مالیات

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران 👨‍⚖️【آپدیت1403】✅

در این مقاله قصد داریم به 10 مورد از بهترین وکیل مالیاتی در تهران بپردازیم. در شهر تهران به دلیل صنعتی و بزرگ بودن این شهر مشاغل زیادی وجود دارد. این مشاغل باید سالانه مقداری از درآمد خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند. همان گونه که می دانید مالیات یک منبع درآمد برای دولت محسوب می شود. طبق مقررات آن، مردم در قبال یک سری خدمات اجتماعی و رفاهی که توسط دولت برآورده شده است، باید مقداری از درآمد خود را به دولت بدهند. وکیل های مالیاتی می تواند در این زمینه کمک شایانی داشته باشند تا از پرداخت مالیات های سنگین به دلیل نا آگاهی شما پرهیز شود. لطفا تا انتهای مقاله در حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل مالیاتی

وکیل هایی که در حوزه ی مالیاتی مشغول هستند، با قوانین و مقررات مالیاتی و اصول حسابداری آشنا هستند و با فن بیان بسیار قوی خود می توانند در جلسات دفاعیه پرونده های مالیاتی از موکل خود دفاع کنند. این وکلا تسلط 100% به قوانین مالیاتی، تمام ماده ها و تبصره ها، بخشنامه ها و آیین نامه های مالیاتی دارند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاوره مالیاتی تهران

وکیل های مالیاتی تمام اظهارنامه های مالیاتی و محاسبات را طبق استاندارد های حسابداری، حسابرسی، قانون مالیاتی و … به مسئولین مالیاتی اثبات می نمایید و از جرائم سنگین مالیاتی جلوگیری می کنند و تا لحظه گرفتن برگه قطعی در کنار موکل خود حضور خواهند داشت.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران

وکلای مالیاتی باید در رشته های حسابداری تحصیل داشته باشند اما بعضی از وکلا علاوه بر رشته های حسابداری در رشته های حسابرسی و مدیریت، مدیریت مالی و … تحصیل کرده اند. بسیاری از شرکت ها و موسسات هستند که در حوزه های مشاوره های مالیاتی و مالی به عنوان وکیل مالیاتی مشغول به کارند، اما نکته خیلی مهم در انتخاب وکیل، ویژگی های یک وکیل خوب و کار آمد است. یک وکیل مالیاتی خوب باید ویژگی هایی داشته باشد که بتوان تفاوت را با دیگر وکلا کاملا تشخیص داد.

برخی از خدمات یک وکیل مالیاتی در تهران به شرح زیر است:

  • وکیل مالیاتی مهارت ارتباطی و آگاهی تجاری دارند و به طور واضح می توانند قوانین مالیاتی و همچنین توصیه های خود را به مشتری منتقل کنند.
  •  کسانی هستند که اظهار نامه های مالیاتی را تهیه و تنظیم می کنند.
  • کمک به مدیریت مالیات پرداختی افراد و شرکت ها.

در این راستا بخوانید: بهترین مشاور مالیاتی ایران

مزایای یک وکیل مالیاتی:

🥰 دفاع از موکل خود وکیل مالیات با توجه به اشراف کامل به قوانین مالیاتی و همچنین فن بیان قوی خود، به راحتی می توانند از موکل خود دفاع کنند.
👌 همراه بودن درهمه ی جلسات مالی با مدیر عامل یک وکیل مالیاتی باید در تمام جلسات مالیاتی، بیمه ای، دارایی و … همراه مدیر عامل حضور داشته باشد تا بتواند مسائل را برای مدیر عامل تفسیر و راه گشا باشد.
😎 پرهیز از پرداخت جرایم سنگین مالیاتی یک وکیل مالیاتی به دلیل تجربه کاری و اشراف به قوانین مالیاتی راه های درست را برای کاهش مالیات پرداختی پیشنهاد می کند.
❤️ مطالعه همه جانبه و به روز بودن اطلاعات به دلیل متقاضیات جامعه قوانین مالیاتی در حال به روز شدن است به همین دلیل وکیل مالیاتی باید اطلاعات خود را هر روز به روز نگه دارد.
🕒 انجام به موقع تمام کار های مالیاتی وکیل مالیاتی به دلیل تجربه ی کاری بسیار خود ضریب خطای کار او کم است و به همین دلیل کار او به موقع انجام می شود.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کدام است؟

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کدام است؟

همان گونه که پیش تر گفته شد تمام مشاغل و افراد دارای کسب و کار باید مبلغی از درآمد خود را به عنوان مالیات به دولت پرداخت کنند. بسیاری از افراد هستند که با استفاده از روش های گوناگون و حتی غیر قانونی می خواهند مالیات خود را کاهش یا فرار مالیات داشته باشند که در صورت اثبات، مجازات برای افراد را به دنبال دارد. با کمک یک وکیل مالیاتی مجرب می توان به راحتی از راه های قانونی برای کاهش مالیات پرداختی خود استفاده کنید.

در ادامه ی این مقاله به 10 مورد از بهترین وکیل مالیاتی در تهران می پردازیم. لطفا ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

محمد حسین عندلیبی

آقای محمد حسین عندلیبیجناب آقای محمد حسین عندلیبی با 15 سال سابقه ی وکالت در حوزه ی مالیات و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، مشغول به کار است. یکی از ویژگی های ایشان انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و منظم، پیگیری مداوم پرونده های موکل خود به صورت تیمی و فردی است. جناب آقای محمد حسین عندلیبی انجام وکالت از قبیل حقوقی (تخلیه، الزام به انجام تعهد و …)، کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت و …)، دعاوی مالی (چک، سفته، رسید، حواله و …) و … را عهده دار است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، نرسیده به خیابان مهران، ساختمان 75، واحد 4

شماره تماس: 09120282210

حمیدرضا کاکاوند

حمید رضا کاکاوندجناب آقای حمیدرضا کاکاوند با 18 سال سابقه ی کار و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین المللی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. ایشان در سابقه ی درخشان کاری خود نزدیک به 10 سال، به انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات و دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری پرداخته است. آقای حمیدرضا کاکاوند تمام دعاوی حقوقی را به صورت گروهی در کلیه ی زمینه های حقوقی، ثبتی، خانوادگی، ثبت احوال، ثبت اسناد، بیمه های کارگر و کارفرما و … انجام می دهد.

شماره تماس: 02144041436

زهره محمد آبادی

زهره محمد ابادیسرکار خانم زهره محمد آبادی دارای مدرک ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشد و رتبه 12 در کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)را کسب کرده است و همچنین در قضاوت رتبه 21 و ارشد حقوق خصوصی رتبه ی 33 را از آن خود کرده است. همچنین خانم زهره محمد آبادی در زمینه های حقوق مجازات اسلامی و آیین دادرسی، مقلات علمی بسیار زیادی را نوشته است و در دانشگاه علم و فرهنگ تهران مدرس جزا  و کیفری می باشد.

آدرس دفتر : تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 واحد 9

شماره تماس: 02126135865

مهتاب مرادی

مهتاب مرادییکی از وکیل های پایه یک دادگستری  که در حوزه ی مالیاتی در حال فعالیت است، سرکار خانم مهتاب مرادی می باشد. ایشان در حوزه های دعاوی حقوقی (تخلیه،خلع ید، و …)، دعاوی کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر، و … )، دعاوی تجاری و تجارتی (انواع شرکت ها، انحلال شرکت ها، ورشکستگی، عقد قراردادها و …)، دعاوی مالی (چک، سفته، حواله و …) و … مشغول فعالیت هستند.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 6، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02146104394

نورالدین کریمی

نورالدین کریمیجناب آقای نور الدین کریمی وکیل پایه یک دادگستری و مدیر موسسه حقوقی بین المللی مهر آیین نامدار جاوید می باشد. وی سابقه ی کارشناسی در معاونت حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار را دارد. ایشان با 8 سال سابقه ی حرفه ای خود در حوزه های پرونده های دعاوی بانکی و بورس، اسناد تجاری، دعاوی ملکی و اجراییه های ثبتی داشته است.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، ابتدای میدان ونک، برج آسمان، طبقه ی 4، واحد 406

شماره تماس: 02188652740

ندا قومی

نداقومییکی دیگر از وکیل های مالیاتی که در تهران در حال فعالیت است سرکار خانم ندا قومی است که دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و در دعاوی مالی (ارث، سفته، چک، و …) و دعاوی حقوقی (قرارداد ها، شرکت ها، خانواده و … ) سابقه ی درخشانی داشته است.

آدرس دفتر: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4،مجتمع استاد شهریار، طبقه ی دوم جنوبی

شماره تماس: 02144800364

سید سپهر میر حسینی

سید سپهر میر حسینیجناب آقای سید سپهر میر حسینی یکی از وکلایی هستند که در زمینه ی وکالت مالیاتی هم فعالیت می کنند و وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکزی (تهران) هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشد. جناب آقای سید سپهر میر حسینی توانایی قبول پرونده هایی اعم از دعاوی حقوقی، تجاری، ملکی و … را دارد و همچنین مشاوره های تخصصی در جهت تنظیم و ارائه قراردادها را انجام می دهند.

شماره تماس: 09128481161

محمد مومن زاده

محمد مومن زادهجناب آقای محمد مومن زاده با بیش از هفت سال سابقه ی مشاره و همکاری با موسسات و شرکت ها و عضو کانون وکلای دادگستری مرکزی (تهران) هستند. وی کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی خود را از دانشگاه سراسری قم اخذ کرده است. ایشان از زمان وکالت خود بیش از 300 پرونده ی کیفری، ملکی، حقوقی، ارث، خانواده و …  را به عهده و به سرانجام رسانده است. هم اکنون آماده ی وکالت در پرونده های کیفری، قراردادها، ملکی ارث، خانواده و … می باشد.

آدرس دفتر: عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7

شماره تماس: 09124464865

وحید اقتصادی

وحید اقتصادیجناب آقای وحید اقتصادی یکی دیگر از وکلایی که در حوزه ی مالیاتی در حال فعالیت می باشد و وکیل پایه یک دادگستری است، با بیش از 10 سال سابقه ی درخشان وکالت مستمر در حوزه ی دعاوی قراردادی، ملکی و مالی از جانب شخص حقیقی و حقوقی مانند بانک شهر و شرکت کشتیرانی سپید ریگ و … را دارد.

جناب آقای وحید اقتصادی و همکارانشان با توجه به سابقه کار و انجام کارهای وکالتی متعدد که انجام داده اند تجربه های علمی و عملی ارزشمندی را کسب کرده اند که می توانند در این راستا به شما بزرگواران خدمات حقوقی مورد نیاز شما را ارائه نمایند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، ابتدای میدان ونک، برج تجاری اداری آسمان، طبقه ی 4 ادری، واحد 406

شماره تماس: 02188652740

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلیجناب آقای مهرداد ناد علی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. 4 سال سابقه ی مدیریت حقوقی و 8 سال سابقه ی مؤثر در حوزه ی وکالت را دارد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و رتبه ی 3 در کارشناسی است. دراین مدت نزدیک به 300 پرونده ی حقوقی، کیفری، ملکی، دادگاه انقلاب دیوان عالی، دیوان عدالت اداری و شهرداری ها فعالیت داشته است.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربند، پلاک 491، طبقه ی دوم

شماره تماس: 02144872230

 وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی یک فرد متخصص، تحصیل کرده و یک وکیل دادگستری است که در حوزه ی مالی و حسابداری تحصیلات دارد. علاوه بر اینکه تسلط کامل به دانش حسابداری و حسابرسی دارد باید اشراف کاملی به حقوق و قوانین مالیاتی داشته باشد و مسلط به مقررات مالیاتی و عرف مالیاتی کشور باشد. همچنین تجربه اداره و مدیریت پرونده های مالیاتی در مراجع قضایی را دارد.

 وکیل مالیاتی

به تصور بسیاری از افراد، وکیل باید به همه ی قوانین مسلط باشند. اما به دلیل گسترگی علم حقوق، این امکان وجود ندارد که وکلا بتوانند در همه ی حوزه ها تسلط کامل داشته باشند. به همین خاطر لازم است هر وکیلی روی یک رشته حقوقی مسلط شود. افرادی که به صورت مجزا مسلط به قوانین مالیاتی می شوند بیشتر زمان خود را صرف مطالعه و جستجو در قوانین مالیاتی می کنند به همین دلیل با شیوه های دادرسی در این گونه پرونده ها آشنا هستند.

ویژگی بهترین وکیل مالیاتی

یک وکیل مالیاتی  خوب حداقل باید دارای چهار خصوصیت باشد. یکی از ویژگی هایی که یک وکیل مالیاتی باید داشته باشد، نباید به خاطر حق و حقوق خود در مشاوره ها ی مالیاتی کوتاهی کند. باید تمام جوانب پرونده ی ارباب رجوع خود را مورد بررسی قرار دهد و بهترین راه کارها را به شرکت ارائه و عملیات مالیاتی را با حداقل هزینه و جریمه انجام دهند.

یکی دیگر از ویژگی های وکیل مالیاتی، فن بیان قوی و گیرای او است. این ویژگی به دو دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد. اول این که مواد و مستندات قانونی نیاز به شرح و تفسیر دارد و کسی که در حوزه ی حقوقی در حال فعالیت است تنها در این صورت است که می تواند از موکل خود دفاع کند.

دوم اینکه وکلای مالیاتی وظیفه ی مشاوره به مدیران شرکت را دارند. مدیران شرکت ها از قوانین مالیاتی نا آگاه هستند بنابراین نیازمند مشاوره می باشند که با بیان ساده در عین حال کارشناسی شده موارد مالیاتی را به آن ها اطلاع دهند.

ویژگی بهترین وکیل مالیاتی یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل مالیاتی خوب، تجربه ی کاری اوست. شخصی که به عنوان وکیل از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شود، اطلاعات تئوری و عملی فراوانی دارد. اما آن چه باعث افزایش سرعت و دقت و کیفیت کار او می شود، تجربه ی کاری و عملی اوست. مسلما وکیلی که تجربه ی زیادی دارد به راحتی می تواند در روند دادرسی وارد شود. به همین دلیل است که تجربه کاری نقش بسیار زیادی در عمل و نتیجه بخش بودن پرونده ها دارد.

قوانین مالیاتی به دلیل متقاضیات جامعه در حال تغییر و به روز رسانی شدن است. وکیل مالیاتی خوب باید هر روز و همیشه پیگیر و مطالعه لازم را در این زمینه داشته باشد تا بتواند دفاع خوبی را ارائه دهد و با اطلاعات قدیمی پرونده را با مشکل روبه رو نکند به همین دلیل علاوه بر اشراف به قوانین باید هرروز اطلاعات از تغییرات قوانین و رائ صادر شده از سازمان مالیاتی و بخشنامه ها و آیین نامه ها داشته باشد.

کلام آخر

ما با جمع آوری اطلاعات جامع در مورد بهترین وکیل مالیاتی در تهران و ویژگی ها خدماتی که می توانند در اختیارتان قرار دهند، تمام تلاش خود را کرده ایم تا اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم . بسیار سپاس گذارم از شما همراهان گرامی که ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید. خواهشمندیم نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا