نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب 🌐【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب در اختیارتان قرار دهیم. همواره انتخاب یک نرم افزار مالی و حسابداری مناسب از دغدغه های اصلی تمامی مدیران و صاحبان مشاغل بوده است. در حال حاضر استفاده از نرم افزارهای حسابداری تحت وب در بین تمامی کاربران رایج شده است، چرا که از پس برطرف نمودن دغدغه های کاربران برآمده است. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری جهان

نرم افزار حسابداری تحت وب چیست؟

نرم افزار حسابداری تحت وب به صورت ویژه جهت اجرا از طریق اینترنت طراحی و پیاده سازی شده‌ است، نه اینکه به صورت محلی بر روی سیستم های کامپیوتری نصب شود. در یک توضیح جامع تر نرم افزارهای حسابداری تحت وب هیچ گونه نیازی به استفاده از فناوری اطلاعات نظیر قطعات سخت افزاری، پشتیبان گیری و نگهداری ندارند و نرخ هزینه‌ ها را از هزینه های بزرگ به هزینه های کوچک تغییر می دهند.

نرم افزار حسابداری تحت وب چیست؟

در نرم افزارهای حسابداری تحت وب کاربران با استفاده از یک دستگاه الکترونیکی که قابلیت متصل شدن به به اینترنت مانند کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشی و … را داشته باشد، می توانند به راحتی در هر زمان و مکان، مدیریت و کنترل امورات مالی خود را در اختیار داشته باشند و دیگر هیچ کاربری محدود به بودن در فضای اداری و شرکتی نمی شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب برای آن دسته از افرادی است که شعبه های متعددی را تحت پوشش خود قرار داده اند و با در اختیار داشتن نرم افزارهای حسابداری تحت وب می توانند داده ها و اطلاعات مالی و مدیریت هر یک را به صورت یکپارچه در آورده و نیاز شعبات را در این زمینه رفع کنند.

همچنین در شرایطی که در محل کار خود دارای چندین انبار از محصولات باشید، جهت آسان شدن کار انبارداران و دیگر افراد مربوطه می توانید از این نرم افزارها استفاده کنید، بدون این که احتیاج باشد انبارداران از سیستم خاصی استفاده کنند. برخی دیگر از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب عبارت است از:

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب

💬 امکان اتصال به نرم افزارهای مختلف از امکانات رایج این نرم افزارها می توان به قابلیت متصل شدن به سیستم تولید و پخش یک سازمان اشاره نمود
💰 امکان اتصال به ابزارهای آنلاین نرم افزار حسابداری تحت وب امکان متصل شدن به نرم افزارهای فروشگاهی را دارد
📋 امکان اطلاع رسانی از طریق پیامک دارای امکانات پیامکی مانند ارسال گزارش های مالی به مدیران از طریق پیامک و …
❤️ دارای یکپارچگی سیستمی نرم افزارهای حسابداری تحت وب دارای عملکردی سازمان یافته و یکپارچه می باشند
✔️ دارای پشتیبانی قدرتمند اکثر شرکت های تولیدی نرم افزار حسابداری تحت وب دارای پشتیبانی مداوم و سریع هستند

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین

بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اطلاعات مفیدی را درباره ی مزایای نرم افزار حسابداری تحت وب در اختیارتان قرار دهیم. ممکن است این سوال در ذهنتان مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید امکانات نرم افزارهای مختلف را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به نوع نیاز خود یک نمونه را انتخاب کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب می پردازیم. خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری ارزی و چند ارزی

نرم افزار حسابداری تحت وب محک

نرم افزار حسابداری تحت وب محک 

نرم افزار حسابداری تحت وب محک یکی دیگر از نرم افزارهای پرکاربرد در این زمینه می باشد. با استفاده از این نرم افزار، تمامی کاربران در هر مکان و زمانی به راحتی می توانند به حساب‌ های خود دسترسی پیدا کنند و امورات مالی خود را از راه دور مدیریت کنند. نرم افزارهای حسابداری تحت وب دارای امنیت بالاتری نسبت به تمامی نسخه های محدود به سیستم می باشند. برخی از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب محک عبارت است از:

 • عدم نیاز به نصب هیچ نرم افزار اضافه ای روی سیستم کاربر و فقط از مرورگر اینترنت استفاده می شود
 • مدیریت متمرکز تمامی شعب کسب و کار شما به صورت آنلاین ( صاحبان چندین شغل)
 • عدم نیاز به خرید تجهیزات سخت افزاری و سرور برای تعدا کاربران محدود
 • امکان ارائه دسترسی محدود به مشتریان خاص یا نماینده ها
 • امکان ثبت وقایعی که توسط کاربر انجام گرفته
 • قیمت بسیار مناسب و با صرفه
 • امکان تعریف کاربران نامحدود

مشاوره و خرید نرم افزار محک

نرم افزار حسابداری تحت وب هوفر

نرم افزار حسابداری هوفرنرم افزار حسابداری آنلاین هوفر، اولین نسل از نرم افزارهای حسابداری است که به صورت آنلاین در ایران توسعه پیدا کرده است. نرم افزار حسابداری ابری هوفر هم برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و هم برای کسب و کارهای نوپا طراحی شده است. این نرم افزار پیشرفته قابلیت اتصال به CRM، فروشگاه اینترنتی، حساب های بانکی و دیگر زیرساخت های دیجیتال را داراست. نسخه پایدار اپلیکیشن موبایل نرم افزار حسابداری هوفر اکنون در گوگل پلی و کافه بازار در دسترس است.

مغایرت گیری هوشمند، پیش فاکتور آنلاین، بایگانی الکترونیک اسناد و یادگیری هوشمند رفتار کاربر بخشی از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند است. همچنین با توسعه نسخه فروشگاهی این نرم افزار، امکان اتصال به پوز بانکی و ترازوی دیجیتال نیز فراهم گردیده است. با این نرم افزار می توان چند شعبه را به صورت آنلاین و یکپارچه مدیریت نمود. نرم افزار حسابداری آنلاین هوفر هم به صورت ابری و هم به صورت تحت وب ( نسخه نصبی روی سرورهای داخلی شما ) قابل استفاده است.

نسل جدید نرم افزارهای حسابداری ابری است که از اولین نرم افزارهای حسابداری است که در ایران توسعه یافته است. که هم به صورت آنلاین و هم به صورت تحت وب ( قابل نصب روی سرورهای داخلی ) در دسترس می باشد.

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه، ابتدای فردوس، خیابان ولیعصر، خیابان اعتمادیان، پلاک ۲۷، طبقه چهارم ، واحد ۱۴

کد تخفیف 10درصدی خرید نرم افزار هوفر: HESABDARA

شماره تماس: 02191013342

نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان

نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان

کلیه امکانات و ابزارهای مورد نیاز مدیریت کسب و کار مانند ابزارهای مدیریت خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مدیریت انبارداری، سیستم های تولید و … در نرم افزار حسابداری ابرستان پیاده سازی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. کاربران با استفاده از این مزایا می توانند به رشد و گسترش کسب و کار خود بپردازند. برخی دیگر از مزایای نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان عبارت است از:

 • در دسترس بودن همیشگی یا به عبارت دیگر حساب و کتاب مشتریان شما در هر زمان و مکان
 • بی نیاز از خرید تجهیزات گران قیمت سخت افزاری و امنیت جهت محافظت از داده ها
 • امکان ارائه دسترسی های خاص و محدود برای مشاهده تراکنش ها
 • کاهش هزینه های نگهداری و به روز رسانی برنامه های حسابداری

نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس

نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس جهت سهولت کار مشاغل و کسب و کارهای گوناگون، نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس دارای یک سری ماژول ها یا زیر سیستم های مالی و حسابداری، خزانه داری، انبارداری، حقوق و دستمزد، خرید و فروش، بهای تمام شده و دارایی ثابت می باشد. نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس یک سری داشبوردهای آنلاین را در اختیار کاربران قرار داده است و مدیران می توانند وضیعیت کسب و کار را با استفاده از گزارش های ارائه شده بررسی کنند. برخی از امکانات این نرم افزار حسابداری عبارت است از:

 • امکان ثبت و نگهداری مراودات مالی و ارزی
 • دارای قابلیت مدیریت مشاغل با چندین شعبه
 • عملیات پایان سال خودکار و ایجاد سال مالی جدید
 • افزودن شرح استاندارد جهت ثبت اسناد حسابداری

نرم افزار حسابداری تحت وب ویستا

نرم افزار حسابداری تحت وب ویستا یکی از مهمترین نرم افزارهای تولیدی شرکت ویستا، نرم افزار حسابداری تحت وب می باشد. شرکت حسابداری ویستا با داشتن مجرب ترین مشاوران و همچنین ارائه نرم افزار حسابداری تحت وب به کاربران این امکان را می دهد تا بهترین تصمیمات را جهت توسعه کسب و کار خود بگیرید. این نرم افزار حسابداری با داشتن ساختاری تحت وب می تواند بدون هیچ گونه وابستگی به نرم افزار های دیگر در کنار هر کسب و کار آنلاین فعالیت کند. در ادامه شما را با برخی از ویژگی های این نرم افزار آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 • سرعت بالا و دسترسی همیشگی
 • ارتباط با سایز نرم افزارها
 • ذخیره سازی ابری
 • استفاده آسان
 • قیمت مناسب
 • امنبت بالا

نرم افزار حسابداری تحت وب ایلیا

نرم افزار حسابداری تحت وب ایلیا

یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری تحت وب، نرم افزار حسابداری ایلیا سیستم می باشد که با توجه به نیاز کاربران و صاحبان مشاغل، حسابداران و مدیران مالی، قابلیت استفاده در محیط ویندوز، وب و موبایل را دارد. امنیت و سرعت بالا در دریافت و پردازش داده ها و اطلاعات جزوء ویژگی های رقابتی این نرم افزار حسابداری می باشد که لذت مدیریت مالی را به واسطه بهره مندی از تکنولوژی به روز شده نرم افزار های تحت وب برای صاحبان کسب و کار را به ارمغان آورده است.

این نرم افزار حسابداری با بهره گیری از تعهد و تخصص برنامه نویسان مجرب خود در حوزه های نرم افزار های تحت وب در یک اقدام کم نظیر این امکان را برای شما به وجود آورده است تا مشتریان نرم افزار حسابداری تحت وب بتوانند به تناسب کسب و کار و سلیقه شما طراحی نرم افزار حسابداری تحت وب خود را مطالبه کنند.

نرم افزار حسابداری تحت وب شایگان سیستم

نرم افزار حسابداری تحت وب شایگان سیستم

نرم افزار حسابداری تحت وب شایگان سیستم دارای یک سری امکانات یکپارچه مالی، حسابداری، خرید و فروش، انبارداری، درآمد و هزینه، قسط و چک است. شرکت شایگان سیستم با ارائه نرم ‌افزارهای مالی در نسخه‌ ها و امکانات مختلف توانسته است راهکارهای جامع مالی را برای شرکت‌ های خدماتی، بازرگانی، کارخانجات، پیمانکاری، صادرات و واردات و … فراهم کند.

نرم افزار مالی و حسابداری شایگان سیستم متناسب با جدیدترین استانداردهای مالی و حسابداری طراحی و پیاده‌ سازی شده است که امکانات نرم افزار مطابق با آخرین تغییرات قوانین و دستور العمل‌ های مالی و مالیاتی به‌ روزرسانی می شود و در اختیار کاربران قرار می گیرد. گزارشات مفید و پرکاربرد نرم افزار حسابداری تحت وب شایگان سیستم امکان اخذ تصمیمات صحیح را برای مدیران و صاحبان مشاغل فراهم می کند.

نرم افزار حسابداری تحت وب پارمیس

نرم افزار حسابداری تحت وب پارمیس 

یکی دیگر از پرکاربرد ترین نرم افزارهای حسابداری تحت وب، نرم افزار حسابداری پارمیس می باشد که این نرم افزار به عنوان اولین راهکار نرم افزاری مبتنی بر فضای ابری و کلود می باشد. این نرم افزار جامع شامل پرتال های مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن های گوناگون می باشد. نرم افزار حسابداری تحت وب پارمیس در فضای ابری است که به حسابداران، مدیران و کارشناسان امکان فعالیت شبانه روزی از هر مکانی را فراهم می کند.

نرم افزار حسابداری تحت وب پارمیس دارای نسخه های نرم افزار فروشگاهی، نرم افزار شرکتی، نرم افزار بازرگانی و نرم افزار تولیدی است که با رابط کاربری ساده و زیبای خود می تواند بهترین انتخاب برای کسب و کار شما باشد.

نرم افزار حسابداری تحت وب ابرآویران

نرم افزار حسابداری تحت وب ابرآویران

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای حسابداری تحت وب، نرم افزار حسابداری ابرآویران می باشد که این نرم افزار متشکل از سیستم ها و زیر سیستم هایی است که به مدیران کسب و کار ها در انجام هر چه بهتر فرآیندهای جاری سازمان یاری می رساند، این نرم افزار حسابداری یک راه حل برای بیشتر شدن کارایی سازمان، کاهش هزینه ها، ارتقاء بهره وری و دسترسی همه جانبه مدیران به اطلاعات مفید و تصمیم ساز می باشد.

هیچ کسب و کاری بدون داد و ستد مالی به هیچ وجه وجود ندارد، مدیریت و کنترل این داد و ستدها تحت ابزارهایی نظیر وجه نقد، اسناد دریافتنی و پرداختنی محقق می شود پس یکی از سیستم های حیاتی و مهم سیستم خزانه داریست که با ساده ترین روش ها و به سرعت مجموعه عملیات های نقد و غیر نقد را در سراسر سازمان ثبت و مدیریت نماید.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص ویژگی ها و مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

نرم افزار حسابداری تحت وب چیست؟

نرم افزار حسابداری تحت وب به صورت ویژه جهت اجرا از طریق اینترنت طراحی و پیاده سازی شده‌ است، نه اینکه به صورت محلی بر روی سیستم های کامپیوتری نصب شود. در یک توضیح جامع تر نرم افزارهای حسابداری تحت وب هیچ گونه نیازی به استفاده از فناوری اطلاعات نظیر قطعات سخت افزاری، پشتیبان گیری و نگهداری ندارند

بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب کدام است؟

جهت پاسخ به این سوال می توانید امکانات نرم افزارهای مختلف را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به نوع نیاز خود یک نمونه را انتخاب کنید. در این مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب پرداختیم.

5/5 - (20 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا