نرم افزار

10تا از بهترین نرم افزار حسابداری چاپخانه 🖨️【آپدیت1402】✅

در این بخش از مقاله حسابدارا به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری چاپخانه می پردازیم. امروزه همه افراد جامعه جهت استارت زدن یک نوع کسب و کار خاص، نیازمند تبلیغات مخصوص آن کسب و کار می باشند، در هر حرفه ای تبلیغات حرف اول را در جذب مشتری می زند، لذا مکان هایی مخصوص چاپ نمودن انواع بنرهای تبلیغاتی به وجود آمده است که هر یک نوعی اصول کاری مخصوص خود را دارند و از متدهای تبلیغی روز دنیا پیروی می کنند.

هر یک از مدیران و صاحبان چاپخانه ها که به چاپ انواع بنرهای تبلیغاتی مشغول هستند، تلاش می کنند که پرسنلی را استخدام کنند که در زمینه طراحی لوگو و بنر از طریق سیستم های نرم افزاری، تبحر خاصی داشته باشند. جهت مدیریت و نظارت بر اصول کاری چاپخانه ها، نرم افزارهای مخصوصی پدید آمده است که در ادامه به بررسی تمامی اصول کاری و امکانات خاص این سری از نرم افزارها می پردازیم و از همه شما عزیزان خواهشمندم که ما را تا پایان مقاله همراهی بفرمائید.

در این راستا بیشتر بخوانیم: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری چاپخانه

همواره در اکثریت مجلس ها، مراسم ها و بزرگداشت ها از بنرهای تبلیغاتی استفاده می گردد. بنرهای نکوداشت معمولا نقش بسیار مهمی را در این گونه مجالس ایفا می کنند، طوری که طرح درج شده بر روی هر یک از آن ها موجب می شود که یک حس خوشایند و یا حتی هیجان انگیزی را برای مخاطبان خود ایجاد نماید. چاپ نمودن بنرهای تبلیغاتی، نیازمند تکنولوژی های پیشرفته ای می باشد و همواره در چاپخانه ها از انواع و اقسام دستگاه های بسیار بروز و پیشرفته استفاده می کنند تا بنرهای مورد رضایت مشتریان را چاپ کنند. بنرها انواع مختلفی دارند که در واقع هر نوع بنر، مختص سبک خاصی از مجالس و یا استفاده های متفاوت دیگری می باشد. به طور کلی این گونه می توان بیان نمود، فرآورده های چاپی در چاپخانه ها به دو قسمت تبلیغاتی و بنر های مجالس تقسیم بندی می گردد.

حال به این نکته می بایست توجه نمود که چاپ بنر به دو دسته طراحی بنر فوری و غیر فوری تقسیم می گردد. امروزه بکارگیری انواع مختلف بنرهای تبلیغاتی، از اهمیت بسیار بالایی در دنیای تجارت برخوردار است و معمولا بسیاری از کسب و کارها از این متد سودمند جهت تبلیغات کسب و کار خود استفاده می کنند. در نتیجه نکته ای که باید بدان توجه شود این است که افراد نمی توانند کار چاپ و طراحی بنر تبلیغاتی خود را به هر شرکت و یا چاپخانه ای واگذار کنند و جهت بالا بردن سطح کیفیت تبلیغات خود می بایست یک چاپخانه مدرن و باسابقه را جستجو کرده و کار چاپ بنرهای تبلیغی خود را به متخصصان و کارشناسان چاپخانه بسپارند.

بنرهای تبلیغاتی می توانند در هر مکانی مثلا در یک نمایشگاه، در یک رخداد به عنوان یک حامی مالی و اقتصادی و یا خارج از مسائل کلی یک صنف کاری قرار می گیرد. با هر بار رویت نمودن بنرهای تبلیغاتی یک نوع حس تازه و خوشایندی برای مشتریان ایجاد می شود. با استفاده از چاپ بنر به آسانی می توان مشتریان مد نظر خود را جذب نمود، بدون این که نیاز باشد هزینه های تبلیغات زیادی را پرداخت کنید. در گذشته چاپخانه ها کارهای متفاوتی را انجام می دادند اما امروزه کمی مدرن تر شده و اکثر درخواست ها جهت چاپ بنرهای تبلیغاتی می باشد.

یکی از حیاتی ترین عواملی که موجب می گردد تا یک کسب و کار موفقی داشته باشیم و رضایت مشتریان خود را جلب کنیم، این است که چاپخانه ها از ابزارهای کاری مدرنی مثل جوهرهای بسیار با کیفیتی برای چاپ انواع بنرها استفاده کنند. شاید برای شما عزیزان جالب باشد که بدانید امروزه یکی از اصلی ترین عوامل سرویس دهی با کیفیت بسیار بالا این است که جوهرهای مناسبی به کار گرفته شود، البته بحث اصول طراحی بنر تبلیغاتی نیز می تواند در کنار بکار گیری جوهرهای با کیفیت تاثیر بسیار بسزایی بر روی کیفیت کار اعمال نماید.

با توجه به توضیحات داده شده، کار چاپخانه ها، یک کار سخت و اصولی می باشد که نیازمند صرف دقت فراوان است و مدیران و صاحبان چاپخانه ها می بایست هم بر روی کار پرسنل و هم درخواست های مشتریان، نظارت کامل داشته باشند و از آن جایی که ممکن است پرسنل زیادی در یک چاپخانه مشغول به کار باشند و روزانه مشتریان زیادی به چاپخانه مراجعه کنند، کار نظارت توسط نیروی انسانی سخت می شود و نیازمند یک سیستم نرم افزاری جامع می باشند. در ادامه توضیحات بیشتری درباره نرم افزارهای تولید شده در زمینه چاپخانه داده می شود.

بهترین نرم افزار حسابداری برای چاپخانه

بهترین نرم افزار حسابداری برای چاپخانه

همواره یکی از بزرگترین مشکلاتی که عمدتا در زمان طراحی انواع و اقسام بنر تبلیغاتی و حتی طراحی انواع کارت ویزیت پدید می آید، این است که پرسنل شاغل در چاپخانه، وظیفه خود را نمی دانند و به همین دلیل، کیفیت کارهای چاپی و طراحی شده توسط چاپخانه، بسیار پایین می آید. امروز در هر کسب و کاری، سعی می شود اقلام مورد نیاز کار خود را در انبار احتکار کنند، چرا که نرخ قیمت هر یک از ابزارها روزانه در حال افزایش می باشد، لذا انبار و انبار داری، یک اصل مهم و حیاتی در کار چاپخانه ها به حساب می آید. نرم افزارهای مختلفی که مخصوص کار چاپخانه ها طراحی شده است، معمولا دارای ابزارها و امکانات تخصصی برای انبارداری می باشد که عبارت است از:

 • قابلیت فروش محصول از انبار در فاکتورهای مختلف
 • قابلیت گزارش گیری فاکتورهای برگشتی خرید و فروش
 • قابلیت نمایش دادن سابقه محصولات منتقل شده بین انبارها
 • قابلیت نمایش دادن موجودی ثانیه ای محصولات پس از ثبت هر عملیات
 • قابلیت تعیین نمودن انبار جهت ورود و خروج محصولات در لحظه ثبت فاکتور خرید
 • قابلیت انتخاب کردن انبار جهت ورود و خروج محصولات در زمان ثبت فاکتورهای فروش
 • قابلیت درج نمودن تعداد نامحدود قیمت خرید و فروش برای هر یک از محصولات در قیمت های مختلف
 • قابلیت ارائه گزارش و هشدار کسری موجودی محصولات مختلف و تهیه لیست سفارش خرید به طور خودکار
 • ارائه گزارش های کاردکس محصول همراه با جزئیات کامل خرید، فروش، برگشت از خرید و فروش، انتقال بین انبارها و …
 • قابلیت ارائه گزارش از موجودی محصولات بر اساس انبار، در بازه های زمانی و گروه بندی محصولات بدون موجودی، دارای موجودی و …
 • قابلیت مدیریت و نظارت بر انبارگردانی دارای بخش های محصولات کنترل شده، کنترل نشده، کسری ها و اضافات می باشد را فراهم کرده
 • نرم افزارهای حسابداری چاپ بنر و تبلیغات معمولا دارای بخش انبارگردانی جهت کنترل و نظارت بر انبارگردانی و جلوگیری از بروز خطا و  اشتباه در زمان شمارش محصولات

نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیار

نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیار

نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیار به عنوان اولین، قوی ترین و تخصصی ترین نرم افزار حسابداری و کنترل چاپ در کشور و قابل استفاده در انواع مختلف چاپخانه ها می باشد. در یک چاپخانه مدرن معمولا بخش های مختلفی وجود دارد نظیر: بخش انبارداری، بخش مدیریت صندوق، بخش مدیریت پیام های ارسال شده، بخش مدیریت اجناس، بخش حسابداری، بخش مدیریت سفارشات، بخش مدیریت مشتریان و… . همواره زمانی که در یک کسب و کار بخش های متنوعی وجود دارد، مطمئنا مشکلاتی نیز وجود دارد مانند:

 • کند بودن سرعت انجام عملیات
 • سختی در محاسبات مالی سفارشات
 • بروز اختلاف حساب با همکاران و مشتریان
 • واضح نبودن زمان دقیق کل چاپ در طول روز
 • عدم دسترسی به آمار کلی سفارشات انجام شده
 • مشکل اطلاعات تماس مشتریان در فرم، گم شدن فرم سفارشات
 • عدم تعهد در زمان تحویل سفارش و خدمات درخواستی از مشتریان
 • بروز خطاهای انسانی زیاد در وارد نمودن اطلاعات و مبالغ فرم سفارش

جهت رفع برخی از مشکلات فوق ذکر، راه حل هایی توسط نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیار ارائه شده است که به شرح موارد ذیل می باشد:

 • درج ریز عمل کرد بانک
 • صدور فاکتور و پیش فاکتور
 • امکان کنترل نمودن روند سفارش
 • امکان چینش تصاویر بر روی شیت
 • امکان ارسال پیامک پایان کار به مشتریان
 • امکان جستجوی فوق سریع در بین سفارشات
 • امکان انجام حسابداری دوگانه به صورت تمام خودکار
 • امکان محاسبه نمودن سفارشات با درنظر گفتن فرمول محاسبه
 • امکان ارائه انواع گزارشات متنوع از سفارشات، مشتریان، دستگاه ها و …
 • امکان تعیین نمودن میزان کارکرد هر دستگاه و کنترل هزینه های هر دستگاه چاپخانه
 • امکان ساختن تصاویر بند انگشتی از فایل جهت سرعت بخشیدن به کار پیدا کردن فایل در هر یک از جستجوها
 • امکان ثبت نمودن سفارشات با درنظر گفتن ترکیب چندین سفارش و فاکتور گروه بندی و همچنین در نظر گرفتن خدمات بروی هر سفارش و تعیین نمودن هزینه های هر سفارش به طور جداگانه

آدرس: نبش فرهنگ 37، پلاک 33، واحد 4

تلفن: 05138685882

نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم

چاپخانه ها معمولا به یک نرم افزار حسابداری نوین احتیاج ندارد بلکه به بهترین نرم افزار حسابداری موجود در بازار نیاز دارند. چاپخانه‌ ها با توجه به نوع کار مخصوص صنف خود، نیازمند نظارت دقیق‌ هزینه‌ ها و درآمد می باشند. ممکن است پرسنل زیادی در یک چاپخانه مشغول به کار باشند و می بایست میزان حقوق پرداختی به پرسنل کاری مدیریت دقیق شود، هم چنین  چاپخانه‌ ها دارای تعداد زیادی مشتری ثابت می باشند که می بایست به بهترین فرم ممکن، ارتباط با مشتریان را حفظ نمود. نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم یکی از نرم افزارهای متنوعی می باشد که توانسته تمامی دغدغه های یک کسب و کار چاپخانه‌ای را پاسخ دهد.

نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم یکی از انواع نرم افزارهایی می باشد که این توانایی را دارد کسب و کار چاپخانه را به طور دقیق مدیریت کند. چاپخانه‌ ها معمولا در بخش حسابداری مشکلات عدیده ای دارند مانند: مدیریت سفارشات، مدیریت میزان پرداختی‌ها و دریافتی‌ها، مدیریت صادر نمودن فاکتور، امکان ارتباط مفید با مشتریان و دریافت نمودن گزارش های دقیق از جمله‌ این چالش‌ ها می باشد. این قبیل مشکلات فقط با بکارگیری یک نرم افزار حسابداری معمولی یا استفاده از یک سیستم‌ سنتی حل نمی‌ گردد، بلکه می توان با بکارگیری نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم، بسیاری از مشکلات را حل نمود.

برخی از خدمات نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان نظارت بر حقوق و دستمزد
 • امکان نظارت بر سفارشات و پرداختی‌ ها
 • قابلیت ارائه نمودن گزارشات منظم و دقیق
 • قابلیت مدیریت نمودن ارتباط با هر یک ازمشتریان
 • امکان مدیریت ساده، کاربردی و پر سرعت تمامی امور چاپخانه

با استفاده از نرم افزار حسابداری چاپخانه سپیدار سیستم این امکان فراهم است که تمامی داده ها و اطلاعات هویتی و مهم هر یک از مشتریان در سیستم ثبت گردد، بنابراین قابلیت ایجاد نمودن یک نوع ارتباط پایدار و دائمی با مشتریان چاپخانه فراهم می‌ گردد. در برخی مواقع مانند تخفیف‌ ها یا ایامی که مشتریان به دنبال بهره گیری از خدمات چاپخانه هستند، می توان با بکارگیری این دسته از اطلاعات ویژه، ارتباط موثری با مشتریان ایجاد نمود.

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۲۰

تلفن: 02181022000

نرم افزار حسابداری چاپخانه میلیونر

نرم افزار حسابداری چاپخانه میلیونر

با توجه به اوضاع فعلی بازار و تقاضای روز افزون در محیط های مختلفی نظیر چاپخانه ها و هم چنین نیازهای هر یک از مشتریان به موارد خاصی مثل یک نوع سیستم مالی جامع، هوشمند، پیشرفته و هم چنین از لحاظ کارایی دارای میزان سرعت و دقت بالا و از نیازهای اصلی نرم افزار پشتیبانی قوی می توان نام برد. به همین جهت گروه نرم افزاری میلیونر در طی یک دهه گذشته، توانسته با تلاش های فراوان کارشناسان مالی و حسابداری و همین طور بررسی نمودن نیازهای مختلف مشتریان محترم در صنف چاپخانه و با هدف پیشبرد منافع مختلف مشتریان، اقدام به تولید این نرم افزار هوشمند با در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز نموده اند.

برخی از قابلیت ها و امکاناتی که توسط نرم افزار حسابداری چاپخانه میلیونر ارائه می گردد، به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • امکان کار تحت شبکه با بالاترین سرعت
 • امکان دستیابی به کارکرد دستگاه های مختلف
 • امکان ثبت نمودن ابعاد مختلف سفارش بنر، پلات، لمینت و …
 • امکان صادر نمودن قبض سفارش از سیستم تمامی پرسنل دفتر
 • امکان تقسیم بندی مشتریان و انتصاب خودکار قیمت های هر مشتری
 • تعیین نمودن سود یک کار با توجه به هزینه ها و مبالغ دریافتی بابت یک پروژه
 • امکان تعیین نمودن میزان کارکرد هر دستگاه و کنترل هزینه های هر نوع دستگاه
 • ارائه نمودن شماره های پیگیری بر روی هر قبض جهت اطلاع داشتن از وضعیت فعلی سفارشات
 • ارائه نمودن انواع مختلف گزارشات از نوع خدمات، گروه های خدماتی، مسئول خدمات، پروژه ها، مشتریان مختلف، دستگاه ها و بسیاری بخش های مورد نیاز و قابلیت فروش محصول و صدور قبض بیعانه
 • قابلیت صادر نمودن قبض سفارشات همراه با تاریخ تحویل و اعمال گردش کار بر روی هر قبض به عنوان مثال فعالیت در مرحله پذیرش سفارش، در حال آماده سازی، آماده تحویل و یا تحویل داده شده می باشد.

آدرس: مشهد مقدس، بلوار دستغیب، بین دستغیب ۳۵ و ۳۷ ، جنب مجتمع تک و یک، ساختمان ۴۴۴، طبقه ۵، واحد ۱۵

تلفن: 05137617775

نرم افزار حسابداری چاپخانه هلو

نرم افزار حسابداری چاپخانه هلو

کلیه مشاغل فعال در زمینه هایی مانند انتشارات، چاپ و تبلیغات، چاپخانه، صحافی و روزنامه می‌ توانند از نرم‌ افزار حسابداری چاپخانه هلو جهت ثبت نمودن اطلاعات و مشخصات محصولات و مشتریان چاپخانه و هم چنین انجام دادن امور مالی و حسابداری کسب و کار خود، به‌ آسانی بهره لازم را ببرند. شرکت طراحان نرم افزار هلو، نرم‌ افزار حسابداری چاپخانه و بنرهای تبلیغاتی را با توجه به نیازهای مختلف کسب و کار چاپخانه طراحی نموده و عرضه بازار کار کرده است.

نرم‌ افزار حسابداری چاپخانه هلو علاوه بر داشتن ویژگی‌ ها و خصوصیات عمومی نرم افزار حسابداری هلو، با ارائه‌ نمودن محیط کاربری ساده و قابل فهم، ابزارهای تخصصی را نیز جهت کنترل نمودن تمامی فعالیت‌ ها و امورات حسابداری در صنف چاپخانه و چاپ بنر فراهم نموده است. در این نرم‌ افزار هوشمند، پس از تعریف نمودن هر یک از خدمات مرتبط با چاپخانه و هم چنین کد اختصاصی مربوط به هر یک، این امکان وجود دارد که انواع  مختلف فاکتور را صادر نمود، صندوق های روزانه پرسنل فروش را تایید نموده و به تمامی امور مرتبط با حسابداری، کالا، انبار و انبارگردانی و … رسیدگی نمود و در نهایت با بکارگیری قابلیت گزارش‌گیری، بر همه امور مربوط به کسب و کار نظارت و کنترل نمود.

برخی از امکانات نرم افزار حسابداری چاپخانه هلو به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان درج قیمت برای محصول
 • امکان رزرو نمودن سفارش و فاکتور
 • امکان تسویه نمودن فاکتورهای بیرون‌ بر
 • امکان مدیریت و نظارت بر فروش روزانه مشتریان
 • امکان ارائه‌ پرینت فاکتور به‌ صورت فیش‌ های پرینت
 • امکان ارائه گزارش موجودی و کاردکس محصولات چاپخانه
 • امکان ارائه گزارش های مختلف از فاکتورهای شامل کارت‌خوان
 • قابلیت مرتب سازی تنظیمات مربوط به اتصال به پنل ارسال پیامک
 • امکان ارائه گزارش از فروش روزانه به تفکیک کاربران و جمع فروش روزانه
 • قابلیت اتصال به دستگاه لیبل‌ پرینت به منظور چاپ و درج بارکد بر روی محصول
 • امکان معرفی کاربران فروش و تعیین سطح دسترسی بر طبق وظایف برای پرسنل فروش و صندوق
 • امکان تعریف محصول در تقسیم بندی‌ های متنوع و دلخواه کاربران به‌ همراه درج مشخصات محصول، برند، مدل و …
 • امکان صادر نمودن انواع فاکتور خرید و فروش، فاکتور اشانتیون و پیش‌فاکتور و … با انواع روش‌های پرداخت به صورت تنظیم دلخواه
 • ارائه تنظیمات مرتبط با فاکتور به عنوان مثال امکان انتخاب نمودن فروش منفی در فاکتور، تنظیمات استفاده از بارکدخوان و پیش‌ فاکتورها و …
 • امکان ارائه گزارش‌های عمومی و حسابداری، گزارش‌ های مربوط به چک‌ها، مشخصات و موجودی محصول، گزارش از دفاتر کل و معین و تفضیلی و گزارش سود ناویژه هر محصول

آدرس: بزرگراه شهید مدرس، خیابان وحید دستگردی شرقی “ظفر”، بین خیابان فرید افشار و خیابان همایون، پلاک 175

تلفن: 02123067

نرم افزار حسابداری چاپخانه معین

نرم افزار حسابداری چاپخانه معین

نرم افزار حسابداری چاپخانه معین دارای تعداد زیادی از امکانات و ابزارهای مورد نیاز صنف چاپ بنر و تبلیغاتی می باشد، در این نسخه نرم افزاری تلاش بر آن بوده است که در عین سادگی، ابزارهایی جامع و کاربر پسند همراه با کاربری بسیار آسان طراحی و کد نویسی شود. نرم افزار حسابداری چاپخانه معین دارای محیط کاربری ساده و راحت می باشد و هم چنین نسخه آزمایشی نرم افزار حسابداری چاپخانه معین به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. این نرم افزار هوشمند، محدودیت اجرای فایل نصبی را ندارد و امکان پشتیبان گیری توسط کارشناسان و متخصصان ذبده این شرکت همواره فراهم و در دسترس می باشد.

برخی از امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری چاپخانه معین به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارای صفحه نمایش آنلاین نرخ دلار و ارز و سکه به صورت ثانیه ای
 • دارای بخش مدیریت پیگیری ها و مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM
 • دارای بخش مدیریت پورسانت ویزیتورها با قابلیت محاسبه و ارائه گزارش ثانیه ای
 • قابلیت معرفی نمودن و مدیریت نامحدود شرکت ها و سال نامه مالی به صورت همزمان
 • قابلیت چاپ نمودن انواع مختلف گزارشات و فاکتورها با قابلیت طراحی و شخصی سازی هر یک
 • قابلیت مدیریت نمودن انواع پیش فاکتورها همراه با قابلیت تبدیل به فاکتور فروش فقط از طریق یک کلیک
 • قابلیت نظارت کردن نامحدود کاربران همراه با قابلیت تعیین نمودن محدودیت دسترسی اختصاصی برای هر کاربر
 • قابلیت انبارداری و انبارگردانی و معرفی نمودن و هم چنین اعمال مدیریت بر موجودی بی نهایت انبار به صورت همزمان
 • قابلیت نظارت بر انواع مختلف حساب های بانکی همراه با قابلیت ارائه گزارش گیری موجودی و مغایرت گیری موجودی چاپخانه

از دیگر امکانات و ابزارهای نرم افزار حسابداری معین جهت نظارت بر فاکتورهای خرید و فروش در یک چاپخانه عبارت است از:

 • قابلیت تغییر قیمت محصول در زمان ثبت فاکتور
 • امکان تسویه فاکتور به صورت نقدی، کارتخوان، چک، نسیه
 • قابلیت ثبت فاکتور خرید و فروش از طریق دستگاه بارکد خوان
 • قابلیت خرید و  فروش محصول و خدمات به صورت همزمان در فاکتور فروش
 • قابلیت فعال نمودن محاسبات مالیات بر ارزش افزوده فاکتورها در صورت نیاز کاربران
 • قابلیت هشدار دادن به کاربر در هنگام نبود محصول در انبار و امکان منفی شدن موجودی انبار
 • قابلیت سرشکن شدن هزینه ها و درآمدهای سربار بر روی محصولات خریداری شده در فاکتور خرید
 • قابلیت ثبت نمودن و محاسبه کردن میزان کرایه حمل در فاکتورها با قابلیت ثبت در حساب خریدار یا فروشنده
 • قابلیت تعیین نمودن مدت زمان تسویه هر یک از محصولات به صورت مجزا و محاسبه نمودن راس تاریخ تسویه فاکتور
 • قابلیت هشدار دادن به کاربران در زمان گذشتن از نقطه سفارش محصولات جهت یادآوری سفارش مجدد کالاهای کسری
 • قابلیت جستجوی سریع فاکتورها بر اساس شماره فاکتور، نام مشتری، توضیحات و تمامی اطلاعات ثبت شده در هر یک از فاکتورها

آدرس: مشهد، بلوار فکوری، بین فکوری 17 و 19، پلاک 67، ساختمان پزشکان شهید فکوری، طبقه اول، واحد یک

تلفن: 05138919999

نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ

نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ

نرم افزارحسابداری چاپخانه رنگارنگ به عنوان یک نرم افزار حسابداری جامع چاپخانه با هدف رفع نمودن مشکلات موجود در انواع چاپخانه ها و ارتقا دادن میزان سطح رضایت مشتریان مرتبط با چاپخانه ها طراحی و پیاده سازی گردیده است. هدف طراحان و کارشناسان در گروه نرم افزاری رنگارنگ نه تنها رفع نمودن مشکلاتی مانند بد قولی، اختلاف حساب با همکاران و مشتریان، عدم داشتن آمار درستی از جنس مصرفی و انبار محصول، عدم نظارت بر روی ضایعات، مشکل در کنترل دقیق راندمان کاری پرسنل حاضر در چاپخانه و مشکلاتی از این قبیل است.

از طریق بکارگیری نرم افزار حسابداری رنگارنگ، ایجاد پروفایل مشتری، تعیین حد اعتبار برای هر شخص، ارائه انواع گزارشات مربوط به طراح و اپراتور چاپ به منظور کنترل نمودن راندمان کاری هر یک، بالا بردن سطح اطمینان مشتریان در انجام به موقع و سریع کارها و اطلاع رسانی با استفاده از ارسال پیامک، کاهش یافتن تماس های نابجای مشتریان جهت پیگیری، کنترل نمودن تمامی امورات مالی و حسابداری به صورت چک و نقد و امکانات بسیاری نظیر این ها را خواهند داشت.

آدرس: اصفهان، خیابان آتشگاه، بعد از کوچه 25، عقب نشینی نبش ساختمان رضا، طبقه اول

تلفن: 03137711579

نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیروس

نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیروس

نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیروس، به عنوان یک راهکار جامع و جدید و یکپارچه شناخته شده است که همواره به شکل اولین و بهترین راهکار توسط حرفه‌ ای های صنعت چاپخانه انتخاب می‌ گردد. چاپخانه ها و دیگر فعالان حوزه چاپ و چاپخانه توانسته اند از طریق پیگیری نرم افزار حسابداری چاپیروس به طور حرفه ای امکان چاپ آنلاین را فراهم کنند و امکانات مختلفی را در اختیار داشته باشند مانند: امکان مدیریت نمودن سفارشات و فرم های مختلف، نظارت بر امورات حسابداری، مدیریت بر روابط تمامی مشتریان، مدیریت وضعیت سفارشات مشتریان، مدیریت نمودن تحویل سفارشات مشتریان، قابلیت طراحی آنلاین و نرم افزارهای مخصوص چاپخانه ها.

کاربرانی که نرم افزار حسابداری چاپخانه چاپیروس را در اختیار دارند، در هر مکان و هر زمان این امکان را دارند که با استفاده از یک پلتفرم مانند یک سیستم کامپیوتری و یا یک تلفن هوشمند، به نرم افزار و اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند، فقط کافی است به اینترنت اتصال داشته باشند. نرم افزار موبایلی چاپیروس قابلیت های ذیل را فراهم می آورد که عبارتند از:

 • امکان استعلام نمودن قیمت
 • امکان ثبت نمودن سفارشات چاپی
 • امکان ارسال نمودن نوتیفیکیشن هوشمند
 • قابلیت مشاهده کردن میزان گردش حساب
 • قابلیت دسترسی داشتن به آرشیو سفارشات
 • قابلیت محاسبه نمودن قیمت، وزن یک سفارش

آدرس: مشهد، بلوار خیام، بین چهار راه خیام و چهار راه ارشاد، ساختمان علم و فناوری، طبقه نهم

تلفن: 05137600883

نرم افزار حسابداری چاپخانه پارمیس

نرم افزار حسابداری چاپخانه پارمیس

نرم افزار حسابداری چاپخانه پارمیس، مخصوص کسب و کارهای مختلف بر طبق نیازمندی ها و دغدغه های دسته بندی شده هر صنف طراحی و پیاده سازی شده و با ارائه نمودن امکاناتی نظیر اجرای عملیات مختلف فاکتور، بانک و چک، عملیات مالی و حسابداری، عملیات کالا و انبار و انبارگردانی و … مطابق با قوانین مالی و مالیاتی برای کسب و کارهای مختلف فراهم شده است. امکانات مختلفی که توسط نرم افزار حسابداری پارمیس ویژه خدمات چاپ، مطابق با نیازمندی ها و خدمات چاپ نظیر ثبت، تغییر و چاپ نمودن فاکتور خدمات چاپ، ثبت نمودن و مدیریت کردن عملیات مختلف بانکی و هم چنین امکانات کاربردی و جذاب، ظاهری ساده و منطبق با خدمات چاپ را ارائه می کند.

قابلیت محاسبه نمودن سود هر فاکتور و مدیریت سود فاکتورها، اختصاص دادن مشخصات فیزیکی و محل قرارگیری محصولات، امکان صادر نمودن سند دستی با قابلیت کپی و چسباندن ردیف های اسناد، امکان اتصال به PC POS های بانک های مختلف همراه با ارسال انتقال خودکار مبلغ به پوز، قابلیت دریافت نمودن حداکثر اعتبار دفتری و حداکثر اعتبار از طریق محاسبه نمودن چک های پاس نشده و پاس نشده، امکان مرور و کنترل اسناد حسابداری با قابلیت نمایش دادن و تغییر، ادغام و مرتب سازی اسناد، از دیگر قابلیت های نرم افزار حسابداری چاپخانه پارمیس می باشد..

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید برادران کاووسی فر، نبش تقاطع میرزای زینالی، پلاک 1، طبقه سوم

تلفن: 02187758

نرم افزار حسابداری چاپخانه اسپید

نرم افزار حسابداری چاپخانه اسپید

نرم افزار حسابداری چاپخانه اسپید به طور کاملا سفارشی برای کلیه صاحبان و مدیران چاپخانه ها طراحی گردیده است. در نرم افزار حسابداری چاپخانه اسپید امکان طراحی فاکتور به طور دلخواه، ثبت کردن فاکتورهای خرید، فروش و … می باشد. نرم افزار حسابداری چاپخانه اسپید با توانایی متصل شدن به دستگاه های چاپخانه و دیگر قطعات سخت افزاری موجود در کسب و کار را می توان در نرم افزار مخصوص چاپخانه اسپید مورد استفاده قرار داد.

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، خیابان خردمند جنوبی، کوچه جمال پلاک ۳۵ واحد ۵

تلفن: 02157994

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب

نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب

یکی دیگر از نرم افزارهای مورد استفاده برای صنف چاپخانه، نرم افزار حسابداری چاپخانه حسیب می باشد که دارای یک سری قابلیت ها و ویژگی ها می باشد که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند:

 • امکان طراحی چاپ فاکتور مشتریان
 • امکان تعریف نمودن مراحل انجام کار
 • امکان جستجوی مشروح محصولات فروش
 • امکان کنترل نمودن ارسال پیامک‌ های خودکار
 • امکان تحویل طول و عرض محصولات و محاسبه مساحت

آدرس: تهران، شهريار، بلوار آزادگان، ابتدای 20 متری بسيج کهنز، پلاک 117، طبقه اول

تلفن: 02165246817

کلام آخر

در این بخش از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین نرم افزار حسابداری چاپخانه پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که ویژگی ها و قابلیت های مختلف نرم افزارهای تولید شده برای صنف چاپخانه را شرح دهیم. از شما عزیزان خالصانه تشکر می کنم که ما را همراهی کردید و خواهشمندم نظرات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا