نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل 📱【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری موبایل در اختیارتان قرار دهیم. در حال حاضر بستر اجرای محاسبات مالی و حسابداری دائما در حال تغییر است. نرم افزارهای حسابداری بسیار متنوعی به وجود آمده اند که هر یک کاربرد بسیار زیادی دارند، برخی از آنها قابلیت نصب بر روی گوشی موبایل را دارند. مدیرانی که می خواهند از وضعیت مالی کسب و کار خود مطلع باشند، باید یک نرم افزار حسابداری بر روی تلفن همراه خود داشته باشند. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتر می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری موبایل چه ویژگی هایی دارد؟

نرم افزار حسابداری موبایل مناسب تمامی افرادی است که می خواهند به طور مداوم و منظم از حساب دخل و درآمد، حساب های بانکی، بدهی و مطالبات آگاه شوند. استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل دارای یک سری مزایا می باشد که برخی از آن ها عبارت است از:

نرم افزار حسابداری موبایل چه ویژگی هایی دارد؟

💬 امکان ثبت امورات بانکی امکان ثبت امورات بانکی و مطلع شدن از وضعیت حساب ها، پرداخت قبوض و …
💰 امکان مطلع شدن از اقساط بانکی امکان مطلع شدن از اقساط بانکی و وضعیت پس انداز مالی
📋 امکان بدست آوردن اطلاعات دقیق امکان بدست آوردن اطلاعات دقیق از خرج کردها و مانده موجودی حساب
❤️ امکان ثبت امورات مالی و حسابداری امکان ثبت کردن کلیه امورات مالی و حسابداری نظیر خریدها و هزینه های جانبی روزمره
✔️ امکان شفاف سازی مسیر هزینه ها امکان واضح سازی مسیر هزینه ها و اینکه در چه زمینه ای می خواهید چه میزان هزینه کنید

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم یک سری اطلاعات مفید را درباره ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری موبایل کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید معتبرترین و پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری موبایل را شناسایی کنید و امکانات هر یک را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری ایران

نرم افزار حسابداری هوفر

نرم افزار حسابداری هوفر

نرم افزار حسابداری آنلاین هوفر، اولین نسل از نرم افزارهای حسابداری است که به صورت آنلاین در ایران توسعه پیدا کرده است. نرم افزار حسابداری ابری هوفر هم برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و هم برای کسب و کارهای نوپا طراحی شده است. این نرم افزار پیشرفته قابلیت اتصال به CRM، فروشگاه اینترنتی، حساب های بانکی و دیگر زیرساخت های دیجیتال را داراست. نسخه پایدار اپلیکیشن موبایل نرم افزار حسابداری هوفر اکنون در گوگل پلی و کافه بازار در دسترس است.

مغایرت گیری هوشمند، پیش فاکتور آنلاین، بایگانی الکترونیک اسناد و یادگیری هوشمند رفتار کاربر بخشی از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند است. همچنین با توسعه نسخه فروشگاهی این نرم افزار، امکان اتصال به پوز بانکی و ترازوی دیجیتال نیز فراهم گردیده است. با این نرم افزار می توان چند شعبه را به صورت آنلاین و یکپارچه مدیریت نمود. نرم افزار حسابداری آنلاین هوفر هم به صورت ابری و هم به صورت تحت وب ( نسخه نصبی روی سرورهای داخلی شما ) قابل استفاده است.

نسل جدید نرم افزارهای حسابداری ابری است که از اولین نرم افزارهای حسابداری است که در ایران توسعه یافته است. که هم به صورت آنلاین و هم به صورت تحت وب ( قابل نصب روی سرورهای داخلی ) در دسترس می باشد.

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه، ابتدای فردوس، خیابان ولیعصر، خیابان اعتمادیان، پلاک ۲۷، طبقه چهارم ، واحد ۱۴

شماره تماس: 02191003342

نرم افزار حسابداری کسبه

بهترین نرم افزار حسابداری

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل، نرم افزار حسابداری کسبه می باشد که این نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید است و برای مدیریت حساب های مالی و حسابداری از طریق گوشی های موبایل طراحی و تولید شده است. با استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل کسبه به راحتی و بدون نیاز به حسابداری می توانید امور مالی و فروشگاهی خود را به درستی مدیریت کنید.

از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار حسابداری موبایل می توان به امکان تبادل اطلاعات با نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت ویندوز اشاره نمود. از دیگر ویژگی های مهم این نرم افزار حسابداری می توان چاپ و اشتراک گذاری فاکتور، گزارشات و صورت حساب اشخاص و … را عنوان کرد.

آدرس وب سایت: mobile.kasabeh.org


نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزارهای حسابداری قیاسیکی دیگر از بهترین نرم افزارهای حسابداری موبایل، نرم افزار حسابداری قیاس است. این شرکت با داشتن بیش از 20 سال سابقه حضور در بازار نرم افزار های مالی و صنعتی کشور توانسته است نرم افزارهای ویندوز و موبایل را با استفاده از تکلونوژی و فناوری های روز به بازارها ارائه کند و جزوء یکی از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل و ایران می باشد.

این نرم افزار حسابداری جزوء اندک محصولاتی می باشد که برای نخستین بار در ایران کلیه فعالیت های مالی را با بهترین کیفیت و عملکرد همراه با یک سرعت بی نظیر در بستر وب و به صورت آنلاین پیاده سازی کرده است. نرم افزار حسابداری قیاس شامل سه نسخه می باشد. نسخه های حسابداری فروشگاهی، شرکتی و شخصی.

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مالی و حسابداری موبایل، نرم افزار هلو می باشد که نزد کاربران بسیار محبوب است. این نرم افزار دارای امکانات بی شماری نظیر صدور انواع مختلف فاکتور، مالی و حسابداری، انبار داری، چک و بانک و … می باشد. نرم افزار حسابداری موبایل هلو برای کمک به مکانیزم سازی اصناف و کسب و کارهای مختلف بسته های شغلی خاص و پرکاربرد را طراحی و تولید کرده است. این نرم افزار حسابداری موبایل از روی محصولات تخصصی ویژه مشاغل طراحی و توزیع شده است.

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس به صورت کلی نرم افزار حسابداری پارمیس دارای یک سری نسخه های نرم  افزاری تولیدی، شرکتی، بازرگانی و … می باشد که با داشتن رابط کاربری ساده و جذاب توانسته است انتخاب خوبی برای تمامی مشاغل باشد. نرم افزار حسابداری موبایل پارمیس یک نرم افزار پرکاربرد است که برای کسب و کار های کوچک و متوسط  طراحی شده است که دارای نسخه های فروشگاهی، بازرگانی و تولیدی می باشد.

نرم افزار حسابداری موبایل پارمیس دارای بخش های مختلفی مانند مالی و حسابداری، دریافت و پرداخت، خرید و فروش، انبارداری، بانک و چک و تولید و … می باشد. نرم افزار حسابداری موبایل پارمیس استار نرم افزار یکپارچه مالی و مدیریتی می باشد که با برخورداری از آخرین تکلونوژی های روز دنیا، امکانات بسیار متنوعی را در اختیار تمامی کاربران قرار داده است.

نرم افزار حسابداری آنالیزا

نرم افزار حسابداری آنالیزایکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری موبایل، نرم افزار حسابداری آنالیزا می باشد که هدف اصلی از طراحی این نرم افزار حسابداری، شخصی سازی نمی باشد، بلکه می خواهد به افراد یک آزادی مالی بدهد به این صورت که زمان کمتری را برای هزینه های خود بگذارید و این نیز آن ها در گروه بندی های مختلف برای شما تقسیم می کند و در آخر شما متوجه این موضوع می شوید که در کدام قسمت از زندگی خود بیشترین هزینه ها را می کنید و می توانید آن را به درستی مدیریت کنید. دیگر قابلیت های این نرم افزار حسابداری عبارت است از:

 • تفکیک درآمد و هزینه
 • آنالیز تراکنش‌ ها به شکل نمودار و گراف
 • دریافت گزارش از کلیه حساب‌ های بانکی
 • امکان اشتراک گذاری تراکنش‌ های مختلف
 • خواندن پیامک بانکی و وارد شدن به بخش تراکنشی به صورت مستقیم

نرم افزار حسابداری محک

نرم افزار حسابداری محک یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای حسابداری موبایل می باشد که به عنوان یک حسابداری شخصی در قالب نسخه اندروید iOS و تبلت برای گوشی های موبایل تولید شده است. در طراحی این نرم افزار حسابداری تلاش شده است تا با ارائه امکاناتی کامل افراد را از به نوشتن مخارج بر روی کاغذ و یا سپردن آن ها به افراد دیگر بی نیاز کند. با استفاده از نرم افزار حسابداری محک هر یک از کاربران می توانند یک حسابدار اختصاصی داشته باشند و به مدیریت گردش های مالی خود بپردازند. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری محک عبارت است از:

 • ثبت سریع و آسان هزینه ها و درآمدها به صورت دستی و پیامکی
 • تعریف دسته بندی دلخواه برای هزینه ها و درآمدها
 • ثبت موعد چک های دریافتی و پرداختی و اقساط
 • تعریف حساب های مختلف (صندوق و بانک)
 • تعریف اشخاص، ثبت و کنترل بدهی و طلب
 • مکان تعریف بودجه بندی ماهانه و هفتگی
 • کاربری ساده و طراحی زیبا

نرم افزار حسابداری نیوُ

نرم افزار حسابداری نیوُ

این شرکت سازنده بهترین نرم افزار حسابداری موبایل به نام نرم افزار حسابداری نیو شده است که صرفا در زمینه طراحی و ارائه محصولات حسابداری شخصی نیو مشغول به فعالیت می باشد. این نرم افزار در سه پلتفرم اندروید، iOS و Web جهت ثبت و بررسی تراکنش‌های مالی در محیطی بسیار ساده و جذاب ارائه شده است. در محیط برنامه امکانات بسیاری در عین سادگی ارائه شده است و برای افرادی که با دانش حسابداری آشنا نیستند هم مناسب می باشد.

ثبت و مدیریت تراکنش‌ ها با جزئیات مختلفی نظیر بانک، شخص، عکس، برچسب، عکس و …، گزارش و نمودارهای مختلف از درآمدها، هزینه‌، بودجه‌ بندی با اعمال فیلترهای مختلف حساب ابری که امکان استفاده از نیوُ در چند دستگاه را فراهم نموده است و علاوه بر آن امکان اشتراک ‌گذاری یک کیف پول را میسر کرده است.

نرم افزار حسابداری دودوتا

یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری موبایل، نرم افزار حسابداری دودوتا می باشد که همواره تلاش شده با وجود پیچیدگی بسیار در کارکرد نرم افزار های حسابداری به بهترین نحو و ساده ترین شکل نرم افزاری را طراحی نمایید که کارکرد آن ها حتی در حجم کاری سنگین فقط مختص به حسابداران و افراد متخصص نمی باشد و افرادی که تخصص حسابداری را نیز ندارند می توانند از آن ها استفاده کنید. برخی از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان مشاهده ریز گزارشات تراکنش ها بر طبق معیارهای خاص
 • امکان تعریف حساب های کاربری دلخواه صندوق، بانک، اشخاص و …
 • امکان ثبت کردن مغایرت گیری صندوق، بانک و و کیف پول

نرم افزار حسابداری شخصی پرنس همراه

نرم افزار حسابداری شخصی پرنس همراه

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد حسابداری موبایل، نرم افزار حسابداری پرنس همراه می باشد. این نرم افزار عملیات های مالی و دریافت و پرداخت های کاربران را ثبت می کند و به افراد امکان گزارش گیری از انواع حساب های بانکی در بازه های زمانی مشخص را می دهد. هر یک از کاربران این امکان را دارند که در قالب یک لیست درآمد و یا هزینه یک ماه خود را به صورت تک به تک مشاهده کنند. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار حسابداری موبایل عبارت است از:

 • امکان ثبت تراکنش های مختلف از قبیل هزینه ها، درآمدها، انتقال، دریافت و پرداخت و …
 • تعریف اکثر حساب های پیش فرض و مورد نیاز عموم از قبیل هزینه ها، درآمدها و …
 • امکان مشاهده گزارشات مختلف گروهی و ریز تراکنش ها

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل

امکان استفاده همزمان چندین کاربر: برای اینکه چندین کاربر بتوانند به طور همزمان به یک نرم افزار حسابداری دسترسی پیدا کنند، می بایست از یک شبکه اجرایی یکسان استفاده کنند. با گسترش فناوری، نرم افزارهای حسابداری موبایل تحت اینترنت اجرا می شوند که کاربران می توانند در مناطق جغرافیایی مختلف به یک فایل یکسان دسترسی پیدا کنند.

هیچ صدمه ای به اطلاعات وارد نمی شود: از بلایای طبیعی تا حوادث ایجاد شده از طریق انسان، علل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند موجب از بین رفتن دائمی داده ها و اطلاعات شود. نرم افزار حسابداری موبایل داده ها را بر روی دستگاه خاصی ذخیره نمی کند، بلکه داده ها در بستر اینترنت وجود دارند، به همین دلیل آسیب جدی به آن ها وارد نمی شود.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل

امکان فعالیت از راه دور: این که افراد بتوانند از راه دور هم با نرم افزار حسابداری کار کنند، علاوه بر اینکه میزان بهره وری بالاتر می رود، رفاه کاربران نیز فراهم می باشد. نرم افزارهای حسابداری موبایل این شرایط را برای کاربران فراهم نموده اند و بسیار کمک حال کاربران است.

امکان به روز رسانی سریع و آسان نرم افزار: به روز رسانی امنیت هر نرم افزار، مشابه عملکرد آن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. نصب، پیاده سازی و آپدیت نرم افزار چندان کار ساده ای نیست و ممکن است برای هر نرم افزار به صورت خودکار انجام نگردد. با استفاده از نرم افزارهای حسابداری موبایل که بر پایه فضای ابری هستند، نرم افزار به صورت اتومات آپدیت می شود و هیچ کاری لنگ نمی ماند.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری موبایل پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص ویژگی ها و مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل

امکان استفاده همزمان چندین کاربر

امکان فعالیت از راه دور

هیچ صدمه ای به داده ها و اطلاعات وارد نمی شود

 امکان به روز رسانی سریع و آسان نرم افزار 

 

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل کدام است؟

جهت پاسخ به این سوال می توانید معتبرترین و پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری موبایل را شناسایی کنید و امکانات هر یک را مورد بررسی قرار دهید. در این مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل می پردازیم.

4.7/5 - (64 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام وقت شما بخیر
  من یک برنامه کوچک در حد یک شرکت کوچک می خواستم برای خرید فروش نسیه نغد که موجودی را محاسبه کند اگر هست برایم خبر دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا