نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری برنج فروشی【آپدیت1402】✅

در این قسمت از مقاله می خواهیم یک سری توضیحات درباره بهترین نرم افزار حسابداری برنج فروشی در اختیارتان قرار دهیم. در یک فروشگاه برنج فروشی انواع مختلفی از عملیات مالی و محاسباتی به خصوص در زمینه مدیریت چک های دریافتی از سوی مشتریان انجام می شود که برای انجام این قبیل امورات، نیاز به استفاده از یک نرم افزار حسابداری جامع و چند منظوره می باشد. در ادامه به ارائه مطالب مرتبط در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

دلایل نیاز به نرم افزار حسابداری برنج فروشی

بهترین نرم افزار حسابداری برنج فروشی کدام است؟

نرم افزارهای حسابداری برنج فروشی این امکان را در اختیار افراد قرار می دهند تا مشخصات مشتریان و پرسنل خود را همراه با میزان بدهکاری و بستانکاری و کلیه مشخصات لازم در نرم افزار حسابداری ثبت کنند و در عملیات‌ مالی و محاسباتی  از آن ها استفاده کنند و هر زمان که احتیاج دارند به آن ها دسترسی پیدا کنند. در نرم افزار حسابداری برنج فروشی محک به آسانی می توان تمامی محاسبات سخت و پیچیده فیش حقوقی کارکنان را انجام داد و از این طریق موجب رضایت حداکثری پرسنل خود شوید و به این شکل روند پیشرفت کسب و کار نیز کاملا محیا می‌ باشد.

با توجه به موارد گفته شده توانستیم یک سری اطلاعات مفید را درباره علل نیاز به استفاده از نرم افزار حسابداری برنج فروشی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری برنج فروشی کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید تعدادی از نرم افزارهای حسابداری برنج فروشی را شناسایی کنید، ابزارها و امکانات هر کدام را مورد بررسی قرار دهید تا به انتخاب مدنظر دست پیدا کنید.

در نرم افزار حسابداری برنج فروشی امکان تعریف کردن چندین انبار و ثبت محصولات و ارقام با دقت حداکثری فراهم است. با این قابلیت خطاها و اشتباهات پرسنلی کاهش می یابند، ضایعات و موجودی غیر قابل مصرف مشخص می‌ گردد و از ثبت سفارشات تکراری و ضرر و زیان نشات گرفته از تغییرات قیمت یا فساد محصولات تاریخ‌ دار جلوگیری می گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری قصابی

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری برنج فروشی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی محک

نرم افزار حسابداری برنج فروشی محک

تمامی افراد شاغل در کارخانه های شالیکوبی و فروشگاه های برنج‌ فروشی، به یک نرم افزار حسابداری برنج فروشی قدرتمند که بتواند تمامی نیازهای صنفرا برآورده کند، نیاز خواهند داشت. نرم افزار حسابداری برنج فروشی محک با در نظر گرفتن کلیه جزئیات عملیات حسابداری این صنف طراحی و پیاده سازی شده است.

با استفاده از نرم افزار حسابداری برنج فروشی می توان به تمامی امکانات لازم برای عملیات مالی و حسابداری، انبارداری، حقوق و دستمزد، خزانه‌ داری، فرمول تولید و بسیاری از امکانات متنوع دیگر دسترسی پیدا کرد. از این گونه امکانات می‌ توان به تعریف انواع واحدهای محصولات مانند تعدادی، وزنی و … همچنین ثبت جزئیات محصولات مانند تاریخ انقضا، متصل شدن به باسکول، تقسیم بندی محصولات و تعریف انواع مختلف آن، ثبت فرمول های تولید محصولات و محاسبه بهای تمام شده کالا و … اشاره نمود.

در شالیکوبی‌ ها دستگاه‌ های مختلفی وجود دارد که موفقیت تمامی ارکان کسب و کار به آن ها بستگی دارد. با استفاده از قابلیت ثبت دارایی‌ های ثابت نرم افزار حسابداری برنج فروشی و شالیکوبی محک می‌ توان این گونه دارایی‌ ها را به طور جامع مدیریت نمود و کلیه عملیات‌ لازم را مانند استهلاک‌ گیری، به آسانی و با دقت و سرعت حداکثری انجام داد.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی شالیزار

نرم افزار حسابداری برنج فروشی شالیزار

در یک توضیح کلی این گونه می توان گفت که نرم افزار حسابداری برنج فروشی به نرم افزاری می گویند که از طریق آن بتوان به آسانی کارخانه یا فروشگاه برنج فروشی را مدیریت نمود و گزارشگیری یا حسابرسی را انجام داد. نرم افزار حسابداری برنج فروشی شالیزار دارای یک سری ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که این ویژگی ها موجب محبوبیت حداکثری این نرم افزار حسابداری برنج فروشی شده است.

مزیت های نرم افزار حسابداری برنج فروشی شالیزار عبارت است از:

 • امکان فروش برای فرد یا اشخاصی خاص
 • عدم اجبار به تعیین نمودن قیمت محصولات
 • امکان ایجاد نمودن بستانکاری برای فرد و افراد
 • امکان ثبت کردن اسناد و مدارک به صورت دستی و اتومات
 • امکان صادر کردن فاکتورهای حقیقی و حقوقی به صورت رسمی
 • امکان ارسال کردن فاکتورها به شکل پیامکی با قابلیت تعریف نمودن الگوی متن توسط کاربر

نرم افزار حسابداری برنج فروشی سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری برنج فروشی سپیدار سیستم

 

با استفاده از نرم افزار حسابداری برنج فروشی سپیدار سیستم می‌ توان تاریخ هر پرداختی را به طور دقیق ثبت نمود تا در هر موعد مقرر نرم افزار به کاربر هشدارهای لازم را بدهد. در یک توضیح جامع تر این نرم افزار حسابداری برنج فروشی مانند یک دستیار همراه عمل می کند تا از تمامی پرداختی‌ ها در زمان تعیین شده اطمینان حاصل گردد.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی سپیدار سیستم این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا مشخصات مشتریان و پرسنل را همراه با میزان بدهکاری و بستانکاری و تمامی مشخصات لازم، در نرم افزار ثبت کرده و در عملیات‌ مالی و حسابداری از آن ها استفاده کنند، همچنین در هر زمان که به آن نیاز داشتند دسترسی پیدا کنند.

برقراری ارتباط با مشتریان می‌ تواند موجب بالا رفتن سطح فروش و پیشرفت کسب و کار شود. ارسال کردن پیامک یکی از بهترین راهکارها جهت برقراری ارتباط با مشتریان و طرف‌ حساب‌ ها می‌ باشد. در این نرم افزار امکان ارسال کردن پیامک با هدف بالا رفتن سطح فروش، وصول سربع تر مطالبات و داشتن ارتباطات بهتر با مشتریان و طرف حساب‌ های تجاری مراکز را فراهم نموده است.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی معین

نرم افزار حسابداری برنج فروشی معین

نرم افزار حسابداری برنج فروشی معین دارای یک سری امکانات مهم و مورد نیاز صنف برنج فروشان می باشد، در این نسخه نرم افزاری همواره تلاش شده است که در عین ساده بودن، امکاناتی بسیار جامع و کاربر پسند همراه با کاربری بسیار راحت طراحی و برنامه نویسی شود. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری برنج فروشی معین عبارت است از:

 • امکان فروش محصولات نامحدود از انبارهای گوناگون در فاکتور
 • امکان انتخاب انبار برای خروج محصولات در زمان ثبت فاکتور فروش
 • امکان ارائه گزارش های متنوع از فاکتورهای برگشتی خرید و فروش
 • امکان نمایش سوابق هر یک از محصولات انتقال داده شده بین انبارها
 • امکان تعیین نمودن انبار جهت ورود و خروج کالا در زمان ثبت فاکتور خرید
 • امکان نمایش موجودی لحظه ای محصولات پس از ثبت کردن هر عملیات
 • امکان ارائه گزارش سابقه خرید و فروش محصولات با قابلیت بررسی فاکتورها
 • امکان ارائه نمودن گزارش کاردکس محصولات همراه با جزئیات کامل انتقال بین انبارها، خرید، فروش، برگشت از خرید و فروش و …

نرم افزار حسابداری برنج فروشی برنجکاران

نرم افزار حسابداری برنج فروشی برنجکاران

نرم افزار حسابداری برنج فروشی برنجکاران به شکل کاملا اختصاصی برای هر یک از کارخانه های شالیکوبی با محیطی کاملا ساده و کاربردی طراحی شده است که به کاربران امکان مدیریت کامل و دقیقی را بر کسب‌ و کار‌ را فراهم می کند. تمرکز اصلی نرم افزار حسابداری برنج فروشی برنجکاران بر روی خط تولید کارخانه، از مرحله ورود شالی تا خروج برنج، خرید و فروش محصولات خدمات سورتینگ و امورات مالی و حسابداری می باشد.

در نرم افزار حسابداری برنج فروشی برنجکاران به صورت کاملا دقیق به این مسئله پرداخته شده است و با گذشت چندین سال از کارکرد نرم افزار حسابداری و بازخورد نظرات تمامی کاربران به مرور تمامی ضعف های اولیه آن رفع شده و در کارخانه های شالیکوبی کشور قابل استفاده می باشد. نرم افزار حسابداری برنجکاران به صورت یک نرم افزار کاملا پویا می باشد و مختص به یک استان خاص طراحی نشده، بلکه در سراسر استان های کشور با درنظر گرفتن فعالیت های بومی که دارند، قابل استفاده است.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی کسبه

نرم افزار حسابداری برنج فروشی کسبه

نرم افزار حسابداری برنج فروشی کسبه یکی دیگر از نرم افزارهای تولید شده برای کارخانجات شالیکوبی و فروشگاه های برنج فروشی می باشد. برخی دیگر از امکانات این نرم افزار حسابداری عبارت است از:

 • امکان چاپ کردن گزارشات مختلف
 • امکان ارائه گزارش های متنوع سود و زيان
 • امکان صدور چندین فاکتور به شکل همزمان
 • امکان خريد و فروش به شکل قسطی و مدت دار
 • امکان تعریف کردن کاربران با سطوح دسترسی مختلف
 • امکان محاسبه ارزش افزوده و گزارش های ویژه دارایی
 • امکان اضافه نمودن افزونه مدیریت بازاریاب و قابلیت استفاده در پخش مویرگی

نرم افزار حسابداری برنج فروشی نارنج

نرم افزار حسابداری برنج فروشی نارنج

نرم افزار حسابداری نارنج در نسخه های بازرگانی، فروشگاهی، تولید و پخش، سیستم های مالی و حسابداری، انبارداری، خزانه داری، حقوق دستمزد و همچنین محاسبه بهای تمام شده و کنترل تولید عرضه شده است. برخی از رایج ترین امکاناتی که نرم افزار حسابداری برنج فروشی نارنج در اختیار کاربران قرار می دهد عبارتند از:

 • امکان فروش محصولات از انبارهای گوناگون در فاکتور
 • امکان خرید محصولات و انتخاب انبارهای گوناگون جهت ورود کالاهای خریداری شده
 • امکان تعیین نمودن انبار جهت ورود و خروج محصولات در زمان ثبت فاکتورهای خرید و فروش
 • امکان ارائه گزارش و هشداردهی کسری موجودی محصول و تهیه لیست سفارشات خرید به شکل خودکار

نرم افزار حسابداری برنج فروشی سازه حساب

نرم افزار حسابداری برنج فروشی سازه حساب

انبار یکی از مهم ترین بخش های هر کسب و کاری می باشد که نظارت بر آن برای مدیران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انجام عملیات ثبت ورود و خروج کالا در انبار، تعریف انبارهای گوناگون، دریافت رسید و حواله انبار، ثبت کردن فاکتور و پیش فاکتور خرید و فروش، ثبت انباردار تحویل گیرنده، دسته بندی محصولات انبار و انبارگردانی، ارائه نمودن گزارش های موجودی و کاردکس انبار و … نمونه هایی از امکانات نرم افزار حسابداری برنج فروشی سازه حساب می باشد.

با استفاده از نرم افزار حسابداری برنج فروشی سازه حساب، کاربران می توانند مدیریت تعدادی و ریالی موجودی محصولات را در هر لحظه در اختیار داشته باشند. با توجه به تمامی موارد ذکر شده، انجام امورات مختلف واحد حسابداری اعم از دریافت، پرداخت، صدور اسناد و مدارک حسابداری و دیگر عملیات نیز در هر واحد برنج فروشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی مهراد

نرم افزار حسابداری برنج فروشی مهراد

نرم افزار حسابداری برنج فروشی مهراد یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری مورد استفاده در صنف برنج فروشان می باشد که قابلیت های ارزنده ای است و برخی از آن ها عبارتند از:

 • امکان درج نمودن تعداد نامحدود قیمت خرید و فروش برای هر محصول
 • دارای قابلیت مدیریت انبارگردانی اعم از بخش های محصولات کنترل شده، کنترل نشده، کسری ها و اضافات می باشد
 • دارای قابلیت ارائه گزارش موجودی کالا بر اساس انبار، بین بازه زمانی مختلف و دسته بندی محصولات بدون موجودی، دارای موجودی و …
 • نرم افزار حسابداری برنج فروشی مهراد دارای بخش انبارگردانی جهت کنترل و نظارت بر انبارگردانی و جلوگیری از بروز هر گونه اشتباه در زمان شمارش محصولات می باشد.

نرم افزار حسابداری برنج فروشی صنوبر

نرم افزار حسابداری برنج فروشی صنوبر

 

نرم افزار حسابداری صنوبر مخصوص فروشگاه های برنج فروشی تولید شده است که هدف اصلی از طراحی آن سهولت و راحتی هر چه بیشتر در انجام کارها می باشد. برخی از امکانات این نرم افزار حسابداری عبارت است از:

 • امکان تعریف صندوق های فروش به شکل نامحدود
 • امکان ارائه گزارش سود و زیان نقطه به نقطه هر خرید
 • امکان تعریف بانک های طرف حساب و انبارهای نامحدود
 • امکان نظارت بر تغییر قیمت در هر یک از محصولات موجود و خرید جدید
 • امکان تعریف قیمت های مختلف برای محصولات و مشخص کردن جای قفسه ها
 • امکان تعریف محصولات با بارکدهای نامحدود و قابلیت فروش محصولات بدون بارکد به شکل انتخابی یا تاچ اسکرین
 • امکان تعریف و ثبت اشخاص عمده فروش و خرده فروش با سطوح اعتباری مختلف و طرف حساب های گوناگون به صورت نامحدود

کاربردهای مختلف نرم افزار حسابداری برنج فروشی

امکان مدیریت پرداختی‌ ها، دریافتی ها و هزینه ها: به طور معمول فروشگاه های برنج فروشی به صورت عمده به فروش محصولات خود می‌ پردازند. طبیعی است که بعضی از خریداران با استفاده از چک یا سفته نسبت به پرداخت هزینه های خود اقدام می‌ کنند. ثبت کردن موعد پرداخت چک، پیگیری پرداخت و در صورت نیاز اقدام از سوی بانک در قالب سیستم‌ های سنتی، خسارات جبران ناپذیری را به بار می‌ آورد. برای حل این قبیل مشکلات نیاز به یک سیستم نرم افزاری جامع است تا امکان مدیریت پرداختی ها، دریافتی ها و هزینه ها فراهم گردد.

امکان ارائه گزارش های دقیق، منظم و واضح جهت تسلط هر چه بیشتر بر جوانب کسب و کار: هیچ چیزی در مدیریت یک فروشگاه به اندازه گزارش های منظم، شفاف و دقیق اهمیت ندارد. نرم افزارهای حسابداری برنج فروشی این امکان را برای مدیران و صاحبان کسب و کار فراهم می کنند تا بتوانند در هر لحظه و به صورت کاملاً آنی از کلیه جزئیات کسب و کار خود آگاه شوند. گزارش های فصلی، گزارش های سود و زیان، گزارش‌ های ترازنامه و میزان سود خالص به دست آمده در هر روز، هفته و ماه از جمله ویژگی‌ ها و قابلیت های این نرم افزار است.

کاربردهای مختلف نرم افزار حسابداری برنج فروشی

بدین طریق مدیران فروشگاه می‌ توانند به صورت کاملاً دقیق از میزان فروش خود اطلاعات بدست آورند. در نرم افزارهای حسابداری برنج فروشی امکان تولید انواع مختلف گزارشات اعم از گزارشات خرید و فروش، مانده حساب افراد بدهکار و بستانکار، سود و زیان اکتسابی، ترازنامه و انواع گزارش‌ های متنوع حسابداری و مالیاتی به شکل روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد و می‌تواند به اخذ تصمیمات بهتر در خصوص آینده کسب و کار به افراد کمک کند.

امکان ارائه سهولت و سادگی از طریق نرم افزار حسابداری: بسیاری از صاحبان و مدیران فروشگاه برنج فروشی از سختی کار با نرم افزار حسابداری و مدیریتی گلایه می کنند. خوشبختانه نرم افزار حسابداری برنج فروشی به گونه‌ ای طراحی‌ و تولید شده است که به صورت ساده و راحت می‌ توان از آن استفاده کرد. در یک توضیح جامع تر نرم افزار حسابداری برنج فروشی برای تمامی فروشگاه‌ ها و افراد با هر میزان علم و دانش حسابداری قابل استفاده می باشد.

امکان کنترل انبارداری و انبارگردانی: یکی از اصلی ترین مسائلی که فروشگاه‌ های برنج فروش با آن مواجه هستند، مدیریت انبارداری است. در یک توضیح دیگر مطمئن شدن از موجودی، برنامه ریزی برای خرید در زمان مناسب از اصلی ترین این چالش‌ هاست. در نرم افزار حسابداری برنج فروشی این مشکل به شکل کامل حل شده است. در این نرم افزار حسابداری می‌ توانید تمامی موجودی انبار را وارد کرده و با هر بار خرید مشتریان، میزان فروش و میزان باقی‌ مانده را مشاهده کنید. در نرم افزار حسابداری برنج فروشی امکان ثبت کردن انواع برنج در قالب دسته‌ بندی‌ های متنوع وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاه زنجیره ای

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری برنج فروشی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص امکانات و کاربردهای نرم افزار حسابداری برنج فروشی در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا