نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری ساختمان سازی 🏗️

در این قسمت از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری ساختمان سازی می پردازیم. از گذشته تا به امروز، مشاغل مختلفی در طول ساختن یک ساختمان برای افراد جامعه به وجود آمده است و در واقع ساختمان سازی به عنوان یک حرفه مهم و پر درآمد برای همگان شناخته شده است و هرگاه شخصی به اندازه کافی، سرمایه اولیه داشته باشد و بخواهد سرمایه خود را چندین برابر کند و سود کلانی بدست آورد، سعی می کند که در صنعت ساختمان سازی سرمایه گذاری کند و یا از طریق ساختن مسکن، تجارت خود را پیش ببرد.
در صنعت ساختمان سازی بخش های متعدد زیادی وجود دارد و افراد مختلفی در این صنعت مشغول به کار هستند و در واقع حقوق بگیر هستند، جهت سهولت کار صاحبان پروژه های ساختمان سازی، سیستم های نرم افزاری جامعی پدید آمده است که دارای یک سری ویژگی ها می باشند. در ادامه به بررسی مفصل این سری از نرم افزارها می پردازیم و خواهشمندم ما را تا پایان مقاله همراهی بفرمایید.

در این راستا بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری و مدیریت ساختمان سازی

حرفه پردرآمد ساختمان سازی به عنوان یک نوع کسب و کار شاخته شده برای تمامی افراد جامعه می باشد و چیزی نیست که برای کسی گنگ و مبهم باشد، اما هر کسی به طور تخصصی نمی داند که چه اصول تخصصی در صنعت ساختمان سازی وجود دارد؟ به زبان ساده تر، ساختمان در واقع نوعی سازه می باشد که جهت ساکن شدن افراد تحت یک سر پناه و یا مکانی با هدف اجرای امورات کسب و کار بنا می شود. در توضیح کلی و محاوره ای می توان هر نوع سازه را ساختمان نام گذاری کرد و منظور از ساختمان سازی در واقع بناهای ایجاد شده با مصالح مختلفی مانند گچ، آجر، سیمان، آهن و … می باشد.

آیا نیاز به مشاوره رایگان خرید نرم افزار حسابداری دارید؟ فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

به طور کلی تمامی ساختمان ها بر طبق میزان اهمیت و کاربرد به چهار گروه محوری تقسیم می شوند که می توان این گونه شرح داد که این چهار گروه عبارتند از: گروه اول به عنوان ساختمان هایی با اهمیت بسیار زیاد نام گذاری می شوند که شامل مراکز مختلف آتش نشانی، مراکز مختلف بیمارستان ها، مخابرات، تاسیسات مختلف آب رسانی، مراکز متنوع کمک رسانی، رادیو و تلویزیون، تاسیسات نظامی و … می باشد. گروه دوم ساختمان سازی به عنوان ساختمان هایی شناخته می شود که شامل انواع هتل ها، پارکینگ های چندین طبقه، انواع کارگاه ها، ساختمان های صنعتی، ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری و … را می توان در این گروه تعریف نمود.

صنعت مهم ساختمان سازی جزو اصناف مهم زیر ساختی یک کشور به حساب می آید و با فعال بودن این صنف پر کار، اصناف دیگر نیز در کنار آن رونق پیدا کرده و این امکان را ایجاد می کند که موجب اشتغال بسیاری از جوانان در سرتاسر کشور گردد. از سویی دیگر با دانستن این نکته که ساختمان سازی به طور مستقیم با جان و مال آدمیان در ارتباط می باشد، لذا ساختن و اتمام یافتن یک بنا پایان ماجرا نمی باشد و باید به طور دائم به بنای ساخته شده رسیدگی شود و در صورت نیاز مشکلات ایجاد شده، رفع گردد. به طور کلی این گونه می توان بیان نمود که در وهله اول یک بنا به عنوان مامن و امنیت، محیط زندگی، حفظ حریم خصوصی فرد، با هدف ذخیره کردن میزان دارایی افراد و سهولت زندگی آدمیان طراحی، بنا و مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به توضیحات ارائه شده، سعی کردیم بخش کوچکی از اهمیت صنف ساختمان سازی را شرح دهیم. رشته دانشگاهی نیز به عنوان مهندسی ساختمان وجود دارد که افراد علاقمند به این صنف، در این رشته تحصیل می کنند، اما برای انجام پروژه های بزرگ ساختمان سازی، فقط بودن یک مهندس ساختمان کافی نیست، افراد مختلفی در یک پروژه مشغول به کار هستند اما برای مدیریت و کنترل وظایف هر یک از این افراد نیاز است که از یک سیستم نرم افزاری جامعی استفاده شود که بتواند تسلط دقیق بر همه امور داشته باشد، در ادامه به بررسی هر یک از نرم افزارهای تولید شده برای این صنف و قابلیت های مختلف هر یک می پردازیم.

بهترین نرم افزار حسابداری برای ساختمان سازی

بهترین نرم افزار مدیریت ساختمان سازی

 

در یک توضیح کلی این گونه می توان بیان نمود که مراحل انجام یک پروژه ساختمانی شامل این موارد است که عبارتند از: مرحله تخریب، مرحله گود برداری کردن، مرحله تهیه بتن، مرحله اجرای نقشه، مرحله آرماتور بندی فوندانسیون، آرماتورهای ریشه و یا انتظار، اتصال دادن شبکه میلگرد ستون به ریشه ستون، مرحله بتن ریزی فوندانسیون ساختمان، مرحله اجرای سقف و تیرهای ساختمان، مرحله اجرای ستون، آرماتور بندی ستون ها و یا قالب‌بندی ستون، بتن‌ ریزی ستون، اجرای عملیات مختلف سفت کاری و نازک کاری پروژه ساختمانی، مرحله اجرای بیس پلیت یا همان صفحات زیر ستونی.

در هر یک از بخش های ذکر شده تعداد زیادی از کارگران و مهندسان ناظر، مشغول به کار هستند و همواره صاحبان پروژه های ساختمان سازی تمایل دارند که مراحل مختلف ساختمان سازی به سریع ترین شکل ممکن پیش بروند تا حقوق کمتری به افراد شاغل در ساختمان سازی پرداخت گردد. سیستم های نرم افزاری توسط یک سری مهندسان و متخصصان ماهر و کار بلد پدید آمده اند و ابزارهای مختلفی را در اختیار مدیران و مهندسان پروژه های ساختمان سازی قرار می دهند که برخی از این امکانات به شرح موارد ذیل می باشد:

 • امکان محاسبه حقوق افراد
 • امکان تولید کردن فایل های بانکی
 • امکان صدور اسناد مالی و محاسباتی اتومات
 • امکان تولید دیسک ها و فایل های بیمه و مالیات
 • امکان نظارت دقیق بر میزان کل کارکردها و مرخصی ها
 • ارائه نمودن انواع مختلف گزارشات فروش و نمودارهای متنوع
 • امکان تولید خودکار فایل های قانونی نظیر ارزش افزوده، بیمه، مالیات
 • امکان نظارت بر اطلاعات مختلف پرسنل ساختمانی و چارت های سازمانی
 • امکان انتخاب کردن روش های تسویه و روش ارسال کردن و لیست قیمت خاص
 • امکان تعریف کردن آیتم های مختلف حقوقی و فیش با قابلیت فرمول نویسی در نرم افزار
 • امکان نظارت بر کلیه فرآیندهای تولید شده توسط پیمانکاران و محاسبه نمودن قیمت تمام شده
 • امکان ثبت نمودن تعداد دریافت و پرداخت ها شامل وجوه نقدی، چک، حواله، کارت به کارت و دستگاه کارتخوان

در ادامه به برخی از ویژگی های نرم افزار حسابداری ساختمان سازی اشاره می کنیم:

💬مدیریت چندین پروژه مختلف به صوت همزمان امکان ثبت اطلاعات مالی در چندین پروژه نرم افزار حسابداری ساختمان سازی وجود دارد
💰 قابلیت ثبت میزان پیشرفت پروژه شرکت پیمانکاری برای انجام پروژه های خود باید با افراد زیادی مانند مهندسین  و کارگران در ارتباط باشند پس به نرم افزار حسابداری ساختمانی نیاز دارند.
📋 ثبت اطلاعات مربوط به خرید مصالح نرم افزار حسابداری ساختمان سازی به پیمانکاران کمک می کند تا بتوانند میزان خرید مصالح مورد نیاز برای ساخت پروژه های خود را مدیریت کنند.
❤️ ثبت تمام دریافتی و پرداختی مهم ترین دلیلی که یک پیمانکار از نرم افزار حسابداری ساختمان سازی استفاده می کند مدیریت امور مالی پروژهایشان است.
✔️  قابلیت محاسبه کل پروژه مدیر پروژه بخاطر این که در امور حسابداری موفق باشد باید بتواند قیمت تمام شده هر متر مربع را از یک پروژه محاسبه کند

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هلو

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هلو

شرکت ها و موسسات پیمانکاری و کارگاه های ساختمانی جهت آگاه شدن از میزان بهای اتمام یافته و میزان سود یا زیان هر پروژه، نیازمند یک سیستم نرم افزاری حسابدای جامع با عملکردی بسیار خوانا جهت ثبت نمودن هزینه های پروژه ساختمانی و کنترل نمودن موجودی هر یک از انبارهای ابزار و مصالح ساختمانی خود دارند. به همین جهت کارشناسان برای شرکت های پیمانکاری با سطوح عملکرد متوسط به پایین، نرم افزار حسابداری ویژه صنف ساختمان سازی را با توجه به نیازهای افراد شاغل در این صنف طراحی و تولید نموده است.

دریافت دموی رایگان

از امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هلو می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • امکان ثبت هزینه های اداری و عمومی پروژه
 • امکان خلاصه سازی و ادغام کردن، حذف و انتقال گروهی اسناد مالی
 • قابلیت معرفی نمودن صندوق، تنخواه گردان و بانک به تفکیک هر پروژه
 • امکان ایجاد کردن انبار اثاثه و منصوبات پروژه ها و محل استقرار آن در هر پروژه
 • امکان اختصاص دادن سرفصل‌های پیش پرداخت و پیش دریافت در یک یا چند پروژه
 • امکان انتخاب کردن پروژه های مختلف برای هر ردیف هزینه موقع صدور اسناد حسابداری
 • ارائه گزارش مراکز هزینه شامل گزارش عملکرد هر پروژه به طور جداگانه و به تفکیک هزینه های هر پروژه
 • امکان ایجاد نمودن سرفصل های جاری شرکا برای هر پروژه و تقسیم سود یا زیان در پایان کار یا اتمام هر پروژه
 • قابلیت بستن حساب های هر سال نامه مالی بصورت اتوماتیک با درج سند اختتامیه و افتتاحیه بصورت خودکار و …
 • امکان ایجاد نمودن سرفصل های وسایل نقلیه و دارایی های ثابت کارگاه در کدینگ و ثبت هزینه استهلاک روی سرفصل آن ها
 • امکان ایجاد نمودن سرفصل های هزینه پروژه مانند میزان حقوق و دستمزد، اجاره ماشین آلات، بیمه پرسنل پروژه و سایر هزینه ها

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک به گونه ای طراحی شده است که تمامی هزینه‌ ها و مخارج مرتبط با هر پروژه، نظیر هزینه‌ های از پیش تعیین شده، هزینه‌ های مستقیم مانند دستمزد مهندسان و کارگران شاغل در ساختمان، خرید انواع لوازم و مصالح ساختمانی، اجاره و استهلاک ماشین آلات و ابزار و … و هم چنین تمامی هزینه‌ های غیرمستقیم را به طور جداگانه برای هر پروژه و با میزان دقت بالا حساب و کتاب کرده و میزان سود به دست آمده از هر پروژه ساختمان سازی را تخمین زد.

دریافت دموی رایگان

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک با ابزارهای مخصوصی که برای صنف انبوه سازان، سازندگان مختلف مسکن و ساختمان، پیمانکاران و … در نظر گرفته است، توانسته پاسخگوی تمامی نیازها و دغدغه های مختلف این دسته از اصناف باشد. برخی از امکانات و ابزارهایی که توسط نرم افزار حسابداری ساختمان سازی محک ارائه می گردد، به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • امکان معرفی مراکز هزینه متعدد
 • امکان جستجوی پروژه‌ های ساختمانی
 • امکان ثبت کردن ضایعات و کم کردن از موجودی
 • امکان تعریف مشخصات انواع ابزار و مصالح عمرانی
 • امکان کنترل تسویه‌ حساب‌ها و مطالبات تسویه نشده‌
 • امکان تهیه نمودن گزارشات از گردش حساب‌ها در هر پروژه
 • قابلیت محاسبه نمودن سود و زیان حاصل از هر پروژه‌ ساختمانی
 • قابلیت ارائه نمودن گزارش های مختلف از فاکتورها، قراردادها، دفاتر ثبتی و …
 • امکان ارائه صورت وضعیت برای پروژه‌ های متعدد ساختمانی در فواصل زمانی گوناگون
 • قابلیت تعریف کردن انواع تنخواه‌گردان و ثبت نمودن هزینه‌ های مختلف انجام شده در مورد آن
 • قابلیت محاسبه کردن خودکار مقدار متریال موردنیاز با ورود ابعاد محصول و مساحت فضای مورد نظر

آدرس: تهران، چهاراره ولیعصر روبروی بازار رضا ساختمان ابریشم طبقه سوم واحد 305

تلفن: 02164056

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نوین

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نوین

یکی از نیازهای محوری افراد و مهندسانی که در یک پروژه‌ ساختمان سازی عظیم مشغول به کار هستند، اعمال مدیریت مالی و محاسباتی در پروژه‌ ساختمان سازی می باشد. این موضوع برای تمامی افرادی که در صنعت ساختمان سازی فعالیت دارند، بسیار مهم و ضروری می باشد تا وضعیت پروژه‌ها و قرارداد‌های مالی، میزان گردش مالی و مالیاتی در هر پروژه ساختمانی و کلیه هزینه‌ های واجب و اضافی پروژه‌ها را ثبت نمود. این دسته از کسب و کارها بسیار پردغدغه می باشند و درگیری‌ های ذهنی اشخاص در این صنف کاری، زمان نوشتن کتبی گزارشات و توجه به جزئیات دقیق را از صاحبان پروژه می‌گیرد.

کارشناسان و متخصصان شرکت نرم افزار حسابداری هوشمند نوین با هدف پاسخگویی به نیازهای مختلف مدیران و مهندسان شاغل در زمینه پروژه های ساختمان سازی، از طریق طراحی و تولید نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نوین به این قبیل نیازها پاسخ داده است با هدف این که مدیران بتوانند تمرکز بیشتری بر روی پروژه‌های ساختمانی بگذارند و با اعتماد و تمرکز بیشتر، جزئیات مباحث مختلف را ثبت کنند.

این سیستم‌ نرم افزار حسابداری هوشمند نوین دارای رابط کاربری ساده و ابزارهای زیادی برای کاربران مختلف می باشد به گونه ای که افراد به آسانی می‌ توانند در هنگام انجام دادن پروژه‌های ساختمان سازی، ابتدا قیمت پایانی ساختمان را محاسبه کنند و از طریق محاسبه کردن هزینه‌ های اولیه و هزینه‌ های پایانی، تصمیمات هوشمندانه تری را در طول انجام پروژه ساختمان‌ سازی اتخاذ کنند. نرم افزار حسابداری ساختمان سازی هوشمند نوین دارای یک سری امکانات و ابزارهای متنوع می باشد که عبارتند از:

 • تهیه گزارش خروجی به صورت اکسل
 • امکان صدور اسناد مالی با فرم اعشاری
 • امکان ارائه گزارش گیری های مختلف از پروژه
 • قابلیت معرفی کردن انواع مختلف چک‌ های ضمانتی
 • دارای رابط کاربری آسان و محیط کاربری خوانا و قابل فهم
 • امکان پیش بینی و محاسبه کردن ارزش تمام شده هر پروژه
 • امکان تعریف کردن انبار مواد اولیه و مصالح هر پروژه ساختمانی بطور جدا
 • امکان معرفی بانک ها، تنخواه گردان و صندوق های مالی به تفکیک پروژه‌ ها
 • قابلیت دریافت نمودن گزارش دقیق سود یا زیان هر پروژه جهت بستن آن حساب
 • قابلیت تهیه کردن صورت وضعیت موقت و نهایی پیمانکاری پروژه های ساختمان سازی
 • قابلیت ایجاد نمودن پروژه‌ های نامحدود با هدف تفکیک نمودن هزینه‌ ها و بهای تمام شده هر پروژه
 • قابلیت ایجاد نمودن چندین شرکت در نرم افزار از طریق بانک‌ های اطلاعاتی‌های جداگانه یا چند شرکته
 • قابلیت ایجاد کردن سرفصل شرکا برای هر پروژه ساختمانی و تقسیم سود و زیان در پایان کار و اتمام پروژه‌ها

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، خیابان مقدم، پلاک 28، ساختمان هوشمند نوین

تلفن: 02154128

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی آرین سیستم

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی آرین سیستم

شرکت های مختلفی جهت انجام ساختمان سازی و پروژه های پیمانکاری به وجود آمده اند که هر یک از این شرکت ها جهت انجام مسئولیت و وظایف خود، نیازمند یک نرم افزار حسابداری مالی هوشمند و یکپارچه مانند نرم افزار حسابداری ساختمان سازی آرین سیستم می باشند. نرم افزار حسابداری ساختمان سازی آرین سیستم بسیار تخصصی می باشد و دارای ابزارها و امکانات مخصوص جهت ثبت نمودن حسابداری و تجزیه و تحلیل صورت های مالی و حسابداری، محاسبه میزان درآمد و تغییر دادن برآوردهای پیمانکاری ساختمان سازی می باشد.

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی آرین سیستم توسط کارشناسان و طراحان ذبده ایجاد شده است که همواره از بخش های مختلفی تشکیل شده است نظیر: بخش قراداد پیمانکاران ساختمانی، بخش مشخصات کارگاه های مختلف، بخش مشخصات مختلف سهامداران، بخش محاسبات دقیق سود و زیان پروژه های ساختمان سازی، بخش قرار داد مشارکت کنندگان در پروژه ساختمان سازی، بخش ثبت نمودن کارکنان انتقالی ما بین کارگاه های پیمانکاری ساختمان سازی و … .

برخی از امکاناتی که این نرم افزار هوشمند در اختیار کاربران مختلف قرار می دهد، به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • امکان محاسبه هزینه و انحراف ارزش پایانی ساختمان سازی
 • امکان ارائه نمودن صورت وضعیت موقت و نهایی پیمانکاری ساختمان
 • امکان بررسی کردن قیمت خدمات و محصولات به کار رفته در پروژه ساختمانی
 • قابلیت پیش بینی و محاسبه قیمت تمام شده پروژه و حسابداری ساختمان سازی
 • دارای محیط کاربری ساده و قابل فهم، محیط جذاب کاربری نرم افزار حسابداری ساختمانی
 • امکان صادر نمودن انواع فاکتور و سرعت بالای پردازش اطلاعات نرم افزار حسابداری ساختمان سازی

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه ششم، پلاک ۶۶ ساختمان آرین سیستم

تلفن: 02143027

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی ممیز

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی ممیز

یکی دیگر از نرم افزارهای طراحی شده برای صنف ساختمان سازان، نرم افزار حسابداری ساختمان سازی ممیز می باشد که بسیار هوشمند و یکپارچه می باشد و قابلیت های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد:

 • امکان تعریف چندین انبار در پروژه و کنترل موجودی انبارها به تفکیک پروژه
 • امکان ثبت و کنترل کارکرد پیمانکاران و کارگران بر اساس دستمزد و مقدار
 • امکان ثبت و نظارت بر فاکتورها، هزینه ها، صورتحساب ها و چک ها و حتی کنترل نقدینگی
 • دارای تاییدیه فنی از شورای عالی انفورماتیک و گواهی ثبت از موسسات و رسانه های دیجیتالی
 • امکان مدیریت همزمان چندین پروژه ساختمانی، مرکز هزینه، قرارداد با کارفرما و قرارداد با پیمانکار جزئی
 • امکان محاسبه بهای پایان یافته پروژه به تفکیک محصول و مصالح، نیروی کار، ماشین آلات و سایر هزینه ها
 • امکان تقسیم بندی، مرتب سازی، انتخاب ستون های دلخواه مدیران، ذخیره سازی گزارشات و چاپ عمودی و افق

آدرس: تهران، ملارد، شهرک مارلیک، خیابان دکتر حسابی، روبروی ارغوان شرقی، پلاک 1332، طبقه 2، واحد 3

تلفن: 02165110016

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی نوین ساخت

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی نوین ساخت

با بکارگیری نرم افزار حسابداری ساختمان سازی نوین ساخت این امکان وجود دارد که مشخصات ابزارها و مصالح ساختمانی خریداری شده را به شکل فرمت فاکتور خریدتان به آسانی وارد کرده و به طور مستقیم ابزارآلات خریداری شده را به مراحل ساختی که در آن قرار دارید، مختص کنید. هم چنین این امکان وجود دارد که به طور روزانه، کارکرد کارگران و مهندسان پروژه های ساختمان سازی را در یک لیست دقیق حقوق و دستمزد ثبت و ذخیره شود و با وارد کردن آمار جزئی حقوق روزانه و اضافه کاری هر فرد، دستمزد ماهانه به طور خودکار محاسبه و در حساب آن فرد واریز گردد.

مدیران و صاحبان پروژه های ساختمانی به آسانی می توانند تمامی چک های دریافت شده از افراد را وارد سیستم نرم افزار حسابداری ساختمان سازی نوین ساخت کرده و در موعد سر رسید، پنل یادآوری به افراد یادآور آن چک مقرر می شود و یا اینکه آن چک را به آسانی فقط از طریق یک کلیک به افراد دیگر منتقل نمود و هم چنین این امکان وجود دارد که چک موسسه یا چک شخصی خود را به افراد دیگر پرداخت کنید و علاوه بر اعلان آن از طریق سیستم یادآوری و اعلان سر رسید چک ها، زمان پاس شدن چک، مبلغی از حسابتان کم می شود و نرم افزار به طور خودکار تمامی حساب ها را برای افراد آپدیت می کند.

از متمایز ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری ساختمان سازی نوین ساخت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 •  ارائه نمودن بهای پایانی واحدهای دارای هزینه اختصاصی
 • ارائه نمودن بهای پایانی پروژه ساختمانی بدون احتساب قیمت زمین و جواز
 •  ارائه نمودن بهای پایانی و هزینه یابی قطعی کل پروژه به همراه قیمت زمین و جواز

آدرس: تهران، سیدخندان، سهروردی شمالی، کوچه حاج حسنی

تلفن: 02128429210

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پارمیس

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پارمیس

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پارمیس مخصوص کسب و کارهای مختلف بر طبق نیازمندی های تقسیم بندی شده هر صنف طراحی و تولید گردیده و با ارائه نمودن امکانات و ابزارهایی نظیر انجام عملیات مختلف فاکتور زنی، عملیات بانکی و چک، عملیات مالی و حسابداری، عملیات ورود و خروج مصالح و ابزار، انبار و انبارداری … مطابق با قوانین مالی و مالیاتی برای صنف های گوناگون فراهم شده است. نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پارمیس ویژه اصناف مختلفی نظیر لوازم ساختمانی، مطابق با نیازمندی های صنف ساختمان سازی از قبیل ثبت، تغییر و چاپ فاکتور مصالح و ابزار آلات ساختمانی، ثبت و مدیریت کردن عملیات بانکی و هم چنین ابزارهای مختلف کاربردی، ظاهری زیبا و متناسب با نیازهای مختلف این صنف را ارائه می کند.

کاربران به مدت یک سال می توانند تحت حمایت تیم کارشناسان پشتیبانی نرم افزار حسابداری پارمیس باشند و با استفاده از رهنمودهای حرفه ای تیم پشتیبانی، این امکان وجود دارد که بدون دغدغه از نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پارمیس استفاده کنند. تیم کارشناسان پارمیس، دائما در حال دریافت کردن نیازهای مختلف کاربران و توسعه نرم افزار می باشد و افراد می توانند نسخه های جدید نرم افزاری را دریافت کنند. نسخه های نرم افزاری پارمیس مبنی بر نیازهای مختلف صنف ساختمان سازی طراحی و تولید شده و می تواند نیازهای اصناف گوناگون را تحت پوشش خود قرار دهد.

امکانات و ابزارهای تخصصی بسیاری توسط نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پارمیس ارائه می گردد که به شرح موارد ذیل می باشد:

 • امکان معرفی چندین انبار
 • امکان ارائه گزارش از تمامی مشخصات ابزارآلات
 • امکان اختصاص دادن مشخصات فیزیکی و محل قرارگیری مصالح
 • امکان ثبت نمودن کارمزد کارت به کارت و حواله در فیش دریافت و پرداخت
 • ارائه هشدار روزانه اسناد دریافتنی، پرداختنی و در جریان وصول سررسیدهای ساختمانی
 • امکان مرور و کنترل نمودن اسناد حسابداری با امکان نمایش و تغییر، ادغام و مرتب سازی اسناد

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید برادران کاووسی فر، نبش تقاطع میرزای زینالی، پلاک 1، طبقه سوم

تلفن: 02187758

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سیبا

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سیبا

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سیبا، یکی از کاربردی ترین و جامع ترین نرم افزارهای حسابداری ساختمان سازی می باشد که علاوه بر داشتن  محیط کاربری ساده، دارای قیمتی به صرفه و پشتیبانی متنوع می باشد. از جمله امکانات و ابزارهای نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سیبا می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • قابلیت صدور پیش فاکتور
 • قابلیت کار کردن با دستگاه بارکد خوان
 • انجام محاسبات مختلف مالیات بر ارزش افزوده
 • امکان  ثبت دریافت ها و پرداخت های نقدی پروژه ساختمانی
 • امکان ثبت کردن و مدیریت تمامی چک های دریافتی و پرداختی
 • امکان محاسبه دقیق حقوق و دستمزد و چاپ فیش حقوقی برای کارکنان
 • امکان اعلان هشدار هر یک از سررسید چک های دریافتی و پرداختی در طول پروژه
 • امکان صادر کردن فاکتور به طور نقد، چک، نسیه و تعیین نمودن اضافات و کسورات برای هر فاکتور
 • قابلیت جستجوی پر سرعت بین فاکتورها و ریز فاکتورها بر اساس پارامترهای متنوع و قابل تنظیم پروژه
 • امکان تعریف کرده موجودی مصالح در ابتدای پروژه و محاسبه نمودن موجودی مصالح در طی پروژه و انتهای آن

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 28 و چهار راه دانش آموز، پلاک 706، طبقه 3

تلفن: 05131676

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سپیدار سیستم علاوه بر سهولت، قابلیت ثبت، تقسیم بندی و ارائه گزارش از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌ های مرتبط با هر پروژه ساختمانی را با دقت و سرعت بسیار بالایی برای کاربران فراهم نموده است و هم‌ چنین به عنوان ابزاری قدرتمند جهت انجام مدیریت مالی و حسابداری هم‌ زمان چندین پروژه ساختمان سازی می باشد که قابلیت محاسبه کردن میزان بهای پایان یافته هر پروژه و قرارداد را به طور آنی فراهم می آورد. از دیگر امکانات و ابزارهای تخصصی که توسط نرم افزار حسابداری ساختمان سازی سپیدار سیستم ارائه می گردد، می توان به وارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • امکان ثبت نمودن صورت هزینه های نقدی و اعتباری
 • امکان ثبت نمودن مناقصه و تمامی هزینه‌ های شرکت در مناقصه
 • امکان ثبت نمودن متمم، الحاقیه، دستور کار و صورت جلسه برای قرارداد
 • امکان ثبت نمودن انواع صورت وضعیت عادی و تعدیلی افزایشی یا کاهشی
 • دارای یکپارچگی سیستم پیمانکاری با سیستم‌های انبار، دریافت پرداخت و حقوق دستمزد
 • امکان ارائه نمودن گزارش گیری های مختلف از درصد پیشرفت فیزیکی و ریالی به تفکیک هر قرارداد
 • امکان ثبت نمودن انواع مختلف ضرایب برای قراردادها و اعمال آن در صورت وضعیت مربوطه به طور اتومات
 • امکان انجام دادن تسویه برای انواع صورت وضعیت‌ های دریافتی و پرداختی و هم چنین صورت هزینه­‌ های اعتباری
 • امکان ارائه گزارش گیری از میزان پیشرفت هر پروژه ساختمانی بر طبق مفاد ثبت شده در قرارداد و صورت وضعیت‌های ارسال شده
 • امکان ارائه نمودن گزارش‌ گیری از ضمانت نامه های سررسید شده، سپرده های نزد کارفرما، صورت وضعیت‌های ارسالی و تایید شده و بهای تمام شده هر قرارداد یا پروژه

آدرس:  تهران، میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰

تلفن: 02181022000

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی مپسا

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی مپسا

یکی دیگر از نرم افزارهای تخصصی تولید شده برای صنف ساختمان سازی، نرم افزار حسابداری ساختمان سازی مپسا می باشد که دارای قابلیت های فراوانی است مثلا می توان امورات مالی روزانه را با میزان سرعت و دقت بالا انجام داد و گزارشات مختلف ارائه نمود و پروژه خود را با خیال راحت مدیریت نمود، هم چنین می توان تمامی وجوه نقدی و غیر نقدی دریافتی و پرداختی در پروژه ساختمان سازی را می توان ثبت کرد و اسناد جانبی را اضافه نمود. نرم افزار حسابداری ساختمان سازی مپسا میزان کارکرد کارکنان و پیمانکاران را بررسی می کند تا حقوق و دستمزد هر یک به طور هوشمند محاسبه گردد.

با استفاده از این نرم افزار هوشمند می توان چک های پرداختی و دریافتی در پروژه را نظارت کرده و از سررسید هر یک آگاه شوید و گزارش های متنوعی از اطلاعات مالی پروژه را ارائه کرده تا به بهترین فرم ممکن، پروژه مد نظر را مدیریت کنید. مپسا در واقع نرم افزاری است که به طور تخصصی برای حسابداری انواع مختلف پروژه نظیر حسابداری پروژه های ساختمانی، پروژه های نفت و گاز، پروژه های آب و فاضلاب و … طراحی شده است.

آدرس: تهران، طرشت، خیابان تیموری، قبل از مترو دانشگاه صنعتی شریف، نبش خیابان ​​برومند، پلاک 2، واحد 8

تلفن: 02162995050

کلام آخر

در این قسمت از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری ساختمان سازی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که ویژگی ها و قابلیت های نرم افزارهای تولید شده برای صنف ساختمان سازی را شرح دهیم. از شما عزیزان تشکر می کنم که ما را همراهی کردید و خواهشمندم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

یاد گیری نرم افزار حسابداری ساختمان چه اهمیتی دارد؟

یکی از دغدغه های اصلی مدیران پروژهای ساخت و ساز، نحوه پرداخت به پیمانکاران و انبوه سازی است. در حسابداری ساختمانی میزان پرداختی ها و موعد چک، و مسائل مهم دیگر مانند تسویه حساب و فاکتورها مورد توجه قرار می گیرد.

چگونه با نرم افزار حسابداری ساختمان آشنا شویم؟

تمام افرادی که کار پیمانکاری و ساخت و ساز را انجام می دهند برای این که بتوانند امور مالی خود را سروسامان دهند به نرم افزار حسابداری ساختمانی احتیاج دارند.

4.2/5 - (10 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا