مالیات

10 تا از بهترین مشاور مالی در شیراز ⭐【آپدیت1403】✅

انسان بر حسب غریزه در زمان تصمیم گیری از قوه عقلانی و احساسی خود استفاده می کند. یعنی تصمیم نهایی هر فردی ترکیبی از این دو احساس می باشد. بنابراین اگر شما بخواهید در مسائل مالی طبق الگوهای مالی موجود در بازار که کاملا عقلانی است کار آمد نخواهد بود. پس لازم است در تصمیم گیری های خود الگوهای رفتاری را در مسائل مالی بگنجانیم تا تجزیه و تحلیل واقع بینانه ای ارائه دهیم. برای چنین شرایطی شما یا باید دوره آموزش های تخصصی دیده باشید و یا باید از متخصصین این امر یعنی مشاوران مالی بهره ببرید. در این مقاله ما قصد داریم بهترین مشاور مالی در شیراز را به شما معرفی کنیم.

بهترین مشاور مالی شیراز

بهترین مشاور مالی شیراز را چگونه انتخاب کنیم؟

نوع شرکت با توجه به فشردگی فعالیت مان انتخاب می شود و هر شرکتی با توجه به این موضوع و پتانسیل خود تعرفه های متفاوتی دارند. نرخ مشاوران مالی ثابت نمی باشد و با توجه به حجم فعالیت تغییر می کند. معمولا قیمت خدمات مالی در شهرهای کوچک نسبت به کلان شهرها پایین تر می باشد. و در برخی شرایط با توجه به نیاز شرکت شما، نیاز است مشاور حضوری استخدام کنید که باز در این صورت هزینه ها نسبت به نوع آنلاین و تلفنی بالاتر خواهد رفت.

به هز اندازه که تخصص و تجربه ی مشاور موردنظر بالاتر باشد نرخ مشاوره ها به مراتب بیشتر خواهد بود. هرچه پرونده مالی موردنظر حجم کار بیشتری را بطلبد دستمزد مشاور نیز بالاتر می رود تا حددی که برخی مشاوران باتجربه و متخصص هزینه مشاوره را به صورت ساعتی دریافت می کنند و در پاره ای از مواقع مشاور درصدی از مالیات برگشت داده شده را طلب می کند. و برخی دیگر از مشاوران مالی نیز در ازای خدمات ارائه شده به جای دستمزد، درصدی از سهام شرکت را خواستار هستند.

شایان ذکر است نقش کلیدی مشاور مالی و البته با توجه به کاهش ریسک نابودی سرمایه و موفقیتی که این دست از مشاوره ها برای مشاغل به همراه دارد، چنین هزینه های اولیه ای در نهایت امر به هیچ عنوان قابل توجه شما نخواهد بود.

بهترین مشاور مالی در شیراز کیست؟

برای موفقیت با توجه به اینکه در زندگی فردی و شغلی هر انسانی، مدیریت مالی برای موفقیت حرف اول را می زند و تصمیم های نهایی هر شخصی از هوش مالی و رفتار مالی او تاثیر پذیر است، ما تلاش کردیم تعدادی از مشاوران کارآمد در این حوزه را به شما معرفی کنیم، کشانی که می توانند در نقاط عطف تصمیم گیری برای حصول نتیجه نهایی کمک شایانی را به شما برسانند و ریسک کاهش سرمایه و یا در برخی مواقع خطر ورشکستی را از کسب و کارها و مشاغل برطرف نمایند.

بهترین مشاور مالی شیراز با سابقه طولانی و رزومه قوی، دارای تیم مجرب و متخصص در امور مالی، با توجه به نظرات مشتریان سابق، بارها توانسته اند در شرایط حساس تصمیم گیری بهترین رویکرد را اتخاذ نمایند و رضایت مشتریان خود را جلب کنند. در ادامه مقاله با معرفی 10 نمونه از مشاوران مالی شیراز ما همراه باشید.

گروه مشاورین دانا

گروه مشاورین دانا

هرشرکتی که تاکنون با گروه مشاورین دانا همکاری داشته، قطعا می داند که یکی از مهمترین شاخصه ی این گروه تعهد آنها و تجربه های ارزنده آنها می باشد. و این نقطه قوت گروه مشاورین دانا در برابر دیگر شرکت هاست. این شرکت در زمینه های مشاور مالی، فروش، کارآفرینی، بیمه و مشاور منابع انسانی و مشاور برندینگ فعالیت می کند. سایر خدماتی که مشاورین گروه دانا ارائه می دهد عبارت است از:

 • حوزه کسب و کار و رهبری
 • حوزه بازاریابی و برند
 • حوزه مالی و حسابرسی
 • حوزه منابع انسانی
 • و …

مدیریت کسب و کار و رهبری برای هر کسب و کاری که برای حصول اهداف بزرگ در تکاپو می باشد ضروریست، و بون رهبری این شرایط دستیابی به رشد تقریبا غیرممکن می باشد که این گروه با افراد متخصص می تواند تمام قد در کنار شما مسیر کسب و کار را هموار کند.

آدرس: استان فارس، شیراز معالی آباد، ابتدای خلبانان، ساختمان دریا، واحد 4

شماره تماس: 07136350290

مشاوران مالیاتی جنوب

 

مشاور مالیاتی جنوب

گروه وکلا و مشاوران مالیاتی جنوب با بهرمندی از تجربیات وکلای زبده و بازنشسته سازمان امور مالیاتی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در این حوزه و پرونده های مالیاتی فعالیت می نماید. عضو جامعه مشاوران مالیاتی ایران آماده پذیرش پرونده های وکالتی شما و ارائه خدمات مشاوره در حوزه مالیاتی اصناف و دیگر کسب و کارها و موارد حقیقی و حقوقی و مراکز تفریحی و بیمارستان ها و رستوران ها و جامعه پزشکان و … می باشد، رضایت مندی مراجعه کنندگان بخش درخشان رزومه این گروه می باشد.

قسمتی از خدمات این شرکت عبارت است از:

 • مشاور در زمینه هوش مالی و مالیاتی
 • مشاوره در زمینه تخفیف مالیاتی و معافیت مالیاتی
 • ثبت نان الکترونیکی کد اقتصادی اشخاص حقیقی و حقوقی
 • مشاوره در زمینه سیستم جامع مالیاتی در سال آینده
 • ثبت انبارها در سامانه جامع انبارها
 • تهیه و تنظیم بیمه کارکنان

آدرس: شیراز، خیابان سعدی، پاساژ ایران ماشین، طبقه 2، واحد 3

اطلاعات تماس: 07132245434 – 09177199603

حساب داری پلاس

حساب داری پلاس

انتخاب مشاور مناسب و قابل اعتماد آسان نیست ، نقش یک مشاور همراه می تواند در بهبود مشاغل و حصول هدف مورد نظر بسیار تاثیرگذار باشد. گروه مالی حسابداری پلاس با به کارگیری متخصصین و مشاورین با تجربه و تحصیل کرده در زمینه های مالی و حسابداری تجربه بالایی دارند و به جرات می توان گفت موفقیت شما را در مشاغل کاملا تضمین می کنند. در ادامه به دلایل انتخاب این مجموعه به عنوان مشاور مالی برای همراهی شما می پردازیم.

چرا این شرکت را انتخاب کنیم؟

 • به دلیل ارائه خدمات با کیفیت
 • پشتیبانی از خدمات
 • متخصصین حرفه ای و با تجربه
 • قیمت مناسب خدمات
 • سرعت بالا در خدمات
 • رضایت مشتریان سابق و فعلی

آدرس: شیراز، معالی آباد، خلبانان، طبقه فوقانی شیرینی النا

اطلاعات تماس: 07136350290 – 09309703889

حساب گستران نیک نام

حساب گستران

شرکت حساب گستران نیک نام ، با اشراف به قوانین و مقررات و تسلط کامل از جهت تجربه ی بالای متخصصین خود می تواند در تمامی زمینه های مالی شما را همراهی کند و در خصوص مشاور مالی این اطمینان را به شما مراجعه کنندگان عزیز می دهد که در تمامی امور مالی از شما پشتیبانی کرده و مشکلات موجود در امور مالیاتی و مالی و حسابرسی را برای شما مرتفع نماید.

از دیگر خدمات این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • انجام کلیه امور حسابداری شرکت های بازرگانی، تولیدی، صنعتی و پیمان کاری
 • نظارت و کنترل حساب ها به صورت مداوم
 • انجام محاسبات حقوق و دستمزد به صورت ماهانه
 • ثبت و اصلاح اسناد حسابداری
 • تهیه ترازهای حسابداری و ارائه گزارش های مالی و محاسباتی
 • اجرای عملیات بستن حساب و ثبت اسناد افتتاحیه و اختتامیه

آدرس: شیراز، بلوار شهید بهشتی، بعد از چهار راه سیاحتگرا، نبش کوچه 25، ساختمان پارس، طبقه 2، واحد 4

اطلاعات تماس: 07138381273 – 09195276634

ویرا حساب عصر نوین

ویرا حساب عصر نوین

گاهی اشتباهی که در بررسی مالیات بر عملکرد، معاملات فصلی و … رخ می دهد و عدم ارائه مدارک بصورت کامل باعث علی الراس شدن در بررسی موارد بالا و همچنین مورد ارزش افزوده می شود که علاوه بر مالیات سنگینی که اتخاذ می شود گاها در صورت برخورداری از جرائم مربوط تا سه برابر کل مالیات قطعی را در پی دارد. لذا در چنین مواردی ویرا حساب عصر نوین تجربیات درخشانی را ارائه می دهد و با توانمندی می تواند از تبعات ذکر شده جلوگیری کند.

سایر خدمات این مجموعه عبارت است از:

 • ارائه سیستم مالی مناسب شرکت ها
 • تهیه انواع گزارشات مالی و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی
 • کنترل خط تولید و بهای تمام شده و انجام عملیات انبارگردانی کدینگ کالا و کنترل موجودی
 • اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب ها
 • مشاور مالی در حوزه های مختلف

آدرس: شیراز، بلوار جمهوری، کوچه 8، فرعی سمت راست

اطلاعات تماس: 07132287809 – 09173202015

معتمد اندیشان

معتمد اندیشان

شرکت معتمد اندیشان ارقام نوین پارس، تجربه و خدمات رسانی با سابقه ی بالای 15 سال دارا می باشد. حسابداری و مسائل مالی من جمله مهمترین ارکان یک کسب و کار به شمار می رود و بارها شاهد این موضوع بوده اید که حسابدار و مشاورین مالی جز اولین کسانی هستند که هنگام راه اندازی یک مجموعه به آن می پیوندند، شرکت معتمد اندیشان ارقام جز متخصصینی می باشند که بارها در این حوزه درخشیده اند.

با توجه به این مسئله که اطلاعات ارائه شده به مشاوران از طرف کارفرما گاها بسیار محرمانه می باشد، پس نیاز است قبل از برون سپاری این اطلاعات به یک شخص و یا شرکت، اعتبار شرکت و میزان رضایت مندی مشتریان قبلی و فعلی بررسی شود. شرکت معتمد اندیشان بارها از این نظر در کارفرماهای خود حس اعتماد و اطمینان ایجاد کرده است

آدرس: شیراز، خیابان صورتگر

اطلاعات تماس: 09175141592

حسابداران برتر

حسابداران برتر

این گروه مشاوره در حسابداران برتر فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده اند و در همین چند سال چنان نتایج درخشانی از خود به جای گذاشته اند که تجربه و تحصیلات عالی تیم خود را اثبات کرده است. در ادامه به قسمتی از حوزه فعالیت گروه حساب داران برتر می پردازیم تا با جزئی نگری شما عزیزان بتوانید با دقت بالاتری نوع فعالیت های این تیم خبره را تجزیه تحلیل کنید. زمینه فعالیت گروه حسابداران برتر به شرح ذیل می باشد.

 • خدمات حسابداری و حسابرسی
 • مشاوره مالی شرکت ها
 • حسابداری بهای تمام شده
 • مدیریت هزینه
 • حسابداری مالیاتی
 • استقرار سیستم های حسابداری
 • مدیریت مالی
 • حسابداری مدیریت
 • بودجه ریزی و مدیران مالی مجرب

آدرس: شیراز، بلوار ستارخان، نبش کوچه 9

اطلاعات تماس: 09177872163 – 09171157363

انواع خدمات مشاوره مالیاتی در شیراز

در قانون اساسی کشور ما، افراد قانون گذار راه های مختلفی را برای اتخاذ مالیات در نظر گرفته اند که از این دست موارد میتوان به مالیات افراد حقیقی و افراد حقوقی، جابجایی ملک، مالیات بر ارزش افزوده، مسائل مرتبط با سرقفلی، موارد مربوط به وراث و ارثیه و … اشاره کرد. تمامی این موارد در قانون گذاری دارای کلی ماده و تبصره می باشد و مطلب قابل توجه اینکه این قوانین بخاطر مطابقت با نیازهای روز جامعه دائما در حال به روز رسانی و تغییر و تطبیق می باشد.

بنابراین ما برای پرونده هایی که مربوط به حوزه مالی و مالیاتی می شوند ب منظور به حداقل رساندن مقدار تعیین شده برای مالیات نیازمند فردی هستیم که در این عرصه اشراف کامل به مسائل و قانون و مقررات داشته باشد و آگاه به الحاقیه های جدید باشد. در این بین هیچ کسی جز یک مشاور مالی نمی تواند نقش خود را در این شرایط حساس ایفا کند.

بهترین مشاور مالی در شیراز

کلام آخر

در این مقاله ما سعی داشتیم بهترین مشاور مالی در شیراز را معرفی کنیم تا بتوانیم با اطلاع رسانی در این زمینه راهنمای خیلی از مشکلات اقتصادی، مالی، مالیاتی شما عزیزان را برطرف نماییم و نه تنها سردرگمی افرادی که دچار چالش های مالی شده اند را بکاهیم ، بلکه تلاش ما بر این است تا با روشن کردن موضوع افراد را قبل از به وجود آمدن مشکل در امور مالی، به سمت موضوع مشاور مالی سوق دهیم تا از افت سرمایه در مشاغل علی الخصوص در کسب و کارهای نوپا جلوگیری کنیم. ناگفته نماند که برای هر فردی چه در زمینه موسسه ها و شرکت ها و چه در زمینه مشاغل خصوصی، در هر صورت بهره مندی از تجارب مشاوران مالی نقطه عطف سرمایه گذاری اوست.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا