نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی 🍞

در این قسمت از مقاله می خواهیم به ارائه یک سری توضیحات درباره بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی بپردازیم. به طور کلی در نانوایی ها و فروشگاه های نان فانتزی، مشتریان بسیار زیادی رفت و آمد دارند و نیاز است سرویس دهی لازم در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و ارتباط منظمی بین صندوق فروش و ترازو برقرار گردد. سیستم های نرم افزاری پیشرفته ای جهت اجرای امورات فوق به وجود آمده اند که هر یک کارایی خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی 10 نرم افزار برتر در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاه اینترنتی

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نان فانتزی

نمایش مشخصات تماس‌ گیرنده در مانیتورهای اپراتور: یکی دیگر از امکانات قابل توجه نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی امکان نمایش اطلاعات تماس‌ گیرنده یا همان کالرآیدی می‌ باشد. با استفاده از این قابلیت می‌ توانید تجربه بهتری برای هر یک از مشتریان با صرف زمان کمتری به وجود آورید.

امکان صدور رسید دریافت، فاکتور و پیش فاکتور به صورت آنی: یکی از مهمترین بخش های کسب‌ و‌ کارهایی مانند فروشگاه نانوایی و نان فانتزی ارائه فاکتور به مشتریان است. بدین شکل می‌ توانید اعتبار کسب و کار را بالا ببرید.

امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی، مانده حساب به هر یک از مشتریان: برقراری ارتباط هر چه بیشتر با مشتریان به معنای داشتن درآمد بالاتر است. در نرم افزار حسابداری و مدیریت نانوایی و نان فانتزی می‌ توان با توجه به مناسبت‌های مختلف مانند تولد، قدردانی از خرید، اعیاد، اطلاع از جشنواره‌ های فروش و … به هر کدام از مشتریان پیام دهید و برند خود را در ذهن مخاطب ماندگار سازید. برخی دیگر از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی عبارت است از:

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نان فانتزی

💬 امکان ارائه گزارش های متنوع امکان ارائه گزارش های متنوع سود و زیان و ترازنامه
💰 امکان تعریف برچسب امکان تعریف برچسب برای هر مشتری به عنوان مثال مشتری بد حساب یا خوش حساب
📋 امکان تهیه صورتحساب امکان تهیه گزارشات متنوع صورتحساب مشتریان
❤️ امکان ثبت کردن اطلاعات امکان ثبت کردن اطلاعات بارنامه در فاکتور
✔️ امکان تعریف هزینه های مختلف امکان تعریف پیک و هزینه حمل و نقل در فاکتورهای فروش

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی کدام است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده توانستیم اطلاعات جامعی را در خصوص مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید تعدادی از نرم افزارهای معتبر و پرکاربرد را شناسایی کنید و امکانات هر کدام را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاه کیف و کفش

نرم افزار حسابداری نان فانتزی ماندگار

نرم افزار حسابداری نان فانتزی ماندگار

نرم افزار حسابداری نان فانتزی ماندگار با درنظر گرفتن تمامی نیازهای این صنف می تواند کلیه امورات فروش، ارتباط بین صندوق های فروش و ترازو را به شکل اینترنتی و لحظه ای نظارت و کنترل کند و علاوه بر بالا بردن سرعت و دقت، از لحاظ امنیت نیز کارکرد ترازو داران، صندوق داران و مشتریان را نیز کنترل کند. با توجه به خودکار بودن عملکرد این نرم افزار، برای استفاده از آن هیچ گونه احتیاجی به داشتن علم کامپیوتر و حسابداری نمی باشد.

می توان نرم افزار حسابداری ماندگار را برای یک فروشگاه کوچک و متوسط نان فانتزی با یک ترازو و یک صندوق و یا فروشگاه های بزرگتر بدون هیچ گونه محدودیت در تعداد صندوق و ترازو استفاده کرد. با استفاده از نرم افزار ماندگار کاربران می توانند غرفه های گوناگونی را در اختیار داشته باشند تا مشتری با خرید نان از هر غرفه یک رسید دریافت کند و با تحویل دادن آن به صندوق پس از تسویه، فاکتور و رسیدی دریافت کند و با ارائه نمودن آن به همان غرفه کالای خود را دریافت کند.

نرم افزار حسابداری نان فانتزی نوین

نرم افزار حسابداری نان فانتزی نوین

تمامی فروشگاه های تولید و توزیع نان های فانتزی و سنتی نیاز به نرم افزاری دارند که به راحتی بتوانند پروسه تهیه مواد اولیه و عملیات فروش را کنترل و مدیریت کنند و موجب تسریع در صدور فاکتورهای مختلف و پاسخگویی به مشتریان شوند. با استفاده از نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی نوین به راحتی می توانید برای تمامی محصولات خود فرمول تولید تعریف کنید و محصولات تولیدی را به شکل کیلویی یا تعدادی فاکتور پرینت بگیرید. برخی از قابلیت های این نرم افزار هوشمند عبارت است از:

 • امکان ارائه گزارش های دقیق مواد اولیه
 • امکان تعریف مشخصات آرد و سایر مواد اولیه
 • امکان ثبت کردن خروجی آرد و دیگر مواد اولیه به شکل دستی یا به روش فرمول تولید
 • امکان تعریف نمودن کاربران متعدد در سیستم و تعیین نمودن حق دسترسی برای هر کاربر

نرم افزار حسابداری نان فانتزی پارمیس

نرم افزار حسابداری نان فانتزی پارمیس

تعیین نمودن بهای تمام شده محصولات جهت تولید انواع مختلف نان فانتزی و قابلیت فروش وزنی از اصلی ترین نیازهای صنف نانوایی به حساب می آید. تمامی فعالان صنف تولید نان، علاوه بر کار تولید، در زمینه عمده فروشی یا خرده فروشی نیز فعالیت دارند. به همین علت به آمار دقیقی از میزان فروش هر محصول جهت طرح ریزی تولید خود احتیاج دارند. از سوی دیگر مدیریت انبار و نگهداری موجودی مواد اولیه در انبار جهت فعال نگه داشتن مداوم خط تولید از دیگر دغدغه های مهم صنف نانوایی و نان فانتزی محسوب می شود.

با استفاده از نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی پارمیس، کاربران می توانند خط تولید نان را در واحدهای صنفی خود مدیریت و کنترل کنند و ضمنا برای هر نوع از نان فرمول خاص و ویژه ای را تعریف کنند. همچنین با استفاده از این نرم افزار حسابداری و تعیین نمودن بهای تمام شده محصولات، سوددهی فروش تضمین می شود و از بروز ضرر و زیان جلوگیری می گردد. علاوه بر موارد ذکر شده، نرم افزار حسابداری پارمیس به کاربران در زمینه مدیریت حرفه‌ ای انبار و تامین نمودن مواد کمک بسزایی می‌ کند.

نرم افزار حسابداری نان فانتزی محک

نرم افزار حسابداری نان فانتزی محک

نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی محک با بررسی نیازهای مالی و حسابداری نانوایی‌ ها و با هدف رفع  نمودن نیازهای کلی این صنف روی کار آمده است. نرم افزار حسابداری نانوایی محک یکی از پرکاربردترین ابزارها جهت مدیریت مالی نانوایی به حساب می آید. در هر کسب و کاری ارائه تجربه خوب به مشتریان می‌ تواند موجب تبدیل شدن آنها به مشتریان ثابت و وفادار شود. در نرم افزار حسابداری نان فانتزی محک امکان اعلام صوتی شماره نوبت مشتریان قرار داده شده است.

از اصلی ترین ویژگی‌ های یک نرم افزار حسابداری کارآمد می‌ توان به قابلیت ثبت مشتریان، فروش و چاپ فاکتورهای سریع، محاسبه دقیق بهای تمام شده نان‌، ثبت انواع مختلف نان فانتزی، اعلام خودکار سررسید چک‌ ها، ارائه گزارش از پرفروش ترین محصولات، هشداردهی کسری موجودی کالا و مواد اولیه، گزارش مانده حساب بانکی افراد و محاسبه سود و زیان اشاره نمود.

نرم افزار حسابداری نان فانتزی معین

نرم افزار حسابداری نان فانتزی معین

نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی معین دارای کلیه امکانات مورد نیاز صنف نانوایی و نان فانتزی، محصولی جامع و خاص را در اختیار کاربران قرار داده است و تلاش شده است که در کلیه بخش های نرم افزار در عین سهولت امکاناتی بسیار کاربر پسند همراه با کاربری آسان را طراحی و پیاده سازی کند. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار حسابداری عبارت است از:

 • امکان محاسبه باقی مانده پول
 • امکان نوبت دهی و اعلام شماره
 • دارای قابلیت فروش تلفنی نان و رزرو
 • امکان چاپ از طریق چندین پرینتر همزمان
 • امکان ارائه فاکتورهای فروش در سریع ترین زمان ممکن
 • دارای قابلیت چاپ مخصوص نانوا و مشتری به شکل جداگانه
 • امکان تعریف شیفت و گزارش کارکرد کاربران نسبت به شیفت
 • امکان استفاده از نرم افزار حسابداری معین در مانیتورهای لمسی
 • امکان ارائه گزارش های کامل پیک اعم از تعداد سرویس، کارکرد پیک، آخرین سرویس، مجموع مبالغ دریافتی
 • دارای قابلیت ارائه گزارش ها متنوع گزارش کارتخوان، گزارش فروش، گزارش صندوق، گزارش فیش، گزارش پیک و …

نرم افزار حسابداری نان فانتزی سیبا

نرم افزار حسابداری نان فانتزی سیبا

با استفاده از نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی سیبا به راحتی می توان هر تعداد کالا و خدمات را در انواع مختلف تعریف نمود و به فروش رساند. نرم افزار حسابداری نان فانتزی سیبا امکان ثبت کردن مشخصات مشتریان و پرسنل را همراه با میزان بدهکاری و بستانکاری و کلیه مشخصات لازم اعم از عکس و نمونه امضاء را برای کاربران فراهم می کند. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • دارای سیستم فروش بر پایه بارکد
 • امكان متصل شدن به تمامی دستگاه های باركدخوان
 • امکان برقراری ارتباط با انواع مختلف ترازوهای دیجیتال
 • دارای سیستم فروش محصولات وزنی، تعدادی و بسته ای
 • امکان نصب کردن نرم افزار بر روی کلیه صندوق های فروش
 • امکان برقراری ارتباط با دستگاه های پرداخت الكترونيكی بانکی

نرم افزار حسابداری نان فانتزی آس

نرم افزار حسابداری نان فانتزی آس

نرم افزار حسابداری نان فانتزی آس دارای امکانات متنوعی اعم از صدور انواع مختلف فاکتور، ارائه گزارشات مالی و مالیاتی، اعلام سررسید چک های دریافتنی و پرداختنی به شکل خودکار، تهیه گزارشات ارزش افزوده، گزارشات مدیریتی مانند ترازنامه، تراز آزمایشی و تراز سود و زیان، گزارش های متنوع دیگر و … . دیگر قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان ارائه گزارش کسری محصولات و مواد اولیه
 • امکان ارائه گزارش موجودی و ارزش محصولات و مواد اولیه
 • امکان تهیه گزارش گردش کالا و مواد اولیه با مشتریان و اشخاص
 • امکان تهیه لیست قیمت محصولات طبق سه نوع متد قیمت گذاری
 • امکان ارائه گزارش سفارش خرید محصولات طبق تنظیم نقطه سفارش اجناس
 • ارائه گزارش گردش محصولات بر اساس فاکتورهای خرید و فروش و آنالیز دقیق

نرم افزار حسابداری نان فانتزی شاتوت

نرم افزار حسابداری نان فانتزی شاتوت

نرم‌ افزار حسابداری شاتوت در قالب نسخه‌ های تخصصی برای انواع فروشگاه‌ ها، تولیدی‌ ها، شرکت‌ ها طراحی شده است. نرم افزار حسابداری نان فانتزی شاتوت شامل امکانات مختلفی اعم از صدور انواع مختلف فاکتور، اعلام سررسید چک‌ ها به شکل خودکار، امکان دریافت گزارشات متنوع  و… می باشد. کاربری ساده و راحت به همراه امکانات گسترده، نرم‌ افزار حسابداری شاتوت را به یکی از پرکاربرترین نرم‌ افزارهای حسابداری در کشور تبدیل نموده است. برخی دیگر از امکانات این نرم افزار عبارت است از:

 • دارای قابلیت ثبت انبارهای مختلف
 • امکان تعریف كالا به شکل نامحدود
 • دارای سیستم قیمت گذاری حرفه ای
 • امکان تعریف انبار تولید، انبار فروش، انبار مواد اولیه و …

نرم افزار حسابداری نان فانتزی پژواک سپاهان

نرم افزار حسابداری نان فانتزی پژواک سپاهان

نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی پژواک سپاهان بر اساس نرم افزار حسابداری پرنس به راحتی در برنامه ریزی درست کسب و کار و در نتیجه افزایش سوددهی تاثیر خواهد داشت. استفاده از نرم افزار حسابداری نان فانتزی موجب مراقبت از صحت و سلامت مالی کسب و کار می گردد. همچنین می توان  تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات به مشتریان با سطح کیفی بسیار بالا قرار دهید.

در حال حاضر برای ارسال کردن فاکتور، مدیریت هزینه ها و پذیرش پرداخت های اینترنتی حتما می بایست از یک نرم افزار حسابداری قدرتمند در حوزه مشاغل نان فانتزی و نانوایی، استفاده شود تا حساب و کتاب مالی افراد سریع تر انجام گردد. برخی دیگر از قابلیت های این گروه های نرم افزاری عبارت است از:

 • عدم نیاز به کار کردن با پول نقد
 • امکان ردیابی افراد مقروض و بدهکار
 • دارای سیستم دقیق یادآوری تأخیر پرداخت به صورت خودکار
 • امکان پرداخت سریع فاکتورها به نحوی که گزینه های پرداخت اینترنتی در اختیار کاربران قرار داده می شود
 • امکان تنظیم و صدور فاکتور از طریق نرم افزار و پیگیری زمان و هزینه های پرداختی جهت یادآوری فاکتورها

نرم افزار حسابداری نان فانتزی پیشگامان

نرم افزار حسابداری نان فانتزی پیشگامان

نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی پیشگامان یکی دیگر از نرم افزارهای این حوزه کاری است که برخی از قابلیت های آن عبارت است از:

 • امکان نظارت بر درآمد و هزینه
 • امکان ارائه گزارش سود و زیان
 • دارای سیستم کدینگ های مالی
 • امکان مدیریت عملیات چک و بانک
 • دارای سیستم قیمت گذاری هوشمند
 • امکان ثبت کردن اسناد در دو حالت دستی و خودکار
 • امکان تنظیم ترازنامه های آزمایشی و گزارشات مالی

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی

امکان ثبت کردن انواع مختلف نان فانتزی: در نرم افزارهای حسابداری نانوایی و نان فانتزی امکان تعریف نمودن انواع کالا و خدمات فراهم است. همچنین می‌ توانید برای هر کدام توضیحات مختصری را نیز درج کنید.

امکان ثبت فرمول تولید نان فانتزی و محاسبه بهای تمام شده: اصلی ترین دغدغه این گونه از کسب و کارها، محاسبه صحیح سود و زیان است. جهت محاسبه این صورت های مالی نیاز به محاسبه بهای تمام شده محصولات است. محاسبه بهای تمام شده محصولات نانوایی و نان فانتزی از طریق فرمول تولید در نرم افزارهای حسابداری نانوایی به راحتی فراهم است. البته این را باید بدانید که این قابلیت کاملا اختیاری است و می توانید از آن صرف نظر کنید.

امکان فروش از طریق سامانه فروش با بالاترین سرعت: سامانه های فروش یکی از انواع افزونه‌ های پرکاربرد در نرم افزارهای حسابداری نانوایی و نان فانتزی است که از طریق نصب در مانیتورهای هوشمند امکان شیفت‌ بندی، فروش سریع و تعریف صندوق برای هر یک از پرسنل فراهم است. از طریق این افزونه فروش می‌ توانید محصولات خود را با بالاترین سرعت به فروش برسانید و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان خود فاکتور اعطا کنید.

امکان کنترل نوبت دهی و اعلام شماره نوبت مشتریان: به طور حتم در فروشگاه های نانوایی و نان فانتزی نیاز است از سیستم های مدیریت نوبت دهی استفاده شود. از طریق نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی می توانید شماره های نوبت دهی مشتریان را اعلام کنید.

امکان تعریف کردن پیک در فاکتورهای فروش: در نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی این شرایط فراهم است که به هر تعداد که تمایل دارید پیک تعریف کنید. در زمان تولید فاکتور نیز می‌ توانید یک پیک همراه با هزینه حمل تعریف کنید و بدین ترتیب امکان مدیریت بهتری بر ارسال محصولات وجود دارد.

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی

امکان ارائه گزارش از پرفروش ترین محصولات فروشگاه نانوایی و نان فانتزی: تشخیص دادن پرفروش ترین محصولات می‌ تواند تأثیر بسیار زیادی بر درآمد یک کسب‌ و کار داشته باشد. در گروه های نرم افزار حسابداری نانوایی این امکان وجود دارد که از پرفروش‌ ترین محصولات کسب و کار خود گزارش تهیه کنید و بدین شکل درآمد خود را بالا ببرید.

امکان متصل شدن به دستگاه کارتخوان: یکی دیگر از قابلیت‌ های پرکاربرد نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی، امکان متصل شدن به دستگاه‌ های کارتخوان است. بدین شکل درصد زیادی از خطاها و اشتباهات محاسباتی در زمینه فروش کاهش می یابد و سرعت فروش و پرداخت نیز بالا می رود. در نرم افزارهای حسابداری نانوایی امکان ارائه نمودن انواع طرح‌ های تشویقی و تخفیفات برای مشتریان فراهم است.

تهیه و تنظیم گزارشات معاملات فصلی: با درنظر گرفتن این مسئله که تمامی کسب و کارهای حاضر در سطح کشور موظفند مالیات پرداخت کنند، مگر این که معافیت مالی داشته باشند، نانوایی‌ ها نیز می بایست این گونه گزارشات را ارائه کنند. در نرم افزارهای حسابداری نانوایی این گزارشات به شکل خودکار تولید می‌ شوند.

امکان تعریف کردن دسترسی برای هر یک از کاربران نرم افزار: ممکن است شرایطی ایجاد شود که افراد مختلفی به صورت خصوصی از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنند، در نرم افزارهای حسابداری نانوایی این امکان برای کاربران فراهم است که کاربران مختلف را با سطوح دسترسی‌ گوناگون تعریف کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی و ظروف یک بار مصرف

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری نانوایی و نان فانتزی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را درباره امکانات و مزایای این گروه های نرم افزاری در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا