نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی 🥈【آپدیت1403】✅

در این قسمت از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی در اختیارتان قرار دهیم. صنف نقره فروشی نیز مانند دیگر اصناف دارای یک سری نرم افزارهای خاص و منحصر به فرد می باشد که امکانات زیادی را در اختیار افراد شاغل در این حرفه قرار می دهد. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره نرم افزارهای حسابداری صنف نقره فروشی در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری طلا فروشی

دلایل اهمیت نرم افزار حسابداری نقره فروشی

صنف نقره فروشی و جواهرات به‌ علت تنوع بسیار زیادی که در اجناس تقسیم بندی شده دارند، در مدیریت بخش مالی و حسابداری و همچنین موجودی انبار با سختی و دشواری روبرو می‌ شوند. اگر صاحبان و افراد حاضر در این صنف بخواهند مدیریت حسابداری این قبیل امورات را با روش‌ های قدیمی و سنتی انجام دهند، مسلما در ثبت نمودن حجم زیادی از داده ها و اطلاعات محصولات و مشتریان، اشتباهات و خطاهای انسانی بسیاری رخ می دهد.

دلایل اهمیت نرم افزار حسابداری نقره فروشی

استفاده از یک نرم افزار حسابداری نقره فروشی پر قدرت می تواند موجب از بین رفتن این قبیل مشکلات و خطاهای انسانی شود و به توسعه و ارتقا کسب و کار نقره فروشی نیز کمک بسیار زیادی کند. صاحبان و مدیران صنف نقره فروشی به‌ آسانی می‌ توانند از طریق یک بار وارد نمودن اطلاعات محصولات به‌ عنوان مثال: شماره سریال یا دیگر مشخصات محصول، محاسبه قیمت، اعمال تخفیف، تعریف ویزیتور و نرخ پورسانت آن ها را مدیریت کنند. تمامی محاسبات افزایش یا کاهش نرخ، گزارشات متنوع، انواع مختلف فاکتور، همگی توسط خود نرم افزار به‌ آسانی قابل ثبت می باشند.

همان‌ گونه که مطلع هستید کار کردن با اکثر نرم افزارهای حسابداری نقره فروشی و زیور آلات هیچ گونه احتیاجی به دانش تخصصی در حوزه حسابداری ندارد و فقط از طریق یک سری آموزش‌ های ساده که از طریق کارشناسان و طراحان تولید می شود، حتی به‌ شکل اینترنتی و تلفنی یا حضوری نیز با توجه به اوضاع کسب و کار خود به آسانی می‌ توانید تحولی بزرگ در کسب و کار نقره فروشی خود ایجاد کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اطلاعات مفیدی را درباره علل اهمیت نرم افزار حسابداری نقره فروشی در اختیارتان قرار دهیم، اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید امکانات مختلف نرم افزارهای حسابداری گوناگون را مورد بررسی قرار دهید و نوع عملکرد نرم افزارهای گوناگون را مقایسه کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

نرم افزار حسابداری نقره فروشی پارمیس

نرم افزار حسابداری نقره فروشی پارمیس

نرم افزار حسابداری نقره فروشی پارمیس بر اساس نیازمندی‌ های دسته بندی شده این صنف طراحی و تولید شده و امکانات مختلفی را اعم از عملیات فاکتورزنی، عملیات مالی و حسابداری، بانک و چک، عملیات کالا و انبارداری مطابق با قوانین مالیاتی صنف نقره فروشی ارائه می کند. این نسخه نرم افزاری پارمیس مانند دیگر نرم افزارهای تولیدی این شرکت با امکانات متنوع در بخش کالا، انبارداری و صدور ساده و راحت فاکتور بسیاری از امورات واحدهای صنف نقره فروشی را ساده نموده است. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان پیوست‌ اسناد و فایل‌ های هر سند
 • امکان ذخیره سازی اسناد و مدارک به شکل الگو جهت صدور مجدد
 • امکان ثبت نمودن انواع مختلف جواهرات همراه با تصویر و توضیحات کامل
 • امکان حفظ و نگهداری سال‌ های مالی مختلف در قالب یک بانک اطلاعاتی
 • امکان ذخیره سازی ردیف به ردیف اسناد جهت جلوگیری از صدور اسناد در مواقع قطع برق یا …
 • امکان تعریف و نگهداری اسناد و حساب‌ های چندین فروشگاه مختلف به صورت نامحدود و مجزا بر روی سیستم

نرم افزار حسابداری نقره فروشی سیبا

نرم افزار حسابداری نقره فروشی سیبا

هر فروشگاه نقره فروشی به یک نرم افزار حسابداری مخصوص حرفه خود احتیاج دارد. نرم افزار حسابداری نقره فروشی سیبا با طراحی برنامه های حسابداری برای اصناف مختلف از جمله صنف نقره فروشی توانسته است نیازهای مختلف این گروه شغلی را رفع کند. برخی از امکانات نرم افزار حسابداری نقره فروشی سیبا عبارت است از:

 • دارای قابلیت کنترل پیش فاکتورها همراه با تبدیل به فاکتور فروش
 • امکان ثبت نامحدود صندوق و گزارش گیری ریز گردش هر یک از صندوق ها
 • دارای قابلیت ارائه گزارش های متنوع خرید و فروش، مانده حساب بدهکاران و بستانکاران

نرم افزار حسابداری نقره فروشی معین

نرم افزار حسابداری نقره فروشی معین

نرم افزار حسابداری نقره فروشی معین دارای یک سری امکانات مورد نیاز صنف نقره فروشی می باشد. در این نسخه نرم افزاری تلاش شده است که در عین سهولت، امکاناتی جامع و کاربر پسند با کاربری بسیار ساده در اختیار کاربران قرار داده شود. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری نقره فروشی معین عبارت است از:

 • دارای انواع مختلف فاکتورهای خرید و فروش و برگشتی
 • دارای قابلیت مدیریت انواع چک های دریافتی و پرداختی
 • امکان تعریف و مدیریت نامحدود شرکت و سال مالی به شکل همزمان
 • دارای قابلیت مدیریت انواع پیش فاکتورها با قابلیت تبدیل شدن به فاکتور
 • داری بخش های مدیریت پیگیری ها و مدیریت برقراری ارتباط با مشتری CRM

نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار

نرم افزار حسابداری نقره فروشی مسبح ماندگار از نرم افزارهای پرکاربرد می باشد. کنترل و نظارت بر حساب‌ های بانکی، صندوق، سهامداران، چک‌ های پرداختی، چک‌ های دریافتی، هزینه‌ و درآمد از قابلیت های مهم این نرم افزار می باشد و از این طریق توانسته است رفع نیاز کند. همچنین این نرم افزار به ارائه دقیق تر ترازهای مالی و گزارش های دقیق حسابداری در طول دوره های مختلف پرداخته است. دیگر امکانات نرم افزار حسابداری مسبح ماندگار عبارت است از:

 • دارای صفحه نمایشگر آنلاین نرخ ارز، دلار و سکه به شکل لحظه ای
 • دارای قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی داده ها و اطلاعات به صورت دستی و خودکار
 • دارای قابلیت پیرینت چک های اختصاصی همراه با چاپ مبلغ بر روی چک های صیاد
 • امکان کنترل گردش و مانده حساب ریالی و ارزی انواع مختلف صندوق‌ ها، اکانت‌ های مجازی و حساب‌های بانکی
 • امکان نظارت و کنترل کلیه قسط های دریافتی و پرداختی همراه با قابلیت یادآوری سررسید به کاربران و مشتریان

نرم افزار حسابداری نقره فروشی محک

نرم افزار حسابداری نقره فروشی محک

نرم افزار حسابداری نقره فروشی محک یکی از نرم افزارهای پرکاربرد است که دارای قابلیت‌ هایی مانند: صادر کردن انواع مختلف فاکتور با قابلیت محاسبه‌ مالیات، عوارض و اجرت، مدیریت عملیات مالی و حسابداری، مدیریت چک های بانکی و … می‌ باشد و با وجود داشتن امنیت و دقت حداکثری و کاربری آسان با قیمتی بسیار مقرون به صرفه عرضه می گردد.

نرم افزار حسابداری نقره فروشی محک این امکان را برای تمامی کاربران فراهم می‌ کند تا بتوانند به صورت دقیق‌ تر و راحت تر امورات مرتبط با نقره فروشی را مدیریت کنند و در زمان کار با نرم افزار از محیط ساده و قابل فهم و پشتیبانی به خصوص آن بهره‌ مند شوند و تمامی نیازهای مالی و حسابداری خود را برطرف کنند.

نرم افزار حسابداری نقره فروشی ته حساب

نرم افزار حسابداری نقره فروشی ته حساب

یکی دیگر از نرم افزارهای صنف نقره فروشی، نرم افزار حسابداری نقره فروشی ته حساب می باشد که دارای یک سری ویژگی ها می باشد اعم از: سهولت کار با نرم افزار، مدرن بودن، سادگی در نصب، اجرا و ثبت اسناد و مدارک، ظرافت بالا در حوزه ارائه نمودن گزارش های مختلف، دریافت نرخ طلا و ارزهای رایج به شکل اینترنتی، امکان اجرا بر روی شبکه های مختلف، آپدیت منظم و … . برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری نقره فروشی ته حساب عبارت است از:

 • امکان تهیه و تنظیم گزارش از موجودی صندوق در هر زمان
 • دارای سرعت بالا در ثبت کردن اسناد جهت جلوگیری از تلف شدن وقت
 • دارای قابلیت ایجاد نمودن آرشیو به صورت خودکار با هدف بازیابی اضطراری اطلاعات
 • امکان ارتقای ابزارهای نرم افزاری از طریق اینترنت و برطرف کردن مشکلات پیش آمده به شکل اینترنتی
 • امکان ثبت کردن کلیه فعالیت های اجرا شده در کارخانه و تهیه گزارشات مختلف به شکل ماهانه و سالانه از کسری ها و تولیدات
 • امکان قسط بندی یا زمانبندی مبالغ، تنظیم نمودن روز شمار زمان فرارسیدن اقساط و تعیین نمودن فرمول دیر کرد و زود کرد گرمی و ریالی

نرم افزار حسابداری نقره فروشی هلو

نرم افزار حسابداری نقره فروشی هلو

نرم‌افزار حسابداری نقره فروشی هلو نسخه‌ ای بسیار جامع و پرکاربرد از سری نسخه های نرم‌ افزاری هلو است. این نرم‌ افزار ویژه با کاربری آسان و امنیت بسیار بالا، امکان ثبت نمودن انواع مختلف کالا و ارائه‌ گزارش‌ های کاربردی را در اختیار تمامی کاربران قرار می‌ دهد. برخی دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری نقره فروشی هلو عبارت است از:

 • امکان تعریف نمودن انواع اجناس زینتی
 • امدان داشتن مانده‌ حساب های ریالی، طلایی و پلاتین
 • امکان تعریف نمودن انواع مختلف جواهر، سنگ، ارز و سکه
 • امکان تعریف کردن انواع مختلف سنگ به شکل تعدادی یا وزنی

نرم افزار حسابداری نقره فروشی زرحساب

نرم افزار حسابداری نقره فروشی زرحساب

نرم افزار حسابداری نقره فروشی زرحساب دارای قابلیت های گوناگونی می باشد. هدف از ایجاد این نرم افزار، راحت کردن اجرای فعالیت‌ های حسابداری است به‌ گونه ای که تمامی افراد بتوانند با این نرم افزار کار کنند. برخی از آن ها به شرح موارد زیر است:

 • امکان ثبت کردن فاکتور خرید و فروش از طریق دستگاه بارکدخوان
 • امکان فروش اجناس و خدمات به شکل همزمان در فاکتورهای خرید و فروش
 • امکان صادر کردن پیش فاکتور، فاکتورهای خرید و فروش، فاکتور برگشت از خرید و برگشت از فروش
 • امکان تعریف نمودن طرف حساب‌ هایجدید و اختصاص دادن تیپ‌‌ های کاری گوناگون اعم از همکار، جواهرساز، مغازه‌ دار، طلاساز و …

نرم افزار حسابداری نقره فروشی بنکداری طلا

نرم افزار حسابداری نقره فروشی بنکداری طلا

نرم افزار حسابداری نقره فروشی بنکداری طلا مخصوص کنترل، دریافت، نگهداری، پرداخت، خرید و فروش طلا، نقره یا پلاتین طراحی و تولید شده‌ است. بدین شکل این نسخه نرم‌ افزاری امکان اجرای کلیه‌ امورات یک بنکدار طلا را فراهم می‌ کند. نرم افزار بنکداری طلا به‌ شکلی طراحی شده است که یک بنکدار به‌ آسانی بتواند با کلیه طرف‌ حساب‌ های خود به روش‌ های گوناگون داد و ستد کند. برخی از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • دارای قابلیت گزارش گیری سود و زیان به شکل روزانه، ماهانه یا در تاریخ دلخواه
 • امکان مدیریت پورسانت ویزیتورها با قابلیت محاسبه و گزارش گیری آنی و لحظه ای
 • امکان مدیریت بی نهایت کاربران با قابلیت تعیین نمودن محدودیت دسترسی ویژه برای هر کاربر

نرم افزار حسابداری نقره فروشی زمرد 24

نرم افزار حسابداری نقره فروشی زمرد 24

نرم افزار حسابداری نقره فروشی زمرد 24 یکی دیگر از نرم افزارهای مهم و پرکاربرد است که دارای امکانات مناسبی می باشد. از طریق این نرم افزار می توان اسناد و فاکتورهای خود را به شکل فایل یا تصویر بایگانی نمود، همچنین امنیت اطلاعات از سوی این نرم افزار تضمین می شود. با استفاده از خصوصیات نرم افزار حسابداری نقره فروشی زمرد 24 به آسانی می توان درآمد اجرت را محاسبه کرد و درصدهای گوناگونی برای اجرت خود در نظر گرفت، چرا که کیفیت کارها معمولا دارای تفاوت های بسیاری هستند و نمی توان برای هر یک اجرت های یکسانی را درنظر گرفت.

دیگر قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • دارای قابلیت مدیریت حساب های بانکی به همراه ارائه گزارش های موجودی و مغایرت گیری موجودی
 • نرم افزار حسابداری نقره فروشی زمرد 24 دارای فاکتورهای خرید و فروش و فاکتورهای برگشتی خرید و فروش می باشد
 • دارای قابلیت مدیریت انواع مختلف چک های دریافتی و پرداختی و همچنین نظارت بر سررسید وصول و برگشتی چک ها

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری نقره فروشی

امکان ثبت درآمد در فاکتورهای خرید: از طریق این قابلیت نرم افزار حسابداری نقره فروشی به راحتی می‌ توانید درآمد حاصل از اجرت را محاسبه کنید و درصدهای مختلفی را برای اجرت خود اعمال کنید، به عنوان مثال برای تولیدات داخلی درصد کمتری از اجرت و برای تولیدات خارجی درصد بیشتری از اجرت را درنظر بگیرید.

امکان معرفی تعداد نامحدود محصول: در نرم افزار حسابداری نقره فروشی امکان تقسیم بندی محصولات بر طبق نام و مدل، اختصاص دادن تصویر، کد و بارکد به هر یک به‌ صورت نامحدود وجود دارد. همچنین این امکان وجود دارد که حساب کاربری جداگانه ای برای هر یک از مشتریان ایجاد شود و ثبت اطلاعات خرید یا فروش‌ های انجام‌ شده‌ مشتریان همراه با شماره تماس آن‌ ها در نرم‌ افزار نقره فروشی اعمال گردد.

امکان مدیریت موجودی نقره فروشی: کلیه فروشگاه‌ ها دائما با یک مشکل به نام استعلام موجودی رو به رو هستند. با در اختیار داشتن یک سیستم هوشمند مدیریت موجودی امکان اضافه کردن، حذف یا ویرایش لیست محصولات وجود دارد و بدین شکل طریقه خدمت‌ رسانی به مشتریان تقویت می شود.

مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری نقره فروشی

امکان کنترل حساب‌ ها از طریق گوشی موبایل: امروزه استفاده‌ مردم از دستگاه‌ های الکترونیکی مانند موبایل، تبلت و … بسیار رایج شده است، چرا که به‌ آسانی و در همه‌ جا در دسترس می باشد. اکثر نرم افزارهای حسابداری نقره فروش قابلیت اجرا بر روی گوشی های موبایل را دارند و امکان نظارت و بررسی فاکتورها، کنترل نرخ درآمد و هزینه‌، دسترسی ساده و راحت به حساب‌ ها و ارائه گزارش‌ های آنی و متفاوت فراهم می باشد.

امکان محاسبه‌ ارزش افزوده: در نرم افزارهای حسابداری نقره فروشی این شرایط فراهم است که مالیات بر ارزش افزوده را بر روی فاکتور محاسبه کنید و همچنین می‌ توانید انواع مختلف گزارش‌ های مالیاتی را مانند گزارش عملکرد مالیات بر ارزش افزوده، گزارش صورت معاملات فصلی فروش، گزارش مالیات و ارزش افزوده و … را تهیه کنید.

امکان صادر نمودن فاکتور تعمیرات: یکی از امورات اصلی صنف نقره فروشی، تعمیرات و آبکاری محصولات نقره می‌ باشد. از طریق نرم افزار حسابداری نقره فروشی به آسانی می توان اقدام به دریافت زیورآلات تعمیری و ثبت مشخصات آن از جمله وزن کالا، شرح عیوب و تعمیرات لازمه کنید و همچنین برای هر یک از کارگاه ها و مشتریان رسید چاپ کرده و میزان هزینه تعمیرات و طریقه پرداخت وجه توسط مشتریان را تعیین کنید.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نقره فروشی

دارای پشتیبانی نامحدود و رایگان: اکثر شرکت های تولیدی نرم افزار حسابداری نقره فروشی، پشتیبانی مداوم و رایگان را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. کلیه افراد در صورت بروز هر گونه مشکل می توانند به کارشناسان شرکتی مراجعه کنند.

دقت: گاهی اوقات به علت این که چندین فرد داده ها و اطلاعات مالی و حساب و کتاب روزانه خود را در دفاتر مختلف ثبت می‌ کنند با بروز خطای انسانی یا فراموشی داده ها در محاسبات پایان سال مالی رو به رو می شوند، اما با استفاده از نرم افزار حسابداری نقره فروشی به علت امکان ثبت فوری معاملات و تمرکز بالا، این قبیل اشتباهات به صورت چشم‌ گیری کاهش می‌ یابند.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نقره فروشی

نظارت بر کلیه عملکردهای مالی: نرم‌ افزارهای حسابداری نقره فروشی، گردآوری داده‌ ها و اطلاعات را آسان کرده اند و با نظارت بر حساب‌ های دریافتنی و پرداختنی، این امکان را برای صاحبان کسب‌ و کار فراهم نموده اند تا شرایط اقتصادی خود را بهتر تجزیه و تحلیل کنند، همچنین این نرم افزار به صورت آفلاین است و امکان حفظ و نگهداری اطلاعات به شکل محرمانه نیز برای کاربران فراهم می‌ باشد.

تمرکز: افراد حاضر در صنف نقره فروشی با استفاده از نرم افزار حسابداری می توانند کلیه فعالیت‌ های مالی کسب‌ و کار خود را مدیریت کنند، به این طریق که کلیه فعالیت‌ های مربوط به کسب‌ و کار مانند: مدیریت موجودی محصولات، صادر نمودن فاکتور خرید و فروش، بررسی نرخ حقوق و دستمزد کارکنان، ثبت مشخصات مشتریان و ارتباط با هر یک را می‌ توانید تحت یک نرم افزار حسابداری نقره فروشی مدیریت کنید.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری نقره فروشی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را در خصوص مزایا و امکانات نرم افزار حسابداری نقره فروشی در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا