نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه✂️

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه در اختیارتان قرار دهیم. در یک سالن زیبایی لاین های خدماتی مختلفی وجود دارد اعم از لاین رنگ مو، کراتین، شینیون و میکاپ، کاشت ناخن و … . در هر لاین افراد مختلفی مشغول به کار هستند و نیاز است سیستم نرم افزاری جامع به مدیریت حقوق و دستمزد و هزینه ها بپردازد. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتر درباره نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی

دلایل اهمیت نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه

نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه مخصوص آن دسته از سالن های مجهزی می باشند که هر یک از پرسنل خدمات ویژه ای را برای مشتریان عرضه می کنند و بابت خدمات ارائه شده درصد پورسانتی برایشان در نظر گرفته می شود و به حسابشان واریز می گردد. در این گروه های نرم افزاری امکان تعیین نمودن وقت برای مشتریان، ارسال کردن پیامک و … نیز درنظر گرفته شده است.

نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه دارای امکانات فراوانی می باشند و برای کاربران امکان مدیریت کامل و دقیقی بر امورات مالی و حسابداری را فراهم می کنند. داشتن دیدی واضح به ساختار خدمات، اختصاص دادن امورات خدماتی به پرسنل سالن زیبایی، طریقه صدور انواع مختلف فاکتور، ثبت کردن هزینه و درآمدهای آرایشگاه با استفاده از نرم افزارهای حسابداری فراهم می باشد.

نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه با بکار گیری قابلیت ارائه امورات مالی خودکار، بدون داشتن علم و دانش حسابداری، می‌ توان انواع اسناد و مدارک عمومی حسابداری اعم از ثبت هزینه‌ ها و درآمدهای مرتبط با آرایشگاه، انتقال و جا به‌ جایی پول بین صندوق‌ ها و بانک، پرداخت و دریافت وجوه نقدی و استفاده از دستگاه کارت‌ خوان و … را به آسانی ثبت نمود.

دلایل اهمیت نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه

بهترین نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم یک سری اطلاعات مفید را درباره دلایل اهمیت نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می توانید لیستی از معتبرترین و شناخته شده ترین نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی تهیه کنید و امکانات مدیریتی و حسابداری هر کدام را مورد مقایسه قرار دهید.

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید:

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه هلو

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه هلو

نرم‌ افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه هلو یکی از گروه های نرم افزاری پرکاربرد برای این صنف است که به‌ شکل کاملا اختصاصی برای صنف آرایشگاه تولید و راهی بازار شده است. نرم‌ افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه هلو علاوه بر داشتن امکانات عمومی رایج در بین نسخه های نرم افزاری، امکاناتی بسیار خاص و ویژه برای استفاده در صنف آرایشگاه را دارا می باشد. کار کردن با این نرم‌ افزار به علت داشتن محیط کاربری ساده و قابل فهم، برای کاربران فعال در این صنف بسیار راحت و تاثیرگذار است. دیگر امکانات خاص این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان رزرو کردن فاکتور تا زمان پایان یافتن کار مشتریان
 • امکان رزرو نوبت و ارسال کردن پیامک جهت نوبت دهی به مشتریان
 • امکان کنترل عملکرد پرسنل به شکل کلی و به تفکیک هر یک از مشتریان
 • امکان تعریف کردن اشتراک برای مشتریان و درج نمودن مشخصات هر کدام
 • امکان تعریف انبار برای هر کدام از محصولات مصرفی و کنترل موجودی مواد

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پارمیس

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پارمیس

نرم افزارهای حسابداری پارمیس مخصوص اصناف گوناگون و بر اساس نیازمندی‌ های تقسیم بندی شده هر صنف طراحی و تولید شده است و امکانات مختلفی مانند عملیات فاکتور، چک های بانکی، عملیات مالی و حسابداری، انبارداری و … مطابق با قوانین مالیاتی را در اختیار اصناف گوناگون قرار داده است. تمامی کاربران با استفاده از نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پارمیس به امکاناتی دسترسی پیدا می کنند که تمامی دغدغه های کاربران را جهت مدیریت مالی و حسابداری کسب و کار پاسخگو می باشد.

بسیاری از آرایشگاه‌ ها جهت توسعه کسب و کار خود اقدام به برپایی شعبه های جدید نموده اند. به همین علت دریافت گزارشات متنوع مدیریت مالی، انبارداری و پرسنل این شعب برای صاحبان این کسب و کارها از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. کاربران با استفاده از نرم افزار حسابداری پارمیس به گزارش های متنوعی در رابطه با میزان سود و زیان اکتسابی، هزینه‌ و درآمد، میزان ساعات کاری پرسنل و میزان فروش خود دسترسی دارند و می توانند برای هر کدام از شعب گزارش های جداگانه ای را دریافت کنند.

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پلنوین

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پلنوین

پلنوین یک سامانه هوشمند نوبت دهی اینترنتی است که بر خلاف دیگر نسخه های نرم افزاری، هیچ گونه احتیاجی به نصب و به‌ روز رسانی ندارد و برای استفاده از ابزارهای آن نیاز نیست سخت افزار خاصی خریداری کنید. نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پلنوین بر روی صفحات وب شناور است و دارای رابط کاربری ساده و قابل فهمی می باشد.

تمامی افراد شاغل در سالن زیبایی و آرایشگاه با هر میزان علم و دانش به‌ آسانی می‌ توانند از این نرم افزار استفاده کنند. تمامی کاربران در هر مکان و زمانی که بخواهند می توانند پروسه انجام کارها در آرایشگاه را از راه دور مدیریت کنند. نرم افزار حسابداری پلنوین به عنوان یک ابزار قدرتمند جهت مدیریت نوبت دهی آنلاین و آفلاین بکار می رود و با انتخاب پرداخت یا پیش پرداخت اینترنتی و درگاه اینترنتی مناسب، درصد فروش خود را بالاتر می برد.

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه چهره پلاس

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه چهره پلاس

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه چهره پلاس به عنوان یک نرم افزار تخصصی و قدرتمند در زمینه مدیریت کلینیک و سالن های زیبایی می باشد. مسئله ای که این نرم افزار را از دیگر نرم افزارهای مدیریت سالن زیبایی آرایشگاه تفکیک می کند، جامع بودن و تخصصی بودن این نرم افزار می باشد. نرم افزار حسابداری چهره نه تنها دارای امکانات عمومی و پرکاربرد یک نرم افزار صندوق می باشد، بلکه دارای ابزار سی آر ام به عنوان نخستین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM در حوزه زیبایی و حسابداری آرایشگاه می باشد.

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه چهره پلاس دارای قابلیت کدینگ حسابداری اختصاصی می باشد و تمامی اسناد و مدارک مالی و حسابداری به شکل خودکار ثبت می شوند. ثبت کردن امتیاز برای هر یک از پرسنل، ارائه گزارش های حقوق و دستمزد اعم از بیمه، حقوق، مالیات، انبارداری و فروشگاه، فرم های قرارداد هر یک از پرسنل، تنظیم قرارداد عروس، اجاره دادن تاج، امکان ثبت کردن بیعانه، امکان متصل شدن به باشگاه مشتریان، استفاده از آلارم یادآوری، پنل ارسال پیامک، داشبوردهای مدیریتی و … از دیگر امکانات خاص این نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه می باشد.

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بیوتی پلاس

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بیوتی پلاس

نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بیوتی پلاس یکی از جامع ترین نرم افزارهای حسابداری می باشد که امکان نوبت دهی دقیق و بسیار راحت همراه با مدیریت همه جانبه را فراهم می کند. رابط کاربری قابل فهم و نوبت دهی آسان از آپشن های مهم این نرم افزار است. همچنین مسئله دیگری که نیاز است گفته شود این است که نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بیوتی پلاس اصلا نیازی به تایپ و مهارت بالای کامپیوتری ندارد و هر کاربری با هر میزان از دانش کامپیوتری امکان استفاده از این نرم افزار برایش فراهم است.

استفاده از نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بیوتی پلاس این امکان را به مدیران و صاحبان سالن های زیبایی می دهد که بدون حضور در محل سالن زیبایی مدیریت شغل خود را به درستی انجام دهند. تمامی افراد به صورت آنی می توانند گزارش آنلاین فاکتور و کارکرد پرسنل سالن زیبایی را در قالب گزارش های تفضیلی و جداگانه و یا حتی به صورت یک گزارش تجمیع شده مشاهده کنند.

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه معین

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه معین

نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه معین دارای کلیه امکانات مورد نیاز صنف آرایشگاه می باشد. در طراحی این نسخه نرم افزاری همواره تلاش شده است که در عین سادگی امکاناتی بسیار جامع و کاربر پسند همراه با رابط کاربری قابل فهم را در اختیار عموم قرار دهند. برخی از امکانات این نرم افزار مدیریت سالن زیبایی عبارت است از:

 • امکان ثبت کردن انتقال وجه از بانک به افراد
 • امکان ثبت کردن انتقال وجه از بانک به هزینه ها
 • امکان برداشت نقدی از بانک و منتقل کردن به صندوق های نقدی
 • امکان تقسیم بندی بانک ها بر طبق نوع حساب جاری، حساب کوتاه مدت، بلند مدت، پس انداز، قرض الحسنه و …

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه رخساره

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه رخساره

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه رخساره توسط شرکت پارسا فن پردازان آتی ساز طراحی و تولید شده است. کارشناسان و مهندسان آتی ساز با داشتن سابقه چندین ساله و بررسی عملیات حسابداری و مدیریت سالن های زیبایی و آرایشگاه ها دست به تولید زده اند. این نرم افزار مخصوص سالن های زیبایی و آرایشگاه ها تولید شده است و در اصناف دیگر کاربردی ندارد. نرم افزار رخساره در سالن های زیبایی با دغدغه های کاری فراوان و با جلب رضایت مشتریان همراه بوده است.

طراحی نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه رخساره به گونه ایست که کار برای تمامی کارکنان سالن زیبایی راحت کرده است. برخی دیگر از رایج ترین کاربردهای نرم افزار حسابداری و مدیریت رخساره عبارت است از:

 • امکان پرداخت اینترنتی
 • امکان ارائه نمودن گزارش های پرداخت اینترنتی
 • امکان مدیریت روزها و ساعات کاری کارکنان سالن زیبایی جهت رزرو وقت
 • امکان رزرو کردن نوبت از طریق گوشی موبایل و توسط مدیر، منشی، پرسنل

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه آیتک سیستم

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه آیتک سیستم

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه آیتک سیستم با قابلیت ارسال کردن پیامک و تایید شده توسط انجمن ارایشگران حرفه ای کشور، دارای محیط کاربری زیبا و کاربر پسند با قابلیت اجرای سیستم رزرواسیون برای هر قسمت از سالن و هر آرایشگر به صورت تفکیک شده می باشد. برخی دیگر از قابلیت های نرم افزار آیتک سیستم عبارت است از:

 • امکان ثبت کردن هزینه و درآمد
 • امکان مدیریت اجناس و ابزار های مصرفی
 • امکان ایجاد نمودن آلبوم از مدل های گوناگون
 • امکان منوبندی اختیاری نرم افزار بر طبق خدمات
 • امکان تعریف کردن خدمات ارائه شده در بخش های مجزا
 • امکان تعریف مشتریان سالن زیبایی به همراه اشتراک دهی
 • امکان تعریف آرایشگرها و مدیریت حقوق و دستمزد هر یک از آن ها
 • دارای سیستم رزرواسیون مبنی بر آرایشگر و نوبت دهی پشرفته به مشتریان
 • امکان تقسیم بندی سالن به بخش های جداگانه از قبیل اپیلاسیون، آرایش مو و …

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه محک

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه محک

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه محک از سری نرم افزارهای جامع و هوشمند محک می باشد که دارای یک سری قابلیت های مهم است و برخی از آن ها عبارتند از:

 • دارای قابلیت ثبت هزینه ها
 • امکان مدیریت خرید محصولات
 • امکان تنظیم کردن شیفت های کاری به شکل کاملا دلخواه
 • دارای منوبندی اختیاری نرم افزار بر طبق خدمات صورت گرفته
 • دارای قابلیت ارسال کردن خودکار پیامک از گزارشات و پذیرش
 • امکان تعریف کردن آرایشگر و مدیریت حقوق و دستمزد آن ها
 • دارای دو نوع سیستم ارسال پیامک اعم از اتوماتیک و پارامتریک
 • دارای سیستم رزرواسیون با نظر آرایشگر و نوبت دهی پشرفته به مشتریان

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه شاتوت

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه شاتوت

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه شاتوت با هدف مدیریت بهتر و ارائه یک سیستم نرم افزاری بسیار قوی توانسته است امورات روزمره مالی و حسابداری را انجام دهد و همچنین با درنظر گرفتن رقابت تنگاتنگ سالن های زیبایی و آرایشگاه ها، توانسته است رضایت اکثر مشتریان را بدست آورد. از دیگر قابلیت های نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه شاتوت عبارت است از:

 • امکان گروه بندی و تعریف خدمات سالن
 • امکان ثبت کردن انواع فاکتور و پیش فاکتور
 • امکان محاسبه پورسانت پرسنل سالن زیبایی
 • امکان چاپ کردن یک فیش برای هر لاین از آرایشگاه
 • امکان ثبت کردن اطلاعات پرسنل همراه با خدمات آن ها
 • امکان صادر کردن فاکتور جهت فروش جانبی محصولات آرایشی و بهداشتی
 • امکان تقسیم بندی لاین های خدماتی و اختصاص هر یک از خدمات به پرسنل
 • امکان معرفی پرسنل و اعمال کردن درصد پورسانت های مختلف برای هر کدام
 • امکان اختصاص دادن درصد پورسانت های مختلف به هر کدام از کارهای خدماتی

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه

امکان نوبت دهی و حسابداری سالن زیبایی و آرایشگاه: تمامی نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه امکان نوبت دهی دقیق و بسیار آسان همراه با مدیریت همه جانبه مالی آرایشگاه را فراهم نموده اند. کاربری راحت و نوبت دهی سریع از آپشن های قابل توجه این نرم افزار حسابداری است. اکثر سالن های زیبایی با حجم کثیری از مشتریان رو به رو هستند، جهت نوبت دهی و تنظیم قرارداد با مشتریان علی الخصوص عروس های سالن نیاز است از یک نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی معتبر و شناخته شده استفاده شود.

 امکان مدیریت مشتریان یا CRM: ثبت کردن اطلاعات مشتریان در نرم افزار حسابداری، ارسال پیام های امتیازدهی در ازای خرید مشتریان، ارسال پیام های خودکار تبریک تولد، ارسال پیام های خودکار نظرسنجی، ارسال کردن پیام خوش آمدگویی به مشتریان و یادآوری رزرو وقت به هر یک از مشتریان و مشاهده نتایج نظرسنجی از مشتریان در اپلیکیشن های موبایل مدیر، ارسال پیام های گروهی به مشتریان و ارسال پیامک در دایرکت اینستاگرام و … از امکانات رایج نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه است.

امکان ارائه گزارش های آنلاین: نسخه های نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه به کاربران این امکان را می دهند بدون نیاز به حضور در سالن زیبایی مدیریت شغل خود را به درستی انجام دهند. تمامی کاربران این قابلیت را دارند که گزارشات آنلاین فاکتور و کارکرد پرسنل را در گزارش های تفضیلی و جداگانه و یا حتی در قالب یک سری گزارشات تجمیع شده مشاهده کنند.

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه

امکان ارائه کیف پول دیجیتالی برای سالن زیبایی و آرایشگاه: یکی از اصلی ترین پوینت های یک بیزنس، بازگشت مشتریان است. نرم افزار حسابداری و مدیریت مشتریان سالن زیبایی آینده با ارائه کیف پول دیجیتالی زمینه را جهت شارژ پولی کارت مشتری فراهم می کند و هر یک از مشتریان با شارژ کردن کارت بازگشت خود را قطعی می کنند. د

ر این قبیل امورات مشتران با شارژ کارت آفرهای خود، تخفیفات و سود حاصل از مشارکت خود را دریافت می کنند و به طور معمول مشاهده می کنند که اگر از قبل پرداخت داشته باشند و مبلغی پیش صاحبان سالن به امانت بگذارندد، خدمات ارزان تری دریافت می کنید و کارکنان سالن نیز به جای این که حساب دفتری داشته باشند، نقدینگی مشتریان را به سوی خود سرازیر می کنند.

امکانات مالی و حسابداری: مدیریت حساب های بانکی صاحبان و مدیران سالن، ارائه گزارشات متنوع حقوق پرسنل، انبارداری، ارائه گزارش درآمد و هزینه، صدور فیش های مختلف، ارائه گزارش از موجودی بانک و صندوق، دفاتر معین، کل و تفضیلی و … از امکانات حسابداری این گروه های نرم افزاری می باشد.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص دلایل اهمیت و امکانات نرم افزار حسابداری و مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

3.7/5 - (6 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا