازمان

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، نرسیده به چهاراه آذر، ساختمان بیمه ایران، طبقه دوم، واحد 5

تلفن: 03132352969

شرکت همت تراز

شرکت همت تراز

شرکت مالی و حسابداری همت تراز دارای سوابق بسیار درخشانی در زمینه ارائه نمودن مشاوره های مالی و حسابداری می باشد. مدیریت این شرکت بر عهده مهدی آراسته منش می باشد. ایشان از اساتید برجسته حسابداری کشور می باشد که دارای سوابق درخشانی است اعم از: سرپرست شرکت حسابداری دقيق تراز سپاهان، شرکت آنی تک اصفهان، دارای عنوان مفتخر مشاور رسمی مالیاتی از جامعه مشاوران رسمی، دارای سمت کارشناس رسمی دادگستری از مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و … .

مشاوران مالی همت تراز در حوزه های مختلف مسائل مالی و مالیاتی، بازنشستگی، حقوق و دستمزد، سرمایه گذاری و بیمه فعالیت می کنند. آن ها بیشتر وقت خود را در زمینه بازاریابی و جذب مشتری می گذرانند. اکثر آن ها در زمینه برنامه ریزی مالی و فروش مالی و حسابداری تخصص دارند. مشاوران مالی همت تراز با افراد یا شرکت های مختلف کار می کنند و با داشتن داده ها و اطلاعات مختلف درباره موضوعاتی مانند حسابداری و مالیات، بیمه و سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی می کنند.

هم چنین مشاوران شرکت همت تراز به شکل شخصی و نزدیک با مشتریان همکاری می کنند و مشاوره های خاصی را ارائه می کنند. مشاوران همچنین اوراق قرضه و سهام مشتریان را خرید و فروش می کنند و این که در زمینه بورس یا اوراق بهادار نیز به افراد مشاوره می دهند.

آدرس: اصفهان، خیابان میرداماد، کوچه 54 الفت، ساختمان بی تا، طبقه اول

تلفن: 03132361649

شرکت یکتا تحلیل

شرکت یکتا تحلیل

شرکت مالی و حسابداری یکتا تحلیل، ابتدا تحت مرکز حسابداری شایان تدبیر اسپادانا فعالیت خود را آغاز کرد و در حوزه ارائه نمودن خدمات مالی و حسابداری، مالیاتی و همچنین نمایندگی شرکت‌ ها در رابط با با فروش نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری شروع به کار کرد و هم اکنون نیز با کادری باتجربه در این حوزه و 22 سال سابقه‌ درخشان در خدمت تمامی مشتریان می‌ باشد. اساتید این شرکت مسئولیت ارائه خدمات مالی و مالیاتی، حسابداری، برپایی کلاس های آموزشی و خرید و فروش نرم افزارهای مختلف را برعهده دارند.

شرکت یکتا تحلیل با داشتن بیشتر از 10 سال سابقه حسابرسی کمپانی ها، موسسات و دیگر نهادها، با هدف ارائه نمودن خدمات موثر به مشتریان پدید آمده است. شرکت یکتا تحلیل اصول و اهداف خاصی را دنبال می کند که عبارت است از: استفاده از متخصصان، کارشناسان و مشاوران مجرب با سوابق غنی، تلاش در جهت بالا بردن سطح دانش پرسنل، رعایت نمودن اصول حسابداری رایج در سطح بین المللی و استانداردها و مقررات ملزم در سطح کشور، امکان تنوع بخشی به خدمات قابل ارائه و استفاده از  فن‌ آوری‌ های جدید و بروز.

برخی ازخدمات و فعالیت های مالی و حسابداری شرکت یکتا تحلیل به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب‌ ها
 • اجرای تمامی امورات مالی و حسابداری شرکت‌ ها
 • اجرای کلیه عملیات اصلاح و بستن حساب‌ های بانکی
 • امکان تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالی، مالیاتی و دفاتر قانونی
 • امکان تهیه و تنظیم صورت‌ های مالی از روی اسناد و مدارک جانبی
 • امکان ارائه مشاوره، نصب و راه اندازی نرم‌افزارهای مالی و حسابداری
 • امکان تنظیم اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده و فهرست صورت معاملات فصلی
 • امکان ارائه مشاوره و انجام تخصصی فعالیت‌ های آماری و پ‍ژوهشی، تجزیه و تحلیل‌های آماری و … از طریق مشاوران و متخصصان

آدرس: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نبش بازار جابر، ساختمان الهیه، طبقه سوم، واحد 9

تلفن: 03134422906

شرکت آرتا تراز امین

شرکت آرتا تراز امین

شرکت آرتا تراز امین در سال 1392 با هدف بالا بردن سطح آگاهی اساتید و مدیران در بازار کار رشته حسابداری و ارائه نمودن خدمات مالی به شکل حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است تا به عنوان یک پایگاه تخصصی مشاوره مالی و مالیاتی شناخته شود. خدمات متنوع، مسئولیت پذیری و امانت داری سه رکن اساسی در این شرکت می باشد. شرکت آرتا تراز امین همواره تلاش کرده است با توجه به نیازها و شرایط مشتریان، نقشه راه مناسبی را برای حل مشکلات مشتریان ارائه کند.

امین حسین شمسی توانسته است با همکاری اساتید خود در جهت تامین نمودن نیاز های مختلف مشتریان در رابط به بروز رسانی اطلاعات مالی و حسابداری و ارائه نمودن گزارش های مالی متنوع، بر طبق متدهای به روز حسابداری و همین طور خدمات مشاوره مالی و مالیاتی، سبک نوینی از خدمات رسانی به کارفرمایان را ارائه می کند. مشاوران مالی شرکت آرتا تراز امین وضعیت مالی مشتریان را بررسی می کنند تا بتوانند برنامه های مالی بلند مدت و کوتاه مدت طراحی کنند. آن ها گزارش کاملی از بدهی، دارایی، درآمد و هزینه تهیه می کنند.

هر یک از نیازهای بازنشستگی، حقوق بازنشستگی در آینده، منبع درآمد و تعهدات مالی بلند مدت خود را در اختیازشان قرار می دهند. ارزیابی اولیه شامل بررسی دیگر مباحث مالی مانند بیمه و اوضاع مالی مشتریان هم توسط مشاوران مالی انجام می شود.

تلفن: 09131010023

شرکت آریا حساب زنده رود

شرکت آریا حساب زده رود

شرکت حسابداری آریا حساب زنده رود در سال 1385 با هدف ارائه نمودن خدمات مختلف مالی و مالیاتی، حسابداری، حسابرسی همراه با تیم ورکی تشکیل شده از کارشناسان و متخصصان کارآزموده فعالیت خود را شروع کرده است. شرکت حسابداری آریا حساب زنده رود در ابتدا تمرکز خود را بر روی بخش پیمانکاری و تولیدی گذاشته است.

پس از گذشت پروسه زمانی کوتاهی، هم‌ زمان با تغییر اوضاع اقتصادی و قوانین مختلف مالی و مالیاتی و از همه مهم تر افزایش دغدغه های مالی شرکت ها، آریا حساب گستره خدمات خود را  به اصناف مختلف اعم از شرکت های خودرویی، خدماتی، صنعتی، بازرگانی، تولیدی، آموزشی و … به میزان زیادی افزایش یافته است.

کارشناسان شرکت آریا حساب بر طبق ارزش خالص مدنظر و درآمدهای بدست آمده از بازنشستگی، طرح مالی ایده آل ترین و بدترین وضعیتی که ممکن است در آینده رخ دهد را شبیه‌ سازی می‌ کنند. بنابراین می‌ توانید از قبل، خودتان را برای پیچیده ترین شرایط آماده کنید. پس از آن که طرح مالی توسط کارشناسان و متخصصان مورد بررسی قرار گرفت، در صورت نیاز، یک سری تغییرات اعمال می گردد و نیاز است مشتریان برای اجرای طرح آماده باشند.

آدرس: اصفهان، خیابان کاوه، خیابان باهنر، بعد از پمپ بنزین پتروآیریک، کوچه گلبرگ (29)، مجتمع مهتاب، طبقه 5، واحد 3

تلفن: 03133454105

شرکت بهین تراز زرین

شرکت بهین تراز زرین

شرکت حسابداری بهین تراز با استفاده از کادری کاربلد و مجرب با هدف کمک به بهبود کیفیت، تاثیر بخشی و توسعه مراکز، شرکت ها و همچنین با داشتن حس مسئولیت پذیری و برقراری نظم و انضباط و تعهد کاری شروع به کار کرده است. مدیران و کارفرمایان شرکت حسابداری بهین تراز بدون داشتن هیچ گونه دغدغه از کارآمدی مالی و حسابداری، تمامی تمرکز و تلاش خود را صرفا برای افزایش بهره وری و همچنین پیشبرد مالی و اقتصادی به کار گرفته است.

به طور معمول مشاوران مالی شرکت حسابداری بهین تراز با ببرسی کردن تحمل ریسک و ریسک پذیری، برای تقسیم بندی اموال و دارایی‌ مشتریان تصمیم گیری می کنند. تخصیص دارایی‌، به عنوان الگویی مشخص برای تعیین نمودن درصد مشارکت دارایی‌ های گوناگون می باشد و نشان دهنده این است که چه میزان از دارایی به کدام قسمت اختصاص پیدا می‌ کند و نمای کاملی از پورتفوی مالی افراد را شامل می شود.

آدرس: اصفهان، خیابان ارتش، جنب پل حسین آباد، ساختمان تجاری رضا، طبقه چهارم، شرکت حسابداری بهین تراز

تلفن: 03191010120

شرکت پدیده حساب اسپادانا

شرکت پدیده حساب اسپادانا

شرکت مالی و حسابداری پدیده حساب اسپادانا با داشتن بیش از 10 سال تجربه با هدف رفع نمودن نیازهای مالی، حسابداری و مدیریتی شرکت ها، موسسات، کارخانجات و بالا بردن سطح کیفی اطلاعات مالی و حسابداری و کمک به ایجاد نمودن نظم و انضباط مالی در بخش های مختلف عمومی، خصوصی و … پدید آمده است. از خدمات مختلف شرکت مالی و حسابداری پدیده حساب اسپادانا می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • تهیه و تنظیم لیست مالیات بر حقوق
 • تهیه و ارائه نمودن لیست بیمه تامین اجتماعی
 • ثبت نام کد حسابداری و اقتصادی همراه با تکمیل ثبت نام کد اقتصادی
 • تغییر دفاتر قانونی بر اساس آیین‌‌ نامه های تحریر دفاتر و قانون مالیات مستقیم
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده و لیست صورت معاملات فصلی

بهای مشاور مالی و اقتصادی شرکت پدیده حساب عبارت است از:

استاندارد حقوق و دستمزد: در این حالت بهای مشاور مالی به شکل دریافت کمیسیون می باشد که مشتریان در زمینه های مختلف سرمایه گذاری می‌ کنند. به این شکل که مشتری شاید صورت حسابی از مشاور مالی و مالیاتب دریافت نکند اما بهای بیشتری هم به عنوان قیمت مشاور مالی با درنظر گرفتن نوع پروژه بپردازد.

استاندارد امانتی: در این حالت بهای مشاور مالی به این شکل است که ساعت یا هزینه‌ مشخصی برای مدت زمان مشخص تعیین می‌ گردد. این هزینه‌ ها با درنظر گرفتن محل و میزان تجربه مشاور مالی و مالیاتی متفاوت می باشد. گاهی اوقات از طرف مشاوران مالی و مالیاتی، برای مشتریان جدید هزینه‌ های کمتری تعیین می گردد، البته جلسه اول عمعمولا رایگان است و با هدف ارزیابی نیازهای هر دو طرف برگزار می شود.

آدرس: اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، خیابان بوستان، طبقه فوقانی بانک ملی

تلفن: 03145839060

شرکت نگاه آریایی

شرکت نگاه آریایی

شرکت مالی و حسابداری نگاه آریایی به عنوان شرکت معتبری می باشد که دارای زیر مجموعه های نامحدودی است و کنترل تمامی این مراکز بر عهده مدیران و هیئت مدیره شرکت نگاه آریایی می باشد. از جمله فعالیت های متنوع شرکت نگاه آریایی می توان به محتوا سازی، تبلیغات وسیع، مشاوره کسب و کار و عرضه خدمات سایت اشاره نمود. شرکت نگاه آریایی دارای بیشتر از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه مشاوره مالی و مالیاتی با مدیریت اصغر عبدلی می باشد و همواره خدمات مختلفی را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می کند.

هم چنین بهای هر نوع از مشاوره مالی و اقتصادی با توجه به مسائل مختلفی مشخص می‌ شود. افراد می بایست در ابتدا با شرکت‌ مشاور مالی و مالیاتی نگاه آریایی تماس بگیرند و در مرحله بعد پس از پاسخ دادن به چند سوال ابتدایی، حوزه مدنظر افراد پرسیده می‌ شود و یک تایم حضوری یا تلفنی برای ارائه مشاوره بهتر مشخص می‌ شود. نکته دیگر این است که بهای مشاور مالی در شهرهای مختلف، کاملا با یکدیگر فرق می کند و این هزینه در شهرهای بزرگ با درنظر گرفتن سرمایه گذاری‌ های بزرگ تر، بیشتر است.

شرکت آگاه تراز سپاهان

شرکت آگاه تراز سپاهان

شرکت آگاه تراز سپاهان با هدف ارائه نمودن خدمات مشاوره ای و اجرایی در حوزه های مالی و حسابداری، کار و تامین اجتماعی به شرکت ها و مراکز اقتصادی بر پایه مسئولیت پذیری و تعهدکاری، همچنین با رعایت نمودن اصول حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است که متشکل از کادری باتجربه و دارای سوابق حرفه ای فراوان در زمینه های حسابداری و مشاوره های بیمه ای، مالی، مالیاتی و …  می باشد.

هم چنین نیاز است ذکر شود که علاوه بر موارد گفته شده، موسسه آگاه تراز سپاهان در زمینه معرفی، برنامه ریزی و استقرار سیستم های مالی، حسابداری، انبار و سیستم های کارکنان و مدیریت مشتریان و … تجارب قابل توجهی را بدست آورده است که در این راستا علاوه بر همکاری و ارائه مشاوره به مراکز تولیدکننده نرم افزار مالی و حسابداری ارتباط ویژه و خاصی بین پیشتازان عرصه نرم افزار های مالی و اداری و کارشناسان شرکت آگاه تراز سپاهان نیز وجود دارد. از جمله مهم ترین خصوصیاتی که موسسه آگاه تراز سپاهان را از دیگر مراکز متمایز می کند عبارت است از:

 • داشتن مهارت ارزیابی
 • داشتن ارتباطات عمومی و مهارت های خاص
 • داشتن تسلط کامل بر قوانین مالی و مالیاتی کشور
 • داشتن اطلاعات سودمند مالی، حسابداری و حسابرسی
 • داشتن آگاهی کامل نسبت به قوانین کار و تامین اجتماعی
 • داشتن تسلط کامل بر شرایط و مبانی دادرسی مالیاتی و هیأت های حل اختلاف امورات بیمه و تامین اجتماعی

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل چهار راه وکلا و خیابان شیخ مفید، مجتمع آلا، طبقه دوم، واحد 7

تلفن: 09132082286

شرکت حساب ریز

شرکت حساب ریز

شرکت مالی و حسابداری حساب ریز در سال 1386 با هدف ارائه خدمات به تمامی متقاضیان در خصوص امورات مالی، مالیاتی و بیمه ای در اداره ثبت شرکت های تهران افتتاح شده است و با برخورداری از کارشناسان کاربلد و کارآزموده سعی در خدمت رسانی  درست و جلب رضایت حداکثری مشتریان از طریق آخرین استانداردها، آیین نامه ها و بخشنامه ها بوده است. شعبه اصلی شرکت حساب ریز در تهران است اما خدمات خود را در شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان عرضه نموده است.

آدرس: تهران، اتوبان شهید چمران، بعد از باقر خان، نبش کوچه لادن، پلاک 12، واحد 3

تلفن: 02122414078

چه نوع خدماتی از سوی مشاور مالی ارائه می گردد؟

مشاوران مالی به مشتریان کمک می کنند سرمایه و دارایی خود را حفظ و نگهداری کنند و کسب و کار خود را بهبود ببخشند. معمولا مشاوران مالی در قدم اول برای سرمایه گذاری، فرمی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. این فرم حاوی یک سری سوالات متنوعی می باشد که از طریق بررسی هر یک از جواب های مشتریان، اوضاع مالی و اقتصادی مشتریان برای مشاوران مالی واضح می گردد.

پس از مرحله شناخت و گردآوری داده ها و اطلاعات، مشاوران مالی به ارائه راهکارهایی جهت دستیابی مشتریان به اهداف مالی و اقتصادی می پردازند. در این مرحله ممکن است شرایطی ایجاد شود که مشتری برای انجام راهکارها نیاز به توصیه و خدمات مالی و اقتصادی داشته باشند که معمولا توسط مشاوران مالی صورت می گیرد. بسیاری از افراد، جهت سرمایه گذاری در بورس یا هر حوزه دیگری از خدمات مشاوران مالی بهره می برند تا بهترین عملکرد را با بازدهی هر چه بیشتر را داشته باشند.

چه نوع خدماتی از سوی مشاور مالی ارائه می گردد؟

مشاوران مالی در حوزه دریافت انواع مختلف وام های بانکی، تاسیس یا منحل نمودن مراکز حقیقی و حقوقی، طرح ریزی بازنشستگی و … مشاوره می دهند و راهکارهای سازنده ای در این موارد دارند. مشاوره مالی در زمینه های مختلف حسابرسی، حسابداری، مالیات افراد و اصناف، مالیات سازمان و مالیات بر ارزش افزوده می تواند به افراد حقیقی و حقوقی کمک کند.

تعداد زیادی از افراد این تفکر را دارند که مشاوره مالی فقط برای سازمان ها و مراکز بزرگ و معتبر کارایی دارند و دیگر افراد حقیقی و حقوقی نیازی به استفاده از خدمات مشاور مالی و سرمایه گذاری ندارند. اگر به سوابق اجرایی آن دسته از اشخاصی که در کسب و کار خود شکست خورده اند توجه کنید، متوجه غلط بودن این تصور خواهید شد.

افراد حقیقی و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ هم می توانند از طریق مشاوره با مشاوران مالی به ترقی و توسعه کسب و کار و افزایش درآمد خود کمک کنند. هر یک از مشاوران مالی سالیان سال در قسمت های مختلف تولیدی، صنعتی، تجاری و … فعالیت کرده اند و تجربیات بسیار ارزشمندی از بازار سرمایه و عوامل تاثیرگذار در کاهش و افزایش سرمایه دارند.

در چه زمینه هایی می توان مشاوره مالی دریافت کرد؟

از بعد دیگر این گونه می توان گفت که تعداد زیادی از مشاوران مالی فقط به مشاوره های مالی و سرمایه گذاری در بورس و اوراق بهادار اکتفا می کنند، ولی بعضی دیگر از مشاوران مالی فقط در زمینه های مالی و مالیاتی فعال هستند به عنوان مثال: مشاوره در حوزه سرمایه گذاری ملک و املاک، مشاوره در زمینه بیمه، مشاوره مالی و اقتصادی و … . به احتمال زیاد مراکز مشاوره مالی و اقتصادی و همچنین مشاوران مالی در یک یا چند زمینه خاص تخصص دارند. به همین دلیل  برای انتخاب مشاور باید اطمینان داشته باشید که در زمینه مدنظر شما به اندازه کافی تخصص داشته باشند.

برخی دیگر از زمینه هایی که می توان مشاوره مالی دریافت نمود عبارت است از:

مشاوره مالی و حسابداری: این گونه می توان توضیح داد که حسابداری شامل انواع مختلفی از مراحل گردآوری اطلاعات، ثبت و تقسیم بندی، خلاصه کردن داده ها و اطلاعات و در نهایت تهیه انواع مختلف گزارش های مالی می‌ باشد. در نتیجه موسسات مالی و حسابداری کلیه این اطلاعات را از طریق مشاوره حسابداری رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند.

مشاوره بیمه: مشاوره های حقوقی اداره کار موجب می گردد که متقاضیان اطلاعات صحیحی در مورد اختیارات و فعالیت‌ های بیمه بدست آورند، بدین معنی که در مورد بیمه پیمانکاری و کارگری و … چه نکاتی را باید در اختیار داشته باشید و چگونه موجب راحتی هر چه بیشتر کارتان می‌ شود. تمامی کارگران و کارفرمایان بر اساس قانون کار می بایست از حقوق خود مطلع شوند و برای این کار می‌ توانند از خدمات مشاوره بیمه نیز بهره ببرند تا در صورت بروز  هر گونه مشکل و اختلاف، راه حل آن را بدانند.

به صورت کلی این گونه می‌ توان گفت که مشاوره بیمه می‌ تواند در زمینه‌ های مختلفی مانند قوانین بیمه اجتماعی، قوانین کار، چگونگی اجرای طرح های دعاوی، تنظیم دادخواست براساس قوانین کار و … به مشتریان راهنمایی های لازم را بدهد.

کلام آخر
در این بخش از مقاله به توضیح بهترین مشاور مالی در اصفهان پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات مختلفی درباره مباحث گوناگونی اعم از انواع مختلف خدماتی که از سوی مشاور ارائه می گردد، در اختیارتان قرار دهیم. همچنین از همه شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا