نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری هایپر مارکت 🏪【آپدیت1402】✅

در این بخش از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری هایپر مارکت می پردازیم. در گذشته اشکال مختلفی از انواع سوپر مارکت وجود داشت و به صورت مغازه های کوچک، متوسط و بزرگ بودند، افراد جامعه جهت خرید مواد غذایی مورد نیاز خود به سوپر مارکت ها مراجعه می کردند و یا از اغذیه فروشی ها مواد خام مورد استفاده خود را خریداری می نمودند. امروزه اوضاع فرق کرده است و مردم تمایل زیادی به حضور در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای مواد غذایی دارند تا بتوانند اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند، جهت تحقق این امر، هایپر مارکت ها به وجود آمدند و به همراه آن نرم افزارهایی جهت مدیریت امور مختلف هایپر مارکت ها طراحی شدند و در اختیار کاربران قرار گرفتند. در ادامه خدمات و امکاناتی که توسط نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ارائه می گردد، به طور کامل شرح داده می شود و از شما عزیزان خواهشمندم ما را تا پایان مقاله همراهی بفرمائید.

در این راستا بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت

مکان هایی که به فروش و عرضه مواد غذایی بین مردم می پردازند، به نام سوپر مارکت معروف هستند. مارکت در زبان لاتین به معنای بازار می باشد و وظیفه اصلی بازاریان، تامین نمودن کالاها و محصولات مورد نیاز افراد جامعه می باشد. در یک سوپر مارکت انواع و اقسام مواد غذایی به فروش می رسد مانند انواع تنقلات، ترشیجات، لبنیات، حبوبات، خشکبار و … . مردم معمولا به نزدیک ترین سوپر مارکت به محل سکونت خود مراجعه می کنند. نرخ بالای تورم بر روی بهای محصولات و مواد غذایی تاثیر مستقیم دارد و به صورت روزانه رو به افزایش است.

این سرعت از جابجایی قیمت مواد غذایی، فقط مختص به کشور ما می باشد و در کمتر کشوری این پدیده نادر دیده می شود. مردم جامعه ما با مشکلات جدی اقتصادی مواجه هستند و هموراه از این هراس دارند که فردا چه نرخی برای مواد خوراکی مورد نیازشان تعیین می گردد. با توجه به دلایل فوق ذکر، افراد همواره تمایل دارند که از فروشگاهی خرید کنند که دارای پایین ترین نرخ مواد غذایی باشد و بتوانند حداکثر میزان مواد را با پول خود تهیه کنند. در گذشته این دغدغه ها و دل نگرانی ها در بین مردم بسیار ناچیز بود ولی امروزه بسیار سیر صعودی دارد و واقعا سرپرست های خانوار وظایف سنگینی را با خود به دوش می کشند.

هایپر مارکت همان سوپر مارکت است منتهی در ابعاد و اندازه بزرگتر و وسیع تر. هایپر مارکت ها معمولا به صورت زنجیره ای در سطح کشور یافت می شوند و هر چیزی را که مردم مد نظرشان باشد، با کمترین نرخ ممکن در اختیارشان قرار می دهد. صاحبان و مدیران هایپر مارکت ها معمولا از طرح های تشویقی مختلفی جهت جذب مشتری بیشتر استفاده می کنند و با استفاده از این طرح ها، تخفیفات مختلفی را برای انواع و اقسام کالاها لحاظ می کنند. در یک هایپر مارکت قفسه های مختلفی وجود دارد و هر قفسه مختص به فروش یک نوع مواد غذایی می باشد و هدف از این کار، ایجاد سهولت برای مردم و مشتریان است تا وقت کمتری را صرف پیدا کردن اقلام مختلف  کنند و به طور مستقیم به سمت قفسه مد نظر خود بروند.

در یک هایپر مارکت، بخش های مختلفی وجود دارد که خدمات زیادی را بین مردم عرضه می کند، معمولا برای هر بخش از مواد غذایی یک مسئول وجود دارد که به مشتریان کمک می رساند، اما مهمترین بخش، بخش فاکتور زنی و حسابداری هایپر مارکت می باشد. در طول یک روز، هزاران مشتری به یک هایپر مارکت مراجعه می کند و انسان به تنهایی نمی تواند از پس مدیریت این سیر از وظایف برآید، لذا نیاز است که از یک سیستم نرم افزاری جامع، بهره لازم را ببرد و بتواند امور مختلف را نظارت و کنترل کند.

بهترین نرم افزار حسابداری برای هایپر مارکت

بهترین نرم افزار حسابداری برای هایپر مارکت

شرکت های نرم افزاری مختلفی جهت طراحی و عرضه یک نرم افزار حسابداری قدرتمند برای هایپر مارکت ها، داوطلب شده اند و سعی نموده اند که کدنویسی دقیقی را برای هر یک از این گروه های نرم افزاری انجام دهند. هر نرم افزاری که تولید می شود، دارای یک سری قابلیت ها و ویژگی ها می باشد و افراد همواره تلاش می کنند که از عهده این مسئولیت سنگین، از طریق بکارگیری یک سیستم نرم افزاری برآیند. تعداد زیادی از نرم افزارهای هوشمند برای اجرای عملیات مالی و حسابداری طراحی شده اند و در واقع وظیفه اصلی این نسخه های نرم افزاری، انجام امور حسابداری می باشد. بخشی از امکانات بانکی و حسابداری نرم افزارهای تولید شده برای هایپر مارکت ها به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • قابلیت ثبت انتقال وجه از بانک به شخص
 • قابلیت گزارش گیری طبق مشتریان ثبت کننده
 • قابلیت گزارش گیری بانک بر طبق شیفت های کاری
 • قابلیت برداشت نقدی وجوه از بانک و انتقال به صندوق نقدی
 • قابلیت تعریف و نظارت بر حساب های بانکی و دسته چک های موجود
 • قابلیت ثبت نمودن شماره های پیگیری در هنگام ثبت واریز و برداشت کردن وجه
 • قابلیت نمایش دادن موجودی های لحظه ای بانک ها با امکان مشاهده کردن ریز گزارش بانک
 • قابلیت تعریف نمودن دستگاه های کارتخوان برای بانک ها جهت نمایش دادن در هنگام تسویه فاکتورها
 • قابلیت ارائه گزارش از گردش بانک در بازه های زمانی مختلف و بر طبق نوع پرداخت به اشخاص و هزینه ها
 • قابلیت تقسیم بندی بانک ها بر طبق نوع حساب جاری، پس انداز، کوتاه مدت، قرض الحسنه، بلند مدت و …
 • قابلیت جستجوی چک ها بر اساس شماره چک، تاریخ سررسید و پرداخت، دریافت کننده، بانک، شماره حساب و …

در یک هایپر مارکت، محصولات مختلفی به فروش می رسد و صاحبان فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی ملزم به دانستن میزان سود و زیان اکتسابی در هر ماه می باشند. ابزارها و امکاناتی که توسط نرم افزارهای حسابداری برای هایپر مارکت ها عرضه می گردد به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • ارائه گزارشات سود و زیان در بازه زمانی مختلف
 • ارائه گزارشات سود و زیان بر طبق فاکتورهای خدمات
 • ارائه گزارشات سود و زیان بر اساس ویزیتورهای مختلف هایپر مارکت
 • ارائه گزارشات مختلف سود و زیان بر اساس کاربران و فروشندگان هایپر مارکت
 • ارائه گزارشات مختلف سود و زیان بر اساس فرد و یا نمایش دادن افراد پر سود و زیان

در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزارهای تولید شده برای صنف هایپر مارکت می پردازیم و سعی در امکانات و خدمات هر یک از این نرم افزارها داریم. خواهشمندم ما را همراهی بفرمائید.

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار یکی از انواع مختلف نرم افزارهای تولید شده برای صنف هایپر مارکت می باشد. نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار کلیه امور فروش، انبارداری و حسابداری را به طور خودکار انجام می دهد و نیازی نیست که کاربران به صورت تخصصی حسابداری یا کامپیوتر را فرا گرفته باشند. تمامی ابزارها و امکانات حسابداری نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار به طور کاملا جامع و یکپارچه می باشند، این بدین معنی می باشد که در زمان فعالیت فروشگاه های مواد غذایی، سوپر مارکت، هایپر مارکت، همه بخش های نرم افزار حسابداری ماندگار در کل بخش های فروشگاه به طور ثانیه ای در حال فعالیت می باشد و نیاز نیست کاربران کاری به غیر از کارها و وظایف خود در فروشگاه ها، سوپر مارکت، هایپر مارکت انجام دهند.

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار یک نوع نرم افزار توانمند و جامع می باشد که کلیه امورات هایپر مارکت را مدیریت می کند و از رخ دادن هر گونه اشتباه جلوگیری می کند و به علاوه اینکه مدیران هر بخش از هایپر مارکت و مدیران ارشد فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها در هر لحظه می توانند از تمامی گزارشات در بخش های گوناگون بهره لازم را ببرند. از دیگر امکانات و ابزارهای کاربردی نرم افزار حسابداری هایپر مارکت ماندگار می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • محاسبه نرخ دقیق هزینه و درآمد
 • ارائه گزارشات سود و زیان هایپر مارکت
 • ارائه ترازنامه های آزمایشی و گزارش های مالی
 • قابلیت ثبت اسناد مالی به دو صورت دستی و خودکار
 • ارائه گزارشات سود و زیان هایپر مارکت برای یک محصول یا یک گروه از محصولات
 • ارائه گزارشات مختلف هایپر مارکت همراه با قابلیت بررسی میزان کارکردها و ارائه گزارش های مختلف، کنترل میزان فروش
 • امکان مدیریت غیر متمرکز و قابلیت نظارت بر تمامی امور حسابداری فروشگاه، سوپر مارکت، هایپر مارکت از طریق یک خط اينترنت و ارائه نمودن گزارش های متنوع و اعمال نمودن تغییرات کلی

آدرس: تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، پلاک 14، طبقه دوم، واحد 7

تلفن: 02126408304

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت محک

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت محک

حساب و کتاب امورات مالی و حسابداری سوپرمارکت ها، همواره یکی از دغدغه های اصلی صاحبان این کسب و کارها به حساب می آید. نرم افزار حسابداری هایپر مارکت محک، انجام این امور محاسباتی را برای تمامی افراد شاغل در این صنف پر مشغله آسان نموده است و نرم افزار حسابداری هایپر مارکت محک در این زمینه در حد امکان نیازهای مختلف کاربران را رفع نموده است. نحوه انجام امورات حسابداری هایپر مارکت به هر شکل و شمایلی هم که باشد، می توان از طریق این نرم افزار جامع و هوشمند، تمامی امورات را سر و سامان بخشید و محاسبات امور مالی را تسریع بخشید.

از دیگر قابلیت ها و امکانات نرم افزار حسابداری هایپر مارکت محک می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • امکان فروش بارکدی محصول
 • امکان ثبت نمودن سریع مشتریان
 • قابلیت بهره گیری از دستگاه بارکد خوان
 • قابلیـت متصل شدن به ترازوهای دیجیتالی
 • قابلیت متصل شدن به ترازوهای بارکد تجمیعی
 • قابلیت ثبت نمودن سريع چندین فاکتور به طور همزمان
 • قابلیت بکارگیری مانیتورهای لمسی و هوشمند برای مشتری
 • امکان اعمال نمودن طرح های تشویقی و اشانتیون در زمان فروش
 • قابلیت متصل نمودن مانيتورهای مختلف به تعداد نامحدود براي مشتريان
 • قابلیت طبقه بندی و گروه بندی محصولات مختلف جهت انتخاب راحت تر مشتریان

نرم افزار حسابداری محک به غیر از صنف هایپر مارکت، برای اصناف دیگر نیز تولید شده است و امورات حسابداری بسیاری از کسب و کارها را انجام می دهد و هم چنین دارای یک تیم از کارشناسان و متخصصان ذبده می باشد که امکان ارائه آموزش های رایگان را برای کاربران فراهم می کند، هم چنین هر یک از کاربران می توانند در صورت بروز مشکل به هر یک از کارشناسان مراجعه کرده و به طور رایگان، مشاوره های لازم را دریافت کنند.

آدرس: تهران، چهاراره ولیعصر روبروی بازار رضا ساختمان ابریشم طبقه سوم واحد 305

تلفن: 02164056

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سازه حساب

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سازه حساب

یکی دیگر از نرم افزارهای توانمند و پر قابلیت طراحی شده برای صنف هایپر مارکت، نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سازه حساب می باشد که دارای یک محیط کاربری ساده و قابل فهم می باشد و بسیار کاربر پسند است و هم چنین قابل نصب بر روی پوزهای لمسی می باشد. این نرم افزار جامع امکان صدور ترازنامه های مالی را فراهم می آورد و دارای قابلیت صادر نمودن گزارش های مختلف از میزان سود و زیان اکتسابی هایپر مارکت در هر ماه می باشد. از دیگر قابلیت های نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سازه حساب می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • امکان سرعت بخشیدن به امر سفارش گيري و صدور فاكتور
 • امکان چاپ بارکد، اتصال به دستگاه بارکد خوان، اتصال به ترازوی دیجیتال
 • امکان صادر نمودن فاکتور و پیش فاکتور خرید و فروش، برگشت از خرید و فروش
 • امکان تعریف نمودن چندین صندوق و تعریف کاربران با سطوح های دسترسی مختلف
 • ارائه نمودن گزارش شماره سریال های مانده در انبار، جست وجوی سریال و نمایش رزومه
 • امکان محاسبه مالیات بر ارزش افزوده و تهیه خروجی فایل گزارش خرید و فروش فصلی اداره مالیات
 • قابلیت چاپ نمودن چک بانک های مختلف، چاپ پشت نویسی های چک، چاپ حواله های انتقالی بانکی
 • قابلیت ثبت نمودن اسناد و چک های دریافتی و پرداختی امانی، قابلیت ثبت اقساط پرداختی و دریافتی و …
 • قابلیت گزارش گیری از محصولات موجودی منفی، کالاهای زیر نقطه سفارش و هم چنین محصولات بدون گردش
 • امکان انجام عملیات مختلف خزانه داری دریافت و پرداخت نقد، انواع حواله و چک، عملیات چک‌های دریافتی و پرداختی
 • ارائه ترازنامه های سود وزیان، محاسبه و نمایش دادن میزان سود و زیان در فاکتور فروش، رویت نمودن سابقه فروش یک کالا به یک فرد در فاکتور

آدرس: مشهد، بلوار امامت، امامت48، پلاک 63

تلفن: 05131630

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز، مناسب برای انواع و اقسام فروشگاه های مواد غذایی، ارزان سراها، سوپرمارکت ها، عمده فروشی ها و دیگر کسب و کارهای موجود در این رده کاری، طراحی و توزیع گردیده است. این نرم افزار توانمند از طریق بکارگیری تجربه چندین ساله فعالان، متخصصان و فروشندگان شاغل در هایپر مارکت ها تهیه گردیده و مورد آزمایش قرار گرفته است. از امکانات و ویژگی های تخصصی صنف هایپر مارکت می توان به میزان سرعت بالا، کاربری آسان بدون ایجاد درگیری بین کاربران و عملی نمودن تمامی نیازهای صنف هایپر مارکت و  فروشگاه بزرگ اشاره نمود که توسط نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز قابل بکارگیری می باشد.

نسخه حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز یکی از پر کاربردترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت نرم افزاری کیان پرداز می باشد که مناسب برای انواع هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی می باشد و توانسته از تجربه مشتریان این صنف به صورت کامل و جامع در نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز بهره لازم را ببرد. محیط کاربری ساده، امکانات ضروری و کاربردی شامل تخفیف های متنوع کالایی، سرعت، ترازو، کارتخوان، فاکتور رزرو برای صنف هایپر مارکت و هم چنین داشتن سرعت خیلی بالا از مشخصات بارز و ویژه نرم افزار کیان پرداز می باشد.

بیشترین تعداد کاربران نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز، از صنف هایپر مارکت می باشد و به همین علت، فراهم نمودن امکانات و ابزارهای هایپر مارکت و مواد غذایی جزو تخصص طراحان شرکت کیان پرداز می باشد و هم چنین با استفاده از این نرم افزار توانمند و راهکارهای ارائه شده توسط نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز می توان تعداد مشتریان این صنف را افزایش داد. از دیگر ویژگی های بارز نرم افزار حسابداری هایپر مارکت کیان پرداز می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • ارائه گزارشات متنوع سود و زیان
 • امکان سازگاری با تجهیزات و دستگاه های بارکدزنی
 • دارای سطوح مختلف دسترسی برای کاربران و مشتریان
 • دارای محیط کاربری ساده و قابل فهم برای تمامی کاربران نرم افزار کیان پرداز

آدرس: زنجان، خیابان صفا، روبروی موزه ی کارخانه کبریت کوچه اجاقی، ساختمان نگین، واحد3

تلفن: 02491006670

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پژواک

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پژواک

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت (پرند) پژواک، از سری نرم افزارهای هوشمند و جامع طراحی شده برای صنف هایپر مارکت ها بر طبق دو بیس اصلی بنا شده است، اول اینکه سرعت در بکارگیری و دوم اینکه ایجاد سهولت در استفاده از نرم افزار هایپر مارکت پژواک. این نرم افزار هوشمند با وجود تمامی قابلیت های ملزم و هم چنین پرداختن به مسائل امنیت اطلاعات درج شده در سیستم و عدم استفاده نادرست توسط اشخاص بدون مجوز، نوع عملکرد هایپر مارکت ها به شکلی است که سرعت عمل و ثبت نمودن سریع و صادر نمودن فیش فاکتور، از اساسی ترین مسائل می باشد.

بکارگیری ساده و آسان و اینکه تمامی ابزارهای نرم افزار هایپر مارکت پژواک که کاربران در زمان استفاده از نرم افزار فروش در هایپر مارکت ها به آن نیاز دارد، در دسترس باشد نیز دارای نقش بسیار مهمی می باشد. نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پژواک بر روی تمامی سیستم های کامپیوتری و سیستم های پوز قابل اجرا می باشد و امکانات و ابزارهای خاصی را برای سیستم های لمسی ایجاد نموده است که بتوان استفاده راحت تری را از سیستم نرم افزاری جامع داشت.

تنوع زیاد محصولات، سرعت زیاد در خروج محصولات و ثبت نمودن فاکتور، اعمال تغییرات دائمی در قیمت محصولات، نظارت بر فروش به موقع محصولاتی که دارای تاریخ انقضاء می باشند، کنترل نمودن نقطه سفارش محصول (اعلام نمودن خرید برای محصولاتی که رو به اتمام می باشد و هشدار نسبت به محصولاتی که موجودی آن ها تکمیل وموقتا نیاز به خرید دوباره نمی باشد)، امکان انبارگردانی و مغایرت گیری موجودی انبار و البته کلی نیازهای دیگر در کنار همه نیازهایی که می بایست در هر سیستم نرم افزاری اجرا شود. نرم افزار حسابداری پژواک برای انواع مختلف سوپرمارکت ها، هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و تولید شده است.

تلفن: 02188881549

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت میلیونر

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت میلیونر

امروزه، پدید آمدن ساختاری تازه و مبتني بر فناوري در ارائه دادن خدمات و امکانات در بخش فروشگاه هاي زنجيره ای و هایپر مارکت ها، موجب شده است که شدت رقابت در این صنف محبوب بالا بگیرد. به علاوه اینکه مجموعه تغييرات وسيع و عمده در نيازهاي مشتريان نيز منتهی شده است به توجه بيشتر صاحبان و مدیران فروشگاه هاي زنجيره اي به صورت برنامه ريزي های بلند مدت و ايجاد استراتژی های ویژه شده است. از طرف دیگر ويژگي هاي هایپر مارکت ها موجب گردیده که صاحبان و مدیران این صنف به فکر بکارگیری یک مدل فناوري روز در زمینه ارائه خدمات متنوع و سريع تر اقدام کنند.

يکي از راهکارهاي پرکاربرد در این زمینه، بکارگیری يک نوع نرم افزار حسابداري که بيشترين میزان يکپارچگي و تناسب را با فرايندهاي فروش در فروشگاه هاي زنجيره اي داشته باشد که تقریبا نرم افزار حسابداری هایپر مارکت میلیونر توانسته از پس تحقق این اهداف برآید. میزان هزينه هاي موجود در يک هایپر مارکت به آسانی مي تواند از طریق يکپارچگي کامل فرايندهاي فروشگاهي با فرايندهاي مالي و انبار کم شود. میزان حجم بالای فروش و همچنين توزيع شدن جغرافيايي هایپر مارکت ها و انبارهايشان از خصوصیت هاي خاص به شمار مي آيد که مي توان آن ها را در راهکار ويژه صنعت خرده فروشي يافت.

از دیگر امکانات و ابزارهای نرم افزار حسابداری هایپر مارکت میلیونر می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • قابلیت قيمت‌ گذاري موقت از تاريخ و ساعت، تا تاريخ و ساعت ویژه
 • قابلیت ثبت نمودن قيمت محصول براي فروشگاه يا فروشگاه‌هاي خاص
 • قابلیت ثبت نمودن چک‌ های پرداختی به تامین کننده به صورت سیستمی
 • قابلیت منتسب نمودن چندین عکس به محصولات و فراخوانی آن ها در صندوق فروش
 • قابلیت ثبت نمودن انواع قیمت‌ گذاری و تخفیفات بر طبق روزهای دلخواه هفته و ساعات خاص
 • قابلیت نمایش دادن شعب مختلف فروشگاه بر روي نقشه و مشاهده نزديك ترين شعبه به مشتري
 • قابلیت ثبت نمودن اسناد مختلف انبارهای تعریف شده در انبارهای مربوطه با سطوح دسترسی مختلف

آدرس: مشهد مقدس، بلوار دستغیب، بین دستغیب ۳۵ و ۳۷ ، جنب مجتمع تک و یک، ساختمان ۴۴۴، طبقه ۵، واحد ۱۵

تلفن: 051376177

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت هلو

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت هلو

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت هلو جهت ایجاد سهولت در سیستم فروش و حسابداری سوپر مارکت‌ ها و هایپر مارکت ها تولید شده است. از طریق بکارگیری این نرم افزار هوشمند، می توان به تمامی مشتریان هایپر مارکت، کد اشتراک دهید، موجودی محصولات انبار را کنترل کنید، برای هر یک از محصولات حد سفارش قرار داده شود و هم چنین سفارشات مشتری را به پیک تحویل داده و از تمامی وجوه نقدی نزد آن ها گزارش گرفته شود. با استفاده از این نرم افزار می توان از فروش روزانه و موجودی صندوق و دستگاه های کارتخوان مطلع شد و یا اینکه محصولات را به طور دستی یا از طریق دستگاه بارکدخوان جستجو کرده و یا در صورت امکان به هر یک فاکتور داده شود.

از امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری هایپر مارکت هلو می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • ارائه گزارش سطوح دسترسی کاربران، وقایع و عملکرد اشخاص
 • قابلیت مشاهده نمودن میزان نرخ سود روزانه، هفتگی و ماهانه
 • قابلیت چاپ نمودن فاکتور به صورت فیش ۸ سانتی و یا به صورت های دیگر
 • قابلیت متصل شدن به صفحه نمایشگرهای مشتریان و بکارگیری قابلیت های لازم
 • قابلیت تعریف نمودن پیک های مختلف و کنترل فاکتورهای تسویه  شده یا نشده پیک ها
 • قابلیت ایجاد سطوح دسترسی مختلف برای هر یک از کاربران مانند مدیر سیستم و فروشنده
 • قابلیت ثبت نمودن اسناد حسابداری نظیر درآمد، هزینه، پرداخت و دریافت از طرف حساب و … به طور خودکار

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سیبا

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سیبا

از دیگر نرم افزارهای مورد استفاده برای صنف هایپر مارکت می توان به نرم افزار حسابداری هایپر مارکت سیبا اشاره نمود که امکانات و ابزارهای ویژه و ارزنده ای را در اختیار کاربران مختلف قرار داده است که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • قابلیت محاسبه مالیات بر ارزش افزوده
 • قابلیت اعلام نمودن میزان کسری موجودی محصول
 • قابلیت تعیین نمودن الباقی پول پرداختی به مشتریان
 • قابلیت اعمال نمودن تخفیفات بصورت گروهی بر روی محصولات
 • قابلیت تعریف نمودن و مدیریت پیک ها جهت دریافت سفارشات تلفنی
 • قابلیت رند نمودن مجموع فاکتورها به صورت خودکار تا سقف تعیین شده
 • قابلیت خواندن بارکد چاپ شده توسط ترازو و ثبت نمودن اتومات فاکتور فروش
 • قابلیت تعریف نمودن با تقسیم بندی هر یک از زیرگروه های متنوع به صورت نامحدود
 • قابلیت ثبت نمودن محصول اشانتیون در فاکتور مشتریان به طور خودکار بر اساس تعداد و مبلغ
 • قابلیت ثبت نمودن چندین فاکتور بصورت همزمان و سرویس دهی به چندین مشتری بصورت همزمان
 • ارائه گزارش های کامل فروش روزانه، صندوق، کارتخوان، سود و زیان، مشترکین، پیک و … به همراه قابلیت چاپ

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت معین

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت معین

شرکت نرم افزار معین دارای تیمی قوی از کارشناسان و متخصصان ذبده می باشد که موفق شده است نرم افزار حسابداری تخصصی سوپر مارکت و هایپر مارکت را تولید کنند و روانه بازار کنند. این نرم افزار توانمند دارای مجموعه ای امکانات و ابزارهای مورد نیاز مشتریان می باشد که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد:

 • قابلیت فروش سریع به صورت بارکدی و لمسی
 • قابلیت استفاده از مانیتورهای لمسی بدون نیاز به موس و صفحه کلید
 • دارای منوی سریع در فاکتور جهت فروش محصولات پر فروش یا بدون بارکد
 • امکان تعیین نمودن درصد و یا مبالغ تخفیف متفاوت برای هر محصول با قابلیت چاپ در فاکتور
 • قابلیت افزایش دادن خودکار قیمت فروش تمامی محصولات به صورت درصدی فقط از طریق یک کلیک
 • قابلیت معرفی نمودن الگوهای تخفیف گروهی متفاوت نسبت به سطوح قیمتی نقدی، چکی، همکاری و …
 • نرم افزار سوپر مارکت و هایپر مارکت معین قابل فهم بوده و یک نرم افزار کاملا ساده و کاربر پسند می باشد.
 • قابلیت تعریف و تغییر قیمت محصولات بسیار آسان و سریع در زمان ثبت فاکتور بدون نیاز به خارج شدن از فاکتور

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پارمیس

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پارمیس

نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پارمیس مخصوص کسب و کارهای مختلف بر طبق نیازمندی های تقسیم بندی شده هر صنف طراحی شده است و با ارائه نمودن امکانات و ابزارهایی نظیر انجام عملیات فاکتور زنی، عملیات بانکی و چک، عملیات مالی و حسابداری، عملیات محصول، انبار و انبارگردانی و … متناسب با قوانین مالیاتی برای کسب و کارهای مختلف طراحی شده است. نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پارمیس مخصوص صنف هایپر مارکت، متناسب با نیازها و دغدغه های صنف تولید کنندگان هایپر مارکت نظیر ثبت، تغییر و چاپ فاکتور صنف هایپر مارکت، ثبت و مدیریت نمودن عملیات مختلف بانکی و هم چنین امکانات کاربردی، ظاهری زیبا و متناسب با نیازهای صنف هایپر مارکت را ارائه می  کند.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری هایپر مارکت پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که ویژگی ها و خصوصیات مختلف این گروه نرم افزاری را شرح دهیم. از شما عزیزان صمیمانه تشکر می کنم که ما را همراهی کردید و خوهشمندم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا