نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری قنادی و شیرینی فروشی 🍬

در این بخش از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهتربن نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی می پردازیم و هدفمان این است که تمامی امکاناتی که نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی در اختیار افراد جامعه و علی الخصوص افراد شاغل در صنف قنادی و شیرینی فروشی را شرح دهیم. شاید با شنیدن موضوع این مقاله چیزی ذهنمان را مشغول کند که چه عواملی موجب شده است که کارشناسان و متخصصان به فکر طراحی و تولید نرم افزار هوشمند برای صنف قنادی و شیرینی فروشی بیافتند و در جهت ارائه بهترین ابزار و خدمات، چه تلاش هایی انجام دهند؟ در ادامه به شرح تمامی سوالات فوق ذکر می پردازیم و از شما عزیزان خواهشمندم با دقت مقاله ذیل را مورد مطالعه قرار دهید.

در این راستا بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری قنادی و شیرینی فروشی

روند تغییرات در هر صنف و در هر کسب و کار بسیار صعودی و افزایشی می باشد، به گونه ای که هیچ شخصی نمی تواند چشمش را بر روی این تغییرات بپوشاند و با این موج تغییرات هم سو نشود. در گذشته های دور، زمانی که اسم قنادی به گوشمان می خورد، فقط کیک و خوراکی به ذهنمان می رسید، کیک ها و شیرینی های زمان گذشته، بسیار ساده بودند و دارای ظاهر پیچیده ای نبودند، اما امروزه شرایط کمی فرق کرده است و افراد از رسپی های خاصی استفاده می کنند چرا که مدل و سبک برگزاری مراسمات و جشن های مختلف تفاوت های بسیاری نسبت به گذشته پیدا کرده است.

در گذشته در اکثر موارد تنها برای جشن های تولد به قنادی ها و شیرینی فروشی ها، کیک سفارش می دادند و در واقع کیک مختص به یک جشن بود، امروزه اوضاع فرق کرده است و افراد برای هر تغییر و هر مناسبت، کیک متناسب با آن مناسبت را سفارش می دهند مثلا کیک جشن عقد و نامزدی، کیک جشن طلاق، کیک جشن عروسی، کیک جشن عمل بینی، کیکی جشن فارغ التحصیلی، کیک جشن پایان خدمت سربازی، کیک روز مرد، روز زن، روز دختر، کیک روز ولنتاین، کیک رویش اولین دندان نوزاد، کیک روز چیدمان جهیزیه عروس، کیک روز پزشک، روز خیاط، روز دندان پزشک، روز مهندس.

خیلی موارد دیگر و مناسبت های خاص دیگری وجود دارد که تشریفات و کیک مخصوص خود را دارند، امروزه برگزاری جشن ها حالت تشریفاتی به خود گرفته است و بسیار پر هزینه می باشد فی المثال افراد سعی می کنند تمامی تداراکات و وسابل های جشن به یک رنگ باشد و در واقع طیف رنگ ثابت و هماهنگ داشته باشند و به قنادان نیز آن رنگ را توصیه می کنند که در کیک مورد استفاده قرار دهند. همه این موارد ذکر شده بخش کوچکی از تغییرات در مناسبت ها و جشن ها می باشد که موجب شده است کار قنادان و شیرینی فروش ها به یک کار تخصصی تبدیل گردد و هرکسی نتواند در این حرفه فعالیت کند.

در گذشته حداکثر چیزی که در یک قنادی یافت می شد، کیک و شیرینی و آجیل بود، اما امروزه در کنار این موارد، گل های تزئینی، انواع عروسک و خرس، انواع جعبه های شکلات گران قیمت و پر زرق و برق، انواع شیرینی های خشک و تر، انواع تم های رنگی تولد، انواع بادکنک های تزئینی، انواع تاپرهای مختلف با طرح ها و شکل های گوناگون و … همه و همه از اشکال مختلف وسایل تزئینی در یک قنادی می باشد، لذا مسئول فروش و تمامی پرسنل یک قنادی وظایف سنگینی را بر عهده دارند و می بایست دقت زیادی به خرج دهند.

مطلب پیشنهادی: نرم افزار حسابداری برای مغازه

در یک قنادی مجهز، بخش های مختلفی نظیر آشپزخانه، بخش نگهداری شیرینی تر، بخش نگهداری شیرینی خشک، انبار نگهداری مواد اولیه، بخش فروش، بخش پذیرش سفارشات، بخش حسابداری و … بنابراین برای ایجاد هماهنگی بین این زنجیره کاری نیازمند سیستم نرم افزاری قوی و قدرتمند می باشد، چرا که افراد نمی توانند تنها با استفاده از نیروی انسانی، این هدف را تحقق ببخشند. ایده طراحی و پیاده سازی سیستم نرم افزاری قنادی و شیرینی فروشی زمانی به ذهن آدمی خطور کرد که انسان از ایجاد هماهنگ بین این زنجیره عاجز مانده بود و نمی توانست از عهده این کار برآید بنابراین شرکت های نرم افزاری به فکر طراحی و تولید یک نرم افزار قوی جهت رفع نیاز قنادان افتادند و تاکنون نرم افزارهای مختلفی طراحی شده و روانه بازار گردیده است.

بهترین نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی چه ویژگیهایی دارد؟

امکانات نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی

در یک نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی ابزارهای مختلفی وجود دارد که می تواند افراد را در جاهای مختلف کمک و یاری نماید. در مواقع اینگونه می توان گفت که نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی، یک نرم افزار حسابداری مخصوص صنف قنادی و شیرینی فروشی می باشد که توانسته پنل ها و ابزار های مختلفی را در اختیار افراد قرار دهد، برخی از امکانات نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی به شرح موارد ذیل است:

 • امکان اقساطی نمودن فاکتور فروش و چاپ دفترچه قسط
 • امکان اختصاص دادن کد اشتراک به هر یک از مشتری های ثابت
 • امکان ثبت نام هر کالای ورودی و اختصاص بار کد به هریک از آن ها
 • امکان ثبت مشتری های ثابت به همراه مشخصات کلی هر یک از آن ها
 • امکان جستجوی سریع و هوشمند کالا و خدمات قنادی بر طبق نام، بارکد
 • امکان محاسبه و ثبت صورت حساب های مختلف مانند اجاره، برق، گاز، آب و …
 • امکان ثبت ترکیب انواع مختلف مواد اولیه با یکدیگر و بایگانی رسپی های مختلف
 • امکان برقراری ارتباط مستقیم با انواع دستگاه کارت خوان، ترازوی دیجیتال و پرینترها
 • امکان تقسیم بندی انواع کالاها و خدمات در قالب گروه های مختلف با تعداد نامحدود
 • امکان شرح و اعمال انواع مختلف تخفیف درصدی و مبلغی بر اساس نوع و میزان فروش
 • امکان ثبت اتومات محصولات بر اساس خصوصیت های مختلف کالا مانند رنگ، سایز، مزه
 • امکان سنجش عملکرد روزانه و بررسی میزان سود و زیان روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه
 • امکان ارائه گزارش‌ های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و دیگر قوانین مربوطه به هر یک
 • امکان صادر کردن آنی انواع مختلف فاکتور و تسویه هریک از آن ها به روش های نقدی و غیر نقدی
 • امکان ثبت تمامی موجودی های انبار و بررسی میزان کم و زیاد مواد اولیه و تامین هر یک از آن ها به طور جداگانه

تمامی موارد ذکر شده از امکانات کلی می باشد که نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی در اختیار پرسنل شاغل در قنادی و تمامی مراجعه کنندگان قرار می دهند. زمانی که افراد از نرم افزارهای پیشرفته استفاده می کنند این امکان فراهم می گردد که سرعت و دقت بیشتری داشته باشند و کار مراجعه کنندگان و مشتریان خود را سریع تر راه بیندازند. در ادامه به بررسی 10 نمونه از بهترین نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی می پردازیم که به شرح موارد ذیل می باشند.

نرم افزار حسابداری قنادی ماندگار

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی ماندگار

در یک قنادی بخش های مختلفی وجود دارد اما سه بخش از اهمیت بالایی برخوردار است، فروش، ترازوی دیجیتالی، صندوق فروش. نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی ماندگار دارای نظارت و تسلط کافی بر روی این سه آیتم می باشد و توانسته بر روی این سه آیتم مانور دهد. این نرم افزار هوشمند این امکان را فراهم می کند که به صورت آنلاین بر کارکرد پرسنل قنادی نظارت نمود و موجب افزایش سرعت کار می گردد. این نرم افزار به صورت تمام اتومات می باشد و برای استفاده از این نرم افزار نیازی به دانستن علوم کامپیوتری و حسابداری نمی باشد و افراد می توانند با آشنایی اولیه با این نرم افزار ساده و قابل فهم کار کنند.

نرم افزار ماندگار در عین سادگی، بسیار قدرتمند است و دارای امنیت بالا می باشد و افراد با خیالت راحت می توانند اطلاعات مالی کسب و کار خویش را در این نرم افزار ثبت کنند. نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی ماندگار می تواند تمامی مشخصات و اطلاعات مواد اولیه ای که در انبار نگهداری می شود را ثبت کند و در اختیار کیک پزها قرار دهد، به نوعی موجب افزایش سرعت هماهنگی بین ارکان مختلف قنادی و شیرینی فروشی می شود و هم چنین عمل خرید از قنادی برای مشتریان راحت تر می شود چرا که این نرم افزار دارای یک آلبوم دیجیتال می باشد و تمامی تصاویر مربوط به کیک ها و شیرینی ها در این نرم افزار موجود است که این خود به تنهایی یک حسن محسوب می گردد و موجب جذب مشتری و سودآوری بیشتر می گردد.

نرم افزار ماندگار که در واقع نرم افزار حسابداری ماندگار می باشد، امکانات مالی و مالیاتی زیادی را در اختیار افراد قرار می دهد که برخی از آن ها عبارتند از: پنل تولید محصول، پنل چک و بانکداری، پنل قیمت گذاری کالا، پنل صدور ترازنامه و گزارش های مالی، پنل انبار و انبارگردانی، پنل خزانه و خرید و فروش، پنل سنجش میزان سود و زیان یک کالا و پنل محاسبات کلی و جزئی. هم چنین جهت جذب مشتریان بیشتر، ایده ها و خدمات متنوعی ارائه می دهد نظیر: اشانتیون، بن و امکان فروش گروهی و شراکتی، پروموشن و امکانات جانبی، امکان خرید آنلاین حضوری با امکانات بروز، اهدای کارت خرید و کارت های اعتباری مختلف.

دیگر امکاناتی که نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی ماندگار در اختیار کاربران قرار می دهد، به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • دارای سبد خرید
 • قابلیت اعمال تغییرات قیمت محصول به صورت آنی
 • دارای آلبوم دیجیتالی از عکس های کیک به همراه توضیحات لازم
 • دارای سیستم جستجوی هوشمند کالا بر اساس نام، بارکد و مشخصات
 • دارای قابلیت انتخاب نوع تسویه که به صورت تسویه آنلاین یا تسویه در محل
 • ارائه اطلاعات در مورد فروشگاه، آدرس و شماره تلفن و آدرس بروی نقشه، عکس
 • دارای امکانات مختلف برای مشتریان نظیر ثبت، خرید آنلاین، تسویه و ورود به پنل شخصی و گزارش از نرخ ریالی خرید، مشاهده گزارشات

شرکت طراح نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی ماندگار، دارای کادری مجرب می باشد که توانسته امکان پشتیبان گیری به صورت 24 ساعته را فراهم آورده و مشکلات سیستم نرم افزاری را به طور آنی رفع می کند.

نرم افزار حسابداری قنادی پارمیس

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پارمیس

نرم افزار پارمیس یک نرم افزار پیشرفته و هوشمند است و توسط کارشناسان ذبده و خلاق طراحی گردیده است و توانسته در سه نسخه پارمیس پرو، پارمیس استار، پارمیس 360 تولید گردید. نرم افزار پارمیس برای صنف های مختلف طراحی شده است و فقط مختص به صنف قنادی و شیرینی فروشی نمی باشد. نرم افزار پارمیس توانسته نیازها و دغدغه های صنف قنادی و شیرینی فروشی را کشف کند و ابزارهای لازم را با توجه به نوع نیاز پدید آورد. نیازهای صنف قنادی و شیرینی فروشی مثل امکان چاپ و ثبت فاکتور و امکان تغییر فاکتور، امکان مدیریت و نظارت بر عملیات بانکی، امکان داشتن محیط کاربری ساده و قابل فهم و در عین حال زیبا.

در انجام عملیات حسابداری مختص به صنف قنادی و شیرینی فروشی، نرم افزار پارمیس خدمات ذیل را ارائه می کند که عبارت است از:

 • امکان تولید ترازنامه مالی
 • امکان تولید گزارشات کنترلی حسابداری
 • امکان حفظ داده های مالی چند شرکت به طور مجزا
 • امکان گزارش میزان سود و زیان متناسب با اظهارنامه های مالی
 • امکان ادغام و مرتب سازی اسناد حسابداری و تغییر هر یک در صورت نیاز

امکانات بانکی نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پارمیس عبارت است از:

 • امکان تعریف صندوق
 • امکان تعریف حساب های بانکی
 • امکان تعریف صورت حساب بانکی
 • امکان نخصیص صندوق به کاربران خاص
 • امکان تعریف پوزهای بانکی و دستگاه های کارتخوان
 • امکان ثبت فیش های تسویه نقدی و غیر نقدی مشتریان

امکانات مختلفی که نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پارمیس در اختیار پرسنل و مشتریان قرار می دهد، عبارت است از:

 • امکان استخدام بازاریاب
 • امکان ثبت اسامی اشخاص و مشتریان
 • امکان تعریف رمز عبور و نام کاربری برای هر یک از پرسنل
 • امکان محاسبه میزان کارکرد کاربران و اختصاص حقوق به هریک از آن ها

تمامی موارد فوق ذکر از سری امکانات کلی نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پارمیس می باشد. نرم افزار پارمیس تمامی ابزارها و پنل ها را به طور جداگانه تعریف کرده است و موجب گیجی و سرگردانی کاربر نمی شود، به همین دلیل است که کاربران زیادی در سطح کشور، این نرم افزار پیشرفته را نصب نموده اند و به دیگران نیز توصیه می کنند که فایل اجرایی پارمیس را نصب کرده و از امکانات ارزنده آن بهره مند شوند.

نرم افزار حسابداری قنادی سیبا

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی سیبا

داشتن یک نرم افزار توانمند که بتواند نیازها و دغدغه های مختلف صنف قنادی و شیرینی فروشی را رفع کند، همواره از خواسته های اصلی قنادان بوده است تا بتوانند کارها را با سهولت بیشتر انجام دهند و سرعت لازم را لحاظ کنند. نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی سیبا یکی از نرم افزارهایی است که جهت تحقق این هدف پدید آمده است و می توانند از مزایا و امکانات این نرم افزار بهره لازم را ببرند که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد:

 • امکان ثبت گزارش از ترازوی دیجیتال
 • قابلیت صدور فاکتور با بالاترین سرغت ممکن
 • قابلیت فروش پر سرعت توسط  دستگاه بارکد خوان
 • قابلیت ثبت و چاپ بارکد به ازای هر یک از محصولات تولیدی
 • امکان ارسال پیامک صدور فاکتور یا کد اشتراک به همه مشتریان
 • قابلیت ثبت شیفت های کاری مختلف و تسویه صندوق در پایان هر شیفت
 • امکان ارسال پیام های تبریک، مانده حساب و تبلیغاتی به مشتریان جهت سود دهی
 • امکان اعمل تخفیف به طور ریالی و دقیق به هر یک از مشتریان هنگام صدور فاکتور فروش
 • امکان اجرای نرم افزار سیبا به صورت شبکه ای و زنجیر وار بر روی پلتفرم های مختلف در یک فروشگاه
 • امکان ثبت مشخصات مختلف کالا نظیر نام، نوع کالا، وزن کالا و مشخصات کلی و جزئی کالا پس از بررسی از طریق ترازوی دیجیتال

نرم افزار حسابداری قنادی سیبا، قابل اجرا بر روی سیستم هایی با ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی می باشد و این توانایی را دارد که گزارشات مختلف صورت حساب های مالی را به صورت داده های نرم افزار اکسل پیاده سازی کند. شرکت طراح نرم افزار سیبا دارای قدرت پشتیبان گیری دائمی می باشد و امکان آموزش رایگان و نصب و پیاده سازی رایگان را فراهم می آورد. از این نرم افزار در مشاغل مختلفی استفاده می گردد نظیر: کارگاه شیرینی پزی، آجیل فروشی، کیک و کلوچه، شکلات و آبنبات فروشی و …

نرم افزار حسابداری قنادی شاتوت

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی شاتوت

بسیاری از افراد در صنف قنادی و شیرینی فروشی این ادعا را دارند که این نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت شاتوت، از بهترین نرم افزارهای به کار رفته در این صنف می باشد. نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی شاتوت موجب شده است که کار صدور فاکتور فروش با سرعت و دقت بالا انجام شود و در نتیجه از بروز هر گونه خطا و اشتباه در کار فروش و صدور فاکتور جلوگیری می گردد. تمامی منوها و ابزارهای نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی شاتوت به راحتی در دسترس است و کاربران با شناخت اولیه می توانند به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند، برخی از مزایا و امکانات نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی شاتوت به شرح موارد ذیل است:

 • امکان تسویه آنی فاکتورها
 • امکان تعریف هزینه ها و درآمد ماهیانه
 • امکان طراحی گزارشات مختلف به فرم دلخواه
 • امکان تعریف انبارهای مختلف به همراه ظرفیت هر کدام
 • امکان صدور فاکتور خرید و فروش به تعداد زیاد با سرعت بالا
 • قابلیت ثبت مشخصات و قیمت محصولات در نرم افزار و ارسال داده ها به ترازو
 • قابلیت ثبت حساب های بانکی، دسته چک ها، صندوق و دستگاه کارتخوان به صورت نامحدود
 • قابلیت ثبت پیش فاکتور، فاکتورهای خرید و فروش و یا کنسلی از خرید و کنسلی از فروش یک محصول
 • قابلیت سرویس دهی به چندین مشتری در یک فروشگاه و ارائه چندین فاکتور فروش به صورت همزمان و یکپارچه

نرم افزار حسابداری قنادی و شیرینی فروشی شاتوت خدمات دیگری نیز ارائه می دهد، نظیر:

 • ثبت سود
 • ثبت زیان
 • ثبت درآمد روزانه
 • ثبت مانده حساب
 • ثبت گردش حساب
 • ثبت گزارشات دستگاه کارتخوان
 • ثبت گزارشات صندوق و چک ها
 • ثبت کمترین و بیشترین میزان فروش یک کالا
 • ثبت کمترین و بیشترین میزان خرید یک کالا

نرم افزار شاتوت در کسب و کار های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد نظیر: آجیل و خشکبار فروشی ها، فروشگاه های مواد اولیه کیک پزی، نان فانتزی و پیراشکی فروشی، فروشگاه های شکلات و کاکائو، فروشگاه ها و توزیع کنندگان نبات، آبنبات و هر خوراکی شیرین. تمامی موارد از استفاده های اندک نرم افزار شاتوت می باشد و صنف های مختلف دیگری نیز وجود دارد که فایل اجرایی نرم افزار شاتوت را نصب کرده است و از امکانات این نرم افزار بهره لازم را می برند.

نرم افزار حسابداری قنادی محک

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی محک

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی محک توانسته با امکانات و ابزارهای پیشرفته ای که در اختیار کاربران قرار می دهد، نیازهای مختلف صنف قنادی و شیرینی فروشی را برطرف کند. این نرم افزار سه اصل اساسی را در کار خود ملاک قرار داده است و همیشه سرلوحه کارشان بوده است که عبارت است از: نظارت بر تولید و انبار، نظارت بر محصولات و مشتریان، امکان اتصال مستقیم با دستگاه کارتخوان.

دریافت نرم افزار محک

این نرم افزار هوشمند امکانات و خدمات منحصر به فردی را در اختیار افراد شاغل در صنف قنادی و شیرینی فروشی قرار می دهد که عبارتند از:

 • امکان چاپ سررسید چک های بانکی
 • امکان ثبت و بایگانی هزینه تولید محصولات مختلف
 • امکان رویت میزان نرخ فروش در پایان هر روز در قالب پیامک
 • امکان ارسال گزارش میزان نرخ فروش در پایان هر شیفت کاری
 • امکان اتصال و انتقال کلیه‌ اطلاعات محصولات به نرم افزارهای دیگر
 • امکان رند کردن میزان نرخ فاکتور به طور اتومات و طبق نرخ تعیین‌ شده
 • امکان ثبت تصاویر محصولات مختلف نظیر کیک و شیرینی، شکلات، تاپر تولد و …
 • امکان تقسیم بندی کیک‌ ها و شیرینی‌ ها، مواد تشکیل دهنده‌ هر کدام و رسپی مخصوص هر یک

هم چنین نرم افزار محک در صنف های مختلف دیگری نیز کاربرد دارد نظیر: رستوران، گل فروشی، قصابی، پوشاک کودک، کتاب فروشی، لوازم ورزشی، لبنیات، عطاری، مبلمان و لوازم چوبی، کیف و کفش، لوازم خانگی، ابزالات فروشی، آهن فروشی، انتشارات کتاب، بیمه و … . کادر مجرب و توانمند شرکت تولیدی نرم افزار محک توانسته با نسخه های پیشرفته نرم افزاری که روانه بازار نموده است، نبض بازار قنادی و شیرینی فروشی را در دست بگیرد و دغدغه های کلی و جزئی مشتریان و پرسنل شاغل در صنف قنادی را برطرف کند و محبوبیت فراوانی را نزد کاربران بدست آورد.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری کافی شاپ

نرم افزار حسابداری قنادی معین

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی معین

یکی از نرم افزارهای پر قابلیت در صنف قنادی و شیرینی فروشی، نرم افزار معین می باشد که دارای محیطی ساده و قابل فهم است که ابزارهای مختلفی در این نرم افزار طراحی شده است مانند پنل اتصال به دستگاه کارت خوان و یا پنل دسترسی به لوازم قنادی. از این قبیل موارد در محیط نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی معین یافت می شود. نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی معین امکانات دیگری را نیز ارائه می دهد که به شرح موارد ذیل می باشد:

 • قابلیت تعریف قالب چک های موسسات و بانک های مختلف
 • قابلیت سازگاری با پرینتر های مختلف نظیر لیزری، جوهرافشان و سوزنی
 • قابلیت ثبت قیمت و تعداد کالاهای فروخته شده توسط بازاریاب های مختلف
 • قابلیت تسویه قسط های مختلف به صورت نقد، کارتخوان، چک و یا کم کردن از حساب ضامن
 • دارای قابلیت نظارت بر فعالیت سالنامه های مالی به صورت هم زمان و یکپارچه بدون تداخل با یکدیگر
 • امکان اختصاص صندوق به هر یک از کاربران و تعیین سطوح دسترسی جهت عدم رویت برای دیگر کاربران
 • امکان چاپ صورت حساب ها و چک های دریافتی و چک های پرداختی در اندازه های مختلف با قابلیت طراحی و تغییر
 • امکان تقسیم بندی بانک های مختلف بر اساس نوع حساب جاری، پس انداز، کوتاه مدت، قرض الحسنه، بلند مدت و غیره
 • امکان جستجو بین چک های مختلف بر اساس شماره چک، تاریخ سررسید، تاریخ پرداخت، نام دریافت کننده، نام بانک، شماره حساب  و…

نرم افزار حسابداری قنادی آینده

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی آینده

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی آینده با توجه به نوع نیازها و سفارش های صنف قنادی و شیرینی فروشی طراحی شده و منطبق بر نیازهای آنان می باشد و این گونه راهی بازار گردیده است. نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی آینده شامل امکاناتی مانند انبار و فروش و هم چنین عملیات بانکی و الیته در عین حال سهولت و سادگی محیط کاربری می باشد. در طراحی نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی آینده اصول فراوانی را به عنوان ملاک قرار داده اند مثلا زیبایی و جذابیت محیط کاربری اعمال شده است تا مدیران و پرسنل صنف قنادان پس از ساعات طولانی فعالیت، احساس خستگی و کوفتگی نکنند.

با استفاده از نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی آینده می توان به یک سری از امکانات عمومی دست یافت مانند: امکان مدیریت مشتریان خاص، امکان مدیریت کارکنان قنادی، امکان مدیریت دستور پخت و رسپی های قنادی، امکان مدیریت کالاهای موجود در انبار قنادی، امکان اتصال نرم افزار قنادی به برنامه های مجازی مانند واتساپ و تلگرام، امکان اتصال نرم افزار قنادی به دستگاه کارتخوان. از دیگر قابلیت های نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی آینده به شرح موارد ذیل است:

 • ارائه گزارشات مالی مرتب و تفضیلی
 • صدور ارزش افزوده در صورت تصمیم گیری صاحبان صنف
 • تخصیص حداقل و حداکثر قیمت های خرید برای جلوگیری از صدور فاکتور بیهوده
 • امکان وارد نمودن اطلاعات لوگو، آدرس و سایر مشخصات در سیستم جهت صدور فاکتور
 • امکان اعمال تخفیف بر روی کالایی که توسط مدیران قنادی و شیرینی فروشی تعیین شده و هم چنین نمایش آن بر روی فاکتور

نرم افزار حسابداری قنادی پژواک سپاهان

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پژواک سپاهان

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پژواک سپاهان دارای قابلیت های بسیار ارزنده ای می باشد که قابل تامل هستند. شرکت طراح این نرم افزار توانسته برای اصناف مختلف، نرم افزارهای مختلفی را طراحی کند و به امر مدیریت ارکان مختلف یک کسب و کار کمک کند. قابلیت ارزنده پژواک سپاهان، تسریع در عمل مدیریت بخش های مختلف یک کسب و کار می باشد. در صنف قنادی و شیرینی فروشی نیز این ویژگی بسیار کمک کرده و انجام خیلی از کارها را آسان نموده است. از دیگر ویژگی های نرم افزار پژواک سپاهان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دارای اتصال مستقیم به ترازوی وزنی دیجیتال
 • امکان صدور صورت حساب های خودکار و نظارت بر دسته چک
 • امکان پرداخت سریع و بدون تعلل فاکتورها جهت تسریع در انجام امور مختلف

نرم افزار حسابداری قنادی پرنس

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی پرنس

نرم افزار پاپیون نیز مانند دیگر نرم افزارهای کاربردی برای صنف قنادی و شیرینی فروشی، دارای یک سری ویژگی ها و مزایا می باشد که در واقع کمک شایانی به امر مدیریت یک کسب و کار می کند. قنادی های مختلفی در سطح کشور این نرم افزار هوشمند را نصب کرده اند و از قابلیت های آن بهره برده اند که برخی از این ویژگی ها به تفسیر موارد ذیل می باشد:

 • ارائه گزارشات موجودی و گردش کالا در انبار
 • امکان مدیریت جامع حساب بدهکاران و بستانکاران
 • قابلیت چاپ فاکتور بر روی انواع پرینترهای حرارتی و لیزری در اندازه های مختلف
 • قابلیت تسویه حساب فاکتور به صورت نقدا و یا اینکه از طریق دستگاه کارت خوان بانکی
 • امکان اعلان کالاهای بدون بارکد به صورت لیستی و دکمه ای جهت تسریع در ثبت و صدور فاکتور

نرم افزار حسابداری قنادی دشت

نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی همکاران سیستم

در صنف قنادی و شیرینی فروشی می توان از نرم افزار همکاران سیستم برای افزایش دقت و سرعت در میزان خرید و فروش بهره برد. با استفاده از نرم افزار همکاران سیستم این امکان وجود دارد که به طور همزمان از یک یا چندین صندوق فروش استفاده کرد. اتصال به تمامی بارکد خوان‌ها، انواع ترازوهای دیجیتال و دستگاه‌های کارتخوان بانک‌ ها بصورت آنلاین و آنی، از بروز هر گونه خطا و اشتباه جلوگیری می کند و موجب می‌ شود که سرعت و دقت در صدور فاکتور بسیار افزایش یابد.

قابلیت خواندن اتومات اطلاعات کالاهای وزن شده از ترازو های دیجیتال و رسید بارکد وزنی از سری مزایای اجرای نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی همکاران سیستم می باشد و هم چنین ارائه گزارش‌های مختلفی از محصولاتی مانند پر فروش‌ترین و کم فروش‌ترین، پرسودترین و کم سودترین و … در بازه‌های زمانی مختلف را امکان پذیر می کند. از دیگر خدمات نرم افزار قنادی و شیرینی فروشی همکاران سیستم می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • امکان جستجوی سریع طرف حساب طبق نام و شماره تماس
 • ثبت تعداد شرکا و محاسبه سود و زیان بر اساس سرمایه آن ها
 • شرح انواع مختلف تخفیف پلکانی و شرطی به ازای حجم خرید کالا
 • امکان ارتباط مستقیم با انواع کارت خوان، ترازوی دیجیتالی و پرینترها
 • صدور سریع انوع فاکتور و تسویه آن‌ ها به شیوه‌ های نقدی و غیر نقدی
 • ارائه انواع گزارش‌ های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و ترازنامه های دیگر
 • امکان چاپ چک و هم چنین ارسال و دریافت پیامک الباقی صورت حساب به هریک از مشتریان

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری حق العمل کاری

کلام آخر

در این بخش از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری قنادی و شیرینی فروشی پرداختیم و از همه شما عزیزان بسیار تشکر خالصانه می کنم که مقاله فوق ذکر را مورد مطالعه قرار دادید. خوشحال می شوم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا