نرم افزار

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی 📸【آپدیت1403】✅

امروزه محل هایی به نام آتلیه های عکاسی وجود دارند که می توانند انواع عکس ها را از افراد برای مناسبت های گوناگون ثبت کرده و به همراه فتوشاپ آن را در محل های دلخواه مشتریان ظاهر نمایند. ولی به دلیل افزایش حجم مشغله آتلیه های عکاسی مدیریت امور آن ها بسیار دشوارتر از گذشته شده است. استفاده از یک نرم افزار حسابداری عکاسی بهترین راه حل برای رفع تمامی دغدغه های عکاسی ها و آتلیه های عکاسی می باشد. در مقاله بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی از سری مقاله های مجله حسابدارا قصد داریم که شما عزیزان را با بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه آشنا کنیم، پس تا انتها همراه مجله حسابدارا بمانید.

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری عکاسی

آتلیه های عکاسی به دلیل حجم بالای مراجعه کننده باید برنامه دقیقی برای تحویل عکس و فیلم های مشتریان داشته باشند از این رو دیگر زمانی کافی برای انجام امور حسابداری ندارند و در این لحظه بصرفه ترین کار در وقت و هزینه استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی است. نرم افزار حسابداری عکاسی این ویژگی را دارد که به صورت خودکار برای هر یک از مشتریان تایم های مخصوصی را رزرو کند تا از اتلاف وقت مشتریان نیز جلوگیری و باعث جذب مشتری می شود.

همین امر باعث بالا رفتن سرعت در ارائه خدمات می شود و در نتیجه سود دهی کسب و کار شما به طرز عجیبی چند برابر خواهد شد. نرم افزار حسابداری عکاسی این قابلیت را به کاربران می دهد که تمامی خدمات قابل ارائه در آتلیه را مانند فیلمبرداری و عکاسی را به مشتریان خود معرفی کرده و سطوح قیمتی آن ها را به صورت دقیق تعریف کنند.شما کاربران با استفاده از نرم افزار حسابداری عکاسی می توانید سرعت ارائه خدمات را در کسب و کار خود بالا برده انواع فاکتورها و صورت حساب های مشتریان را در زمان‌ های کوتاه و با دقت بالایی ثبت نمایید.

با استفاده از این نرم افزارها می توانید در مناسبت‌ های مختلف برای مشتریان خود تخفیفات ویژه اعمال کنید و مشتریان بیشتری را جذب کرده و سود دهی کسب و کار خود را بالا ببرید. نرم افزار حسابداری عکاسی به شما کمک می کند که عکس ها و فیلم های مشتریانتان را در گروه‌ های مختلف گروه بندی کرده و آن ها را ساماندهی کنید و در صورت نیاز به پیدا کردن آن ها، توسط نام مشتریان و از قسمت جستجو آن ها را پیدا کنید.

وجود این نرم افزارها موجب سرعت بخشیدن به تمامی فعالیت های موجود در کسب و کار شما می شود و شما را از استخدام حسابدار و یا صندوقدار بی نیاز می سازد و موجب می شود که دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف و اتلاف وقت نداشته باشید و بتوانید در هزینه های کسب و کار و تایم خود صرفه جویی کنید. پس اگر هنوز هم نرم افزار حسابداری عکاسی مورد نیاز خود را پیدا نکرده اید با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی با راهنمایی ها و توضیحات ما بتوانید نرم افزار مورد نیاز آتلیه خود را انتخاب کنید.

نرم افزار حسابداری عکاسی

بهترین نرم افزار حسابداری برای عکاسی

امروزه در سراسر کشور موسسه‌ های نرم‌ افزاری فراوانی وجود دارند که تلاش می کنند برای هر یک از کسب و کارها و حوزه های شغلی نرم افزارهای حسابداری مخصوصی را طراحی و تولید کنند. یکی از این حوزه ها حوزه آتلیه عکاسی می باشد که برای آن نرم‌افزارهای فراوانی طراحی و تولید شده است که با امکاناتشان می توانند مدیریت این مراکز عکاسی را بسیار آسان کنند. وجود تعداد زیاد این نرم افزارها قدرت انتخاب را از مدیران آتلیه ها سلب کرده است و باعث شده است که آن ها نتوانند بهترین نرم افزار عکاسی را انتخاب کنند.

در مطالب فوق ویژگی‌ هایی که یک نرم‌افزار‌ حسابداری عکاسی باید دارا باشد را برای شما عزیزان ذکر کردیم اما در ادامه به معرفی ۱۰ مورد از نرم افزارهایی خواهیم پرداخت که تمامی ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی را دارا می باشند و می توانند در اداره امور حسابداری و مدیریتی عکاسی ها نقش ویژه‌ای داشته باشند. پس همراه ما بمانید و ادامه مقاله بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی را از دست ندهید.

💬 امکان ثبت امورات بانکی امکان ثبت امورات بانکی و مطلع شدن از وضعیت حساب ها، پرداخت قبوض و …
💰 امکان مطلع شدن از اقساط بانکی امکان مطلع شدن از اقساط بانکی و وضعیت پس انداز مالی
📋 امکان بدست آوردن اطلاعات دقیق امکان بدست آوردن اطلاعات دقیق از خرج کردها و مانده موجودی حساب
❤️ امکان ثبت امورات مالی و حسابداری امکان ثبت کردن کلیه امورات مالی و حسابداری نظیر خریدها و هزینه های جانبی روزمره
✔️ امکان شفاف سازی مسیر هزینه ها امکان واضح سازی مسیر هزینه ها و اینکه در چه زمینه ای می خواهید چه میزان هزینه کنید

10 تا از بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی را بشناسید!

نرم افزار حسابداری عکاسی سپیدار

نرم افزار حسابداری عکاسی سپیدار

اگر شما به عنوان صاحب آتلیه عکاسی هنوز هم از روش های سنتی و دستی برای مدیریت آتلیه خود و به انجام رساندن حساب کتاب های خود استفاده می کنید باید بدانید که دیگر نیازی به هدر دادن وقت خود و انجام این امور در مدت زمان طولانی ندارید. نرم افزار حسابداری عکاسی سپیدار با قابلیت های بی نظیری که در اختیار شما قرار می دهد موجب می شود که بتوانید امور آتلیه عکاسی خود را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی پیش ببرید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

این نرم افزار با گرافیک کاربرپسند و رابط کاربری آسان خود موجب شده است تا آتلیه های عکاسی بتوانند تمامی امور مدیریتی و حسابداری کسب و کار خود را تسهیل بخشند. نرم افزار حسابداری عکاسی سپیدار، امکانات بسیار کاربردی و ویژه ای را در اختیار صاحبان آتلیه های عکاسی قرار می‌ دهد که موجب می شود تا آن ها با کمک آن‌ بتوانند آتلیه خود را بهتر مدیریت کنند و تسلط دقیقی بر هزینه‌ ها و درآمدهای خود داشته باشند و در نتیجه سود دهی کسب و کار خود را افزایش دهند. از مهم‌ ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت اتصال به دستگاه کالر آیدی و مشاهده اطلاعات مشتریان هنگام تماس
 • قابلیت ثبت و صدور انواع پیش فاکتور و فاکتور با دقت بالا و در سریع ترین زمان ممکن
 • قابلیت ارائه گزارش های حسابداری از سود و زیان حاصل از عکاسی به صورت دقیق
 • قابلیت رزرو وقت برای عکاسی و برنامه ریزی دقیق برای کارها و پیشبرد امور بر اساس آن ها
 • قابلیت مشاهده هزینه های صرف شده برای کسب و کار و جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی
 • قابلیت گروه بندی مشتریان به همراه سفارش هایشان و پیدا کردن سریع آن ها از قسمت جستجو
 • قابلیت ثبت سفارشات آتلیه عکاسی و تهیه صورت حساب برای مشتریان در کوتاه‌ ترین زمان ممکن
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف بر روی عکس ها برای جذب بیشتر مشتریان در مناسبت های تعیین شده

نرم افزار حسابداری عکاسی معین

نرم افزار حسابداری عکاسی معین

نرم افزار حسابداری عکاسی معین دارای تمامی قابلیت های مورد نیاز برای مدیریت بهینه آتلیه های عکاسی می باشد که در مدت زمان کوتاهی با این امکانات توانسته است به یکی از بهترین نرم افزارهای عکاسی برای آتلیه ها تبدیل شود و به محبوبیت زیادی در بین کاربران دست پیدا کند. این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده ای می باشد و حتی کسانی که هیچ پیش زمینه ای از امور حسابداری ندارند نیز می توانند به راحتی با آن سازگار شده و آن را یاد بگیرند.

با کمک این نرم افزار می توانید برای مشتریان خود و وقت های معینی را رزرو کرده و به کسب و کار خود نظم بدهید و از ازدحام و شلوغی جلوگیری نمایید. تمامی کاربران با استفاده از نرم افزار حسابداری عکاسی معین می توانند عکس های مربوط به هر مشتری را در دسته بندی های جدا قرار دهند و در صورت نیاز به آن ها، با جستجوی نام مشتریان آن ها را پیدا کنند. پکیج این نرم‌افزار دارای نسخه آزمایشی و دموی رایگان برای راحتی کاربران و جلب اعتماد آن ها می باشد و تمامی خریداران آن می‌توانند از یک سال پشتیبانی و آموزش ۲۴ ساعته و رایگان نیز بهره مند شوند. از مهم‌ ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت مدیریت حساب های بانکی و همچنین چک های پرداختی و دریافتی
 • قابلیت رزرو وقت های معین برای کلیه مشتریان و ساماندهی به کسب و کار
 • قابلیت اتصال به افزونه کالر آیدی و مشاهده و ثبت اطلاعات دقیق هر یک از مشتریان
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف بر روی هزینه های عکاسی برای جذب مشتری بیشتر
 • قابلیت ثبت و صدور انواع فاکتورها و صورت حساب ها برای مشتریان در کوتاه‌ ترین زمان ممکن
 • قابلیت دسته بندی عکس های مشتریان و پیدا کردن آن ها با استفاده از نام هر مشتری با سرعت بالا
 • قابلیت پشتیبان گیری خودکار از تمامی عکس ها و اطلاعات و بازیابی آن ها در صورت نیاز مدیر نرم افزار
 • قابلیت دریافت گزارش های دقیق از سود و زیان آتلیه و مقایسه آن ها با هزینه ها برای آگاه شدن از ضرر احتمالی

نرم افزار حسابداری عکاسی پارمیس

نرم افزار حسابداری عکاسی پارمیس

شما صاحبان آتلیه های عکاسی با وجود نرم افزار حسابداری عکاسی پارمیس دیگر نیازی نیست که نگران مدیریت امور حسابداری و یا مالی کسب و کار خود باشید. این نرم افزار به صورت اختصاصی برای مدیریت امور آتلیه های عکاسی طراحی و تولید شده است تا آن ها بتوانند امور خود را در مدت زمان کوتاهی پیش برده و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند. با استفاده از نرم افزار حسابداری پارمیس می توانید از شلوغی در آتلیه خود جلوگیری کرده و برای هر یک از مشتریان در زمان های آزاد خود وقت های معینی را رزرو کنید تا از اتلاف وقت مشتریان نیز جلوگیری کرده باشید. این نرم افزار دارای یک سال پشتیبانی و آموزش اولیه رایگان نیز می باشد و با استفاده از آن می توانید تمامی حساب های بانکی خود را نیز مدیریت نموده و لیستی از بدهکاران و بستانکاران نیز داشته باشید. از مهم‌ ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تعیین سطوح قیمتی برای هر یک از خدمات عکس برداری و فیلمبرداری
 • قابلیت تعریف خدمات قابل ارائه عکسبرداری یا فیلمبرداری در آتلیه برای مشتریان
 • قابلیت دریافت لیست بدهکاران و بستانکاران توسط نرم افزار حسابداری عکاسی
 • قابلیت تعیین وقت و رزرو تایم عکاسی برای مشتریان و جلوگیری از ازدحام جمعیت
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف برای خدمات عکسبرداری و فیلمبرداری و جذب بیشتر مشتری
 • قابلیت دسته بندی و ساماندهی عکس ها و فیلم های مشتریان و جستجو بر اساس نام آن ها
 • قابلیت پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات و عکس های مشتریان و بازیابی آن ها در موارد اضطراری
 • قابلیت دریافت گزارش های دقیق حسابداری از سود و زیان حاصل از خدمات عکسبرداری و فیلمبرداری

نرم افزار حسابداری عکاسی راتا

نرم افزار حسابداری عکاسی راتا

نرم افزارهای کاربردی در حوزه حسابداری عکاسی نرم افزار حسابداری عکاسی راتا می باشد که با امکانات کاربردی خود مدیریت آتلیه های عکاسی را بسیار آسان تر از گذشته کرده است. این نرم افزار در سال ۱۳۸۷ طراحی و وارد بازار نرم افزاری شده است و در حال حاضر یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای طراحی شده در این حوزه به شمار می رود که دارای تمامی امکانات و جزئیات لازم برای مدیریت بهینه آتلیه ها می باشد. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی نیست تا وقت زیادی را صرف وارد کردن اطلاعات به صورت دستی کنید. شما با این نرم افزار می توانید طولانی‌ ترین حساب کتاب ها را نیز در مدت زمان کوتاهی به انجام رسانده و سود و زیان کسب و کار خود را محاسبه کنید. این نرم افزار دارای نسخه آزمایشی و پشتیبانی و آموزش اولیه رایگان نیز می باشد که این موضوع موجب جلب اطمینان هرچه بیشتر مشتریان شده است. از مهم‌ ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت نمایش تصاویر به صورت آلبوم برای انتخاب راحت تر مشتریان
 • قابلیت رزرو وقت عکاسی یا فیلمبرداری برای پروژه های عکاسی و یا فیلم برداری
 • قابلیت ارائه یادآورهای زمان عکاسی و ملاقات ها در ابتدای هر روز و در ابتدای هر هفته
 • قابلیت تعریف خدمات مختلف عکاسی و فیلمبرداری و ذکر جزئیات مانند سایز عکس ها
 • قابلیت پشتیبان گیری از تمامی فیلم ها و عکس ها و بازگردانی آن ها در صورت نیاز مدیر نرم افزار
 • قابلیت بارگذاری و ذخیره تصاویر و فیلم های مشتریان بر اساس نام و یا شماره سریال هر مشتری
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف بر روی سطوح قیمتی عکس ها و فیلم ها برای جذب بیشتر مشتریان
 • قابلیت دریافت گزارش های دقیق از سود و زیان و همچنین گزارش حساب اشخاص و بدهکاران و بستانکاران

نرم افزار حسابداری عکاسی چرتکه

نرم افزار حسابداری عکاسی چرتکه

مدیریت زمان و انجام امور حسابداری و مدیریتی برای عکاسان از اهمیت بالایی برخوردار است. آن ها به دلیل حجم مشغله بالایی که دارند به نرم افزاری نیاز دارند که بتواند امور آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت بالایی به انجام برساند و موجب صرفه جویی در هزینه‌ ها و وقت آن ها شود. نرم افزار حسابداری عکاسی چرتکه یکی از نرم افزارهایی می باشد که در مدت اخیر توانسته است امتیاز قابل قبولی را از کاربران دریافت کرده و به یکی از محبوب ترین نرم افزارهای حسابداری عکاسی تبدیل شود.

تمامی کاربران با استفاده از این نرم افزار می توانند دسته بندی های مشخصی از عکس های مشتریان بر اساس نام آن ها ایجاد کرده و بتوانند در هنگام نیاز از قسمت جستجو به سادگی آن ها را پیدا کنند. این نرم افزار این قابلیت را دارا می باشد که از اطلاعات و داده های شما به صورت خودکار یک فایل پشتیبان تهیه کرده تا شما در صورت نیاز بتوانید آن را بازیابی کرده و اطلاعات خود را بازگردانید. از مهم‌ ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت گروه بندی مشتریان بر اساس سابقه عکاسی آن ها
 • قابلیت زمان بندی چاپ عکس مشتریان و رعایت حق هر یک از مشتریان
 • ثبت و صدور انواع فاکتور و دسته بندی فاکتورهای تسویه شده و تسویه نشده
 • دریافت گزارش های جامع از ضرر و زیان و همچنین سود و کارکرد آتلیه عکاسی
 • قابلیت تعیین وقت برای عکاسی و فیلم برداری و یا پروژه های عکاسی و فیلمبرداری عروسی ها
 • قابلیت اتصال به دستگاه کالر آیدی و مشاهده و ثبت اطلاعات دقیق هر یک از مشتریان هنگام تماس
 • قابلیت تعریف خدمات قابل ارائه در آتلیه عکاسی به همراه سطوح قیمتی هر یک از خدمات عکاسی و فیلمبرداری

نرم افزار حسابداری عکاسی کسبه

نرم افزار حسابداری عکاسی کسبه

موسسه نرم افزاری کسبه یکی دیگر از موسساتی می باشد که همواره تلاش کرده است تا با تولید و طراحی نرم افزارهای کاربردی حسابداری نقش ویژه‌ای را در مدیریت امور آتلیه های عکاسی ایفا کند. نرم افزار حسابداری عکاسی کسبه موجب شده است تا مدیران آتلیه های عکاسی بتوانند امور مدیریتی و حسابداری خود را با دقت بالا و در مدت زمان کوتاه تری پیش ببرند و دیگر نیاز به استخدام حسابدار یا صندوقدار و پرداخت هزینه‌ های زیاد به آن را نداشته باشند. تمامی آتلیه های عکاسی با استفاده از این نرم افزار می توانند برای مشتریان خود وقت های معینی را رزرو کرده و از اتلاف و هدر رفتن وقت مشتری ها جلوگیری کرده و باعث افزایش رضایت مشتریان شوند.

این نرم افزار مدیریت آتلیه ها را بسیار آسان تر از پیش کرده است و در مدت کوتاهی توانسته است امتیاز بسیار خوبی را از کاربران خود دریافت کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید گزارش های دقیقی از سود و زیان کسب و کار خود دریافت کرده و با مقایسه آن با هزینه‌ های خود از زیان‌ های احتمالی آگاه شوید. پکیج نرم افزار حسابداری عکاسی کسبه دارای نسخه آزمایشی رایگان به منظور جلب اطمینان مشتریان و همچنین یک سال پشتیبانی تلفنی و اینترنتی و فیلم های آموزشی رایگان برای مشتریان می باشد که این موضوع یکی از امتیازهای ویژه این نرم افزار می باشد. از مهم‌ ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت دریافت گزارش های حسابداری سود و زیان دقیق و بدون اشتباه در پایان هر روز یا هر ماه
 • قابلیت پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات و عکس ها و بازگردانی آن ها در صورت نیاز مدیر نرم افزار
 • قابلیت تعریف خدمات قابل ارائه در آتلیه عکاسی مانند عکس برداری عروسی ها و یا فیلمبرداری ها
 • قابلیت تعریف سطوح قیمتی برای هر یک از خدمات عکس برداری و فیلمبرداری در مناسبت های خاص
 • قابلیت دسته بندی و گروه بندی مشتریان و عکس های آن ها و پیدا کردن آن ها بر اساس نام مشتری
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف بر روی خدمات عکس برداری و فیلمبرداری و جذب هرچه بیشتر مشتری

نرم افزار حسابداری عکاسی سیبا

نرم افزار حسابداری عکاسی سیبا

سیبا یکی از مشهورترین موسسات نرم افزاری در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی برای حوزه های شغلی گوناگون می باشد که این بار اقدام به طراحی و تولید نرم افزار حسابداری عکاسی برای آتلیه های عکاسی نموده است. این نرم افزار در کنار امکانات کاربردی و ویژه خود دارای رابط کاربری بسیار ساده و آسان می باشد و حتی کسانی که هیچ گونه پیش زمینه ای در یادگیری نرم افزارهای حسابداری ندارند نیز می توانند به راحتی با آن سازگار شده و امور حسابداری خود را در مدت زمان کوتاه و با دقت بالایی پیش ببرند.

با استفاده از این نرم افزار می توانید از اتلاف وقت مشتریان خود جلوگیری کرده و برای هر یک از آن ها زمان های خاصی را رزرو کرده و از ازدحام و شلوغی در آتلیه جلوگیری کنید. نرم افزار سیبا مدیریت امور آتلیه ها را بسیار آسان تر از گذشته کرده است و به وسیله آن می توانید انواع صورت حساب ها و فاکتورها را برای پروژه های عکاسی و فیلم برداری ثبت و صدور نمایید. همچنین نرم افزار دارای نسخه آزمایشی رایگان به علاوه پشتیبانی و آموزش های ۲۴ ساعته نیز می باشد. از مهم‌ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات و بازیابی در صورت نیاز
 • قابلیت اتصال به دستگاه کالر آیدی و مشاهده اطلاعات کامل مشتریان
 • قابلیت رزرو وقت های معین برای هر یک از مشتریان و جلوگیری از اتلاف وقت مشتری
 • قابلیت اعمال تخفیفات مختلف بر روی خدمات قابل ارائه و جذب هرچه بیشتر مشتری
 • قابلیت ارائه گزارش های حسابداری دقیق از سود و زیان کسب و کار و مقایسه آن با هزینه ها
 • قابلیت ساماندهی و گروه بندی عکس ها و فیلم های مشتریان در پوشه های جدا و جستجو بر اساس نام مشتریان

نرم افزار حسابداری عکاسی پارسیان

نرم افزار حسابداری عکاسی پارسیان

نرم افزار حسابداری عکاسی پارسیان این امکان را برای مدیران آتلیه های عکاسی به وجود آورده است تا بتوانند امور مدیریتی و حسابداری خود را در مدت زمان کوتاه تر و با دقت بیشتری پیش ببرند. تمامی مدیران آتلیه های عکاسی می توانند با استفاده از این نرم افزار زمان های معینی را برای مشتریان خود رزرو کرده و از هدر رفتن زمان مشتریان جلوگیری کرده و موجب افزایش رضایت مشتریان شوند. از مهم‌ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت پشتیبان گیری خودکار از تمامی اطلاعات و داده ها
 • قابلیت ثبت و صدور انواع فاکتورها و صورت حساب ها برای مشتریان
 • قابلیت تعیین وقت برای هر یک از مشتریان و جلوگیری از ازدحام در آتلیه
 • قابلیت تعریف خدمات قابل ارائه مانند عکس‌ برداری و فیلم‌ برداری و سطوح قیمتی هر کدام

نرم افزار حسابداری عکاسی فوتوگراف

نرم افزار حسابداری عکاسی فوتوگراف

نرم افزار حسابداری عکاسی فتوگراف به صورت کاملا اختصاصی برای آتلیه های عکاسی طراحی شده است و امکانات آن کاملاً مطابق با نیازهای آتلیه های عکاسی می باشد. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی نیست نگران حجم امور خود باشید زیرا این نرم افزار امور مدیریتی و حسابداری شما را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین دقت پیش می برد. از مهم‌ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت پشتیبان گیری از کلیه اطلاعات
 • قابلیت رزرو وقت برای هر یک از مشتریان
 • قابلیت دریافت گزارش های حسابداری از سود و زیان کسب و کار
 • ثبت اطلاعات دقیق هر یک از عکس ها مانند سایز و قاب مورد نظر برای آن ها

نرم افزار حسابداری عکاسی اسپید

نرم افزار حسابداری عکاسی اسپید

نرم افزار حسابداری عکاسی اسپید نیز یکی دیگر از نرم افزارهای این گروه نرم افزاری موفق می باشد که برای اداره آتلیه ها طراحی و تولید شده است. تمامی آتلیه ها با استفاده از این نرم افزار می توانند اطلاعات دقیق عکس های خود را در سیستم ذخیره کرده و بتوانند بر اساس نام مشتریان آنها را پیدا کنند. از مهم‌ترین امکانات و مزایای بی نظیری که موجب شده است تا این نرم افزار حسابداری عکاسی به یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه تبدیل شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت اتصال به کالر آیدی و نمایش اطلاعات مشتریان
 • قابلیت گروه بندی مشتریان و فایل های آن ها در پوشه های جدا
 • قابلیت پشتیبان گیری از عکس ها و فیلم ها و بازگردانی در صورت نیاز
 • قابلیت تعیین و رزرو وقت برای هر یک از مشتریان و جلوگیری از هدر رفتن تایم مشتری
 • قابلیت دریافت گزارش های کاربردی حسابداری از سود و زیان کسب و کار در پایان هر روز

کلام آخر

از شما عزیزان که تا انتهای مقاله بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی همراه ما بودید کمال قدردانی را داریم. ما در این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی، به منظور کمک به مدیران کسب و کار آتلیه های عکاسی برای انتخاب پرداختیم. امیدواریم در امر انتخاب شما عزیزان را یاری کرده باشیم. از نظر شما کدام یک از نرم افزارهای قید شده بهترین نرم افزار حسابداری عکاسی می باشد؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین دیگر مقاله های مفید و کاربردی مجله حسابدارا را از دست ندهید.

5/5 - (1 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و IELTS زبان انگلیسی و دارای 2 سال سابقه کار تخصصی در زمینه مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا