نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری حق العمل کاری 👨‍💼

در این بخش از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری حق العمل کاری می پردازیم. همان طور که مشخص است، علم حسابداری، علمی بسیار پرکاربرد و توسعه یافته می باشد و در بسیاری از شغل ها و کسب و کار‌های مختلف، کاربرد‌هایی مطابق با سبک کار آن کسب و کار‌ دارد. یکی از کاربردهای محاسبات حسابداری در صنف حق‌ العمل کاری می‌ باشد. حق‌العمل کاری را به زبان ساده این گونه می توان توضیح داد که یک سری افراد قرارداد دارند که محصولات یک شرکت را به فروش برسانند و به آنان حق العمل کار نیز می گویند.

بهترین نرم افزار حسابداری ایران
برای درخواست مشاوره و خرید، کلیک کنید!

در این راستا بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری چیست؟

در حال حاضر تعداد زیادی از مشاغل و کسب و کار‌های کوچک و بزرگ برای پیشرفت و گسترش فعالیت های حوزه کاری خود و هم چنین بالا بردن میزان فروش خود، از روش های مختلفی جهت فروش محصولات تولیدی شرکت، استفاده می کنند. این روش‌ ها ممکن است به شکل فروش مستقیم محصولات به خریداران و یا فروش غیر مستقیم آن ها باشد. مثالی که می توان در رابط با روش‌ های فروش مستقیم محصولات ارائه داد، این است که اماکن مخصوص و شعبه های متعددی در نقاط مختلف برای فروش محصولات شرکتی، ایجاد شده است.

در چنین مواردی نیاز است که سرمایه گذاری‌ قابل توجه، استخدام نیرو‌های انسانی تعداد بالا و هزینه‌ های اضافی زیادی صرف شود، اما انجام این کارها ممکن است، سود اقتصادی چندانی نداشته باشد، در نتیجه تعداد زیادی از شرکت‌ های کوچک و بزرگ و هم چنین کسب و کار‌های مطرح و شناخته شده، از طریق ایجاد ارتباط غیر مستقیم با یک سری فروشندگان خاص در منطقه های مختلف، اقدام به فروش محصولات مختتلف در این مناطق می‌ کنند.

شرکت‌ های مختلف بر طبق قراردادهای از پیش آماده شده، محصولات تولید شده توسط شرکت خود را به شکل امانت در اختیار یک فروشنده مجرب  قرار می‌ دهند، تا که آن شخص به عنوان یک نماینده از طرف شرکت، محصولات را بفروشد و سود حاصل را به شرکت تقدیم کند. در یک توضیح کلی، حق‌ العمل کاری در واقع وکالت برای انجام امورات تجاری مانند خرید و فروش کالا می‌ باشد.

حق‌ العمل کاری یکی از متدهای پرکاربرد برای فروش محصولات یک شرکت، به صورت غیر مستقیم است که در آن حق‌ العمل کار محصولی را، در طی قراردادی که با شرکت مد نظر دارد، در یک سری مناطق از پیش تعیین شده، به فروش می‌ رساند. در این شرایط، از ارسال محصولات مختلف به حق‌ العمل کار تا خرید محصولات  توسط خریداران، هزینه‌ های بسیار زیادی وجود دارد، این هزینه‌ ها که شامل هزینه ارسال، هزینه تقسیم بندی محصولات، هزینه بیمه افراد، هزینه حق‌ العمل کار و… می‌ باشد و این که سود حاصل از فروش محصولات نیز در این گروه قرار می‌ گیرد.

در یک توضیح دیگر، نظارت و کنترل امور مالی و حسابداری در شرکت‌ های مختلف از زمان ارسال محصولات به دست حق‌ العمل کار و خرید آن ها توسط خریداران، حسابداری حق‌ العمل کاری می گویند. حسابداری حق‌ العمل کاری در واقع شاخه خاصی از علم حسابداری می‌ باشد که بر اساس قوانین و مقررات ویژه ای به مدیریت هزینه‌ ها می‌ پردازد. هر شرکتی برای رساندن محصولات به حق‌ العمل کار، نیازمند صرف هزینه‌ هایی می‌ باشد، نرم افزار حسابداری حق العمل کاری می بایست آمار تمام هزینه های خرید و فروش محصولات را داشته باشد و در اختیار مدیران شرکت ها قرار دهد.

بهترین نرم افزار حسابداری برای صنف حق العمل کاری

بهترین نرم افزار حسابداری برای صنف حق العمل کاری

حساب های مختلفی برای صنف حق العمل کاری وجود دارد که روش انجام حسابداری حق‌ العمل کاری باید به صورتی باشد که در پایان دوره های مالی، یک سری نتایج مانند میزان سود و زیان حاصل از فروش محصولات مختلف، میزان مانده طلب یا بدهی حق‌ العمل کاران، موجودی محصولات شرکتی در انبار حق‌ العمل کار و… را به صورت دقیق نشان دهد. به همین دلیل برای ثبت عملیات مرتبط با حسابداری حق‌ العمل کاری در دفاتر حسابداری شرکت، از حساب‌ های مختلفی استفاده می‌ شود که عبارت‌ است از:

حساب محصولات: این حساب در واقع برای محاسبه عملکرد و میزان سود و زیان حاصل از فروش محصولات، بکار می رود. هم چنین برای ثبت همه فعالیت های مربوط به محصولات نیز به کار می‌ رود، در نتیجه قیمت پایانی محصولات ارسالی به حق‌ العمل کار و هزینه‌ های انجام شده از طریق شرکت یا حق‌ العمل کار تحت عنوان بدهکار ثبت می شود و فروش‌ های انجام شده به عنوان بستانکار نیز ثبت می‌ گردد. در واقع می‌ توان این گونه عنوان کرد که مانده حساب محصولات، سود و زیان حاصل از قراردادهای بین شرکت ها و حق‌ العمل کار را نشان می‌ دهد.

حساب جاری حق‌ العمل کار: این حساب در واقع یک نوع حساب شخصی می باشد و باقی مانده آن نمایان گر حساب بین شرکت ها و حق‌ العمل کاران می باشد. هر وقت که محصولی از طریق حق‌ العمل کار به فروش می‌ رسد، این حساب بدهکار شده و در زمان پرداخت هزینه‌ های مربوط به محصولات و هم چنین ارسال وجه از طرف حق‌ العمل کار به شرکت این حساب بستانکار می‌ شود.

حساب موجودی محصولات: در شرایطی که در پایان دوره های مالی، تعدادی از محصولات به فروش نرسیده باشند و در بخش انبار مربوط به حق‌ العمل کاران باقی مانده باشند، در نتیجه از حساب محصولات خارج می شود و در حساب موجودی محصولات ثبت می‌ گردد. این موجودی محصولات، ابتدای دوره مالی و سپس در حساب محصولات ثبت می‌ شود. حساب موجودی محصولات در ترازنامه شرکت به شکل دارایی جاری شناسایی و گزارش دهی می‌ شود.

به طور معمول صاحبان کسب و کارهای مختلف و حق العمل کاران، یک سری توقعات و انتظارات از نرم افزارهای حسابداری صنف حق العمل کاران دارند. بعضی از امکاناتی که نرم افزار های حسابداری صنف حق العمل کاران در اختیار افراد مختلف قرار می دهند، به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • امکان ثبت نقل و انتقالات وجه از یک بانک به بانک دیگر
 • امکان ارائه گزارش گیری بر اساس تعداد کاربران ثبت کننده
 • امکان نمایش موجودی دقیق بانک ها با قابلیت مشاهده ریز گردش بانکر
 • امکان مدیریت انبارگردانی دارای بخش های محصولات کنترل شده، کنترل نشده، کسری ها و اضافات می باشد
 • امکان ارائه گزارشات موجودی محصولات بر اساس انبار، بین بازه زمانی و تقسیم بندی محصولات بدون موجودی، دارای موجودی و …
 • اکثر نرم افزارهای حسابداری صنف حق العمل کاری دارای بخش انبارگردانی برای کنترل و مدیریت انبارگردانی و جلوگیری از بروز اشتباه در زمان شمارش محصولات

در ادامه مقاله به بررسی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری حق العمل کاری می پردازیم و ویژگی ها و امکانات هر یک از این نرم افزارها را شرح می دهیم، با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری کاکتوس

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری کاکتوس

برنامه حسابداری حق العمل کاری کاکتوس یکی از نرم افزار های حسابداری بسیار پرکاربرد در این زمینه می باشد. این نرم افزار مخصوص حق العمل کاری سنتی بازار برای محصولات مختلفی مثل انواع خشکبار، زرشک، زعفران و … می باشد. جریان کار نرم افزار حسابداری حق العمل کاری کاکتوس به این شکل است که حق العمل کار محصول را به شکل امانتی از منابع خرید، تحویل می گیرند. در این کار، میزان بار و وزن احتمالی محصول، به حق العمل کار اعلام می شود،

نرم افزار حق العمل کاری کاکتوس برای آن دسته از افرادی که اجناس خود را به شکل حق العمل کاری به فروش می‌ رسانند و افرادی که به عنوان حق العمل کار می‌ کنند، بسیار کارآمد می باشد. نرم افزار حسابداری حق العمل کاری کاکتوس، یک سری امکانات را در اختیار صاحبان کسب و کارهای مختلف قرار می دهد که برخی از این امکانات به شرح موارد ذیل می‌ باشد که عبارتند از:

 • امکان ثبت تاریخ
 • امکان ثبت باربری
 • امکان ثبت ساعت
 • امکان ثبت مبدا و مقصد
 • امکان ارائه گزارش از عملکرد رانندگان
 • امکان ثبت مشخصات وسایل نقلیه و رانندگان
 • امکان ثبت سری فاکتورهای خرید حق العمل کاری
 • امکان ثبت و تفکیک یک محصول بر طبق محموله تاجر
 • امکان ثبت هزینه های درگیر برای ورود و خروج محصولات به بنگاه
 • امکان ثبت تمامی مشخصات محصولات ورودی به بنگاه برای صاحبان محصول
 •  

آدرس: تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی، کوچه نیلوفر غربی، پلاک 25، واحد7

تلفن: 02144099126

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری پارمیس

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری پارمیس

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری پارمیس مخصوص مشاغلی که در زمینه حق العمل کاری فعالیت دارند و بر طبق نیازمندی های تقسیم بندی شده هر صنف، طراحی و پیاده سازی شده است و هم چنین امکانات مختلفی مانند عملیات فاکتور زنی، بانک و چک، عملیات مالی و حسابداری، عملیات کالا و انبارداری و … مطابق با قوانین مالیاتی برای صنف های مختلف فراهم شده است.

شرکت پارمیس توانسته است با طراحی و تولید یک سری نرم افزارهای مخصوص صنف حق العمل کاری، امکانات مختلفی را متناسب با نیازمندی ها و دغدغه های صنف حق العمل کاری و کمیسیون مانند ثبت، تغییر و چاپ انواع مختلف فاکتور، ثبت و نظارت بر عملیات مختلف بانکی و هم چنین ابزارهای پر کاربرد، ظاهری جذاب و متناسب با نیاز صنف حق العمل کاری و کمیسیون را ارائه می کند. بعضی از امکانات نرم افزار حسابداری حق العمل کاری پارمیس به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان تقسیم بندی محصولات
 • امکان تهیه گزارش از همه اطلاعات خدمات
 • امکان اختصاص کد و یا نام اختصاری به محصول
 • امکان ارسال مبالغ دقیق و مشخص بر روی کارت خوان‌
 • دارای انتخاب گر هوشمند محصول، خدمات و حق العمل کاران
 • امکان تقسیم بندی فاکتورها از نظر تسویه شده و تسویه نشده
 • ارائه گزارش مدیریتی مشتریان شامل بهترین مشتری از لحاظ بیشترین فروش
 • امکان اتصال به PC POS های بانک های مختلف با ارسال انتقال اتومات مبالغ به پوز
 • امکان تخصیص دادن درصد تخفیفات به مشتریان و محصولات خاص و نمایش در فاکتور

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید برادران کاووسی فر، نبش تقاطع میرزای زینالی، پلاک 1، طبقه سوم

تلفن: 02187758

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری هلو

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری هلو

نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری حق العمل کاری هلو (خرید و فروش محصول، انبار، حسابداری، کنترل چک و تولید) نسخه‌ های ویژه برای انواع مختلف فروشگاه‌ ها، شرکت‌ ها و تولیدی‌ ها می باشند. این نرم‌ افزار هوشمند حق العمل کاری هلو شامل امکانات نا محدودی ازجمله صادر نمودن انواع مختلف فاکتور، اعلام سررسید چک‌ ها به شکل خودکار، امکان دریافت گزارشات مالی و حسابداری مختلف و… می باشد.

برخی از امکانات نرم افزار حسابداری حق العمل کاری هلو به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان داشتن دسترسی مستقیم به مشتریان
 • امکان نمایش سابقه محصولات انتقال داده شده بین انبارها
 • امکان ارائه گزارش از فاکتورهای برگشتی خرید و فروش محصولات
 • امکان انجام امورات مالی حق العمل کاری بدون نیاز به دانش حسابداری
 • امکان تعیین نمودن انبارهای مختلف برای ورود و خروج محصولات در زمان ثبت فاکتور خرید
 • امکان ارائه گزارش و هشدار کسری موجودی محصولات و تهیه لیست سفارشات خرید به شکل خودکار
 • امکان ارائه گزارش موجودی محصولات بر طبق انبار در فواصل زمانی و تقسیم بندی محصولات بدون موجودی، دارای موجودی و …

آدرس: تهران، بزرگراه شهيد مدرس، خيابان وحيد دستگردی شرقی “ظفر”، بین خیابان فرید افشار و خیابان همایون، پلاک 175

تلفن: 02122261039

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری معین

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری معین

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری معین دارای یک سری امکانات مورد نیاز صنف حق العمل کاری می باشد، در این نسخه نرم افزاری تلاش شده است که با وجود داشتن محیطی ساده و قابل فهم، امکانات و ابزارهایی جامع و کاربر پسند همراه با کاربری بسیار راحت را طراحی و پیاده سازی کند، بعضی از امکاناتی که نرم افزار حسابداری معین در اختیار صنف حق العمل کاری قرار می دهد، به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان تعیین نمودن مدت زمان تسویه هر محصول به شکل جداگانه و محاسبه راس تاریخ تسویه پیش فاکتور
 • امکان تعیین نمودن فاکتورهای بایگانی شده و یا حذف خودکار همه پیش فاکتورهای تبدیل شده به فاکتور فروش
 • امکان قرارگیری پیش فاکتورهای موجود و هم چنین پیش فاکتورهای تبدیل شده به فاکتورهای فروش در بخش های مجزا
 • امکان مشاهده نمودن همه محصولات همراه با قیمت های فروخته شده به مشتریان در زمان ثبت مجموعه فاکتورهای برگشتی
 • امکان ثبت نمودن فاکتورهای برگشت از خرید و فروش و ثبت خودکار برگشت محصولات به انبار و ثبت بدهکاری و بستانکاری مشتریان
 • امکان ثبت نمودن و محاسبه میزان نرخ کرایه حمل در تمامی فاکتورها با قابلیت تعیین نمودن ثبت فاکتور در حساب خریداران یا فروشندگان

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، بلوار فکوری، بین فکوری 17 و 19، پلاک 67، ساختمان پزشکان فکوری، طبقه اول، واحد یک

تلفن: 05138919999

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری آرپا

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری آرپا

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری آرپا بر طبق نیازهای مشاغل مختلف در همه حوزه های کاری از جمله امورات سازمانی، حسابداری بازرگانی، حسابداری فروشگاهی، حسابداری تولیدی و کارهای خدماتی و … طراحی شده است و تمام نیازهای و دغدغه های این قبیل مشاغل را بر طرف می کند. نرم افزار حسابداری حق العمل کاری آرپا امکانات مختلفی را جهت مدیریت انبارداری و امورات حسابداری در اختیار حق العمل کاران قرار می دهد که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد:

 • دارای امکان هشدار دهی روزانه اسناد دریافتنی، پرداختنی و در جریان وصول هر سررسید
 • امکان ارائه گزارش ریز گردش و جمع گردش در تمامی فاکتورهای مختلف بر طبق تاریخ، مشتری و …
 • دارای امکان بروز رسانی محصول های مختلف و خدمات در زمان ورودو ثبت در نرم‌ افزار به شکل خودکار
 • امکان صدور انواع مختلف فاکتور خرید و فروش، فاکتوربرگشت از خرید و فروش، سفارش خرید و فروش، فاکتور رسید موقت
 • امکان ثبت فیش دریافت و پرداخت شامل وجوه نقد، اسناد دریافتنی و پرداختنی (چک)، دستگاه کارت خوان، حواله بانک و کارت به کارت

آدرس: تهران، هفت تیر، خردمند جنوبی، کوچه جمال، پلاک 35، واحد 5

تلفن: 02157994

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری سپیدار همکاران سیستم با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ ها، بسته های های حسابداری برای سفارش گیری و پخش، بازرگانی، حسابداری تولیدی، خدماتی و پیمان کاری را ارائه می‌ کند که هر یک شامل یک سری سیستم‌ ها و زیرسیستم‌ های مختلف می باشد. نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم هم چنین با توجه به نیازهای فروشگاه‌ های مختلف در اصناف گوناگون، امکانات و راه حل جامعی را جهت نظارت بر حساب ها و امورات مربوط به فروشگاه‌ داران ارائه می‌ کند.

بعضی از امکانات این نرم افزار به شرح موارد ذیل می باشد:

 • امکان تبدیل پیش فاکتور به فاکتور فروش فقط با یک کلیک
 • قابلیت هشدار دهی در زمان ثبت قیمت محصول کم تر از قیمت خرید
 • امکان جستجوی پیش فاکتورها بر طبق شماره فاکتور، تاریخ ثبت، نام مشتریان و …
 • امکان فعال کردن محاسبات مالیات بر ارزش افزوده در تمامی پیش فاکتورها طبق نیاز کاربران

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان عطار، پلاک 20

تلفن: 02181022000

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری محک

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری محک

نرم‌ افزار حسابداری حق‌ العمل کاری محک با نظارت و کنترل امور مالی در بخش خرید و فروش محصولات، دغدغه بسیاری از شرکت‌ ها و کسب و کار‌های مختلف را رفع کرده است. نرم‌ افزار حسابداری حق‌ العمل کاری محک با ساده ساختن فرایند‌های مالی و حسابداری، کنترل دقیقی بر مدیریت امورات مالی در اختیار بسیاری از مشاغل قرار می‌ دهد، هم چنین با محاسبه، تحلیل اطلاعات و ارائه گزارشات پر کاربرد از حساب‌ ها، صورت‌ های مالی و… باعث تقویت فعالیت‌ های مالی و حسابداری مشاغل می‌دشود.

از چند سال گذشته تاکنون انواع مختلف نرم‌افزار‌های حسابداری حق العمل کاری طراحی و تولید شده اند که هریک دارای یک سری مزایا و معایب بوده اند، اما یکی از نرم‌افزار‌های حسابداری که مطابق با میزان گسترش کسب و کارها، به شکل پایدار، مورد استفاده تعداد زیادی از سازمان‌ ها، مشاغل و کسب و کار‌های مختلف بوده، نرم‌افزار حسابداری حق العمل کاری محک می‌ باشد که یک سری امکانات پر کاربرد را در اختیار اصناف گوناگون قرار می دهد که برخی از آنان عبارتند از:

 • امکان ثبت هزینه های مختلف در خروج محصول از بنگاه و ثبت اسناد مالی در بخش حسابداری
 • امکان محاسبه نمودن مبالغ حق العمل کاری در فاکتورهای خرید بر طبق مبالغ فروش رفته محصولات
 • امکان خرید یک محصول مشخص در چند قسمت و جدا سازی فروش بر طبق پارت های ارسالی خریداری شده
 • امکان محاسبه کردن وزن خالص و ناخالص و مقدار فروش یک محصول و ثبت آن در فاکتور های خرید و محاسبه قیمت خرید محصول در فاکتور خرید

آدرس: تهران، چهاراره ولیعصر روبروی بازار رضا ساختمان ابریشم طبقه سوم واحد 305

تلفن: 02164056

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری فرداد

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری فرداد

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری فرداد، نرم افزاری جامع و دقیق با رابط کاربری ساده و قابل فهم می باشد. یکی از دغدغه های مهم هر سازمان، نظارت بر بخش‌ های مالی و حسابداری و هم چنین بخش خرید و فروش محصولات می باشد. نرم افزار حسابداری حق العمل کاری فرداد با توجه به خصوصیت های منحصر بفردی که دارد، در بین صاحبان کسب و کارها و افراد شاغل در صنف حق العمل کاری، جایگاه قابل توجهی دارد. بعضی از ویژگی های این نرم افزار به شرح موارد ذیل می باشد:

 • دارای  امنیت بالا
 • دارای یکپارچگی نرم افزار
 • دارای سرعت بسیار بالای نرم افزاری
 • امکان صدور گزارشات مختلف با فرمت های مختلف

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیایان عربعلی، کوچه ششم پلاک 66 ساختمان آرین سیستم

تلفن: 02145276000

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری تضمین

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری تضمین

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری تضمین برای اصناف مختلف به خصوص صنف میوه و تره بار طراحی شده است که علاوه بر ارائه امکانات عمومی، یک سری امکانات ویژه را در اختیار مشتریان قرار داده است که مخصوص این صنف و برای حق العمل کاران طراحی شده است و در نرم افزارهای دیگر کمتر دیده شده است. این نرم افزار دارای تیم پشتیبانی قوی با ارائه خدمات به شکل تلفنی و اینترنتی در کنار تمامی کشتریان می باشند تا مشکلاتشان را رفع کنند.

تلفن: 04134405217

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری سیبا

نرم افزار حسابداری حق العمل کاری سیبا

کاربری ساده و راحت همراه با یک سری امکانات توسعه یافته، نرم‌ افزارهای حسابداری سیبا را به یکی از پرکاربرترین نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری در سرتاسر کشور تبدیل کرده است. نرم افزار حسابداری حق العمل کاری سیبا در نسخه‌ های تک‌ کاربری و شبکه ای ارائه می‌ شود. برخی از امکانات این نرم بهشرح نوارد ذیل است:

 • امکان مدیریت موجودی انبارها با قابلیت انتقال موجودی محصولات بین انبارها
 • قابلیت خرید محصول و انتخاب انبارهای مختلف جهت ورود و خروج محصولات خریداری شده
 • امکان ارائه گزارشات و هشدار کسری موجودی محصول و تهیه لیست سفارشات خرید به شکل خودکار

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 28 و چهارراه دانش آموز، پلاک 706، طبقه 3

تلفن: 05136012606

کلام آخر

در این قسمت از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری حق العمل کاری پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که ویژگی ها و امکانات هر یک از این نرم افزار ها را توضیح دهیم. از شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا