نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری جهان 💻【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری جهان بپردازیم. رشته حسابداری یک رشته پرکاربرد در تمام دنیا می باشد و هیچ کس نمی تواند از اهمیت آن غافل شود. در حال حاضر نرم افزارهای فراوانی برای رشته حسابداری به وجود آمده است که دارای اعتبار جهانی می باشند و کاربران زیادی در سرتاسر دنیا از آن ها استفاده می کنند. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی بهترین نرم افزار حسابداری جهان بپردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری ایران

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری در جهان

از طریق نرم افزار حسابداری می توان امورات شرکتی را به طور اتومات انجام داد: چیزی که مشخص است وارد نمودن داده ها و اطلاعات شرکتی به صورت یک پروسه بسیار وقت گیر می باشد. با توجه به این مسئله که سیستم های حسابداری پیشرفته، از طریق استراتژی های موجود در نرم افزارهای حسابداری، این امکان را به افراد می‌ دهند که فقط یک بار اطلاعات مشتریان را وارد کنند.

فرایندهای پرداختی مشتریان و تاریخ‌ های هر خرید به عنوان مرجع جهت ردیابی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این گونه اطلاعات برای مراجعات بعدی مشتریان حفظ و نگهداری می‌ شوند. زمانی که گردآوری پرداختی مشتریان انجام می شود، بعد از آن بدون انجام هیچ گونه کار اضافه‌ ای نوبت به دریافت پول‌ و قسط می رسد.

استفاده از فاکتورهای دیجیتالی از طریق نرم افزار حسابداری: در دنیای مدرنیته کنونی، کاغذ بازی کاملا کنار گذاشته شده است. در حال حاضر بسیاری از فرآیندها از طریق تکنولوژی های روز دنیا در حال انجام شدن می باشند. نرم افزارهای حسابداری پیشرفته ای در دنیا به وجود آمده اند که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارا می باشند و در تمامی امورات شرکتی، عصای دستای مدیران می باشند.

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری در جهان

اجرای کلیه محاسبات ریاضی به واسطه نرم افزار حسابداری: حقیقت غیر قابلی انکاری که وجود دارد این است که اگر از هوش بالایی در ریاضیات هم برخوردار باشید، باز هم صرف نمو دن دقت یکی از وجوه حیاتی در فرآیندهای حسابداری به حساب می آید. همچنین دسترسی داشتن به کلیه سوابق مالی و حسابداری در یک شرکت، باز هم ممکن است یک سری خطاها و مشکلاتی در محاسبات‌ رخ دهد و خسارت سنگینی را با خود همراه داشته باشد و جهت اصلاح هر یک مجبورید از وقت و پول خود صرف کنید.

چه ملاک هایی در انتخاب نرم افزار حسابداری مهم است؟

رابط کاربری آسان و میزان فراگیری در بین حسابداران و حسابرسان داخلی: برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری یا حسابرسی مناسب بهتر است که در نخستین مرحله با چندین حسابدار یا حسابرس داخلی مجرب مشورت کنید. مسئله دیگری که وجود دارد این است که معمولا بهترین نرم افزارها آن‌ هایی می باشند که توانسته‌ اند تعداد کثیری از کاربران را جذب خود کنند. کاربری آسان در انتخاب نرم افزارهای حسابداری و حسابرسی از اهمیت زیادی برخوردار است.

چه ملاک هایی در انتخاب نرم افزار حسابداری مهم است؟

کیفیت پشتیبانی مداوم: نخستین مسئله ای که در خدمات پشتیبانی باید در نظر داشته باشید، رسیدگی مداوم و 24 ساعته است. سطح کیفی پشتیبانی یک نرم افزار وقتی مشخص می‌ شود که این امکان وجود داشته باشد در طول ساعات شبانه روز بتوان با متخصصان و پشتیبان‌ های نرم افزار ارتباط برقرار نمود و در صورت بروز هر گونه مشکل با آن ها درمیان گذاشت. نکته مهم دیگری که می بایست درنظر گرفت، برقراری ارتباط مستقیم متخصصان به نرم افزار حسابداری به شکل آنلاین و یا از راه دور می باشد.

این قابلیت موجب می‌ گردد که در هر لحظه‌ ای که نیاز است تکنسین‌ های پشتیبانی بتوانند به سیستم نرم افزاری ورود پیدا کنند و عیب و ایرادات آن را رفع کنند.

بهترین نرم افزار حسابداری جهان کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اطلاعات مهمی را در خصوص اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری در جهان در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری جهان کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می بایست لیستی از بهترین نرم افزارهای حسابداری جهان را تهیه کنید و امکانات و ابزارهای مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به انتخاب مدنظر خود دست پیدا کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری جهان کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری جهان می پردازیم و خواهشمندم تا پایان همراه ما باشید.

نرم افزار حسابداری accountedge

نرم افزار حسابداری accountedge

نرم افزار حسابداری AccountEdge به عنوان یک راهکار جامع و کامل جهت مدیریت بخش حسابداری کسب و کارهای کوچک می باشد. این نرم افزار دارای ابزارهای قدرتمندی می باشد و توانسته است نیازهای کسب و کارهای مختلف در امر خرید و فروش محصولات، ردیابی و ثبت موجودی، صورتحساب شرکت و مدیریت مشتریان را برطرف کند. در دنیای کنونی در تمامی کسب و کارها، نیاز به یک سیستم حسابداری جامع همواره حس می شود و استفاده از یک نرم افزار حسابداری پیشرفته از ضروریات هر شغلی می باشد.

سیستم نرم افزاری AccountEdge به این شکل است که امکانات لازم جهت تهیه و تنظیم آمار و ارقام به صورت گوناگون فراهم است و از همه مهم تر این که این نسخه نرم افزاری به صورت کاملا رایگان است. نرم‌افزار حسابداری AccountEdge از دو نسخه پایه و حرفه‌ ای تشکیل شده است که نسخه پایه به حسابداران این امکان را می دهد تا حسابداری خود را به شکل خودکار انجام دهند. در حالی که نسخه حرفه‌ ای، یک نرم‌ افزار حسابداری همه جانبه برای کسب و کارهای کوچک است و هر دوی آن ها به صورت دسک تاپ و با لایسنس دائمی‌ ارائه می‌ گردند.

مرکز پشتیبانی AccountEdge به کاربران این امکان را می دهد تا تمامی جوانب کسب و کار خود را اجرا و گزارش دهی کنند مانند محاسبه صورت حساب، تهیه نمودن لیست سفارشات مشتریان، بررسی موجودی و … . نرم افزار AccountEdge در واقع یک برنامه مبتنی بر صفحات وب می باشد و قابل استفاده بر روی هر پلتفرمی است و به کارمندان یا پیمانکاران این امکان را می دهد که داده های تجاری کسب و کار خود را وارد کنند و تمامی داده ها و اطلاعات به صورت ایمن و دست نخورده باقی می مانند.

نرم افزار حسابداری FreshBooks

نرم افزار حسابداری FreshBooks

نرم افزار FreshBooks به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری جهت مدیریت صورتحساب برای صاحبان کسب و کارهای کوچک می باشند. از جمله ویژگی‌ های این نرم افزار حسابداری می توان به حفظ و نگهداری هر یک از مشتریان، ثبت نمودن مشتریان وفادار و ثابت، بررسی حواله‌ های بانکی، ارسال نمودن اتومات یادآوری‌ های پرداخت دیر هنگام، بکارگیری ابزارهای یادآوری زمان، لذت بردن از تمامی هزینه‌ های پایین تراکنش کارت های اعتباری، لینک‌ های پرداخت اهرمی و … اشاره نمود.

استفاده از نرم افزار حسابداری FreshBooks بسیار آسان می باشد و همچنین به عنوان یکی از معتبرترین نرم افزارهای حسابداری برای صورتحساب های بانکی می باشد. قالب این نرم افزار به صورت بصری است و فقط از طریق چندین کلیک می‌ توانید زمان و هزینه‌ های قابل پرداخت را مدیریت کنید، ظاهر هر یک از صورت‌ حساب را سفارشی سازی کنید و هر یک از فاکتورهای تکراری، یادآوری‌ های پرداخت اتومات و هزینه‌ های دیر هنگام را تنظیم کنید. نرم افزار حسابداری FreshBooks از تمامی ابزارهای حسابداری پشتیبانی می کند

این نرم افزار حسابداری به طور دائم به بانک متصل است، گزارش های متنوع تولید می کند، تقسیم بندی زمانی دارد و به افراد در مدیریت پروژه ها کمک رسانی می کند. اگر در یک کسب و کار مشتریانی وجود دارد که در پرداخت صورت‌ حساب‌ ها تأخیر دارند، نرم افزار FreshBooks به افراد این امکان را می‌ دهد که به آسانی از طریق هشدار و یادآوری تاریخ سررسید، به هر یک از صورت حساب های معوقه رسیدگی کنند و در عین حال به تمامی کسب و کارها امکان مدیریت کاربران و صدور مجوزهای لازم را فراهم می کند.

نرم افزار حسابداری AccountsIQ

نرم افزار حسابداری AccountsIQ

نرم افزار AccountsIQ بیشتر از 10 سال در کشور ایرلند و بریتانیا به وجود آمده است و حسابداری سازمان دهی تری را برای سازمان ها و گروه های متوسط ​​فراهم کرده است. نرم افزار AccountsIQ از طریق فناوری های مدرن امروزی و برنامه های مبتنی بر وب، امکان انجام حسابداری پیشرفته را به وجود آورده است و از طریق ابزارهای مدیریتی، بینش تجاری را ارائه می‌ کند.

نرم افزار AccountsIQ به شرکت ها کمک می‌کند تا گزارش های خود را تلفیق کنند و برای کاربران این شرایط را ایجاد می کند تا ویژگی‌ هایی را برای استفاده آسان تر تنظیم کنند. با استفاده از فن‌ آوری حسابداری ابری، Account IQ دارای یک سیستم امنیتی دیجیتالی می باشد و یک سیستم API است که از طریق اتصال با دیگر سیستم‌ ها مثل برنامه‌ های حقوق و دستمزد، پشتیبانی های لازم را انجام می‌ دهد.

نرم افزار حسابداری NetSuite

نرم افزار حسابداری NetSuite

نرم افزار حسابداری مبتنی بر وب NetSuite تمامی افراد را قادر می کند تا به آسانی از مشتریانی که NetSuite دارند پشتیبانی کنند. مشتریان می توانند دسترسی تک کاربره به مرجع NetSuite و بدون هیچ هزینه را در اختیار داشته باشند. این افراد می‌ توانند گزارشات مالی و حسابداری را بررسی کنند و کلیه فرآیندهای مالی کلیدی را در هر دستگاهی را در هر زمان و در هر مکان از طریق اتصال به اینترنت انجام دهند. NetSuite یک برنامه پیشرفته حسابداری و نرم افزار ERP هوشمند با ویژگی های کامل می باشد که برای تمامی مشاغل در سرتاسر دنیا با نیازهای پیچیده طراحی شده است.

از طریق نرم افزار NetSuite می توانید تمامی  پرداخت ها را به صورت منظم انجام دهید، مجموعه ای از گزارش های ضروری را تهیه و تنظیم کنید و مالیات ها به صورت ماهانه مدیریت کنید. نرم افزار NetSuite قابلیت تطبیق با استراتژی های مختلف را دارد و پروسه ارسال نمودن فاکتور و دریافت نمودن پرداخت را آسان تر می کند و دارای یک سری ابزارهای مدیریتی مالیات قدرتمندی می باشد که از تمامی ارزها و نرخ های مبادله پشتیبانی می کند.

اگر به صورت برون مرزی فعالیت می کنید و دارای فروش بین المللی هستید، نرم افزار حسابداری NetSuite به صورت اتومات عملیات خرید و فروش را بر اساس یک سری اصول کاری و قوانین خاص اجرا می کند.

نرم افزار حسابداری MultiLedger

نرم افزار حسابداری MultiLedger

نرم افزار حسابداری MultiLedger دارای عملکردی بسیار ساده و یکپارچه می باشد و جهت استفاده حداکثری از تمامی ابزارهای نرم افزار نیازی به CPA نمی باشد. مدیریت دفاتر کل، نظارت بر حساب های دریافتنی و حساب های پرداختنی، محاسبه دقیق موجودی، ردیابی مشتریان کسب و کارهای مختلف، تنها تعداد محدودی از ویژگی های مختلف MultiLedger می باشند. MultiLedger یک نرم افزار حسابداری کاملا بروز، چند کاربره و چند پلتفرمی جهت استفاده مک و ویندوز می باشد.

MultiLedger برای مشاغل کوچک و متوسط ​​طراحی شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا فاکتورهای مختلف را ایجاد و ارسال کنند. با استفاده از این نرم افزار می توانید تراکنش های بانکی را با هم منطبق کنید، موجودی را نظارت کنید، جریان نقدی را مدیریت کنید، گزارش های متنوع مالی و حسابداری را ایجاد کنید. نرم‌افزار حسابداری MultiLedger یک نرم‌ افزار حسابداری دسک‌ تاپ برای انواع مختلف مشاغل کوچک است.

این نرم افزار حداکثر 10 کاربر را به صورت همزمان پشتیبانی می‌ کند و از مهم ترین آپشن های آن می‌ توان به اتصالات دائمی به بانک، کمیسیون‌، دفترچه های راهنمای عمومی‌، موجودی‌ بانکی، فاکتور‌، ردیابی هزینه‌، گزارش و سفارش خرید اشاره نمود.

نرم افزار حسابداری Zoho Books

نرم افزار حسابداری Zoho Books

Zoho Books یک نرم افزار حسابداری آنلاین است که امورات مالی و حسابداری شرکت های مختلف را مدیریت می کند، جریان کار کسب و کارها را اتومات می کند و به افراد این امکان را می دهد تا به طور جمعی و گروهی کار کنند. Zoho Books از طریق اپلیکیشن های موبایلی اپل، اندروید و ویندوز، ارسال فاکتورها و مدیریت اسناد و مدارک را برای صاحبان و مدیران مشاغل آسان می‌ کند.

یک سری اپلیکیشن های اختصاصی برای ساعت های هوشمند اپل واچ و اندروید نیز پدید آمده است. امکان ایجاد و ارسال فاکتور از طریق برنامه های تلفن همراه به این معنا است که به محض پایان یافتن کار، می‌ توانید به جای این که منتظر بمانید تا به دفتر برگردید، صورتحساب مشتریان را دریافت کنید.

نرم‌افزار حسابداری OneUp

نرم‌افزار حسابداری OneUp

نرم‌ افزار حسابداری OneUp مخصوص کسب و کارهای کوچک طراحی شده اند که به ویژه برای مشاغل با تیم‌ های خرید و فروش تطبیق دارند. با استفاده از این نرم افزار می‌ توانید نقل و انتقالات یا سفارشات محصولات را مدیریت کنید‌ و هر یک را به فاکتورتبدیل کنید‌. همچنین می توان صورتحساب‌ ها را ردیابی نمود و موجودی را در زمان واقعی نظارت کرد. نرم‌ افزار حسابداری OneUp از فناوری هوش مصنوعی جهت سرعت بخشیدن به اتصالات بانکی بکار می رود و شامل ابزارهای CRM نیز می باشد تا تیم فروش بتواند از این نرم‌ افزار جهت پیگیری نتایج استفاده کند.

اتومات سازی اجرای امورات مالی و حسابداری با استفاده از نرم افزار حسابداری OneUp موجب صرفه جویی در نرخ هزینه ها در بلند مدت خواهد شد. همچنین این نسخه های نرم افزاری نیاز به استخدام یک حسابدار و یا اختصاص دادن ساعات اضافی جهت کنترل آن ها در مسیر رسیدگی به کلیه دفاتر مالی، صورت حساب ها و تراکنش ها را حذف خواهد نمود.

نرم افزار حسابداری ZarMoney

نرم افزار حسابداری ZarMoney

با استفاده از نرم افزار حسابداری ZarMoney امکان قیمت گذاری بر روی تمامی محصولات تولیدی یک شرکت وجود دارد. وب سایت شرکت کاملا مشخص می کند که ماهیانه چقدر باید پرداخت کنید. به همین علت است که ما آن را به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری جهت قیمت گذاری وضح انتخاب کرده ایم. گاهی اوقات تعیین نمودن هزینه یک برنامه حسابداری بسیار سخت است و مقایسه آن را سخت تر می کند. در مقابل نرم افزار حسابداری ZarMoney این ادعا را دارد که ساده است و از اصول قیمت گذاری مشخص شده استفاده می کند.

نرم افزار حسابداری ZarMoney امکان نظارت بر مبالغ در حال گردش با استفاده از ابزارهای گوناگون را فراهم می کند. مدیریت بخش های مختلف یک کسب و کار نیازمند درصد زیادی از پول نقد معادل قیمت نقدی می‌ باشد که در حساب‌ های مالی مشتریان در حال گردش جریان دارد. نظارت بر کلیه تراکنش های پرداختی می‌ تواند به معنای اختصاص دادن ساعت های مفید و سودمند برای مشاهده لیست تماس، فایل ها و صفحات اکسل بدون یک برنامه حسابداری جهت ساده ساختن وظایف باشد.

نرم‌ افزار حسابداری Payvouch

نرم‌افزار حسابداری Payvouch

نرم‌افزار حسابداری Payvouch امکانات یک نرم‌ افزار حسابداری هوشمند و استاندارد و همچنین ابزارهای مدیریت ارتباطات پروژه را ارائه می‌ کند. ابزارهای اطلاع رسانی و یادآوری سریع این نرم افزار به کاربران این امکان را می‌ دهد تا هیچ چیزی را از یاد نبرند. در نتیجه می‌ توانید جریانات نقدی خود را به درستی نظارت کنید و با ارسال نمودن ایمیل‌ های یادآوری به موقع پرداخت، مشتریان را موظف به پاسخگویی می کند.

نرم‌افزار حسابداری Payvouch دارای قابلیت کنترل داخلی می باشد. منظور از کنترل داخلی در واقع این است که فرم کار در این نرم افزار حسابداری و حسابرسی به گونه‌ ای می باشد که برای اجرای هر یک از امورات خاص، نیاز به تایید نمودن چندین نفر می باشد. در این شرایط هیج فردی نمی تواند به شکل فردی اقدام به تغییر دادن موارد مالی کند. از سوی دیگر کلیه محاسبات می بایست جهت اجرایی شدن از فیلتر چندین فرد متخصص عبور کند و همین مسئله موجب می‌ شود که درصد خطا و اشتباه به حداقل برسد.

داشتن قابلیت کنترل داخلی این شرایط را برای کلیه حسابداران فراهم می‌ کند که فقط افراد محدودی دسترسی به سر فصل‌ های مالی را داشته باشند و از تمامی اسناد مالی بهتر حفاظت و نگهداری کند.

نرم‌افزار حسابداری Yendo

نرم‌افزار حسابداری Yendo

نرم‌افزار حسابداری Yendo شامل طرح ریزی منابع اصلی سازمان های مختلف و کسب و کار کوچک با استفاده از ماژول‌ های حسابداری‌، CRM و مدیریت پروژه و همچنین داشبوردی هوشمندی که نگاهی کاملا دقیق از کسب و کار را نشان می‌ دهد را دارا می باشد. ماژول های مالی این نرم افزار دارای یک سری ابزارهای خاص جهت کمک به مشتریان در ایجاد نمودن فاکتور، ارسال یادآوری‌، ثبت و ضبط پرداخت و هزینه‌، تولید گزارش و صفر کردن حساب‌ ها می باشد.

نرم افزارهای حسابداری در جهان چه نقشی را ایفا می کنند؟

تنظیم نمودن گزارشات مالیاتی: در هر کسب و کاری، صورت های مالی بر اساس یک سری استانداردهای تعیین شده گزارش نویسی مالی و حسابداری، ارائه می شود و این صورت‌ های مالی به شکل منظم و سازمان یافته در اختیار سهام داران و بستانکاران داخلی و خارجی قرار می‌ گیرد.

حفظ و نگهداری سوابق شرکتی: در تمام دنیا در هر کسب و کاری نیاز به یک سیستم نرم افزاری پیشرفته جهت حفظ و نگهداری سوابق مالی و حسابداری می باشد تا هر یک از اعضا بتوانند عملکردی درست و بدون ایراد داشته باشند. کنترل دقیق حسابداری داخلی برای کم کردن درصد بروز خطاها و اشتباهات نیاز می‌ باشد.

پیشرفت و ترقی در حوزه حسابداری مدیریت: تهیه و تنظیم سیستم نگهداری از سوابق حسابداری، تبعیت از قوانین مالیاتی و فراهم نمودن گزارش های مالی و حسابداری نیازمند صرف نمودن درصد بسیار زیادی از زمان و توجه دپارتمان حسابداری یک کسب و کار می باشد. حتی در این شرایط هم نیازهای علی الخصوص حسابداران به اطلاعات حسابداری اضافی نباید به صورت پیش فرض در اولویت پایین تری جای گیرد و یا با اهمیت کمتری انجام گردد.

نرم افزارهای حسابداری در جهان چه نقشی را ایفا می کنند؟

امکان تجزیه و تحلیل گزارشات داخلی: یک حسابداری می بایست تمامی اطلاعات مورد نیاز را در بهترین صورت ممکن در اختیار مدیران قرار دهد تا بدین وسیله بتواند به هر یک از آن ها در اخذ تصمیمات مهم و کاربردی، کنترل و طرح ریزی کمک کند. همچنین به این شاخه از حسابداری، حسابداری مدیریت نیز گفته می شود.

 مراکز هزینه: مراکز مشخص و واحدهای سازمانی دیگر، در ایجاد نمودن خرید و فروش نقشی ندارند اما اجرای این قبیل امورات در این مراکز یک سری هزینه‌ ها با خود به همراه خواهد داشت که به طور واضح قابل شناسایی است، به عنوان مثال دپارتمان های حسابداری، دپارتمان های امنیتی، کارمندان اداره کل کسب و کار، دپارتمان های قانونی و … .

مراکز سود: به طور معمول کسب و کارهای مختلف اغلب دارای بخش هایی به نسبت مستقل در سازمان ایجاد می باشند. این واحدها مسئولیت هزینه و درآمد مراکز خود را نیز عهده دار هستند و علاوه بر آن از اختیارات و کنترل گسترده ای در سرمایه گذاری دارایی و افزایش سرمایه بهره مند خواهند شد. اغلب به این مراکز سازمانی، مراکز سرمایه گذاری نیز گفته می شود. یک مرکز سرمایه گذاری به صورت یک کسب و کار کوچک درون ساختار بزرگتر و تلفیقی سازمان به حساب می آید.

مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداری در جهان

جلوگیری از اتلاف وقت و افزایش سرعت در انجام محاسبات هزینه و درآمد: یک نرم افزار حسابداری این شرایط را فراهم می کند که چندین ساعت از تایم خود را در مقایسه با دیگر دستگاه های مالی و حسابداری که از اکسل و صفحات گسترده استفاده می کنند، صرفه جویی کنید. این خصوصیت به این علت است که نرم افزارهای حسابداری ورودی ‌های اضافی و فاقد کاربرد را به حداقل رسانده و یا آن ها را محدود می کنند.

به عنوان مثال درج نمودن هر یک از اطلاعات مشتریان مانند آدرس در زمان صادر نمودن فاکتور یا صورت حساب را مدنظر داشته باشید. در دستگاه های ساده و ابتدایی مدت زمان زیادی جهت صرف نمودن این قبیل اطلاعات تکراری در زمان صادر کردن فاکتور صرف می گردد، در حالی که در نرم افزارهای مالی این مشخصات نیازی به وارد نمودن در هر لحظه ندارند.

مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداری در جهان

محاسبه و درج نمودن درست مشخصات در رابط با موجودی کالا، کارکنان و مشتریان: در شرایطی که کسب و کاری وجود داشته باشد که یک نفر مالکیت آن را بر عهده داشته باشد، فاقد هرگونه کاگر، فاقد مشتری‌ های تعداد بالا و بدون هر گونه موجودی از اجناس و کالا، این امکان وجود دارد که شما هیچ گاه به نرم افزار حسابداری نیاز نداشته باشید.

در شرایطی که یک کسب و کار با تعداد محدودی از مالکان وجود داشته باشد که فرمی از مشتریان یا کارکنان و اندازه موجودی اجناس را در اختیار داشته باشند، با برخورداری از نرم‌ افزار مالی می توانید داده ها و اطلاعات مالی خود را به بهترین شکل ثبت کنید.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری جهان پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامع و مختصری را درباره اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری در جهان و مزایای استفاده از آن در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =

دکمه بازگشت به بالا