نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید و ios 🏬

در زمان های قدیم افراد مجبور بودند که تمام حساب و کتاب های خود را بصورت دستی انجام داده و زمان بسیار طولانی را صرف ثبت این موارد بکنند. علاوه بر خسته کننده بودن این پروسه مشکلاتی از قبیل گم شدن حساب و کتاب و فاکتور ها، زمانبر بودن یافتن یک حساب و … دامان صاحبان کسب و کار را میگرفت. ولی امروزه نرم افزارهایی طراحی شده اند که شما را از دنیای سنتی حسابداری جدا کرده و با سرعت عمل و بهبود کیفیت حسابداری در کسب و کار آشنا می کنند، بطوری که تنها با چند کلیک می توانید پیچیده ترین فاکتورها را به ثبت برسانید. در مقاله پیش رو با معرفی بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید و ios با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید چیست؟

نرم افزار هایی که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد نرم افزار هایی می باشند که شهرت بیشتری دارند و بیشتر مورد استفاده افراد قرار می گیرند ، همان طور که می دانید تعداد زیادی از نرم افزار ها وجود دارند که امکان معرفی تک تک این نرم افزار ها در این مقاله وجود ندارد ، در این مقاله تلاش کرده ایم تا مواردی که در حال حاضر کاربران بیشتری دارند و شناخته شده تر هستند را به شما معرفی کنیم ، در صورتی که شما تجربه کار با هر کدام از این بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید و ios دارید نظر خود را برای ما به اشتراک بگذارید.

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید و ios

امروزه نرم افزار های حسابداری عضو جدا نشدنی کسب و کار های مختلف می باشد و پیدا کردن بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یک کار سخت و مشکل می باشد ، چه نرم افزارهای حسابداری از نوع شرکتی و چه از نوع فروشگاهی همین موضوع موجب شده تا دغدغه همه صاحبان کسب و کار و مدیران مالی پیدا کردن بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی می باشد ، در سایت حسابدارا قصد داریم شما را با معروف ترین و بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی موبایل را معرفی کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

برخی از مهم ترین مزایای نرم افزارهای حسابداری در جدول زیر لیست شده است:

 💻 ثبت دقیق اطلاعات مالی نرم افزار های حسابداری اطلاعات را به صورت دقیق و با زمان بندی ثبت می کند.
📋 کاهش هزینه ها استفاده از نرم افزار های حسابداری باعث کاهش هزینه ها می شود.
❤️ به حداقل رساندن اشتباهات استفاده از نرم افزار های حسابداری باعث کاهش اشتباهات در حسابداری می شود.
⚡ کاربری آسان و سرعت بالا نرم افزار ها باعث افزایش سرعت و همینطور کاربری انسان تر می شود.
🕒 صرفه جویی در وقت شما با استفاده از نرم افزار های حسابداری می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

نرم افزار حسابداری آریانا

برنامه حسابداری فروشگاهی آریانا 

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ، نرم افزار حسابداری آریانا می باشد این نرم افزار با راحتی کار و سرعت صدور فاکتور فروش هم با بارکد خوان  هم صفحه تاچ اسکرین باشگاه مشتریان و امتیاز دهی و قرعه کشی مبتنی بر خرید مشتری قیمت گذاری های مختلف با حفظ تعداد کالای قبلی و هشدار در زمان فاکتور می باشد.

مشخصات نرم افزار فروشگاهی و هایپر مارکت آریانا:

 •  امکان تعریف تعداد نامحدود شخص و طرف حساب
 •  امکان تعریف تعداد نامحدود بانک طرف حساب
 • امکان تعریف تعداد نامحدود انبار
 • امکان تعریف تعداد نامحدود صندوق فروش
 • نرم افزار فروشگاهی آریانا با امکان تعریف تعداد نامحدود گروه بندی کالا
 • امکان تعریف اموال و دارایی ها
 • امکان تعریف سر فصلهای درآمد و هزینه
 • امکان تعریف واحدهای شمارش مختلف برای هر کالا مثل کارتن ، بسته و تک
 • نرم افزار هایپر مارکت با قابلیت صدور سند دریافت و پرداخت
 • قابلیت کنترل نقدینگی و گزارشات مربوطه

تلفن : ۰۲۱۸۸۲۸۸۳۸۷

آدرس : دفتر مرکزی تهران بزرگراه جلال آل احمد پلاک 111 واحد 1

نرم افزار حسابداری منطق

برنامه حسابداری فروشگاهی منطق

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ، نرم افزار حسابداری منطق می باشد که یکی از کاربردی ترین نرم افزار های حسابداری می باشد که مطابق قوانین مالیاتی و همین طور اصل حسابداری ویژه اصناف و فروشگاه ها طراحی و ارائه شده است . از جمله امکانات این نرم افزار گزارشات فصلی خرید و فروش ، دارایی و ارزش افزوده ، تهیه گزارشات مربوط به سود و زیان ، تهیه صورت حساب های مالی ، کاربری آسان ، نصب ساده و راحت ، امکان کاربری برای تمامی اصناف و قابلیت استفاده بر روی انواع سیستم ها می باشد.

از جمله امکانات و قابلیت های نرم افزار صندوق فروشگاهی منطق

 • تعریف کالا در تعداد نامحدود، تعریف حساب بانکی و طرف حساب به تعداد دلخواه
 • امکان ثبت درآمد و هزینه، امکان ثبت دریافت و پرداخت مشتری،امکان واریز و برداشت از صندوق یا حساب و امکان جابجایی وجوه نقد،
 • انجام  گزارش گیری از چکهای پرداختی و دریافتی
 • امکان صدور فاکتور خرید و فروش، برگشت از خرید و فروش کالا و خدمات، ضایعات و گزارش موجودی ریالی و تعدادی کالا،
 • گزارش عملکرد حسابداری، صورت سود و زیان، دفاتر روزنامه، معین، تفصیلی، مشاهده اسناد و تراز آزمایشی کل و معین،
 • امکان فروش به صورت همزمان کالا و خدمات، امکان ارائه تخفیف به صورت سطری و کلی

تلفن : ۰۲۶۳۲۴۰۳۸۰۰

آدرس : خیابان برغان، کوچه هاشمی نژاد، ساختمان حاتم طبقه 5 واحد 8

نرم افزار حسابداری چرتکه

برنامه حسابداری فروشگاهی چرتکه 

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید، نرم افزار حسابداری چرتکه می باشد که این نرم افزار شامل پکیج های مختلف می باشد که می تواند تمامی نیاز های شرکت ها در نسخه های مختلف را برطرف کند و همچنین کسب و کار های مختلف می توانند از این نرم افزار نیز استفاده کنند که این پکیج ها شامل نسخه های فروشگاهی ، تولیدی ، شرکتی و ویژه می باشند ، نرم افزار سوپرمارکت و هایپر مارکت چرتکه در ورژن های تک کاربره و چند کاربره با امکانات مورد استفاده و کارکرد آسان برای اپراتور و گزارشات دقیق.

دلیل انجام چرتکه 

چرتکه با تیمی مجرب و با تجربه بهترین‌ها را برای شما فراهم خواهد کرد.

 • پشتیبانی همه جانبه : پشتیبانی چرتکه صرفا محدود به خدمات نگهداری نرم افزار نمی شود بلکه شامل توسعه، ارتقاء، مشاوره و هم اندیشی مشتریان می باشد.
 • برنامه ساز قدرتمند : از سال ۱۳۷۰ با Foxpro شروع کردیم، تیم تخصصی چرتکه از سال ۱۳۸۴ الی ۱۳۸۹، مشغول طراحی و تولید روبوت برنامه ساز بودند و این روبوت چرتکه را به طرز چشمگیری از سایر نرم افزارها متمایز می نماید.
 • سفارشی سازی نامحدود : در حالی که اکثر نرم افزارها از سفارشی سازی می گریزند، چرتکه بدلیل دارا بودن روبوت برنامه ساز، به استقبال این امر می شتابد.
 • طراحی فاز به فاز : کلیه پروژه های موفق نرم افزاری طی تغییرات در مراحل زمانی مشخص، به تکامل می رسند، در فاز اول نرم افزار اولیه در محل مشتری استقرار می یابد، بعد از ورود اطلاعات توسط مشتری و انجام عملیات روتین، نیازهای تخصصی مشخص می گردد.

برای آشنایی بیشتر با بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توانید به سایت حسابدارا مراجعه فرمایید.

نرم افزار حسابداری کاکتوس

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس می باشد ، اگر شما هم مدیریت فروشگاه های کوچکی را بر عهده دارید و به دنبال استفاده از این نرم افزار ها در فروشگاه های خود می باشید می توانید از نرم افزار های حسابداری فروشگاهی کاکتوس استفاده کنید.

این نرم افزار حسابداری با کاربری آسان و سرعت بسیار بالا دارای استفاده از سخت نرم افزار های ویژه مانند بارکد خوان ، ترازو ها ، انواع چاپگر ها ، مانیتور های لمسی ، کارت خوان های بانکی می باشند ، شما در این نرم افزار حسابداری می توانید تمام کالا ها و مشتریان خود را گروه بندی کنید . همچنین قادر هستید تا به جست و جوی تمامی فاکتور های صادره بر اساس شماره فاکتور در فاکتور فروشگاهی و صدور فاکتور برگشت از فروش طبق بارکد تعریف شده بپردازید.

افراد در بخش خدمات فروش قادر هستند تا صورت حساب مشتری (کلیه تراکنش های مربوط به یک مشتری به تفکیک فاکتور، بدهی حساب اشخاص (جمع گردش بدهکار و بستانکار و مانده حساب هر شخص) ، گزارش سود فروش کالا، گزارش فصلی فاکتورهای فروش کالا، گزارش مالیات و ارزش افزوده فاکتور های فروش بدون اتلاف وقت انجام دهید.

برخی از ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس:

 •  کاربری بسیار آسان، قیمت ارزان
 •  سازگاری با انواع بارکد خوان
 • قابلت اتصال به ترازو
 • عدم امکان دسترسی یک صندوق دار به اطلاعات صندوق داران دیگر

تلفن : ۰۲۱-۴۴۹۶۰۶۹۱

آدرس : بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی، کوچه نیلوفر غربی، پلاک 25، واحد 7

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری هاترا

برنامه حسابداری فروشگاهی هاترا 

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید، نرم افزار حسابداری هاترا می باشد که برای انجام عملیات حسابداری و مدیریتی فروشگاه ها طراحی و تولید شده است ، این نرم افزار با توجه به نیاز فروشگاه های مختلف اعم از کوچک متوسط ، هایپر ها و فروشگاه های زنجیره ای و همینطور پخش مویرگی نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت امور انواع فروشگاه ها می باشد.

در این نرم افزار حسابداری کالا ها مانند کد حسابداری سطحی می باشند و شما می توانید تعداد سطوح و تعداد ارقام هر سطوح را به طور صحیح تنظیم کنید ، تصور کنید می خواهید با چند سال مالی و چند شرکت مجزا در آن واحد کار کنید و یا می خواهید تمام پنجره های بازتان باز بماند ولی صفحات باز شده شلوغ شده است در این نرم افزار می تواند از چهار دسکتاپ به صورت سه بعدی بهره ببرید.

تلفن : ۰۳۱۴۵۲۳۱۰۲

آدرس : میدان شهرداری برج نگارستان شهرداری

نرم افزار حسابداری میزان

برنامه حسابداری فروشگاهی میزان

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید، می توان به نرم افزار حسابداری میزان اشاره کرد ، با توجه به نیاز های متفاوت فروشگاه ها در این حوزه احتیاج به نرم افزار های متفاوت تری می باشد ، مهم ترین تفاوت عدم آشنایی کاربران نرم افزار فروشگاه ها به فن مالی و حسابداری کی باشد ، به همین دلیل نرم افزار فروشگاهی میزان با تحلیل فرآیند های فروشگاه ها وارد بازار شده است.

صدور چندین فاکتور همزمان توسط یک کاربر، کارکرد با تمامی دستگاه‌های بارکد خوان ، اتصال به صندوق‌های  POS فروشگاهی‌ ، اتصال به دستگاه کارت خوان بانک‌، ثبت اطلاعات با کمترین عملیات کاربری‌ ، کارکرد با چاپگرهای حرارتی (فیش پرینتر های فروشگاهی)، همخوانی با ترازوهای دیجیتالی و … مواردی هستند که در نرم  افزار فروشگاهی میزان پیاده شده‌ است.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در فروشگاه های مختلف مورد توجه افراد قرار گرفته دو آیتم جلوگیری از اشتباهات کاربری در ورود اطلاعات و ثبت فاکتور های فروش با بالا ترین سرعت های ممکن با توجه به وجود ساعت های ترافیک کاری ، توسط کاربران مختلف می باشد که در این نرم افزار حسابداری پیاده سازی شده است.

تلفن: ۸۸۸۵۰۶۳۲

آدرس : خ ولیعصر-میدان ونک- روبروی دوازدهم گاندی پلاک 2534 طبقه سوم واحد 7

نرم افزار حسابداری شاتوت

برنامه حسابداری فروشگاهی شاتوت

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاتوت می باشد ، مجموعه های فروشگاهی بزرگ و به خصوص چند شعله ای جزئیات بسیار مهم و حیاتی دارند که کلیات کار آن ها را تحت تاثیر خود قرار می دهند ، در چنین سازمان هایی به دلیل حجم بالای کار و تعداد کالا ها مدیریت انبار ها و فروشگاه ها به شکل دستی تقریبا غیر ممکن می باشد که این موضوع موجب به وجود آوردن نیاز نرم افزاری در این مجموعه ها شده است.

از طرفی هم پیدا کردن سیستمی که کاملا منطبق بر نیاز این مجموعه ها بوده و کارایی خود را اثبات کرده است به شکلی که موجب بهبود سرعت کار  ، امنیت، سهولت، مشتری مداری و مدیریت موثرتر مجموعه شده و همزمان قیمت منصفانه ای نیز داشته باشد تا حدودی دشوار بوده و تولید آن نیز هزینه های گزافی دارد. به طور کلی سیستم های جامع مدیریت کسب و کار شاتوت یک نرم افزار جامع برای رفع نیاز های نرم افزاری مجموعه های متوسط و بزرگ فروشگاهی می باشد که با رویکرد چند شعبه ای و تکیه بر مشتری مداری و مدیریت و بهینه سازی شده است ، این سیستم ها با ارائه کامل سیستم های فرش،  انبار، خزانه، مالی، مدیریت ارتباط با مشتری تمامی نیاز های مجموعه های فروشگاهی با تعداد کالای بالا و با حجم فروش انبوه را پوشش می دهد.

تلفن : ۰۵۱۳۸۸۴۸۰۰۲

آدرس : بلوار وکیل آباد، حد فاصل هنرستان و هاشمیه، جنب خیابان سامانیه پلاک 210 واحد 1

نرم افزار حسابداری باران

برنامه حسابداری فروشگاهی باران 

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی باران می باشد ، این نرم افزار حسابداری دشواری های راه اندازی کسب و کار ها را کم تر می کند و به شما این امکان را به شما می دهد تا امور حسابداری و مالی خود را ساده تر مدیریت کنید و زمان بیشتری را به ارائه خدمات به مشتریان تخصیص دهید ، این نرم افزار حسابداری برای آسانی کار صاحبان مشاغل و فروشگاه ها و دسترسی آن ها به امکاناتی مانند صدور فیش فاکتور ، گزارش فروش ، مدیریت مشتریان و … طراحی شده است.

نرم افزار حسابداری باران هم مانند نرم افزار رستورانی خود در سه سطح ساده ، پیشرفته و ویژه طراحی و ارائه شده است و برای استفاده در فروشگاه های کوچک و بزرگ ، عمده فروشی و خرده فروشی ، لبنیات ، آجیل و خشک بار ، پروتئین، قنادی، سوپرمارکت و هایپر مارکت است.

امکانات پایه نرم افزار فروشگاهی باران

 • مدیریت کاربران و پرسنل مجموعه و کنترل دسترسی کاربران به تمام قسمت ها
 • ایجاد اشتراک و ثبت اطلاعات مشتریان با گروه بندی دلخواه و در سریعترین زمان ممکن
 • مدیریت و ثبت اطلاعات محصولات و کالا ها
 • امکان ثبت سطوح قیمتی مختلف برای کالاها و انتخاب سطح قیمتی پیش فرض برای مشتریان و کالا ها
 • اتصال به دستگاه های مختلف کالر آیدی و ضبط صدا
 • منوی فروش بسیار زیبا و منحصر به فرد
 • صدور فاکتور فروش و ثبت سفارشات مشتریان به راحتی و در کمترین زمان
 • امکان صدور فاکتور موقت و ثبت سفارشات چند مشتری به صورت همزمان
 • روش های مختلف و متنوع تخفیف دهی به مشتریان
 • امکان تعریف کارتخوان های بانکی و اتصال آنها به نرم افزار جهت ارسال مبلغ فاکتور فروش به صورت خودکار بر روی دستگاه کارتخوان
 • سفارشی سازی ظاهر فیش چاپی فاکتور فروش به دلخواه شما و بر اساس نوع فاکتور
 • ثبت و مدیریت حواله ها، هزینه های جاری و چکهای پرداختنی و دریافتنی و دسته چکها

تلفن : ۰۵۱۳۱۰۷۷

آدرس : بلوار دستغیب، مجتمع تک، طبقه 3، واحد 20

بیشتر بخوانید: نرم افزار حسابداری تحت وب

نرم افزار حسابداری کاوش

برنامه حسابداری فروشگاهی کاوش

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی ، نرم افزار حسابداری کاوش فردا می باشد که این نرم افزار با سال ها تجربه در زمینه طراحی ، پیاده سازی ارائه مجموعه نرم افزار های حسابداری ، مالی ، اداری و مدیریتی، افتخار این را دارد تا با تولید نرم افزارهای تخصصی مانند نرم افزار حسابداری پیمانکاری، ساختمانی، پروژه ای، نرم افزار حسابداری آسانسور، نرم افزار حسابداری بیمه، نرم افزار حمل و نقل، نرم افزار سهام، نرم افزار اتحادیه و… خدمات وسیعی به صنوف مربوطه در اقصی نقاط کشور ارائه دهد و مراتب رضایتمندی کاربران خود را فراهم نماید.

این نرم افزار حسابداری که محصول گروه نرم افزاری کاوش فردا می باشد در دو نسخه ساده و پیشرفته به کاربرانی که با اطلاعات مالی ، انبار و بانکی تمامی فروشگاه ها ،، بنکداران، خرده فروشان، فروشگاه‌های زنجیره ای و … سروکار دارند پیشنهاد می شود.

برخی از امکانات نرم افزار حسابداری کاوش

 • تعریف سرفصلهای حسابداری و کالاها در سه سطح
 • تعریف سرفصل های حسابداری به صورت تفضیلی شناور
 • امکان ثبت سند حسابداری به صورت دستی و خودکار
 • امکان ثبت چک های بانکی و گردش های مختلف آنها (دریافت، پرداخت، برگشت، استرداد و…)/ امکان راس گیری چک ها
 • امکان تعریف چندین صورت سود و زیان و تهیه گزارش از آنها به تفکیک
 • امکان اخذ گزارش دفتر کل، دفتر روزنامه، ترازنامه، تراز آزمایشی (2، 4، 6 ستونی) و سایر گزارشات استاندارد حسابداری
 • ثبت و ویرایش فاکتورهای خرید، فروش، پیش فاکتور، مرجوعی، امانی و…
 • امکان اخذ گزارش گردش و موجودی کالاها
 • امکان چاپ فاکتورها بر اساس فرم های استاندارد سازمان دارایی و امور مالیاتی

تلفن : ۰۵۱۳۸۴۰۹۷۸۰

آدرس : احمدآباد، مقابل ابوذر غفاری، ساختمان شماره 193، واحد 8

نرم افزار حسابداری قیاس

برنامه حسابداری فروشگاهی قیاس

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ، نرم افزار حسابداری قیاس می باشد ، این نرم افزار حسابداری با پشتوانه دو دهه سابقه درخشان و تولید نرم افزار حسابداری و پس از بررسی دقیق نیاز های مشاغل و اصناف مختلف ، محصولات خود را به نحوی تقسیم بندی کرده اند که علاوه بر برآورده کردن نیاز شرکت های بازرگانی ، خدماتی ، تولیدی و پیمانکاری بتواند نیاز فروشگاه های کوچک و حتی خاص را در قالب اصناف گوناگون پاسخگو باشد ، با توجه به شناخت کسب و کارتان یکی از بسته های فروشگاهی و یا نرم افزار حسابداری شرکتی را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده کنید.

تلفن : ۰۲۱۶۱۹۵۲
آدرس : تهران خیابان وزرا (خالد اسلامبولی)- خیابان چهاردهم- خیابان هشتم- پلاک 34

برخی از ویژگی های برجسته نرم افزار:

  • امکان تعریف واحدهای اندازه گیری و دسته بندی کالاها
  • امکان تعریف کالا و مدیریت انبار
  • امکان انتخاب و تعریف تصویر برای محصولات
  • امکان مشاهده تعداد فروش رفته هر کالا به تفکیک
  • امکان تولید و چاپ بارکد برای کالاها بصورت تکی و کلی
  • تولید بارکد بصورت اتوماتیک و تصادفی
  • تولید بارکد برای کالاها بر اساس تعداد موجودی هر کالا
  • ثبت و چاپ فاکتورهای خرید و فروش
  • ثبت سریع کالاها در فاکتورهای فروش توسط بار کد خوان
  • امکان چاپ فاکتورها در سایز A4 و A5 و فیش پرینتر 8 سانتی متری
  • امکان چاپ فاکتورها توسط فیش پرینتر
  • امکان چاپ سریع فاکتور بدون پیش نمایش
  • چاپ فاکتور مورد تایید مالیات
  • امکان ثبت برگشتی برای فاکتورهای خرید و فروش و کسر/بازگشت به انبار
  • امکان تسویه فوری فاکتور در هنگام ثبت
  • امکان تعریف ویزیتورها

 نکاتی در مورد انتخاب نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید

به طور کلی بازار نرم افزار های حسابداری برای فروشگاه های مختلف به طرز شگفت انگیزی پیچیده می باشد ، بسیاری از شرکت های نرم افزاری تعداد زیادی از برنامه های حسابداری فروشگاهی را برای راه اندازه های مختلف از کسب و کار ها ایجاد کرده اند که این موضوع بزار را برای برخی از خریداران پیچیده و گیج کننده نموده است ، این راهنما به افراد خریدار کمک می کند تا بدانند چگونه می توانند به بازار حسابداری فروشگاهی مراجعه کنند و فروشنده های مناسب را برای نیاز های آن ها شناسایی کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین اپلیکیشن حسابداری

مزایا، مشکلات و هزینه های نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی چیست؟
به طور کلی یک سیستم مناسب باید دارای سازماندهی و کارآیی بهتر (جمع آوری داده ها در یک محیط کنترل شده) و قابلیت گزارش خودکار را داشته باشد.

کلام آخر

همان طور که همه ما می دانیم بسیاری از نرم افزار های حسابداری در بازار های امروز به سمت تحت وب در حال انتقال می باشند ، البته خریداران باید این مدل را با ذهن باز خود در نظر بگیرند زیرا راه های حسابداری SaaS می تواند هزینه IT را کاهش دهد و به آنها کمک کند هزینه های پیش روی بسیار بزرگ را اجتناب کنند . از این که ما را تا آخر مقاله بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید و ios همراهی کردید از شما سپاسگذاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید.

چرا باید از نرم افزار های حسابداری استفاده کنیم؟

با پیشرفت فناوری‌های رایانه‌ای و گسترش روزافزون دنیای دیجیتال، همه فعالیت‌ها و از جمله مدیریت امور مالی و حسابداری با شکل و شیوه‌های نوین امکان پذیر است. نرم افزارهای حسابداری ابزاری هستند که دقت و سرعت انجام امور مالی و حسابداری را به طرز باورنکردنی ارتقا می‌دهند.

نرم افزار های حسابداری چه کمکی به افراد می کند؟

نرم افزار ها باعث افزایش سرعت و همینطور محاسبه و ثبت دقیق اطلاعات مالی، موجودی کالاها، کارمندان، مشتریان می شود که می تواند روند کار شما را بهبود می بخشد.

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ios کدام است؟

نرم افزار های بسیاری برای حسابداری وجود دارد که در امور حسابداری از آن ها استفاده می شود و ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی اندروید ios را بهتان معرفی کنیم با ما همراه باشید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا