نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری آهن فروشی 🧲【آپدیت1403】✅

در این بخش از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار آهن فروشی می پردازیم. زمانی که به موضوع مقاله توجه می کنیم، نکات زیادی به ذهنمان خطور می کند که چگونه صنف آهن فروشان به فکر طراحی و تولید یک سیستم نرم افزاری برای فروشگاه های آهن فروشی افتاده اند؟ آیا ملزم است که تمامی بخش های مختلف این صنف از سری نرم افزارهای هوشمند آهن فروشی استفاده کنند یا فقط برای برخی بخش های این کسب و کار ضروری است؟ در ادامه به بررسی تمامی ویژگی های نرم افزار آهن فروشی می پردازیم و خصوصیات هر یک را به اختصار شرح می دهیم.

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری آهن فروشی

در سیر تکاملی جامعه امروزی نیاز به استفاده از یک سیستم نرم افزاری جامع همواره احساس می شود. صنف آهن فروشی نیز به مانند دیگر اصناف نیازمند یک سری امکانات پیشرفته می باشد تا عمل حسابداری و رسیدگی به امور مالی آهن فروشی را تسریع ببخشد. در جامعه ما تعداد زیادی نرم افزارهای فروشگاهی با امکانات فراوان پدید آمده‌اند تا همه کاربران این توانایی را پیدا کنند تا با هر میزان دانش و شناختی که از حسابداری و امور مالی دارند، بتوانند محاسبات مالی کسب و کار آهن فروشی خویش را به نوین ترین روش ممکن مدیریت کنند. نرم افزار حسابداری آهن فروشی این امکان را می دهد که امور مالی و حسابداری نظیر محاسبه درآمدها و هزینه‌ ها را به صورت دقیق تری انجام شود و همچنین این توانایی را به وجود می آورد تا ارتباط با مشتریان از طریق صادر نمودن انواع فاکتورهای های نقدی و غیر نقدی بسیار راحت تر شود و می‌ توانند نظارت بیشتری بر انبار آهن فروشی خود داشته باشند.

آیا نیاز به مشاوره رایگان خرید نرم افزار حسابداری دارید؟ فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

شغل آهن فروشی همواره در طول زمان های مختلف از مشاغل پردرآمد در کشور محسوب می شود که توانسته مزایا و خدمات جامع و کاملی را به کاربران خود ارائه کند. مدیران و صاحبان کسب و کار آهن فروشی مشغله های فراوانی دارند به گونه ای که به طور دائم می بایست با کارخانجات و کار گاه های تولید کننده انواع آهن و  فلز در ارتباط باشند که این خود موجب می شود وظایف سختی جهت نظارت بر انبار و همچنین ثبت انواع مختلف سفارشات نقدی و غیر نقدی از مشتریان خود بر عهده دارند. صاحبان صنف آهن فروشی و هم چنین کسانی که به عنواان کارمند در این کسب و کار ها مشغول به کار هستند، به علت بالا بودن نرخ درآمد ها و هزینه‌ های موجود و هم چنین تنوع زیاد فاکتور های خرید و فروش، ثبت این موارد ذکر شده در دفاتر حسابداری کار سخت و طاقت فرسایی می باشد. همانطور که اشاره شد، حرفه آهن فروشی علاوه بر اینکه پر درآمد و ثروت ساز است، بسیار پیچیده و سخت نیز می باشد.

بهترین نرم افزار حسابداری برای آهن فروشی

صنف آهن فروشی نیز مانند تمامی اصناف نیاز به روش هایی دارد تا بتواند کار خود را آسان تر کند. در یک فروشگاه آهن فروشی مجموعه ای عظیم از افراد مختلف در بخش های گوناگون فروشگاه مشغول به کار هستند و نیاز است که یک ارتباط زنجیروار بین تمامی بخش ها وجود داشته باشد تا در صورت بروز مشکل، بتوانند به یکدیگر کمک کنند و از عهده کارهای یکدیگر برآیند. مدیر یک فروشگاه آهن فروشی توانایی این را ندارد که فقط با استفاده از روش های دستی و یا استفاده از نیروی انسانی، از عهده مدیریت تمام ارکان حرفه خود بر آید و به نوعی تحقق این کار، غیر ممکن است، لذا نیاز است که تمامی افراد شاغل در یک آهن فروشی تحت یک یک سیستم نرم افزاری قدرتمند قرار گیرند و تمامی کارهایشان تحت قوانین و اصول خاص نرم افزار آهن فروشی انجام شود.

بهترین نرم افزار حسابداری برای آهن فروشی

یک نرم افزار آهن فروشی می بایست قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد مثلا توانایی مدیریت محصولات صنف آهن فروشی، کنترل موجودی انبار، توانایی صدور انواع فاکتور و همچنین امکان ارائه گزارش‌ های دقیق را برای کاربران نرم افزار آهن فروشی فراهم سازد. معمولا نرم افزارهایی که برای صنف آهن فروشی تهیه و تولید می گردد، در واقع نرم افزار حسابداری آهن فروشی می باشد که می توانند امورات مالی و حسابداری را به طور دقیق و قدرتمند مدیریت کند. بعلاوه اینکه نرم افزارهای مختلف آهن فروشی معمولا به نحوی طراحی و کدنویسی شده‌ اند که همه کاربران صنف آهن فروشی با داشتن هر میزان شناخت از علم حسابداری، می توانند مسئولیت محاسبه اسناد حسابداری یک آهن فروشی یا فروشگاه های زنجیره ای آهن فروشی را در دست بگیرند.

در کسب و کارهای مختلف آهن فروشی، خدمات و محصولاتی که ارائه می گردد، بسیار جامع و دارای تنوع بالا هستند. از انواع مختلف میله گرد گرفته تا انواع محتلف نبشی، همه و همه در فهرست محصولات و خدمات یک آهن فروشی جای می‌گیرند. بعلاوه اینکه برخی از صاحبان کسب و کار آهن فروشی، کارهای مختلف جانبی و اضافی را در کنار فروش محصولات آهن فروشی انجام می‌ دهند. با بکارگیری نرم افزار حسابداری آهن فروشی این امکان فراهم می گردد تا اسامی و تعداد تمامی محصولات آهن فروشی را در یک جا ثبت نمود و هر یک از محصولات ثبت شده دارای نرخ مشخص قیمت خرید، قیمت فروش، مقدار عوارض و مالیات واضح و مشخصی می باشند.

به علاوه این موارد ذکر شده، با بکارگیری نرم افزار آهن فروشی این امکان فراهم است تا اطلاعات مربوط به فروش هر محصول آهن فروشی را به طور مستقل در دسترس کاربران قرار بگیرد. این بدین معنی می باشد که حسابداران می توانند محاسبه کنند که کدام محصول، فروش بیشتری داشته است و فروش کدام محصول، بیشترین سود را داشته است. در کنار این مزایای خارق العاده ای که ذکر شد، هم چنین می توان بخش‌ های دیگری نیز مثل بخش محاسبه حقوق و دستمزد را به نرم افزار آهن فروشی اضافه نمود و از امکانات آن استفاده کرد. برای مثال می توان با استفاده از نرم افزار حسابداری آهن فروشی، تمامی حقوق و سنواتی که به یک کارگر یا کارمند فروشگاه آهن فروشی تعلق می گیرد را محاسبه نمود و جزئیات آمار را بدست آورد.

دیگر قابلیت های کلی یک نرم افزار آهن فروشی عبارت است:

 • قابلیت ثبت کالا، محصولا و خدمات جهت مدیریت بهتر
 • قابلیت صدور انواع فاکتور نقدی و غیر نقدی برای مشتریان آهن فروشی
 • قابلیت نظارت بر موجودی انبار آهن فروشی با بکارگیری نرم افزار حسابداری
 • قابلیت ثبت تمام هزینه‌ ها و درآمدهای آهن فروشی به همراه ارائه گزارشات دقیق
 • امکان بکارگیری ابزارهای مختلف نرم افزار آهن فروشی با داشتن اندک دانش حسابداری
 • امکان معرفی انواع کارشناس فروش و تعیین کمیسیون هر یک در نرم افزار حسابدرای آهن فروشی

در ادامه مقاله بهترین نرم افزار آهن فروشی به مطالعه و بررسی 10 نمونه از بهترین نرم افزارهای حسابداری آهن فروشی می پردازیم و مشخصات و ویژگی های هر یک را به طور کامل شرح می دهیم.

نرم افزار آهن فروشی سیبا

نرم افزار آهن فروشی سیبا

در جامعه امروزی، نرم افزارهای مختلفی جهت تحقق اهداف مختلف کسب و کارهای گوناگون پدید آمده اند، صنف آهن فروشی نیز از این مسیر رقابتی جا نمانده است و دارای نرم افزارهای مختلف حسابداری می باشد که یکی از آن ها نرم آهن فروشی سیبا می باشد که توانسته ابزارها و امکانات قدرتمندی را در اختیار افراد شاغل در این صنف پردرآمد قرار دهد. از آن جایی که میزان درآمد زایی این صنف بسیار بالا می باشد و اکثر اوقات حد استاندارد درآمد را رد می کند، طراحان شرکت های نرم افزار حسابداری آهن فروشی، تمام تلاش خود را می کنند تا قوی ترین ابزار محاسباتی را در نرم افزار خود پیاده سازی کنند و از هر گونه خساست پرهیز می کنند.

کارشناسان طراح نرم افزار آهن فروشی سیبا، تحقیقات بسیاری را در زمینه کسب و کار آهن فروشی انجام داده اند و توانسته اند نیازهای مختلف این صنف را دریابند و راه حل های جامعی جهت پاسخ به نیاز این صنف، ارائه کند. نرم افزار آهن فروشی سیبا دارای قابلیت های فراوانی برای کسب و کار های مختلف دارد و امکانات حسابداری زیادی را در اختیار افراد شاغل در صنف آهن فروشی قرار می دهد. برخی از این امکانات محاسباتی حسابداری به شرح موارد ذیل است:

 • امکان تعریف میزان هزینه ها و درآمد
 • قابلیت چاپ چک های پرداختی با فرمت خاص
 • قابلیت هشداردهی و اعلان موعد چک های فروشگاه
 • امکان چاپ فاکتور با فرمت دلخواه و هم چنین چاپ همزمان چند فاکتور
 • قابلیت ثبت و صدور فاکتورهای خرید و فروش و امکان برگشت از فاکتور فروش
 • قابلیت تعریف دسته چک ها، حساب های بانکی و صندوق کارتخوان به طور نامحدود

نرم افزار آهن فروشی سیبا دارای محیط کاربری ساده، قابل فهم و کاربر پسند می باشد وافراد معمولا جذب جذابیت محیط کاربری نرم افزار آهن فروشی سیبا می شوند. این نرم افزار هوشمند قابل نصب بر روی نسخه های ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی می باشد و قابلیت این را دارد با آخرین تغییراتی که در اصول آهن فروشی ایجاد می شود، همراه گردد و ابزارهای نرم افزاری خود را بروز رسانی کند. شرکت نرم افزاری سیبا دارای مشاوران تحصیل کرده می باشد و توانسته مشتری های خود را در هر زمان و در هر مکان همراهی کرده و مشکلات آنان را پاسخ گو باشد، هم چنین این شرکت قابلیت این را دارد که امکان نصب فایل اجرایی نرم افزار آهن فروشی سیبا را به تعداد دفعات نامحدود فراهم کند.

نرم افزار آهن فروشی امین

نرم افزار آهن فروشی امین

نرم افزار آهن فروشی امین، به منظور کاربردهای گوناگون درکارخانه های تولید آهن، در مراکز مختلف خرید و فروش تیر آهن، ورق، نبشی، میلگرد، انواع لوله ها در شکل های مختلف، قوطی ها و … در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت ثبت و تشریح اطلاعات شخصی افراد، حساب های بانکی پرسنل مختلف، امکان ثبت دقیق وزن بارنامه و وزن باسکول، رها سازی، باربری و راننده، قابلیت ثبت نرخ دقیق هزینه و درآمد، دریافت و پرداخت نقدی، ثبت و بایگانی چک های دریافتی و پرداختی و تمامی گزارشات مربوطه، تعریف موجودی انبارها، تشریح خلاصه میزان فروش روزانه شامل نقد، Pos، چک، ارائه گزارشات مختلف انبارداری، حسابداری و خزانه داری از امکانات جامع نرم افزار حسابداری تخصصی آهن فروشی امین می باشد.

موارد ذکر شده فقط اندکی از امکانات نرم افزار آهن فروشی امین می باشد، این نرم افزار قابلیت فراوان دیگری نیز دارد، برای مثال این توانایی را دارد که با دیگر بسته های نرم افزار حسابداری امین مانند CRM، ارسال پیامک، ثبت و بایگانی اطلاعات، داشبوردهای مدیریتی، دستیار خرید و فروش، E Shop و … متصل شود. از دیگر خدمات نرم افزار آهن فروشی امین می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • امکان ارائه صورت گردش آهن آلات
 • قابلیت ثبت تاریخ سر رسید در فاکتور
 • شرح آناليز تولید و محاسبه بهاي تمام شده
 • مدیریت هوشمند سقف اعتبار مشتریان در فاکتور
 • امکان معرفی واحد های آهن: رول، کیلوگرم، شاخه و…
 • امکان نمايش نام و تلفن راننده، باربری، بارنامه و … در فاکتور
 • قابلیت انتقال داده مالکیت یک کالا به فرد دیگر با استفاده از آزاد سازی
 • داراي بخش انبارداري جهت کنترل میزان موجودي مواد و هشدار نقطه سفارش کالا
 • امکان تعریف و تقسیم بندي مشتریان به همراه ثبت آدرس و تلفن، کد اقتصادی و کد ملی و شناسه ملی جهت رسیدگی به امور مالیاتی

نرم افزار آهن فروشی پارمیس

نرم افزار آهن فروشی پارمیس

نرم افزار آهن فروشی پارمیس مخصوص شغل های مختلف، بر طبق اصول مختلف طبقه بندی شده هر صنف، طراحی شده و روانه بازار گردیده است و هم چنین با ارائه امکاناتی از قبیل عملیات مختلف صدور فاکتور، بانک و چک، عملیات حسابداری و محاسباتی، عملیات کالا و انبارداری و … متناسب با قوانین مالیاتی برای اصناف زیادی مانند صنف آهن فروشی گردآوری شده است. نرم افزار حسابداری آهن فروشی پارمیس مخصوص صنف آهن فروشان و فلز کاران، متناسب با نیازمندی های کسب و کار آهن فروشی مانند ثبت، تغییر و چاپ فاکتور خرید و فروش آهن و فلز، نظارت بر کلیه عملیات بانکی و همچنین دیگر امکانات کاربردی نظیر ظاهری زیبا و جذاب و منطبق با یک صنف آهن فروشی را ارائه می دهد.

نرم افزار آهن فروشی پارمیس دارای خدمات ویژه ای می باشد، به گونه ای که امکان استفاده بدون دغدغه را برای کاربران فراهم می کند و به مدت یک سال پشتیبانی رایگان را محقق می کند. تیم کاری شرکت نرم افزاری پارمیس دارای قدرت بروز رسانی مداوم می باشد. ممکن است صنف آهن فروشی، نیاز تازه ای به یک ابزار ویژه پیدا کند، در این صورت نرم افزار آهن فروشی پارمیس قابلیت این را دارد که توام با این تغییرات بروز رسانی شود و ابزارهای لازم را در اختیار کاربران قرار دهد. برخی از امکانات بانکی ویژه نرم افزار آهن فروشی پارمیس عبارت است از:

 • امکان معرفی صندوق
 • امکان معرفی پوز بانکی
 • امکان معرفی حساب بانکی
 • امکان ثبت فیش بانکی نقدی
 • امکان تهیه گزارش صورت حساب بانک
 • امکان تهیه لیست شیفت کاربران مختلف
 • امکان اختصاص صندوق ها به کاربران خاص
 • امکان اختصاص نمودن بانک ها به کاربران خاص
 • امکان تهیه لیست انتقال بین صندوق های مختلف

شرکت نرم افزار پارمیس برای اصناف مختلفی نرم افزار طراحی کرده است مانند لوازم ادارای، مبلمان، هایپر مارکت، پوشاک، آتلیه داران و عکاسان، انتشارات، خدمات کامپیوتری و … .

نرم افزار آهن فروشی معین

نرم افزار آهن فروشی معین

نرم افزار پر قابلیت آهن فروشی معین یک از نرم افزارهای طراحی شده برای صنف آهن فروشی می باشد و دارای امکانات عدیده ای می باشد به گونه ای که  قابلیت تبدیل واحدها به یکدیگر به عنوان نمونه می توان گفت تبدیل شاخه به متر، ثبت کرایه حمل و نقل و هم چنین انواع مختلف خدمات از جمله تخلیه و بارگیری، قابلیت محاسبه میزان وزن دقیق ورق ها نسبت به ابعاد و چگالی ورق ها را امکان پذیر می کند. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری صنف آهن فروشی به شرح موارد ذیل می باشد:

 • قابلیت  انبار گردانی و گزارش کاردکس آهن آلات
 • امکان تعریف آهن آلات با طبقه بندی و زیرگروه های متنوع
 • امکان تعیین نمودن سطوح قیمتی اختصاصی برای هر مشتری
 • قابلیت تعیین نمودن چندین قیمت خرید و فروش برای هر محصول
 • قابلیت ثبت خدمات و محاسبه خودکار سهم تکنسین ها در فاکتورها
 • قابلیت تغییر دادن و طراحی تمامی فاکتورها بر اساس سلیقه مشتری
 • قابلیت مشخص نمودن طول، عرض، ضخامت، چگالی و تعداد ورق در فاکتور
 • قابلیت محاسبه وزن دقیق سفارش مشتری قبل از برش و قطعی شدن خرید
 • دارای قابلیت خرید و فروش آهن به واحدهای مختلف مانند عدد، شاخه، کیلو، تن و …
 • قابلیت تبدیل نمودن واحدها به یکدیگر به صورت خودکار در فاکتور (کیلوگرم به شاخه و …)
 • قابلیت ثبت کرایه حمل و نقل در فاکتور با حالت های مختلف مثال ثبت در حساب خریدار یا ثبت در هزینه و …
 • قابلیت محاسبه وزن آهن آلات و ورق ها به صورت خودکار در فاکتور بدون نیاز به ترازو و بر طبق فرمول تعیین شده

هم چنین نرم افزار آهن فروشی معین جهت سود دهی بیشتر و جلوگیری از بروز ضرر و زیان، امکاناتی عدیده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که عبارتند از:

 • امکان گزارش درصد سود و زیان بر اساس فاکتور خدمات
 • امکان گزارش درصد سود و زیان بر اساس ویزیتورهای موجود
 • امکان گزارش درصد سود و زیان بر اساس انبارها یا هر انبار به طور مجزا
 • امکان گزارش درصد سود و زیان بر اساس شخص و نمایش اشخاص پرسود و زیان
 • امکان گزارش درصد سود و زیان بر اساس محصول و نمایش محصولات پرسود و زیان
 • نرم افزار حسابداری آهن فروشی معین دارای گزارش های متنوع میزان درصد سود و زیان

نرم افزار آهن فروشی معین هم چنین دارای ابزارهای کاربردی نرم افزاری می باشد که عبارت است از:

 • امکان نمایش نرخ ارز و سکه به صورت آنلاین و همزمان
 • امکان تغییر ظاهر برنامه و ابزارهای موجود بر طبق نیاز کاربر
 • دارای تقویم شمسی، ساعت، ماشین حساب و دفترچه تلفن
 • قابلیت بازیابی فایل های پشتیبانی برنامه به سادگی و در هر زمان
 • دارای ابزار اعلان و هشدار سررسید چک ها، کسری کالا، تسویه فاکتورها و …
 • دارای ابزار پشتیبانی آنلاین جهت رفع عیب های احتمالی در کوتاه ترین زمان ممکن
 • نرم افزار حسابداری آهن فروشی معین دارای قدرت پشتیبان گیری از اطلاعات به صورت اتومات و دستی می باشد.

نرم افزار آهن فروشی معین نیز دارای یک سال پشتیبانی رایگان می باشد و به مدت یک سال آپدیت رایگان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این نرم افزار نیاز به شناخت دقیق علم حسابداری و تخصص ویژه ای ندارد و با اندک آشنایی نیز می توان از این نرم افزار استفاده نمود.

نرم افزار آهن فروشی آراد

نرم افزار آهن فروشی آراد

نرم افزار قدرتمند آهن فروشی آراد یک نرم افزار تخصصی و دقیق می باشد که توانسته تقریبا به تمام نیازها و دغدغه های صنف آهن فروشی پاسخ دهد. نرم افزار آهن فروشی آراد علاوه بر دارا بودن خدمات ویژه در امر خرید و فروش، انبار داری، محاسباتی و حسابداری که دغدغه های اصلی فروشگاه های صنف آهن فروشی را برطرف می کند، دارای قابلیت های جانبی نظیر: چاپ انواع چک و تنظیمات مربوطه، سیستم نرخ حقوق دستمزد و هم چنین خصوصیت های یک محصول می باشد. نرم افزار آهن فروشی آراد با هدف مدیریت بخش مالی و خرید و فروش خرده فروشی و عمده فروشی و هم چنین بخش فروشگاهی طراحی و تولید شده است.

از سری قابلیت های نرم افزار آهن فروشی آراد می توان به انعطاف پذیر بودن ساختار آن با وجود تمامی رده های صنفی و کاربران نرم افزار در هر سطح تحصیلی و اطلاعات مالی و رایانه ای اشاره کرد. سهولت بخشی به کار کاربران، پوشش دادن صنف های گوناگون، تابعیت از استانداردهای لازم علم حسابداری و آنلاین بودن بروز رسانی های دائمی از جمله مواردی است که در این نرم افزار اعمال شده است. نرم افزار حسابداری آهن فروشی آراد بسیار ساده و کاربر پسند می باشد. از طریق بکار گیری نرم افزار آهن فروشی آراد، صنف های مختلف قادر هستند حتی بدون استفاده از علم کامپیوتر و حسابداری، عملیات و گزارشات مالی خود را به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

برخی دیگر از امکانات نرم افزار آهن فروشی آراد به شرح موارد ذیل می باشند:

 • امکان ارائه ترازنامه
 • امکان محاسبه سود و زیان
 • امکان افزایش و کاهش سرمایه
 • امکان  ثبت و نظارت دسته چک ها
 • امکان ارائه گزارش دفتر تفصیلی اشخاص
 • امکان توصیف آهن در سطوح واحد مختلف
 • امکان ارائه گزارشات انبارداری و هزینه و درآمد
 • امکان توصیف سطوح دسترسی کاربران در تمامی فرم های نرم افزار
 • امکان صدور پیش فاکتور و سفارشات آهن (پیش فاکتور، تبدیل پیش فاکتور به فاکتور، امکان ثبت سفارش کالا، امکان تبدیل سفارش کالا به فاکتور خرید

نرم افزار آهن فروشی محک

نرم افزار آهن فروشی محک

یکی از نرم افزارهای کاربردی و توانمندی‌ که امکانات‌ و قابلیت‌ های‌ فراوانی‌ را در اختیار صنف‌ آهن‌ فروشان‌ قرار می دهد، نرم افزار آهن فروشی محک‌ می باشد. این نرم‌ افزار نیز در واقع نرم افزار حسابداری آهن فروشی می باشد که توانسته‌ اعمال محاسباتی‌ و مالی‌ فروشگاه های مختلف‌ آهن فروشی را آسان کند. نرم افزار آهن فروشی محک سه اصل اساسی را در کار خود لحاظ می کند: نظارت بر چک ها و فاکتور ها، قابلیت‌ انبار گردانی و نظارت بر موجودی‌ انبار، امکان‌ ثبت مشخصات‌ کامل‌ محصولات.

برخی دیگر از مزایا‌ و قابلیت‌ های نرم‌ افزار آهن فروشی محک به‌ شرح‌ موارد ذیل‌ می باشند‌ که‌ عبارتند از:

 • قابلیت‌ صدور انواع فاکتور‌ و پیش فاکتور
 • امکان‌ جستجوی‌ سریع‌ و دقیق بین محصولات‌ ثبت‌ شده
 • امکان‌ نظارت‌ دقیق‌ بین  موجودی های‌ انبار و انبار گردانی
 • امکان‌ ارائه گزارش های دقیق از فاکتورها، دفاتر‌ ثبتی و قراردادها و …
 • امکان‌ ثبت‌ و تعریف چندین انبار نگهداری‌ آهن و مدیریت‌ همزمان‌ هریک از آنان
 • امکان‌ تعریف انواع‌ مختلف‌ قیمت‌ با توجه به نوع‌ فروش مثل نقدی، اقساط، چکی، عمده، جزئی و …
 • امکان تعریف جزئیات مربوط به هر نوع‌ فلز‌ و آهن مثل میلگرد، ناودانی، نبشی، خاموت و ابعاد و ضخامت‌ آهن‌ آلات

نرم‌ افزارهای‌ تولیدی توسط‌ شرکت‌ محک‌ دارای‌ پشتیبانی‌ قدرتمند می باشند‌ و این اطمینان‌ را به مشتریان‌ می دهند‌ که‌ در صورت بروز‌ هر گونه‌ خرابی، ساپورت‌ کامل‌ شرکت‌ محک‌ را با خود به‌ همراه‌ دارند. نرم‌ افزار حسابداری‌ محک‌ دارای‌ امکانات‌ و ابزار‌ های قوی‌ جهت‌ انجام‌ امور حسابداری و مالیاتی‌ می باشد و افراد را در انجام این‌ دسته از امور‌ کمک‌ می کنند.

نرم افزار آهن فروشی فکر افزار

نرم افزار آهن فروشی فکر افزار

یکی از مهم‌ترین نرم‌ افزارهایی‌ که برای‌ کسب و کار آهن فروشی، طراحی‌ و تولید شده است، نرم افزار آهن‌ فروشی فکر‌ افزار‌ می باشد. این‌ نرم افزار قدرتمند‌ برای بخش‌ های‌ مختلف یک کسب‌ و کار نظیر حقو‌ق‌ و دستمزد، بخش مالی  و حسابداری، بخش صدور فاکتور، بخش چک‌ و عملیات‌ بانکی، بخش انبارداری، بخش کنترل‌ قیمت، بخش تعمیرات‌ و خیلی از بخش های دیگر، سیستم نرم‌ افزاری‌ قدرتمندی طراحی نموده است که دارای ابزارهای هوشمند می باشد. برخی از قابلیت‌ های این نرم‌ افزار عبارت‌ است‌ از:

 • امکان‌ گزارش‌ موجودی‌ آهن
 • امکان‌ نظارت‌ بر بخش‌ اجرتی
 • امکان‌ گزارش‌ موجودی های انبار
 • امکان‌ معرفی‌ اضافات‌ و کسری های فروش
 • امکان معرفی و قیمت گذاری محصولات‌ آهن و فلز
 • امکان‌ اعمال لفاف‌ درفاکتور‌ فروش‌ براساس حواله  فروش
 •  امکان‌ محاسبه‌ قیمت‌ تمام‌ شده آهن‌ آلات خریداری شده خارجی
 • امکان‌ ارائه گزارش های آماری‌ روزانه، ماهانه، سالانه بر اساس سلیقه دلخواه کاربر
 • امکان‌ ارائه گزارشات‌ محاسباتی‌ و دسته‌ جمعی‌ از تمامی‌ فرآیند‌ های مالی و حسابداری‌
 • امکان‌ پیگیری‌ کد حواله فروش در طی انتقال بین انبارها و با در نظر گرفتن اضافات و کسورات‌ باسکول‌
 • امکان‌ صدور برگه تحویل انبار بر اساس میزان‌ نرخ تلورانس‌ مشخص‌ شده در حواله فروش آهن آلات موجود

نرم افزار آهن فروشی سازه حساب

نرم افزار آهن فروشی سازه حساب

یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه حسابداری، نرم‌ افزار آهن‌ فروشی سازه حساب می باشد که‌ دارای محیط کاربری قدرتمند‌ می‌ باشد و بسیار کاربر‌ پسند است. این نرم‌ افزار بسیار ساده و قابل فهم می باشد که قابل نصب‌ بر روی پلتفرم‌ های مختلف نظیر ویندوز ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی می باشد. نرم افزار سازه حساب دارای ابزارهای پیشرفته حسابداری می باشد که توانسته امورات محاسباتی‌ فروشگاه‌ آهن فروشی را مدیریت‌ کند. برخی از خدمات‌ و مزایایی‌ که‌ نرم‌ افزار آهن‌ فروشی سازه حساب ارائه می کند‌ عبارت‌ است از:

 • امکان‌ اتصال‌ به باسکول
 • امکان‌ ثبت‌ محصولات‌ در فاکتور
 • امکان‌ تبدیل واحدهای مختلف‌ آهن مثل کیلو گرم‌ به شاخه
 • امکان‌ ثبت‌ انبارهای‌ مختلف و سیستم‌ انتقال محصول از یک انبار به انباری دیگر
 • امکان‌ ثبت‌ ویزیتور‌ و تکنسین‌ و ثبت‌ مشخصات‌ و استفاده‌ از آن در فاکتورهای مختلف
 • امکان‌ تعریف کاربران با‌ سطوح‌ دسترسی‌ مختلف توسط مدیران‌ و صاحبان فروشگاه‌ آهن‌ آلات

نرم افزار آهن فروشی سپیدار سیستم

نرم افزار آهن فروشی سپیدار سیستم

نرم‌ افزار آهن‌ فروشی سپیدار سیستم، یکی از نرم‌ افزارهای پر قابلیت‌ در زمینه آهن فروشی می باشد که توانسته به نیازهای مختلف این صنف پر درآمد و پر مشغله پاسخ‌ دهد. نرم‌ افزار آهن فروشی سپیدار سیستم‌ دارای قابلیت‌ صدور فاکتورهای مختلف می باشد، به عنوان مثال ممکن‌ است یک‌ مشتری، دست‌ به نقد‌ نباشد و بخواهد‌ اقساطی‌ جنس‌ بخرد و یا بخواهد چک به مبلغ مورد نظر را پرداخت‌ کند، در این صورت با استفاده از نرم افزار سپیدار سیستم‌ می توان‌ فاکتور صورت‌ حساب‌ مربوطه‌ پرداخت‌ نمود.

از دیگر خدمات نرم افزار آهن فروشی سپیدار سیستم‌ می توان این گونه‌ شرح داد: امکان‌ کنترل امور مالی‌ و حسابداری، امکان‌ ثبت‌ انواع و اقسام‌ محصولات‌ و خدمات جهت‌ نظارت‌ بهتر، قابلیت صدور انواع فاکتور نقدی‌ و غیر نقدی، امکان ثبت‌ جزئیات‌ دقیق‌ میزان‌ نرخ‌ درآمد و هزینه‌ های آهن فروشی و هم چنین استفاده از امکانات و ابزارهای حسابداری جهت مدیریت‌ بهتر فروشگاه‌ های‌ آهن آلات فروشی.

نرم افزار آهن فروشی هلو

نرم افزار حسابداری هلو

نرم‌ افزار آهن فروشی هلو از دیگر نرم‌ افزارهای توانمند تولید شده در زمینه آهن فروشی می باشد و افراد همواره تلاش نموده اند یک نسخه نرم افزاری‌ هوشمند‌ و پر کاربرد را بر روی سیستم فروشگاه خود نصب‌ کنند‌ و بهره کافی از امکانات حسابداری آن ببرند. از آنجایی که صنف آهن فروشی یک صنف قوی و پر قدرت در زمینه فروش مصالح آهنی و تجاری می باشد، لذا نیاز است که از یک نرم افزار هوشمند جهت رفع نیاز های این صنف مهم استفادع گردد. نرم افزار حسابداری آهن فروشی هلو بسیار‌ کاربردی بوده و دارای محیط کاربری بسیار ساده و قابل فهم می باشد و ابزارهای مورد نیاز صنف‌ آهن فروشی را تامین‌ نموده است. محیط یک نرم‌ افزار نقش‌ بسیار مهمی‌ در تعیین‌ میزان جذب کاربران دارد، چرا که افراد زیادی در تلاش هستند، نیازهای مختلف کاربران‌ را دریابد.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توصیف بهترین نرم افزار آهن فروشی پرداختیم و سعی کردیم تمام ویژگی های نرم افزارهایی که برای صنف آهن فروشی طراحی شده است را شرح دهیم و از شما عزیزان صمیمانه تشکر می کنم که ما را همراهی کردید. خواهشمندم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا