شرکت

ثبت شرکت در ارومیه ⭐ معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

همانطور که میدانید برای ثبت شرکت مراحل قانونی زیادی را باید طی کنید از همان رو شرکت هایی روی کار آمدند که با در اختیار داشتن مدارک مورد نیاز این مراحل را طی می کنند وشما با هزینه جزئی از این پیچیدگی ها راحت خواهید شد. ما در این مقاله شرکت های ثبت شرکت در ارومیه را آورده ایم تا شما به راحتی با آنها بتوانید کسب وکار خود را ثبت کنید و قدم در راه موفقیت کاری خود بگذارید.

ثبت شرکت در ارومیهمدارک ثبت شرکت در ارومیه

باتوجه به پیشرفت اقتصاد شهر ارومیه موسسه های زیادی برای ثبت شرکت ها فعال شده اند. برای ثبت شرکت باید مدارک کل هیئت مدیره را ارائه دهید و اگر نوع فعالیت شما نیاز به مجوز باشد شما باید عدم سوء پیشینه را از سامانه ثنا دریافت کنید و به موسسه های ثبت شرکت در ارومیه تحویل دهید و مدارک مورد نیاز ثبت شرکت اعم از:

  • کارت ملی و شناسنامه تمام اعضای شرکت
  • اساسنامه، تقاضانامه و اظهارنامه ثبت شرکت
  • انتخاب اسم و آدرس معتبر برای شرکت
  • در صورت نیاز و بر اساس موضوع فعالیت شرکت ارائه مجوز و یا مدرک تحصیلی

فواید ثبت شرکت در ارومیه

شهر ارومیه باتوجه پیشرفت روز افزون خود نیاز به شرکت های فراوانی دارد در نتیجه شما با ثبت شرکت خود در ارومیه میتوانید به پیشرفت این شهر کمک کنید.همانطور که میدانید ثبت شرکت برای اعتبار شرکت شما مهم خواهد بود به دلیل آنکه فعالیت کسب و کار شما به صورت رسمی ثبت می گردد و در نتیجه افراد زیادی تمایل دارند با شرکت شما فعالیت کنند.

براساس قانون تجارت همه ی اعضای هیئت مدیر در سود و زیان شرکت، شریک خواهند بود و شرکا موظف خواهند بود طبق روند قانونی پیش بروند و اگر اختلافی بین آنها پیش آید بر اساس قوانین موجود می توانند سهم خود را تفکیک کنند.و طبق قانون سهم خود را از شراکت پس بگیرد در این راه میتواند یا مبلغ سهم را پس بگیرد یا سهم دیگران را خریداری کند.

تمام شرکت های معتبر و برند نمایندگی خود را به به شرکت های ثبت شده می دهند و با این کار اعتبار و ارزش فعالیت شما بیشتر خواهد شد. هر چقدر از تاریخ ثبت شرکت شما بگذرد شرکت شما اعتبار بیشتری خواهد داشت و همه ی افراد می توانند اطلاعات شرکت را به راحتی به دست آورند و در نتیجه اطمینان بیشتری به خواهند داشت.

شرکت ثبتینه

شرکت ثبتینه

شرکت ثبتینه یکی از شرکت ثبت در ارومیه است که خدمات ثبت برند، ثبت شرکت، دریافت کارت بازرگانی، اخذ مجوز تاسیس و …می باشد. ثبتینه از وکلا و کارشناسان بسیار متبحر و متخصص تشکیل شده است که هر مشتری برای هر یک از نگرانی‌های خود در زمینه ثبتی، حقوقی و اداری، راه حل‌های مناسبی را پیش راه آنها قرار دهند و با توجه به تجربه کارشناسان شرکت ثبتینه میتوان به راحتی اطمینان کنید.

آدرس دفتر: خیابان برق نبش کوی مخابرات، برج جواهر، طبقه 7، واحد 2

شماره تماس:0443388469044

شرکت ثبتی نو

شرکت ثبتی نو

شرکت ثبتی نو یکی از موسسه های ثبت شرکت در ارومیه است که این شرکت با توجه به داشتم وکلا و کارشناسان کارکشته توانسته است جز بهترین ها در این حوزه باشد و این شرکت با رعایت تمام قوانین کشور توانسته است شرکت های زیادی را به ثبت برساند و این موسسه با قیمت های خیلی به صرفه ای خدمات میدهند.

شماره تماس: 09120688774

شرکت پایش

شرکت پایش

شرکت  پایش 15 سال  است که فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه های اعم از حقوقی، ثبتی و ارائه خدمات مشاوره ی تخصصی حقوقی در زمینه ثبت شرکت و نیز ثبت برند و ثبت اختراعات و …فعالیت میکنند. و به کسانی میخواهند شرکت خود را ثبت کنند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند مشاوره رایگان میدهند. راهکارهایی جهت کسب سود با بهره مندی از تیم مشاوران مجرب در حوزه ای ثبت شرکت میدهند که یاری دهنده شما در این راه خواهد بود.

شماره تماس: 09128622724

شرکت ایتالیا

شرکت ایلیا

شرکت ثبت ایلیا،با 20 سال سابقه فعالیت حوزه های ثبت برند، پلمپ دفاتر، تغییرات شرکت، اخذ مجوز، اخذ گرید و … میباشد. و ارئه دهنده خدمات ثبتی و حقوقی هستند.این شرکت با توجه به اصالت و به روز بودن اطلاعات قانونی میتواند به شما در ثبت شرکت در ارومیه کمک شایانی کند.و در  شهر ارومیه شرکت های زیادی را به ثبت رسانده اند که در حال حاضر در حال فعالیت هستند.

شماره تماس: 09122611596

شرکت بازرگانی

شرکت ثبت بازرگان

ثبت شرکت بازرگانی، یکی ازبهترین شرکت ثبت در ارومیه است این شرکت خدمات زیادی دارد اعم از ثبت شرکت و ثبت برند، کارت بازرگانی، اخذ کارت بازرگانی و پروانه کسب و …دارد این شرکت حدودا 13 سال است فعالیت میکند که در رزومه ای کاری خود پرونده های ثبتی زیادی را دارد و این مجموعه با دارا بودن تجربه ی فراواون میتواند به شما در ثبت شرکت خود کمک کند.

شماره تماس:09120213393

ثبت صداقت

شرکت ثبت صداقت

موسسه حقوقی ثبت صداقت با بیش از 12 سال سابقه فعالیت جزو برترین موسسه ثبت شرکت در ارومیه می باشد، این موسسه با داشتن خدماتی اعم از کارت بازرگانی، ثبت برند، ثبت شرکتو … توانسته است حدودا  6 هزار شرکت و 2500 برند را در خاورمیانه و اروپا به ثبت برساند.

شماره تماس:02188889346

هزینه ثبت شرکت در ارومیه چقدر است؟

در شهر ارومیه و تهران موسسه های زیادی وجود دارد که میتواند به شما برای ثبت شرکت کمک کند. برای ثبت شرکت در ارومیه، موسسه های مختلف با تعرفه های متنوعی وجود دارد نمیتوان به صورت دقیق قیمت را بیان کرد هر موسسه با توجه به تبحر و تجربه ای که دارد تعرفه های خود را محاسبه میکنند ولی یک سری از هزینه های ثابت برای ثبت شرکت وجود دارد، که در جلسه مشاوره اول برای شما شرح میدهند.

مراحل ثبت شرکت در ارومیه

برای ثبت شرکت در ارومیه باید 10 مرحله را طی کنید:

  • باید به سامان ثبت شرکت بروید و در آنجا ثبت نام خود را ثبت کنید
  • مشخصات عمومی شرکت را در فرم شامل آدرس، شماره تلفن، کد پستی، تاریخ شروع فعالیت و موارد مشابه می باشد را پر کنید.
  • مشخصات تمام شرکا اعم از کد ملی، شناسنامه، کدپستی، تلفن ثابت، آدرس باید ثبت شود و باید سهم شرکا باید در قسمت مرتبط باید ثبت شود.
  • در صورت بودن چند شعبه باید اطلاعات شعبه ثبت شود.
  • با توجه به اسناد های موجود باید آنها را تهیه کنید و این اسناد با توجه به متفاوت بودن اساسنامه ها و صورت جلسه ها نمیتوان به صورت دقیق گفت چه مدارکی لازم دارید درنتیجه باید مدارک لازم را مطالعه کنید و آماده کنید.
  • باید دکمه ثبت را بزنید وی نسخه از آن باید پرینت کنید.

ثبت شرکت در ارومیه

کلام آخر

برای ثبت شرکت در ارومیه باید مراحل زیادی را طی کنید در این مسیر باید یک مشاور خوب به همراه داشته باشیم که در یافتن و مدارک و ثبت شرکت کنند درنتیجه بهتر است به موسسه معتبر بسپاریم این مسیر پرپیچ و خم را طی کند ما به شما در این مقاله چندین موسسه پیشنهاد کرده ایم که معتبر و قابل اعتماد هستند امیدوارم از مطالب این مقاله استفاده لازم را ببرید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا