نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ 🍲【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ در اختیارتان قرار دهیم. تمامی رستوران ها و مطبخ هایی که دارای کترینگ هستند و به سرو غذا در اماکن مختلف می پردازند، نیاز دارند که از نرم افزارهای حسابداری ویژه ای استفاده کنند تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنند. با استفاده از این سیستم های نرم افزاری می توان اطلاعات و مشخصات مشتریان را با سرعت بالایی ثبت نمود. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

بهترین نرم افزار حسابداری ایران
برای درخواست مشاوره و خرید، کلیک کنید!

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

امکانات رایج نرم افزار حسابداری کترینگ

همان گونه که مشخص است استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ به عنوان یک راه حل جامع و مفید است که تقریبا بر تمامی جنبه های اداره یک رستوران تاثیر می گذارد. برخی از امکانات این گروه های نرم افزاری عبارت است از:

امکانات رایج نرم افزار حسابداری کترینگ
💬 فروش محصولات مختلفامکان فروش محصولات از انبارهای مختلف در فاکتور
💰 ارائه گزارش های متنوعامکان ارائه گزارش های متنوع از فاکتورهای برگشتی خرید و فروش
📋 سفارش مواد غذاییامکان خرید مواد غذایی و انتخاب انبارهای متنوع جهت ورود کالاهای خریداری شده
❤️ مدیریت مشتریانامکان ثبت سوابق و مشخصات مشتریان وجود دارد
✔️ امکانات متنوعتمامی کارکنان از ابزارهای مدیریتی متنوع استفاده می کنند

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری کافی شاپ

بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اطلاعات مفیدی را درباره امکانات رایج نرم افزار حسابداری کترینگ در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید امکانات نرم افزارهای موفق و شناخته شده در این زمینه را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به نوع نیاز یک نمونه را انتخاب کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

نرم افزار حسابداری کترینگ پارمیس

نرم افزار حسابداری کترینگ پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس بر اساس نیاز مشاغل مختلف طراحی و تولید شده است و امکانات مختلفی اعم از عملیات فاکتورزنی، بانکی، عملیات مالی و حسابداری، مدیریت محصولات و کنترل انبار را ارائه می کند. در حال حاضر اکثر مشاغل رو به مدرنیته شدن آورده اند و صنف رستوران و کترینگ  نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. نرم افزارهای مختلفی جهت رفع نیاز پدید آمده اند که هر یک دارای کارایی خاصی هستند و به رفع نیاز اصناف کمک می کنند.

یکی از اصلی ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری کترینگ پارمیس مرتب سازی فاکتورها و مدیریت تماس ها می باشد. آن دسته از مراکزی که شماره اشتراک به مشتریان خود اختصاص می‌ دهند، اگر کالر آیدی به سیستم متصل باشد، با تلفن زدن مشتریان، وقتی روی شماره تلفن کلیک کنند، کلیه مشخصات مشتری و آدرس در سیستم نمایش داده می‌ شود و دیگر هیچ گونه احتیاجی به گرفتن آدرس، شماره تلفن و دیگر مشخصات از مشتری نیست.

نرم افزار حسابداری کترینگ هلو

نرم افزار حسابداری کترینگ هلو

نرم افزار حسابداری کترینگ هلو جهت سهولت در سفارش گیری و فروش، تعریف و انتخاب منوی ویژه به صورت دستی، لمسی و یا بدون استفاده از موس طراحی و تولید شده است. با استفاده از نرم افزار حسابداری هلو می‌ توان کلیه عملیات حسابداری یک رستوران، فست فود یا کافی شاپ را به راحتی انجام داد. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری کترینگ هلو عبارت است از:

 • امکان بکار بردن پیجر برای هر فاکتور
 • امکان تفکیک سازی فاکتورهای سالن و بیرون بر
 • امکان متصل شدن به کلیه دستگاه های پوز بانکی معتبر
 • امکان رزرو کردن میز و صدور فاکتور موقتی تا مرحله تسویه
 • امکان استفاده از تبلت اندرویدی صرفا جهت سفارش گیری سر میز
 • امکان صدور اشتراک و درج نمودن شماره موبایل، آدرس و طرف تماس
 • امکان ارسال نمودن پیامک برای هر یک از مشتریان مانند تخفیف، تبریک و …
 • امکان منو بندی سفارشان مشتریان با موس ، کیبورد و مانیتورهای هوشمند لمسی

نرم افزار حسابداری کترینگ سپیدز

نرم افزار حسابداری کترینگ سپیدز

داشتن شناخت گسترده از نیازهای روز جامعه و به کارگیری آن در تولید محصولات پیشرفته، مجموعه نرم افزارهای حسابداری و مدیریت سپیدز را به عنوان کارآمدترین راهکار برای مشاغل مختلف مطرح نموده است. در حال حاضر نسخه های نرم افزاری فراوانی طراحی شده است که یکی از آن ها نرم افزار حسابداری کترینگ سپیدز می باشد.

نرم افزار حسابداری کترینگ سپیدز یک نرم افزار پیشرفته می باشد و به گونه ای طراحی شده است تا با سلیقه انواع کسب و کارهای حوزه رستوران و فست فود منطبق است. نرم افزار حسابداری کترینگ سپیدز به مرور زمان نشان داده است که بر عکس دیگر نرم افزارهای این حوزه، با گذشت زمان و با افزایش حجم داده ها و اطلاعات، دچار هیچ گونه اختلالی نمی شود و مانند روز اول دقیق و با سرعت بالا کار می کند. برخی دیگر از قابلیت های نرم افزار حسابداری کترینگ هلو عبارت است از:

 • امکان تغییر دادن و طراحی کلیه فاکتورها بر اساس سلیقه کاربران
 • امکان تعیین نمودن نقطه سفارشات و هشداردهی کسری موجودی مواد اولیه مصرفی
 • امکان تبدیل کردن خودکار مواد خام به غذای آماده بر اساس فرمول تعریف شده برای هر غذا
 • امکان حفظ و نگهداری فرمول تولید غذا، محاسبه قیمت اتمام یافته و کسری خودکار مواد خام از انبار

نرم افزار حسابداری کترینگ محک

نرم افزار حسابداری کترینگ محک

نرم افزار حسابداری کترینگ محک با امکانات منحصر به فردی که برای صاحبان رستوران و فست فود در نظر گرفته است می‌ تواند پاسخگوی کلیه نیازهای این اصناف باشد و به نوعی به عنوان یک ابزار کمکی عمل کند. تمامی مطبخ ها و رستوران‌ ها منوی متنوعی از غذاها و خوردنی‌ های خوشمزه دارند. با استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ محک می‌ توان بدون هیچ گونه محدودیت منوهای متنوع از غذاهای آماده را با تقسیم بندی صحیح تعریف نمود و به هر کدام قیمت‌ های مختلفی را اختصاص داد.

همچنین سفارش مشتریان بر طبق مسیرهای تعریف‌ شده به چاپگرهای آشپزخانه و صندوق ارسال می‌ گردد. ارسال مبالغ فاکتور بر روی دستگاه های کارتخوان از جمله امکاناتی است که جلوی وارد کردن مبالغ اشتباه را می‌ گیرد. همچنین رسید دریافت وجه نیز به شکل اتومات بر روی فاکتورها ثبت می‌ گردد. در نتیجه ضمن نظم دادن به محاسبات حسابداری و اطمینان از عدم بروز خطا و اشتباه، سرعت فروش بالاتر می رود و اعتماد مشتریان نیز جلب می‌ شود.

نرم افزار حسابداری کترینگ معین

نرم افزار حسابداری کترینگ معین

نرم افزار حسابداری کترینگ معین مناسب برای انواع رستوران های غذای آماده و کترینگ می باشد، امکان ایجاد نمودن اشتراک سریع با قابلیت تعریف، دسته بندی مشتریان، دارای فاکتورهای فروش سریع و پشتیبانی از انواع مختلف مانیتورهای لمسی کترینگ، امکان دسته بندی و انتخاب تصاویر غذا، نوشیدنی و سرویس در فاکتور، امکان فروش لمسی بدون نیاز به سخت افزار خاصی با سرعت بسیار بالا فراهم است. دیگر امکانات نرم افزار حسابداری کترینگ معین عبارت است از:

 • امکان چاپ کردن آدرس، شماره میز، تلفن مشتری و نام پیک بر روی فیش
 • امكان ایجاد نمودن اشتراک سریع با قابلیت تعریف و دسته بندی مشتریان
 • دارای فاکتورهای لمسی کترینگ با امکان دسته بندی و انتخاب تصاویر غذا، نوشیدنی
 • قابلیت متصل شدن به دستگاه کالر آیدی جهت نمایش مشخصات مشتریان در زمان تماس
 • امکان استفاده به شکل کاملا لمسی بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات سخت افزاری با سرعت بسیار بالا
 • دارای گزارش های متنوع اعم از گزارش فروش، گزارش کارتخوان، گزارش صندوق، گزارش فیش، گزارش پیک
 • امکان تعیین نمودن نوع سرو غذا و پیرینت بر روی فیش مشتری و فیش آشپزخانه اعم از بیرون بر، پیک و سالن

نرم افزار حسابداری کترینگ سپند

نرم افزار حسابداری کترینگ سپند

در حال حاضر استفاده از نرم‌ افزار حسابداری کترینگ به یکی از پرکاربردترین ابزارهای کمکی در رستوران ها، فست فود، مطبخ، تهیه غذا و … تبدیل شده است. استفاده از یک نرم‌ افزار حسابداری کترینگ خوب و مطمئن جهت آسان تر شدن روند انجام تراکنش‌ ها و اصولی‌ تر شدن انجام کارها بسیار مهم می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کارهای این‌ چنینی به دنبال نرم افزاری با سرعت بالا می باشند. نرم افزار حسابداری کترینگ سپند می تواند گزینه مناسبی برای کاربران این صنف باشد.

نرم افزار حسابداری کترینگ سپند این قابلیت را دارد که با بالاترین میزان سرعت و دقت حداکثری سفارشات را ثبت کند. در نتیجه خیلی راحت می‌ توان مهارت تمامی کارکنان حاضر در صنف رستوران و تهیه غذا را در زمینه  برخورد مناسب و محترمانه با مشتریان، به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. این نرم‌ افزارها می‌ توانند خیلی راحت و سریع به مشتریان خدمات رسانی کنند و همین مسئله برای بالا بردن اعتبار یک رستوران، جزوء اولویت‌ می‌ باشد.

نرم افزار حسابداری کترینگ سیبا

نرم افزار حسابداری کترینگ سیبا

بر عکس نرم‌ افزارهایی که دارای ساختار و رابط کاربری قدیمی‌ تری هستند، یک سری نرم‌افزارهای رستورانی که جدیدا طراحی شده اند، قابلیت اجرا در انواع دستگاه‌ های دیجیتال مانند تبلت، گوشی و … را نیز دارند. به همین دلیل هیچ گونه محدودیتی در اجرای نرم افزار در هر زمان و مکان وجود نخواهد داشت. نرم افزار حسابداری سیبا یک نرم افزار پر قابلیت است که برخی از امکانات آن عبارت است از:

 • امکان تعریف کردن شیفت و گزارش کارکرد کاربران در مقایسه با شیفت
 • قابلیت ارائه گزارش کامل پیک اعم از تعداد سرویس، آخرین سرویس، کارکرد پیک، مجموع مبالغ دریافتی و …
 • قابلیت اعلام کردن شماره فیش از طریق نرم افزار حسابداری سیبا بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار جانبی
 • نرم افزار حسابداری کترینگ سیبا دارای قابلیت متصل شدن به ترازو به شکل آفلاین برای وعده های غذایی مختلف

نرم افزار حسابداری کترینگ کسبه

نرم افزار حسابداری کترینگ کسبه

نرم افزار حسابداری کترینگ کسبه برای صدور فیش و محاسبه فروش روزانه در رستوران، فست فود، بسته بندی ها و دیگر اماکن مشابه طراحی گردیده است. نرم افزار رستوران کسبه قابلیت کار کردن با دستگاه های پیشرفته مانند دستگاه های فیش پرینت، کیبورد ویژه رستوران، کالر آیدی و … را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری کترینگ کسبه عبارت است از:

 • امکان مدیریت موجودی سفارشات
 • دارای صفحه کلید قابل برنامه ریزی
 • امکان متصل شدن به مانیتور لمسی
 • دارای قابلیت تعریف چاپگر صندوق، کانتر و آشپزخانه
 • امکان مشخص کردن پیک ها و حسابرسی هر یک از آن ها
 • دارای قابلیت تعریف منوی سفارشات و صدور فیش های بانکی

نرم افزار حسابداری کترینگ زعفران

نرم افزار حسابداری کترینگ زعفران

با توجه به مجموعه امکاناتی که از لحاظ مالی، حسابداری، انبار گردانی و اتوماسیون در نرم افزار حسابداری زعفران به وجود آمده است، می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای رستوران، فست فود و کافی شاپ باشد. نرم افزار حسابداری کترینگ زعفران با دارا بودن امکانات مختلفی اعم از سیستم اشتراک گذاری، تهیه و تولید غذا مبنی بر فرمول تولید، مدیریت پیک، سیستم انبارداری بر طبق محصولات خریداری شده و خروجی انبار به شکل اتومات، سیستم ارسال کردن پیامک و همچنین بخش حسابداری جامع گزینه مناسبی برای تمامی رستوران ها، فست فودها و سایر مراکز کترینگ می باشد.

همچنین نرم افزار حسابداری کترینگ زعفران به علت داشتن قابلیت نصب و اجرا بر روی تبلت و ثبت سفارشات از طریق آن، مشتریانی که قصد ثبت سفارش از طریق پلتفرم های هوشمند را دارند مانند کافه ها، سفره خانه های سنتی، سالن های غذاخوری و … می توانند از آن استفاده کنند و به نیازهای مشتریان پاسخ دهند.

نرم افزار حسابداری کترینگ آریانا

نرم افزار حسابداری کترینگ آریانا

نرم افزار حسابداری کترینگ آریانا یکی دیگر از نرم افزارهای مورد استفاده در صنف رستوران، فست فود، تهیه غذا و مطبخ می باشد که توانسته است امکانات مختلفی را در اختیار این اصناف قرار دهد و برخی از آن ها عبارتند از:

 • دارای مجوز فروش برای تایم خاص
 • امکان تعریف منوی غذایی به صورت روزانه و خاص
 • امکان جابجایی گروه های کالایی به صورت حرکتی
 • امکان جای گیری گروه های کالا در هر جایی از صفحه نمایش
 • امکان اختصاص رنگ و شکل جداگانه به هر کدام از گروه های کالایی
 • امکان چاپ کتاب یک صفحه ای برای هر یک از مشتریان تا زمان تحویل سفارش

مهم ترین دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ

مدیریت تمامی هزینه های دریافتی: تمامی نرم افزارهای حسابداری کترینگ امکان مدیریت تمامی هزینه های دریافتی‌ از مشتریان و بررسی میزان فروش روزانه همراه با بررسی درصد سود و زیان رستوران را برای تمامی کاربران فراهم می کنند. علاوه بر بررسی هزینه های دریافتی‌، امکان مدیریت هزینه‌ های پرداختی‌ نیز در این نرم افزار حسابداری وجود دارد.

همچنین نرم افزار حسابداری کترینگ به عنوان یک ابزار پرکاربرد و ساده جهت مدیریت هزینه‌ های مختلفی مانند حقوق کارکنان می باشد. نرم افزارهای حسابداری کترینگ دارای قابلیت های مشابهی با دیگر نرم افزارهای حسابداری می باشند که پروسه مدیریت کسب و کار را برای کاربران خوشایندتر می کند.

داشتن ارتباط دائمی با مشتریان: یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ یا نرم افزار فروشگاهی، داشتن ارتباط دائمی با مشتریان است. به طور معمول آن دسته از افرادی که از کیفیت خدمات یک فست فود رضایت کافی دارند، تمایل زیادی به سفارش مجدد از آن مرکز دارند. نرم افزارهای کترینگ فرصت بسیار ویژه‌ ای را در اختیار کاربران قرار می‌ دهند تا از طریق ثبت اطلاعات مشتریان، بازاریابی مجدد داشته باشند و مشتریان را حفظ کنید.

پس از وارد کردن مشخصات مشتریان در این نرم افزار کترینگ، می‌ توانید از طریق پیامک با هر یک از مشتریان در ارتباط باشید. اطلاع رسانی از تخفیفات، ارسال کدهای تخفیف و همچنین ارائه نمودن اطلاعات سفارش ثبت شده می‌ تواند فرصتی برای جلب نظر مشتریان و بازگشت هر یک به رستوران  باشد.

مهم ترین دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ

امکان تهیه گزارشات دقیق همراه با ذکر جزئیات: مدیریت دقیق و درست یک کسب و کار بزرگ مانند رستوران های زنجیره‌ ای و پر بازدید نیازمند داشتن آگاهی کامل نسبت به وضعیت درآمد و هزینه‌ ها می باشد. تمامی کاربران به آسانی می توانند با استفاده از گزارش های کاربردی نرم افزار حسابداری کترینگ، از وضعیت امورات مالی و حسابداری کسب و کارشان آگاه شوند. گزارش‌ های متنوعی مانند میزان موجودی انبار، ترازنامه، میزان فروش به تفکیک ماه، محاسبه حقوق و … از جمله گزارش های قابل توجهی هستند که از طریق نرم افزار حسابداری در اختیار کاربران قرار می‌ گیرد.

امکان مدیریت سفارشات و صدور فاکتورهای ویژه با استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ: یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ، امکان مدیریت سفارشات و صدور فاکتورهای ویژه در کوتاه ترین زمان ممکن است. به طور معمول در ساعات ناهار و شام، حجم زیادی از سفارشات ارائه می شوند و مدیریت ثبت سفارشات بسیار پیچیده می شود. با استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ به آسانی می‌ توان تمامی غذاها را به همراه قیمت در نرم افزار ثبت نمود و با یک جستجوی سریع آن‌ ها را انتخاب کرد.

مسئله مهم دیگر در مدیریت رستوران، مطبخ، تهیه غذا و … ارتباط مداوم بین پیشخوان و آشپزخانه است و انجام سریع این قبیل امورات نیز نقش بسیار تاثیرگذاری در مدیریت مجموعه دارد. در روش‌ های سنتی پس از گرفتن سفارشات می بایست به شکل دستی به سرآشپز اطلاع داده می‌ شد که چه غذاهایی را سرو کند. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تجهیزات و امکانات نرم افزار حسابداری کترینگ با صدور فاکتورهای سریع، سرآشپز می‌ تواند مدیریت فراگیرتری در تقسیم وظایف و تهیه غذاها داشته باشد.

نرم افزار حسابداری کترینگ امکان مدیریت دقیق تر را فراهم می کند: امروزه استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ در رستوران ها و مکان های مخصوص پخت غذا زیاد شده است. انجام امورات مالی و حسابداری با استفاده از این نرم افزارها بدون نیاز به دانش تخصصی بسیار ساده و راحت می باشد. نرم افزارهای مختلفی در این زمینه پدید آمده اند که هر یک دارای امکانات خاصی هستند.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فست فود

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری کترینگ پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری کترینگ و امکانات رایج آن در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا