نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد 💰【آپدیت1402】✅

بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد

از مهم ترین دارایی های هر شرکت ، سازمان و موسسه پرسنل آن شرکت می باشد و به همین دلیل نیاز به بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد در شرکت ها بسیار ضروری و مهم می باشد  ، به طور کلی حقوق و دستمزد به هیچ عنوان یک مفهوم پیچیده ای ندارد اما محاسبه آن کمی پیچیده و زمان بر می باشد ، سهم پرسنل از سود حاصل از فعالیت یک فعالیت اقتصادی می باشد . از مهم ترین مبحث های حقوق و دستمزد حسابداری می باشد ، با محاسبات حقوق و دستمزد می توان برای افراد کمی زمان بر و با اشتباهات محاسباتی بسیاری را به همراه داشته باشد . با به کار گیری از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد که می توان با توجه به ویژگی های آن ها بهترین نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد برای کسب و کار شما دانست و می توانید در کمترین زمان ممکن روند محاسبات و صدور فیش حقوقی را محاسبه کرد .

افرادی که در واحد های حسابداری به عنوان یک مسئول امور مالی و حسابداری مشغول به کار هستند باید کارکرد همه پرسنل را به دقت محاسبه و جزئیات آن ر به صورت یک فیش رسمی که فیش حقوقی نام دارد به کارکنان ارائه می کنند ، با انتخاب بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد می توانید همه محاسبات ، حقوق و دستمزد را به سادگی و در کمال دقت و سرعت انجام دهید ، در سایت حسابدار قصد داریم شما را با بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

💬 ثبت اطلاعات و سوابق کارکنان با استفاده ار نرم افزار حقوق و دستمزد، تنها با وارد کردن نام پرسنل به تمام اطلاعات موجود در سیستم دسترسی پیدا کنید.
💰 مدیریت حقوق کارکنان حقوق پرسنل بر اساس فرمول های داده شده توسط حسابدار، به طور خودکار انجام می شود. می توانید در این فرایند به راحتی تغییراتی ایجاد کنید.
📋 سطح امنیتی بالا از ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد، قابلیت رمز گذاری آن ها است
❤️ واریز مستقیم حقوق به حساب کارکنان از ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد که باعث تسهیل درعملکرد مالی شرکت هاو سازمان ها شده است. واریز مستقیم حقوق و دستمزد محاسبه شده توسط نرم افزار است.
✔️ پیگیری بازده کارکنان با استفاده از نزم افزار حقوق و دستمزد به راحتی شیفت های کاری شرکت خود را مدیریت کرده و بدون انجام کار، به صورت خودکار فرایند محاسبه را با داده های حضور و غیاب همگام سازی کنید.

نرم افزار حقوق و دستمزد میزان

نرم افزار حقوق و دستمزد میزان 

یکی از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد ، نرم افزار میزان می باشد که این نرم افزار به شما کمک می کند تا حقوق و دستمزد کارکنانتان را در پایان هر ماه به طور دقیق و به ساده ترین شکل حساب کنید ، نرم افزار حقوق و دستمزد میزان ، خروجی بیمه ، مالیات و دیسکت همه بانک ها را برای آسانی بیشتر در اختیار شما قرار می دهد ، آیتم های فیش حقوقی را خودتان انتخاب می کنید و حتی می توانید با سر تیتر و فرمول محاسبه خودتان ، آیتم های جدید به فیش حقوقی اضافه کنید  ، محاسبه عیدی و سنوات در ماه های آخر سال ، محاسبه مطالبات کارکنان در زمان تسویه حساب تنها با یک کلیک برای شما امکان پذیر می شود ، یکی از مهم ترین ویژگی های این شرکت ارائه خدمات پشتیبانی برجسته به شما است ، پرسنل پشتیبانی ما شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد .

نرم افزار حقوق و دستمزد چرتکه

نرم افزار حقوق و دستمزد چرتکه 

یکی از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد و قدیمی ترین نرم افزار ، نرم افزار چرتکه می باشد که این نرم افزار با سابقه ترین نرم افزار های حسابداری ایران ، با تکلونوژی جدید ربوتیک اقدام به تولید انواع نرم افزار های حسابداری برای تمامی شغل ها می باشد که بعد از سال ها تجربه و تخصص تیم حرفه ای چرتکه به این نتیجه رسیده ایم که تولید ریوتیک نرم افزار حسابداری بهترین روش برای استفاده کاربران و حسابداران می باشد ، زیرا با انجام این روش ها کاربر می تواند هر زمان که بخواهد نرم افزار خود را به هر شکلی که بخواهید تغییر و ارتقا دهید .

بسیاری از کاربران و حسابداران به این مشکل مواجه می شوند که بعد از گذشت مدتی بعد از کار با نرم افزار یا بلا فاصله بعد از تهیه نرم افزار متوجه این موضوع می شوند که نرم افزار حسابداری را تهیه کرده اند که درخواست های آن ها را به درستی اجرا نمی کنند و یا با پیشرفت کار بعد از مدتی نرم افزار مورد نظر پاسخگوی آن ها نمی باشد ، لذا حسابداران و کارفرمایان برخی اوقات خسارت های زیادی را از این بابت متحمل می شوند . نرم افزار چرتکه با ربوتیک کردن نرم افزار به طور کامل این مسئله را برای افراد حل کرده است و از طرفی هم این نرم افزار می تواند با پیشرفت پروژه یا کاری که در آن حسابداری انجام می شود ارتقا پیدا کند و از کیفیت حسابداری مجموعه کم کند این نرم افزار حسابداری چرتکه برای انواع مشاغل از ساده ترین تا پیشرفته ترین نرم افزار را همراه با ابزارهای مختلف و متفاوت ارائه می کند. تیم فوق حرفه ای چرتکه همواره کنار حسابداران و کارفرمایان و حامی همیشگی ایشان است.

اگر قصد دارید با 10 تا از بهترین نرم افزار های حسابداری موبایل آشنا شوید به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

نرم افزار حقوق و دستمزد کاکتوس

نرم افزار حقوق و دستمزد کاکتوس

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد ، نرم افزار حقوق و دستمزد کاکتوس می باشد که بر اساس قوانین و مقررات وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی برای محاسبه حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات پرسنل موسسات و کارگاه ها و کارخانجات طراحی و پیاده سازی می شود ، امکانات کلیدی این برنامه عبارت است از :

ثبت کلیه اطلاعات پرسنلی، سوابق کاری، مدارک تحصیلی، اطلاعات تأهل و خانواده و … ، ثبت کارکرد ماهانه شامل کلیه اقلام کارکرد، انواع مزایا و کسورات، وام، مرخصی و … ، تهیه فایل بیمه برای سایت سازمان تامین اجتماعی، تهیه فایل مالیات حقوق کارکنان برای سایت وزارت دارایی ، امکان انتقال اطلاعات از دستگاه های کارت ساعت زنی مختلف و …

قابلیت های نرم افزار حقوق و دستمزد کاکتوس به طور خلاصه عبارت است از:

 • ثبت اطلاعات پرسنل
 • ثبت کارکرد ماهانه پرسنل با جزئیات اضافه کاری، کسر کار، مرخصی، و . . .
 • محاسبه اجزا حقوق و دستمزد پرسنل شامل حقوق پایه، اضافه کاری و سایر اضافات، کسر کار و سایر کسورات، . . .
 • صدور فیش حقوق با قالب بندی های متنوع
 • ارائه لیست حقوق و مالیات پرسنل
 • ارائه لیست بیمه پرسنل
 • تولید فایل بیمه برای بار گزاری در سایت تامین اجتماعی
 • تولید فایل های مالیات حقوق پرسنل برای بار گزاری در سایت مالیات حقوق وزارت دارایی و امور اقتصادی

نرم افزار حقوق و دستمزد نیلرام

نرم افزار حقوق و دستمزد نیلرام

از دیگر بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد ، نرم افزار حقوق و دستمزد نیلرام می باشد که سیستم حقوق و دستمزد داده پردازی نیلرام امکانات مناسبی را برای ثبت ، ردیابی ، کنترل و در آخر گزارش گیری از اطلاعات مربوط به کلیه عملکرد حقوقی سازمان را فراهم کرده است .

قابلیت های نرم افزار حقوق و دستمزد نیلرام

 • ارتباط با احکام حقوقی و انتصاب و مساعده از زیر سیستم پرسنلی
 • امکان تعریف نامحدود عوامل موثر در پرداخت و کسر (پارامتریک)
 • امکان تعریف نامحدود فرمولهای محاسباتی
 • امکان تنظیم ویژگی‌های عوامل موثر در محاسبات (مالیات‌ پذیر، بیمه‌ پذیر و …)
 • در نظر گرفتن سوابق و تاریخچه اطلاعات در انجام محاسبات
 • امکان ثبت معوقه‌های حکمی و کارکردی و پوشش‌ دهی کامل محاسبات معوقه
 • محاسبات حقوق ماهانه
 • امکان تهیه گزارشات ماتریسی هزینه های به تفکیک مراکز و سرجمع
 • محاسبات دوره‌ای شامل عیدی و بازخرید مرخصی (شامل پرداخت و محاسبات ذخیره)
 • امکان تهیه گزارش‌ها و فایل(دیسکت) بیمه مطابق با استانداردهای تعریف شده به تفکیک مراکز بیمه
 • امکان تهیه گزارش‌ها و فایل(دیسکت) دارایی مطابق با استانداردهای تعریف شده به تفکیک مراکز دارایی
 • صدور اسناد اتوماتیک به حسابداری مالی به صورت اتوماتیک بدون نیاز کاربر و هوش نرم افزار
 • طراحی و اجرای گردش کار بر روی تمامی فرایند ها و شرط گذاری برای مراحل تاییدات و گردش آن در کارتابلها
 • خروجی گزارشات در قالب (HTML-EXCEL- XML-PDF)
 • امکان ثبت و گزارش‌ گیری با ارزهای مختلف و زبانهای مختلف (چند ارزی و چند زبانی)

نرم افزار حقوق و دستمزد کارا

نرم افزار حقوق و دستمزد کارا 

از دیگر بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد ، نرم افزار حقوق و دستمزد کارا می باشد که در ادامه شما را با چند ویژگی این نرم افزار آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • نرم افزار جامع حقوق و دستمزد (Kara Pay)
 • قابلیت تعریف اطلاعات پایه متنوع شامل:انواع استخدام، شغل، واحد سازمانی، مراکز هزینه، مراکز پرداخت حقوق وام و بیمه خصوصی و شهرها توسط کاربر
 • سازگار با انواع نرم افزار های جضور و غیاب
 • امکانات تعریف کلیه مزایا وکسور مستمر و غیر مستمر و انواع روشهای محاسباتی بسته به نوع استخدام
 • امکان ایجاد جداول مالیاتی ، معافیت های قانونی و انتخاب انواع روشهای محاسبه مالیات به صورت سالیانه و ماهانه
 • امکان اعمال تعدیلات مالیاتی در پایان سال یا هنگام تسویه پرسنل
 • امکان تعیین ضرایب و روش محاسبه انواع اضافه کاری،سوابق کارکرد و باز خرید خدمت کارکنان، ماموریت روزانه و ساعتی و نوبت کاری برای هر نوع استخدام

نرم افزار حقوق و دستمزد شایگان سیستم

از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد می توان به نرم افزار حقوق و دستمزد شایگان سیستم اشاره کرد که این نرم افزار با امکانات و تنظیمات متنوع نرم افزاری مناسب برای مدیریت مالی و اداری منابع انسانی می باشد ، این نرم افزار این ابزار را در اختیار مدیران موسسه قرار می دهد تا علاوه بر کاهش حجم عملیات دستی و در نتیجه کاهش نیروی انسانی و زمان مورد نیاز برای انجام محاسبات حقوق و دستمزد ، با تکیه بر اطلاعات جامعی که توسط این نرم افزار در اختیار مدیران مالی قرار می گیرد ، تصمیمات صحیح و لازم را به موقع اتخاذ می کند . در این نرم افزار تعریف و تغییر ضرایب حقوقی و دستمزد و پارامتر های موسسه مانند ، محل کار ، مرکز هزینه ، حق اولاد ، مسکن و خواروبار، بیمه، جدول مالیاتی، عیدی و … به‌ راحتی قابل انجام می‌ باشد.

در این نرم افزار حقوق و دستمزد فعالیت هایی مانند در نظر گرفتن اطلاعات فردی ، شغلی و اطلاعات احکام پرسنل، نوشتن فهرست کارکرد کارکنان، محاسبه حقوق و اصلاح آن‌ها و تهیه لیست‌های حقوق، بیمه، احکام و مالیات به‌ صورت فعالیت‌های اصلی و پایه‌ ای می‌باشند. کافی است شما با ورود اطلاعات پایه ای پرسنل ، قوانین و مقررات سالیانه مالیات و تنظیمات سالانه یک بار تعریف شود و بعد از آن در طول بهره برداری از نرم افزار ها مورد استفاده افراد قرار می گیرد .

نرم افزار حقوق و دستمزد منطق

نرم افزار حقوق و دستمزد منطق

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد می توان به نرم افزار منطق اشاره کرد که یکی از مهم ترین دغدغه های هر سازمان و یا هر شرکت محاسبه دقیق پرسنل ، بیمه و مالیات می باشد ، این نرو افزار برای هر نوع محاسبه حقوقی یک چاره ای دارد ، کاربران به راحتی می توانند سیستم پرداختی حقوقی خود را بر پایه نیاز ها و نحوه محاسبه حقوق خود تنظیم کنید ، تنظیمات حقوقی ، بیمه و مالیات هر کدام از این ها قابل شخصی سازی هستند ، تنظیمات بسیار پیشرفته برای محاسبه هر چه دقیق تر حقوق پرسنل

نرم افزار حقوق و دستمزد فرداد

نرم افزار حقوق و دستمزد فرداد

 

یکی از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد نرم افزار فرداد می باشد ، همان طور که گفته شده از مهم ترین بخش های سازمان در سیستم های مالی و اداری مربوط به بخش کارگزینی ، استخدام و حقوق و دستمزد می باشد و برای حسابداران انتخاب یک نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد سازگار با تمام امور مربوط به کارکنان همیشه یک دغدغه بزرگ بوده است ، نرم افزار حقوق و دستمزد فرداد با قابلیت هایی که به راحتی در اختیار افراد قرار می گیرد ، کلیه امور مربوط به کارکنان را به صورت یکپارچه از زمان صدور احکام در زمان استخدام تا مرحله محاسبه و پرداخت دستمزد و تسویه حساب ها را فراهم می کند .

با استفاده از این نرم افزار حقوق و دستمزد با نظم و کنترل دقیقی انجام می شود و برای ارسال گزارشات مالی و مدیریتی در جهت رسیدن به اهدافتان مفید خواهد بود .

عمده ترین ویژگی های سیستم حقوق و دستمزد فرداد

 • محاسبات حقوق، عیدی، سنوات و بازخرید مرخصی
 • امکان دریافت اطلاعات از دستگاه حضور و غیاب به صورت آفلاین
 • صدور انواع احکام به صورت جداگانه و گروهی
 • امکان تهیه دیسکت بیمه، بانک و مالیات
 • امکان گزارش گیری کامل و تهیه انواع فیش و لیست های حقوقی
 • امکان تعریف انواع وام و پس انداز برای پرسنل

نرم افزار حقوق و دستمزد توسکا

نرم افزار حقوق و دستمزد توسکا 

از دیگر بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد می توان به نرم افزار توسکا اشاره کرد ، که این نرم افزار ثمره تحقیق و توسعه چندین ساله در حوزه حقوق و دستمزد می باشد که زیر بنای این نرم افزار بر اساس سادگی در حال قدرتمند و قابل اعتماد بودن طراحی و ساخته شده است ، تیم توسعه نرم افزار توسکا با آشنایی کامل به نیاز های مدیران و حسابداران با افتخار اقدام به طراحی ، توسعه و معرفی نرم افزار جامع حقوق و دستمزد توسکا کرده است تا امکان پیاده سازی هر گونه نظام حقوق و دستمزد را برای کاربران خود فراهم آورد .

نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس

نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس 

از دیگر بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد می توان به نرم افزار حقوق و دستمزد قیاس اشاره کرد ، این نرم افزار در پلتفرم ویندوز ، محاسبه آسان را برای تعداد پرسنل های بالا شرکت های مدرن را به راحتی فراهم می کند ، قوانین کار به صورت جداگانه تصویب می شوند و دست خوش تغییرات می باشند و در محاسبه حقوق و دستمزد علاوه بر قوانین توافقات بین کارفرما و پرسنل و عملکرد آن ها طی ماه پرسنل و آیین نامه های داخلی سازمان و عوامل دیگر به صورت همزمان ساختار محاسبه و پرداخت حقوق را تشکیل می دهند که ایجاد این هماهنگی پیچیدگی های خاص خودش را دارند .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا