شرکت

ثبت برند در کرج 💎 معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری توضیحات درباره بهترین شرکت ثبت برند در کرج در اختیارتان قرار دهیم. در حال حاضر همه مردم از اهمیت برندسازی مطلع هستند و می دانند از طریق ثبت برند تجاری می توانند تعداد مشتریان کسب و کار خود را چندین برابر کنند. در استان البرز یک سری شرکت ها وجود دارند که ارائه خدمات در زمینه ثبت برند می پردازند. در ادامه به معرفی 10 شرکت برتر ثبت برند در کرج می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در ایران

هزینه ثبت برند تجاری به چه صورت است؟

مسئله دیگری که در خصوص هزینه ثبت برند تجاری می بایست به آن توجه شود، این است که نوع شرکت هم تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه ها می گذارد. به عنوان مثال هزینه ثبت برند تجاری برای شرکت های سهامی خاص، شرکت های سهامی عام و شرکت های مسئولیت محدود دارای یک سری تفاوت ها می باشد که البته این هزینه ها نیز برای شرکت های سهامی عام بیشتر از دیگر شرکت ها است. قابل توجه است که این مسئله برای آن دسته از برندهای حقوقی کاربرد فراوانی دارد و هزینه ثبت برند برای اشخاص حقیقی متفاوت می باشد. برخی دیگر از نکات عبارت است از:

هزینه ثبت برند تجاری به چه صورت است؟

ویژگی های شرکت ثبت برند عبارتند از:

💬 ثبت هزینه اظهارنامه هزینه ثبت اظهارنامه برای اشخاص حقیقی و حقوقی کاملا متفاوت است
💰 اخذ هزینه حق الثبت از کاربران جهت ثبت برند تجاری، هزینه حق الثبت از کاربران دریافت می شود
📋 هزینه انتقال اظهارنامه اگر کاربران نیاز به انتقال اظهارنامه داشته باشند، باید هزینه لازم را پرداخت کنند
❤️ هزینه فسخ یا خاتمه هزینه فسخ برند تجاری کاملا جداگانه است و نرخ خاص خود را دارد
✔️ هزینه اصلاح اظهارنامه در شرایطی که اظهارنامه تنظیم شده، نیاز به اصلاح داشته باشد، هزینه ای جداگانه بابت اصلاح باید پرداخت شود

مطلب پیشنهادی: بهترین شرکت ثبت برند در تهران

ثبت برند در کرج

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اطلاعات مفیدی را درباره هزینه ثبت برند تجاری در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین شرکت ثبت برند در کرج کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید شرکت های مناسب و معتبر را شناسایی کنید و امکانات هر یک را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین شرکت ثبت برند در کرج کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین شرکت ثبت برند در کرج می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

شرکت ثبت برند تکسفیر

شرکت ثبت برند تکسفیر

شرکت ثبت برند در کرج و شرکت حقوقی تکسفیر فعالیت خود را بر مبنای کسب رضایت حداکثری مشتریان و اعتماد هرچه بیشتر آنها بنا نموده است و در انجام این قبیل امورات نظیر ثبت برند تجاری و ثبت شرکت، اخذ مجوز تاسیس، اخذ کد اقتصادی، ثبت اختراعات، پلمپ دفاتر شرکتی، افراد را به بهترین صورت ممکن راهنمایی می کند و به عنوان یک سفیر ثبتی و حقوقی خود را متعهد می داند که تمامی امورات کسب و کار را رفع کند.

تمامی کاربران در شهر کرج می توانند به آسانی به مراکز ثبت اسناد رسمی و حقوقی تکسفیر مراجعه کنند و برند خود را به مرحله ثبت برسانند. ثبت کردن برند تجاری تنها راه برندسازی و شناخته تر شدن نیست و عوامل مهم دیگری نظیر استراتژی های تبلیغات شرکتی، چگونگی برقراری ارتباط با مشتریان، سطح کیفی محصولات و خدمات نیز در برند سازی بسیار مهم و تاثیر گذار است. البته ثبت برند تجاری برای برند شدن بسیار مهم است و موجب می شود که برند شما کاملا حفظ گردد و کسی نتواند از اسم و برند شخصی شما سوء استفاده کند.

تلفن: 02632402517

شرکت ثبت برند پایش

شرکت ثبت برند پایش

پایش، شرکت ثبت برند در کرج با داشتن 10 سال تجربه ثبتی در استان تهران و البرز آماده ارائه نمودن خدمات متنوع ثبت برند در کرج، ثبت شرکت در کرج،ثبت لوگو در کرج و ثبت تغییرات شرکت در کرج به مشتریان و تقاضا کنندگان خود می باشد. این شرکت با داشتن کادری باتجربه و حرفه ای توانسته است در حوزه امورات ثبتی طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد. استراتژی ثبت برند و برند سازی در واقع طرحی است که اهداف ویژه و بلند مدت را شامل می شود و می تواند با تکامل و بهبود یک برند معتبر و موفق حاصل گردد و در واقع آیینه فعالیت های شرکت است.

تلفن: 02633193

شرکت ثبت برند ایلیا

شرکت ثبت برند ایلیا

جهت ثبت برند در کرج، ثبت شرکت، اخذ کارت بازرگانی، شرکت ثبتی و حقوقی ایلیا به عنوان یک راه حل منطقی جهت تحقق این قبیل اهداف می باشد. اگر علامت تجاری ثبت نشود، شرکت‌ های رقیب از همان برند یا علامتی که شباهت آن با علامت انتخابی شما به اندازه‌ ای است که باعث گمراه شدن افراد می شود، استفاده خواهند کرد. به همین دلیل از طریق ثبت برند تجاری افراد می توانند از توزیع محصولات مشابه به واسطه اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عینا یا به طریق گمراه کننده‌ ای شبیه به علامت تجاری شما باشد،جلوگیری کنند.

نخستین و مهم ترین مزیت ثبت برند، شناخته شدن در برابر قانون است. در صورت هرگونه سوء استفاده دیگران از برند خود می توانید شکایت کنید و با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید. دیگر مزیت های ثبت برند تجاری عبارت است از:

 • امکان این وجود دارد که برند از طریق اشخاص ثالث مورد برخورداری قرار گیرد
 • ثبت برند راخکاری جامع برای بازاریابی شرکت و ایجاد وجه اجتماعی می باشد
 • ثبت برند یا علامت تجاری موجب اعتبار بخشی به شرکت و مجموعه تولیدی جهت اخذ وام می باشد
 • یکی از اصلی ترین مزیت های ثبت برند تجاری، شهرت و معروفیت شرکت و یا محصول توزیع شده می باشد
 • ثبت برند برای تمامی سهامداران موجب ایجاد ارزش سهام آن ها می شود و به تبع از آن درآمد نیز بیشتر می شود

تلفن: 02632137

شرکت ثبت برند ماهان

ثبت برند در کرج ماهان

با توجه به این مسئله که اکثر مشاغل و کسب و کارها به اهمیت استفاده از علائم تجاری با هدف تفکیک نمودن محصولاتشان از محصولات رقیبان پی برده اند برده‌اند، اما هنوز بعضی از شرکت ها از اهمیت برند سازی غافل هستند. پس از مرحله ثبت برند یا علامت تجاری بر طبق قانون ثبت علائم تجاری فرد یا شرکت حق انحصاری پیدا می کند. شرکت ثبت برند ماهان به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه ثبت برند و شرکت در استان البرز می باشد که تمامی افراد می توانند با اطمینان خاطر کارهای حقوقی خود را به این شرکت واگذار کنند.

تلفن: 02128424680

شرکت ثبت برند میزان

ثبت برند در کرج میزان

شرکت ثبتی و حقوقی میزان با منظور ایجاد سهولت در امورات اداری شرکت ها و موسسات، مالی، حسابداری، مالیاتی و مشاوره کسب و کار فعالیت خود را به صورت رسمی استارت زده است. تمامی پرسنل و کارکنان شرکت ثبت برند میزان همواره تلاش کرده اند تا خدمات خود را به بهترین صورت ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسانند و مشاورانی امین و درست کار برای مدیران و کارآفرینان کشور باشند. برخی از مزیت های ثبت برند تجاری عبارت است از:

 • برند سازی موجب جلوگیری از هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از شهرت و اعتبار برند تجاری افراد می شود.
 • با داشتن یک برند تجاری خوب، تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان تبلیغات خود را به مشتریان تبدیل و بازدهی تبلیغات بالا می رود.
 • بدون شک برند هر شرکت به عنوان ویترین آن شرکت می باشد و یک ویترین مدرن قطعاً در جذب مشتریان تاثیر بسیاری خواهد داشت.
 • هیچ یک از متقاضیان تجربه لذت‌ بخش از ثبت یک برند را از یاد نخواهند برد و همه تمایل دارند که تجربه‌ های خوشایند را چندین بار تکرار کنند.

تلفن: 02162999399

شرکت ثبت برند ذهن ناب

شرکت ثبت برند ذهن ناب

شرکت ذهن ناب، ثبت برند در کرج این شرایط را در اختیار کلیه متقاضیان قرار داده است که در صورتی که تصمیم به ثبت برند تجاری در کرج را داشته باشند، قبل از هر گونه اقدامی با مشاوران و کارشناسان ثبت برند شرکت ذهن ناب ارتباط برقرار کنند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. با درنظر گرفتن این مسئله که برند و علامت تجاری یکی از اصلی ترین دارایی ها و سرمایه های هر صنف کاری می باشد، متاسفانه افراد سودجو به راحتی می توانند از آن سوء استفاده کنند.

بهترین و مهم ترین راه حفاظت از برند تجاری، داشتن حمایت گسترده از سوی اداره مالکیت معنوی است که از طریق به ثبت رساندن آن می توان به تحقق این هدف کمک کرد. ثبت برند یک سری آپشن ها را در اختیار کاربران قرار می دهد که برخی از آن ها عبارت است از:

 • از طریق ثبت برند می توان از وام و تسهیلات بانکی بهره مند شد
 • ثبت برند موجب ایجاد نمودن تمایز بین محصولات تولیدی یک شرکت می شود
 • ثبت برند برای دریافت موافقت نامه های اعطاء نمایندگی، واجب و ضروری است
 • ثبت برند تضمین کننده این مسئله است که مشتریان این امکان را دارند که محصولات را از یکدیگر تفکیک کنند

تلفن: 02188600923

شرکت ثبت برند آسان ثبت

ثبت برند در کرج آسان ثبت

ثبت برند در کرج نیازمند داشتن دانش و تجربه بسیار ویژه ای است که جهت اجرای این امر، کارشناسان و متخصصان حقوقی بهترین راهنمایان جهت گذراندن این پروسه می باشند. همچنین با فراهم شدن امکان ثبت اینترنتی برند تجاری در بعضی مراکز مجاز مانند آسان‌ ثبت، دیگر هیچ گونه احتیاجی به مراجعه حضوری متقاضیان نمی باشد. کلیه تولید کنندگان و مدیران کسب‌ و کار این قابلیت را دارند که از سراسر استان البرز جهت ثبت اینترنتی برند خود اقدام کنند.

کلیه اسناد و مدارک لازم جهت انجام این کار نیز به شکل اینترنتی تکمیل و ارسال می شود. ثبت قانونی برند تجاری مانع هر گونه سوء استفاده از برند تجاری و علامت تجاری افراد می شود. اگر یک سری مشکلات نظیر کپی برداری از لوگوی تجاری پیش بیاید، فقط در شرایطی می توانید اقدامات قانونی را انجام دهید که برند خود را به طور رسمی ثبت کرده باشید.

تلفن: 02143498

شرکت ثبت برند پایدار

ثبت برند در کرج پایدار

سامانه اینترنتی پایدار به عنوان نخستین سامانه رسمی کشور در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت است. تمامی امورات ثبتی در حوزه ثبت برند، ثبت شرکت، اخذ کارت بازرگانی و ایزو توسط این شرکت به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود. مهمترین علت  راه اندازی سامانه اینترنتی پایدار ثبت جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی به موسسات ثبتی و حقوقی جهت ثبت برند، ثبت شرکت و اخذ ایزو می باشد.

در یک توضیح دیگر این گونه می توان گفت که برند تجاری نشان دهنده اعتبار افراد در نزد مشتریان است. برند به مشتریان این اطلاع را می دهد که چه انتظاری از خدمات و محصولات را داشته باشند. شرکت ثبت برند پایدار یکی از شرکت های ثبتی و حقوقی برتر در استان البرز است و توانسته است بسیاری از دغدغه های افراد را در حوزه ثبت برند و شرکت برطرف کند.

تلفن: 02125917699

شرکت ثبت برند بین الملل

ثبت برند در کرج بین الملل

ثبت برند تجاری یا همان برند سازی یکی از اصلی ترین اصول هر کسب‌ و کاری می باشد که اصول و استراتژی منحصر به فرد خود را دارد. دانستن این اصول کاری برای هر نوع بیزینسی بسیار واجب و ضروری است. هر فردی با توجه به نوع فعالیت خود از یک برند خاصی استفاده می کند. استفاده از طراحان و مشاوران مجرب جهت طراحی برند از اهمیت بسیاری برخورداری است. در صورتی که افراد موفق شوند برند تجاری خود را به ثبت برسانند می توانند از مزایای زیر برخوردار شوند که عبارت است از:

 • پس از ثبت کردن برند می توانید جهت اخذ انواع استانداردهای تجاری محصولات اقدام کنید
 • پس از ثبت برند می توانید هر نوع تبلیغ تلویزیونی و … را برای محصولات خود داشته باشید و دغدغه سوء استفاده افراد را نداشته باشید
 • از طریق ثبت برند افراد می توانند در عرصه جهانی شهرت پیدا کنند و نیز برند خود را به شکل بین المللی به ثبت برسانند و محصولات را در سرتاسر جهان عرضه کنند

تلفن: 02632545432

شرکت ثبت برند آگاه ثبت

ثبت برند در کرج آگاه ثبت

برند یا علامت تجاری که در استان البرز ثبت می شود، با اهداف اقتصادی، معنوی، حقوقی می باشد و با هدف حفظ نمودن حق مالکیت و اعتبار یک محصول یا کسب و کار، تولید می گردد. ثبت برند در کرج می تواند محصولات و خدمات یک شرکت را با یک نشان و علامت منحصر به فرد، در بین تمامی افراد جامعه معروف کند و جهت انجام این کار نیاز به طی نمودن مراحل قانونی و  حقوقی و قانونی می باشد. شرکت ثبت برند آگاه ثبت کلیه خدمات ثبتی و حقوقی را در این شهر ارائه می دهد.

به صورت کلی در ایران تمامی متقاضیان می توانند برند خود را به شکل حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسانند. برای هر یک از برندهای تجاری، شرایط و مدارک خاصی در نظر گرفته شده است که افراد می بایست با تهیه کردن آن به سراغ دیگر مراحل ثبت برند بروند.

تلفن: 02141858

با ویژگی ها، آدرس و شماره تماس بهترین شرکت حسابداری در کرج آشنا شوید.

مراحل ثبت برند تجاری

انتخاب نام برند: اصلی ترین مرحله ثبت برند تجاری، انتخاب نام و علامت است. در صورتی که بتوانید نام مناسبی را انتخاب کنید و مورد تایید کارشناسان شرکت واقع شود، می توانید به مراحل بعد رجوع کنید. پیش از انتخاب نام برند تجاری می بایست چند نکته را در نظر داشت که عبارت است از: به هیچ وجه نمی توان از نامی که قبلا ثبت شده است، استفاده کرد. اسامی پیشنهادی می بایست قابلیت ثبت شدن داشته باشند، بدین معنی که جزوء اسامی که قابلیت ثبت ندارند، نباشد و از ارزش معنایی بالایی برخوردار باشد

استعلام گرفتن از نام پیش از ثبت برند: پس از مرحله انتخاب نام برند، ممکن است افراد اینگونه تصور کنند که برندی را که برای شرکت تجاری یا صنعتی، خدماتی یا تولیدی در نظر گرفته اند، برندی خاص و منحصر به فرد باشد و تا به حال مانند آن جایی دیده نشده باشد. هیچ یک از افراد این توانایی را ندارند که تمام برندهای ثبت شده در زمینه فعالیت خود را جهت مشابهت با برند انتخابی، بررسی و به این نتیجه برسند که نامی را که انتخاب کرده اند تک است.

با گرفتن استعلام از برند پیش از ثبت در وب سایت، افراد به راحتی می توانند بدون صرف کردن زمان و هزینه، از وجود یا عدم وجود تشابه  در برند پیشنهادی خود با دیگر برندهای ثبت شده اطمینان لازم را بدست آورند.

مراحل ثبت برند تجاری

آماده سازی اسناد و مدارک مورد نیاز: برای ثبت برند تجاری نیاز است یک سری اسناد و مدارک آماده سازی شوند و در اختیار شرکت های ثبتی و حقوقی قرار گیرند. اسکن این مدارک ابتدا می بایست زمان نام نویسی در سایت اداره مالکیت بارگذاری شود. فقط پس از تایید کردن برند در سایت است که باید نسخه فیزیکی مدارک را به اداره ثبت تحویل دهید و تا پیش از آن نیاز نمی باشد.

ثبت اظهارنامه در سایت اداره مالکیت: پس از مرحله آماده سازی اسناد و مدارک لازم، در واقع مرحله ثبت برند تجاری آغاز می شود که می بایست وارد وب سایت مالکیت معنوی کشور شوید. با وارد شدن به بخش ثبت نام می بایست اقدام به ثبت نام با وارد کردن مشخصات اولیه کنید.

پس از انجام نام نویسی اولیه جهت تایید کردن حساب کاربری در سایت اداره مالکیت معنوی، می بایست با یک برگه که سایت اداره در اختیار متقاضی قرار می دهد، به یکی از دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید و گواهی امضا جهت تایید حساب دریافت کنید و سپس با بارگذاری آن در سایت مربوطه، نام کاربری و کلمه عبور را دریافت کنید.

پرداخت هزینه اظهارنامه در سایت مرتبط: پس از اقدام کردن به تکمیل اظهارنامه، ابتدا باید هزینه مرتبط با ثبت اظهارنامه را بپردازید تا سامانه اظهارنامه مدنظر را ثبت و پروسه بررسی پرونده شما را شروع کند. در مرحله بعد فرمی در اختیار شما داده می شود که حاوی اطلاعات و مشخصات کاربری است. تمامی کاربران از طریق مراجعه به سامانه مالکیت معنوی می توانند با وارد نمودن اطلاعات فرم، نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کنند. حفظ این گونه اطلاعات جزوء ملزومات و واجبات به حساب می آید.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین شرکت ثبت برند در کرج پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را درباره هزینه ثبت برند و مراحل ثبت آن در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا