نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری 👷【آپدیت1402】✅

به طور کلی شرکت های پیمانکاری در بسیاری از اوقات چالش های بسیاری را در بخش حسابداری خود تجربه کرده اند و به همین دلیل به دنبال بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری می روند ، انجام برخی از پروژه ها با شرکت ها و شرکای تجاری متفاوت موجب شده که حسابداری در این شرکت ها اهمیت بسیاری را پیدا کند ، در این شرکت ها استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری مناسب که بتواند تمام فعالیت های حسابداری را به طور کلی و منظم مدیریت کند از بهترین راه ها برای بخش های مالی و حسابداری می باشد.

بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری

با استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توانید اجرای فرآیند حسابداری یک شرکت پیمانکاری را آسان کنید و امکان مدیریت هم زمان چند پروژه و تحلیل اطلاعات مالی را در اختیار افراد قرار دهد ، با نرم افزار های حسابداری می توانید حساب های تفصیلی شناور را در چهار سطح مدیریت کنید ، حسابداری پیمانکاری به دو روش کار تکمیل شده است و روش درصد پیشرفت کار برای پیمان های بلند مدت انجام می شود ، در این نرم افزار ها به راحتی می توانید از حساب های دریافتنی و سپرده حسن انجام کار بهای تمام شده کالا های در جریان ساخت ، حساب های پرداختنی پروژه های مختلف و … در سطح های مختلف گزارش تهیه کنید . در سایت حسابدارا قصد داریم شما را با بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری آشنا کنیم ممنون می شویم ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری در ایران کدام است؟

در ادامه مطلب به برخی از ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری می پردازیم:

💬 مدیریت پروژه ها یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری، مدیریت پروژه های مختلف است. در این نرم افزار این امکان را داریدکه به صورت دلخواه پروژه خود را گروه بندی نمایید.
💰 مدیریت قراردادها از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری مدیریت صحیح قراردادهاست. با استفاده از این نرم افزار می توانید قراردادهایی که برای پروژه مختلف نیاز هستند را به همراه دقیق ترین جزئیات ثبت نمایید
📋 آرشیو و نگهداری پروژه ها از ویژگی مهم نرم افزار حسابداری پیمانکاری بخش نگهداری پروژه ها، که مهم ترین دلیل استفاده از آن ها می باشد
❤️ ارائه گزارشات مختلف یکی از بهترین ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری ارائه گزارشات مختلف در مورد پروژه ها و قراردادهاست
✔️ امکان گروه بندی پروژه ها امکان گروه بندی پروژه ها به صورت دلخواه از جمله پروژه های شخصی، پروژه های دولتی و غیره

نرم افزار حسابداری پیمانکاری آرین سیستم

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان آرین سیستم

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری، نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم می باشد ، سپیدار سیستم برای شرکت های مختلف راه حل متفاوتی را ارائه می کند ، بسته حسابداری پیمانکاری تنها یکی از راه حل های ویژه شرکت های پیمانکاری می باشد ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی ، حقوق دستمزد ، حسابداری شرکتی ، خدماتی و تولیدی از دیگر از بسته های سپیدار سیستم می باشد که بنا به نیاز شرکت های مختلف طراحی و ارائه می شوند .

این بسته نرم افزاری علاوه بر سادگی ، امکان ثبت ، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه ، صورت وضعیت و تسویه حساب های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کنند ، همچنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی همزمان چند پروژه ی پیمانکاری است که امکان محاسبه تمام بها شده هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند.

مشاوره رایگان نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم با قابلیت‌های ویژه و کاربردی (بر اساس آخرین نسخه ارائه‌شده) :

 • امکان ثبت مناقصه و تمامی هزینه‌های شرکت در مناقصه
 • امکان ثبت انواع ضمانتنامه های پرداختی و دریافتی برای شرکت در مناقصه،انجام تعهدات قرارداد و علی الحساب یا پیش دریافت و انجام عملیات تقلیل، آزاد سازی و تمدید برای آن
 • امکان دریافت فهرست بها اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه و استفاده از آن در قراردادها
 • امکان ثبت متمم، الحاقیه، دستور کار و صورت جلسه برای قرارداد
 • امکان ثبت انواع صورت وضعیت عادی و تعدیلی افزایشی یا کاهشی
 • امکان ثبت انواع ضرایب برای قراردادها و اعمال آن در صورت وضعیت مربوطه به صورت خودکار
 • امکان گزارش گیری از میزان پیشرفت هر پروژه بر اساس مفاد ثبت شده در قرارداد و صورت وضعیت‌های ارسال شده

نرم افزار حسابداری پیمانکاری فرداد

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان فرداد

یکی از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، نرم افزار حسابداری فرداد می باشند که با استفاده از این نرم افزار شما در یک نگاه خواهید دید که وظایف شما چقدر طول می کشد ، فقط کافی است که تایمر خود را روشن کنید تا یک زمان دقیق از زمان آماده سازی پروژه و ارسال آن بر روی صورت حساب داشته باشید و هنگامی که کل تیم شما از نرم افزار پیمانکاری برای پیگیری ساعت کاری خود بر روی پروژه ها استفاده می کنند ، بهره وری همه کارکنان پروژه در یک مکان مشخص می باشد ، با نرم افزار های حسابداری می توانید اطلاعات پروژه را با تیم مشتریان خود به اشتراک بگذارید همچنین نرم افزار های حسابداری برای پیمانکاری این اجازه را به پیمانکاران می دهد تا به راحتی و یا با به اشتراک گذاری و به روز رسانی اطلاعات و فایل ها با کارمندان و پیمانکاران دعوت شده به همکاری بهترین کار پروژه خود را در سریع ترین زمان تولید خود به انجام برسانید .

تلفن : ۰۲۱۴۳۰۲۷
آدرس : تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی ، خیابان ششم ، پلاک 66

نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاوش فردا

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان کاوش فردا 

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، نرم افزار کاوش فردا می باشد که این نرم افزار با امکان تعریف پروژه های متعدد قابل ارائه به کلیه شرکت های پیمانکاری و ساختمانی می باشد ، در این نرم افزار حسابداری می توانید تمام کار های مربوط به پروژه های خود را به تفکیک مدیریت کنید .

لیست امکانات نرم افزار حسابداری پیمانکاری، ساختمانی، پروژه ای

 • امکان تعریف پروژه های متعدد (نامحدود) به صورت مجزا
 • امکان تعریف فازهای مختلف پروژه ها به صورت نامحدود
 • امکان تعریف مراکز هزینه
 • ارائه سرفصلهای حسابداری مخصوص مشاغل پیمانکاری، پروژه ای، ساختمانی و امکان اصلاح و حذف آنها
 • امکان دسته بندی و تعریف حسابهای جدید در سه سطح کل، معین و تفضیلی
 • امکان تعریف اشخاص به تفکیک پیمانکاران، کارفرمایان، کارمندان، کارگران، فروشندگان مصالح، شرکا، خریداران و…
 • امکان ثبت قرارداد کارفرمایان، کارگران، پیمانکاران و سایر اشخاص و اعلام هشدار قبل از به پایان رسیدن قرارداد
 • امکان ثبت کارکرد کارگران، پیمانکاران برای چندین پروژه به صورت همزمان
 • امکان تعریف تنخواه گردانها و ثبت هزینه های انجام شده توسط آنها به تفکیک پروژه ها
 • امکان انتقال بین حسابهای بانکی، تنخواه گردانها، صندوق و…

تلفن : ۰۵۱۳۸۴۰۹۷۸۰
آدرس : احمدآباد، مقابل ابوذر غفاری، ساختمان شماره 193، واحد 8

نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاکتوس

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان کاکتوس

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، می توان به نرم افزار حسابداری کاکتوس اشاره کرد که این نرم افزار خرید و فروش پیمانکاری کاکتوس از بخش های انبارداری و خرید و فروش تشکیل شده اند ، بخش اصلی این نرم افزار خرید و فروش ، صدور فاکتور خرید و فروش می باشد ، نرم افزار خرید و فروش کاکتوس می تواند به صورت یکپارچه با نرم افزار حسابداری کاکتوس در ارتباط باشد و در قالب یک پکیج با عنوان نرم افزار بازرگانی کاکتوس عرضه می شوند . نرم افزار پیمانکاری از قسمت های حسابداری، انبارداری، خرید و فروش و خزانه داری تشکیل شده است.
امکانات ویژه برنامه پیمانکاری عبارت اند از:
تفکیک پروژه ها در قالب مراکز هزینه متفاوت ،گزارش های مالی متفاوت به تفکیک هر پروژه ،گزارش تلفیقی مالی از چند پروژه ،طراحی صورت سود و زیان ،گزارش قیمت تمام شده هر پروژه و …

تلفن : ۰۲۱۴۴۹۶۰۶۹۱
آدرس : بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی، کوچه نیلوفر غربی، پلاک 25، واحد 7

برای آشنایی با بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی می توانید به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

نرم افزار حسابداری پیمانکاری شایگان سیستم

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان شایگان سیستم 

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، نرم افزار حسابداری شایگان سیستم می باشد با استفاده از این نرم افزار می توانید از بخش مراکز هزینه که در 2 سطح قابل تعریف می باشد انواع پروژه ها و قرار داد های خود را در قالب مرکز هزینه (Job costing) تعریف کنید و مسیر پیشرفت پروژه ها و میزان هزینه ها ، مانده طرف قرار داد و در آهر سود و زیان آن را به راحتی به دست آورید ، با گزارشات متنوع از تراز مراکز هزینه ، سود و زیاد و گردش هر یک و یا گروهی از مراکز هزینه ، می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را از وضعیت پیمان ها و پروژه های خود به دست آورید ، این نرم افزار حسابداری به شما گزارشات متنوعی از تراز و گردش حساب های معین تفصیلی و پروژه ای خواهد داد .

تلفن : ۰۲۱۴۱۹۷۲۰۰۰
آدرس : تهران خیابان آفریقا (جردن) بالاتر از میرداماد خیابان ستاری پلاک 3 ساختمان نقره چی طبقه دوم

نرم افزار حسابداری پیمانکاری پاد

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان پاد

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توان به نرم افزار حسابداری پاد اشاره کرد که این گروه نرم افزاری پاد با همکاری حسابرسان و حسابداران صاحب نظر و کارشناسان توانایی فناوری اطلاعات اقدام به تولید محصولاتی کاملا ممتاز و بومی در حوزه های مالی ، تولیدی ، منابع انسانی ، مهندسی محصولات ،مدیریت دارایی ها ، مدیریت ارتباط با مشتریان و …. نموده است.

گروه نرم افزاری ما مفتخر است که برترین محصولات همگام با فناوری های به روز برای بهبود عملکرد حوزه های مالی در کسب و کار های کوچک و بزرگ ، شرکت های خصوصی و … می باشد . افتخار کارشناسان ما این است که از ابتدا با احترام به نظریات کاربران نرم افزار و با بهره گیری از پیشنهادات و انتقادات سازنده همواره در جهت توسعه و تکمیل نرم افزار پاد کوشا بوده اند و تعالی شرکت را در گرو همین پویایی می دانند …

تلفن : ۰۲۱۲۲۱۴۸۳۶۷

مقاله پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری پیمانکاری میلیونر

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان میلیونر

از دیگر بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توان به نرم افزار حسابداری میلیونر اشاره کرد که این نرم افزار حسابدری پیمانکاری نسخه پایه مناسب شرکت های پیمانکاری کوچک می باشد تا بتوانند با حداقل هزینه امور حسابداری خود را به سادگی و روانی کامل در دسترس داشته باشند ، برای پیمانکاری و کارفرمایان خود فاکتور های امور خدماتی قرار داد هایشان صادر می شود و از گزارشات سود و زیان اتومات در لحظه مطلع می شوید .

با توجه به این نکته پروژه محور بودن شرکت های پیمانکاری و فعالیت پرسنل ها در چندین پروژه های متفاوت داشتن یک نرم افزار مالی یکپارچه که علاوه بر جلوگیری از دوباره کاری برای ثبت نمودن هزینه ها و پرداختی گزارشی کامل به صورت کلی و تفکیکی از هر پروژه ارائه دهد که از مزایای هر شرکت فعال در حوزه های پیمانکاری می باشد .

تلفن : ۰۵۱۳۷۶۰۶۷۹۸
آدرس : خیام, دستغیب

نرم افزار حسابداری پیمانکاری نوین

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان نوین

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، نرم افزار حسابداری پیمانکاری هوشمند نوین می باشد که ما در این شرکت نرم افزار حسابداری هوشمند نوین برای پاسخگویی به نیاز های کارفرمایان و مهندسان فعال در زمینه ساختمان ساری ، با ارائه بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری به این دغدغه ها پایان داده است تا بتوانید تمرکز بیشتری بر روی پروژه های خود داشته باشید و با اطمینان کامل و تمرکز هر چه بیشتر جزئیات مسائل خود را ثبت کنید .

تلفن : ۰۵۱۳۷۲۶۱۶۴۹
آدرس : نمایندگی در سراسر کشور

نرم افزار حسابداری پیمانکاری آرین سیستم

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان آرین سیستم

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، نرم افزار حسابداری پیمانکاری آرین سیستم می باشد ، وجود موسسه های مختلف با فعالیت های اقتصادی در شاخه دانش های حسابداری ، پژوهشگران و مراجع حسابداری را به سمت یافتن راه حلی مناسب مانند نرم افزار حسابداری پیمانکاری برای ارائه صورت های مالی کشانده است تا استاندارد های خاص برای پیمانکاری و کارفرمایان حسابداری وضع شود و بدین وسیله بتوانند فعالیت های ساخت و ساز خود را در قالب قرارداد پیمانکاری در آوردند .

تلفن : ۰۲۱۴۳۰۲۷
آدرس : خیابان خرمشهر – خیابان نوبخت (عربعلی) -خیابان ششم – پلاک 66 ساختمان آرین سیستم

نرم افزار حسابداری پیمانکاری تراز

نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان تراز

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری ، نرم افزار حسابداری پیمانکاری تراز می باشد که این نرم افزار با هدف ثبت و نگه داری رویداد های مالی با گرایش پیمانکاری ، طراحی و تولید شده است ، این شرکت نرم افزاری افتخار داد که بر مبنای سابقه و تجربه چندین ساله در تولید نرم افزار های فنی و مهندسی از بهترین و جدید ترین تکنولوژی ها در راستای گرد آوری و نگارش سیستم های حسابداری بهره برده و ضمن رفع نواقص سیستم های مالی موجود در بازار، کلیه امکانات مورد نیاز حسابداران مالی و مدیران ارشد را در این سیستم به صورت یکجا در اختیارشان قرار داده است.

تلفن : ۸۸۴۲۳۴۹۰
آدرس : خیابان دکتر بهشتی، نبش اندیشه، برج اندیشه، طبقه دوم، واحد 2

چرا از نرم افزار تخصصی پیمانکاری استفاده کنیم؟

داشتن مدیریت ناکارآمد داده های مالی می تواند موجب ضربه شدید به کسب و کار شما شود و حتی سازمان شما را در معرض خطرات مالی و ورشکستگی قرار دهند ، تعهدات از دست رفته تمدید های ناخواسته و دیگر عملکرد های اشتباه نیز خود موجب نابودی و از دست دادن فرصت های ناب کسب و کار می شوند ، برای تیم های مالی و حسابداری این مسائل بسیار مهم و پر اهمیت می باشد که نه تنها در روند بررسی و تصویب قرارداد ها بلکه در مدیریت کلی چرخه های مالی سازمان خود نقش فعال داشته باشند.

مقاله پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری ساختمان سازی

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر بهترین نرم افزار حسابداری پیمانکاری همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید.

حسابداری پیمانکاری چیست؟

بدون حسابداری تمام امور با مشکل روبه رو خواهد شد. امور حسابداری در پیمانکاری بسیار حائز اهمیت است چرا که گسترده فعالیت پیمانکاران بسیار وسیع است و بدون حسابداری زمان امور از دست پیمانکاران خارج خواهد شد.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری چیست؟

امکان ثبت و طبقه بندی گزارشات،قابلیت ثبت گزارش از صورت هزینه، امکان مدیریت چند پروژه به صورت همرمان، سرعت بالا در ثبت و ارائه گزارشات، امکان دریافت گزارشات به صورت ماهیانه و سالیانه، قابلیت ثبت پروژه های در حال اجرا، ثبت گزارش تسویه حساب ها به صورت دقیق

3/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا