مالیات

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در کرج 👨‍⚖️【آپدیت1403】✅

لزوم داشتن وکیل مالیاتی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست و این موضوع در مواردی که بر اساس درآمد و سود بالاتر، رقم مالیات شخص یا شرکت بالاتر است بسیار محسوس تر است. وکیل مالیاتی با توجه به دانش خود در حوزه اور مالی و مالیاتی به شما کمک می کند تا بتوانید مالیات قانونی کمتری پرداخت کنید و البته اگر بتوانید بهترین وکیل را انتخاب کنید قطعا هزینه های شما کاهش خواهد یافت. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین وکیل مالیاتی در کرج آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در کرج کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در کرج کیست؟

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، انتخاب بهترین وکیل مالیاتی در کرج به شما از جهات مختلفی کمک می کند. در واقع علاوه بر کاهش هزینه های مالی به بهترین شکل هزینه های زمانی شما نیز کاهش خواهد یافت. در ادامه به معرفی 10 وکیل مالیاتی در کرج جزو بهترین های شهر کرج هستند می پردازیم. با توجه به حساسیت پرونده های مالیاتی، پیشنهاد می کنیم پس از انتخاب بهترین وکیل از لیست زیر، با گرفتن وقت مشاوره از وکیل منتخب خود نسبت به درستی انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید.

در این راستا بیشتر مطالعه کنید: بهترین وکیل مالیاتی در تهران

شرکت حسابداری و حسابرسی آریا تراز راشا

شرکت حسابداری و حسابرسی آریا تراز راشا

شرکت حسابداری و حسابرسی آریا تراز راشا یکی از بهترین شرکت های حسابداری در کرج می باشد.

فعالیت شرکت در حوزه:

 • انجام کلیه دعاوی مالیاتی
 •  متشکل از مدیران مالی و مالیاتی با سابقه ۲۰ سال و وکیلان مالیاتی با سوابق درخشان
 •  تیم قوی جهت تعدیل های مالیاتی در سازمان های امور مالیاتی کلیه شعب کرج ،تهران و شهرستانها
 •  مشاوره مالی و مالیاتی ،انجام کلیه تکالیف مالیاتی اعم از سامانه مودیان،اظهار نامه ارزش افزوده،اظهار نامه عملکرد، معاملات فصلی ،مالیات حقوق و…
 • تعدیل مالیاتی
 • استقرار انواع سیستم های مالی با کدینگ مربوطه
 • حسابداری کلیه شرکت های بازرگانی,تولیدی،پیمانکاری،فروشگاهی و…
 • کلیه خدمات مالیاتی اعم از سامانه مودیان،اظهار نامه ارزش افزوده،پلمپ دفاتر،تحریر دفاتر،ثبت اسناد و بستن حسابها,۱۶۹ و…
 • آموزش حرفه ای حسابداری و مالیات
 • اعزام نیروی حسابدار
 • حسابرسی داخلی و رسمی
 • گزارشات مدیریتی و صورت های مالی
 • مشاوره مالی و مالیاتی

اطلاعات تماس: 09127663142
آدرس دفتر: کرج، دهقان ویلای دوم،میانجاده، جنب کوچه بحیرایی، مجتمع تجاری تخصصی البرز، بلوک c,طبقه دوم واحد ۲۴


رضا زرين صدف

 

رضا زرین صدف

آقای رضا زرین صدف وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر اینکه از سال 81 فعالیت خود را در قالب وکیل آغاز کرده است، از همان سال نسبت به تاسیس موسسه حقوقی “راه حق” نیز اقدام نموده است. در زرومه بلند ایشان فعالیت هایی از جمله مدیریت حقوقی هواپیمایی سهند ایر، تدریس در دانشگاه پیام نور و اخذ 4 گواهینامه مختلف حقوقی اشاره کرد.

آدرس دفتر: کرج، هفت تیر، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 02632212115

حسین صیاد

 

حسین صیاد

آقای حسین صیاد با مدرک کارشناسی ارشد حقوق و قبول پرونده های حقوقی در ایران، ترکیه و آذربایجان عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند و از جمله وکلای خوب شهر کرج می باشند. رتبه یک رقمی در آزمون وکالت، رتبه اول در آزمون اختبار و البته بیش از 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای از جمله موارد مهم در رزومه ایشان می باشد.

آدرس دفتر: کرج، کوی بنی فاطمه، کوچه شهید زجاجی کهن، پل شهدای هفتم تیر، پلاک 58

شماره تماس: 09120084438

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

 

آقای امیر صادقی دانشجوی دکترای حقوق خصوصی هستند و سابقه کار و آغاز وکالت ایشان به حدود 17 سال پیش باز می گردد. از جمله فعالیت های خاص ایشان می توان به مشاوره حقوقی به شرکت توسعه مسکن تهران و سازمان صدا و سیما و البته ایران خودرو اشاره کرد.

آدرس دفتر: کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک b، طبقه 4، واحد b6

شماره تماس: 02634205122

امین جلیلوند

امین جلیلوند

آقای امین جلیلوند با داشتن مدرک کارشناسی حقوق و البته تافل یکی از بهترین وکلای متخصص و پایه یک دادگستری در امور ثبت شرکت و قرارداد های داخل و خارج کشور هستند و با داشتن پرونده های متعدد و موفق حقوقی در زمینه های مختلف از جمله موارد مالی، کیفری و خانوادگی یکی از وکلای موفق در سطح کرج محسوب می شوند.

آدرس دفتر: کرج، نرسیده به هفت تیر، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

شماره تماس: 09035988259

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی با مدرک کارشناسی ارشد و رتبه 286 کنکور و البته رتبه 36 کانون وکلا، یکی از وکلای پایه یک دادگستری هستند که عضویت در کمیسیون انتشارات کانون وکلای دادگستری استان البرز نیز یکی از افتخارات ایشان محسوب می شود. تخصص در پرونده های خانوادگی، مالی و جرایم علیه اسناد از مهارت های آقای مجیدیانی می باشد.

آدرس دفتر: فردیس، کانال، جنب دادگستری فردیس، دفتر وکالت

شماره تماس: 09120246973

با توجه به تخصصی شدن شاخه وکیل مالیاتی در چند سال گذشته، تاکید می کنیم حتما قبل از بستن قرارداد با وکیل منتخب خود، طی یک جلسه مشاوره، از مهارت وی و وجود پرونده های مشابه و موفق در رزومه وی، مطمئن شوید. اگر دوست دارید بدانید یک وکیل مالیاتی خوب چه ویژگی هایی دارد پیشنهاد می کنیم بخش بعدی را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

ویژگی های وکیل مالیاتی خوب

ویژگی های وکیل مالیاتی خوب در کرج

همان طور که می دانید کار یک وکیل مالیاتی به شدت با دو رشته حسابداری و حقوق درگیر است. پس این مورد که بهترین وکیل مالیاتی در کرج در هر دو رشته تخصص و مدرک و تجربه داشته باشد یک ویژگی و مزیت فوق العاده محسوب می شود. البته یک مشاور یا وکیل مالیاتی الزاما وکیل پایه یک دادگستری نیست بلکه می تواند شخصی باشد که در امور حسابداری و قوانین مرتبط با مالیات اشراف کامل دارد و از شما برای انجام امور مرتبط با مالیات وکالت گرفته باشد. مورد دیگری که می تواند تاییدی بر خوب بودن وکیل مالیاتی شما داشته باشد تجربه کاری او در پرونده های مالیاتی است. در واقع هر چه وکیل شما با تبصره ها و قوانین مالیاتی آشنایی بیشتری داشته باشد، بهتر و سریع تر می تواند شما را به هدف نهایی خود، یعنی کاهش هزینه های مالیات برساند.

با توجه به وضع قوانین جدید و به بیانی دیگر (آپدیت شدن آن ها)، وکیل مالیاتی خوب باید بتواند در کمترین زمان ممکن از قوانین جدید آگاهی پیدا کند و مسیر پرونده شما را بر اساس آن تعیین کند. این مورد که وکیل مالیاتی شما با نحوه فعالیت هیات‌ های حل اختلاف مالیاتی آشنایی داشته باشد و روند بررسی پرونده مالیاتی در ادارات مورد تازه و جدید برایش محسوب نشود نیز یکی دیگر از ویژگی های وکیل مالیاتی خوب است که باید در نظر داشته باشید. وکیل مالیاتی خوب از تمام اسناد و مدارکی که برای پرونده های مالیاتی مورد نیاز خواهد بود آگاهی دارد و تلاش می کند تا در زمان کمتر و به شکل کامل مدارک و اسناد مالی و … را جهت رسیدگی در ادارات مالیاتی، طبقه بندی کند.

یکی از اصلی ترین مواردی که باید در انتخاب وکیل مالیاتی به آن دقت فراوانی داشته باشید، مساله مورد اعتماد بودن وکیل انتخابی شماست. وکیل مالیاتی خوب باید در حفظ منافع مادی و معنوی شرکت یا شخص شما کوشا باشد.

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

مهم ترین و اصلی ترین وظیفه بهترین وکیل مالیاتی در کرج یا هر شهر دیگری، کاهش مالیات و هزینه های مربوط به آن در شرکت یا برای اشخاص حقیقی می باشد. در همین راستا یک وکیل مالیاتی ماهر و کاربلد باید وظایف ریز دیگری را به خوبی انجام دهد و ما برای آگاهی شما از وظایف وکیل مالیاتی آن ها را به شکل تک تک مورد بررسی قرار می دهیم.

وظایف وکیل مالیاتی:

 • پشتیبانی و پیگیری دقیق: با توجه به آگاهی و دانشی که از قوانین مالیاتی دارد، قبل از تنظیم اظهارنامه با بهترین مشاوره مالیاتی در کرج و پشتیبانی خود نسبت به تمام مدیران و مسئولان شرکت (و یا شخص حقیقی) و اطلاع رسانی به آن ها تلاش می کند از مشکلات بعدی در حوزه مالیات جلوگیری کند. مثلا یکی از راه های ساده در کاهش مالیات، تنظیم دقیق و شفاف اسناد است و این مورد کاری است که بهتر است از قبل انجام شود.
 • تنظیم دقیق و درست اظهارنامه مالیاتی: یکی از مواردی که جزو وظایف وکیل مالیاتی محسوب می شود، تنظیم اظهارنامه مالیاتی است که باید در این کار نیز نهایت دقت به خرج داده شود.
 • پیگیری به موقع اعتراض ها:  این مورد که وکیل مالیاتی شما در وقت مناسب بتواند نتیجه درست را از اعتراض های مالیاتی بگیرید مساله دیگری است که نباید از تاثیر آن بر کاهش هزینه ها چشم پوشی کرد.
 • محاسبات مالی و حسابداری: همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم، وکیل مالیاتی علاوه بر دانش حقوقی، باید در زمینه حسابداری و محاسبات مالی نیز تخصص داشته باشد تا بتواند علاوه بر ارائه خدمات حسابداری، تحلیل سیستم مالی را نیز به درستی انجام دهد.
 • طبقه بندی مدارک و اسناد: یکی دیگر از وظایف مهم وکیل مالیاتی، طبقه بندی درست مدارک و اسناد مالی شرکت است. البته باید در نظر داشته باشید که علاوه بر اسناد مالی، اسناد و مدارک مربوط به مالیات های گذشته و سوابق پرداخت آن نیز باید حفظ شود.
 • آگاهی کامل از قوانین به روز مالیاتی: با توجه به تغییراتی که در قوانین مالیاتی در بازه های کوتاه شاهد آن هستیم، یکی از وظایف مهم وکیل مالیاتی باید به روز بودن اطلاعات حقوقی در زمینه مالیات و قوانین جدید آن باشد. این وظیفه تا اندازه ای مهم است که می تواند به شکل مستقیم روی نتیجه نهایی شما که همان کاهش هزینه های مالیاتی است، تاثیر گذار باشد.

در آخر باید به این مورد اشاره کرد که برای کسب موفقیت در کاهش هزینه های مالیاتی، تمام اعضای شرکت باید نهایت همکاری خود را با وکیل مالیاتی شرکت داشته باشند و در صورت نیاز به همکاری اعضای شرکت، دستورالعمل های داده شده توسط وکیل مالیاتی به دقت و در وقت مناسب انجام شود.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی 10 وکیل مالیاتی پرداختیم که جزو بهترین وکیل مالیاتی در کرج هستند و همه دارای مدرک وکیل پایه یک دادگستری بوده و تجربه انجام پرونده های مالی را در رزومه خود دارند. البته شما نیز با توجه به اهمیت مسئله و تاثیر مستقیم آن بر کاهش هزینه های سالیانه خود، بهتر است در یک جلسه مشاوره حضوری نسبت به توانایی های وکیل مالیاتی منتخب خود اطمینان حاصل کنید. علاوه بر معرفی وکیل مالیاتی، ویژگی های یک وکیل مالیاتی خوب نیز مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت وظایف وکیل مالیاتی نیز به صورت ریز شده توضیح داده شد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =

دکمه بازگشت به بالا