شرکت

ثبت برند در شیراز 💎 معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین شرکت ثبت برند در شیراز در اختیارتان قرار دهیم. بی شک تمامی شرکت ها به دنبال راهی برای جذب مشتریان و کسب سودآوری حداکثری می باشند. ثبت برند تجاری می تواند به تحقق این هدف کمک شایانی کند. در استان فارس شرکت های معتبری در زمینه ثبت برند وجود دارد که در این مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین شرکت های ثبت برند در شیراز می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در ایران

نکات مهم در زمینه ثبت برند تجاری

تمامی صاحبان و مدیران کسب و کارها می بایست جهت ثبت علامت تجاری خود از یک نامی خاص و منحصر به فرد استفاده کنند تا مخاطبان پس از دیدن و شنیدن نام تجاری آن شرکت، نوع فعالیت و خصوصیات آن شرکت برایشان یادآوری شود. همچنین از این طریق می توان کسب و کار این قبیل افراد را با نام تجاری منحصر به فرد به افراد دیگر معرفی نمود. در واقع ثبت و انتخاب علامت تجاری با هدف به شهرت رساندن کسب و کار در بازار ملی و جهانی انجام می شود.

نکات مهم در زمینه ثبت برند تجاری

برخی از نکات مهم در زمینه ثبت برند تجاری عبارت است از:

💬 اسامی غیر اخلاقی غیر قابل ثبت هستند اسامی غیر اخلاقی، غیر اسلامی و بر ضد شئونات اسلامی غیر قابل ثبت هستند
💰 اسامی ساختگی غیر قابل ثبت هستند اسامی ساختگی و اسامی معروف و شناخته شده غیر قابل ثبت هستند
📋 استفاده از اسامی ترکیبی مجاز نیست اسامی ترکیبی و چند سیلابی، شانس کمی برای ثبت دارند
❤️ داشتن شباهت با برندهای تجاری معروف ممنوع است داشتن شباهت 50 درصدی با اسامی تجاری معروف، امکان ثبت برند تجاری را به صفر می رساند
✔️ استفاده از اسامی توصیفی ممنوع است تمامی صفات و اسامی که نشان دهنده توصیفات هستند، غیر قابل ثبت می باشند

بهترین شرکت ثبت برند در شیراز کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اطلاعات مفیدی را در زمینه ثبت برند تجاری در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین شرکت ثبت برند در شیراز کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می توانید تعدادی از شرکت های معتبر و موفق را شناسایی کنید و امکانات هر کدام را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین شرکت ثبت برند در شیراز کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین شرکت ثبت برند در شیراز می پردازیم و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در تهران

شرکت ثبت برند آسان ثبت

شرکت ثبت برند آسان ثبت

شرکت ثبت برند آسان ثبت واقع در شهر تهران است و آماده ارائه خدمات ثبتی و حقوقی در کلان شهرهای کشور می باشد. شرکت آسان ثبت از دو بخش ثبتی و نرم افزاری تشکیل شده است. بخش ثبتی از متخصصان جوان و خبره و تیم نرم افزاری از مهندسانی آگاه و بروز که علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های نوین دنیای فناوری اطلاعات دارند، تشکیل شده است.

نوع عملکرد شرکت آسان ثبت بر پایه کار تیمی است و برای داشتن بهترین تیم، آسان ثبت بر پایه اصول پنج گانه رشد و ترقی، احترام به مشتریان، وضوح و شفافیت، گسترش علم و دانش، توجه و تعهد نسبت به مسئولیت‌ های اجتماعی گسترش یافته است. جهت ثبت برند در شهر شیراز ساده‌ ترین روش این است که از سامانه اینترنتی آسان‌ ثبت استفاده کنید و با پایین ترین میزان هزینه و زحمت، صفر تا صد مراحل کار را به صورت برون‌ سپاری انجام دهید. در غیر این صورت می بایست به سایت مرکز مالکیت معنوی رجوع کنید. برخی از مراحل ثبتی عبارت است از:

 • مدارک مورد نیاز جهت برند سازی را آپلود کنید
 • اطلاعات مرتبط با محصولات و خدمات را تکمیل کنید
 • می بایست هزینه ثبت برند در شهر شیراز پرداخت شود
 • اطلاعات و مشخصات مالک برند در شیراز می بایست وارد شود
 • در پایان شماره اظهارنامه های برند خود را جهت پیگیری‌ های بعدی یادداشت کنید

تلفن: 02143498

شرکت ثبت برند ایلیا

شرکت ثبت برند ایلیا

جهت ثبت کردن برند در شیراز می بایست یا به صورت شخصی انجام شود یا به صورت شخصیت حقوقی، در هر دو صورت روال ثبت برند تجاری یک مسیر را طی می کند و تنها فرق این دو روش ثبت در مدارک خصوصی و حقوقی می باشد. برند یا علامت تجاری در واقع بر اساس نگارش شامل: علامت تجاری نوشتاری، علامت تجاری تصویری، علامت تجاری ترکیبی نوشتاری و تصویری می باشد که افراد می توانند برای هر کدام از این موارد که بیشتر تمایل دارند، جهت ثبت برند در شیراز درخواست کنند.

یکی از اصلی ترین مدارکی که برای ثبت برند می بایست تحویل مراکز داده شود، جواز می باشد. این جواز می تواند هر نوع مجوزی را شامل گردد، به عنوان مثال جواز کسب، جواز تأسیس، موافقت اصولی، پروانه بهره برداری و حتی اینماد های موجود در سایت ها هم به نوعی مجوز فعالیت به حساب می آیند. جهت ثبت کردن سریع برند تجاری، شرکت ثبتی و حقوقی ایلیا بهترین و سریع ترین روش جهت ارائه خدمات مدرن می باشد. یک برند فقط از طریق به ثبت رسیدن می تواند به شکل قانونی از مزیت های برندینگ و تسهیلات دولتی برخوردار شود.

تلفن: 02126655119

شرکت ثبت برند ذهن ناب

شرکت ثبت برند ذهن ناب

نخستین گام برای ثبت برند تجاری در شهر شیراز پس از انتخاب کردن برند و طراحی لوگو، ثبت نام در سامانه حقوقی مالکیت معنوی می باشد. پس از ثبت کردن اطلاعات و دریافت نمودن رمز عبور، اقرارنامه را از سایت دریافت می شود و به دفترخانه اسناد رسمی تحویل می دهید. پس از انجام مراحل الکترونیکی، مشخصات تقاضا کننده ثبت برند، لوگو درخواستی، محصولات و خدمات ثبت می گردد و مدارک لازم بارگذاری می گردد.

شرکت حقوقی و ثبتی ذهن ناب با هدف ارائه نمودن خدمات تخصصی به صورت مدرنیته به تمامی متقاضیان، توسط گروهی از متخصصان و کارشناسان در این حوزه راه اندازی شده است و همواره مشتری مداری و استفاده از متدها و استراتژی های خلاقانه را سرلوحه اصول کاری خود قرار داده است. از سری مزیت های ثبت برند در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت است:

 • منبع مستقیمی جهت درآمدزایی و سودآوری
 • ابزاری مناسب برای بازاریابی و ایجاد نمودن وجه اجتماعی قابل توجه
 • دارای ضمانت تشخیص متفاوت بودن محصولات یک شرکت از شرکت دیگر
 • ثبت برند تجاری از موارد ضروری جهت موافقت نامه های اعطای نمایندگی است

تلفن: 02188600923

شرکت ثبت برند ماهان

شرکت ثبت برند ماهان

تمامی مشاغل و کسب و کارها پس از گذشت مدت زمانی فعالیت، گسترش می یابند و بیشتر علاقمند هستند در موارد متعدد علامت تجاری مربوطه مورد حمایت و توجه قانون قرار بگیرد. جهت اضافه کردن محصولات جدید به برندهای تجاری ثبت شده، در صورتی که در ابتدای کار برند تجاری به شکل دستی ثبت شده باشد، پیش از انجام امورات سیستمی، ابتدا به شکل حضوری، اطلاعات پرونده پیشین خود را تکمیل کردن و از طریق شماره اظهارنامه آنلاین و رمز دریافت شده، اقدامات سیستمی مربوطه را انجام دهید. شرکت حقوقی ماهان تمامی خدمات فوق ذکر را در استان فارس ارائه می دهد.

مدت زمان اعتبار برند تجاری در شهر شیراز 10 سال می باشد و این تاریخ از زمان اعطای اظهارنامه شروع می شود. در صورتی که مدیران و صاحبان مشاغل تمایل به استفاده از علامت داشته باشند، می بایست در پایان سال با پرداخت کردن هزینه های تعیین شده، اعتبار برند تجاری خود را تمدید کنند.

تلفن: 02128424680

شرکت ثبت برند پایش

شرکت ثبت برند پایش

مدت زمان ثبت برند در شرکت ثبتی پایش، دارای تاریخ دقیقی نمی باشد، چرا که جهت ثبت برند تجاری، درخواست های زیادی وجود دارد که افراد از سراسر ایران اظهار نامه ثبت علائم تجاری را ارسال می کنند و ساعت ارسال بسیار مهم می باشد و با درنظر گرفتن زمان ارسال، به اظهارنامه برند رسیدگی می شود. همچنین این گون می توان شرح داد که با توجه به تجربه ثبتی که شرکت ثبت برند پایش در طول 10 سال فعالیت خود در شیراز و اکثر شهرهای ایران داشته است، حداکثر برهه زمانی 30 الی 45 روز برای تایید یا رد اظهارنامه نیاز می باشد.

در صورت رد شدن یا ایراد گرفتن می بایست مجددا اظهارنامه درخواستی ارسال شود و در صورت تایید می بایست روزنامه اول برند چاپ گردد و طبق قانون 30 روز زمان جهت تایید شدن اعتراضات در نظر گرفته شده است و سپس باید جهت روزنامه دوم و اخذ نمودن گواهی ثبت برند اقدام شود که حداقل آن هم یک ماه طول می کشد.

تلفن: 02126655156

شرکت ثبت برند بین الملل

شرکت ثبت برند بین الملل

شرکت ثبتی و حقوقی بین‌ الملل به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز ثبت برند و شرکت در کشور می باشد که دارای بیش از 19 سال سابقه در این زمینه است توانسته است ثبت و ارائه‌ خدمات متنوع مالی، حسابداری، حقوقی و اداری به بیشتر از چندین شرکت را در کارنامه‌ خود داشته باشد. یکی از اصلی ترین اهداف استفاده از حق انحصاری برند تجاری، شناخته شدن محصولات و خدمات و تفکیک کردن هر کدام از یکدیگر می باشد.

ثبت برند تجاری، ثبت اختراعات، اخذ کد اقتصادی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی، ثبت طرح های تجاری و صنعتی، اخذ نمودن کارت بازرگانی و گواهی مالیات بر ارزش افزوده، ثبت تغییرات موسسات، پلمپ دفاتر مالیاتی و دریافت گواهینامه ایزو از جمله خدمات مهمی می‌ باشد که شرکت ثبتی و حقوقی بین الملل توسط کارشناسان و مشاوران مجرب خود در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ارائه می‌ کند.

تلفن: 02126655156

شرکت ثبت برند مشهور

شرکت ثبت برند مشهور

در زمینه ثبت برند تجاری مسئله ای که می بایست در نظر گرفت این است که سامانه اینترنتی مشهور به شکلی طراحی و پیاده سازی شده است که دائما در حال بروز رسانی می باشد، با این هدف که تمامی متقاضیان بتوانند با هر میزان دانش و تجربه ای که دارند، در تمامی ساعات شبانه روز و از سراسر ایران و جهان به نحو احسن و به راحتی خدمات مدنظر خود را با بالاترین سطح کیفی و کمترین هزینه دریافت کنند. شرکت ثبتی و حقوقی مشهور از جمله مراکز متعددی می باشد که توسط وکیل پایه یک دادگستری افتتاح شده و اداره می گردد.

از همین رو این اطمینان وجود دارد که خدمات ارائه شده از سوی این شرکت کاملاً تخصصی و با رعایت کردن تمامی اصول و موازین فنی، اخلاقی، حقوقی و قانونی انجام می گردد. موسسه ثبتی و حقوقی مشهور سالیان سال است که در حوزه تاسیس و ثبت برند، ثبت شرکت، مشاوره حقوقی در سراسر کشور به فعالیت می پردازد و با در اختیار داشتن با تجربه ترین مشاوران و کارشناسان ثبتی و برخورداری از وکلای پایه یک دادگستری، تجربه ای موفق از خدمات حقوقی و ثبتی را برای هر یک از متقاضیان فراهم نموده است.

تلفن: 02143000430

شرکت ثبت برند دیاکو

شرکت ثبت برند دیاکو

شرکت ثبت برند و ثبت شرکت دیاکو با داشتن رویکردی علمی و تخصصی در مسیر اجرای صحیح و درست تمامی امورات محوله از سوی متقاضیان توانسته است جزوء موفق ترین مراکز ثبتی و حقوقی در کشور باشد. تعداد مشتریان و مدت زمان همکاری آنها با شرکت ثبت برند دیاکو نشان دهنده این ادعا است. برخی از خدمات ثبتی و حقوقی شرکت دیاکو عبارت است از:

 • امکان ثبت اختراعات مختلف
 • امکان ثبت برند تجاری و لوگو
 • امکان ثبت مالکیت های فکری
 • امکان ثبت نام و اخذ کارت بازرگانی
 • امکان ثبت طرح های مختلف صنعتی
 • ثبت انواع مختلف موسسات و شرکت ها
 • امکان ثبت و اخذ گواهی صلاحیت پیمانکاران
 • امکان تهیه و تنظیم صورتجلسات کلیه شرکت ها
 • امکان قبول وکالت در دعاوی حقوقی، ثبتی و کیفری
 • امکان دریافت دفاتر مالی و حسابداری پلمپ شرکت ها
 • امکان تشکیل دادن پرونده های مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

تلفن: 02632400680

شرکت ثبت برند رهام

شرکت ثبت برند رهام

ثبت برند در شیراز در شرکت ثبتی و حقوقی رهام با داشتن کادری مجرب در حوزه امورات حقوقی و ثبتی با برخورداری از مدرن ترین سامانه های نرم افزاری و پیگیری نوین ترین قواعد و قوانین حقوقی تمامی نیازهای ثبتی کاربران را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین سطح کیفی ارائه می کند. افرادی که دارای شخصیت حقوقی هستند با عزت نفس بالاتر و با تکیه بر تخصص، با مشتریان و بازار هدف رو به رو می شوند.

این گونه افراد زمانی که تصمیم می گیرند با مشتریان خود مذاکره کنند، یک پشتوانه محکم دارند که آن هم اعتبار و وجوه قانونی کافی می باشد. همین مسئله که افراد در جایگاه مدیر یک شرکت با متقاضیان خود صحبت کنند، مشتریان به این نتیجه می رسند که شما در کار خود، قاطع هستید و به علت داشته ها و توانایی های خود، به صورت کاملا حرفه ای و پخته به جذب مشتریان اقدام می کنید.

تلفن: 02136014250

شرکت ثبت برند تکسفیر

شرکت ثبت برند تکسفیر

شرکت ثبت برند تکسفیر برای مدیران و صاحبان مشاغل دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که برخی از آن ها عبارت است از:

 • بین رقیبان تجاری تمایز ایجاد می شود
 • پیام اصلی خود را در ذهن مشتریان ثبت می شود
 • ایجاد محبوبیت و وجه برای شرکت ها و موسسات
 • این شرایط فراهم است تا برند تجاری برای دریافت وام به افراد کمک کند
 • افراد در مراحل بازاریابی خود ثابت قدم و استوار می شوند و پافشاری می کنند
 • تمامی خدمات بر طبق نظر مشتریان ارائه می گردد تا محبوبیت برند تجاری بین متقاضیان چند برابر شد

تلفن: 02188072626

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در اصفهان

دلایل اهمیت ثبت برند تجاری

کلمه برند در واقع به معنای نام قانونی و نشان تجاری یک طرح، عبارت، نام، نماد و … می باشد که ارائه کننده خدمات با فروش محصول خاصی است و به وسیله آن از دیگر محصولات مشابه متمایز می گردد. برند یا نشان تجاری در واقع همان چیزی است که مخاطب، صفات و ویژگی های آن را از طریق دیدن، شنیدن، حس کردن و … به شکل ذهنی، شنیداری، دیداری در ذهن خود تصور می کند.

در واقع برند سازی شامل تمامی مفاهیم و ویژگی هایی است که با یک نام گره می خورد. به صورت دیگر اینگونه می توان توضیح داد که سطح کیفی بالا، خطر پذیری پایین، واگذار کردن مسئولیت ها به تولید کننده، ابزاریست پرکاربرد جهت اظهار شخصیت و نخستین قدم در تجارت اعتماد است. علامت تجاری از طریق برند سازی به این اعتماد و تعهد سرعت می بخشد.

هر برند تجاری به واسطه کسب اطمینان از حقوق انحصاری جهت  شناخت محصولات، خدمات و یا اجاره دادن به دیگران طبق استفاده از آن در صورت پرداخت کردن مبلغ، صاحب اثر را محافظت می کند. برهه زمانی حفاظت کاملا متفاوت است، اما آرم تجاری دارای قابلیت تمدید نامحدود به واسطه پرداخت مبلغ مربوطه می باشد. محافظت از آرم تجاری توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام ها مجوز متوقف کردن تخلف در این حوزه را دارا می باشند، تایید می شود.

دلایل اهمیت ثبت برند تجاری

ثبت کردن علامت تجاری به شکل حقیقی و حقوقی قابل انجام می باشد، به همین دلیل می توان عنوان شرکت را جهت ثبت کردن علامت استفاده کرد. در یک سری اصناف مانند مواد غذایی، لوازم خانگی، نوشیدنی و … به علت ثبت علائم بسیار زیاد، انتخاب اسم بسیار سخت و پیچیده است و محدودیت زیادی را ایجاد می کند. به همین دلیل در انتخاب علامت تجاری در اینگونه اصناف می بایست دقت بسیار زیادی جهت انتخاب اسامی منحصر به فرد صرف گردد

از یک دید کلی تر، برند تجاری با رسمیت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به صاحبان و مدیران در سطح جهانی سرمایه گذاری کرده و این خلاقیت و ابتکار را گسترش می دهد. ثبت علائم تجاری همچنین مانع تلاش رقیبان سوء استفاده گر مانند متقلبان، جهت استفاده از علائم مشخص با هدف فروش محصولات و ارائه خدمات نامرغوب یا متنوع می شود. این نظام، آگاهی و قابلیت سرمایه گذاری جهت تولید و فروش محصولات و خدمات را در مناسب ترین شرایط ممکن به مردم می دهد و از این طریق تجارت بین المللی را آسان می کند.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین شرکت ثبت برند در شیراز پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص دلایل اهمیت ثبت برند تجاری و نکات مرتبط با آن در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا