نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی 💒

در این مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات مفید را درباره بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی در اختیارتان قرار دهیم. در حال حاضر نسخه های نرم افزاری خاصی برای اصناف گوناگون طراحی و تولید شده اند که هر کدام دارای امکانات محاسباتی و نظارتی خاصی می باشند. صنف تالارهای پذیرایی نیز از این حیث عقب نمانده اند و نرم افزارهای خاصی برای تالارهای عروسی طراحی شده است که در ادامه به ارائه توضیحات جامع تر در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

عملکرد نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی چگونه است؟

به طور کلی این گونه می توان گفت که در زمان های گذشته صاحبان تالارهای پذیرایی با استخدام تعداد زیادی از پرسنل سعی بر این داشتند که بر هر نقطه از تالار دید داشته باشند و نظارت کنند، اما به مرور این روش ها با توجه به هزینه های گزافی که برای صاحبان و مدیران تالارهای پذیرایی به همراه داشت، منسوخ گرددند و کم کم رو به استفاده از نرم افزارهای تالار پذیرایی آورده اند و از روش های سنتی و منسوخ شده فاصله گرفتند.

عملکرد نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی چگونه است؟

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی یکی از انواع نرم افزارهای پرکاربرد در بین تمامی نسخه های نرم افزاری می باشد، چرا که بر همه ارکان مالی و حسابرسی نظارت مستقیم دارد. در یک مراسم عروسی همواره افراد متعددی حضور دارند که هر یک سفارشات و منوی غذایی خاصی را درخواست می کنند و دیگر زمان چرتکه انداختن و محاسبه دستی گذشته است. با استفاده از نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی می توان گزارش های مختلفی را تهیه و تنظیم کرد که از جمله آنان می توان به این موارد اشاره نمود:

 • امکان تهیه و تنظیم گزارش های روزانه از موجودی و مانده حساب
 • امکان تهیه گزارش به فرمت های مختلف JPEG ،EXCEL ،PDF ،WORD
 • امکان تهیه و تنظیم گزارش از میزان سود دریافتی در خرید و یا استفاده از کالا
 • امکان ارائه گزارش یادآوری رسیدن موعد اقساط و یا فاکتور هر یک از کالاهای خریداری شده

بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم یک سری اطلاعات مفیدی را درباره نوع عملکرد نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی در اختیارتان قرار دهیم، اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی کدام است؟ برای پاسخ به این سوال می توانید ابزارها و امکانات نرم افزارهای حسابداری مختلف را مورد بررسی قرار دهید و نوع عملکرد هر کدام را مقایسه کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی سیبا

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی سیبا

در جهت رفع نمودن دغدغه های پرسنل شاغل در یک تالار پذیرایی، نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی سیبا طراحی و تولید شده است. این نرم افزار باید این قابلیت را داشته باشد که تمامی نیاز های مالی و حسابداری را رفع کند و به علاوه اینکه بتواند گزارشات منظم و روتین از تمامی نیاز های پرسنل و افراد حاضر در تالار عروسی جمع آموری کرده و در اختیار پرسنل تالار عروسی قرار دهد. نرم افزار تالار عروسی سیبا توانسته با داشتن امکانات و ویژگی های فراوانی بخش از عظیمی از دغدغه های صاحبان تالار و کلیه اقشاری که شاغل در این زمینه می باشند را رفع کند.

برخی از امکانات نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی سیبا به شرح موارد زیر می باشد که عبارت است از:

 • امکان نمایش منوهای غذایی مجالس
 • قابلیت ثبت سفارشات مواد اولیه و کالاهای مصرفی
 • امکان تعریف نمودن دستورالعمل پخت غذا و سفارشات
 • امکان ثبت نمودن حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده
 • امکان هشدار دادن در رسیدن موعد یک مجلس عروسی یا ختم

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی پارمیس

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی پارمیس

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی پارمیس یکی دیگر از مهم ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری مخصوص صنف تالارهای پذیرایی می باشد. این نرم افزار قدرتمند به طور واضح پا به عرصه رقابت با هم ترازان خود در بازار کار گذاشته است. نرم افزار حسابداری پارمیس هم اکنون توسط طیف وسیعی از مشتریان و صاحبان تالارهای عروسی مورد استفاده قرار می گیرد و هر روز رو به پیشرفت و ارتقای سطح کاربران خود می باشد. این نرم افزار دارای پلتفرم های مختلف فروشگاهی، مالی، مالیاتی، حسابداری و… می باشد.

هزینه راه اندازی و خرید نرم افزار های حسابداری تالارهای پذیرایی سر به فلک کشیده است و هر صنفی توانایی بکار گیری این نرم افزارها را در ابتدای کار ندارد، نرم افزار پارمیس به گونه ای طراحی شده که تمامی صنف های کوچک و کسانی توانایی مالی آنچنانی ندارند مانند دانشجویان و روسای تازه کار می توانند از این نرم افزار استفاده کنند و به صورت ارزان وارد بازار گردیده است. برخی از امکانات این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان پیوست‌ دادن اسناد و فایل‌ های مدنظر به هر یک از اسناد
 • امکان ثبت نمودن سال‌ های مالی مختلف در یک بانک اطلاعاتی
 • امکان ذخیره سازی اسناد و مدارک به صورت الگو جهت صادر نمودن مجدد
 • امکان برقراری ارتباط هر سطح درختی با بی‌ نهایت سطوح تفصیلی شناور

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ترز

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ترز

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ترز با هدف پاسخگویی به کلیه نیازها و دغدغه های مدیران و صاحبان تالارهای پذیرایی طراحی و تولید شده است. نرم افزار حسابداری ترز توسط شرکت ترز رایان در محیطی بسیار حرفه ای و زیر نظر متخصصان مجرب براساس نیاز روز جامعه طراحی و تولید شد و در سال 1387 به صورت حرفه ای به انجام پروژه درزمینه های مختلف در سطح کشور پرداخت.

این نرم افزار امکانات و ویژگی های بسیار متعددی دارد به گونه ای که همین ویژگی ها این نرم افزار را از بقیه نرم افزارها متمایز می کند و می توان به چند مورد از آن ها اشاره کرد مانند ایجاد امکان تبلیغ و ارسال پیامک در برنامه های مجازی، دارای سامانه پیامکی بوده و جزئی ترین مواردی که در سامانه مالی و حسابداری تالارهای پذیرایی اتفاق می افتد را از طریق پیامک به اطلاع  صاحبان تالار می رساند.

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی محک

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی محک

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی محک با امکانات مخصوصی که برای صنف تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس عروسی در نظر گرفته است، می‌ تواند پاسخگوی کلیه نیازهای این صنف باشد. برخی از امکانات و ابزارهایی که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد عبارت است از:

 • امکان ارائه گزارش گیری دقیق از عملکرد کارکنان
 • امکان محاسبه نمودن بهای تمام شده با دقت بسیار بالا
 • امکان متصل شدن به دستگاه های بارکدخوان و کارت خوان
 • امکان تهیه و ثبت لیست بدهکاران و بستانکاران در هر پروژه
 • امکان مقایسه نمودن نموداری درصد سود و زیان و هزینه‌ هر مراسم
 • امکان ارسال کردن پیامک های تبلیغاتی و مناسبتی و همچنین مانده حساب مشتریان
 • امکان ارائه نمودن انواع مختلف گزارش های مالیاتی و حسابداری به شکل روزانه، هفتگی و ماهانه

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی پردیس

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی پردیس

 

این نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی می تواند فرم های مختلف عروسی را در اشکال مختلف طبق ایده دلخواه طراحی و توزیع کند. نرم افزار پردیس با در نظر داشتن ارتباط با مشتری توانسته نیاز های مشتریان را بیش از پیش کشف و تامین کند. همواره یک تالار زمانی که مراسم عروسی را برگزار می کند علاوه بر غذاهایی که به مهمانان حاضر در مجلس می دهند، ممکن است غذاهای بیرون بر نیز داشته باشند و سفارشاتی دریافت کرده باشند که با استفاده از این نرم افزار می توان آمار دقیقی از این غذاهای بیرون بر تهیه و فاکتور و صورت حساب آن ها را صادر کند.

در یک تالار انواع مختلفی از کارمندان و کارگران به صورت پاره وقت، تمام وقت، رسمی و قراردادی مشغول به کار هستند و گاها کارگران روزمزد نیز حضور دارند ک روزانه حقوق خود را دریافت می کنند، با استفاده از این نرم افزار می توان حقوق این دسته از افراد را دقیق محاسبه و طبق موعد پرداخت و تسویه شود. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 • ایجاد امکان نظارت بر ارتباط مشتریان و پرسنل
 • دارای قابلیت تفکیک نیازهای مختلف آشپزخونه و مواد غذایی
 • طراحی و تنظیم قرارداد مراسم های مختلف با بند های گوناگون
 • ارائه گزارش هایی از بخش های مختلف انبار، آشپزخانه، خرید و فروش اقلام

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی سازه حساب

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی سازه حساب

نرم افزار تالار پذیرایی سازه حساب یکی از نرم افزارهای حسابداری مخصوص تالارهای مجالس عروسی و ختم می باشد که همواره در جهتی تلاش کرده که بتواند تمام اعمال مربوط به رزرواسیون، حسابداری، ورود و خروج پرسنل، قرارداد نویسی، تقویم مخصوص تالارهای پذیرایی و بسیاری از نیازهای بروز یک تالار عروسی معمولی و مخصوص را تامین کند. این نرم افزار داری رابط کاربری بسیار ساده و قابل فهمی می باشد و به صورت تحت شبکه عمل می کند. برخی از امکانات این نرم افزار حسابداری عبارت است از:

 • امکان ثبت نمودن کامل قرارداد تالار و پرینت قرارداد
 • امکان تعریف نمودن انواع مختلف شیفت ها و ساعات هر شیفت
 • امکان ارائه گزارش های متنوع از انواع مجالس و شیفت های آزاد جهت رزرو
 • امکان ثبت نمودن کامل حسابداری مربوط به قراردادها و دریافت و پرداخت ها
 • دارای تقویم تالار به همراه قابلیت تعریف نمودن مناسبت ها و اعیاد مختلف، همچنین رزرو مجالس

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی دلفین

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی دلفین

 

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی دلفین توانسته است نیازهای مختلف این صنف را رفع کند. تعهد و پیشتبانی مداوم و قوی از شاخصه های این نرم افزار است که به تنهایی یکی از بهترین آپشن های این نرم افزار به حساب می آید. هم اکنون بیش از 300 تالار در سطح کشور از این نرم افزار استفاده می کنند و دلیل محبوبیت این نرم افزار بین کاربران هم سهولت بالای کار با این نرم افزار است و اینکه پشتیبانی قوی شرکت تولیدی این نرم افزار موجب ازدیاد حجم استفاده از این نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی شده است.

از سری تالارهایی که از این نرم افزار استفاده می کنند می توان به این موارد  اشاره کرد: تالار پذیرایی سپیده تهران، تالار پذیرایی الماس الوند تهران، تالار پذیرایی لبینا، تالار پذیرایی مینورام، تالار پذیرایی ماهان تهران، تالار پذیرایی قصر گلستان، تالار پذیرایی آرمادا تهران، تالار پذیرایی یاس بوستان ولایت تهران، تالار پذیرایی نادر تهران، تالار پذیرایی باغ مهران تهران، تالار پذیرایی سهیل تهران، صدها تالار پذیرایی، هتل و باغ در تهران و شهرهای دیگر.

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ضیافت

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ضیافت

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ضیافت یکی دیگر از نرم افزارهای فراگیر و پرکاربرد می باشد و شامل یک سری ابزارها برای اتوماسیون و روال های جاری تالارهای پذیرایی و رستوران ها اعم از مدیریت هر یک از قراردادها، مدیریت رزرواسیون، حسابداری قراردادها و مدیریت هر یک از اقدامات مربوطه می باشد.

نرم افزار تالار عروسی ضیافت به عنوان یک راه حل جامع برای افرادی است که در جستجوی نرم افزار مناسب برای مدیریت هرچه بهتر سالن خود هستند و همچنین کسانی که می خواهند به همه بخش های مورد نظر خود دسترسی راحت داشته باشند. با مراجعه به ضیافت و بدون صرف هزینه، در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بدست خواهید آورد.

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی آریانا

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی آریانا

 

نرم افزار مخصوص تالارها وسالن های پذیرایی جهت برگزاری عروسی و دیگر مراسمات توانسته امکان ثبت قراردادهای دوره ای و ماهانه فروش غذا و خدمات مربوط به انبارداری اسناد مندرجه درسالن را فراهم آورد، همانا این نرم افزار نیز به مانند سایر نرم افزارهای حسابداری مخصوص تالارهای عروسی دارای یک سری قابلیت ها می باشد که در ذیل به برخی از آنها اشاره شده است:

 • نظارت بر سیستم خزانه داری سالن
 • نمایش لوکیشن دقیق تالار بر روی پلتفرم
 • معرفی سالن با استفاده از عکس و مکان
 • معرفی انواع منوی های غذایی و نوع کیفیت آن ها
 • تهیه فایل های پشتیبان از اطلاعات و امکان بازیابی آن ها
 • به وضوح نشان دادن مشخصات تالار و امکاناتی که در آن قرار دارد

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی نوین

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی نوین

نرم افزار حسابداری تالار عروسی نوین توانسته است برای نخستین بار در کشور با داشتن قابلیت استفاده از صفحات وب موجب کاربرد آسان و قابلیت بایگانی و ثبت انواع رخدادهای مالی به صورت همگانی شود و همچنین امکانات فراوان دیگری نیز وجود دارد که می توان به برخی از آن ها اشاره نمود مانند ایجاد قابلیت  استفاده کابر از صفحه اصلی به عنوان سایت اینترنتی یا امکان ایجاد روش های مختلف برای گشت زنی بین داده های وارد شده جهت تجسس و ارزیابی هر چه دقیق تر. برخی دیگر از امکانات آن عبارت است از:

 • قابلیت ثبت نمودن رزرو مشتریان
 • قابلیت ثبت نمودن کنسلی ها و کلیه جرایم احتمالی
 • امکان ثبت نمودن انواع مختلف مراسم ها و امکانات تالار عروسی
 • امکان متصل شدن به پنل حسابداری و ارائه نمودن انواع گزارش ها و نمودارهای مالی

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی تالار آپ

نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی تالار آپ

از دیگر نرم افزارهای مخصوص تالارهای عروسی، نرم افزار تالار آپ می باشد که در بین افراد شاغل در این زمینه طرفداران خاص خود را دارد چرا که محیطی ساده و قابل فهم دارد و هرکسی می تواند توانایی این را به دست آورد که از این نرم افزار بهره ببرد و استفاده کند. نرم افزار تالارآپ ویژگی ها و امکانات خاص خود را دارد که می توان به برخی از آنان به صورت مختصر اشاره کرد از جمله:

 • تقویم پیشرفته رزواسیون
 • ثبت و بایگانی تعداد سفارت غذا
 • برنامه های جامع مدیریت انبار، ورودی خروجی و حواله
 • استفاده آسان بدون نیاز به داشتن تحصیل در رشته حسابداری
 • قابلیت جستجو سریع در جمیع اطلاعات بر اساس شماره قرارداد، تاریخ ثبت یا اجرای مراسم، نام مشتری و …

دلایل اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی

نرم افزارهای حسابداری تالار عروسی علاوه بر امکانات مبتدی حسابداری، یک سری امکانات خاصی را در اختیار این صنف قرار می دهند و به عنوان ابزاری قدرتمند جهت مدیریت تالارهای عروسی و رستوران ها به حساب می آیند. صاحبان تالارها می توانند جهت ثبت نمودن قراردادهای تالار خود کلیه موارد مانند مشخصات عروس و داماد، نوع مراسم، منوی انتخابی هر یک، مبلغ غذاهای منو، تعداد مهمانان، نوع سالن، اسامی طرف قرارداد و … را وارد کنند.

دلایل اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی

در زمان ثبت کردن قرارداد ممکن است طرف قرارداد یک سری موارد جانبی مانند دی جی، نور افشانی و گل آرایی را نیاز داشته باشد، امکان ثبت نمودن این قبیل موارد در نرم افزار حسابداری تالار عروسی وجود دارد. پس از ثبت نمودن قرارداد نیز کلیه مراحل دریافت مثل وجه نقد، چک، حواله و … در نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی ثبت می گردد.

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی

به طور معمول یک سری امکانات مهم و کاربردی در نسخه های نرم افزاری حسابداری تالار پذیرایی وجود دارد مثل تقویم که می توانید به آسانی از تاریخ های گوناگونی مثل روزهای رزرو تالار، تعطیلی ها و شهادت ها و … مطلع شوید. نرم افزارهای حسابداری تالار پذیرایی این امکان را برای افراد فراهم می کنند تا بتوانند چندین منو مانند منو طلایی، نقره ای، برنزی و … را تعریف کنند و بتوانند بر طبق نیاز مشتری آن ها را راهنمایی کنند و منوهای مختلف را در اختیارشان قرار دهند. برخی از این امکانات عبارتند از:

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی

 • امکان ارائه نمودن تخفیفات ریالی و درصدی
 • امکان ثبت نمودن ضایعات و کم کردن از موجودی
 • امکان صادر نمودن انواع مختلف فاکتور و پیش فاکتور
 • امکان ایجاد نمودن زنجیره بین شعبات گوناگون و تبادل
 • امکان داشتن نظارت دقیق بر موجودی انبار و انبارگردانی
 • امکان داشتن جستجوی سریع و دقیق کالاهای ثبت شده
 • امکان ارائه نمودن گزارش از قراردادها، فاکتورها، دفاتر ثبتی
 • امکان تعریف نمودن تعداد نامحدود کالاهای موجودی و خدمات
 • امکان تعریف نمودن چندین انبار و مدیریت همزمان هر یک از آن ها
 • امکان تبدیل نمودن ریال به تومان و بالعکس در داخل نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص امکانات و اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری تالار پذیرایی در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا