نرم افزار

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل + لیست 10 تایی

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل

در این مقاله خواهیم فهمید که چرا انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری موبایل برای شرکت ها و سازمان ها یک امر بسیار حیاتی مهم و ضروری می باشد . از مهم ترین جنبه های راه اندازی یک کسب و کار ثبت اطلاعات مالی آن شرکت ، هزینه های ورودی و خروجی و محاسبه سود در هر زمان می باشد . اگر شما صاحب یک بیزیس استارت آپی می باشید احتمالا مدیریت تمامی امور اداری و مالی ممکن است کمی برای شما راحت تر باشد اما در مورد شرکت هایی که بزرگ می باشد حجم بالای صورت حساب ها و داد و ستد ها در هر دوره می تواند ثبت وقایع مالی تجارت را برای شرکت ها دشوار می کند . به همین دلیل است که انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری موبایل یکی از الزامات مدیریتی برای سازمان ها و شرکت ها می باشد و به این معنی است که باید از نرم افزار های حسابداری کسب و کار را بهره گرفت . در سایت حسابدارا قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

در این راستا بخوانید: بهترین نرم افزار حسابداری در ایران کدام است؟

نرم افزار حسابداری هوفر

نرم افزار حسابداری هوفر

نرم افزار حسابداری آنلاین هوفر، اولین نسل از نرم افزارهای حسابداری است که به صورت آنلاین در ایران توسعه پیدا کرده است. نرم افزار حسابداری ابری هوفر هم برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و هم برای کسب و کارهای نوپا طراحی شده است. این نرم افزار پیشرفته قابلیت اتصال به CRM، فروشگاه اینترنتی، حساب های بانکی و دیگر زیرساخت های دیجیتال را داراست. نسخه پایدار اپلیکیشن موبایل نرم افزار حسابداری هوفر اکنون در گوگل پلی و کافه بازار در دسترس است. مغایرت گیری هوشمند، پیش فاکتور آنلاین، بایگانی الکترونیک اسناد و یادگیری هوشمند رفتار کاربر بخشی از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند است. همچنین با توسعه نسخه فروشگاهی این نرم افزار، امکان اتصال به پوز بانکی و ترازوی دیجیتال نیز فراهم گردیده است. با این نرم افزار می توان چند شعبه را به صورت آنلاین و یکپارچه مدیریت نمود. نرم افزار حسابداری آنلاین هوفر هم به صورت ابری و هم به صورت تحت وب ( نسخه نصبی روی سرورهای داخلی شما ) قابل استفاده است.

نسل جدید نرم افزارهای حسابداری ابری است که از اولین نرم افزارهای حسابداری است که در ایران توسعه یافته است. که هم به صورت آنلاین و هم به صورت تحت وب ( قابل نصب روی سرورهای داخلی ) در دسترس می باشد.

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه، ابتدای فردوس، خیابان ولیعصر، خیابان اعتمادیان، پلاک ۲۷، طبقه چهارم ، واحد ۱۴

شماره تماس: 02191013342

آدرس وبسایت: hoofer.cloud

نرم افزار حسابداری کسبه

نرم افزار حسابداری کسبه 

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل ، نرم افزار حسابداری موبایل کسبه می باشد که این نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید می باشد که برای مدیریت های مالی و حسابداری از طریق گوشی های موبایل طراحی و ساخته شده اند . با استفاده از این نرم افزار مناسب موبایل به راحتی و بدون نیاز به حسابدار می توانید امور مالی و فروشگاهی خود را به درستی مدیریت کنید ، از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار امکان تبادل اطلاعات با نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت ویندوز می باشد ، از ویژگی های مهم دیگر این نرم افزار حسابداری می توان به چاپ و اشتراک گذاری فاکتور ، صورت حساب اشخاص و گزارشات اشاره نمود .

نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزارهای حسابداری قیاس

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل با بیش از 20 سال حضور در بازار نرم افزار های مالی و صنعتی کشور توانسته است نرم افزار های خود را در تمامی بیشتر های موجود وب ، ویندوز و موبایل با استفاده از تکلونوژی و فناوری های روز به بازار ها ارائه دهد و جزو یکی از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل و ایران قرار بگیرد .

این نرم افزار حسابداری تحت وب جزو محصولاتی می باشد که برای اولین بار در ایران کلیه فعالیت های مالی را با بهترین کیفیت رو عملکرد همراه با یک سرعت بی نظیر در بستر وب و به صورت آنلاین پیاده سازی کرده است ، در عین حال یک سری نرم افزار های رایگانی را هم برای کاربران اندروید خود قرار داده است که می توان نرم افزار حسابداری رایگان و همچنین نرم افزار فروشگاهی رایگان اندروید را نام برده است . نرم افزار حسابداری قیاس شامل سه محصول می باشد . نرم افزار های حسابداری فروشگاهی ، شرکتی و شخصی .

برای اطلاع بیشتر از نرم افزار حسابداری تحت وب می توانید به سایت حسابدارا مراجعه فرمایید .

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو یکی از بزرگ ترین نرم افزار های یکپارچه مالی نرم افزار هلو می باشد که جزو یکی از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل می باشد که دارای امکانات بی شماری مانند صدور انواع فاکتور ، انبار داری ، حسابداری ، چک و بانک و… می باشد ، این نرم افزار برای کمک به مکانیزم سازی اصناف برای مشاغل مختلف بسته های شغلی ویژه و تخصصی را طراحی و تولید کرده است. این نرم افزار حسابداری بازرگانی موبایل از محصولات تخصصی ویژه مشاغل عرضه شده است .

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس 

به طور کلی نرم افزار حسابداری پارمیس دارای یک سری نسخه های فروشگاهی ، بازرگانی ، شرکتی و تولیدی می باشد که با یک رابط کاربری ساده و زیبای خود می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای کسب و کار های مختلف می باشد . از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل نرم افزار حسابداری پارمیس پرو می باشد که یک بسته نرم افزار حسابداری مالی برای کسب و کار های کوچک و متوسط می باشد که دارای نسخه های فروشگاهی ، بازرگانی و تولیدی می باشد . بهترین نرم افزار حسابداری موبایل و یا همان نرم افزار حسابداری دارای بخش های مختلفی مانند حسابداری ، خرید و فروش ، انبار ، دریافت و پرداخت ، بانک و چک و تولید و … می باشد .

نرم افزار حسابداری پارمیس استار نرم افزار یک پارچه مالی و مدریتی مالی می باشد که با بهره گیری از آخرین تکلونوژی های روز مبتنی بر بیش ار 15 زیر سیستم زیر ساخت نرم افزاری برای مدریت مدرن مالی و کسب و کار ها را در بعد های مختلف و به صورت دیجیتال قرار می دهند.

این مطلب را هم بخوانید: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری آنالیزا

نرم افزار حسابداری آنالیزا

از دیگر بهترین نرم افزار حسابداری موبایل ، نرم افزار حسابداری آنالیزا می باشد که هدف اصلی این نرم افزار حسابدار شخصی بودن نمی باشد بلکه می خواهد به شما یک آزادی مالی دهد به این صورت که شما زمان کمتری را برای هزینه های خود بگذارید و این نیز آن ها در دسته بندی های مختلف برای شما تقسیم می کند و در آخر شما متوجه این موضوع می شوید که در کدام قسمت از زندگی خود بیشترین هزینه ها را می کنید و می توانید آن را به درستی حمایت کنید ، از آن جایی که این برنامه به امور مالی شما و خانوادتان مربوط می شود .

ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن آنالیزا

 • خواندن پیامک بانکی و وارد کردن به بخش تراکنش‌های شما به صورت مستقیم
 • دریافت گزارش از همه حساب‌های بانکی
 • آنالیز تراکنش‌ها در قالب نمودار و گراف
 • امکان اشتراک گذاری تراکنش‌ها
 • تفکیک هزینه‌ها و درآمدها

نرم افزار حسابداری محک

نرم افزار حسابداری محک یکی از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل می باشد که به عنوان یک حسابداری شخصی در قالب نسخه اندروید iOS و تبلت برای موبایل های شما عرضه شده اند و این نرم افزار سعی می کند تا با ارائه امکاناتی کامل افراد را از به نوشتن مخارج بر روی کاغذ و یا سپردن آن ها به افراد دیگر بی نیاز کند . با محک شما نیز می توانید یک حسابدار اختصاصی داشته و به مدیریت گردش های مالی خود بپردازید.

امکانات اپلیکیشن محک:

 • کاربری ساده و طراحی زیبا
 • ثبت سریع و آسان هزینه ها و درآمدها بصورت دستی و پیامکی
 • تعریف حساب های مختلف (صندوق و بانک)
 • تعریف اشخاص، ثبت و کنترل بدهی و طلب
 • امکان تعریف بودجه بندی ماهانه و هفتگی
 • ثبت موعد چک های دریافتی و پرداختی و اقساط
 • تعریف دسته بندی دلخواه برای هزینه ها و درآمدها

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار رستوران

نرم افزار حسابداری نیوُ

نرم افزار حسابداری نیوُ

این شرکت سازنده بهترین نرم افزار حسابداری موبایل به نام نرم افزار حسابداری نیو شده است که صرفا در زمینه طراحی و ارائه محصولات حسابداری شخصی نیو مشغول به فعالیت می باشد . این نرم افزار در سه پلتفرم اندروید، iOS و Web جهت ثبت و بررسی تراکنش‌های مالی در محیطی بسیار ساده و جذاب ارائه شده است. در محیط برنامه امکانات بسیاری در عین سادگی ارائه شده است و برای افرادی که با دانش حسابداری آشنا نیستند هم مناسب می باشد .

ثبت و مدیریت تراکنش‌ها (هزینه، درآمد و انتقال) با جزئیات (شخص، بانک، برچسب، عکس، یادآور و …) گزارش و نمودارهای متنوع از درآمدها، هزینه‌ها، روند پس‌انداز و بودجه‌بندی با اعمال فیلترهای مختلف حساب ابری که امکان استفاده از نیوُ در چند دستگاه را فراهم می‌کند و علاوه بر آن امکان اشتراک ‌گذاری یک کیف پول را میسر کرده است. (به عنوان مثال برای شارژ ساختمان، حساب تنخواه و یا حساب منزل)

نرم افزار حسابداری دودوتا

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل ، نرم افزار حسابداری دودوتا می باشد که همیشه سعی داشته با وجود پیچیدگی بسیار در کارکرد نرم افزار های حسابداری به بهترین نحو و ساده ترین شکل نرم افزاری را طراحی نمایید که کارکرد آن ها حتی در حجم کاری سنگین فقط مختص به حسابداران و افراد متخصص نمی باشد و افرادی که تخصص حسابداری را نیز ندارند می توانند از آن ها استفاده کنید .

یکی از بهترین و بزرگ ترین نرم افزار های حسابداری نرم افزار حسابداری دودوتا می باشد که طبق استاندارد های دارایی نوشته شده است اما به دلیل آفلاین بودن بعد از خرید اطلاعات شما به اداره امور دارای ارسال نمی شود ولی در هنگام خرید اطلاعات لازم به ایمیل شما ارسال نمی گردد ولی در زمان خرید اطلاعات لازم به ایمیل شما ارسال می شود تا صورت لزوم بتوانید اطلاعات مالی خود را به اداره امور دارایی تحویل دهید فقط به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت حسابداری دودوتا به اطلاعات شما دسترسی ندارد .

نرم افزار حسابداری شخصی پرنس همراه

نرم افزار حسابداری شخصی پرنس همراه

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری موبایل نرم افزار حسابداری شخصی پرنس همراه می باشد که این نرم افزار عملیات های مالی و دریافت و پرداخت های شما را ثبت می کند و به افراد امکان گزارش گیری از انواع حساب ها در بازه زمانی مشخص را می دهد . شما می توانید در قالب یک لیست درآمد ها و یا هزینه های یک ماه خود را به صورت تک به تک مشاهده کنید ،برای این که تراکنش های خود  را ثبت کنید ابتدا نوع تراکنش خود را انتخاب کنید برای مثال انتقال از بانک به صندوق و سپاس اطلاعات مربوطه را وارد می کنید در صفحه گزارشات نیز شما چند دسته بندی را مشاهده می کند که مانند گزارش مانده حساب ها. به طور کلی امکانات این نرم افزار شامل موارد زیر است:

 • تعریف اکثر حساب های پیش فرض و مورد نیاز عموم از قبیل هزینه ها، درآمدها و …
 • امکان تعریف حساب های دلخواه بانک، صندوق، اشخاص و …
 • امکان ثبت تراکنش های مختلف از قبیل هزینه ها، درآمدها، انتقال، دریافت و پرداخت و …
 • امکان ثبت مغایرت گیری بانک و صندوق و کیف پول
 • امکان مشاهده گزارشات مختلف تجمیعی و ریز تراکنش ها
 • امکان تهیه پشتیبان به صورت دستی و خودکار
 • امکان تعیین افراد خانواده و ثبت تراکنش ها بر اساس ایشان
 • امکان مشاهده گزارش تراکنش ها بر اساس اعضای خانواده

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار CRM

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

اهمیت بسیار و حساسیت زیاد در خرید بهترین نرم افزار موبایل کمتر از نرم افزار هایی مانند CRM نمی باشد بنابراین برای خرید بهترین نرم افزار حسابداری داشتن توجه به فاکتور های ویژه به شفافیت هر چه بیشتر وضعیت مالی افراد کمک می کند .  در ادامه شما را با ویژگی های بهترین نرم افزار حسابدار آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • کاربری آسان و گرافیک مناسب برای سهولت کارکرد پرسنل
 • داشبورد کامل و جامع برای دسترسی سریعتر و آسانتر
 • قابلیت شخصی سازی بر اساس نیازهای سازمان و تعداد کاربران
 • قابلیت به روز رسانی نرم افزار و استفاده از خدمات پشتیبان
 • قابلیت گستردن نرم افزار و نصب ماژول های مختلف
 • پوشش دادن کل فعالیت های مورد نیاز امور مالی
 • قابلیت اتصال به سیستم هایی چون نرم افزار CRM
 • امنیت بالای نرم افزار و مقاوم بودن در برابر هک شدن
 • قابلیت گزارش گیری با امکان تعیین سطوح دسترسی مختلف

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین نرم افزار حسابداری موبایل همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

4.8/5 - (53 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام وقت شما بخیر
  من یک برنامه کوچک در حد یک شرکت کوچک می خواستم برای خرید فروش نسیه نغد که موجودی را محاسبه کند اگر هست برایم خبر دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا