شرکت

ثبت شرکت در شیراز ⭐ معرفی 10 شرکت برتر【آپدیت1403】✅

افراد برای راه اندازی کسب و کار خود علاوه بر تصمیم گیری های متعددی در رابطه با نوع کار، انتخاب مکان برای فعالیت خود و به پایان رساندن این مراحل اولیه، باید در ادامه به فکر ثبت شرکت خود در اداره ثبت شرکت ها باشند. ثبت شرکت در اداره ثبت دارای قواعد و اصولی است که شاید به تنهایی نتوان از پس آن بر آمد و نیازمند پیگیری ها و مسائل خاص خودش است. در ارتباط با این موضوع، برخی از موسسات گردآوری شده اند و خدمات و راهنمایی هایی را در خصوص ثبت شرکت در اداره ثبت را به افراد برای ثبت کردن شرکت شان ارائه می دهند. این بار ما نیز تصمیم گرفتیم در مورد ثبت شرکت در شیراز در این مقاله اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا شما در ارتباط با موسسات و شرکت هایی که این کار ها را انجام می دهند و همچنین مراحل ثبت شرکت در شیراز آشنا کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

ثبت شرکت در شیراز

مزیت های ثبت شرکت در شیراز

یکی از مهم ترین مسائلی که ممکن است در هر شراکتی رخ دهد، تقسیم سود بین شرکا می باشد که در اکثر مواقع به درستی صورت نمی گیرد و موجود درگیری هایی می شود. اما اگر در زمانی که کسب و کاری قرار است راه اندازی شود و این کسب و کار به صورت شراکتی و بین دو نفر انجام شده باشد بهتر است که در شروع کارشان شرکت مدنظرشان را به ثبت برسانند، به این علت که تمامی مسائل هنگام ثبت شرکت، تهیه و تنظیم اوراق اداری در اساسنامه و شرکت نامه به طور واضح ذکر می شود، بنابراین افراد در زمان تقسیم  سود با مشکلی مواجه نمی شوند و می توانند با سند و مدرک از حقوق خود دفاع کنند. خوب است بدانید که اگر شرکت شما به ثبت نرسیده باشد و شما یا شریکتان از هم شکایت کرده باشید اما دلیل و مدرک قانونی برای اثبات موجود بودن شرکت و هیچ توضیحی درباره اسم و نوع فعالیت آن در اداره ثبت نباشد، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

ثبت شرکت در شیراز دارای مزیت های بسیاری است که در ادامه به برخی از آنها به صورت موردی اشاره کرده ایم:

 • امکان بهره مند شدن از گردش مالی بالا
 • با ثبت کردن شرکت در واقع هویت یک شخص حقوقی تشکیل می شود
 • تمامی فعالیت های مالی و تجاری پس از ثبت کردن شرکت کاملا قانونی و مجاز خواهد بود
 • در زمان انحلال یا ورشکستگی شرکت به اوضاع مالی شرکت به صورت قانونی رسیدگی می شود
 • پس از ثبت کردن یک شرکت معمولا اطلاعات اساسی و مهم شرکت، در اختیار اشخاص ثالث از جمله مشتریان شرکت قرار می گیرد
 • در صورتی که یک شرکت به طور رسمی به ثبت رسیده باشد، تمامی قراردادها و اساسنامه هایی که بین شرکا امضاء می شود، کاملا رسمی خواهد بود و هیچ کدام بی اطلاع نخواهند بود

بهترین ثبت شرکت در شیراز کدام است؟

همانطور که در ابتدای مقاله خدمتتان عرض کردیم ثبت شرکت به دلایلی که خودتان نیز به آنها آگاه هستید، روند تغریبا پیچیده و طولانی دارد. بنابراین ما در ادامه به معرفی چند تا از شرکت هایی که خدمات ثبت شرکت در شیراز را انجام می دهند،پرداخته ایم که می توانید با خواندن اطلاعات هر کدام از شرکت ها و پس از انتخاب شرکت مورد نظرتان، توسط همکاری با آنها شرکت خودتان را به ثبت برسانید.

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین ثبت شرکت در شیراز می پردازیم :

ثبت شرکت ثبت سنتر

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت سنتر یکی از شرکت هایی است که در اکثر استان های کشور از جمله شهر شیراز کار های ثبتی شرکت ها را انجام می هد. با مراجعه به سایت این شرکت می توانید از خدمات آنها در زمینه به ثبت رساندن شرکتتان در شیراز بهره مند شوید. همچنین می توانید با شماره درج شده در سایت  برای گرفتن مشاوره تماس بگیرید.

شماره تماس: 02128422720

ثبت شرکت فرزانه

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت فرزانه یکی از شرکت های ثبت شرکت در شهر شیراز است که شما هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می توانید از خدمات این شرکت برای ثبت کسب و کار خود بهرمند شوید. همچنین می توانید قبل از حضور با تلفن تماس درج شده در قسمت پایین تماس حاصل کنید و از مشاوران این شرکت ثبتی راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه ی 9، ساختمان ونوس، طبقه ی 3، واحد 11

تلفن تماس: 07132301891

ثبت آتیه ی شیراز

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت آتیه ی شیراز نیز  یکی دیگر از شرکت های ثبت شرکت در شهر شیراز است که بازهم شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین  از خدمات این شرکت برای ثبت کسب و کار خود بهرمند شوید. همچنین می توانید قبل از حضور با تلفن تماس درج شده در قسمت پایین تماس حاصل کنید و از مشاوران این شرکت ثبتی راهنمایی و مشاوره بگیرید.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ی45، ساختمان پاسارگاد، طبقه ی5، واحد17

تلفن تماس: 09175641252

ثبت شرکت ثبتی نو

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبتی نو یک شرکت به عنوان یکی از جدید ترین استارت آپ های نوین در کشور محسوب می شود. خدماتی که شرکت ثبتی نو به مشتریان خود ارائه می دهد، عبارت است از ثبت انواع شرکت، ثبت برند، مشاوره مالیاتی و اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی و…. شرکت ثبتی نو دارای مشاوره رایگان است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از مشاوره های رایگان این شرکت ثبتی بهرمند شوید.

یکی دیگر از ویژگی های شرکت ثبتی نو که می‌توان نام برد، راه حل داشتن برای افرادی است که زمان کافی برای حضور و مراجعه به دفتر ثبتی نو را ندارند، این امکان را فراهم کرده تا مشتریان از هر نقطه که هستند، وقتی که تماس حاصل کنند و نیازمند مشاوره باشند، مشاوران این شرکت به آن محل مراجعه می کنند.

سایر ویژگی های شرکت ثبتی نو:

 • شرکت در مناقصات و مزایدات
 • تحت پوشش بیمه قرار گرفتن
 • بهره گیری از فعالیت های دارایی با توجه به نوع فعالیت
 • تاسیس انواع شرکت ها
 • ثبت انواع تغییرات شرکت
 • ثبت برند و علامت
 • خدمات حسابداری
 • ثبت طرح های صنعتی
 • اخذ کارت بازرگانی
 • مشاور مالی و مالیاتی

آدرس دفتر:تهران، ستارخان، خیابان اکبریان آذر، پلاک 12، طبقه چهارم

تلفن تماس: 02168251111

ثبت شرکت رومان

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت رومان نیز از دیگر شرکت های ثبت شرکت در شهر شیراز است که بازهم شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین  از خدمات این شرکت برای ثبت کسب و کار خود بهرمند شوید. همچنین می توانید قبل از حضور با تلفن تماس درج شده در قسمت پایین تماس حاصل کنید و از مشاوران این شرکت ثبتی راهنمایی و مشاوره بگیرید.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، بین فلاحی و کلاهدوز(به صورت حضوری و آنلاین)

تلفن تماس: 09177091363

ثبت شرکت پایش

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت پایش با بیش از ۱۰ سال سابقه یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه انجام امور حقوقی، ثبتی و ارائه خدمات اداری فعالیت می کند. از اهداف این شرکت ثبتی میتوان به مشاوره تخصصی حقوقی در زمینه ثبت شرکت،  ثبت برند، علامت تجاری، طرحهای صنعتی و ثبت اختراعات به اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره کرد.  شرکت ثبت پایش راهکار هایی را برای سود بیشتر مشتریان در نظر گرفته است و همچنین با ارائه جدید ترین متدها باعث شده معروفیت زیادی به دست بیاورد. بنابراین شما جهت رزرو وقت مشاوره و سپردن کارهای ثبتی شرکت خود کافی است به سایت شرکت پایش مراجعه و یا با شماره تماس درج شده ارتباط برقرار کنید.

آدرس دفتر:کرج، میدان آزادگان به سمت میدان طالقانی، بلوار طالقانی شمالی، برج سایه طبقه 7 (واحد 20 مجتمع ثبتی حقوقی پایش)

تلفن تماس: 09128622724

ثبت شرکت پایدار

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت پایدار یکی دیگر از شرکت هایی است که با توجه به نیاز مشتریان خود جهت انجام خدمات ثبتی با پایین ترین هزینه خدمات را ارائه می دهد، این سامانه ثبت بعنوان یکی از  اولین سامانه کاملا آنلاین امور ثبتی و حقوقی راه اندازی شده  تا بتواند کلیه خدمات ثبت شرکت و ثبت برند را با ارزان و مناسب ترین تعرفه در تمام نقاط کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. نکته ای که لازم است قبل از ثبت درخواست و پرداخت هزینه به آن دقت کنید، مطالعه دقیق قوانین و مقررات است تا پس از همکاری به مشکل بر نخورید.

آدرس دفتر: میدان ونک، برج آسمان، واحد 501

تلفن تماس:02125917699

ثبت شرکت دادآفرینان همای پرنیان

 

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت دادآفرینان همای پرنیان با ارائه خدمات متنوع راحتی را برای ثبت شرکت مشتریان خود فراهم کرده است. از جمله خدماتی که این شرکت ثبتی برای مشتریان در نظر گرفته است، شفافیت زمان و هزینه، ثبت در کمترین زمان، حذف رفت و آمد بیهوده، کارنامه خوب، فرآیند آنلاین و مشاوره رایگان قبل از ثبت است که ویژگی های خوبی در نظر مشتریان است و می توانند با خیال راخت کار های ثبتی شرکت شان را به شرکت ثبت داد آفرینان همای پرنیان بسپارند. از انواع شرکت هایی که زیر نظر  شرکت ثبت دادآفرینان همای پرنیان در اداره شرکت ها ثبت می شوند:

 • ثبت شرکت تضامنی
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت سهامی خاص
 • ثبت شرکت سهامی عام
 • ثبت شعبه و نمایندگی خارجی
 • ثبت برند
 • ثبت تغییرات
 • ثبت شرکت تعاونی

تلفن تماس:71032301983

آدرس دفتر: خیابان باغشاه، حد فاصل حکیمی و هدایت، جنب پرده آرا، ساختمان رز، طبقه دوم، واحد3

ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت در شیراز

شرکت ثبت ایلیا با ۲۰ سال سابقه در ثبت شرکت های مختلف تجربه بالایی در این حوزه دارد. خدمات شرکت ایلیا به صورت، ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، کارت بازرگانی، ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی، پلمپ دفاتر، انحلال شرکت، اخذ گرید، اخذ جواز تاسیس، روزنامه رسمی و تشکیل پرونده مالیاتی است. هرساعت از شبانه روز و از هر کجا که هستید، فقط کافی است با مشاوران شرکت ثبت ایلیا تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه مردوخی، پلاک 6،واحد 4  (طبقه اختصاصی مجتمع ثبتی ایلیا)

تلفن تماس: 09122611596

ثبت شرکت دادمهر

ثبت شرکت در شیراز

موسسه حقوقی دادمهر با بهره گیری از مشاورین حقوقی و وکلای متخصص در زمینه کلیه امورات ثبتی و حقوقی اعم از ثبت شرکت، ثبت تغییرات، ثبت برند و علائم تجاری، ثبت اختراع و طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، تنظیم قراردادها، قبول دعاوی حقوقی و ثبتی با بهره گیری از فارغ التحصیلان حقوق دانشگاه تهران و سابقه چندین ساله خود در زمینه امور مربوطه، در صدد همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه بهترین راهکارهای حقوقی و قانونی منطبق با شرایط اقتصادی می باشد. شما می توانید برای ثبت شرکت از خدمات این شرکت نیز بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان یوسف آباد، بین ۱۰ و ۱۲، خیابان اسدابادی، پلاک ۹۴ ،طبقه ۳، واحد ۱۰

تلفن تماس:02186046322

صفر تا صد ثبت شرکت در شیراز

شما برای ثبت یک شرکت در شیراز نیازمند این هستید که با تمام جوانب ثبت یک شرکت به خوبی آشنا شوید، تا بتوانید در هنگام ثبت، بهترین شرکت را در شیراز داشته باشید. ما نیز در ادامه برخی از این موارد را گردآوری کردیم تا در اختیار شما عزیزان بگذاریم. این مراحل عبارتند از:

مشخص کردن نوع شرکت:

برای ثبت شرکت در شیراز ابتدا لازم است تمامی جوانب را در نظر بگیرید و همچنین ارزیابی های مورد نیاز برای انتخاب نوع شرکت برای کسب و کارتان را مورد بررسی قرار دهید. در مرحله مشخص کردن نوع شرکت باید توجه به شرکا و اعضای انتخابی شرکت نیز داشته باشید. بنابراین مرحله اول صفرتا صد ثبت شرکت نقش حائز اهمیتی دارد، به این دلیل که باعث پیشرفت کسب و کار ما می شود.

انتخاب نام شرکت:

در مرحله دوم انتخاب نام شرکت است که اولویت دارد. نامی که برای شرکت خود انتخاب می کنید باید با توجه به شرایط و قوانینی باشد که در اداره ثبت شرکت ها قرار گرفته شده و بتواند مورد تایید واقع شود.

موضوع فعالیت:

در این مرحله باید تمامی اطلاعات شرکت همانند موضوع فعالیت که از مهم ترین جزئیات شرکت است و همچنین آدرس، شماره تماس، انتخاب کردن سمت اعضای شرکت و… تعیین شود. مشخص کردن موضوع فعالیت شرکت باعث می شود تا محدود فعالیت مجاز در آن شرکت تعیین شود.

ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت ها:

در مرحله ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت ها بعد از اینکه کلیه موارد شرکت تعیین و مشخص شد، می توانید با مدارک مورد نیاز همچون تصویر شناسنامه، کارت ملی و اعضای شرکت اقدام به ثبت شرکت کنید. پس از تایید و گذشتن از مرحله انتخاب نام شرکت، نوبت به مشخصات اوراق اصلی شرکت می رسد که در مرحله بعد به آن می پردازیم.

تنظیم اوراق شرکت:

در مرحله تنظیم اوراق شرکت تمامی مدارک اعم از شرکت نامه، اظهارنامه و همچنین شناسنامه به بخش تهیه و تنظیم اداره ثبت سپرده میشود. اوراقی که برای بررسی اداره ثبت ارسال میشود باید حتما طبق اصول و قوانین مورد تایید اداره ثبت تنظیم شود. در پایان این مرحل این اسناد به دو نسخه تبدیل میشوند و یک نسخه پس از امضای اعضای شرکت به اداره ثبت شرکت ها تعلق میگیرد و نسخه بعدی نزد شرکت باقی میماند.

ارسال مدارک به اداره ثبت:

در این مرحله پس از اینکه تمامی مراحل بالا به طور کامل صورت گرفت، همه ی مدارک موجود که از این مراحل به دست آمده، در پوشه مخصوص اداره ثبت شرکت ها قرار داده می شود و به اداره ثبت شرکت ها ارسال می‌گردد و برای تایید از طرف اداره ثبت شرکت ها باید منتظر ماند.

دریافت آگهی:

در مرحله آخر یعنی دریافت آگهی، مدارک ارسال شده و ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها پس از چند روز که زیر نظر کارشناسان اداره ثبت بررسی شد در صورت نبود هیچ گونه نقص و مشکل در سامانه اداره ثبت پیام ثبت شدن شرکت شما در این اداره به نمایش گذاشته می شود.

برای دریافت آگهی شما باید یک کپی از برگه پیش نویس خود گرفته باشید و در این صورت می توانید آگهی تاسیس شرکت خود را از اداره ثبت بگیرید. نکته ای که لازم است بدانید در این مرحله مقدار هزینه ای را نیز به اداره ثبت شرکت ها باید پرداخت کنید.

ثبت شرکت در شیراز

کلام آخر

در این بخش از مقاله به معرفی بهترین ثبت شرکت در شیراز پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات کامل و جامعی را در حوزه ثبت شرکت در اختیارتان قرار دهیم. سپاس گزاریم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندیم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا