نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی ⌚【آپدیت 1403】✅

در این بخش از مقاله می خواهیم یک سری اطلاعات درباره بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی در اختیارتان قرار دهیم. در فروشگاه های ساعت فروشی انواع مختلف ساعت های مچی، دیواری، رومیزی و … به فروش می رسند و مردم علاقه زیادی به استفاده از ساعت های برند دارند. در این گونه کسب و کارهای پر طرفدار، نیاز است از یک سیستم نرم افزاری پیشرفته استفاده شود که تمامی بخش های فروشگاه را مدیریت کند. در ادامه به معرفی 10 نرم افزار حسابداری ساعت فروشی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله حسابدارا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری لوازم خانگی

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی چه کارایی دارد؟

تعریف اجناس، گروه‌ بندی و تقسیم بندی اجناس، صدور فاکتورهای خرید و فروش، گزارش‌ گیری ساده و سهولت انجام کار با نرم افزارهای حسابداری ساعت فروشی از جمله قابلیت های مهم این گروه های نرم افزاری می باشند. هر نرم افزار حسابداری ساعت فروشی که این قابلیت ها را دارا باشد به یک نرم افزار ایده‌ آل و قابل اطمینان تبدیل می‌ شود. با خرید نرم افزارهای حسابداری و تهیه نرم افزارهای مالی می‌ توان به شکل دقیق و کامل بر امورات مالی فروشگاه نظارت نمود. برخی از کاربردهای نرم افزار حسابداری ساعت فروشی عبارت است از:

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی چه کارایی دارد؟

💬 امکان صدور نامحدود پیش فاکتور امکان صدور نامحدود پیش فاکتور بدون تاثیرگذاری در موجودی انبار
💰 ارائه جدیدترین ابزارهای محاسباتی یک نرم افزار حسابداری خوب از جدیدترین متدهای حسابداری استفاده می کند
📋 جستجو هوشمند در بین فاکتورها امکان جستجوی فاکتورها بر اساس شماره فاکتور، تاریخ ثبت، نام مشتری و …
❤️ دارای رابط کاربری قابل فهم امکان استفاده از نرم افزار برای هر کاربری فراهم است
✔️ امکان تغییر دادن قیمت اجناس شرایط برای بروزرسانی قیمت ها فراهم است

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده توانستیم اندک اطلاعات مفیدی را درباره نوع کاربرد نرم افزار حسابداری ساعت فروشی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کدام است؟ جهت پاسخ به این سوال می توانید لیستی از معتبرترین و پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری ساعت فروشی تهیه کنید و امکانات هر یک را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کدام است؟

در ادامه به معرفی 10 نمونه از بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاه زنجیره ای

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی محک

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی محک

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی محک یکی دیگر از نرم افزارهای رایج است که مخصوص صنف ساعت فروشی و با منظور ثبت اسناد و مدارک حسابداری و اجرای کلیه عملیات مرتبط با آن پدید آمده است و دارای قابلیت نصب ساده و راحت به همراه پشتیبانی رایگان، متدهای آموزشی رایگان، رابط کاربری ساده و مطمئن می‌ باشد.

این نرم افزار یکی از ارزنده ترین و مناسب‌ ترین نرم‌افزارهای تولید شده برای صنف ساعت فروشی می‌ باشد. تمامی کارشناسان و مهندسان در زمان تولید نرم افزار حسابداری محک با توجه کردن به وضعیت ساعت‌ فروشی‌ ها، نرم افزاری را متناسب با نیاز کاربران طراحی و عرضه نموده اند تا بتوانند کلیه فعالیت‌ های حسابداری اعم از عملیات ثبت و برنامه ریزی، کنترل دخل‌ و خرج و ایجاد کردن تراز بین حساب‌ های دریافتنی و پرداختنی، تقسیم بندی و صدور اسناد مرتبط و … را با بالاترین میزان دقت و سرعت و به‌ شکل کاملاً مطمئن انجام دهند. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • دارای قابلیت چاپ و صدور بارکد قیمت برای هر یک از محصولات
 • امکان محاسبه و تعیین نمودن الباقی پول مشتری و عودت وجه
 • امکان صادر کردن سریع فاکتور فروش و درج نمودن عبارات مرتبط در آن
 • امکان اعمال نمودن تخفیف بر روی هر یک از محصولات در زمان حراج‌ های فروشگاه

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی هلو

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی هلو

تمامی افراد عرضه کننده و فروشندگان انواع و اقسام تجهیزات و لوازم ساعت و همچنین مراکز ارائه خدمات‌ و تعمیرات ساعت می‌ توانند از نرم‌ افزار حسابداری ساعت فروشی هلو برای ثبت اطلاعات و مشخصات محصولات و مشتریان و اجرای امورات مالی و حسابداری کسب و کار خود به‌ آسانی استفاده کنند. برخی از قابلیت های نرم افزار حسابداری عینک فروشی هلو عبارت است از:

 • امکان طراحی و پیرینت انواع مختلف فاکتور
 • امکان درج نمودن قیمت برای هر یک از اجناس
 • امکان تعریف و ثبت اطلاعات مشتریان و انواع مختلف طرف حساب‌ ها اعم از خریداران، کاربران، فروشنده و واسطه، پیک و…

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی دشت

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی دشت

در حال حاضر با توجه به تغییرات زندگی تمامی اشخاص از ساعت استفاده می کنند. مدیریت زمان و دیدن ساعت و غافل نشدن از برنامه ریزی از واجبات است.امروز مراکز ساعت فروشی متعددی در سراسر کشور پدید آمده است که در این نوع کسب و کار جهت مدیریت بهتر فروشگاه نیاز به نرم افزار حسابداری ساعت فروشی می باشد.

نرم‌افزار حسابداری ساعت فروشی دشت به مدیران فروشگاه‌ های ساعت فروشی این امکان را می دهد تا اجرای تمامی امورات مرتبط با خرید و فروش، سود و زیان، موجودی انواع مختلف ساعت ها، افراد بدهکار و بستانکار، گزارش های دارایی و … را به راحتی مدیریت کنند. برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری دشت عبارت است از:

 • امکان ارائه‌ پرینت فاکتور به‌ شکل های مختلف
 • امکان انجام تنظیمات مرتبط با انواع مختلف تخفیف
 • امکان انجام تنظیمات مرتبط با سفارش محصولات متنوع
 • امکان صدور انواع مختلف فاکتور خرید و فروش، فاکتور اشانتیون و پیش‌فاکتور و … با انواع مختلف روش‌ های پرداخت

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سپیدار سیستم

در یک مرکز خرید، فروش و تعمیر ساعت می بایست سود هر یک از اجناس به صورت تفکیک شده مشخص گردد. استفاده از سیستم‌ های دستی و سنتی حسابداری مانند دفاتر خرید و فروش، به هیچ وجه نمی تواند پاسخگوی نیازهای یک فروشگاه ساعت فروشی بزرگ و لوکس باشد. برای داشتن یک مدیریت مالی و حسابداری اصولی و بی‌ عیب و نقص در مراکز ساعت‌ فروشی پیشنهاد می‌ شود از نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سپیدار سیستم استفاده شود و هیچ گاه سمت استفاده از نرم افزارهای حسابداری رایگان و عمومی نروید.

اکثر نرم افزارهای حسابداری دارای محدودیت‌ های بسیار زیادی می باشند. در نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سپیدار سیستم امکان وارد نمودن مشخصات کلیه محصولات، طبقه‌ بندی و مرتب سازی انواع مختلف ساعت های دیواری، رومیزی، مچی و … وجود دارد و راه های پاسخگویی به تمامی نیازها و دغدغه ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سحاب

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سحاب

خرید و فروش، مدیریت و مرتب سازی انواع مختلف ساعت ها، دریافت و پرداخت دقیق، مدیریت تمامی مشتریان، نظارت بر انبارداری، ثبت فرمول و بهای تمام شده، برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه گزارش های پیشرفته و … از جمله ویژگی های اصلی نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سحاب می‌ باشد. نرم افزار حسابداری سحاب دارای قابلیت های ارزنده ای است که می تواند به کار صاحبان و مدیران این صنف بیاید.

این قبیل مراکز تجاری دارای انواع مختلف ساعت از برندهای گوناگون می باشند، بنابراین امکان ثبت هر ساعت همراه با اطلاعات مربوط به آن اعم از کشور سازنده، عنوان برند، مدت گارانتی و … برای هر مرکز ساعت‌ فروشی لازم و ضروری می باشد. در زمان طراحی نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سحاب تمامی این نیازها درنظر گرفته شده است و راهکارهای لازم ارائه شده است.

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کاکتوس

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کاکتوس

یکی از مهمترین آپشن های نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کاکتوس این است که کاربران می توانند محصولات خود را به شکل مجزا و تفکیک شده تعریف کنند و روی هر کدام قیمت گذاری کنند. این مسئله موجب می گردد که هرگاه بخواهید کار فروش را انجام دهید یا حتی به مشتریان قیمت را اعلام کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن با وارد نمودن کد ساعت مربوطه، سریعا قیمت را در اختیار مشتریان قرار دهید که این مسئله در بخش صدور فاکتور نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اگر در فروشگاه ساعت فروشی از دستگاه بارکد خوان استفاده می شود، نیاز است بدانید که نرم افزار حسابداری کاکتوس به دستگاه بارکدخوان متصل می گردد که کار را بسیار آسان تر می کند. در نرم افزار حسابداری ساعت فروشی کاکتوس کاربران می توانند هر میزان تخفیفی که بخواهند وارد کنند و در پایان بر روی فاکتور اعمال گردد. در حال حاضر فروشگاه های ساعت فروشی برای آن که مشتریان را به سمت خود جذب کنند تخفیفات گوناگونی را در فصول مختلف سال بر روی ساعت ها اعمال می کنند.

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی صنوبر

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی صنوبر

در تعریف نرم افزار حسابداری ساعت فروشی صنوبر می بایست به اصلی ترین ویژگی آن از جمله مرتب سازی و دسته بندی محصولات اشاره نمود. به عنوان مثال چندین گروه اصلی به نام های ساعت دیواری، ساعت ایستاده، ساعت مچی و ساعت رومیزی ایجاد می شود و برای هر کدام از آن ها زیرمجموعه های مجزایی قرار داده می شود. تمامی ساعت های دیواری با تعیین نمودن مشخصات به عنوان زیرمجموعه گروه ساعت دیواری شناخته می شوند.

در حال حاضر روش های گوناگونی جهت تقسیم بندی محصولات وجود دارد. اگر در حوزه فروش انواع ساعت های اسپرت، رسمی، زنانه و مردانه فعالیت دارید، این شرایط فراهم است که گروه بندی را بر این اساس ایجاد کنید. همچنین اگر در فروشگاه بخش مجزایی را برای تعمیر ساعت قرار داده اید، می توانید یک دسته بندی مشخص برای این منظور ایجاد کنید تا بتوانید درصد درآمد خود را از تعمیر یا سرویس ساعت بدست آورید.

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی پارمیس

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی پارمیس

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی پارمیس برای همگان شناخته شده است. در تمامی فاکتورهایی که نرم افزار حسابداری پارمیس ارائه می کند جزئیات محصولات ذکر می گردد. درج نمودن یک سری جزئیات مانند تاریخ و ساعت خرید محصول، قیمت، میزان مالیات و … موجب افزایش اعتماد مشتریان به شما می شود. نرم افزار حسابداری پارمیس مانند دیگر نرم افزارها در زمینه امورات مالی قابلیت اتصال به چاپگر را دارا می باشد. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان فعال نمودن طریقه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در پیش فاکتورها در شرایط نیاز کاربران
 • امکان ثبت کردن کاربران فروش و تعیین سطوح دسترسی بر طبق وظایف پرسنل فروش و صندوق
 • امکان تعیین نمودن بایگانی و یا حذف نمودن اتومات پیش فاکتورهای تبدیل شده به فاکتورهای فروش
 • امکان جای گیری پیش فاکتورهای موجود و پیش فاکتورهای تبدیل شده به فاکتور فروش در تب های جداگانه

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سکان

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سکان

 

با استفاده از نرم افزار حسابداری ساعت فروشی سکان کاربران می توانند انواع مختلف گزارشات را در برهه های زمانی مختلف دریافت کنند. به عنوان مثال امکان محاسبه میزان سود و زیان اکتسابی ماهانه به همراه دریافت گزارشات ماهانه فراهم است. همچنین دریافت ترازنامه، محاسبه حقوق و دستمزد، میزان موجودی فروشگاه و … نیز امکان پذیر است. معمولا در اکثر فروشگاه ها، درصد زیادی از درآمد به حقوق و دستمزد کارکنان اختصاص پیدا می کند که می توان میزان آن را به آسانی از طریق نرم افزار بررسی کنید. برخی دیگر از قابلیت های این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان هشدار دهی در زمان ثبت قیمت محصولات پایین تر از قیمت خرید
 • امکان جستجوی پیش فاکتورها بر طبق تاریخ ثبت، شماره فاکتور، نام مشتری و …
 • قابلیت پیشنهاد دادن شماره فاکتور فروش در زمان تبدیل پیش فاکتور به فاکتور فروش

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی شاهکار

نرم افزار حسابداری ساعت فروشی شاهکار

در نرم افزار حسابداری ساعت فروشی شاهکار امکان تعریف کالا با تنظیمات مختلفی اعم از معرفی مشخصات فنی و مشخصات تنظیمی، مشخصات اصلی، مشخصات جانبی، تعریف عوارض و مالیات به شکل اختصاصی برای هر محصول و در نهایت امکان معرفی اجناس به صورت لیستی دقیق در نرم افزار و اختصاص چندین ویژگی به کالا از جمله امکانات نرم افزار حسابداری ساعت فروشی شاهکار است. برخی دیگر از امکانات این نرم افزار عبارت است از:

 • امکان ارائه‌ پرینت فاکتور به‌ شکل فیش‌ پیرینت
 • امکان جستجوی آسان و راحت محصولات بر طبق نام، بارکد و …
 • امکان تعریف اجناس در دسته بندی‌ های مورد پسند کاربران همراه با درج نمودن مشخصات محصول، مدل، برند و …

اصلی ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری ساعت فروشی

یکی از اصلی ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری ساعت فروشی، ثبت مشخصات اجناس است: در یک فروشگاه ساعت فروشی، ثبت مشخصات محصولات و آشنایی با خصوصیات آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. نرم افزار حسابداری ساعت فروشی به عنوان یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی با قابلیت تعریف اجناس و تعیین نمودن مشخصات آن است.

در این نرم افزارها امکان معرفی کالا با مشخصات دقیق اعم از ثبت مشخصات اصلی، مشخصات تنظیمی و مشخصات فنی، تعریف مالیات و عوارض اجناس به صورت اختصاصی برای عموم کاربران فراهم است. در هنگام فروش انواع ساعت های دیواری، ایستاده، رومیزی و … به آسانی می‌ توان با استفاده از این نرم افزارها مشخصات مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار داد.

امکان مدیریت صدور فاکتورهای مختلف: یکی از اصلی ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری ساعت فروشی، صدور فاکتور و ثبت جزئیات قیمت محصول در فاکتور می باشد. نرم افزار حسابداری ساعت فروشی این امکان را در اختیار مدیران مراکز ساعت فروشی قرار می‌ دهد تا در صورت پشیمان شدن مشتری از خرید، فاکتور را در کوتاه ترین زمان ممکن کنسل و حذف کند.

همچنین علاوه بر موارد ذکر شده، نرم افزارهای حسابداری ساعت فروشی این امکان را در اختیار فروشندگان مراکز ساعت فروشی قرار می‌ دهند تا در زمان چاپ انواع مختلف فاکتورهای خرید و فروش ساعت، موارد مختلفی اعم از تغییر قیمت اجناس در حین صدور فاکتور و اعمال نمودن تخفیفات به صورت جزئی و کلی را برای مشتریان در فاکتور مشخص کند. با استفاده از این نرم افزار حسابداری می‌ توان بحث مالیات بر ارزش افزوده را هم در زمان کوتاهی مدیریت و محاسبه نمود.

اصلی ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری ساعت فروشی

سهولت و امکانات متنوع نرم افزار حسابداری ساعت فروشی: علاوه بر امکانات و خصوصیات ذکر شده، نرم افزار حسابداری ساعت فروشی امکانات متنوع دیگری نیز مانند امکان تعریف اشخاص با تقسیم بندی‌ های مختلف، امکان تعریف نامحدود حساب‌ های بانکی افراد، چک‌ و دستگاه های کارتخوان‌ متنوع را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد.

همچنین با استفاده از نرم افزار حسابداری می‌ توان از طریق ثبت اطلاعات و مشخصات دقیق کاربران در تخفیفات خاص سالیانه و تاریخ‌ های مشخص به شکل مداوم با مشتریان وفادار ارتباط برقرار نمود. طریقه کار با این گروه های نرم افزاری بسیار ساده است و با استفاده از آموزش حسابداری اصولی به آسانی می‌ توان طریقه کار با این نرم افزار را یاد بگیرید.

تهیه و تنظیم گزارش‌ های متنوع و محاسبه میزان سود و زیان صنف ساعت فروشی: یکی دیگر از ویژگی‌ ها و کاربردهای رایج نرم افزار حسابداری ساعت فروشی، تهیه گزارش های مالی گوناگون می باشد. محاسبه میزان سود و زیان‌ های ماهانه و فصلی، میزان فروش به صورت تفکیک شده در هر ماه، ترازنامه، میزان موجودی فروشگاه، محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان و گزارش‌ های مرتبط با هزینه‌ ها از جمله گزارشات کاربردی می باشد که به آسانی می‌ توان آن‌ ها را از طریق نرم افزار حسابداری ساعت فروشی بررسی نمود.

امکان تقسیم بندی اجناس: با درنظر گرفتن تنوع مدل‌ ها در مراکز ساعت فروشی، می‌ توان این تنوع را از طریق تعریف گروه‌ های اصلی و فرعی در نرم افزار حسابداری ساعت فروشی مدیریت نمود. به عنوان مثال: گروه های اصلی ساعت رومیزی و گروه های فرعی ساعت دیواری را می‌ توان به آسانی در نرم افزارهای ساعت فروشی تعریف نمود. در بعضی از ساعت فروشی‌ ها تعمیرات صورت می گیرد که به آسانی می‌ توان اجرت و دستمزد تعمیر را نیز در گروه بندی نرم افزار ساعت فروشی تعریف نمود.

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری طلا فروشی

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین نرم افزار حسابداری ساعت فروشی پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که اطلاعات جامعی را درباره اصلی ترین خصوصیات نرم افزار حسابداری ساعت فروشی و نوع کاربرد آن در اختیارتان قرار دهیم. همچنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

2.7/5 - (3 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا