نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون 🪣【آپدیت1402】✅

دکوراسیون و چیدمان وسایل منزل از دهه های گذشته به یکی از مهم ترین دغدغه ها برای خانه داران تبدیل شده است. دیزاین لوازم منزل در هر سال با تغییرات مختلفی مواجه می شود و همه روزه در حال بروزرسانی به متدهای جدید دکوراسیون داخلی می باشد. در چیدمان منزل سلیقه افراد و رنگ و چیدمان نقش بسیار مهمی را دارا می باشد زیرا هماهنگی رنگ‌ ها و چیدمان با یکدیگر می‌ تواند آرامش بی نظیری را به فضا و محیط خانه بیاورد. آرامشی که بر کیفیت زندگی انسان نیز تاثیر بسزایی می گذارد. امروزه مراکز دکوراسیون فراوانی وجود دارند که می توانند لوازم خانه شما را بر طبق سلیقه شما انتخاب کرده و به صورت هماهنگ با یکدیگر بچینند.
در واقع این امر با بودجه شما نیز ارتباط مستقیمی دارد و پولی که شما برای چیدمان منزل خود صرف می کنید نقش ویژه ای در بهتر شدن دکوراسیون منزل شما را دارد. در دنیای امروز دیگر نیازی نیست که زمان زیادی را برای فکر کردن به چیدمان اصولی منزل خود صرف کنید. کافیست این امر را به کارشناسان این حوزه بسپارید. مراکز دکوراسیون داخلی می توانند در قبال هزینه های قابل قبول، به منزل شما جلوه ویژه ای بدهند. این مراکز برای مدیریت بهتر امور خود به یک نرم افزار ویژه نیاز دارند. به همین منظور مجله حسابدارا در مقاله بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون به معرفی برخی از نرم افزارهایی خواهد پرداخت که می‌توانند امور حسابداری مراکز دکوراسیون را آسان سازند. پس همراه مجله حسابدارا بمانید و این مقاله مفید و کاربردی را از دست ندهید.

مقاله پیشنهادی: بهترین نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار حسابداری دکوراسیون

دکوراسیون داخلی ترکیب زیبایی از هنر و صنعت است. افرادی که در این کسب و کار فعالیت می‌کنند خلاقیت بسیار زیادی دارند و علاوه بر این انسان‌های دقیق و نکته بینی هم هستند. این افراد برای مدیریت امور خود به نرم افزاری نیاز دارند که نقش یک صندوقدار و یا دستیار را برای آن ها ایفا کند تا آن ها بتوانند تمرکز خود را بر روی چیدمان منزل بگذارند. نرم افزارهای حسابداری دکوراسیون از جمله نرم افزارهای کاربردی در حوزه حسابداری مشاغل می باشند که به صورت اختصاصی برای صنف دکوراسیون طراحی و تولید می‌ شوند. این نرم افزارها دارای قابلیت های فراوانی می باشند که صاحبان مراکز دکوراسیون داخلی توسط آن می توانند امور مدیریتی و حسابداری خود را با سرعت و دقت بالاتری مدیریت نموده و از ضررها و زیان های احتمالی جلوگیری کنند. شما کاربران و مدیران مراکز طراحی دکوراسیون با استفاده از نرم افزار حسابداری دکوراسیون می توانید پروژه های مختلف شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی را تعریف و سندهای مرتبط با این پروژه ها را به قسمت های مختلف ارتباط دهید. با توجه به این موضوع که مراکز طراحی دکوراسیون داخلی کالاهایی مرتبط با هر پروژه دکوراسیون مانند رنگ، کاغذ دیواری و پارکت را خرید و در پروژه های خود استفاده می کنند، اکنون با استفاده از نرم افزار حسابداری دکوراسیون می توانند با استفاده از فاکتورهای خرید، کالاها را وارد انبار نموده و یا کالاهایی را برای استفاده در یک پروژه خاص از انبار خارج و یا برای یک پروژه مصرف کنند. این نرم افزار می تواند وقت های معینی برای ملاقات های مدیر نرم افزار رزرو کند و در ابتدای هر روز یا هفته ملاقات ها و رزرو های آن را به او یادآوری کند. توسط این نرم افزارها دیگر نیاز نیست نگران سود و زیان کسب و کار خود باشید زیرا به کمک آن ها شما به صورت ماهانه گزارش های دقیقی از سود و زیان خود دریافت می کنید و آن را با هزینه های خود مقایسه می کنید تا از ضررهای احتمالی خود باخبر شوید. همچنین این نرم افزارها در پایان هر روز گزارشی کامل از عملکرد روزانه شما را می توانند برای شما پیامک کنند.. همچنین از دیگر گزارشات کاربردی این نرم افزارها می توان به گزارش های مانده حساب اشخاص و یا ارائه لیست بدهکاران و بستانکاران اشاره کرد. اگر هنوز هم نرم افزار مورد نظر خود را برای مرکز دکوراسیونتان انتخاب نکرده اید همراه ما بمانید. در ادامه مقاله بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون نرم افزارهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که تمامی ویژگی های ذکر شده را دارا باشند.

بهترین نرم افزار حسابداری برای دکوراسیون

وجود تعداد زیاد نرم افزارهای حسابداری دکوراسیون موجب شده است که افراد و صاحبان شرکت های فعال در حوزه دکوراسیون نتوانند به راحتی نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کرده و امور حسابداری و مدیریتی دکوراسیون خود را با خیال راحت به آن بسپارند زیرا افراد سودجوی زیادی وجود دارند که در ازای دریافت هزینه های نجومی، نرم افزارهایی بی کیفیت به کاربران ارائه می دهند. اما دیگر نیازی نیست که نگران این موضوع باشید. ما در مقاله بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون لیستی از بهترین نرم افزارهای موجود در این حوزه را برای شما آورده ایم که به شما کمک می کند تا انتخاب راحت تری داشته باشید. پس ادامه این مقاله کاربردی را از دست ندهید و همراه ما بمانید.

نرم افزار حسابداری دکوراسیون سپیدار

نرم افزار حسابداری دکوراسیون سپیدار

موسسه نرم‌افزاری سپیدار یکی از موفق ترین موسسه ها در زمینه تولید نرم افزارهای حسابداری کاربردی برای مشاغل گوناگون می باشد. این نرم افزارها این قابلیت را به صاحبان مشاغل گوناگون می دهند که بتوانند در وقت و انرژی و هزینه‌ های خود صرفه‌ جویی کنند و دیگر نیازی به استخدام صندوقدار و پرداخت هزینه‌ های زیاد به آن نداشته باشند. یکی از نرم افزارهای مفید و کاربردی این گروه نرم افزاری موفق نرم افزار حسابداری دکوراسیون آن می باشد که پس از انتشار و در مدت زمان کوتاهی امتیاز بسیار خوبی را از کاربران دریافت کرد. این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده می باشد و حتی کسانی که هیچ گونه پیش زمینه‌ ای از آموزش نرم افزارهای حسابداری ندارند نیز می توانند در مدت زمان کوتاهی با آن هماهنگ شده و و آن را یاد بگیرند. با استفاده از این نرم افزار می توانید قرار ملاقات های خود را در سیستم ثبت کنید تا در ابتدای هر روز توسط هشدارهای برنامه از آن ها مطلع شوید. نرم افزار حسابداری دکوراسیون داخلی سپیدار می تواند امکان مدیریت محصولات، مدیریت انبار، امکان صدور فاکتور و پرداخت سریع و ارائه گزارشات دقیق را در اختیار شما قرار دهد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تعیین زمان های ملاقات و یادآوری آن ها در ابتدای هر روز یا هفته
 • قابلیت پشتیبان گیری خودکار از تمامی اطلاعات و بازیابی آن ها در صورت نیاز
 • قابلیت مشخص کردن قیمت خرید، قیمت فروش، مقدار عوارض و مالیات برای هر یک از کالاها
 • قابلیت تعریف انبار به تعداد نامحدود و مدیریت موجودی کالاها و دریافت هشدار در صورت اتمام موجودی
 • قابلیت انتخاب نحوه تسویه فاکتور به صورت نقد، نسیه، چک، کارتخوان و ثبت تخفیفات به صورت خودکار
 • قابلیت ثبت تمامی درآمدها، هزینه‌ها، پرداخت‌ ها و دریافت‌ ها از طرف حساب‌ های مختلف در سریع ترین زمان
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف برای جذب هرچه بیشتر مشتری در زمان‌ های خاص تعیین شده توسط مدیر نرم افزار
 • قابلیت تعریف کالاهایی مانند دیوار پوش، سرامیک و کاغذ دیواری تا انواع کف پوش‌ ها در نرم افزار حسابداری دکوراسیون

نرم افزار حسابداری دکوراسیون سیبا

نرم افزار حسابداری دکوراسیون سیبا

با نرم افزار حسابداری دکوراسیون سیبا دیگر نیازی نیست نگران امور خود باشید. نرم افزار حسابداری دکوراسیون سیبا با امکانات بی نظیر خود برای رفع مشکلات مدیران مراکز طراحی دکوراسیون طراحی شده است و موجب سهولت کار آن ها بیش از پیش شده است. کلیه مدیران دکوراسیون های داخلی می توانند توسط این نرم افزار هزینه های کسب و کار خود را محاسبه کرده و در انتهای ماه با سود و زیان کسب شده از چیدمان منازل مردم مقایسه کنند و سود خالص خود را به دست بیاورند. این نرم افزار قابلیت اتصال به دستگاه کالر آیدی را دارا می باشد که موجب می‌شود مدیران نرم افزار بتوانند اطلاعات کامل مشتریان را هنگام تماس هایشان مشاهده نمایند. با نرم افزار حسابداری دکوراسیون سیبا می توانید کالاها و خدمات مختلف مانند جنس پارکت ها و طیف رنگی چیدمان را تعریف کنید و انتخاب را برای مشتریان خود آسان کنید. همچنین این نرم افزار از تمامی قراردادها و اطلاعات و داده های شما یک فایل پشتیبان به صورت خودکار تهیه می کند تا در صورت نیاز و در موارد اضطراری که داده های شما از بین رفته اند، بتوانید آن را بازیابی کنید. این نرم افزار دارای نسخه آزمایشی رایگان نیز می باشد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت چاپ انواع فاکتور خرید و فروش در کم ترین زمان
 • قابلیت تعریف تمامی خدمات قابل ارائه به همراه کالاهایی مانند رنگ ها و پارکت ها
 • قابلیت ارسال پیامک های گروهی اطلاع رسانی، مانده حساب مشتریان و یا تبلیغات
 • قابلیت پشتیبان گیری از تمامی قراردادهای پروژه های دکوراسیون و بازیابی در صورت نیاز
 • قابلیت تنظیم هشدار برای هر یک از قرارهای ملاقات برای پروژه های مختلف دکوراسیون
 • قابلیت ارائه گزارش های حسابداری دقیق از سود و زیان های حاصل از اتمام پروژه های دکوراسیون
 • قابلیت تعریف انبارهای مختلف و مدیریت موجودی تمامی کالاهای موجود در آن ها به همراه مدیریت موجودی کالاها

نرم افزار حسابداری دکوراسیون پارمیس

نرم افزار حسابداری دکوراسیون پارمیس

گروه نرم افزاری پارمیس یکی از گروه های نرم افزاری پیشرو در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای حسابداری کاربردی بوده است. این موسسه همواره تلاش کرده است که مناسب هر صنف و شغل نرم افزاری کاربردی تهیه نماید. یکی از همین نرم افزارهای کاربردی نرم افزار حسابداری دکوراسیون پارمیس می‌ باشد که به مدیران مراکز دکوراسیون داخلی این امکان را می دهد که بتوانند انواع خدمات دکوراتورها و کالاهای طراحی دکوراسیون را براساس نام و نوعشان تعریف و ثبت نمایند. این نرم افزار کاربردی از تمامی داده های شما درون نرم افزار یک فایل پشتیبان تهیه می کند تا در صورت نیاز بتوانید آن را بازیابی کرده و اطلاعات خود را برگردانید. همچنین قابلیت کاربردی انبارداری و انبارگردانی و همچنین ثبت و صدور انواع فاکتورها نیز در این نرم افزار موجود می باشد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت اختصاص دادن فرمول پورسانت برای هر دکوراتور
 • قابلیت تخصیص درصد تخفیف به مشتریان و کالاهای خاص و نمایش در فاکتور آن ها
 • قابلیت ارائه هشدارهای روزانه اسناد دریافتنی، پرداختنی و در جریان وصول سررسید
 • قابلیت نمایش نام کاربر ثبت کننده و ساعت ثبت اسناد در صورت حساب اشخاص
 • قابلیت ارائه هشدار در زمان رسیدن زمان قرارهای ملاقات در خصوص پروژه های دکوراسیون
 • قابلیت تعریف انواع خدمات دکوراتورها و کالاهای طراحی دکوراسیون براساس نام و نوع آن ها

نرم افزار حسابداری دکوراسیون معین

نرم افزار حسابداری دکوراسیون معین

نرم افزار حسابداری دکوراسیون معین نیز یکی دیگر از نرم افزارهای کاربردی و مفید موسسه نرم افزاری معین می باشد که سرعت و کیفیت ارائه خدمات چیدمان منزل و فروش کالاهای مختلف مانند پارکت و کاغذ دیواری را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. این نرم افزار این امکان را به مراکز دکوراسیون داخلی می دهد که بتوانند تمامی کالاها و خدمات قابل ارائه را تعریف و به منظور منظم کردن در گروه های مشخصی گروه بندی کنند و در صورت نیاز بر اساس نام یا جنس آن ها بتوانند آن ها را جستجو کنند. تمامی شرکت های طراحی دکوراسیون با نرم افزار حسابداری دکوراسیون معین می توانند فضای پروژه های خود را به صورت دقیق آنالیز کرده و چیدمانی مناسب با آن ارائه دهند. این نرم افزار قابلیت اتصال به انواع دستگاه های بارکدخوان و کارتخوان را دارد که موجب می شود محصولات و ابزار آلات با سرعت بیشتری به فروش برسند و برای مدیر کسب و کار سود بیشتری را به ارمغان می آورد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تعریف خدمات قابل ارائه مانند چیدمان منزل عروس و تالارهای پذیرایی
 • دارای پشتیبانی و ارائه فیلم های آموزش امکانات نرم افزار به صورت گام به گام
 • قابلیت ارائه گزارش مدیریتی از فروش سالیانه به صورت نمودار و مقایسه آن با سال های گذشته
 • قابلیت مدیریت و صدور انواع فاکتورها و پیش فاکتورها و تبدیل آن ها به فاکتور فروش در مدت زمان کوتاه
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف برای جذب هرچه بیشتر مشتری در زمان‌ های خاص تعیین شده توسط مدیر نرم افزار
 • قابلیت گروه بندی و تعریف گروه برای خدمات و کالاها مانند کاغذ دیواری ها به تعداد نامحدود در نرم افزار حسابداری دکوراسیون

نرم افزار حسابداری دکوراسیون هلو

نرم افزار حسابداری دکوراسیون هلو

موسسه نرم افزاری هلو یکی از موفق ترین موسساتی می باشد که همواره تلاش کرده است تا با نرم افزارهای حسابداری کاربردی خود امور مدیریتی و حسابداری تمامی مشاغل را تسهیل بخشد. این موسسه در تمامی حوزه‌ ها و اصناف گوناگون نرم افزارهای کاربردی حسابداری مختلفی را ارائه داده است و توانسته است امتیاز بی‌نظیری را نزد کاربران به دست آورد. یکی از نرم افزارهای کاربردی این موسسه نرم افزار حسابداری دکوراسیون آن می باشد که با امکانات بی نظیر خود موجب شده است تا شرکت های دکوراسیون داخلی بتوانند امور حسابداری و مدیریتی خود را بسیار آسان تر از گذشته پیش ببرند. این شرکت ها می توانند با استفاده از نرم افزار حسابداری دکوراسیون هلو تمامی خدمات چیدمان خود را مانند چیدمان و طراحی دکوراسیون منزل عروس یا تالارهای پذیرایی و منازل را تعریف کنند و برای خدمات و کالاهایی مانند انواع رنگ ها و کاغذ دیواری ها سطوح قیمتی مختلفی تعریف نمایند. با استفاده از این نرم افزار می توانید در مناسبت‌ های مختلف تخفیفات ویژه‌ای را برای محصولات خود اعمال کرده و فروش خود را افزایش دهید. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تهیه گزارش از مرکز هزینه و درآمد به تفکیک سرفصل ها
 • قابلیت ثبت و ذخیره پروژه های مختلف شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی
 • قابلیت تعریف پروژه های متفاوت با عنوان مرکز هزینه و درآمد به همراه اختصاص کد
 • قابلیت ثبت خدمات قابل ارائه و کالاهای مرتبط با هر پروژه مانند رنگ، کاغذ دیواری و پارکت
 • قابلیت تعریف ده میلیون کالا در منو تعریف کالا و تعریف مشخصات فنی برای هر یک از آن ها
 • قابلیت اعمال تخفیفات به صورت ریالی در مناسب های تعیین شده توسط مدیر نرم افزار حسابداری دکوراسیون

نرم افزار حسابداری دکوراسیون شاهکار

نرم افزار حسابداری دکوراسیون شاهکار

موسسه پگاه سیستم با کمک افراد متخصص و مجرب در زمینه دکوراسیون و چیدمان منزل موفق به تولید نرم افزاری کاربردی برای رفع دغدغه های صنف دکوراسیون داخلی شده است. این نرم افزار در کنار سادگی خود دارای امکانات قابل قبولی می باشد و حتی کسانی که هیچ پیش زمینه ای در رشته حسابداری ندارند نیز می توانند در مدت کوتاهی کار با این نرم افزار را یاد گرفته و با آن سازگار شوند. در نرم افزار حسابداری دکوراسیون شاهکار می توانید تمامی ابزار و خدماتتان را به همراه اجرت آن ها تعریف و در فاکتورهای مشتریان درج نمایید. همچنین با این نرم افزار می توانید توضیحات لازم در رابطه با هزینه هر یک از خدمات چیدمان منزل یا استفاده از ابزارهای دکوراسیون را نیز در فاکتورهای صدور شده خود قید کنید. در این نرم افزار کاربردی قابلیت تعریف انواع خدمات و کالا با تنظیماتی از جمله معرفی مشخصات اصلی، مشخصات فنی و مشخصات تنظیمی، امکان تعریف عوارض و مالیات نیز وجود دارد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تعریف انواع قراردادها و پروژه ها و محاسبه سود و زیان حاصل از هرکدام
 • قابلیت درج اجرت مخصوص برای هر یک از خدمات و ابزار ها در فاکتورهای مشتریان
 • قابلیت تسویه فاکتور به صورت نقد و یا چک و اعمال تخفیف به صورت ریالی و درصدی
 • قابلیت ثبت مشخصات کالا از جمله نام کالا، تعداد ، بهاء و قیمت نهایی مشخص در فاکتور مشتری
 • قابلیت گروه بندی و معرفی محصولات و خدمات قابل ارائه در زمینه دکوراسیون داخلی توسط نرم افزار حسابداری دکوراسیون
 • قابلیت تعریف کالا با تنظیماتی مانند معرفی مشخصات اصلی، مشخصات فنی و مشخصات تنظیمی، امکان تعریف عوارض و مالیات

نرم افزار حسابداری دکوراسیون آرپا

نرم افزار حسابداری دکوراسیون آرپا

یکی از کاربردی ترین و مفید ترین نرم افزارهای موسسه نرم افزاری ارپا، نرم افزار حسابداری دکوراسیون آن می باشد که برای مدیریت دقیق عملیات های شرکت های ارائه دهنده خدمات دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل طراحی و تولید شده است. این نرم افزار تمامی فرآیندها و امور حسابداری مربوط به این نوع شرکت ها را تسهیل می بخشد و موجب می شود تا کاربران بتوانند تمامی اطلاعات قراردادها و پروژه های دکوراسیون شرکت خود را ثبت کرده و نگران پاک شدن آن ها نباشند. زیرا نرم افزار حسابداری دکوراسیون آرپا یک نسخه پشتیبان از تمامی قراردادها و پروژه های دکوراسیونی شما به صورت خودکار تهیه می کند تا در صورت نیاز بتوانید آن را بازیابی کنید. این نرم افزار دارای پشتیبانی و آموزش رایگان به مدت یک سال نیز می باشد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت ارائه یادآورها هنگام رسیدن زمان قرار ملاقات ها
 • قابلیت گروه بندی تمامی خدمات و کالاها مانند کاغذ دیواری ها و یا پارکت ها
 • دارای پشتیبانی و ارائه فیلم های آموزش امکانات نرم افزار به صورت گام به گام
 • امکان دریافت انواع گزارش های مالی و حسابداری سود و زیان به صورت روزانه یا ماهانه
 • قابلیت محاسبه هزینه دقیق خدمات دکوراسیونی ارائه شده در هر پروژه و درج آن در فاکتور
 • قابلیت ثبت و صدور انواع فاکتورها همراه با مشخصات دقیق کالاها و یا ابزارها استفاده شده در پروژه

نرم افزار حسابداری دکوراسیون منطق

نرم افزار حسابداری دکوراسیون منطقموسسه نرم افزاری منطق یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین موسسه ها در زمینه تولید نرم افزارهای کاربردی و مفید برای صنف ها و شغل های مختلف می باشد. یکی از محصولات نرم افزاری کاربردی این موسسه نرم افزار حسابداری دکوراسیون آن می باشد که مطابق نیازهای این صنف طراحی و تولید شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید حیطه ی خدماتی خود را مشخص کنید تا پروژه های دکوراسیونی مطابق با آن را دریافت کنید. در نرم افزار حسابداری دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل منطق می توانید انواع خدمات و کالاهای دکوراسیونی خود را همراه با مشخصات دقیق و سطوح قیمتیشان تعریف کنید. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت اعمال تخفیفات ویژه برای جذب مشتری بیشتر
 • امکان پشتیبان گیری و بازیابی به صورت خودکار از داده ها
 • قابلیت تعیین دکوراتورها در فاکتور به همراه تعیین پورسانت دقیق آن ها به صورت مبلغی و یا درصدی
 • قابلیت مشخص کردن حیطه خدماتی مانند چیدمان تالارهای پذیرایی یا عروسی ها و جشن های مناسبتی
 • قابلیت ثبت و صدور انواع فاکتور خرید و فروش، برگشت از خرید و فروش، سفارش خرید و فروش، فاکتور رسید موقت
 • قابلیت محاسبه محیط و مساحت کالاها براساس طول و عرض و ارتفاع مشخص شده در مشخصات فیزیکی فاکتور

نرم افزار حسابداری دکوراسیون نیکان

نرم افزار حسابداری دکوراسیون نیکان

نرم افزار نیکان به صورت تخصصی برای کسب و کارهای دکوراسیون و چیدمان منزل طراحی و تولید شده است. توسط این نرم افزار می توانید پروژه های مختلفی از دکوراسیون منازل و یا تالارها و جشن های مختلف دریافت کنید و سود و زیان حاصل از آن ها را در نرم افزار مشاهده کنید. این نرم افزار گزارش های حسابداری و کاربردی مفیدی را به مدیران ارائه می دهد که شامل گزارش های مالی و حسابداری مانند گزارش سود و زیان حاصل از ارائه خدمات دکوراسیون و چیدمان منازل می شود. پکیج این نرم افزار شامل دمو و نسخه آزمایشی رایگان برای جلب اعتماد کاربران خود می باشد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت ارائه یادآورها هنگام رسیدن زمان قرار ملاقات ها
 • قابلیت محاسبه هزینه دقیق خدمات دکوراسیونی ارائه شده در هر پروژه و درج آن در فاکتور
 • قابلیت ثبت و صدور انواع فاکتورها همراه با مشخصات دقیق کالاها و یا ابزارها استفاده شده در پروژه
 • قابلیت گروه بندی و تعریف گروه برای خدمات و کالاها مانند کاغذ دیواری ها به تعداد نامحدود در نرم افزار حسابداری دکوراسیون

نرم افزار حسابداری دکوراسیون سحاب

نرم افزار حسابداری دکوراسیون سحاب

یکی از جدیدترین نرم افزارهای تولید شده در زمینه حسابداری دکوراسیون، نرم افزار حسابداری دکوراسیون سحاب می باشد که با امکاناتی مانند ارائه هشدار رسیدن زمان ملاقات ها، تعریف انبارهای متعدد و مدیریت موجودی کالاها، ثبت و صدور انواع فاکتور توانسته است محبوبیت زیادی بین کاربران بدست آورد. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیری که باعث شده است این نرم افزار به عنوان بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون در بین کاربران و مشتریان محبوب شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت اختصاص دادن فرمول پورسانت برای هر دکوراتور
 • قابلیت تخصیص درصد تخفیف به مشتریان و کالاهای خاص و نمایش در فاکتور آن ها
 • قابلیت ارائه گزارش های حسابداری دقیق از سود و زیان های حاصل از اتمام پروژه های دکوراسیون
 • قابلیت تعریف انبارهای مختلف و مدیریت موجودی تمامی کالاهای موجود در آن ها به همراه مدیریت موجودی کالاها

مطلب پیشنهادی: بهترین نرم افزار حسابداری

کلام آخر

از کسانی که مقاله ی بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون را تا انتها مطالعه کردند کمال قدردانی را داریم. ما در این مقاله به معرفی ده مورد از بهترین نرم افزار دکوراسیون داخلی، به منظور کمک به مدیران کسب و کارهای فعال در زمینه دکوراسیون و چیدمان منازل برای انتخاب پرداختیم. امیدوار هستیم که توانسته باشیم در امر انتخاب آن ها را یاری کرده باشیم. از نظر شما کدام یک از نرم افزارهای قید شده بهترین نرم افزار حسابداری دکوراسیون و چیدمان منزل می باشد؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین دیگر مقاله های مفید و کاربردی مجله حسابدارا را از دست ندهید.

5/5 - (1 امتیاز)

elham

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا