نرم افزار

10بهترین نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی【آپدیت1402】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی در اختیارتان قرار دهیم. در مراکزی که به فروش بستنی و آبمیوه مشغول هستند، در تمامی فصول سال به خصوص در فصل تابستان بسیار شلوغ و پرتردد هستند و مشتریان زیادی به این اماکن مراجعه می کنند. در نتیجه نیاز است از یک سیستم جامع نرم افزاری استفاده شود و به مدیریت امورات مالی و حسابداری بپردازد. در ادامه به ارائه مطالب بیشتر در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری کافی شاپ

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی

امکان مدیریت صحیح بستنی و آبمیوه فروشی: در حال حاضر استفاده از نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی به یک کار واجب تبدیل شده است. اجرای امورات مالی و حسابداری با استفاده از این نرم افزار بدون نیاز به هیچ گونه دانش تخصصی بسیار ساده و راحت می باشد. در یک مرکز فروش بستنی و آبمیوه به طور روزانه مشتریان زیادی تردد می کنند و نیاز است یک سیستم جامع وجود داشته باشد و این مراکز را مدیریت کند.

امکان داشتن ارتباط مداوم با مشتریان ثابت و وفادار: پس از وارد نمودن داده ها و اطلاعات اولیه مانند مشخصات شخصی مشتریان در نرم افزارهای حسابداری مربوطه، می‌ توان از طریق پیامک با هر یک ارتباط برقرار نمود. اطلاع رسانی از تخفیف‌ات، ارسال کردن کدهای تخفیف و همچنین ارائه نمودن اطلاعات سفارشات ثبت شده می‌ تواند در جذب مشتریان موثر باشد. تمامی این کارها به راحتی در نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی برای کاربران فراهم است.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی

امکان مدیریت هزینه ها: نرم افزارهای حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی امکان مدیریت دریافتی‌ ها از مشتریان و بررسی میزان فروش همراه با بررسی سود و زیان مجموعه را برای کاربران امکان پذیر می‌ کند. همچنین امکان مدیریت هزینه‌ ها و پرداختی‌ مشتریان نیز در این نرم افزار حسابداری وجود دارد. با استفاده از این نرم افزار می‌ توان هزینه‌ های انبار و خرید مواد اولیه مشاغل این صنف را نیز مدیریت نمود.

امکان نظارت بر سفارشات بستنی و آبمیوه و صدور فاکتورهای ویژه با استفاده از نرم افزار حسابداری: با استفاده از گروه های نرم افزار حسابداری این صنف به آسانی می‌ توان تمامی بستنی ها و آبمیوه ها را به همراه قیمت در نرم افزار تعریف نمود و با یک جستجوی سریع هر یک از آن‌ ها را انتخاب کرد. سیستم های نرم افزار حسابداری به طور مدام در حال ثبت کردن داده ها و اطلاعات مشتریان هستند، به عنوان مثال سفارش های مشتریان دریافت و ثبت می شوند و فاکتورهای هر کدام صادر می گردد. در نتیجه سرعت انجام کار بالا می رود و وقت کمی از کارکنان تلف می شود.

دیگر مزایای آن به صورت مختصر عبارت است از:

💬 افزایش سرعت امکان انجام محاسبات با بالاترین سرعت فراهم است
💰 مدیریت نرخ هزینه ها امکان استفاده از ابزارهای محاسباتی متنوع وجود دارد
📋 تقسیم بندی وظایف وظایف هر یک از کارکنان به طور واضح تقسیم بندی می شود
❤️ برقراری ارتباط با مشتریان امکان داشتن ارتباط مداوم با مشتریان فراهم است
✔️ استفاده از ابزارهای حسابداری مختلف استفاده از ابزارهای متنوع نرم افزاری جهت رفع نیاز مشتریان

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فست فود

بهترین نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی کدام است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده توانستیم یک سری اطلاعات مفید را درباره مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و میوه فروشی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و میوه فروشی کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می بایست لیستی از معتبرترین نرم افزارهای حسابداری تهیه کنید و امکانات هر یک را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی پارمیس

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی پارمیس

صدور سریع و راحت فاکتور و آسان سازی مدیریت جریان فروش در مراکز بستنی فروشی و آبمیوه فروشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که هرگونه تاخیر در این قسمت می‌ تواند موجب معطلی و نارضایتی مشتریان گردد. از سویی دیگر، مدیریت انبار و موجودی محصولات نیز برای این کاربران بسیار مهم و حیاتی است. در شرایطی که مواد اولیه محصولات غذایی و نوشیدنی در زمان مناسب تامین نگردد، این واحدهای صنفی با مشکلات بسیار جدی روبرو می‌ شوند، به همین علت داشتن آگاهی از زمان مناسب سفارش گیری و تامین کالا نقشی بسیار اساسی را در این مجموعه‌ ها ایفا می‌ کند.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی پارمیس با امکانات خاصی مانند امکان تعریف مشخصه‌ های خاص برای هر یک از محصولات، هشدار نقطه سفارش محصولات، هشداردهی موجودی منفی محصول، نظم دهی صف مشتریان و بسیاری از موارد مهم دیگر می‌ تواند پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران و مشتریان در حوزه کسب و کار بستنی فروشی و آبمیوه فروشی باشد.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی دشت

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی دشت

نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم مناسب برای مدیریت فروشگاه‌ ها و مراکز بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می باشد. استفاده از نرم افزار حسابداری دشت در هر صنفی بسیار رایج و پرکاربرد است چرا که دارای قابلیت های فراوانی است. در هر فروشگاهی می‌ توان از نرم افزار حسابداری دشت جهت افزایش دقت و سرعت در انجام عملیات فروشگاهی مانند محاسبه روزانه سود و زیان، خرید و فروش، انبارداری، مانده حساب، پشتیبان گیری اتومات و … استفاده کرد.

تمامی مشتریان می‌ توانند یکی از سطوح پایه، استاندارد و پیشرفته دشت همکاران سیستم را با درنظر گرفتن نیازهای کاری خود و بر اساس امکانات مورد نیاز تهیه کنند. در حال حاضر در اکثر مناطق شهر مراکز بستنی فروشی و آبمیوه فروشی وجود دارد که نیازمند به استفاده از نرم افزار حسابداری دشت نسخه بستنی و آبمیوه فروشی می باشند تا امورات مالی و مالیاتی فروشگاه خود را سر و سامان دهند و مدیریت همه جانبه ای در فروشگاه داشته باشند.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی محک

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی محک

با استفاده از نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی محک می‌ توان بدون هیچ گونه محدودیت تمامی محصولات و خدمات متنوع را ثبت، تقسیم بندی، قیمت‌ گذاری و نظارت کنید. همچنین این امکان وجود دارد که اطلاعات مشتریان را ثبت یا ویرایش کرده، کدهای اشتراک اختصاص دهید و یا به مشتریان خاص، امتیازات و تخفیفات ویژه ای ارائه دهید.

ارسال کردن مبلغ فاکتور بر روی دستگاه کارتخوان جلوی وارد کردن مبالغ اشتباه را می‌ گیرد. همچنین رسیدهای دریافت وجه نیز به شکل خودکار بر روی فاکتور مشتریان ثبت می‌ گردد. به این شکل ضمن نظم دهی به محاسبات حسابداری و اطمینان حاصل کردن از عدم بروز اشتباه، میزان سرعت فروش بیشتر شده و اعتماد مشتریان نیز جلب می شود.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی آریانا

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی آریانا

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی آریانا یکی از نرم افزارهای پرکاربردی است که در اصناف مختلف اعم از رستوران، کافی شاپ، فست فود و … مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از امکاناتی که این نرم افزار در اختیار اصناف قرار می دهد عبارت است از:

 • دارای سیستم قدرتمند حسابداری خرید و مرجوعی، خزانه داری و چک
 • ارائه گزارش های هوشمند و تحت وب برای مدیران و صاحبان فروشگاه
 • دارای قابلیت محاسبه حق سرویس به صورت دلخواه برای مشتریان داخل رستوران
 • امکان فروش به مشتریان خاص و ویژه با تعریف مشخصات و کد مشتریان در نرم افزار
 • دارای صفحه فروش قوی و سریع مختص رستوران و کافی شاپ با امکان خصوصی سازی
 • امکان ارائه خدمات به مشتریان عمومی بدون نیاز به تعریف کردن مشخصات مشتری در نرم افزار
 • امکان اختصاص دادن هزینه پیک برای هر کدام از مشتریان یا هزینه ثابت برای تمام مشتریان به صورت جداگانه و تفکیک شده

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی معین

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی معین

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی معین دارای کلیه امکانات مورد نیاز این قبیل اصناف می باشد. در این نسخه نرم افزاری همواره تلاش شده است که در عین سادگی امکاناتی بسیار جامع و کاربر پسند همراه با کاربری بسیار ساده طراحی و برنامه نویسی گردد. برخی از امکاناتی که نرم افزار حسابداری معین در اختیار این اصناف قرار می دهد عبارت است از:

 • دارای قابلیت مدیریت پیش فاکتورها همراه با امکان تبدیل به فاکتور فروش
 • دارای قابلیت معرفی و مدیریت نامحدود صندوق و گزارش گیری ریز گردش صندوق ها
 • دارای قابلیت ارائه گزارشات متنوع مانده حساب افراد بدهکار و بستانکار و خرید و فروش
 • دارای قابلیت مدیریت حساب های بانکی همراه با گزارش گیری موجودی و مغایرت گیری موجودی
 • دارای قابلیت مدیریت چک های پرداختی و دریافتی، مدیریت سررسید وصول و برگشتی چک های بانکی
 • امکان ارائه گزارش گیری سود و زیان به صورت روزانه و ماهانه یا در تاریخ دلخواه نسبت به فرد یا کالا یا گروهی خاص

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی اسپید

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی اسپید

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی اسپید به شکل کاملا سفارشی برای کلیه افراد حاضر در این صنف  طراحی شده است. این نرم افزار حسابداری دارای قابلیت طراحی فاکتور به شکل دلخواه، ثبت فاکتورهای خرید و فروش، مرجوعی و … می باشد. نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی اسپید دارای قابلیت اتصال به دستگاه های چاپگر و دیگر سخت افزارهای موجود در کسب و کار را می توان در نرم افزار انبارداری اسپید مورد استفاده قرار داد.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی اسپید با قابلیت گزارش گیری دقیق بدون هیچ گونه خطا و اشتباه و با قابلیت ذخیره سازی در فایل اکسل، پی دی اف و دیگر قالب ها می تواند خروجی گزارشات را به شکل دقیقی مشخص کند. نرم افزار حسابداری اسپید مطابق با تمامی نیازهای صنف کافی شاپ و آبمیوه فروشی با فرایندهای متنوع مالی از قبیل دریافت چک های بانکی، وصول سررسید چک، ثبت چک های برگشتی، ثبت انواع مختلف حواله های بانکی، محاسبه بدهکاری و بستانکاری و … را دارا می باشد.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی سپند

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی سپند

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی سپند با قابلیت تقسیم بندی انواع مختلف محصولات، مرتب سازی بر اساس نام محصولات، انبارداری، محصولات جدید و … دسته بندی می گردد. این نرم افزار حسابداری دارای قابلیت های متعدد دیگری می باشد که جمعا به رفع نیاز مشتریان می پردازند. تمامی کاربران می توانند این نرم‌ افزار حسابداری پیشرفته را برای رستوران، کافه، فست‌ فود و تمامی اصناف غذایی استفاده کنند. برخی دیگر از قابلیت های نرم افزار حسابداری سپند عبارت است از:

 • امکان درج مبلغ فاکتورها به شکل موردی و کلی
 • امکان تعریف پیک های موتوری به تعداد نیاز و اختصاص فاکتور بیرون‌ بر به هر یک از پیک ها
 • امکان ارسال کردن پیامک امنیتی جهت هشدار دهی به مدیران در صورت دسترسی به سیستم
 • امکان تعریف کد اشتراک به شکل نامحدود همراه با قابلیت جستجوی خودکار با دستگاه کالر آی دی
 • امکان متصل شدن به دستگاه کارتخوان جهت ارسال کردن اتوماتیک مبلغ فاکتور به دستگاه های کارتخوان
 • امکان تعریف منوهای غذایی مختلف جهت تفکیک قیمت‌ های شرکتی از مشتریان عادی و امکان صادر کردن سریع فاکتور

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی سیبا

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی سیبا

تمامی طراحان و مهندسان شرکت سیبا با داشتن تجربه و خلاقیت توانسته اند برای تمامی مشاغل و اصناف نرم افزار خاصی را طراحی کنند. یکی از این گروه های نرم افزاری، نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی سیبا می باشد که امکانات مختلفی را در زمینه عملیات مالی و حسابداری، انبارداری، صدور فاکتورهای خرید و فروش، فروش اقساط و … در اختیار کاربران قرار دهد. برخی دیگر از این امکانات عبارت است از:

 • دارای قابلیت مدیریت چک های دریافتی و پرداختی
 • دارای قابلیت صدور فاکتورهای خرید و فروش و برگشتی
 • امکان تعریف و مدیریت نامحدود صندوق و گزارش موجودی
 • امکان مدیریت پیش فاکتورها با قابلیت تبدیل شدن به فاکتور
 • دارای قابلیت ارائه گزارش های متنوع خرید و فروش، مانده حساب ها
 • امکان گزارش گیری سود و زیان روزانه، هفتگی و ماهانه یا در تاریخ دلخواه

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی زعفران

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی زعفران

اگر فردی به عنوان مدیر یک مرکز بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می باشد و به دنبال نرم افزاری جامع برای مدیریت آن می باشد که از لحاظ اتوماسیونی تمامی خواسته های کاربران را برآورده کند و صندوقداران با هر میزان از دانش حسابداری و تسلط بر نحوه کار کامپیوتر بتوانند طریقه اجرای آن را یاد بگیرند و با آن کار کنند و مدیران نیز از گزارش های مختلف و سودمند آن در جهت مدیریت هرچه جامع تر استفاده کنند، نرم افزار حسابداری زعفران گزینه خوبی است.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی زعفران به عنوان یک راه حل مناسب برای نظارت بر امورات مالی و حسابداری این قبیل کسب و کارها می باشد و امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی حامی

نرم افزار حسابداری بستنی فروشی حامی

همواره سفارشات حضوری و اینترنتی در بستنی فروشی و آبمیوه فروشی ها وجود دارد. نرم افزار حسابداری حامی برای این قبیل اصناف بسیار کاربرد دارد. ثبت فاکتور های فروش، دریافت و پرداخت، ارائه گزارش های مدیریتی، تعریف انواع مدل های تخفیف، متصل شدن به دستگاه های پرینتر جهت تسویه فاکتور از امکانات خاص نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می باشد.

این قبیل مراکز بسیار پرتردد هستند و با مشتریان زیادی سروکار دارند. قابلیت ثبت سفارشات توسط چندین صندوق به شکل همزمان، برقراری ارتباط با سخت افزارهای جانبی، ویرایش فاکتور در صورت سفارش های مجدد مشتریان و تعیین نمودن روش تسویه از قابلیت های دیگر نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی حامی است.

امکانات مهم نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی

در حال حاضر نرم افزارهای حسابداری مختلفی برای صنف فروشندگان بستنی فروشی و آبمیوه فروشی به وجود آمده است.اگر فردی قصد خرید نرم افزار حسابداری آبمیوه فروشی را داشته باشد، می تواند به سایت های معتبر و شناخته شده مراجعه کند و یا با کارشناسان فروش نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی ارتباط برقرار کند و مشاوره های لازم را دریافت کند.

ممکن است مغازه های بستنی فروشی و آبمیوه فروشی شلوغ باشند و کار کردن با یک سری نرم افزار های جانبی و غیر مرتبط سخت و طاقت فرسا باشد. با توجه به راحتی کار نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می توان نهایت استفاده از وقت اسناد و مدارک حسابداری ببرید و در زمان خود و مشتری صرفه جویی کنید. مراکز بستنی فروشی و آبمیوه فروشی بسیار پرتردد هستند به خصوص در فصل تابستان و برای مدیریت بهتر برای فروشگاه نیاز به نرم افزار حسابداری آبمیوه فروشی می باشد تا مدیریت بهتری نسبت به فروشگاه فراهم شود.

امکانات مهم نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی

نرم افزارهای حسابداری قابلیت متصل شدن به تجهیزات فروشگاهی را دارند و اگر فردی قصد استفاده از نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی را داشته باشد می تواند نسخه های نرم افزاری مختلف را مورد بررسی قرار دهد و یک نمونه را انتخاب کند. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری بستنی فروشی و آبمیوه فروشی عبارت است از:

 • امکان متصل شدن به دستگاه های کارت خوان
 • امکان یادآوری سررسید بدهی‌ ها و فاکتورهای تعویق افتاده
 • امکان پیرینت، مدیریت و اعلام تاریخ سررسید چک های بانکی
 • امکان اعمال نمودن طرح های تشویقی و اشانتیون در زمان فروش
 • امکان تعریف کردن درصد فروش برای هر یک از ویزیتورها و فروشندگان
 • امکان ارسال کردن گزارشات میزان فروش در پایان هر روز به شکل پیامکی
 • امکان محاسبه درصد سود و زیان بر اساس فروش یا بر اساس تامین کنندگان
 • امکان ارائه نمودن انواع مختلف گزارش های حسابداری و مالیاتی به شکل روزانه، هفتگی و ماهانه

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری بستنی و آبمیوه فروشی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص امکانات رایج این گروه های نرم افزاری را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا